>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.01.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 16 Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna, Serie A , godz 20:45
Napoli- Bologna
typ: Napoli -1 -handicap trójdrogowy
kurs: 1.95
buk: bwin
analiza:
No proszę proszę co za okazja, ja ją złapałem i polecam zanim kursy spadną. Napoli które jest mistrzem grania u siebie i w dodatku w rodzimej lidze a przykładem jak nie należy grać w pucharach i poza domem. Ale na swoim terenie ze słabą BOLOGNĄ przewiduję wysokie zwycięstwo. w Lidze SSC Napoli radzi sobie wyśmienicie. Po MIlanie to oni strzelają najwięcej bramek. Stąd zawsze gram takie handicapy na nich. Bologna ledwo co wyczłapała się z miejsca spadkowego a jakby tego było mało że ich forma zostawia wiele do życzenia to przystępują do tego spotkania z rozwaloną wręcz linią pomocy i bez jednego podstawowego obrońcy.... Cóż tu więcej mówić wysoka wygrana Napoli to coś co jutro jest bardzo możliwe. Do boju Hamsik, Cavani, Pandev, Inler !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chuck9004 10

chuck9004

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: Wigan Athletic - Manchester City
Typ: Manchester City -1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Murowanym faworytem tego spotkania są z pewnością gracze Manchesteru City. Co prawda ich forma w ostatnich spotkaniach nie napawa optymizmem. Mam na myśli dwie porażki pucharowe. Z United(2-3) oraz Liverpoolem(0-1). Jednak rozgrywki ligowe to zupełnie inna bajka. City walczy o mistrzostwo i tutaj każdy punkt może być decydujący. Wigan to zespół z samego dołu tabeli. Swoje ostatnie zwycięstwo odnieśli 6 spotań temu, a u siebie odnieśli tylko JEDNO zwycięstwo. Natomiast ostatni mecz przegrali na własnym terenie z Sunderlandem(1-4). Nie wyobrażam sobie aby City nie wygrało 3 meczu z rzędu. W dodatku do składu wraca David Silva. Prawdziwy artysta w drużynie The Citizens. Myślę, że jego postawa może być decydująca. City posiada najwięcej strzelonych bramek w lidzę, dlatego też sądzę, iż wygrają wysoko. Do tego swoje spotkanie pewnie wygrał lokalny rywal City. Myślę, że drużyna Manciniego odpowie równie wysokim zwycięstwem. Tacy gracze jak Aguero czy Dzeko z pewnością będą chcieli powiększyć swoje konta bramkowe kolejnymi golami, a mecz z Wigan będzie do tego idealną okazją.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Bojana Jovanovski - Casey Dellacqua
Typ: 1 -3.5 gem
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jedno ze spotkań inauguracyjnych Australian Open w którym zmierzą się Bojana Ivanovski i Casey Dell&#39;Acqua. Faworytem tego spotkania jest tenisistka z Belgradu. 21 latka startuje w turniejach głównych od 2010r i na razie odpadała w 1 rundach. Aktualnie jest reprezentantką Serbii i zajmuje 72 miejsce w rankingu WTA. Serbka ma przed sobą świetlaną przyszłość i moim zdaniem niedługo wskoczy do czołowej 50. Oczywiscie Serbka nie będzie miała łatwego zadania ponieważ Dell Acqua jest zawodniczką gospodarzy turnieju i będzie mieć wsparcie trybun. Ale Australijka jakoś nie imponuje. Zajmuje teraz dopiero 135 miejsce w rankingu WTA i jedynie w Challengerach spisuje się dobrze, ale poziom jest tam znacznie niższy. Obie zawodniczki grały ze sobą już 2 razy i 2 razy wygrywała Serbka po 2:0 (6:1 i 6:0 oraz 6:4 i 6:2). Myśle, że handicap zostanie pokryty. Te zawodniczki dzieli różnica przynajmniej jednej klasy.
http://www.tennisexplorer.com/player/dell-acqua-31a1a
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
demolay 21

demolay

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Typ: 1 hc -8.0
Kurs:1.92
Bukmacher:Expekt

W poniedziałek o godzinie 3:00 czasu polskiego, San Antonio Spurs podejmie na własnym parkiecie Phoenix Suns. Przyjezdni przegrali ostatnie trzy spotkania, zaś gospodarze zaledwie jedno. Suns kiepsko spisują się na wyjazdach i zapewne dziś ten mizerny bilans(1:3) ulegnie pogorszeniu. Forma Spurs u siebie nie pozostawia wątpliwości; pokonali kolejno wszystkich ośmiu dotychczasowych rywali. Mózgiem drużyny z Phoenix jest wiekowy już Steve Nash, którego występ w tym spotkaniu jest wątpliwy z powodu bólu pleców. Nie jest przesadą stwierdzenie, że Suns nie istnieją bez swojego lidera. Pozostałe wątpliwości co do tego typu rozwiązuje ostatni mecz gospodarzy w San Antonio, w którym pewnie rozgromili mocne Trail Blazers. Handicap -8.0 nie jest zbyt wysoki i biorę ten typ w ciemno.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
GSW - Pistons
Monroe under 16.5 2.050
Pinnacle
3/10

Tą linię przekroczyli w tym sezonie w meczach z GSW tylko Griffin (22), Gasol (17), Howard (45) i Mullens (20). Mowa oczywiście o podkoszowych. Griffin wiadomo, mega potencjał ofensywny i atletyzm. Gasol to spryt i doświadczenie. Howard to inna planeta wgl. Mullens mega forma ostatnio i robią z niego główną opcje w ataku. Nie przekroczyli linii Bynum, Bosh, Jefferson, Gortat, Duncan, STAT, Boozer. Także dlaczego miałby przekroczyć ją Monroe :?:
Golden State mu nie leży, w zeszłym sezonie 3.5 ppg z GSW, 33% z gry. A pod koszem nie zmieniło się tam wiele. Ok, Monroe miał trochę czasu na trening, ale nie wydaje mi się, żeby nagle zaczął tak szaleć przeciwko tym samym przeciwnikom.
Argumentem za jest też wg mnie to, że Golden State mają gorszą obronę obwodową, bo Ellis to żaden obrońca i myślę, że Pistons mogą bardziej tam szukać punktów Knighta, Gordona, Bynuma i Stuckey&#39;a.
Zresztą nad overek Knighta jeszcze pomyślę, ale to później jak sam wrócę z kosza.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Typ: San Antonio (-8,5)
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
San Antonio to aktualnie jedna z czołowych ekip na zachodzie Ameryki. Po 12 spotkaniach ich bilans wynosi 8-4, a u siebie jeszcze nie przegrali odnosząc 8 zwycięstw. Tylko raz potrzebna była dogrywka (w meczu z Houston). Spursi są niesamowicie mocni u siebie i na każdym kroku to udowadniają. U gospodarzy cały czas poza grą jest Ginobili, ale za to jest do dyspozycji Tony Parker, który u siebie rzuca średnio 17,8 pkt na mecz z procentową skutecznością na poziomie 47%. Zagrał ostatnio niezły mecz z Portland rzucając 20 pkt. Co do Phoenix to ich bilans wynosi 4-7 z czego przegrali 3 ostatnie potyczki. Na wyjeździe pokonali tylko słabych Szerszeni, 3 pozostałe spotkania przegrali. Niepewny jest występ Nasha i Hilla, bez których graczom Suns będzie o wiele trudniej. Każdy dobrze wie, że to Nash tam pcha wszystko do przodu. Nawet jak wystąpią to i tak SAS powinno pokryć typ, który według mnie jest dość pewny choć wiadomo, że wszystko w NBA może się zdarzyć. Nie mniej aktualna forma Spurs i to jak grają na home court robi wrażenie i trudno mi uwierzyć, że ta passa wygranych zostanie przełamana przez póki co bardzo przeciętne Phoenix. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

⛔ 100 typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Detroit Pistons
Typ: Golden State Warriors wygrają różnicą 1-5 pkt
Kurs: 5,75
Bukmacher: bwin
Analiza: Z niecierpliwością czekam ten mecz. Staną przed sobą dwie równorzędne drużyny z podobnym bilansem. Spotkanie zostanie rozegrane na hali w Detroit, jednak to nie jest jakiś wielki argument, który zdecyduje o zwycięstwie gospodarzy. Zdarzyło się już wiele takich pojedynków, gdzie goście pewnie wygrywali na wyjazdach, w sumie w każdej dyscyplinie tak jest. Warriors to drużyna, którą z pewnością nie można zlekceważyć. Golden State nie raz już zaskoczyli w tym sezonie wygrywając m.in z Chicago czy Miami, czyli z jednymi z faworytów do zwycięstwa w NBA. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, więc mecz z Pistons będzie idealną okazją do przełamania tego bilansu. Zespół z Detroit składa się głównie z młodych graczy, jednak obecne 3 zwycięstwa na koncie Pistons nie jest wybitnym osiągnięciem. Jestem pewien, że Pistons nie będą mieli łatwiej przeprawy z Golden State, którzy mimo ostatniej przegranej z Charlotte, pokażą się z lepszej strony. Kursy na wygraną Warriors znacząco spadły, bo jak wiemy rano były one znacząco wyższe, bo ok 3, a teraz są w graniach 2,50. Dlatego liczę przede wszystkim na dobry mecz, mam nadzieję, że w końcu trafię z przewagą tych pkt, bo od kilku tego typów brakowało mi 1,2 pkt.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings @ Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers (czas regulaminowy)
Kurs: 2,89
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym meczu po raz koleji liczę na przełamanie gospodarzy. W ostatnim meczu doznali wręcz pogromu przez Ducks aż 5:0 i prawde mówiąc byli cieniem całej ekipy. Sądze jednak, że zdołali wyciągnąć odpowiednie wnioski i dziś przed nimi szansa jako &quot;home dog&quot; z Kingsami, którzy zeszłej nocy rozgrywali dość trudny mecz w Calgary i to na pewno nie stawia ich na światło faworyta w tym spotkaniu. Back to back 2-8 w tym sezonie w przypadku Kings (spotkania rozgrywane dzień po dniu).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 277

geryx

Użytkownik
Radwańska-Matek S.
under 18,5 @ 1,8 Bet365
Formy Isi nie będe opisywał, wiadomo że jest w gazie. A jak jest w gazie to w pierwszych rundach w turniejach lubi zasadzać prawie rowerki. Tu może być właśnie taki scenariusz czyli bardzo krótki mecz. Linia zachęca. Matek oglądałem z Pironkovą, bardzo mały procent pierwszego miała i waliła po autach tudzież w siatkę. Fakt jak jej weszło to kończąca ale jak wchodzi 1/6 to przy regularności Agi nie ma o czym mówić
⛔ 100
 
snice 457

snice

Użytkownik
VS

Montreal Canadiens - New York Rangers
Typ:2 OT
Kurs:1.76
Strażnicy ostatnio nieco zrzucili z tonu ale nie oznacza to że popadli w jakiś kryzys wręcz przeciwnie zaczęli grać według mnie jeszcze mądrzej.Habs to ekipa nieprzewidywalna która potrafi zagrać bardzo dobry mecz a mogą odbijać się od bandy do bandy na tafli...Do typu dodatkowo przekonał mnie fakt że jako goalie wystąpi dzisiaj rezerwowy Peter Budaj.Pan ten zagrał lekko ponad 200 min co w porównaniu do ponad 2k minut swojego kolegi jest wielką różnicą.Według mnie jest to słaby goalie który powinien mieć spore problemy z takim potencjałem jaki prezentują przyjezdni z Nowego Jorku.W bramce strażników prawdopodobnie rewelacyjny Lundqvist
⛔ 100
 
P 10

pagu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - AO
Spotkanie: I. Ljubicic - L. Lacko
Typ: 2
Kurs:2.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Lacko przeszedł przez kwalifikacje wygrywając wszystkie trzy mecze gładko 2-0. Dodatkowo pod koniec tamtego roku wygrał Challeger w Bratysławie. Natomiast nie do końca wiemy w jakiej formie jest Ljubicic. ostatni mecz grał w listopadzie. Nie jest na pewno w trybie meczowym no i ma już swój wiek. Myślę że to będzie mecz młodego Słowaka.
✅ 100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: WTA AUSTRALIAN OPEN R1 TENNIS
Spotkanie: P. Martic - K-C. Chang
Typ: P. Martic
Kurs: 1.730
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ładny kurs na według mnie wyraźna faworytkę tego spotkania. Tenis Chang mnie nie przekonuje. Tajwanka jest słaba fizycznie, co za tym idzie, słabo podaje. Serwis będzie łatwy do zabicia przez dobrze returnującą Martić. Chang lepiej czuje się odbierając serwis, ale przy dobrym podaniu Chorwatki może nie być łatwo. Chang nieźle operuje backhandem, w wymianach radzi sobie dobrze, ale z mocnym forehandem Martić będzie miała problem. Grały ze sobą w maju zeszłego roku i Petra wygrała 2-0. Tym razem Chorwatka również powinna wygrać.
⛔ 100
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka ręczna
SPOTKANIE: Chorwacja - Islandia
TYP: Chorwacja wygra minimum 3 bramkami
KURS: 2.0
BUKMACHER: Bwin
Zarówno Chorwaci jak i Islandczycy mają zamiar przystąpić do pucharowej rundy Mistrzostw Europy 2012 rozgrywanych w Serbii.
Zadanie nie jest proste, bowiem poza owymi dwiema ekipami o taki sam cel walczy również reprezentacja Słowenii i Norwegii, zatem śmiało można nazwać grupę D - grupą śmierci.
Vice-mistrzowie Europy z 2010 mają przed sobą arcy ciężki mecz otwierający zmagania w E12.
Slavko Goluza ma do swojej dyspozycji bardzo mocny skład i jak tłumaczył w wielu wywiadach - skład mistrzowski.
Nie trzeba zatem się domyślać, że Chorwaci są do turnieju przygotowani w stu procentach, a mecz z Islandią ma to odzwierciedlić.
Pikanterii dodaje także fakt, iż poprzedni wielki turniej jakim były Mistrzostwa Świata 2011, &#39;&#39;Kowboje&#39;&#39; zakończyli dopiero na 5 miejscu.
Myślę, że reprezentacja Chorwacji do jutrzejszego meczu przystąpi z wielką pompą i tym samym nastrzela sporo bramek Islandczykom.
Zapowiada się wyrównany mecz, jednak nastawiona iście ofensywnie ekipa Chorwatów w ogólnym rozliczeniu będzie prezentować się lepiej.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Australian Open 16.01.2012 3:00
Ayumi Morita - Petra Cetkovska
typ: 1
1.9
Expekt
Analiza
Dziś w nocy w spotkaniu pierwszej rundy pierwszego wielkoszlemowego turnieju w tym roku, Australian Open, Japonka Ayumi Morita spotka sie z Czeszka Petra Cetkovska. Zadna z tych zawodniczek w tym sezonie jeszcze nie zwyciezyla. Czeszka wycofala sie z turnieju w Hobart z powodu kontuzji, przez to nie rozegrala jeszcze w tym sezonie nawet jednego spotkania. Tak naprawde niewiadomo w jakiej Czeszka jest kondycji, jednak biorac pod uwage jej wycofanie z Hobart, moze nie byc najlepiej i nawet jak dogra to spotkanie, to moze nie wygrac w nim na 100% mozliwosci. Morita natomiast dwa turnieje konczyla w pierwszych rundach, trzeba jednak przyznac, ze nie miala latwych rywalek, Jie Zheng, ktora wygrala turniej w Auckland, japonka natomiast potrafila z nia nawiazac rownorzedna rywalizacje trzysetową. Oraz porazka w Hobart z reprezentantka gospodarzy Jarmila Gajdosova. Japonka to zawodniczka regularna, juz dosyc doswiadczona, choc jeszcze mloda. Czeszka gra bardzo agresywnie, czasami bezmyslnie gra na sile. Ponadto z jej kondycja moze nie byc najlepiej. Brak jej rowniez ogrania jakiekolwiek w tym sezonie. Mysle, ze te wszystkie aspekty potwierdzaja moja teze ze Japonka jest faworytka tego spotkania i tak tez stawiam.
⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Łukasz Kubot - Nicolas Almagro
Typ: 1
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oczywiście faworytem jest Hiszpan, ale jemu zdarzają się słabsze mecze w 1 rundzie szlema a Łukasz prawie zawsze trzyma pewny poziom, który pozwala mu na zrobienie raz na jakiś czas niespodzianki. Wszyscy znamy jego atuty, lubi grać w Australii a z Nico wygrał w karierze mecz (H2H 3:1 dla Hiszpana, ale w turnieju GS grali raz i wygrał Łukasz). Wszystkie poprzednie mecze między taki graczami były stosunkowo wyrównane, dziś spodziewam się podobnego spotkania, dlatego próbuję pierwszy raz w tym sezonie postawić na najlepszego polskiego tenisistę. Mógłbym owijać jeszcze długo w bawełnę, ale tak naprawdę uważam, że w tym meczu bardzo dużo zależało będzie od naszego rodaka. Potrafi mobilizować się na szlemy, w Melbourne był nawet w 4 rundzie, dlatego uważam, że dziś pokaże trochę dobrego, ofensywnego tenisa, czym sprawi ogrom problemów Nico Almagro ;)
Więcej typów z Australian Open oczywiście w moim temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-team-picks-atp-wta-nba-70416-3.html#post2642898
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Cypr 1 liga
Spotkanie: Apoel Nicosia - Olyimpiakos Nikosia
Typ: Apoel -1
Kurs: 1.67
Bukmacher: bwin
Analiza:
WitamW dzisiejszym dniu odbędzie się ciekawy mecz w lidze cypryjskiej. Apoel Nicosia dobrze nam znany z występów w Lidze Mistrzów będzie podejmował w meczu derbowym Olympuiakos Nicosia. W tabeli ligowej Apoel zajmuje 4 miejsce ze stratą 5 punktów do lidera i jeśli dziś wygra to zmniejszy różnice punktową do 2 punktów i awansuje na fotel wicelidera. Olympiakos jest 10 i prawdę mówiąc ma spokojny byt w lidze, do europejskich pucharów mu daleko a do miejsca spadkowego jest bezpieczna przewaga punktowa. W ostatnich meczach Apoel gra dobrze, tylko w ostatniej kolejce przegrał niespodziewanie z Alki 1-2 na wyjeżdzie. U siebie gra bez zarzutów 3 zwyciestwa z rzędu różnicą minimum 2 bramek. Olympiakos ostatnio zremisował z AEK Larnaca 1-1 u siebie i odniósł 2 zwycięstwa na wyjeździe z dwiema najsłabszymi drużynami ligi. Mecz derbowy podobno rządzi się swoimi prawami, ale jak spojrzymy na ostatnie wyniki tych drużyn to zdecydowanie wygrywa Apoel. W pierwszym meczu tego sezonu na stadionie Olymiakosu 4-1 zwycięstwo Apoelu. W poprzednim sezonie 2-1 na wyjeździe i 4-1 u siebie zwyciężali piłkarze mistrza Cypru. Rewelacja Ligi Mistrzów tego roku napewno mysli, ma aspiracje i stać ją na obronę tytułu więc takie mecze jak dziś powinni bez problemu wygrywać, wiedząc że strata 5 punktów do Omoni Nicosia nie jest już mała i trzeba odrabiać aby osiągnąć cel.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Rezai : Peng
Typ : 1
Kurs : 4,62
Buk : pinnacle
Godzina : 6.00
Analiza :
Już za 30 minut na krot wyjdzie Rezai i Peng i w tym spotkaniu buki nie mają wątpliwośc i kto wygrać powinien, ale moim zdaniem pomylą się a mecz ten wygra Rezai a nie Peng.
Rezai co prawda od jakiegoś czasu nie jest już w takiej formie jak w najlepszych miesiącach kariery ale to nadal bardzo groźna zawodniczka mogąca wygrać z każdym jak przyjdzie forma dnia.
W rankingu jest 120 i to nie jest na pewno ranking który oddaje jej możliwości.
Rywalki łatwej na początek nie trafiła bo Peng jest na 17 miejscu w rankingu, no ale jak już ma wygrać Rezai to niech chociaż wygra z kimś godnym.
Jeśli chodzi o hardy to Rezai ma bilans 69:64 a Peng 177:102.
Peng nie ukrywa że hard to jej ulubiona nawierzchnia, że przyjechała tu po dobry wynik, ale na początku nie trafiła za łatwej rywalki.
Myślę że kluczem do sukcesu może być moc jaką ma Reazi - musi tylko mądrze rozegrać to spotkanie i wtedy wygra.
Bilans H2H nie dobry więc nie ma co o nim pisać - Peng wygrała dwa razy, a więc teraz pora na Rezai.
Ja wierzę że ona wykona pierwszy krok do powrotu na najwyższym poziomie.
Polecam
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Cypr 1-liga
Spotkanie - APOEL Nikosia - Olympiakos Nikosia
Typ - ile padnie goli ? 5 goli lub więcej
Kurs - 4.75
Buk - Bwin
Analiza :
Dzis dokończenie 16 kolejki w 1-lidze na Cyprze i mecz derbowy pomiędzy APOEL-em Nikosia a Olimpiakosem Nikosia , wydaje mi się że faworyt w tym spotkaniu jest tylko 1 a jest nim drużyna gospodarzy APOEL . Wiadomo że derby to takie inne spotkanie niż tylko ligowe jednak gospodarze którzy na teraz zajmują w lidze dopiero 4 miejsce to jednak do lidera tracą 5 pkt. i przy dzisiejszej wygranej wskoczą na fotel wicelidera tylko z dwu punktową stratą i taki cel mają przed sobą piłkarze APOEL-u . Gospodarze po ostatniej wpadce gdzie przegrali swoje spotkanie na wyjeżdzie z Alki 2:1 zapewnie będą chcieli się zrewanżować swoim fanom i wygrać to spotkanie jak najwyżej można , a że własnie z lokalnym rywalem dosyć często wygrywali wysoko np. choćby pierwszy mecz w tym sezonie na stadionie Olimpiakosu gdzie padł wynik 4:1 dla APOEL-u . Piłkarze Olimpiakosu jednak w tym sezonie dosyć dobrze spisują się w meczach wyjazdowych gdzie na 7 spotkań zanotowali 4 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki a w bramkach 11:9 też całkiem nie żle co na dzisiejsze spotkanie chyba dobrze wróży że mogą jakąs bramkę zdobyć . Gdy zajrzymy własnie do H2H to zauważyć można wysokie wyniki np. 4:1 , 5:0 ba nawet 8:2 dlatego po cichu liczę na ostre strzelanie w dzisiejszym meczu , no ale jak to wszystko się zakończy zobaczymy wieczorem . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Międzyklubowe towarzyskie
Spotkanie - TSV 1860 Munchen v FC Thun
Typ -TSV 1860 Munchen
Kurs - 2,25
Buk - bet365
Analiza :
Ciężko napisać dobrą analizę do meczu towarzyskiego. Wiadomo mecze takie to sprawdzian dla drużyny przed startem ligowych zmagań. Moim bodźcem dlaczego wybrałam ten mecz na pewno jest to, że liga szwajcarska rusza dopiero 05 lutego. Zawodnicy z Thun nie grają już 5tygodni, a start ligowych zmagań mają za 2tyg. Dlaczego o tym mówię? Dlatego, że są na innym etapie przygotowań niż zespół z Monachium. „Tempo, Tempo&quot; machte Co-Trainer Wolfgang Schellenberg bei den Übungen zu zweit. Im Fokus standen erneut Passspiel und Kopfbälle. Und auch bei den Spielformen, die bis zum Abschluss der Einheit auf dem Programm standen, galt es, nicht nachzulassen. Można przeczytać na ich oficjalnej stronie co w tłumaczeniu mniej więcej bo z nimieckiego nigdy nie byłam dobra, Niemcy trenują by utrzymać formę, napięcie mięśni i siłę. Najważniejsze dla nich by nie rozluźniać się w przerwie między rozgrywkami.
Obstawiam 2:0 do 1860, ale gram bezpieczniej. Można też pomyśleć nad under 2,5. Pozdrawiam!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom