>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Taipei Challenger
Godzina: 10:15
Spotkanie: Ipek Soylu - Daniela Hantuchova
Typ:Ipek Soylu
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Wracamy do trafionych typow. Wczoraj podalem na Whitehawk choc wszystko wskazywalo na to ze gospodarze wygraja, przedstawilem argumenty i kazdy mogl sam wyciagnac wnioski i i zagrac odwrotnie niz ja. Po prostu nie chcialem zapeszac, czesto granie na &#39;naszych&#39; konczy sie podwojna katastrofa. Choc typ nietrafiony, ciesze sie ze &#39;moi&#39; przeszli, przegrany typ to nicw tym swietle
Dzis jak mowilem wracamy do trafionych typow. Hantuchowa to typowa &#39;dziewczyna z agencji&#39; ktora ma swiecic wygladem niz gra od wielu lat. Jak juz gdzies gra w dobrym turnieju, to na ogol blisko domu. Teraz jedzie na challenger do Azji wiec szykuje sie wycieczka. Zbiera po 1000 dolarow startowego i odpada w kwalifikacjach. 262 miejsce w rankingu mowi samo za siebie
Azjatka w formie w Chinach od czasu US Open jezdzi po turniejach azjatyckich i zalicza nawet finaly w challengerach. Nie ma duzej roznicy we wzroscie wiec szanse na wygranie ze stara Slowaczka ma ogromne. Ale nie zapeszajmy
To jednak nie jest szlem czy Masters zeby spodziewac sie podejscia na maksa Slowaczki. Hantuchowa jako ze latwo jest sie z nia dogadac jest dolosowywana gospodarzom i w ten sposob ich zawodnicy np Brytyjczycy na Wimbledonie sa przepychani do kolejnych rund a ona tez zadowolona bo swoje wezmie pod stolem.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Czeska Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Usti n. L. - Zlin
Typ: Zlin
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bez zbędnego kombinowania gramy na Zlin, drużynę lepszą choć obecnie w niezłym dołku. O ile Usti wydaję mnie się zajmuje mniej więcej odpowiednie jak na swoje możliwości miejsce w tabeli, to Zlin stać na więcej. To drużyna co najmniej na miejsce gwarantujące play-offy. Usti to drużyna słabsza, ekipa Zlinu będzie grała pod presją, przed meczem zapowiada się że muszą wygrać ten mecz i przerwać tą czarną serię 4 porażek. Rywal na przełamanie w mojej opinii bardzo dobry, bo o mniejszych możliwościach oraz taki, z którym drużynie Zlinu dobrze się gra. Zlin wygrał z Usti ostatnie 12 meczów, ostatni raz przegrali z nimi mecz w 2011 roku.
Nieregulaminowy bukmacher (odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna kwalifikacje do ME U-19
Godzina: 12:00
Spotkanie: Armenia U19 - Węgry U19
Typ: Węgry (-1 handi europejski)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek rzut oka na tabelę. Młodzi Madziarzy stają przed szansą wzbogacenia się o 3 punkty, wystarczy dzisiaj wygrać spotkanie ze słabiutką Armenią która z bilansem 0-0-2 1:6 zamyka tabelę i nie liczy się w walce o awans. Mój typ na dzisiaj Węgrzy wygrywają minimum 2 bramkami i zgarniają bardzo potrzebne punkty.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Brescia (Włochy)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mayer L. - Skugor F.
Typ: Skugor F.
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem czemu są aż takie rozbieżności w kursach... Mayer przyjeżdża zmęczony z Ekwadoru gdzie przegrywał z rakietami zajmującymi 500 miejsce w ranku. Ciągle grał tam na ziemnej nawierzchni i takie przestawienie się nie jest dobre. We włoszech w hali dość szybka nawierzchnia i dla dobrej formy skugora, który mierzy 198cm jest to idealne pole do popisu. Ostatnimi czasy wygrał m. in. z Mayerem Florianem, urwał Benneteau seta co jest dość dobrą prognozą przed dzisiejszym meczem. Dla mnie to bet dnia po takim kursie.
Powodzenia.
⛔100
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Brescia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lukas Lacko - Lukas Ruepke
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: Unibet
Teoretycznie Lacko powinien gładko pokonać tego 23 letniego Niemca. Mimo wszystko Lukasowi zdarzały się &quot;dziwne mecze&quot; choćby porażka z Ilkelem w Izmirze po kursie 7.50. Ostatnie trzy mecze Lacko to porażki z De Schepperem, Krawietzem i Stachowskim. Pod formą Słowak, a że to chimeryczny zawodnik to dzisiejszy mecz też może mieć ciekawy przebieg. Kilka słów o Ruepke- by dostać się do głównej drabinki musiał walczyć w kwalifikacjach a tam pokonał Junaida, Stanka i Magera. Przeczucie podpowiada mi, że na Ruepke po takim kursie warto zagrać, jeśli szukamy pewnego typu to polecam grać w 1xbet handicap +5 po kursie 1.9, pewna forsa co osobiście zagram, jednak na potrzeby konkursu ryzykuje typem na wygraną Ruepke
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś w jednym z ciekawszych spotkań towarzyskich w Mediolanie na San Siro Włochy podejmą Niemcy. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z klasyków nie tylko w europie ale i na świecie bowiem te dwie reprezentację grają ze sobą dość często na wielkich turniejach - ostatnio na Euro 2016 (remis 1:1 i zwycięstwo Niemców po serii rzutów karnych). Zresztą towarzysko też obie ekipy grają ze sobą dość często - ostatnio w marcu tego roku (wygrana Niemiec 4:1). Dziś podobnie jak w marcu spodziewać się sporej ilości bramek, stąd też moja propozycja na over 2.5 bramek.
W weekend obie ekipy pokazały się z dobrej strony na tle co prawda dość słabych rywali. Warto jednak podkreślić wysoką skuteczność obu drużyn, bowiem Squadra Azzurra pokonała Liechtenstein 4:0, natomiast Niemcy rozbili San Marino 8:0. Ponadto wiadomo, że w takich spotkaniach trenerzy często rotują składem, dają pograć nie koniecznie zawodnikom pierwszego składu. Myślę, że tu może być podobnie co widać po zapowiadanych składach. W drużynie gości w porównaniu do meczu z San Marino może nastąpić 6 zmian m.in. w bramce zobaczymy Leno w obronie natomiast zagrają Rudy, Mustafi czy Howedes. Również trener Włochów powinien jakieś korekty w pierwszym składzie zrobić w stosunku do meczu z Liechtensteinem.
Warto też zauważyć, że już po Euro 2016 w spotkaniach drużyny Giampiero Ventury sporo się dzieje i overy są dość naturalnym rozstrzygnięciem: 1:3 z Francją (towarzysko) oraz 3:1 z Izraelem, 1:1 z Hiszpanią, 3:2 z Macedonią oraz wspomniane już 4:0 z Liechtensteinem. Niemcy natomiast po Euro 2016 w każdym kolejnym spotkaniu zdobywali minimum 2 bramki: 2:0 z Finlandią (towarzysko), po 3:0 z Czechami i Finlandią oraz 2:0 z Irlandią Północną i wspomniane 8:0 z San Marino. Jeśli więc obie ekipy dziś utrzymają statystyki (Włosi też przynajmniej jednego gola w każdym kolejnym spotkaniu) to over 2.5 powinien zostać pokryty, i na to też liczę.
⛔100
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Polska U21 - Niemcy U21
Typ: 2
Kurs: @1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 15.11 we wtorek o godzinie 18.30 zostanie rozegrany mecz towarzyski między młodzieżowymi drużynami Polski U21 i Niemiec U21. W tym meczu gra na zwycięstwo Niemiec, ponieważ jest to jedna z najmocniejszych drużyn młodzieżowych w Europie i na Świecie. Drużyna Niemiec U21 ostatni mecz przegrała 27 czerwca 2015 (!) roku a więc ponad rok temu . Od tamtej pory odnosiła same zwycięstwa. Sądzę że podtrzymają passe zwycięstw i pokonają dziś reprezentację Polski U21.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Vanarama National League North
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stockport - Gainsborough
Typ: over 2,5 &amp; BTS
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zapraszam do niższej ligi angielskiej. W Nacional League North odbędzie się mecz pomiędzy Stockport a Gainsborough. Typowy mecz środka tabeli, w którym delikatnym faworytem są gospodarze. Można spróbować coś pograć w ich stronę ale bardziej interesują mnie tutaj bramki. Over wydaje się bardzo prawdopodobny za czym przede wszystkim przemawiają statystyki gości na wyjeździe:
Cur - Gai 1:2;
Dar - Gai 5:2;
Fyl - Gai 3:1;
Alt - Gai 3:2;
Sta - Gai 3:2;
Ostatnie 5 pojedynków kończyły się podanym przeze mnie overem. Widać bardzo ofensywne nastawienie ze strony gości. Warto zaznaczyć, że ostatni mecz w którym nie zdobyli bramki na wyjeździe odbył się 16.08.16 gdzie ulegli Alfreton 4 do 0.
Stockport natomiast u siebie również stara się grać ofensywnie. Po za pojedynkiem 29.10 z Kidderminster w którym ulegli u siebie 0 do 1. Na ostatnie 8 pojedynków zawsze znajdowali drogę do bramki swoich rywali.
Niższe ligi angielskie często obfitują w bramki. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie zwłaszcza za sprawą dzisiejszych gości. Pozdrawaim
⛔100
 
F 21

fraktal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -EMŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boliwia-Paragwaj
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 5,6
Bukmacher: Betfair
Doszedłem do wniosku, że gram zbyt zachowawczo. Tak więc do końca miesiąca będę grał kursy 3.0 plus.
Zaczynam od spotkania Boliwia - Paragwaj. Na chwilę obecną gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1-1-9, Paragwaj natomiast ma 17 pkt. z dotychczasowym bilansem 4-3-4. Nie ulega wątpliwości, że to goście tworzą silniejszy kolektyw. Po ostatniej porażce z Peru z pewnością będą chcieli zrekompensować się kibicom, a dziś mają ku temu doskonałą okazję. Patrząc na liczbę bramek traconych przez Boliwię jest wysoce prawdopodobne , że już po pierwszej połowie Paragwaj obejmie prowadzenie.
Jeśli Paragwaj chcę zachować szanse na występy w finałach absolutnie musi wygrać to spotkanie.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Rumunia
Typ: remis HT
Kurs: 2.12
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
U nas radocha i powszechne przekonanie, że w Rumunii grają petardami i kibicami. To, że wygraliśmy 3:0 na stadionie przeciwnika, który raczej u siebie nie przegrywa, oznacza, że zagraliśmy świetnie i wcale nie oznacza, że Rumuni zagrali słabo. Po porażce z Polską najbardziej zdziwieni są sami Rumuni. Najpierw bramka Grosickiego - chyba w ogóle nie wzięli pod uwagę, że ktoś może zaryzykować rajd od połowy boiska przy pięciu obrońcach. Potem gol Lewego z akcji i druga akcja z faulem i karnym - tu znów dały znać indywidualne umiejętności i dyspozycja (oczywiście zgrania Teodorczyka też się do tego liczą).
Nie licząc wyniku, nie można przypisać Rumunom katastrofy w grze obronnej. W meczu towarzyskim z Rosją nie są bez szans nawet na wygraną, bo to w końcu nie jakiś gigant i u siebie gra chimerycznie, poza tym dopada go syndrom gospodarza mistrzostw, który nie gra o stawkę, ani nawet nie przygotowuje się do meczu o stawkę i zalicza doły. Parę dni temu przegrali z Katarem, w ostatnim meczu towarzyskim u siebie przegrali z Kostaryką 3:4 (1:3) i choć w kilku meczach u siebie potrafili zadać pierwszy cios w HT, ostatnio są jacyś bezzębni. Reasumując, Rumuni powinni sobie poradzić z pierwszymi atakami Rosjan, a że sami będą grać na remis z okazją do trafienia (pamiętajmy, że trener Daum właśnie dużo stracił w oczach Rumunów i meczu nie powinien odpuścić, ale z drugiej strony nowej taktyki nie wymyśli), w HT może być na remis.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brescia Challenger
Godzina: 14:45
Spotkanie: Stefano Travaglia - Luca Vanni
Typ: 0:2
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: 25-letni Włoch Travaglia zagra w turnieju głównym dzięki dzikiej karcie. Stefano jest bowiem tenisistą, który preferuje grę na kortach ziemnych, dlatego pierwsze w tym sezonie zderzenie z twardą nawierzchnią może okazać się bolesne. Nie przekonuje mnie nawet to, że w turniejach rangi futures pokazał dobry tenis, dzisiaj czeka go mecz na wyższym poziomie. Za rywala będzie miał nieokiełznanego 31-letniego również Włocha - Lucę Vanni. Vanni jest tenisistą, który nie szczególnie błyszczy w tym roku, ale na kortach twardych stoczył mecze, które mogą przekonać. Myślę, choćby o zwycięstwie w challengerze w Segovii w lipcu tego roku.Trzy porażki z rzędu na przestrzeni ostatniego okresu z pewnością zmobilizują go do lepszej gry. Vanni nie chcąc spaść w rankingu musi obronić punkty z zeszłorocznego półfinału. Obaj zmierzyli się już w bezpośrednim meczu, wówczas dwukrotnie w 2009 roku wygrał Vanni, a oba pojedynki były trzysetowe. Ja stawiam jednak na pewne zwycięstwo starszego z Włochów.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-mecz towarzyski
Godzina:20:45
Spotkanie:Irlandia Północna-Chorwacja
Typ: BTS-Tak
Kurs:2.10
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Irlandia Północna jest ostatnio w dobrej formie w 2016 roku w meczach u siebie. Mecze wygrywali z Azerbejdżanem i San Marino po 4:0, z Białorusią 3:0 i ze Słowacją 1:0. Chorwacja w tym roku na wyjeździe wygrała 3 mecze i 2 zremisowała. Wygrali po 0:1 z Turcją i Finlandią oraz 0:6 z Kosowem. Remis 2:2 z Czechami i 1:1 z Węgrami. Więc w każdym meczach obie drużyny strzelały. Moim zdaniem będzie 1:3 dla Chorwacji.
Jeśli pomogłem i mój wynik był trafiony kliknij dzięki
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus Utena - Cibona Zagrzeb (Spread -9.5/+9.5)
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj polecam taki typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. To nic innego jak po prostu handicap i żeby typ wszedł Juventus Utena musi wygrać minimum 10 punktami. Można wybrać również inne progi ale ja proponuję dzisiaj ten. Moim zdaniem drużyna litewska rozgromi dzisiaj swojego przeciwnika z Chorwacji. Tabela tej grupy wygląda tak

Oba zespoły 2 dni temu rozgrywały swoje mecze ligowe. Juventus Utena grał w lidze litewskiej o 16:30 na wyjeździe z Lietkabelis i wygrał 84-77, natomiast Cibona Zagrzeb grała u siebie bardzo ciężki mecz w lidze adriatyckiej z Crveną Zvezdą Belgrad. Mecz był rozgrywany dużo później niż spotkanie na Litwie, bo o 21:00 i Cibona przegrała 70-91. Na ten mecz lepiej wypoczętą drużyną powinni być gospodarze, którzy grali w swej lidze wcześniej a Cibona nie dość, że dopiero o 21:00 to napewno z rywalem dużo mocniejszym i do tego dochodzi jeszcze podróż na Litwę na to dzisiejsze spotkanie. Trener gości zdaje sobie sprawę z tego, że jego gracze mogą być zmęczeni i dzisiaj Ci najlepsi nie zagrają. Na Litwę nie pojechali najlepszy punktujący w drużynie Zizic a także Rozic i Joksimovic. Napewno nieobecność dwóch pierwszych to ogromna strata na ten mecz. Trener powiedział, że da szansę graczom, którzy mało do tej pory grali. Gdyby zabrał wszystkich i miał wystawić najsilniejszy skład to pokusiłbym się tutaj nawet na zagranie na wygraną Ciboni ale wobec tych informacji nie widze tutaj szans aby chorwacka drużyna coś ugrała. Spodziewam się tutaj lania i myślę, że próg 10 punktów przewagi gospodarze spokojnie wypełnią. Oni tutaj dziś zagrają swoim najmocniejszym składem a dodatkowo chcą się zrewanżować swojemu rywalowi za dwie porażki w tamtym sezonie w FIBA Europe Cup w 1/8 rozgrywek. Chociaż z tamtego pojedynku jedynym graczem w zespole gospodarzy, który w tym uczestniczył był Ugnius Nikitin, to i tak gospodarze myślą o zrewanżowaniu się Ciboni za tamten sezon. Do składu Juventusu ma wrócić po kontuzji Sirutavičius i to bez wątpienia kolejna wiadomość przemawiająca za wygraniem gospodarzay. W takim składzie uważam, że Cibonia nic tutaj nie zdziała a Juventus Utena wygra dużą ilością punktów spokojnie wypełniając ten próg punktowy, który polecam.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje do MŚ - Ameryka Południowa
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boliwia - Paragwaj
Typ: Paragwaj
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze w dniu dzisiejszym podejmą drużynę, która za wszelką cenę będzie chciała pozostać w walce o awans do MŚ. Analizując to spotkanie dochodzę do wniosku, że każdy scenariusz jest tutaj możliwy. Bukmacherzy większe szansę na zwycięstwo dają gospodarzom natomiast środowiska typerskie faworyzują gości. W mojej opinii mecz będzie wyglądał tak, że to właśnie przyjezdni będą atakować a Boliwia może coś ustrzelić z kontry. Myślę, że mecz skończy się minimalną wygraną piłkarzy z Paragwaju.
Pod uwagę można wziąć jeszcze typ na rr o9 azjan po kursie 2.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplin: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bamberg - Crvena Zvezda
Typ: (+6,5) Crvena Zvezda win
Kurs: 1,97
Bukmacher: Unibet
Witam,
Dziś kolejny typów z kategorii Euroliga. Nie ukrywam że mecz niebywale trudny dla Crveny, bo grają z dobrze dysponowanym zespołem Niemieckim, który w każdym z Euroligowych potyczek gra jak równy z równym, nie ważne czy to Barcelona czy inny z czołowych zespołów Europejskich.
Dziś jednak gram bezpieczniej niż zwykle, i pobieram handi +6,5 w stronę gości. Po pierwsze Crvena musiałaby przerwać passę 3 porażek z rzędu w tych rozgrywkach, kolejno z Panatą,Baskonią i Unicsem. Z tymi ostatnimi byli bliscy wygranej ale pogubili się w drugiej połowie.
Brose albo minimalnie wygrywa albo przegrywa, dziś scenariusz może być podobny, z tym że liczę na zwycięstwo gości.
Będąc ostrożnym, pewniejsze handi po fajnym kursie.
Personalnie 50/50, w tym meczu szanse podobnie szacuję także warto pograć ten typ.
Powodzenia ????
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ekwador - Wenezuela
Typ: 1 (-1,5 handicap)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie eliminacyjne do mundialu w Rosji.
Będzie to spotkanie 4 zespołu z przedostatnim które dzieli 14 oczek.
Ekwadorczycy u siebie są silną ekipą bo przegrali tylko z Brazylią i zremisowali z Paragwajem, a wygrali z Urugwajem czy z głównym konkurentem o awans czyli z Chile, ograli też na własnym stadionie Boliwię 2:0 czyli zespół na tym samym poziomie co Wenezuela. Wenezuela na wyjazdach w tych kwalifikacjach spisuje się fatalnie, co prawda na 5 wyjazdów zdobyła 5 bramek czyli średnio 1 gola na każdy mecz, ale straciła aż 14 czyli prawie 3 na mecz. Przegrała na wyjazdach 4 z 5 meczy z czego wszystkie porażki różnicą minimum 2 bramkami.
Mam nadzieję, że kolejny raz szczęście będzie po mojej stronie!!!
✅75
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Duży wybór dzisiaj ze spotkań towarzyskich, ja pójdę w stronę meczu Włochów z Niemcami. Zacznijmy od tego że jest to spotkanie towarzyskie, i składy będą zmienione. Joachim Loew od lat wprowadza młodych piłkarzy do kadry właśnie dzięki takim meczom. Potrafi ich wprowadzać pomału, żeby później grali dla Niemiec i zdobywali kolejne wyróżnienia dla reprezentacji. W ostatnim meczu, bardzo łatwym z San Marino wystawił prawie całkowicie rezerwowy skład. Gnabry strzelił w tym meczu 3 gole, i wielu innych piłkarzy na prawdę błysnęło. Wiemy że to mecz z drużyną która nie ma profesjonalnych piłkarzy i jest to tzw. chłopiec do bicia. Ale to właśnie trzeba wykorzystywać i dzięki temu piłkarze nowo wprowadzeni zaczynają się czuć pewniej w reprezentacji. Włosi grali również łatwy mecz z przeciętną drużyną Liechtensteinu. Dzisiaj drużyny zmierzą się ze sobą. Gdyby była to gra o punkty i byłyby najsilniejsze składy byłoby to ciekawsze widowisko. Lecz piłkarze którzy otrzymają szansę będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wykorzystać szansę i to w nie jakim meczu bo Włosi i Niemcy to reprezentacje z najwyższej klasy. Jednak jak dla mnie zwyciężą tu Niemcy. Ich nowo wprowadzani piłkarze są na prawdę nieźli i widać że czują grę. Jest trochę ryzyka, ale mimo wszystko Włosi szans na zwycięstwo nie mają.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic N. vs Raonic M.
Typ: wygra pierwszego seta przegra mecz Novak Djokovic
Kurs: 13
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak zwykle mówię przy takich typach DO ZAGRANIA ZA DROBNE!!!!!!.
H2H 7:0 dla Serba i w tych siedmiu meczach Kanadyjczyk zdobył jednego seta.
No ale Cilic ostatnio wygrał z Djoko choć bilans miał jeszcze gorszy.Raonic ostatnio nie dał żadnych szans Tsondze w Paryżu a potem stchurzył przed Murrayem.A może nie stchurzył tylko trzyma coś w zanadrzu.Jeśli dzisiaj postawi na serwis i ryzykowanie drugim serwisem (metodą Karlovica ) to kto wie może coś z tego być!!!!!!
Sęsacji nam potrzeba bo coś nudno w tym roku w tym Londynie.Tyle że Karlovic serwuje asy z drugiego servisu a u Raonica tego jeszcze nie widziałem.Mam nadzieje że nie będzie nudno!!!!!.
⛔100
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje MŚ, Ameryka środkowa
Godzina: 23:00
Spotkanie: Honduras - Trynidad i Tobago
Typ: Obie drużyny zdobędą gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To dopiero druga kolejka zmagań w Ameryce Środkowej w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. W pierwszej kolejce obie drużyny zaznały porażki. Honduras dość niespodziewanie przegrał 1:0 z Panamą, z kolei Trynidad i Tobago nie dał rady Kostaryce (0:2). Dziś obie te drużyny spotykają się w San Pedro Sula, mieście położonym 60 km od morza Karaibskiego. Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, na których kurs wynosi ~1.40. Idę jednak w gole. Pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami było rozgrywanych na przestrzeni 11 lat:
Honduras 0:2 Trynidad i Tobago (2013 r.)
Honduras 4:1 Trynidad i Tobago (2009 r.)
Honduras 1:1 Trynidad i Tobago (2009 r.)
Honduras 3:1 Trynidad i Tobago (2007 r.)
Honduras 1:1 Trynidad i Tobago (2005 r.)
Tak, wiem, że są to suche statystyki sprzed paru lat, ale coś w tym musi być, że 4/5 meczów pokrywa BTS. Przechodząc do dzisiejszego meczu, szansa na bramkę dla obu zespołów oczywiście istnieje. Spodziewam się, że po porażkach w pierwszych meczach, oba zespoły będą chciały zmazać plamę i dziś zdobyć pierwsze punkty, co oznacza, że możemy być świadkami ofensywnego i wesołego futbolu, jaki w moim mniemaniu prezentują drużyny z tych rejonów świata. Więcej wagi przywiązuje się do strzelenia bramki rywalowi, niż o myśleniu o defensywie, w czym widzę szansę na strzelone dziś gole. O ile wygrana Hondurasu jest tutaj dość prawdopodobna, o tyle uważam, że goście swoje szanse na gola też będą mieć, być może z przypadku, być może po kontrze, jednak są w stanie &quot;ukłuć&quot; gospodarzy. Moim zdaniem kurs warty ryzyka.
✅162
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina : 18:30
Spotkanie: Holandia U21-Porugalia U21
Typ: over 2,5 i obie strzelą gola
Kurs: 2,2
Bukmacher: BET365
Analiza:
Spotkanie towarzyskie drużyn młodzieżowych Holandii i Portugalii. Portugalia awansowała do czerwcowych mistrzostw Europy w Polsce z 1. miejsca tracąc tylko 5 goli w 10 meczach przy 34 strzelonych, ale aż 4 stracili w październikowych meczach z Węgrami 3:3 oraz stracili gola z Liechtesteinem wygrywając 7:1. Jeśli Liechtenstein potrafił wbić w meczu o punkty , to ofensywnie grające Oranje powinno te 1-2 gole strzelić w meczu towarzyskim. Holendrzy do Polski nie jadą, bo zajęli 2. miejsce w swojej grupie i nie załapali się na awans z 2. miejsca. Sporo strzelają, ale też sporo tracą. Bilans w grupie 15-10 w 10 meczach. Ostatni mecz wygrany na Cyprze 4:1.
Mecz towarzyski to przetestowanie nowych i mało grających zawodników, nowe założenia taktyczne czy bardziej ryzykowne warianty gry. Bramek nie powinno zabraknąć. Ostatni raz te drużyny grały 25 miesięcy temu i skończyło się 5:4 dla Portugalii.
Widzę tutaj wynik 2:2
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom