>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Porto - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 2.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ruszyła Liga Europejska, która w moim skromnym odczuciu ma w tym sezonie lepsze drużyny niż sama Liga Mistrzów. W pierwszym spotkaniu na Estadio do Dragao zmierza się mistrzowie Portugalii ekipa FC Porto i The Citizens. Nie rozumiem dlaczego jest taki kurs na Smoki. Że niby faworyt? A to dlaczego? Odszedł ich najlepszy strzelec z zeszłego sezonu w LE - Falcao, Odszedł trener AVB, który działał cuda (szkoda tylko, że w Chelsea tak nie działa). Ok znajdą się jakieś pojedyncze plusy jak np. Hulk czy Helton, ale to trochę mało jak na wyśmienite w tym sezonie City. City które z 2 pkt przewagi nad United lideruje Premier League, a Porto w lidze jest drugie i po 18 meczach traci 5 punktów do liderującej Benfici.
Obie druzyny w LE znalazły się odpadając z Ligi Mistrzów, ale City odpadło z o niebo lepszej grupy (Villarreal, Bayern, Napoli vs. Zenit APOEL i Szachtar). Więc to też o czymś świadczy. Jedynym mocnym argumentem przeciwko City jest fakt, że Porto jeszcze nie przegrało na własnym stadionie w tym sezonie (nawet nie czuje jak rymuje ???? ), ale w końcu musi być ten pierwszy raz.
PRZYPUSZCZALNE SKŁADY:
Porto: Helton, Rolando, Otamendi, Maicon, Pereira, Defour, Moutinho, C. Rodriguez, Hulk, Djalma, J. Rodriguez.
Manchester City: Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Nasri, Silva, Balotelli, Aguero.
W składach nie ma żadnego &quot;grania rezerwowymi&quot;, w pierwszych składach mają wyjść zawodnicy znajdujący się w dobrej formie, którzy &quot;na co dzień&quot; występują w pierwszej jedenastce. Oczywiście tutaj niebotyczną przewagę mają &quot;Obywatele&quot;, zwłaszcza linia ataku, gdzie takie nazwiska jak Silva, Balotelli i Aguero będą raz po raz atakować bramkę strzeżoną przez już trochę wiekowego Heltona, jednak co trzeba przyznać, bramkarza porto ma naprawdę dobrego. Oczywiście jego vis a vis Hart to równie dobra marka więc Hulk i spółka też nie będą mieli łatwo atakując bramkę City.
Jak wiadomo pieniądze nie grają, ale sądzę, że City jest tak wyważonym już zespołem, że tam to nie ma znaczenia. Po prostu piłkarsko są o niebo lepsi. Poza tym Mancini powiedział, że potraktuje rozgrywki bardzo poważnie i zamierza wystawić mocny skład na zbliżające spotkanie. Więc mamy już pełną świadomość o co będzie toczony d
zisiaj mecz, a mianowicie o rozstrzygnięcie już w pierwszym meczu.
✅198
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Anderlecht Bruksela
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj o godz. 19 na stadionie Alkmaar Zaanstreek zmierzą się pretendenenci do mistrzostwa na krajowych podwórkach, z tym że w rozgrykwach Ligi Europy. Oba zespoły przysposobione ofensywnie, oba w dobrej formie strzleckiej. Należy zwrócić tutaj uwagę, że Alkmaar jakby cześciej zapominał o spięciu szyków defensywnych, czego dowodem jest strata przynajmniej bramki w każdym z poprzednich meczy w fazie grupowej LE. Natomiast Anderlecht potrafi strzelać na wyjazdach, kolejno w 3 spotkaniach wyjazdowych aplikował rywalom po 2 bramki bez różnicy, na jakim terenie, czy to w Moskwie, czy w równie niegościnnych dla przyjezdnych Atenach. Powodzenie przedstawionego przeze mnie typu powinna dodatkowo wesprzeć korzystna pogoda, które będzie towarzyszyć spotkaniu na DSB Stadion. Z uwagi na bezkompromisowość obu ekip i tendencje do odkrywania się Alkmaar, spodziewam się przynajmniej bramkowego remisu.
⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia- Campeonato Paulista
Spotkanie: Comercial- Guarani
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj w nocy o godzinie 23:30 odbędzie się mecz między 3 w tabeli Guarani a będącym na miejscu 14 Comercial. Zwięźle wyjaśnię, dlaczego obstawiam wygraną Guarani. Otóż sama różnica w tabeli pomiędzy obydwoma drużynami daje bardzo dużo do myślenia. Poza tym popatrzmy na ostatnie mecze tych dwóch drużyn:
Comercial- 2 przegrane, 1 remis, 2 wygrane
Guarani- 4 wygrane, 1 remis.
Następnie warto wspomnieć, że Guarani ma spore szanse na wyprzedzenie Corinthians, gdyż tracą do nich tylko 1 punkt. Wygrana zapewni im spokojne miejsce wice-lidera. Warto jeszcze powiedzieć o formie obydwu drużyn, otóż Guarani u siebie radzi sobie fenomenalnie, natomiast mimo że na wyjazdach idzie trochę gorzej to i tak są to lepsze statystyki niż Comercial. Z tych paru powodów uważam, że warto zaryzykować i typować wygraną Guarani. Pozdrawiam
✅140
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Nacional Montevideo-Libertad Asuncion
Typ: Over 3
Kurs: 3,35
Buk: Bet365
Analiza:
Co tu dużo mówić, odnośnie meczu Nacional-Libertad zgadzam się z Trackiem w 100%. Nacional miałem okazje i zarazem przyjemność oglądać właśnie przeciwko Vasco i odnieśli wtedy zasłużone zwycięstwo, a co mi się podobało, to to że nie czekali na ataki Vasco, co mogłoby się dla nich źle skończyć, tylko sami od początku przejęli inicjatywę i pokazali, że w piłkę grać potrafią. U siebie też na pewno będą jeszcze groźniejsi, a Libertad póki co to też przyjemność w oglądaniu. Widziałem póki co ich wszystkie mecze w CL i w każdym byli lepsi od rywali. Jedyny wyjazd jaki mieli to mecz przegrany z El Nacional w Quito 1:0, jednak i tam pokazali sporo dobrego futbolu i powinni tamto spotkanie wygrać ale jako, że taka porażka nie robiła im wielkiej krzywdy przed rewanżem, to też trochę odpuścili w niektórych sytuacjach. Libertad bardzo mi się podoba, bo naprawdę pokazują futbol radosny, w którym dominuję ofensywa. Jak już pisałem mają wielu ciekawych graczy jak Gamarra, Santana, Ayala, Caceres czy Melendez.

Jak ja widzę to spotkanie? Ano spodziewam się dobrego, szybkiego meczu, z dużą ilością okazji strzeleckich po obu stronach, no i przy okazji widzi mi się tutaj kilka bramek. Kursy na bramki naprawdę wysokie i trochę ich nie rozumiem ale skoro takie mamy, to trzeba skorzystać i zagrać.
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom