>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie Międzynarodowe
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Francja strzeli w obu połowach
Kurs: 2.11
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
No to dziś kolejny mecz towarzyski. Tym razem stawiam na Francję, która powinna strzelić w obu połowach. Na przeciwko staje im ekipa z Wybrzeża Kości Słoniowej z którą grała aż w 2005 roku i wygrała 3-0. Francja bardzo dobra seria bez porażki, w ostatnich 5 spotkaniach to 4 zwycięstwa i jeden remis. Bilans goli 10/4. W swojej grupie Eliminacyjnej przewodzą w grupie z 3 zwycięstwami i jednym remisem strzelając 7 goli tracąc 2.Trójkolorowi myślę, że podtrzymają dobrą formę i postrzelają dziś.
Wybrzeże również dobrze sobie radzi, na chwilę obecną w kwalifikacjach przewodzi w swojej grupie po 1 zwycięstwie i 1 remisie mają 4 pkt. Strzelili 3 gole a stracili jeden. Również mają dobrą serię bez porażki w ostatniu 5 spotkaniach. Wygrali dwa razy i 3x zremisowali.
Jak widać ciekawie zapowiada się te widowisko. Myślę, że nie będzie to tylko gra kontrolna ale obie ekipy będą grały do przodu co sprawi, że padną gole.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna: Świat - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria (-1,5) - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ niby nierozsądny na pierwszy rzut oka, Austria gra padaczkę ostatnio, przegrywają sporo meczy - 0:1 z Irlandią, 2:3 z Serbią, Słowacja natomiast odzyskała troszkę oddechu w grupie eliminacyjnej po 2-óch wysokich wygranych.
Wydaje mi się, że obie ekipy podchodza do tego spotkania z goła odmiennie - Austriacy chcą zakończyć ten sezon zwycięsko, chcą wynagrodzić kibicom ostatnie mecze a zwłaszcza chcą sobie udowodnić, że potrafią grać natomiast Słowacy podchodzą do tego spotkania na pełnym luzie, odesłali swoich najlepszych piłkarzy już do klubów i zagrają w tym meczu rezerwą, w ekipie Słowacji nie zobaczymy na pewno:

Durica, Hamsik, Kozacik, Kucka, Skrtel, Mak, Gyomber, Kubik, Pauschek, Pecovsky - 6 zawodników grało w ostatnim meczu eliminacyjnym.
Austriacy zagrają zdecydowanie mocniejszym składem dlatego dosyć fajnym typem wydaje się być, że Austria wygra ten mecz minimum 2 golami.
Powodzenia.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Austria – Słowacja
Typ: over 3.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Austriacy przegrywając z Irlandią u siebie prawie wyeliminowali się z walki o awans do Mistrzostw Świata To jest na pewno ofensywa ekipa, która ma wiele do zaoferowania w ofensywie, co pokazali w eliminacjach do ME wygrywając grupę z ponad 20 bramkami strzelonymi. Tej jakości nie zatracili w tych elimanacjach chociaż ostatnio z Irlandią brakowało wykończenia ale w pozostałych trzech meczach w każdym starciu zdobywali dwie bramki i to w Serbii, z solidnymi w defensywie Walijczykami oraz na ciężkim terenie w Gruzji. Aspekty ofensywne raczej tutaj nie martwią przed tym starciem, mimo tego ostatniego meczu, dla trenera nawet ten mecz towarzyski po takich rezultatach jest bardzo ważny bo trzeba walczyć i ławkę a i zawodnicy musza kibicom się pokazać a więc będą wymagać ofensywnej gry. To co jednak wyprawiają w defensywie to kryminał. Cztery spotkania eliminacyjne i siedem bramek w plecy to co jednak najgorsze to ten obraz jest tragiczny, kompletnie pogubieni bez asekuracji grają na tyłach. Oglądałem ostatni mecz z Serbią co z tego że w ofensywie potrafili odpowiadać dwa razy na bramki rywala jak z każdym razem mijało kilka minut i babol w defensywie, to samo było przecież z Walijczykami, tak wiec to nie jest problem jednego meczu bo Gruzja też sobie pozwalała w ofensywie. Jeśli szanse dostanie sporo zmienników to przy ich stylu gry dla mnie te błędy i luki w defensywie się podwoją. Zresztą też wystarczy popatrzeć na gry towarzyskie i ostatni raz bramki nie stracili w 2013 roku z drugiej strony tez tylko w jednym z tych strać sami nie strzelili bramki. Słowacja po kompletnym falstarcie eliminacji pokazali swoją siłę w dwóch następnych spotkaniach. To co jest siła naszych sąsiadów to kreatywność, szybkość w ataku czyli coś idealnego na dzisiejszego rywala. Nie ma tutaj problemu z kreowaniem gry, zresztą czują się w tym bardzo dobrze nawet na tle potęg nie rezygnują z szybkiego rozgrywania piłki i utrzymywania się przy niej no i mają na swym koncie naprawdę już solidne niespodzianki. To co może za chwilę utrudnia sprawę to defensywa szczególnie gry przychodzi grać co kilka dni tak jak na EURO – jest to formacja niezwykle doświadczona ale nie tak szybka i zwinna z drugiej strony i to było widać na turnieju gdzie z każdym meczem było coraz gorzej, może dziś trener poszukać nowych młodych wariantów co powinno mocno osłabić tą formację. Z drugiej strony nasi sąsiedzi poważnie ostatnio podchodzą do gier towarzyskich min. ograli na wyjeździe Niemców 1:3 z takim podejściem to problemów ze zdobywaniem bramek nie powinno być.
⛔100
 
wdowiec90 268

wdowiec90

Użytkownik
TYP 10/10!!!
Mecz: Chile - Urugwaj
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.05
Bet365, Betano, Unibet
Nie ukrywam, miałem ten typ w zanadrzu już od pewnego czasu. Typ o wysokiej stawce, najlepiej do grania w betano, bądź unibecie. W tym pierwszym kursy są o 0.3-0.4 wyższe niż chociażby w całorocznym, gdzie pomimo linii 6, kurs w dalszym ciągu oscyluje w granicach 1.80. Jestem przekonany, że do północy albo i wcześniej linia ulegnie zmianie. Kurs spadł od godziny 7:00 do teraz (14:00) kurs spadł z 2.10 do 1.75. Dokładnie tak samo było kilka dni temu kiedy podałem linię w meczu Kolumbii z Chile.
Wiadomo, to nie jest Copa America, gdzie sędziowie wyciągają kartki bardzo często. Dwa lata temu było zorganizowane specjalne posiedzenie przed CA w sprawie podejmowania decyzji przez sędziego i upominania zawodników. Wtedy przepisy były dość restrykcyjne, a sędzia mógł pokazać kartkę nawet za głupi protest. Mecze południowców słyną z masy fauli, protestów czy bójek, taki jest tamtejszy futbol. Bardzo często jednak sędziowie nie są konsekwentni w podejmowaniu swoich decyzji. Często &quot;chronią&quot; piłkarzy światowego formatu. Innymi słowy po prostu dają piłkarzom pograć.
Mecz Chile - Urugwaj. Mecz rozgrywany na Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos/ Można śmiało porównać ten obiekt do stadionu Estadio La Rosaleda - obiekt, na którym żaden kibic nie może się nudzić. Dzisiaj do Chile przyjeżdżają Charrúas. Nie ma się co oszukiwać, ale od lat oba zespoły nie darzą się jakimkolwiek szacunkiem. Tutaj przytoczę statystykę żółtych, ale i wielu czerwonych kartek z ostatnich 6. spotkań pomiędzy tymi drużynami: 35 żółtych kartoników i 3 czerwone.
Gdybyśmy spojrzeli na sytuację w tabeli z perspektywy Urugwaju to awans mają zapewniony, natomiast Ci drudzy niekoniecznie. Możecie sobie zerknąć i utwierdzić się w przekonaniu, że mecz z Chile to bardzo ważny mecz dla La Roja.
Kilka słów o arbitrze tego spotkania. Jest nim Enrique Caceres, Paragwajczyk, który lubi kartkoniki jak mało, który sędzia pochodzący z Paragwaju. Często rozdaje je za zbędne komentarze, symulowanie czy faule nie kwalifikujące się do pokazania żółtej kartki, ale również nie waha się przed sięgnięciem do tylnej kieszonki.
Linia 5.5 jak dla mnie jest zdecydowanie za niska. Pobrałem ten typ już rano, a analiza została napisana popołudniu teraz ją po prostu wrzucam. Możliwe, że kursy uległy zmianie, ale w tej chwili nie przywiązuje do tego uwagi.
Pozdrawiam! ;)
Błędny dzień (mecz 16.11 o 00:30)
⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka południowa - MŚ Kwalifikacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ekwador - Wenezuela
Typ: Ekwador HA -1,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj Ekwador powalczy o kolejne punkty w kwalifikacjach MŚ. Wenezuela to typowy dostarczyciel punktów w południowej Ameryce. Obecnie mają 5 punktów po dwóch remisach przeciwko Peru, oraz Argentynie, co na pewno jest sensacyjnym wynikiem, a w ubiegły piątek wygrali z Boliwią 2:0, a więc z drugim dostarczycielem punktów. Dzisiaj pewnie nikt nie zakłada innego scenariusza jak pewne zwycięstwo gospodarzy spotkania, którzy obecnie zajmują po 11 meczach 4. pozycję w tabeli, która daje im bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Ostatnio co prawda zanotowali trochę gorsze wyniki, ale dzisiaj mogą znowu wygrać, i za pewne tak będzie. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w Wenezueli zakończył się wynikiem 1:3 dla dzisiejszych gospodarzy, a więc skoro na wyjeździe wygrali różnicą dwóch bramek, to dlaczego miałoby być inaczej dzisiaj na własnym terenie? W piątek grali przeciwko Urugwajowi, z którym przegrali tylko 2:1 i to na wyjeździe. Ekwador w składzie ma paru naprawdę dobrych zawodników, ale największą gwiazdą jest Antonio Valencia z United. Dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo Ekwadoru.
Powtórzony typ
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boliwia - Paragwaj
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 12 kolejki eliminacje do Mistrzostw Świata z Ameryki południowej, w którym to zmierzą się gospodarz reprezentacja Boliwii z 7 Paragwajem. Gospodarze tego pojedynku aktualnie zamykają na 10 miejscu grupę mając już tylko teoretyczne szanse na 5 miejsce, które premiuje udziałem w play off`ach o udział w Mistrzostwach Świata. Żeby jednak przedłużyć ten cień szansy trzeba zwyciężyć w tym spotkaniu gdyż każdy inny wynik przekreśla szansę Boliwii na udział w Mistrzostwach Świata. Paragwaj natomiast aktualnie z dorobkiem 15 punktów wciąż liczy się w walce o bezpośredni awans z miejsca 3 bądź 4 rywalizując z Chile, Ekwadorem czy Kolumbią. Cel w moim przekonaniu dla reprezentacji Paragwaju przed dzisiejszym meczem jest jasny przywieść z trudnego terenu w Boliwii jakiekolwiek punkty (myślę, że z remisu również będą zadowoleni). Reasumując na papierze lekkim faworytem tego spotkania wydają się być goście lecz jak już w/w Boliwia jest bardzo groźna na własnym stadionie dlatego też bardzo trudno wskazać tutaj faworyta. Warto jednak według mnie pobrać over 1,5 bramki już po I połowie tego meczu bo nikt tak naprawdę na remis grał tutaj nie będzie. Reasumując pobieram 2 bądź więcej bramek już po pierwszych 45 minutach tego meczu.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Grand Slam
Godzina: 22.30
Spotkanie: Robert Thornton - Gerwyn Price
Typ: Robert Thornton
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Okej, nie lubię grać na Thorna i często szukam typów przeciwko niemu, ale dla mnie kurs 50/50 z Pricem to jednak trochę przegięcie. Thorn przede wszystkim ma 4 punkty i dwa mecze wygrane na niezłej średniej 96, podczas gdy Price frajersko przegrał z van den Berghiem na średniej 92 oraz wygrał z słabo grającym Waitesem samemu osiagając tylko 82 AVG i 21% na dablach. Thornton też musi jeszcze to spotkanie wygrać, żeby wyjść z pierwszego miejsca i uniknąć trudniejszego rywala w play offach. Nie jest dla mnie graczem tak jak wskazuje ranking 8. na świecie, ale na pewno wciąż jest lepszym niż 20. Price a także jego forma jest stabilniejsza.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom