>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.12.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 15. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Puchar Świata w Engelbergu
Typ: H2h: Kamil Stoch lepszy od Piotra Żyły
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
I kolejny typ przeciwko Piotrkowi, grałem przeciwko niemu i w kwalifikacjach w parze z Forfangiem i gram również w jutrzejszym konkursie, ale tym razem w parze ze Stochem i pomimo, że ani treningi, ani kwalifikacje jeszcze się nie odbyły, jestem pewniejszy tego typu, niż na dzisiejsze kwalifikacje. Kamil to klasa sama w sobie, mówi się, że jest w słabszej formie, ale przecież do tej pory 2 razy stawał na podium, 2 razy był czwarty i tylko raz 7, po pechowym pierwszym skoku. Na dodatek Engelberg to skocznia na której potrafi dobrze skakać, wygrał tu nawet w sezonie 13/14, ale również stawał na drugim miejscu w sezonach 11/12, 12/13, 13/14, 16/17 i 17/18, w poprzednim roku również zaliczył 3 miejsce. Bardzo dobre wyniki, na dodatek mówi się, że Kamil na tej właśnie skoczni zaczyna się rozpędzać przed Turniejem Czterech Skoczni, więc tym bardziej liczę, że podczas tego weekendu zobaczymy jego świetne skoki i być może walkę o zwycięstwo. Co do Piotrka tak jak pisałem w kwalifikacjach, na ile stabilna jest jego forma to nie wiadomo, a wątpię, żeby utrzymywał ją przez dłuższy czas, na dodatek do tej pory przed Stochem był tylko w Niżnym Tagile, bo i Ruce i Wiśle to Kamil był lepszy w klasyfikacji końcowej, chociaż i w drugim konkursie w Niżnym Tagile przegrał z Żyłą tylko o 1.1 pkt. Buki chyba za bardzo sugerują się weekendem w Rosji, bo jak dla mnie Kamil w tej parze jest zdecydowanym faworytem.
⛔100
 
Z 663,1K
Dyscyplina: Koszykowka Grecja
Godzina: 16:00
Spotkanie:AEK - GS Lavriou handicap [0-14,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher:Forbet
Analiza:W tym spotkaniu napewno zdecydowanym faworytem pozostają koszykarze gospodarzy AEK Ateny i niewiadomą jest tylko iloma koszami wygrają ten mecz.Ibecnie zajjmują oni 4 miejsce w tabeli z 14 punktami zdobytymi.W deotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 6 zwycięstw i 2 spotkania przegrali.W ostatniej kolejce pokonali na wyjeżdzie 81-77 Aris.Ich rywal GS Lavriou to nieobliczany zespół.Teraz zajmują 9 miejsce w tabeli z 11 punktami zdobytymi.Na ich wynik składają się 3 zwycięstwa i 5 meczy przegrali.W swoim ostatnim pojedynku przegrali niespodziewanie wysoko na swoim parkiecie 64-77 z PAOK.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespolami rozsegrane w sezonie 2017/;&#39;2018 24 marce AEK wygrał na swoim terenie 96-86.Myśle że terazx też wygrają podobnąś różnicą punktów nie więcej niż 14,5 punktami.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover-Bayern
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hannover będący obecnie w strefie spadkowej niemieckiej bundesligi piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie trzecią siłę niemieckiej ligi czyli drużynę Monachijskiego Bayernu. Faworytem naturalnie są bawarczycy, którzy traca już 9 punktów do będącej liderem ekipy Borussi Dortmund. Bayern myślę że w tym meczu będzie chciał podtrzymać passę zwycięstw i dopisze kolejne 3 punkty w starciu ze znacznie słabszym rywalem, który ma jedne z najgorszych statystyk defensywnych w całej lidze , ale bramek już kilka zdobył więc myślę że i w tym meczu będzie w stanie strzelić minimum jednego gola ekipie Bayernu. Goście na wyjeździe zdobyli o 3 punkty więcej niż w meczach domowych więc Hannover nie może się tutaj poczuć pewnie pomimo atutu własnego stadionu. Wiadomo że w drużynie Bayernu nie zagrają Tolisso oraz Rodriguez a niepewny jest występ Robbena. Natomiast u gospodarzy absencji jest trochę wiecej nie wystąpią; Bebou,Hubers, Prib oraz Sorg, nie wiadomo natomiast czy zagra Sarenren-Bazee , Felipe oraz Elez. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu przyjezdnych, oraz ty iż obie drużyny strzelą bramki. Stawiam 1:3.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 814,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy
Godzina 15:00
Spotkanie : Slovacko : Dukla Praga
Typ : Slovacko over 2.5 gola
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Spotkanie dwóch słabych ekip w których formacja obronna pozostawia wiele do życzenia , Slovacko miejsce 13 z bilansem 6-0-12 i br 20:31 natomiast goście to czerwona latarnia ligi z bilansem 4-3-11 i br 15:33 , u gości wyjazdy to 1-2-6 i br 5:18 natomiast Slovacko u siebie 3-0-5 i 8:15 tak więc na gole liczę , dlaczego dla gospodarzy aż 3 ? a no dla gości drużyna Slovacko to dosyć niewygodny rywal na 19 meczy bilans 9-8-2 i br 29:17 , w pierwszym meczu w Pradze wygrało Slovacko 2:1 a z historii były mecze 4:3 i 5:1 właśnie tutaj w Slovacko stąd liczę że gospodarze będą w stanie zdobyć 3 bramki , nie dawno 3:0 pokonali Ostrawę tak więc u siebie nie powinni mieć problemów z czerwoną latarnią !
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
Typ: Denver +5.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: forbet
Analiza: Denver jedna z lepszych ekip na Zachodzie. Zawsze solidni na swoim parkiecie. Lubią grać z Oklahomą. Thunder źle matchupują z tego typu drużynami jak Denver, bo praktycznie cała ich piątka jest w stanie rzucić dwucyfrową liczbę punktów. Plumlee z Jokiciem powinni zdominować pomalowane na tyle, żeby zdobywać sporo punktów. Murray też radzi sobie z Westbrookiem. Oklahoma ma swoje zrywy, raz grają świetnie, by następnego dnia zagrać bardzo nierozważnie z wieloma błędami popełnionymi na boisku. Denver jest w stanie skutecznie przeciwstawić rzutami za trzy, solidną obroną i przede wszystkim grą zespołową. Rzadkością sa słabe występy Nuggets we własnej hali, ale w razie potrzeby wziąłem handi dodatnie i to dość wysokie.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham- Burnley
Typ: Burnley strzeli gola
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już za kilkanaście godzina rozpoczyna się 17 kolejka angielskiej Premier League. Na Wembley o godzinie 16 spotkają się ze sobą Tottenham i Burnley. Tottenham z pewnością odczuwa jeszcze ciężar niedawnego meczu z Barceloną w Lidze Mistrzów, w którym po dramatycznej walce w 85 minucie Lucas zdobył gola na 1-1 i dzięki temu (i rezultacie remisowym w meczu Inter- PSV) Tottenham zapewnil sobie wyjście z grupy dosłownie w ostatniej chwili. Mecz ten i ogromne skupienie przez 90 minut z pewnością odcisnęło swoje piętno na piłkarzach Tottenhamu. Myślę, że w jutrzejszym meczu trochę wyluzują i nie podejdą do niego maksymalnie skupieni. Choć nawet i bez tego Tottenham traci sporo bramek bo 16 w 16 meczach w tym 6 w meczach domowych. Forma Burnley nie zachwyca jednak raczej są w stanie powalczyć o gola. Z pewnością pomoże w tym niejakie &quot;osłabienie&quot; rywala. Liczę w tym meczu na gola Burnley i mimo, że statystyki do tego nie zachęcają to ja myślę, że to ma jak najbardziej sens. Pewnie każdy z nas już nie raz się przekonał, że nie zawsze warto sugerować się statystykami.
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano
Typ: 1X/-4.5 gola

Kurs: 1.67
Bukmacher: Milenium

Analiza:
Kolejny weekend i kolejne mecze rozgrywane w najlepszych ligach europejskich. Na tapetę wędruje spotkanie zapowiadające się na pojedynek Dawida z Goliatem. Taki klub jak Real Madryt powinien oczywiście takie mecze jak ten wygrywać z palcem w nosie. Dla Królewskich jednak obecny sezon nie jest wymarzony. Rozczarowań z tygodnia na tydzień przybywa. Dopiero czwarte miejsce w lidze, aż 5 porażek w 15 spotkaniach, łomot od odwiecznego rywala - Barcelony 1:5, zwolnienie trenera już w listopadzie, porażka u siebie z CSKA 0:3 w minioną środę... Można wymieniać i końca tych smutnych dla kibiców Realu faktów nie widać. Kilkakrotnie miałem &quot;przyjemność&quot; oglądania meczów Królewskich w tym sezonie i tak źle nie było w tym klubie chyba dawno. Rayo z kolei to 19-ta drużyna obecnego sezonu. Czeka ich zapewne zaciekła walka o utrzymanie w La Liga. Potęga kontra kopciuszek. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że to musi skończyć się pogromem. W końcu jeszcze 3 lata temu Real odprawiał Rayo z bagażem dwucyfrówki (10-2)!! Ale no właśnie... 3 lata temu. Teraz zawodnicy z Madrytu wyglądają po prostu słabo. Męczą się dosłownie z każdym przeciwnikiem. Wspomniana wyżej upokorzająca porażka z CSKA trzy dni temu, wymęczone 1:0 z ostatnią Huescą to ostatnie wyniki Realu. Kurs na samo zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.15. Jednak moją uwagę przykuły stawki na ilość goli w meczu. Na poniżej 4.5 bramki w meczu Milenium daje nam wysoki kurs jak na to zdarzenie - 1.40. Dodatkowo, bukmacher ten pozwala nam łączyć typowanie zwycięzcy z overem/underem bramek w spotkaniu. Nie wydaje mi się, żeby Real rozgromił Rayo w taki sposób żeby padło tu co najmniej 5 bramek. Nie spodziewam się również że Rayo jest w stanie strzelić więcej niż jednego gola. Oczywiście Real pewnie to spotkanie wygra, choć patrząc na ich wybryki z tego sezonu zabezpieczam się nawet remisem. Na zwycięstwo Realu i -4.5 gola w meczu mamy bardzo przyjemny kurs 1.95 - dla mnie jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. A co do pogromów Królewskich to licząc Ligę i Ligę Mistrzów tylko raz udało się im wygrać w wyższym stosunku niż różnicą 3 goli w obecnym sezonie i było to w meczu z Pilznem (5:0), a ten mecz odbył się ponad miesiąc temu. Patrząc na ostatnie poczynania Realu pobieram ten typ. Powodzenia ????
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brook Lopez (Milwaukee Bucks) Zbiorki
Typ: Ponad 5,5 Zbiorki

Kurs: 2.55
Bukmacher: Lvbet

Analiza:

Analiza jest pod typ over 4,5 ale to nie znaczy ze Lopez nie zbierze 6 to roznica jednej zbiorki ale jest to do pokrycia a ze niema nizszej lini to dalem to co znalazlem ale nie przegladalem wszystkich polskich bukow wiec moze macie gdzies te 4,5 ja dalem to konkursu o jedna zbiorke wiec niz podalem typ w dziale Nba.
Zaczne od tego ze Khris Middleton w meczu z CLE jest OUT na 85% on ma srednio ostatnio po 7-8 zbiorek na mecz ale jego beneficjentem moze sie stac a nawet powinnien Brook Loopez ktory ma srednia 4,5 zbiorki na mecz i taka jest linia , grajac na centrze bedzie o jednego dobrego zbierajacego mniej On gra blisko 30 minut i jest wstanie 9 zbiorek , owszem ostatnio mial jedna w Toronto ale wiemy jak gra Toronto ,ma tez dwie , czy trzy ale to jest spowodowane tym ze w MIL jest kilku zbirajacych a teraz jeden odpada a drugi argument to taki ze CLE jest 23 pod wzgledem zbiorekek Mysle ze linia jest do przelamania i te 5 zbiorek zrobi minimum paddypower jest 2,2 z limitem do 500 funtow wiec spoko.
Update: Nie powinno byc oszczedzania jak bylo Turner-em (IND) MiL jutro nie gra meczu - widze tez ze Lopeza atakuja na pkt bo podniesli mu linie wiec mozliwe ze to dobry sygnal.
P.s Dwa typy jakie podalem jeden na NHL to jeszcze ale ten co podalem w Typach dnia na NBA , to sorrka za ten typ , znaczy typ jak typ mozna nie trafic lub trafic ale ta analiza to byla kompromitacja (sam jestem zly na siebie ze taka maniane odwalilem), tak jest jak sie daje na szybko i chyba na sile , wiecej sie to nie powtorzy. przepraszam.
⛔ 100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Engelberg
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kobayashi Zwycięzca konkursu w obu seriach odda najdłuższy skok
Typ: Tak

Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ wydaję się dość ryzykowny, ale wydaję mi się, że wydarzenie nie jest wcale tak ryzykowne ze względu na pewnego młodego Japończyka, który aktualnie jest w życiowej formie. Ryoyu Kobayashi wygrywa ostatnio wszystko, co się da. W Engelbergu jak na razie oddał dwa skoki i w obu przypadkach były to najdłuższe skoki ze wszystkich. Kurs na zwycięstwo Kobayashiego wynosi 1,85, dość rzadko bukmacherzy tak faworyzują jednego skoczka. Podsumowując, kurs zdecydowanie warty gry, Kobayashi znowu znokautuje. Polecam!
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolverhampton - Bournemouth
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.93

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na tę sobotę spróbuję ponownie zagrać over w meczu Wisienek, bo jakoś nie dają póki co poważniejszych powodów by im w tej kwestii nie ufać. Są w formie, są groźni, stwarzają mnóstwo sytuacji nie bojąc się grać otwarty mecz nawet z drużynami z topu ligi. Większość ich meczów jest overowych, ale spójrzmy na same wyjazdy w tym sezonie - 7 meczów, over pokryty w 6 z nich. Strzelają oni, strzelają gospodarze - ogólnie wiele się w tych meczach dzieje. Z drugiej strony Wilki - czyli beniaminek, w który zostało władowanych mnóstwo pieniędzy przez bogatego sponsora. Przed sezonem doszło więc do nich kilku świetnych zawodników, drużyna z czasem zgrywa się coraz bardziej i wyrasta powoli na kolejną siłę w Premier League. Mają w każdym razie kim kłuć (tutaj ukłon szczególnie w stronę wypożyczonego z Benfiki Raula Jimeneza). Minusem tego typu jest to że może się tu czasem przytrafić mecz mocno wyrównany z racji że ekipy są w tej chwili na bardzo wyrównanym poziomie. Dzieli je zaledwie 1 punkt w tabeli. Liczę jednak ta to że mimo wyrównanego poziomu będzie to mecz otwarty, taki do którego przyzwyczaiły nas ostatnio Wisienki. A wtedy o gole nie trudno. Może tu wygrać każdy, żaden wynik nie będzie niespodzianką, oba zespoły liczą na punkty - niech więc sobie trochę postrzelają.
⛔ 100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Skoki narciarskie Engelberg - I konkurs
Godzina: 16:00
Spotkanie: Andreas Fannemel - Timi Zajc
Typ: Timi Zajc
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W tej parze gram na systematyczność. Timi w tym sezonie nie schodzi poniżej pewnego, dobrego poziomu. Można powiedzieć, że trzyma się czołówki lokując się w granicach TOP10 konkursów indywidualnych. Treningi i kwalifikacje na swoim przyzwoitym poziomie tylko utwierdzają, że ten młody Słoweniec nie zatracił się i dalej jest groźnym rywalem.
Fannemel jest bez formy. Trafiają mu się pojedyńcze skoki gdzie jest w stanie powalczyć o punktowane miejsca. W tym sezonie było to tylko w Wiśle i II konkursie w Rosji gdzie nagle wyskoczył jak Filip z konopi. Jedynym argumentem przemawiającym za Fannemelem jest to, że udawało mu się już w Engelbergu bywać na wysokich lokatach. To jednak za mało i mnie nie przekonuje patrząc jak faluje jego forma. Czemu ktoś łączy taką parę nie mam pojęcia, bo początek sezonu lepiej prezentował się Zajc, a także we wczorajszych treningach i kwalifikacjach. Ja to pobieram i dziękuję.
✅85
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 1 Liga
Godzina: 15:30

Spotkanie: Hannover 96 - Bayern Monachium
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wydaje mi się, że w tym meczu faworyty jest jeden. Ale ja nie o tym jak zwykle pod lupę biorę rzuty rożne. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 3,8 a za to Goście to mała maszynka do rożnych i na 5 ostatnich spotkań wykonali 7,5. Do tego sprawdziłem mecze bezpośrednie na 5 ostatnich w 3 rzuty rożne przekroczyły linę którą proponuje. Dodatkowo sprawdziłem jeszcze wszystkie mecze tych drużyn w tym sezonie w lidze niemieckiej:

Hannover linę przekroczył w 57,1 % wszystkich meczy
Bayern w 64,3 % wszystkich meczy. Uważam, że to właśnie Goście zdominują ten stały fragment gry a Gospodarze dorzucą coś od siebie i linia zostanie pokryta a My zarobimy ????
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: siatkówka / Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
Typ: T. Rousseaux - Więcej punktów od S. Deroo (zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie)
Kurs: 4.00
Bukmacher: forBet
Analiza: bukmacherzy w forBet ostro przesadzili z tym kursem. Dla porównania w ETOTO to samo zdarzenie jest po kursie 2.35. Ten typ nie jest spisany na strarty a ja spróbuję go skrzętnie wykorzystać.
Pojedynek dwóch przyjmujących będących w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce w meczu, który miał byc hitem ZAKSA - Czarni Radom - Deroo zdobył 11 punktow. Natomiast Gieksa podejmowała Skrę Bełchatów i wówczas Tomas Rousseaux zgarnął 15 pkt. Generalnie jednak myślę, że w tym meczu więcej okazji do ataków będzie miał przyjmujący przyjezdnych bo dyspozycja Karola Burtyna po drugiej stronie nie jest najlepsza i rozgrywający częściej wybiera Tomasa. Notabene ten zawodnik zdobył już drugi raz pod rząd MVP.
Natomiast w Zaksie te siły rozłożone są po rowno na Deroo i Kaczmarka (MVP w ostatniej kolejce). Dodatkowo Andera Gardini w drugim, czy trzecim secie ściąga belgijskiego siatkarza Kędzierzyna, dając szansę pograć trochę rezerwowym.
⛔100
 
typerskoki 416,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Puchar Świata w Engelbergu
Typ: Kamil Stoch na podium
Kurs: 2,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zarówno Kamil jak i nasz trener Horngaher wielokrotnie pokazywali, że potrafią przygotować szczyt formy na kluczowe imprezy. Zbliża się TCS, więc forma powinna rosnąć, a nie maleć. Dotychczasowe miejsca Kamila w tym sezonie: 4,2,3,7,4. Zatem skoro ostatnio stawał na podium lub był blisko wydaje się, że przy rosnącej formie podium jest bardzo realny. Dodatkowo Kamil bardzo lubi tą skocznie co też widać po wynikach: 3 i 2 w zeszłym sezonie co było pierwszymi takimi dobrymi rezultatami, podium 2 lata temu i wygrana i 2 miejsce w sezonie 13/14 to potwierdzają. Warunki dzisiaj będą super stabilne więc czynnik losowy także odpada. To wszystko powoduje, że szanse na podium są bardzo wysokie a kurs 2.50 powoduje, że biorę ten typ w ciemno i za grubą stawkę. Więcej typów na dziś w moim temacie (link w sygnaturze). Zapraszam.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria
Godzina: 16:30
Spotkanie: Beroe Stara Zagora - Levski Sofia
Typ: Levski Sofia wygra którąkolwiek połowę
Kurs: 1.86
Bukmacher: Etoto
Analiza: Przechodząca w ostatnich tygodniach kryzys ekipa z Sofii zagra z rewelacją tego sezonu Beroe.
W takich meczach można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Podobnie myśli bukmacher, który wystawia prawie identyczne kursy na obie drużyny, ale także na remis poniżej 3.00, co jest najczęściej spotykane w wyjątkowo underowych meczach.
Levski na pewno ma większy potencjał kadrowy - obok CSKA Sofii i Ludogoretsa można zaliczyć ten klub do czołówki ligi bułgarskiej. Na ten moment znajdują się na 3 miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów i stratą 8 punktów do liderującego Ludogoretsa.
Kluczowe jest to, że Levski nawet jak przegrywa, to i tak można mówić o ich nie najgorszym stylu, a ewentualne wpadki Beroe często kończyły się dosłownie przejściem obok meczu i brakiem jakichkolwiek argumentów.
Mimo przeciętnych ostatni meczy wyjazdowych spodziewam się minimalnego zwycięstwa lub prościej mówiąc wygranej przynajmniej jednej połowy przez gości.
Przewidywany wynik 0-1 / 1-1 / 1-2
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn Koźle vs GKS Katowice
Typ: over 131,5 pkt
Kurs: 1,65
Bukmacher: Milenium
Analiza: Otwieramy 12. kolejkę Plusligi. Starcie absolutnego lidera i dominatora z zespołem który jest na fali. Zaksa wygrywa wszystko i ze wszystkimi, zespół funkcjonuje bardzo dobrze no i już mogą być pewni udziału w playoffach. Dlatego teraz mogą bardziej skupić się na Lidze Mistrzów, a tam czeka ich bardzo ciężki przeciwnik jakim jest Modena. Myślę że Zaksa ostatnie treningi poświęciła bardziej na przygotowanie pod ten mecz aniżeli na mecz z Gieksą. Katowice złapali duży wiatr w żagle. W poniedziałek wygrali mega równy, zacięty, bardzo długi mecz z Mksem Będzin co jak widać dało im dużego kopa, ponieważ w środę dosłownie zmietli z boiska aktualnego mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Świetnie a duet Tomas Rousseaux oraz Karol Butryn. Ten drugi rozgrywki młodzieżowe spędził właśnie w Kędzierzynie więc na pewno lubi wracać w to miejsce. Moim zdaniem Gieksa postawi się Zaksie, nie mówię że wygra, ale linia jest naprawdę bardzo niska i warto z niej skorzystać.
✅65
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester City vs Everton
Typ:
btts w 1 polowie
Kurs: 4.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To juz 17 kolejka. Typ ryzykowny i zapewne nie wejdzie, ale dla zabawy.. City po blamanzu z Chelsea potrzebuje punktow. Ale nie wszystko jest takie latwe. Everton gra defensywny futbol, latwo City to na pewno nie bedzie. Do tego grali juz mecz w tygodniu ( gdzie tak apropo byl bts do ht, ciezko tutaj myslec o powtorce takiego wyczynu). W sumie to nie wiem czemu daje taki typ//// Moze Everton narzuci swoje tempo w tym meczu, zobaczymy..
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Randers FC - Vejle BK
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek przedstawię tabelę:

Randers u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki, natomiast Vejle na wyjazdach gra bardzo słabo i do tej pory zanotowali 4 remisy i 5 porażek. Goście nie radzą sobie w meczach wyjazdowych i w tym sezonie w lidze nie wygrali jeszcze meczu na obcym boisku. Wątpię, że zmieni się to po tym meczu, bo Vejle zagra dziś mocno osłabione. Prócz najważniejszego gracza w drużynie, najlepszego strzelca Brazylijczyka Goncalvesa Sousy zabraknie jeszcze kilku graczy o których już wspominam niżej.
Absencje w Randers:
obrońca Marxen (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Vejle:
pierwszy bramkarz Bajza (17 występów w tym sezonie), obrońcy Mads Lauritsen (14 występów w tym sezonie) i Memija (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Goncalves Sousa (17 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i From (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Nilsson (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Louati (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Wang (2 występy w tym sezonie)
Vejle do tej pory na wyjazdach bardzo ciężko sobie radzi a dziś zabraknie ich najważniejszego piłkarza Goncalvesa Sousy o którym już wspomniałem jak i również dwóch głównych napastników Nilssona i Louati. Bez tych graczy nie widzę za bardzo kim goście mieli by postraszyć w ataku w tym meczu. Może Yurchenko ale on nie znajduje się w najwyższej formie. Nie najlepiej na papierze to wszystko wygląda dla Vejle. Randers na to spotkanie wydaje mi się być dużo mocniejszym zespołem. U gości w tym spotkaniu możliwe jest kilka debiutów. Jest w składzie na ten mecz kilku nowych graczy ale oni muszą się rozegrać, zgrać z resztą zespołu i wątpię, że gra Vejle będzie dzisiaj w miarę płynna. Spodziewam się wielu błędów i strat po stronie tego zespołu i myślę, że gospodarze to wykorzystają i zgarną w tym spotkaniu 3 punkty.
Więcej można poczytać na oficjalnych stronach obu zespołów:
https://www.randersfc.dk/truppen-til-aarets-sidste-kamp/
https://vejle-boldklub.dk/bruttotruppen-mod-randers-fc-2/
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kortrijk - Club Brugge
Typ: Wygrana gości
Kurs: 2.14
Bukmacher: unibet
Analiza: Idealny moment na przełamanie dla gości? W ostatnim czasie ta drużyna zalicza rozczarowujące wyniki, co prawda udało im się awansować z trudnej grupy LM do LE czy też utrzymać 3 miejsce z realną szansą na mistrzostwo, ale ich nierówna forma sprawia, że kurs na nich wynosi ponad 2, a nie 1.40 jak zazwyczaj.
Kortrijk to całkiem solidna drużyna, ale z reguły nie zdarzają im się dłuższe serie bez porażki niż 3-4 mecze, poza tym tracą bardzo dużo bramek u siebie co potwierdza tylko statystyka 8 dotychczasowych meczów domowych: 12:17 w bramkach i tylko 2 zwycięstwa.
Spodziewam się dzisiaj przełamania gości ich zwycięstwa. Polecam także wszystkie bezpieczniejsze opcje w stylu wygra min. 1 połowę, podwójna szansa itp.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom