>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 16 lutego


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Liga Europejska 1/16
Mecz : Lazio - Atletico Madryt
Typ :X2
Kurs : 1.53
Buk : bet365
Analiza:
Z bogatej oferty bukmacherskiej postanowiłem postawić mecz z udziałem 2 znanych marek . Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Lazio zajmuję 3 miejsce w lidzę włoskiej ze stratą kilku oczek do lidera . Na własnym boisku spisują się bardzo dobrze . Bilans 6,4,2 robi wrażenie a jeszcze wieksze to , że nie ponieśli porażki na własnym boisku od ponad 5 spotkań . W lidze Europejkiej w fazie grupowej zajęli 2 miejsce z dorobkiem 9 pkt ustepując tylko według mnie przeciętnemu Sportingowi . Ponad to takie zespoły jak Vaslui czy Zurich to nie żadne potęgi więc bilans 2,3,1 nie powala . Tyle na temat gospodarzy . Teraz czas na gości o których mam o wiele więcej do powiedzenia jako moich faworytów. Zacznijmy od tego , że Atletico wygrało według mnie grupe śmierci . Bilans 4,1,1 robi wrażenie jeżeli ma się w grupie takie zespoły jak Udinese , Celtic czy Rennes czyli czołowe drużyny swoich lig . Goście zajmują aktualnie 6 miejsce w lidze ale ich ostatnie mecze stawia przed wielkim optymizmem . 3 zwycięstwa i 2 remisy przy tym 8 strzelonych bramek i zero straconych to na prawde dobry wynik . Tylko Real Madryt jest aktualnie w lepszej formie . Wracając do fazy grupowej Atletico przegrało tylko jeden mecz ze wspominanym Udinese. Co więcej przegrali po wyrównanym meczu na wyjeździe 2:0 . Fakt , że mecz był wyrównany świadczy o tym , że stracili bramki kolejno dopiero w 88 i 92 min spotkania . U siebie natomiast nie dali żadnych szans włoskiej drużynie rozbijając ich 4:0 . Lazio jest dobre u siebie ale Udine najlepsze swiadczą o tym statystyki . Zaledwie 1 porażka i to z Milanem w ostatnim meczu budzi podzwi . Skoro Atletico w gorszej formie zdołało tyle krwi napsuć najlepszej drużynie grającej u siebie to czemu gorsze Lazio miało by wywieść komplet punktów . Teraz sięgne nieco dalej . 2 lata temu Atletico zdobyło puchar Ligi Europejskiej . W 1/16 mierzyli się z Galatasaray w pierwszym meczu zremisowali 1:1 by u siebie wygrac. Nastepne fazy to same remisy drużyny gości aż do finału kolejno 0:0 ze Sportingiem by na wyjeździe również zremisować 2:2 i awansować . Potem z Werderem 1:1 by również zremisować na wyjeździe 4:4 i awansować . Na końcu 2 remisy z Liverpoolem i awans po dogrywce. Co ciekawsze Atletico w 2009roku stało podobnie jak teraz w lidze wiec dlaczego dzisiaj mieli by przegrać ? . Żeby tego było mało w tym sezonie mają super gwiazde ostatniego turnieju Falcao który potrafi strzelać bramki co udowodnił w poprzednim sezonie grając w porto . Mam nadzieje , że przekonałem was co do tego typu . Ja go biore w ciemno . Powodzenia !
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia Warszawa – Sporting Lizbona
typ: 1
kurs: 3.50
buk: Bet365
Analiza:
Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się tak wysokiego kursu na Warszawiaków, bo też po prostu polskie drużyny widać nie mają tej renomy i nie są jeszcze zbytnio doceniane na arenie międzynarodowej. W oczach zwykłego obserwatora polskich realiów piłkarskich na chwilę teraźniejszą ciężko jest jednak znaleźć fakty przemawiające za wygraną Portugalczyków. Ci przecież są w głębokim kryzysie i nawet nie mówię tu już o zmianie trenera z powodu braku odpowiednich osiąganych wyników Sportingu, co własnie słabiutkie rezultaty, bo przecież Sporting ostatnio zbiera baty lub remisuje. Dwie kolejki temu dopiero udało się wygrać z Beira-Mar 2:0. Aktualnie biało-zieloni zajmują 4. pozycję w tabeli SuperLigi ze stratą 8. pkt do 3. Bragi. Słowa Sa Pinto o maksymalnym skupieniu i pełnej mobilizacji na mecz z Legią to w moim przekonaniu puste słowa, gdyż maksymalna mobilizacja to będzie, ale pewnie na mecze ligowe. Oto poprzednie wyniki ligowe Sportingu CP:
11-02-2012 19:30 Maritimo – Sporting 2:0
29-01-2012 18:00 Sporting – Beira-Mar 2:0
23-01-2012 21:15 Olhanense – Sporting 0:0
15-01-2012 21:15 Sporting Braga – Sporting 2:1
07-01-2012 21:15 Sporting – Porto 0:0
Dodajmy jeszcze, że Lwy odpadły z Taca de Portugal, a w kadrze na czwartek nie ma Eliasa (były gwiazdor Atletico Madryt, który nie zagra, ponieważ grał już w tym sezonie LE), skrzydłowych: Diego Capela i Jeffrena oraz obrońcy Alberto Rodrigueza. Najlepszy strzelec ligowy w tym sezonie Lwów (tylko 7 goli), czyli wracający po kontuzji Ricky van Wolfswinkel może również okazać się zawodnikiem nie w pełni formy). Kadra na mecz z Legią:
Bramkarze: Rui Patricio, Marcelo Boeck, Tiago
Obrońcy:
Daniel Carrico, Anderson Polga, Oguchi Onyewu, Evaldo, Joao Pereira, Emiliano Insua, Xandao
Pomocnicy: Stijn Schaars, Matias Fernandez, Andre Carrillo, Fabian Rinaudo, Bruno Pereirinha, Marat Izmaiłow, Andre Santos
Napastnicy: Ricky van Wolfswinkel, Sebastian Ribas, Diego Rubio
Widzimy, że Lizbończycy mają wciąż kim straszyć, przychylam się jednak do słów, że w/w ekipa to zlepek dobrych piłkarzy, którzy na teraz nie stanowią zespołu.

Nieco inne nastroje panują w drużynie Legii, panuje optymistyczne nastawienie do meczu, pełna wiara w możliwość wygranej nad faworytami bukmacherów co słychać nie tylko wśród najwierniejszych sympatyków stołecznej drużyny, ale też mówią o tym sami piłkarze. Pomimo zawirowań związanych z transferem Ariela Borysiuka, który ostatecznie zamiast do Club Brugge odszedł za około 2 mln euro do 1. FC Kaiserslautern czy też decyzji Macieja Rybusa, który postanowił odejść do Tereka Grozny (w Legii będzie grał do 23 lutego – w meczach ze Sportingiem wystąpi) morale w szatni wydają się być wysokie. Pierwszy z w/w piłkarzy zostanie zastąpiony przez Janusza Gola, który nie tylko jest bardziej uniwersalnym piłkarzem, ale też pokazał w sparingach, że po Arielu nikt płakał nie będzie. Natomiast za Rybę przyjdzie inny piłkarz, którego nazwisko mimo, że jeszcze nie znane to ma ono wstrząsnąć całą piłkarską polską jeszcze dzisiaj lub jutro!!! Jedynym poważnym kłopotem może być kontuzja Miro Radovicia, który leczy kontuzję żeber, ale kto wie czy Rafał Wolski nie zastąpi go bardzo dobrze??? Przypomnę teraz wyniki rozgrywanych przez Legię sparingów w przerwie zimowej:
Legia - Ajaks Amsterdam U-21 3:0
Legia – Apoel Nikozja 5:1
Legia – Aris Limassol 3:1
Legia – Turkmenistan 4:1
Legia- Dynam Mińsk 1:0
Legia – Steaua 1:2
Legia – RNK Split 4:2
Legia – ŁKS 5:0
Przewidywana pierwsza 11 na mecz ze Sportingiem:
Kuciak - Wawrzyniak, Komorowski, Żewłakow, Jędrzejczyk – Rzeźniczak, Gol, Vrdoljak, Rybus, Wolski – Ljuboja
Ostateczny skład może wyglądać inaczej jeśli chodzi o linię pomocy, pewni gry są tylko Vrdoljak, Gol i Rybus, nie wiadomo natomiast czy jak def. Pomocnik nie zagra Rzeźnik, a na skrzydle obok Rybusa wystąpić mogą: Żyro, Kosecki lub Wolski.
Reasumując. Skład Lwów robi wrażenie, ale pomimo iż wartość drużyny jest ze 3 razy większa niż Legii to dzis w sprzyjającej aurze pogodowej Legia po raz kolejny w tej edycji LE może sprawić niespodziankę i pokazać tak jak Lech niegdyś z Manchesterem City, że pieniądze nie grają, a polska piłka klubowa nie stoi wcale na niskim poziomie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Phoenix Suns- Atlanta Hawsk
Typ:1
Kurs: 2,03
Bukmacher: Pinnacle Sports
W nocy z 15 na 16 Lutego dojdzie do spotkania, w którym znalazłem ogromny value. Obydwa zespoły bez znaczących kontuzji. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Atlanta wygląda znacznie lepiej-18 zwycięstw przy 11 porażkach. Phoenix wygrywało do tej pory 12 razy a w 17 spotkaniach musieli uznać wyższość rywali. Jeżeli chodzi o bilans home/away to Atlanta znowu górą 9-6, przy 5-7 Phoenix. Obydwie ekipy przegrały swoje dwa ostatnie mecze. Atlanta poległa z gigantami Ligi-Miami i Lakers, PHX poległ na dwóch wyjazdach z Denver i Golden. Skąd zatem taki typ? Jak spojrzymy na ostatnie h2h obydwu zespołów to w ostatnich 5 spotkaniach aż 4 krtonie wygrywali PHX. Patrząc bardziej wstecz na 26 konfrontacji tych zespołów 20 razy górą byli PHX a tylko 6 razy udało się wygrać Atlancie(ostatnia wygrana miała miejsce w 16.01.2010). Statystyki te pokazują, że Hawks nie leży gra przeciwko Suns dlatego widzę ogromne szansę na przełamanie serii 2 porażek z rzędu przez PHX. Bukmacherzy faworyzują przyjezdnych jednak od rana do teraz kursy znacznie spadają jeśli chodzi o wygraną PHX.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Toronto Maple Leafs @ Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers (czas regulaminowy)
Kurs: 2,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Leafs ostatnio zaniżyli definitywnie swój level, a tymbardziej nieciekawa sytuacja wygląda w meczach wyjazdowych gdzie na 5 dotychczasowych przegrali aż 4. Poza tym grali dzisiaj w Calgary, co na pewno nie wpłynie na ich korzyść w najbliższym meczu z Oilers. Nafciarze wygrali 4 spotkania z rzędu w Edmonton z takimi ekipami jak Sharks, Hawks czy nawet Wings. Młode wilki z Edmonton są w gazie strzelając sporo bramek, grając przy tym efektowny hokej i sądze, że we własnej hali są w tym meczu zdecydowanym faworytem z nieco przytłumionymi Listkami. Stawiam na gospodarzy.
⛔100
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka , NBA
Mecz : Bucks - Hornets
Typ :Hornets
Kurs : 5.00
Buk : Bet At Home
Analiza: Bucks 12-16 podejmą dziś Hornets 5-23, Gospodarze u siebie 7-6, goście na wyjazdach 2-9. Bucks wygrali u siebie z: Wolves, Wizards, Spurs, Pistons, Lakers, Pistons i Heat, przegrali natomiast z: Nuggets, Hawks, Bulls, Suns, Magic i Heat, Hornets na wyjazdach wygrali tylko z Suns i Nuggets. Gospodarze w ostatnich 10 meczach zdobyli średnio 99pkt, tracili 100, goście w tym samym czasie zdobywali 86 a tracli 94 pkt na mecz. Bucks w tym sezonie grają bardzo róznie, potrafią wygrać z Heat by później przegrać z Pistons. Hornets ostatnią grają strasznie słabo jednak w meczu z Jazz zagrali trochę lepiej , z dobrej strony pokazał się CHris Kaman. W zeszłym sezonie Hornets z Paulem jeszcze wygrali oba mecze z Kozłami, teraz Bucks są zdecydowanym faworytem ale nie skreślałbym tak odrazu Szerszeni. Dobrze gra Bellinelli , wspomniany Kaman, Vasquez, Gustavo Ayon. Po takim kursie nie grałbym na gospodarzy (1.17) więc spróbuję na gości po kursie 5.0 Powodzenia !
✅400
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, PŚ
Spotkanie: Jaką przewagę będzie miał zwycięzca ?
Typ: 0-2,0 pkt.
Kurs: 4,25
Buk: Bwin
Analiza:
Dziś miały zostać rozegrane kolejne zawody w Pucharze Świata w Klingenthal niestety fatalne warunki atmosferyczne uniemożliwiły nawet spróbować rozegrać konkurs, który ostatecznie nie został jednak odwołany, a przeniesiony na jutro rano. Cóż za nami 2 serie treningowe i kwalifikacje. Po nich mogę stwierdzić, że jutro szykuje się zacięty konkurs, w którym jest na prawde wielu skoczków do walki o podium czy też wygraną. Przede wszystkim dobrze skacze oczywiście lider Bardal, Schnilerzauer na treningach pokazywał się z dobrej strony, w świetnym stylu powrócil Hilde, kapitalne skoki oddawali Freund i Freitag, a mimo słabych skoków Stocha to pamiętajmy, że on potrafi w konkursie skakać dużo lepiej, a to jedna z jego ulubionych skoczni. Stąd też postanowiłem zaryzykować na ten konkurs zakład z jaką przewagą punktową wygra zwycięzca. 0-2 pkt przewagi to jest realny scenariusz, sądzę, że po 1 serii może wygrywać ktoś niespodziewany i po 2 serii ktoś wygrał minimalnie. Kurs zachęcający.
0
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kostaryka
16.02.2012 03:00
Santos De Guapiles - Alajuelense
typ: Santos -1,5
kurs: 4.25
buk: bet365
Mecz 7 kolejki kostarykańskiej Primera Division pomiędzy szóstą, a dziewiątą obecnie drużyną w ligowej tabeli.
Santos znajduje się na 6 miejscu z dorobkiem 9 punktów. Ich bilans bramkowy to 7 goli strzelonych i 8 straconych. W 6 meczach zanotowali po 3 porażki i zwycięstwa. Ostatnie ich dwa spotkania to porażki u siebie z San Carlos 3:1 oraz na wyjeździe z Zeledon w takim samym stosunku. Wcześniej jednak potrafili wygrać z Limon 2:1 oraz z Puntarenas 2:0. W zespole nie ma jakichś większych problemów kadrowych i będą oni mogli zagrać w optymalnym zestawieniu.
Alajuelense także nie zachwyca na początku sezonu. Mają na swoim koncie 6 punktów, zdobywając je dzięki dwóm zwycięstwom. Ich bilans bramkowy jest taki sam jak drużyny Santos. Oba te zespoły nie powinny w lidze dużo zwojować, raczej są skazani na środek tabeli. Skąd, więc mój typ na tak pewne zwycięstwo gospodarzy? Otóż goście mają sporo problemów ze składem. Kontuzjowanych jest kilku ważnych zawodników: Froylan Ledezma, Juan Gabriel Guzman, Christopfer Meneses, Alfonso Quesada, Johnny Acosta i Kenner Gutierrez. Niestety dla trenera dzisiaj z powodu zawieszenia nie będą mogli zagrać także: Patrick Pemberton, José Salvatierra, Alejandro Alpizar oraz Geancarlo González.
Myślę, że tak duże osłabienia w zespole gości znacznie ułatwią grę kostarykańskiemu Santosowi. Kursy już mocno spadają, ja gram ich z handicapem, ale dla ludzi mniej lubiących ryzyku polecam czystą &quot;jedynkę&quot;.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Wisła Kraków - Standard
Typ - ile goli strzeli team 2 ? 3 gole lub więcej
Kurs - 7.75
Buk - Bwin
Analiza :
Wybieram spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy naszą Wisłą a Belgijskim Standardem . Pierwszy i główny powód mojego typu to to że nasza liga jest na wakacjach a Belgijska w rytmie meczowym . Fakt , że Wisełka gra mecze towarzyskie ale to nie to samo co o punkty a co dopiero puchary . Nie ma co ukrywać ćo wszyscy o tym wiemy , że nasz zespół awansował cudem do dalszych rozgrywek no ale że cuda się zdarzają to się przekonaliśmy . wrócę na chwilę do pierwszych meczy grupowych i jak wiemy na początku Wisła na swoim stadionie podejmowała Odense które okazało się najsłabszą drużyną w grupie a Wisła przegrywa 1:3 . Natomiast Standard zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie B z bilansem 4-2-0 i co najważniejsze zdobycz bramkowa 9:1 mówi chyba nam wszystko o tym zespole . W lidze Standard zajmuje aktualnie 4 miejsce co na razie zapewnia mu udział w kwalifikacjach do ligi europejskiej ale ma 5 pkt straty do 2 miejsca w tabeli i grę w kwalifikacjach do ligi mistrzów jak to się zakończy zobaczymy , ale wróćmy do spotkania uważam że już na stadionie Wisły Standard będzie chciał przechylić szanse na swoją korzyść i zdobyć ile się da bramek aby mieć spokojny rewanż przed swoją publicznością . Sercem oczywiście jestem za Wisłą ale uważam że na tym etapie raczej polegną . Pozdrawiam !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Spotkanie:Toronto-San antonio
Typ: Toronto z dogrywka
Kurs: 3.80
Bukmacher
Bet 365
Analiza: Jutro o godzinie 1:00 odbędzię się spotkanie najlepszej ligi piłki koszykowej na świecie czyli NBA. Na przeciwko siebie staną ekipa Toronto Raptors, oraz San Antonio Spurs. Naturalnie według bukmacherów faworytem w tym pojedynku jest ekipa która będzie rozgrywała spotkanie na wyjeździe. Ja natomiast wybrałem tutaj typ że ekipa Toronto Raptors wygra z wyżej notowanym rywalem. W ostatnich spotkaniach gospodarze przegrywali ale było to niewielkie różnicę punktowe goście natomiast tylko dwukrotnie wygrali swoje spotkania na prawdę wysoko i myslę że w tym pojedynku ekipa gospodarzy wcale nie stoi na straconej pozycji i moze powalczyć nawet o zwycięstwo.Myśle że goście nie będą w stanie wygrać wszystkich spotkań na wyjeździe a to jest przeciwnik na którym na pewno mogą sie potknać.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Wta Doha 16.02.2012 13-30
McHale - Peer
typ; 0-2
4.35
unibet
Analiza
Jutro w spotkaniu trzeciej rundy turnieju wta w doha Amerykanka Cristina McHale spotka sie z reprezentantka Izraela - Shahar Peer. Amerykanka mimo zwyciestw w tym turnieju nad Scheepers i Shuai Peng wciaz nie przekonuje mnie do gry na kortach twardych. Amerykanka zdecydowanie bardzo preferuje raczej korty wolniejsze, potrafi i lubi grac dlugie wymiany, przebijac dlugo pilke na dluga strone, w grze ofensywnej nie czuje sie juz tak dobrze. Shahar Peer chyba wreszcie osiagnela swoja normalna dyspozycje. Ograla tu bez straty gema w I rundzie miejscowa zawodniczke, w II sprawiajac niespodzianke pewnie, w dwoch setach ograla Serbke Jelene Jankovic. Dzis Amerykanka rozegrala trzysetowe spotkanie, ma wiec prawo czuc sie juz bardziej zmeczona tym turniejem. Widac natomiast ze Izraelka dobrze czuje sie w Doha i ta ja upatruje jako faworytke tego spotkania.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Sporting Lizbona
handicap 0-1
Typ: X
Kurs: 4,60
bwin
W końcu po zimowej przerwie zobaczę ekipę Legii warszawa w meczu o stawkę. We czwartek zainaugurują oni wiosenną część sezonu w meczu Ligi Europejskiej ze Sportingiem Lizbona. Ja jako kibic stołecznych stawiam w tym pojedynku na gospodarzy. Liczę na dobry występ Macieja Rybusa Reprezentant Polski w spotkaniu ze Sportingiem pożegna się ze stadionem przy Łazienkowskiej i napewno nie odpuści tego spotkania. Sprzedany został do Tereka Grozny czego osobiście nie rozumiem jeśli Legia walczyć ma w lidze o najwyższe cele. Cieszy też to że Daniel Ljuboja zagra w tym meczu a występ jego stał pod znakiem zapytania. Ze da się pokonać Portugalczyków to udowodnił już kiedyś Ruch Chorzów kiedy to jeszcze w Pucharze Intertoto zdołał ich wyeliminować. Sporting Lizbona przezywa ostatnio kryzys. W tym roku udało im się wygrać tylko dwukrotnie. Ponieśli porażki z Maritimo czy Sportingiem Braga. Remis ze słabiutkim Olhanense też dumy nie przynosi. Skończyło się to zmiana trenera. W czwartkowym meczu zabraknie też kluczowego Hiszpańskiego zawodnika Diego Capela. Osłabienie te napewno wpłynie na kreowanie akcji zespołu. Czy Legia wykorzysta słabość rywala i zbliży się do 1/8 finału Ligi Europy? Moim zdaniem tak.
⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Washington Wizards
Typ: 1 kwarta handicap 1 (-3.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W czwartek 16 lutego w nocy czeka nas masa meczy NBA. Jest w czym wybierać można się dlugo zastanawiać co by tu wytypować. Ja po nie udanym starcie w konkursie typów dnia postanowiłem zmienić taktykę. Rodzaj zakładu under/over nie przynosił mi zamierzonych zysków wymagał dużo analizy a i skuteczność była nie zadowalająca ( wynosiła do dzisiejszego dnia ledwie 33.33 %). Widząc to zamierzam zareagować i póki jeszcze nie zacznie się nowy miesiąc przetestuję inny rodzaj gier.
Na jutro wybrałem spotkanie Davida z Goliatem. La Cliper radzący sobie w tym sezonie na swoim boisku bardzo dobrze przegrywając tylko 3 spotkania ( z Denver, Minnesota i Chicago ) na 13 meczy zmierzą się z drużyną z dołu tabeli konferencji wschodniej ( 14 miejsce) Waschington Wizards. Goście równierz rozegrali w tym sezonie 13 spotkań tyle że tylko 3 z nich wygrali ( z Portland, Detroit i najgorszą ekipą w lidze Charlotte Bobcast). Warto zwrócić uwagę że ostatnie dwa mecze na wyjezdzie wygrali w 2 ostatnich meczach. Tak więc jakaś wzwyżka formy jest, lecz mi się zdaję że dzisiaj Clipersi usadzą ich na miejscu.
Wziełem pod uwagę 5 ostatnich meczy Clipersów u siebie, w każdym z nich pokrywali te handi 2 lub nawet 3 krotnie rozbijając w 1 kwartach takie ekipy jak Denver czy Oklahome.
Gospodarze 6 atak i 18 obrona. Goście 25 atak i obrona w lidze. Obie ekipy spotkały sie już w tym sezonie ze sobą tyle że w tatym dniu to Clipersi grali w roli gości, co i tak nie przeszkodziło im w wygranej 81:107. Wynik 1 kwarty to 17-28 tak więc dzisiejsze handi pokryte na luzie.
W dzisiejszym spotkaniu po stronie gospodarzy nie zagra Chauncey Billups natomiast po stronie gości Andray Blatche i Ronny Turiaf.
⛔100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis ziemny, WTA Doha
Spotkanie - Niculescu M. - Bondarenko K. (kto wygra pierwszego seta?)
Typ - 1
Kurs - 1.65
Buk - BAH
Analiza :
W 3 rundzie turnieju w Doha los skojarzył Rumunkę z Ukrainką. O 13:30 zagrają ze sobą Monica Niculescu oraz Kateryna Bondarenko.
Turniej w Doha, bynajmniej 2 runda przyniosła sporo niespodzianek, a więc analizując powyższe spotkanie, na bok należy odłożyć miejsca zajmowane przez owe tenisitki w rankingu WTA, a jedynie należy skupić się na ich ostatnim meczu w tym turnieju. Osobiście więcej jestem w stanie powiedzieć o Rumunce. Oglądałem kilka jej spotkań, a przede wszystkim, spotkanie 2 rundy Doha, kiedy to wygrała z Vesniną 2:0 (6:1, 6:0). W tym meczu Monica pokazała po raz kolejny, że jest zawodniczką nieobliczalną, a także niewygodną. Gra kombinacyjnie, lubi zagrywać &quot;pod nogi&quot;, a także jej topspiny powodują, że niejedna tenisistka się z nią męczyła i będzie męczyć w kolejnych rundach jak przejdzie. O tym meczu krótko, jedno zdanie. W 2 rundzie Niculescu wyeliminowała Zvoranyevą. Rumunka wymęczyła seta, wygrała 7:5, a w drugim secie Rosjanka skreczowała i z powodu kontuzji poddała mecz przy stanie 3:2 dla Rumunki. Mnie interesuje jutro pierwszy set. Mam nadzieję, że będzie on dla Rumunki.
O Ukraince wiem mało. Jedynie tyle, że w pierwszej rundzie odprawiła z kwitkiem Dushevine (męczyła się w 1 secie, wygrywając 7:5 w tiebreak&#39;u) , a w 2 rundzie pokonała Włoszkę Pannettę, 6:4, 6:2.
✅65
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ,ATP Sao Paulo
Spotkanie : Mello - Bellucci
Typ : Bellucci -1,5 seta
Kurs : 2,45
Buk : Expekt
Analiza :
Parę minut po północy czasu polskiego dojdzie do bratobójczego pojedynku między dwoma brazylijczykami.
Mecz rozgrywany będzie na nawierzchni ziemnej, a faworytem spotkania jest młodszy i dysponujący lepszymi warunkami fizycznymi Thomaz Bellucci.
Za Belluccim przemawia przede wszystkim to, że jest mańkutem, a jak wiadomo z mańkutami gra się trudniej. Ricardo Mello nie należy już do młodzieniaszków, zresztą nic specjalnego w swojej karierze nie osiagnął (50 miejsce w rankingu).
Bellucci jest wyższy o 13 cm i zachowuje przy tym dobrą koordynację ruchową jak i szybkość co na tej nawierzchni jest bardzo ważne.
Obaj występują przed własną publicznością co tylko doda emocji widowisku.
Publika powinna w większości być za Thomazem, ponieważ w tej chwili to on jest nadzieją brazylijskiego tenisa.
Podsumowując :
różnica wieku i warunki fizyczne zrobią swoje i typ powinien zostać zaliczony na plus.
⛔100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz, NBA Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers Typ: Under 194
Kurs: 1.980
Bukmacher: :Pinnacle Sports


Analiza:
Szykuje się nam bardzo zacięty mecz. Team gospodarzy legitymuje się średnią u siebie w okolicach 193 okt, goście mają nieco ponad 190 pkt. Wyznaczoną linię ekipa Cleveland przekraczała w domu na 12 gier 5 razy, natomiast Indiana na wyjeździe tylko 3, 1-zwrot i aż 13 spotkań byłoby w wystawionej pzrez buki linii. W dotychczas rozegranym meczu pomiędzy tymi druzynami padlo 189 pkt. Kurs i wyniki sugerują, iż można to próbować zagrać. Powodzenia. ✅98
 
P 0

pys

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP singiel Rotterdam
Spotkanie: Troicki - Huta Galung
Typ: Huta Galung - wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 2,00
Bok: Fortuna
Analiza:

O 11. 05 zmierzy się ze soba ta dwójka tenisistów.

Galung gra dzięki uzyskaniu dzikiej karty jednak spisuje sie nazdwyczajnie w tym turnieju. 13.02.12 pokonał on Ljubicicia 2:0 bez żadnych problemów co było niespodzianką. Jest on na 232 miejscu w ogólnym rankingu jednak napewno jego pozycja umocni się po tym turnieju.

Jutro Może sprawić kolejną niespodziankę.
⛔100, buk
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Portland Trailblazers
Typ: GSW (-6)
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Warriors są on fire. Passa trzech zwycięstw z rzędu w tym dwa ostatnie na własnym terenie z Rockets i Suns. Ellis, Lee i Curry nie zawodzą. David Lee zagrał ostatnio dobry mecz z Phoenix (28-12-3). W ogóle ten gość ma mocny sezon i oby tak dalej. Curry miał kłopoty z kostką w spotkaniu z Suns, ale dzisiaj powinien wystąpić. Ostatnie 5 potyczek GSW na home court to 4 wygrane i porażka po zaciętym meczu z Oklahomą. Jeśli chodzi o Blazers to jest to drużyna własnego terenu. Away mają bilans 4-10 z czego w ostatnich 5 rozgrywkach zwycięstwo tylko nad Szerszeniami, którzy jak wiadomo okrojeni kontuzjami. Przede wszystkim nie zagra tej nocy Aldridge czyli główny punktujący zespołu z Portland. Z Wizards zagrał tylko 2 minuty, bo zwichnął kostkę. Jak wiadomo mecz skończył się zaskakującym zwycięstwem Washington. LeMarcus to poważne osłabienie, bo kto tam inny ma punktować? Batum mocno zagrał z Wash (33 pkt), ale to raczej jednorazowy wyskok. Pewnie dołoży coś Wallace, ale on z Batumem grali ponad 40 min tej nocy i będzie im ciężko. Portland do tego gra b2b po szybkim meczu z Wash co też na pewno wpłynie na ich postawę. Wydaje mi się, że GSW wygra ten pojedynek, a to skromne handi nie powinno być problemem.
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks
Typ: Neal strzeli
Kurs: 3,30
Bukmacher: betsson
Analiza:
Spotkanie Pittsburgh Penguins z Anaheim Ducks. Anaheim wczoraj grało z Minnesotą i mając słabe statystyki back to back na wyjazdach jednak wygrało mecz 2-1. Dziś to będzie ich drugi dzień na back to back na wyjazdach i teraz pytanie, jak długo mogą wygrywać w takich dosyć trudnych sytuacjach? Penguins ostatnio w wybornej formie strzeleckiej, bo wystarczy powiedzieć że wygrali 9 meczów z rzędu u siebie, a ostatnio strzelili 8 bramek Winnipeg Jets. Nawet gdyby nie patrzeć na obecną dyspozycję obu zespołów, to i tak wyżej cenie umiejętności hokeistów Pittsburgha. Na ten moment może różnica nie jest wielka, bo 14 punktów na korzyść Penguins, ale to też różnica 18 miejsc w tabeli i 31 bramek strzelonych. Penugins mają o wiele lepsze bilanse bramkowe 175:148, a Anaheim 146:164. Co prawda jest to różnica wynikająca z tragicznej postawy Anaheim w poprzednim roku (aż do 7 stycznia), ale całokształt według mnie stoi za gospodarzami, którzy też powinni być bardziej wypoczęci z racji tego że ostatni mecz grali 13 lutego z Tampą 4-2. Bezpośrednie spotkania to dominacja drużyn domowych, ale też Penguins wygrali 4 ostatnie w Pittsburghu. Penguins są na pewno faworytami, ale jeśli miałby zdarzyć się tutaj jakiś niespodziewany wynik, to można się ubezpieczyć strzelcem jakiejś bramki. W Anaheim ostatnio strzela dużo Perry, a w Pittsburghu Malkin i Neal. Wybieram drugiego, z racji kursu (29 bramek) - obaj strzelili po 5 bramek w ostatnich 10 spotkaniach, więc praktycznie w co drugim meczu strzelają bramkę, a Neal w ostatnim nie strzelił żadnej. Czas na niego i na gospodarzy na kolejną wygraną u siebie.
⛔100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie : Viktoria Plzen - Schalke
Typ : 2
Kurs : 2.1
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 19:00 Plzen przed własną publicznością zagra z Schalke .Plzen w dwumeczu z Schalke niema raczej większych szans na awans do kolejnej rundy ligi europy . Warto dodać że liga Czeska jest w trakcie przygotowań do rundy wiosennej za to Bundesliga wiosenne mecze juz gra od kilku kolejek . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkan obu druzyn .
5 ostatnich spotkan Plzen
Towarzyskie Klubów Dukla vs. Viktoria Pi. R - 1:1
Towarzyskie Klubów Viktoria Pi. vs. Sokolov R - 2:2
Liga Mistrzów, Grupa H Viktoria Pi. vs. Milan R - 2:2
1. Liga Viktoria Pi. vs. Bohemians Z - 4:1
1. Liga Pribram vs. Viktoria Pi. P - 2:1
5 ostatnich spotkań Schalke
Bundesliga B. M&#39;gladbach vs. Schalke 04 P - 3:0
Bundesliga Schalke 04 vs. Mainz 05 R - 1:1
Bundesliga Koln vs. Schalke 04 Z - 1:4
Bundesliga Schalke 04 vs. Stuttgart Z - 3:1
Towarzyskie Klubów Schalke 04 vs. Vitesse Z - 2:1
Schalke bez problemów powinno wygrać to spotkanie i coś mi sie zdaje ze sprawa awansu rozstrzygnie sie już jutro po cichu stawiam na wygraną gości w tym spotkaniu 0-2 , 0-3
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom