>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Spotkanie: Almeria - Real Madryt
Typ: Real -1 (3-drogowy handi)
Kurs: 1,6
Buk: Bwin
Analiza: Dziś o 19 na boisku Almerii dojdzie do spotkania którego faworyt może być tylko 1 i jest nim Real Madryt. Odrazu przejdźmy do statstyk. Realowi nie najlepiej się wiedzie na boisku gospodarzy bo na ostatnich 3 meczach na boisku Almerii wygrał tylko 1 (2:1) 1 remis i jedna porażka (0:2).! Ale myślę że tak dobrze skonstruowana maszyna kierowana przez Jose dziś spokojnie pokona Almerie. Real nie może sobie pozwalać na tracenie pkt z takimi rywalami. Almeria ma ostatnie miejsce w La Liga ale ostatnie wyniki są przyzwoite na ostatnich 6 spotkań (3 wygrane- dwa w Copa del Rey), i 3 porażki, zaś Real na ostatnich 6 spotkań wygrał aż 5 i odniósł 1 porażkę (w Copa del Rey, kiedy zupełnie Jose wystawił ławkę i przegrali z Levante).
Myślę że Real rozjedzie Almerię.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak
⛔ 100
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Włochy, piłka nożna, godzina 15.00
spotkanie:Catania - Chievo
Typ: 1
Kurs: 2.00
BUk: Bet365
analiza:
Mecz z dolnej części tabeli włoskiej Serie A. Spotkanie o &quot;6&quot; punktów. Catania podejmie u siebie Chievo. Sąsiedzi w lidze spotkają się w takich rolach(Catania-gospodarz,Chievo-goście) po raz trzeci. Raz zwyciężali goście ,raz gospodarze. Ta statystyka zbyt wiele nam nie mówi. Zespół Błażeja Augustyna większość punktów zbiera na własnym boisku. Świadczy o tym bilans ostatnich ligowych spotkań 3-0-2 ,jednak pragnę zauważyć ,że te porażki zostały poniesione z Interem i Juventusem. Catania bardzo nastawia się na to spotkania ,gdyż nawet w tygodniu w meczu Copa Italia,trener dał odpocząć kilku zawodnikom. I tak Catania na tle utytułowanego rywala nie wyglądała jak kopciuszek. Natomiast postawę Chievo obrazuję tylko jedno słowo-katastrofa. Ich forma wyjazdowa w ostatnich meczach wygląda tak 0-1-4????. Dochodzi jeszcze do tego porażka w pucharze. Jeśli Catania wyjdzie w pełni skoncentrowana i nie straci jakiejś przypadkowej bramki na początku spotkania ,nie powinna mieć problemów z pokonaniem przyjezdnych.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Almeria - Real Madryt
Typ: handicap azjatycki, Real -3, -3.5
Kurs: 4.80
Buk: Bet365

Typuje podobnie jak kolega Pingwin!. Oglądając grę Realu z Atletico (drużynę lepszą niż Almeria), można było zobaczyć jak Real kładzie na łopatki w każdej akcji rojiblancos. Stwarzają multum sytuacji bramkowych, tylko skuteczność szwankuje. Pewnie Ronaldo dziś ustrzeli hattricka, też mógłbym wybrac taki typ, ale nie będe zachłanny. Przedostatnia drużyna Primera Division dzisiaj dostanie lanie od wiecelidera, z Barcą dostała ósemke, dziś dostanie podobnie od Realu, jeśli tylko szybko rozmontują ich obronę, a napewno będa murować bramke.
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Everton
Typ : czerwona kartka w meczu
Kurs : 3.80
Buk : betsson

Analiza : Przed nami bardzo prestiżowe derby Liverpoolu. Nie od dziś wiadomo że w tych meczach gracze obu drużyn się nie oszczędzają. Atmosfera na bosisku jak na trybunach będzie bardzo gorąca i nepięta. Będzie w tym meczu dużo kartek,tego jestem pewien.Obie drużyny grają agresywnie i czasem ostro,zwłaszcza Everton na czele z Felleinim. Cięzko wskazać faworyta w tej potyczce lecz ja sądze że jako to jest liga angielska padnie tu jakaś czerwona kartka.Wkońcu to derby.
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
piłka nożna, Włochy
Brescia - Parma
2
2.95
betway

analiza:
Przed nami mecz 20 kolejki ligi włoskiej. Na przeciwko siebie Brescia( 19 miejsce w ligowej tabeli) i Parma ( 15 lokata). ✅
Brescia jak dotychczas uzbierała 15 punktów a Parma 22 pkt wiec pod wzgledem punktowym Parma jest lepsza. ✅
Forma obydwu zespołow rozkłada się nastepująco...gospodarze na ostatnie 8 meczów zdobyli zaledwie 4 pkt a goscie o 7 oczek wiecej czyli 11. ✅
Brescia ma w dorobku 15 bramek zdobytych i 26 straconych a Parmy bilans to: 19-23 więc lepszy. ✅
Warto wspomniec że Parma 2 kolejki temu wygrała niepsodziewanie na wyjezdzie z Juventusem Turyn i to aż 4-1. Myślę że tym wynikiem zespoł się podbudował.
W meczu najprawdopodobniej nie wystąpią:
Brescia - Caracciolo, Sereni, Hetemaj, Baiocco ,Dallamano
Parma - Dzemaili
Uwazam że brak tych zawodników w zespole Brescii to spore osłabienie i zwiększa to szanse na zwycięstwo Parmy.Moj typ na dzis to zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Włochy, Serie A, 15:00
CESENA - ROMA
TYP: ROMA
KURS: 1,95
BUK: EXPEKT

ANALIZAPowiedzmy sobie szczerze - nie jest to pewniak, ale obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Roma przecież po kiepskim początku sezonu zaczęła grać dobrze, miałem możliwość obejrzenia kilku ostatnich spotkań w wykonaniu Rzymian i naprawdę gra wygląda bardzo poprawnie, dzisiejsi goście umieją sobie stwarzać okazje i grają solidny futbol. Co innego Cesena, która oczywiście broni się przed spadkiem i nie dysponuje zbyt silnym składem. Trzeba oddać, gospodarzom, że forma u siebie (4-2-4) jak na beniaminka jest niezła, choć tak naprawdę dopiero od kilku tygodni gospodarze zaczęli wydobywać się z dołka, bo wcześniej grali piach. 7 punktów zdobytych w ostatnich 3 meczach może się okazać bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie, bo to prawie połowa dotychczasowego dorobku Ceseny. Beniaminek przegrywał u siebie m.in. z Napoli, Sampdorią i Palermo, czyli zespołami podobnymi potencjałem do Romy. Wydaje się zatem, że dobra gra stołecznych od początku meczu może dać końcowy tryumf. Liczę na to, że Roma nie zlekceważy Ceseny i zagra na miarę oczekiwań, które w świadomości kibiców i sztabu na pewno oscylują około zwycięstwa.

Braki:
Cesena bez Yotu Nagatomo (O, 16/0), który jest na Pucharze Azji.

Roma bez Julio Sergio - podstawowego bramkarza, który obejrzał czerwoną kartkę w meczu z Sampą oraz Philippe Mexesa. Na bramce spokojnie może zagrać Lobont, a w obronie brak Mexesa nie będzie kłopotem, bo defensywa i tak wygląda dobrze: Cassetti - Burdisso- Riise - Juan.

Mecz jak najbardziej do grania według mnie. Roma nie powinna zawieść, mecze z takimi rywalami są bardzo ważne w kontekście walki o Ligę Mistrzów, nie wspominając o mistrzostwie.
✅ 95
 
malik17 8

malik17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham Hotspurs - Manchester United
Typ: Tottenham (-1)
Kurs: 5.50 &gt; 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 17.10 najciekawszy mecz tej kolejki Barclays Premier League. Do londynu przyjedzie jak dotad niepokonana druzyna Manchesteru United. Typ bardzo ryzykowny. Przypomnijmy ze Czerwone Diably nie przegraly jeszcze meczu w tym sezonie, dlaczego dzis obstawiam taki wynik? Tottenham gra bardzo roznie, maja wzloty i upadki, ale pokazali juz w tym sezonie ze beda liczyc sie w walce o nawet mistrzostwo. Wygrana w tym meczu to bardzo dobry moment na podlaczenie sie do lidera w tabeli. Licze przede wszystkim na jednego z najlepszych srodkowych pomocnikow wedlug mnie: Luka Modric, ten czlowiek jest niesamowity i jego gra moze miec znaczenie w kluczowych momentach w grze. Typ gram z handicapem, trzeba sie ratowac bo kiepsko w tym miesiacu. Pozdrawiam, dziekuje ????
⛔ 100
 
M 7

mirco07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Spotkanie: Tottenham v Man Utd
Typ: 0:0
Kurs: 10.00
Buk: Bet365
Lider Premiership podejmuje dobrze spisujaca sie druzyne Tottenhamu. Spotykaja sie dwie mocne druzyny, wiec sadze ze mecz powinien byc wyrownany. Manchester na wyjazdach nie radzi sobie za dobrze. Na 9 meczów wyjazdowych 2 razy wygral i az 7 razy padl remis. Tottenham u siebie narazie stracil tylko 9 goli. Wydaje mi sie ze dzisiaj gospodarze przede wszystkim beda skupiac sie na obronie. Typ dosyc ryzykowny ale wydaje mi sie ze mimo wszystko bardzo prawdopodobny.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 37

spec19883

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej-Czechy
Spotkanie: Kometa Brno-Mlada Boleslav
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bwin
Analiza: &quot;Ile można przegrywać&quot;-myślą kibice i zawodnicy Komety.Gospodarze lecą w dół tabeli niczym kometa na Ziemię.Przegral bowiem z ostatnich 11 spotkań aż 10! i notują serię 5 porażek (9 lokata),goście są nie lepsi jest to najgorsza drużyna czeskiej ligi,choć na starcie mieli -22 punkty (korupcja) to i tak 4 porażki pod rząd nie stawia ich w dobrym świetle.H2H dla gospodarzy z 11 spotkań wygrali 8! W tym 4 z 5 u siebie,choć były to w większości jedno bramkowe wygrane.Jeśli Kometa nie chce spaść na Ziemię to musi wygrać to spotkanie,a wtedy być może wrócą na własną obritę.
⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie:
Marsylia - Bordeaux
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 4,40
Bukmacher: Gamebookers
Czas rozpoczęcia: 21:00
Ciekawie zapowiadające się starcie Marsylczyków oraz Żyrondystów. Gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli Ligue 1 a goście są 8. Marsylia na własnym boisku wygrała 4 mecze, tyle samo zanotowali remisów oraz tylko raz przegrali. Bordeaux na wyjeździe odniosło 3 zwycięstwa, 4 razy podzieliło się punktami oraz 2 razy przegrali. Mecz na pewno będzie wyrównany z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Wydaje mi się iż w 1 połowie oba zespoły skupią się raczej na obronie i badaniu przeciwnika i będziemy mieć remis a dopiero po przerwie zaatakują ale zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie drużyna Marsylii.
⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Spotkanie: Marseille - Bordeaux
Typ: X
Kurs: 3,8
Bukmacher: Betfair
Analiza:



Witam! W dzisiejszym spotkaniu, które rozpocznie sie o godzinie 21 zagraja ze sobą drużyny Marsyli oraz Bordeaux. Obydwie drużyny mają na koncie wiekszość remisów, gospodarze u siebie jak narazie zanotowali cztery wygrane, cztery remisy oraz tylko raz schodzili przegrani , ostatnie cztery ich spotkania zakaczyły się remisami. Marsylia remisowała u siebie z takim drużynami jak: Olimpique Lyon, Monaco, Lens, Stade Rennais. Goście na dziewietnaście spotkan to dziewieć remisów, a ostatnie dziewięć spotkań które rozegrali kączyły się remisami! Ich bilans na wyjazdach wynosi: trzy wygrane, cztery remisy oraz dwie przegrane. Bordeaux remisował na wyjazdach z takim drużynami jak: Sochaux, Saint Ettiene, Monaco, Stade Malherbe Caen. W ostatnim spotkaniu tych drużyn padł remis (1:1) i patrząc dzisiaj na wyniki obu drużyn remis to całkiem możliwy rezultat, i mam nadzieje że dzisiaj taki padnie. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy SERIE A
Spotkanie: Genoa - Udinese
Typ: Pierwszy strzelec :Antonio Di Natale
Kurs: 6,50
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Na dzis wybrałem mecz piłki nożne pomiędzy Genoa a Udinese. Gospodarze tego spotkania obecnie zajmują 13 pozycję w tabeli i po rozegraniu 18 spotkań zdobyli 23 punkty, strzelili 13 bramek a 15 stracili. Natomiast goście po rozegraniu 19 spotkań zajmują 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pinktó, strzelili 27 bramek a 25 stracili. W dzisiejszym meczu obstawiam że Antonio Di Natale pierwszy strzeli bramkę w meczu. Piłkarz ten już dzis może wskoczyć na fotel lidera strzelców, obecnie ma on 13 trafień. Na osiem ostatnich meczy tylko w dwóch nie strzelił bramki. W trzech spotkaniach otwierał wynik meczu, mam nadzieje że dzisiaj zrobi to poraz kolejny. Udinese nie lubi grać z Genoa poniewaz na ostatnich 9 spotkań z tym przeciwnikiem Udine zdobyło tylko 4 punkty na 22 Genoy. Więc pora przerwać złą passe i wygrać mecz po pierwszy trafieniu Di Natale.
Oto jeszcze ostatnie 5 spotkań obydwuch drużyn:
Sat 28/08/10 SEA Udinese 0 - 1 Genoa
Sat 20/02/10 SEA Genoa 3 - 0 Udinese
Sun 27/09/09 SEA Udinese 2 - 0 Genoa
Sun 22/03/09 SEA Genoa 2 - 0 Udinese
Sun 02/11/08 SEA Udinese 2 - 2 Genoa
⛔ 100
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Liverpool - Everton
Typ: Under 2.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Derby Liverpoolu. Everton - Liverpool. Od lat zacięte mecze. Obie ekipy dość mocno pod formą więc tak na prawdę próżno strzelać kto wygra. Ja mam trochę inny typ. Otóż na to , że dziś zobaczymy dość przeciętne widowisko. To najpierw od The Reds. Liverpool się spisuje w tym sezonie fatalnie , zdarzają już mu się wpadki z takimi drużynami jak Wolverhampton , które do meczu z Liverpoolem miało na wyjazdach ledwo punkt zdobyty. Po złych wynikach przyszła zmiana trenera, Hodgsona zamienił Dalglish ....ale czy zmiana trenera w środku sezonu to dobre posunięcie ? No nie powiedziałbym. Zimny prysznic i dwie porażki na dzień dobry. Z Manchesterem w FA Cup i Blackpool w lidze na Bloomfield. Teraz Kenny miał trochę więcej czasu aby popracować z drużyną , ale i tak to jest ciągle za mało. Liverpool dziś bez zawieszonego Gerrarda , i Jamiego Carraghera. Ważne osłabienia ale są i powroty w postaci Cola i Aurelio. Liverpool ostatnimi czasy strasznie nie równo gra. Przegrywa , wygrywa remisuje z każdy. Ciężko właśnie na dziś ich rozgryźć. Ale wszystkie te mecze The Reds nie są jakieś porywające. NA wyjazdach dają sobie wbijać regularnie bramki , na Anfield rywalom już tak łatwo nie jest. Everton do tego spotkanie podejdzie ciut w lepszych nastrojach. Ostatnio jednak trochę punktów wpadło. Wygrana z Man City czy Tottenhamem szczególnie zwracają uwagę. Czyli pasują im mecze gdzie nie są faworytem ;) Zespół Moysa bardzo nie a różnicy czy gra w domu czy po za nim. Pkt mniej więcej równo się rozkładają. NA wyjazdach tendencja remisowa z naciskiem na bronienie własnej bramki. JA to bym się spodziewał tutaj meczu takiego , jak wyglądają derby pomiędzy tymi drużynami od lat. Każdy chce wygrać , ale nikt nie chce przegrać i dlatego spodziewam się ultra defensywnego z małą ilością bramek.
⛔ 100
 
R 2

rafael102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Pimera Division
Spotkanie: FC Barcelona - Malaga
Typ: Messi strzeli 2 gole lub więcej
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Dzisiaj polecam zagrać mecz FC Barcelona - Malaga a dokładniej to że Lionel Messi strzeli 2 bramki lub więcej. Jak każdy zdążył się zorientowac Messi jest ostatnio w bardzo dobrej formie strzeleckiej. W ostatnich 3 meczach u siebie Barcelona wygrała dwa mecze i jeden zremisowala. Strzelili w nich 10 goli i nie straciła ani jednego. Sam Messi w tych 3 meczach strzelil 5 goli (2 gole z Realem Sociedad i 3 gole z Betisem Sevilla). Dodajac do tego ze Messi zdobyl ostatnio Złotą Piłkę (wedlug niektorych niezasluzenie) będzie chciał się pokazać również w tym meczu że ta nagroda nie trafila w niepowołane ręce tylko w ręce najlepszego piłkarza świata. Tak więc typ ze Lionel strzeli 2 lub wiecej goli po kursie 3.30 jest naprawde warty grania.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dyscyplina: MŚ Piłka ręczna Szwecja 2011
Algieria - Chorwacja

Typ: handicap: (8.5-0) 1
Kurs: 1.70


Algieria czarny koń rozgrywek, bardzo dobrze zaprezentowała się grając w pierwszym meczu mistrzostw z Serbią. Przegrali zaledwie jednym punktem 25-24. Teraz ponownie przyjdzie zmierzyć im się z Bałkańskim państwem. Chorwacja to reprezentacja grająca dość podobnie do Serbii, jednak posiada w swoich szeregach dużo lepszych zawodników. Pierwszy mecz na korzyść Chorwatów, dwa punkty na ich koncie i wygrana różnicą 6 punktów z Rumunią. Wbrew pozorom czeka ich tym razem także ciężki pojedynek. Algieria już w tej chwili będzie grała o być albo nie być. Druga porażka znacznie obniży ich jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy. Myślę że zawodnicy z Afryki włożą serce w ten mecz. Rywal wymagający, lecz czy wygra z nimi różnicą aż 9 punktów? Wydaje mi się, że zwycięstwo nie będzie aż na tyle okazałe. Chorwacja nie może pozwolić sobie na porażkę z egzotycznym przeciwnikiem, lecz w pryzmacie mają jeszcze mecze z Serbią i Danią. Spodziewam się, że główny nacisk padnie właśnie na te spotkania. A z Algieria trzeba po prostu wygrać. Nie ważne czy dwoma czy czterema bramkami. Reprezentacja Algierii opiera się na graczach występujących w drużynach ich rodzimej ligi oraz silnej ligi francuskiej. W mistrzostwach Afryki w roku 2010 piłkarze ręczni Algierii zajęli trzecie miejsce. Na mistrzostwach świata w 2009 które rozgrywane były właśnie w Chorwacji, ekipa ta zajęła nieco odległą 19 pozycję. Wygrana Chorwatów dzisiaj o godzinie 20:00 nie ulega wątpliwości. Lecz nie przekreślałbym zmotywowanych i grających charyzmatycznie Algierczyków.
Algieria gdy zagra podobnie jak w pierwszym meczu, to nie przegra wysoko..



⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Totenham v Mach Utd
Typ: X
Kurs: 3,30
Buk: bet365
Analiza: Witam dziś wybrałem spotkanie Angielskiej Premier Ligi. Grają dwaj potentaci do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Manch raczej tego meczu nie wygra. z tego względu ale Tottenhamowi też nie będzie za ławo wygrać.
09/01/2011 FA Cup Tottenham vs. Charlton Z - 3:0
05/01/2011 Premier League Everton vs. Tottenham P - 2:1
01/01/2011 Premier League Tottenham vs. Fulham Z - 1:0
28/12/2010 Premier League Tottenham vs. Newcastle Z - 2:0
26/12/2010 Premier League Aston Villa vs. Tottenham Z - 1:2
12/12/2010 Premier League Tottenham vs. Chelsea R - 1:1
09/01/2011 FA Cup Man Utd vs. Liverpool Z - 1:0
04/01/2011 Premier League Man Utd vs. Stoke Z - 2:1
01/01/2011 Premier League West Bromwich vs. Man Utd Z - 1:2
28/12/2010 Premier League Birmingham vs. Man Utd R - 1:1
26/12/2010 Premier League Man Utd vs. Sunderland Z - 2:0
13/12/2010 Premier League Man Utd vs. Arsenal Z - 1:0
Co tu dużo pisać. Dodam jeszcze że manch znajduje się na 2 miejscu a Totenham na piątym. różnica pomiędzy oboma zespołami wynosi 8 pkt. Stawiam na remis.
✅ 230
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Portugalia, Liga Zon Sagres
Spotkanie : Academica v Benfica
Typ : Benfica wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 2,30
Bukmacher : [URL='http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=8150']Bwin[/URL]
Data: 2011-01-16 21:15
Analiza : Dzisiaj o godzinie 21:15 rozpocznie się 16 kolejka Ligi Portugalskiej pomiędzy Academica, a Benfica. Faworytem tego spotkania są goście, którzy wyśmienicie radzą sobie w rozgrywkach ligowych i plasują się na drugim miejscu z 33 pkt. (11-0-4). Gospodarze zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem 19 pkt. (5-4-6). W meczach na własnym stadionie radzą sobie nienajgorzej (3-2-3), lecz Benfica także nieźle radzi sobie na wyjazdach (4-0-3). Obecnie Academica słabo spisuje się w lidze, od trzech spotkań nie wygrała, notując tylko jeden remis. Benfica znów spisuje się w lidze rewelacyjnie, wygrała pięć kolejnych spotkań ligowych (tylko w jednym strzeliła mniej niż trzy gole, każdy wygrywając conajmniej dwubramkową różnicą). W obecnym sezonie w pierwszym meczu między tymi zespołami niespodziewanie wygrała Academica na wyjeździe 2:1. Dziwne są pojedynki między tymi zespołami, Academica wygrywa z Benfica na jej boisku (trzy wygrane na cztery ostatnie mecze), a przegrywa z nimi u siebie (osiem wygranych Benficy na dziewięć ostatnich spotkań wyjazdowych, ostatnie wygrane 3:2). W tym sezonie w większości meczy drużyny te kończą z ponad 2,5 bramkami na mecz. Po ostatnich wynikach wynika, że Academica raczej nie zatrzyma rozpędzonej Benficy, która niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Licze na ostre strzelanie w tym meczu ze wskazaniem na gości.
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Catania - Chievo [EH 0-1]
Typ: Chievo
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bwin
Analiza: Chievo od kilku lat jest dla mnie solidnym zespołem, przeciwko któremu stawiam rzadko. Grają niewygodnie dla rywali, mogą urwać punkty każdemu, także na wyjazdach i doprawdy nie wiem, dlaczego Catania jest tak faworyzowana. Może dlatego, że gra u siebie, co zwykle było jej sporym atutem. Myślę jednak, że jest przeceniana. Mascara, Maxi Lopez to błyskotliwi zawodnicy, ale to Chievo ma w swoich szeregach niezawodnego, mogącego w pojedynkę wygrać takie mecze Pellissiera. Technik Marcolini już rzadziej gra w pierwszym składzie, szkoda, ale dalej jego wejścia z ławki obfitują w świetne zagrania. Ogólnie, Calcio osłabione brakiem kilku zawodników, w Chievo z kolei braknie tylko Luciano. Graczom z Werony zwykle bez różnicy, czy grają u siebie, czy na wyjeździe, dla mnie, mimo tego, że nie wynika to z tabeli, są jednak zespołem o poziom lepszym, niż wszystkie te, co walczą wyłącznie o utrzymanie, a do takich zalicza się Calcio. Groźni i niebezpieczni, powinni dzisiaj wywieźć jakieś punkty z Catanii.
✅ 80
 
P 0

pulpet04017@

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Pimera Division
Spotkanie: Barcelona - Malaga
Typ: Barcelona, wpadnie powyzej 2,5 bramki
Kurs: 1,27
Buk: Totomix

Witam. Dzisiaj polecam zagrać mecz FC Barcelona - Malaga a dokładniej to że w tym meczu wpadnie powyżej 2.5 bramki. Jak każdy zdążył się zorientowac Messi jest ostatnio w bardzo dobrej formie strzeleckiej. W ostatnich 3 meczach u siebie Barcelona wygrała dwa mecze i jeden zremisowala. Strzelili w nich 10 goli i nie straciła ani jednego. Sam Messi w tych 3 meczach strzelil 5 goli (2 gole z Realem Sociedad i 3 gole z Betisem Sevilla). Dodajac do tego ze Messi zdobyl ostatnio Złotą Piłkę (wedlug niektorych niezasluzenie) będzie chciał się pokazać również w tym meczu że ta nagroda nie trafila w niepowołane ręce tylko w ręce najlepszego piłkarza świata. Poza tym guardiola wystawi optymalny skład, niemoze sobie pozwolic na jakis wybryk poniewaz real traci do barcelony zaledwie 2 pkt. Mysle ze ten typ sprawdzi sie i mozna sobie nim podbic kupon
Nieregulaminowy kurs, bukmacher, ⛔ 100 pkt.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Biathlon, bieg pościgowy kobiet
Spotkanie: Vita Semerenko - Svetlana Sleptsova
Typ: Svetlana Sleptsova
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Startują w odstępie trzech sekund, a więc handicap praktycznie zerowy. Biegowo na długim dystansie lepsza Sleptsova i to o całkiem sporo, bo potrafi dołożyć Semerenko nawet ok 45s czyli w granicach dwóch karnych rund. Sleptsova słabo wypada w sprintach, ale w biegach pościgowych jak i masowym, czyli biegach długich prezentowala się z bardzo dobrej strony [biorąc pod uwagę bieg i strzelanie].
W Oestersund potrafiła awansować na 7 miejsce z 14 po sprincie, a w Hochfilzen z 48 awansowała na 20. W biegach gdzie rywalizacja toczy się ramię w ramię z czterema strzelaniami z dobrej strony prezentuje się na strzelnicy. W pościgowym 36/40 a w masowym 20/20. Widać więc, że lubi bezpośrednią rywalizacje, a jej doświadczenie jest tutaj cenne.
Semerenko nawet mimo dobrego strzelania może być gorsza od Rosjanki ponieważ gorzej biega. Na strzelnicy odnotowuje bardzo dobre wyniki, ale... akurat w biegach z czterema strzelaniami przytrafiają jej się poważne wpadki. Co zauważyli również komentatorzy Eurosportu siostry Semerenko mają syndrom ostatniego strzelania, które psują. Nie zdziwię się jak dzisiaj będzie podobnie. Vita w tym sezonie 22 [awans z 31] i 15 [utrzymane 15] w pościgowych.
Stawiam na szybszą na trasie biegowej Rosjankę, u której takie biegi wyzwalają dodatkowe siły, bo jak świadczą wyniki to właśnie w takich konkurencjach prezentuje się najlepiej.
✅ 60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom