>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które w chwili obecnej mają na swoim koncie zdecydowanie więcej porażek, niż zwycięstw, jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta, na OKC jest niższy kurs, bo grają u siebie, ale ich sytuacje zna każdy, obu liderów drużyny ciągle pozą grą, Ibaka z Jacksonem i resztą starają się robić co mogą, ale po takim zawodniku zwłaszcza jak MVP ostatniego sezonu zasadniczego, nie sposób wypełnić tej luki zwłaszcza na dłuższą metę, za to Detroit Pistons to drużyna która dopiero się buduje, objął ją niedawno znany trener - Stan Van Gundy, pierwszy trener naszego rodzynka w NBA Marcina Gortata z czasów Orlando Magic, myślę, że z czasem będzie potrafił wprowadzić i ustabilizować Pistons na wyższym poziomie, zapewne jeszcze po jakichś wymianach itp, póki co na pewno start słaby, ale myślę, że akurat w tym meczu, głównie pod koszem powinni dominować Pistons, na obwodzie również nie ustępują w obecnej chwili OKC i mogą spokojnie z nimi powalczyć i wywieźć pierwsze zwycięstwo z Oklahoma City w historii tej rywalizacji.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP World Finals Londyn
15.11 15:00
Novak Djoković - Kei Nishikori
typ: 2-0
1,42
Bwin
Analiza
Jutro półfinały w Londynie, Serb, Novak Djoković zapewnił już sobie zakończenie sezonu na pozycji numer 1, nie odpuści jednak na pewno zwycięstwa w kończącym turnieju. Chyba nikt nie pogardziłby taką kasą ???? Serb spisuje się w Londynie świetnie, podobnie jak Roger Federer i inny skład finału byłby sporym zaskoczeniem. Numer 1 swiatowego rankingu stracil jak do tej pory 13 gemów w 3 spotkaniach, na tym poziomie to niespotykany wynik, Novak dominował nad Cilicem, Berdychem i Wawrinką. Nie sądze aby przeciwstawił mu się z Kei. Wydaje się że dla Serba to idealna nawierzchnia, jest szybka, ale niezbyt, to własnie premiuje styl Serba, który jeśli dobrze przyspieszy nie ma co zbierać, ale doskonale gra również z kontry. Kei w tym turnieju co prawda wygrał 2 spotkania, jednakże mnie nie zachwycił, z Federerem przegrał zdecydowanie, wygrywając w zaledwie 5 gemach. W ogóle poza Serbem i Szwajcarem wydaje mi się, że reszta uczestników turnieju w Londynie spisuje się po prostu słabo, może wpływ ma na to znakomita dyspozycja Novaka i Rogera, może. Obaj panowie spotkali się niedawno w Paryżu, wtedy Nishikori wygrał 5 gemów, jutro będzie trudno mu poprawić ten wynik.
⛔100
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Segunda Divison
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sabadell - Valladolid
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Vallaiolid 2 drużyna w lidze spotyka się z 17 Sabdell . Valladolid na wyjazdach wypada całkiem nieźle w 6 ostatnich meczach 4 razy wygrali remisując tylko 2 razy . Valladolid myśli o powrocie do La Ligi więc wygrywać na wyjazdach muszą. Drużyna jest ustabilizowana we wszystkich formacjach , tracą mało goli 9 najmniej z ligi ! Ich ofensywa powinna wystarczyć na przeciętniaka który w defensywie gra dno. Myślę że będzie wysoka wygrana Valladolid .
⛔100
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 LIGA POLSKA
Godzina: 13:00
Spotkanie:Limanovia-ROW Rybnik
Typ: ROW Rybnik
Kurs: 2.14
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Od pożegnania się Ryszarda Wieczorka z ROW-em upłynęło już sporo czasu i wiele się zmieniło. Jednak popularny „Rysiek” dość regularnie widywany był na trybunach przy Gliwickiej. Jest na bieżąco. Jak żaden inny trener naszych rywali w tej lidze. I dlatego mecz w Limanowej spacerkiem nie będzie. Gdyby takim miał się jednak okazać to niewykluczone, że Wieczorek musiałby wrócić do oglądania meczów w roli kibica, bo ROW w sobotę powinien być dla niego niczym otwarta księga.
Limanovia (choć w zasadzie można byłoby również napisać Kolejarz Stróże - handel licencjami) jest w głębokim kryzysie. W tabeli wyprzedza tylko Wałbrzyszan, ale jeśli forma obu zespołów się utrzyma to jeszcze przed nadejściem zimy także Górnik pokaże piłkarzom z Małopolski swoje plecy. Licznik następujących po sobie meczów bez zwycięstwa wskazuje już liczbę 13, a licznik goli zaledwie 8. Zmiana trenera niewiele w tych kwestiach zmieniła. Po objęciu posady Ryszard Wieczorek poprowadził miejscowych do trzech bezbramkowych remisów w ośmiu spotkaniach. Pozostałe mecze przegrał. Wiele mówi stosunek bramek, który wynosi 3:14. To niestety bilans znacznie gorszy niż Roberta Kasperczyka - trenera, którego Wieczorek zastąpił. Póki co „Rysiek” nadal stara się Limanovią potrząsać. Regularnie docenia grę defensywną i narzeka na brak kreatywnych zawodników z przodu. Do tego dochodzi wysyp kiksów i plaga kontuzji. W ostatnim meczu z Siarką nie mogli zagrać Damian Majcher, Mateusz Wilk i Józef Piwowarczyk. Warto wspomnieć jeszcze o najbardziej doświadczonym piłkarzu Limanovii. Przed sezonem ku zdumieniu niektórych sprowadzono do klubu 35-letniego Marcina Chmiesta. Były napastnik Odry Wodzisław zdobył do tej pory trzy bramki.
Z powodu kontuzji ostatnio nie mógł wystąpić Marcin Grolik. Jego pojawienie się na murawie wydaje się również mało prawdopodobne w najbliższym spotkaniu. Do gry gotowy jest jednak Szymon Jary, który do spółki z Mateuszem Bodziochem radził sobie nieźle przed tygodniem. Po odcierpieniu kary za nadmiar kartek wracają ponadto Grzegorz Fonfara i Adam Wolniewicz. Ustawienie linii pomocy powinno być zatem optymalne, a wobec problemów rywala w tej formacji, trzeba od piłkarzy ROW-u oczekiwać dominacji w środku boiska. Początek meczu w sobotę o godzinie 13.
ROW Rybnik - ostatnie 5 spotkań:
ROW Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
Okocimski Brzesko - ROW Rybnik 1:4
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 2:1
Stal Mielec - ROW Rybnik 1:0
ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 1:1
Limanovia Limanowa - ostatnie 5 spotkań:
Siarka Tarnobrzeg - Limanovia Limanowa 0:0
Limanovia Limanowa - Nadwiślan Góra 1:2
Rozwój Katowice - Limanovia Limanowa 4:1
Limanovia Limanowa - Poprad Muszyna 1:2
Limanovia Limanowa - Raków Częstochowa 0:0
Gram dużo na ten. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kobiety ITF Dubai
Godzina: 12:00
Spotkanie: Alexandra Dulgheru - Kimiko Date Krumm
Typ: Alexandra Dulgheru (+1,5seta)
Kurs: 1.401
Bukmacher: Pinnacle

Na dzisiaj moja propozycja z finałowego spotkania ITF-owego turnieju w Dubai-u pań pomiędzy Rumunką Alexandrą Dulgheru (104.WTA), a Japonką Kimiko Date Krumm (115.WTA). To spotkanie dwóch pokoleń Rumunką jest zawodniczką młodszą od Japonki o 19 lat. Szczerze powiedziawszy jestem pod wrażeniem wyników Japonki mimo, że to turniej niskiej rangi to pewnie niejedna tenisistka chciałaby dobijać się do czołowej setki światowego rankingu, a Kimiko robi to w wieku 44 lat ????. W tym sezonie to najlepszy wynik Japonki i moim zdaniem na tym poprzestanie, Dulgheru która moim zdaniem powinna odpaść w półfinale wygrała niespodziewanie z będącą w bardzo dobrej formie Diatchenko. I właśnie po tej wygranej powinna byc podbudowana i pewna siebie żeby kroczyć po swoje pierwsze w tym sezonie zwycięstwo turniejowe. Dlaczego uważam, że Japonka przegra? Po pierwsze miała słabsze przeciwniczki w drodze do finału, a po drugie dla zawodniczki w tym wieku gra na dłuższą metę (a będzie to już 4 spotkanie) na pewno nie sprzyja kondycji i świeżości fizycznej. Dlatego też pójdę po najmniejszej linii oporu, postawię na to że Rumunka wygra choćby jednego seta, bo to moim zdaniem tzw. zakład bez ryzyka na dzisiaj. Przyglądałem się z meczu na mecz kiedy Japonka odpadnie, ale jej się udawało to może jak postawię to przegra :wink:. Ale w sumie niech sobie wygra turniej na stare lata, ale 2:1 w setach :razz:
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Kwalifikacje euro
Spotkanie San Marino-Estonia
Typ: Estonia wygra 3 golami
Kurs 4.75
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacyjne pomiędzy najsłabszą ekipą tych mistrzostw czyli San Marino, oraz Estonią. W tym spotkaniu nie mam żadnych wątpliwości że zespołem prowadzącym gre będzie ekipa przyjezdnych , która jak na razie w 3 spotkaniach w tych kwalifikacjach zdobyła tylko 3 oczka w wygranym spotkaniu z zespołem Słowenii , teraz goscie mają sporą szanse na zwycięstwo i wydostanie się z tej przed ostatniej pozycji w tabeli, trzeba pokonać San Marino , to nie powinno być trudnym zadaniem poniewaz San Marino przegrywa każde spotkanie i bardzo rzadko strzela jakieś gole, uważam zę w tym spotkaniu bedzie podobnie i gospodarze nie zdobędą bramki, Estonia natomiast ostatnio niespodziewanie wygrała spotkanie wyjazdowe do Norwegii, która jest zdecydowanie lepszym zespołem od San Marino, myślę że goscie wygrają tutaj conajmniej róznicą tych 3 bramek, nie sądzę że padnie tutaj inny rezultat niż 3 punkty zdobyte przez Estonię, która raczej nie ma szans na wyjscie z grupy,ale swoim stadionie moze napsuć krwi zdecydowanie silniejszym zespołom. Dlatego mój typ kieruję w tym spotkaniu ku drużynie gości.
⛔100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: El. EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia: Słowacja
Typ: Słowacja (-1)
Kurs: 3,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które dzieli znaczna różnica klas. Myślę, że wystarczy porównanie, w którym użyję dwóch piłkarzy z naszej ligi: Stjepanovic (Wisła) gra w reprezentacji, a Duda (Legia) co najwyżej grzeje ławkę. Poza tym Słowacy są w naprawdę dobrej dyspozycji, o czym świadczy wygrana z Hiszpanią czy Białorusią. Marek Hamsik i spółka naprawdę dobrze rozpoczęli te eliminacje i wątpię, żeby pozwolili sobie roztrwonić ten kapitał w tak prostym meczu. Poza tym Macedonia ma słabą obronę, bo mało kto na naszym kontynencie pozwala sobie strzelił 2 bramki przez Luksemburg. Nie widzę tutaj innej opcji niż wiktoria naszych południowych sąsiadów, co więcej, myślę, że handicap jest spokojnie w ich zasięgu.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Flensburg-Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.45
Bukmacher: WilliamHill
W tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim Barcelona ! Mając w składzie takie gwiazdy jak: Lazarov,Karabatić,Rutenka,Sigrudsson i można tak wymieniać praktycznie cały skład. Flensburg nie jest już tak mocny jak w ubiegłym sezonie gdzie byli w stanie wygrać z Barceloną po rzutach karnych. Stracili czołowe postaci w drużynie: Gustafsson i Weinhold. Posiadają znacznie krótsza i słabszą ławkę rezerwowych co nie pozwoli im walczyć jak równy z równym i skończy się to porażką minimum 2-3golami .
Ja stawiam bezpiecznie wygraną! POWODZENIA!
✅45
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Conference Premier
Godzina: 16:00
Spotkanie: Alfreton - Dover
Typ: Remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O godzinie 16:00 zmierzą się ze sobą drużyny Alfreton i Dover. Gospodarze zajmują 22 pozycję z dorobkiem 17 punktów oraz bilansem bramkowym 17:36. Większość bramek, bo aż 21, stracili w spotkaniach wyjazdowych. U siebie grali 9 razy i 3 razy wygrali, 2 razy zremisowali oraz 4 razy przegrali strzelając 12 bramek i tracąc 15. Goście zajmują 17 pozycję z dorobkiem 21 punktów oraz bilansem bramkowym 21:29. Na wyjazdach grali 10 razy i raz odnieśli zwycięstwo, 3 razy zremisowali oraz 6 razy przegrali strzelając 12 bramek i tracąc 22. W ostatniej kolejce Alfreton zremisował u siebie z Bristol Rovers 0:0 a Dover wygrał u siebie z Braintree 1:0. Alfreton na 10 ostatnich meczy zremisował 2 spotkania a Dover na 10 ostatnich meczy zremisował 3 razy. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu tych drużyn we wrześniu tego roku wygrał Dover na własnym boisku 1:0. Było to w miarę wyrównane spotkanie dlatego w dzisiejszym spotkaniu stawiam na remis.
⛔100
 
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska I liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiejszego dnia poza eliminacjami do Euro 2016 rozgrywane są kolejki niższych lig w Polsce. Jednym z takich meczów jest pojedynek Widzewa z Olimpią Grudziądz. Faworyt jest tutaj oczywisty i w tym kierunku też pójdę jeśli chodzi o typowanie. Widzew pod wodzą (pseudo)trenera Rafała Pawlaka w sześciu meczach zdobył niewyobrażalną liczbę punktów wynoszącą okrągłe ZERO. Szczerze powiedziawszy myślałem, że gorszego trenera od Włodzimierza Tylaka nie ma, a jednak się myliłem. Łączny bilans Pawlaka jako trenera Widzewa to bodajże 1 zwycięstwo, 2 remisy i 15 porażek, nie pamiętam dokładnie. W dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z Dimy Injaca, którego w ostatnim meczu z Chrobrym postawił...na środku obrony, widać, że ten człowiek nie ma kompletnego pojęcia o ustawianiu składu. Co mecz preferuje inną taktykę, inny skład, takim sposobem niemożliwym jest zgranie się i rozumienie się na boisku. Nieustannie w podstawowym składzie występuje największa pomyłka (niegdyś talent) Mariusz Rybicki, który pokazuje, że 1 liga to jednak na niego za wysokie progi. Można zresztą tak wymienić kilku innych, którzy od poprzedniego sezonu notują zjazd po równi pochyłej (Kasprzak, Nowak). Mało tego, w ostatnich 3 meczach Widzew stracił po 3 gole, dlaczego nie miałoby tak stać się i dzisiaj, z kandydatem do awansu? Olimpia kolejny sezon walczy o ekstraklasę, w poprzedniej kolejce jednak dostali kubeł zimnej wody otrzymując bagaż trzech goli od Arki Gdynia, co prawda grali przez większość meczu w dziesiątkę, ale wiele to nie zmienia. Będą na pewno chcieli się odgryźć na słabeuszu. W Olimpii nie zagra Marcin Kaczmarek, ale może to i nawet lepiej, bo Marcin często podkreślał swoje przywiązanie do Widzewa, i może by nie grał na 100% jak to ma w zwyczaju. W kadrze Olimpii jest wielu weteranów obeznanych w realiach 1 ligi i ekstraklasy jak Marcin Smoliński, Robert Szczot, Łukasz Sapela, Michał Łabędzki, Dariusz Kłus czy Arkadiusz Aleksander. W Widzewie są prawie sami juniorzy. I zazwyczaj bywa tak że doświadczenie wygrywa z młodością, chyba, że ta młodość jest bardzo utalentowana, i zabiega szybko rywala. Tyle że talentów w Widzewie jak na lekarstwo, a siły im się kończą w 60 minucie. Aha, no i bym zapomniał, Pawlak ich nawet publicznie jedzie w wywiadach, chyba każdemu by to podcięło skrzydła. Mój typ to zwycięstwo Olimpii. Pozdrawiam ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Słowenia
Typ:Anglia wygra i w meczu poniżej 2,5 bramki
Kurs:
2,5
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Anglicy są liderami w grupie z kompletem punktów na koncie. Gospodarze jak dotąd pokonali kolejno: Szwajcarię na wyjeździe 2-0, San Marino u siebie 5-0 oraz na wyjeździe Estonię 1-0. Jak widać gospodarze podczas tych eliminacji nie stracili jeszcze nawet bramki. Słoweńcy tymczasem to 2 drużyna w tabeli, która nie najlepiej rozpoczęła te eliminacje, gdyż na wyjeździe przegrała z Estonią 1-0. W kolejnych meczach było już zdecydowanie lepiej, gdyż odnieśli dwa zwycięstwa, najpierw pokonując Szwajcarię u siebie 1-0 a następnie Litwę na wyjeździe 2-0. Dla Anglików może być to więc najtrudniejszy mecz w grupie, tym bardziej, że Słoweńcy stracili tylko 1 bramkę. Roy Hodgson nie będzie mógł dziś skorzystać z usług Carricka oraz Townsenda. Kadrowo zdecydowanie lepiej wyglądają Anglicy. Szczególnie formacja ofensywna gospodarzy wygląda ciekawie, gdyż Rooneya i Welbacka w ofensywie będzie wspierał Sterling. Mecz na pewno zdominują gospodarze i to oni będą mieć zdecydowanie więcej klarownych sytuacji. Goście w ofensywie nie maja kim straszyć dlatego nie spodziewam się bramek po ich stronie. Mecz dla gospodarzy jednak nie będzie spacerkiem i myślę, że długo będą się męczyli z nastawionymi defensywnie Słoweńcami. Mecz powinien zakończyć się wynikiem 1-0 bądź 2-0.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 13:00
spotkanie: Warta Sieradz-Gkp Targówek
typ:2
stawka: 3,70
bukmacher: bet
Witam po serii nie trafionych typów dziś zaglądam do mojej ulubionej drużyny jest nim Warta trochę się nią interesuje niestety nie wygląda to za dobrze skład niby mają ,ale mają problemy finansowe do tego dochodzi fakt,że działacze tej drużyny chcą złożyć w nastepnym tygodniu upadłość tej drużyny wycofanie jej z ligi lub z biedą zagrają dalej,spora część kibiców odwrócila sie od tej drużyny jeżdżą na mecze Widzewa,podsumowując wydaję mnie się,że drużyna Warty nie wyjdzie na ten mecz zmotywowana a to okazja dla drużyny przyjezdnych na odbicie się od dna stawiam gołą dwójkę pozdrawiam
⛔100
Brak bukmachera i określenia szczebla rozgrywek
 
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Euro 2016, kwalifikacje - gr. E
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Litwa (Handicap 0-1 )
Typ: Szwajcaria
Kurs: 1.75
Bukmacher: b win.com
Analiza:
Witam
Na wstępie chcę pogratulować naszym reprezentantom...świetna druga połowa i dzięki Wam pieniążki zostały pomnożone. Wracając do dzisiejszej analizy spotkania to zainteresował mnie mecz Szwajcaria - Litwa z handicapem oczywiście, Szwajcarzy podrażnieni porażką u siebie z Anglią we wrześniu 0-2 będą chcieli zatrzeć to złe wrażenie a mają ku temu świetną okazję ponieważ vis a vis stanie drużyna Litwy która większośc bramek strzeliła w meczu san marino, jeśli mielibyśmy poczarować obstawiam dokładny wynik 2 lub 3 - 0 .

Pozdrawiam
✅75
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – debel, Masters, Londyn
Godzina: 13.00
Spotkanie: Dodig/Melo vs Kubot/Lindstedt
Typ: Dodig/Melo
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dodig/Melo vs Kubot/Lindstedt, 1,@1,72
Minimalnym faworytem bukmacherów jest para Dodig/Melo. Moim również.
To co gra Szwed z Polakiem nie mieści mi się w głowie. Wspaniały, ofensywny tenis, świetny procent pierwszego podania, bajeczne returny. Czy ten poziom gry utrzymają różnież w półfinale?
Powtórzę ze swojego poprzedniego wpisu – Polak ze Szwedem wykonali już 1000 procent normy, a w deblu decyduje kilka piłke. Moim zdaniem cudowny sen dzisiaj się skończy. Już w meczu z Rojerami były chwile, kiedy przeciwnicy mieli swoje szanse, ale swą bezjajeczną grą, (np. zbyt lekkie woleje prosto na rakietę przeciwnika) pozbawili się ważnych punktów. Dodigi dzisiaj uczepią się swoich szans, to będzie twardy, wyrównany, najpewniej trzysetowy mecz. Kluczem będzie to, że para polsko/szwedzka straci trochę ze swej pewności siebie. Ta okolicznośc ich dotychczas nisoła, zaciśnięte pięści itd. W końcu zaczą popełniac błędy, bo grali momentami lepiej niż potrafią.
Przestrzegam przed huraoptymizmem na Kubotów i wysokimi stawkami. To już starsi panowie. Fizyczność, koncentracja, może lekkie zmęczenie fizyczne i psychiczne turniejem ... Dziś moim zdaniem przytrafi im się w końcu słabszy mecz.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – debel, Masters, Londyn
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dodig/Melo vs Kubot/Lindstedt
Typ: Kubot/Lindstedt
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Nie doceniany , na samym poczatku przegrany polsko-szwedzki debel czyli kubot i Lindstedt . Oni poprostu świetnie odrobili lekcje na ten turniej i skoro wykonuja taką świetna prace na korcie posługując sie przy tym nie wyobrazalną forma , własnym podanie returnem itp, itd to czemu maja nie powtórzyć tego teraz ??
Dodig z Melo mnie nie przekonuja i przy obecnej dyspozycji polsko -szwedzkiej pary to nie maja tutaj zadnych szans .
W tym roku zagraja po raz trzeci , na AO kuboty wygrały 2-1 , a Dodigi zrewanzowali sie w Barcelonie na nawierzchni ziemnej .
Dodig i Melo grają wspolnie juz 3 rok i ten turniej jest zwienczeniem ich trudów , a Kobot i Lindstedt praktycznie pierwszy sezon razem i taki odpał .
Sadze ze to Kuboty awansują dalej .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Typ: wygrana Sandecji
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betclic
W dość ciekawym spotkaniu I ligi polskiej walcząca póki co o utrzymanie w lidze Sandecja podejmie Stomil Olsztyn, typowego ligowego średniaka. Stawiam na jak dla mnie mało ryzykowny typ wygranej Sandecji. A już wyjaśniam dlaczego mało ryzykowny.
Sandecja mimo dość niskiej pozycji w tabeli to uznana marka na zapleczu Ekstraklasy. Od 2009 roku nieprzerwanie występuje w tej lidze, nie zawsze bezproblemowo, ale zawsze dość spokojnie utrzymywała się w lidze. Nie raz utarła nosa wyżej stawianym drużynom, a ponadto lubi występować z pozycji outsider&#39;a, o czym mogliśmy przekonać się rok temu, gdy u siebie pokonywała ekipy GKS Katowice, GKS-u Bełchatów oraz rewelację poprzedniego sezonu Dolcan Ząbki.
Ponadto Sandecja to bardzo mocna drużyna w spotkaniach domowych. Na pięć ostatnich meczy aż trzy kończył się zwycięstwem Nowosączan oraz zaliczyli po jednym remisie i porażce. Stomil Olsztyn co prawda na wyjazdach przeważnie remisuje, ale wydaje mi się, że z Sandecją, za którą przemawia atut własnego boiska nie strzelą nawet gola, mimo tego, że obrona Sandecji jest dziurawa jak ser szwajcarski o czym świadczy ilość straconych bramek (aż 26 w 16 meczach).
Do kadry Sandecji wraca Wołodymyr Kowal - napastnik, który piłkarskiego rzemiosła uczył się w Dynamie Kijów. Ukrainiec nabawił się urazu w meczu z GKS-em Katowice w 13. kolejce pierwszoligowych zmagań. Do tego momentu strzelił 3 gole na pierwszoligowych boiskach.
A to co najbardziej skłoniło mnie do tego typu to... odległość między Olsztynem a Nowym Sączem! Oba miasta dzieli prawie 600 kilometrów i jak wiemy zawodnicy po takiej podróży mogą być zmęczeni.
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crewe Alexandra - FC Chesterfield
Typ: 1
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj wybieram się do trzeciej klasy rozgrywkowej w Anglii, gdzie moją uwagę przyciągnął mecz zespołów Crewe i Chesterfield. Gospodarze z bilansem 4-2-10, zajmujący aktualnie ostatnie, 24. miejsce w tabeli podejmują na własnym terenie zespół Chesterfield - ligowego średniaka z 12. miejsca w tabeli. Kluczowym aspektem, który skłonił mnie do takiego typu jest obecna forma obu drużyn. Jeżeli weźmiemy pod uwagę 5 ostatnich meczów, to gospodarze wyglądają dużo lepiej - trzykrotne zwycięstwo, jeden remis i porażka oznacza 10 punktów na 15 możliwych, czyli całkiem nieźle. Tymczasem zespół Chesterfield dopadł chyba kryzys, bo na 5 ostatnich spotkań zdobyli tylko 2 punkty. Odnieśli 2 remisy i 3 porażki, strzelając przy tym zaledwie 2 bramki. Uważam więc, że warto zaryzykować i postawić dzisiaj na gospodarzy, którzy przy ewentualnej wygranej opuściliby strefę spadkową, co musi być dla nich dużą motywacją. Powodzenia :cool:
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ITF - Dubaj
Godzina: 12:00
Spotkanie: K. Date Krumm - A. Dulgheru
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: U-nibet
Analiza: Graly mecz ze soba 4 lata temu ale to na trawie wiec nie ma co o tym gadac. Doświadczona Japonka na tym turnieju gra bardzo dobrze. Łatwo wygrywa swoje sety. Mitu jej ukradla seta ale potem Japonka pyknela ja w 3 secie 6:0. Fakt gra w kratke ale pokazuje na tym turnieju ze chce wygrac go. Stawka jest polfinal wiec raczej Japonka po dobrej grze tutaj nie zamierza poprzestawac na ćwiercfinale. A Rumunka? Trudno mi cos powiedziec o jej grze. Miala zdecydowanie latwiejsze rywalki od Japonki. Choc wedlug jej ostatniego meczu to Diatchenko byla faworytka. A przegrala z Rumunka. Ale jednak mysle ze dobra gra na tym turnieju Japonki fajna gra oraz doswiadczenie przewaza nad Rumunka. Kurs dobry a mecz nie mowie ze pewny ale z gatunku tych co powinny wejsc.
⛔100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EL. ME
Godz: 18:00
Spotkanie: Austria - Rosja
Typ: under 0,5
Kurs: 7.50
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Zespół gospodarzy dobrze rozpoczął te eliminacje, bowiem z dorobkiem 7 punktów po 3 spotkaniach zajmuje pozycję lidera w grupie. Na inaugurację Austriacy zremisowali na własnym stadionie ze Szwecją 1-1. W kolejnych dwóch starciach z zespołami Mołdawii i Czarnogóry gospodarze zainkasowali komplety punktów, dzięki czemu prowadzą jak narazie w tej grupie. Dzisiaj drużynę czeka jednak prawdziwy test, bowiem zagra ona z głównym kandydatem do awansu z tej grupy. Zespół prowadzony przez trenera Kollera dzisiaj nie może pozwolić sobie na przegraną, ponieważ strata 3 punktów spowoduje spadek z 1 miejsca, a w przypadku wygranej Szwecji z Czarnogórą nawet na 3 miejsce. Na własnym terenie Austriacy są już niepokonani od 6 spotkań i dzisiaj będą oni chcieli kontynuować tę passę. Zespół Rosji jak narazie w 3 spotkaniach zgromadził na swoim koncie 5 punktów. W pierwszym meczu drużyna Sbornej wygrała bardzo pewnie 4-0 z Lichtenstainem. Poźniej przyszedł remis ze Szwecją na wyjeżdzie i niespodziewana wpadka w postaci remisu z Mołdawią na własnym terenie. Dzisiaj gracze gości zapowiadają walkę o 3 punkty, które dadzą im pozycję lidera. Dziś polecam Wam postawić na bezbramkowy remis, który padł także w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Masters Cup ATP 2014 (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Federer Roger-Wawrinka Stan
Typ: 2
Kurs: 6.31
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Kolejny raz idę w kierunku niespodzianki i wiele ludzi może mi zarzucić grę na siłę przeciwko Federerowi jak w przypadku gry z Murrayem. Nie będę się długo rozpisywał ponieważ to teraz nie ma większego sensu.
Wawrinka miał trzy mecze i zaprezentował się w nich na każdy sposób inaczej. Z Berdychem zagrał bardzo dobrze, z Djokovicem źle ale ciągle się upieram,że na Serba teraz nie ma bata także wynik jak najbardziej normalny i z Cilicem wypadł średnio. Federer jest w bajecznej formie i mamy taki wysoki kurs na Stana ze względu też na pogrom Rogera ze Szkotem. Wynik 6:0, 6:1 w takim turnieju, z takimi graczami zdarza się naprawdę mało kiedy. Andy w ogóle miał fuksa,że nie odjechał na rowerze.
Forma Murraya w tamtym meczu wołała o pomstę do nieba i statystyki pomeczowe również to pokazują. Brytyjczyk miał zaledwie 45% pierwszego serwisu czyli na wstępie dał Federerowi ogromną przewagę swoją niedyspozycją, na wstępie nie potrafił przebić piłki przez siatkę czy też trafiał poza karo serwisowe. Nie było tak,że Andy trafiał pierwszym podaniem fenomenalnie,a Szwajcar genialnie returnował super serwisy. Murray miał zaledwie 37% wygranych przy I serwisie tj. 7/19 punktów oraz 39% drugiego czyli 9/23 punktów. Ile on tam zrobił niewymuszonych błędów? Sporo, sporo, sporo i stanowczo za dużo. W sumie zagrał jak 200 rakieta ATP przez większość meczu. Federerowi natomiast wiele robił serwis ponieważ wygrał wszystkie piłki wprowadzone po I serwie 100% 14/14!!!! A po drugim również sporo bo 64% 14/22...a trafiał zaledwie 39% tego podania pierwszego. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi starszy ze Szwajcarów 16:2.
W tym roku grali dwa razy i najpierw na mączce w Monte Carlo wygrał Stan 4:6, 7:6, 6:2 a później na Wimbledonie Federer 3:6, 7:6, 6:4, 6:4. Wierzę w to,że Wawrinka na dzień dobry nie ulegnie koledze serwując jak 15 latek. Wawrinka jest znacznie bardziej ofensywnym graczem niż Murray i dlatego powinien mieć większe szanse. Oczywiście Roger to arcymistrz tej gry, lecz uważam,że jak Stan zagra swój najlepszy tenis to może pokonać kumpla z reprezentacji mimo,że 16:2 prowadzi Fedex.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom