>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 16. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 21:05
Spotkanie Roma-Lyon
Typ: Roma+2.5
Kurs 2.20
Buk bet 365
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Europy, Włoska Roma na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Francuskiego Lyonu, w pierwszym meczu gospodarze wygrali 4:2 a Roma zanotowała 3 porażkę z rzędu w różnych rozgrywkach, teraz gospodarze w końcu muszą się obudzić bowiem na swoim stadionie po prostu nie przystoi im przegrać, tym bardziej iż Roma właśnie u siebie na stadionie pokazywała już w obecnym sezonie iż potrafi wygrywać bardzo wysoko i strzelać mnóstwo bramek , Między innymi z zespołami takimi jak : Pilzno, Crotone, Astra , Sampdoria, Fiorentina oraz Torino - strzelone po 4 bramki , Lyon natomiast w swoich poprzednich 10 meczach wyjazdowych , 5 zwycięstw 3 porażki oraz 2 podziały punktów. Myślę że w tym meczu to gospodarze od początku do końca kontrolować będa jego przebieg i to oni na koniec będą zespołem zwycięskim w takim meczu cięzko też nie liczyć na over bramkowy, bowiem jak już pisałem wcześniej Roma mnóstwo bramek na swoim stadionie zdobywa i zazwyczaj pokrywa spore overy , Lyon natomiast rzadko spotkanie wyjazdowe przegra do zera wiec można liczyć na to iż Również na tym stadionie co najmniej jednego gola będzie w stanie strzelić, stawiam na wygraną gospodarzy oraz na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Godzina: 02:00
Spotkanie: Wawrinka S. - Nishioka Y.
Typ: suma gemów 2-drogowo - poniżej 20,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Trudno rozpisywać się na temat rankingowej 3, szwajcarze Stanie Wawrinka. Każdy kto choć trochę interesuje się tenisem to wie, że jest to 3 krotny triumfator turniejów wielkoszlemowych oraz wielokrotny finalista i zwycięzca turniejów ATP. Więcej chciałbym napisać na temat Y. Nishioki. To dość solidny, ale jednak tylko średniej klasy tenisista młodego pokolenia (21lat) z Japonii, sklasyfikowany na 70 miejscu w rankingu ATP. Jednak wygrywając w poprzednim meczu z Tomasem Berdychem, młody Japończyk sprawił nie małą niespodziankę, żeby nie powiedzieć sensację. Co ciekawe mecz układał się po myśli Berdycha, który łatwo wygrał 1 seta 6:1 i w 2 secie prowadził już 5:2. Wtedy nastąpił przedziwny zwrot w meczu na korzyść Japończyka, który doprowadził do wyniku 5:5, następnie 6:6 i wygrał w tiebreaku 7:5 a seta 7:6. Trzeciego seta Japończyk wygrał 6:4 i cały mecz 2:1. Ciężko powiedzieć co stało się z Czechem w 2 secie, być może zbyt mocno zlekceważył rywala i pomyślał, że bez żadnego wysiłku dociągnie zwycięstwo do końca. Sam Nishioka przyznał, że Berdych podarował mu zwycięstwo. Jestem pewny, że podobnego błędu nie popełni Stan Wawrinka, który łatwo i bez większego problemu, w 2 setach pokona młodego Japończyka. Początkowo chciałem postawić na wygraną Wawrinki 2:0, jednak ze względu na wyższy kurs ???? stawiam na mecz poniżej 20,5 gemów. Powodzenia!
⛔100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Rostov
Typ: over 2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Jednym z czwartkowych meczów Ligi Europejskiej będzie starcie pomiędzy Manchesterem United oraz Rostovem. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze. Miałem grać ich zwycięstwo, ale kurs na nich jest zbyt niski. Handicapów wolę unikać. Wysoki za to kurs - w mojej opinii - jest na over 2,5 bramek. Myślę, że te 3 brameczki wpadną.
Zlatan Ibrahimovic powinien zagrać od pierwszych minut. Jest wypoczęty. Miał tydzień za sobą bez gry. W tygodniu nie mógł zagrać z Chelsea, bo dostał zawieszenie. Liczę na jego skuteczność. W najbliższym czasie też nie zagra. Nie pozostaje mu nic innego jak tylko biegać non-stop i próbować zdobywać gole. Czerwone Diabły na mistrzostwo Anglii nie mają szans. Z FA Cup właśnie odpadli. Nawet na 4. miejsce w lidze będą mieli problem się załapać. Aby zagrać w następnym sezonie w Lidze Mistrzów pozostaje im wygrać Ligę Mistrzów. Myślę, że Mourinho ustawi ekipę ofensywnie. To jest tylko Rostov. Taka ekipa jak ManUtd nie powinna się bać. Powinien być gaz od początku. To zagłuszyłoby choć trochę głosy o nie najlepszej grze w starciu z Chelsea. W pierwszym meczu było 1:1. W Rosji. Może przyjezdnym na Old Trafford uda się zdobyć bramkę. Kluczem do wejścia tego typu będzie szybka bramka. Wtedy druga ekipa powinna się otworzyć i powinno być meczycho. Na to liczę.
⛔100
 
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ATP Indian Wells
Godzina: 04:30
Spotkanie: Gael Monfils - Dominic Thiem
Typ: Dominic Thiem wygra 2-0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czekałem na kursy na mecz Monfils - Thiem i się nie zawiodłem. Według mnie faworytem tego spotkania jest Austriak. Na początek H2H pomiędzy nimi jest na korzyść Dominica, który nie przegrał jeszcze meczu z Gaelem. Dwa zwycięstwa zaliczył odpowiednio w 2015 roku na mączce w Umag i pod koniec ubiegłego roku w hali w Londynie. Thiem to jest bardzo utalentowany zawodnik, uwielbiam oglądać jego grę. Ten rok zaczął bardzo powoli, notował przeciętne rezultaty, mimo to jedyną większą wpadką była porażka z Basiashvilim w mało znaczącym turnieju w Sofii. Potem przegrał jeszcze na bardzo szybkiej nawierzchni z Herbertem, który zagrał wtedy mecz, którego już nigdy nie powtórzy. Ale od tego momentu Thiem wszedł na swój najlepszy poziom. Dziewięć zwycięstw i tylko jedna porażka z Amerykaninem Querreyem. Bardzo dobrze zaczął turniej Indian Wells. Bez problemu odprawił Chardyego i zawsze groźnego Zvereva. Dominic ma wszystko co potrzeba do pokonania Monfilsa - dobry, topspinowy serwis, bardzo mocne uderzenia z forehandu i backhandu, znakomitą grę defensywną i co pokazał z Miszą - całkiem przyzwoity return. Sprzyja mu stosunkowo wolna nawierzchnia i to, że piłka po uderzeniach odbija się wysoko, przez co może rozstawiać rywali swoim bardzo nieprzyjemnym top spinem.
Jego rywal - Monfils, ograł dzisiaj beznadziejnego Isnera, który praktycznie sam się łamał przy swoim serwisie. Tylko, że problem z Francuzem jest taki, że ostatnio złapała go jakaś choroba, nie jest w pełni sił. Po dłuższych wymianach często stał zmęczony i próbował łapać oddech. Z Austriakiem czeka go wiele bardzo długich akcji i to może być potężny problem dla Monfilsa. Dodatkowo nigdy nie szło mu zbyt dobrze w Indian Wells, tylko raz doszedł dalej niż do 3 rundy. Tutaj w R16 czeka na niego ambitny Thiem, który kryzys ma już dawno za sobą i według mnie to będzie koniec turnieju dla Gaela. Jeśli jego stan zdrowia się nie polepszy to przewiduję gładkie zwycięstwo Dominica. Dla strachliwych polecam czyste zwycięstwo po 1.90. Pozdro!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, OTP Bank Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vasas Budapeszt - Haladas
Typ: Vasas Budapeszt
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Vasas Budapeszt to drużyna zajmująca aktualnie 3 miejsce w tabeli ligi węgierskiej, natomiast Haladas ma miejsce 8. Vasas ma 38 punktów. Haladas zdobył ich natomiast 29. Jak widać różnica punktowa między zespołami jest dość spora. Vasas prezentuje w tym sezonie dobry futbol i sądzę, że jutro pokona swojego przeciwnika.
Mimo, że Vasas ostatnich spotkań w roli gospodarza nie rozgrywał na swoim stadionie (tak będzie także jutro) to radzi sobie doskonale w domowych spotkaniach. Nie przegrali oni 9 kolejnych spotkań u siebie z rzędu. Ostatniej porażki na własnym boisku doznali 6 sierpnia, kiedy przegrali 0:1 z Ujpestem.
Wydaje mi się, że istotną statystyką jest też fakt, że Haladas nie lubi grać w roli gościa z drużyną Vasasu. Jeszcze nigdy nie wygrali na stadionie tej ekipy. Na 8 rozegranych spotkań w pięciu górą był Vasas a trzy z nich zakończyły się remisem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 00;30
Spotkanie: Miami Heat - NO Pelicans
Typ: Miami -6.5 pts [+OT]
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1)Pelicans b2b, a wczoraj wyglądali co najmniej średnio przeciwko Portland
2)Powraca Goran Dragic w Miami
3)Heat jak się zepną to ugrają jeszcze w tym sezonie play-offy, a przy ich możliwościach zza łuku Pelicans padną luźno
4)Linia jest dość niska, jak na kurs, a wystarczy wyłączyć lekko Davisa i klepać 3ki i Pelicansi nie nadążą i padną jakoś 10-15 pts
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy.
Godzina: 21:05.
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach - Schalke 04.
Typ: Awans gospodarzy.
Kurs: 1.55.
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. To nie koniec zmagań zespołów na arenie międzynarodowej, po lidze mistrzów przychodzi czas na niższe rangą spotkania, a więc ligę europy. Emocji jednak może być bez liku, bo wiele spotkań zapowiada się pasjonująco, a wyniki pierwszych spotkań prognozują świetne widowiska. Ja wybieram mecz rodem z ligi niemieckiej, bowiem oba te zespoły spotykały się ze sobą na krajowym podwórku już niejednkrotnie i znają się jak łyse konie. Po pierwszej konfrontacji remis 1-1, a więc zapowiada się arcytrudne spotkanie dla obu ekip. Rozjemcą pojedynku będzie światowej klasy arbiter - pan Marc Clattenburg (Wielka Brytania).
Drużyna gospodarzy prowadzona przez Dietera Hecking&#39;a to bardzo charakterny zespół, który bardzo poważnie podchodzi do europejskich rozgrywek. W ligowych zmaganiach zajmują 9 miejsce, więc plasują się w środku stawki. Zeszły sezon dla Źrebaków był jednak lepszy - zajęli miejsce w czubie tabeli, które dało im prawo gry w Lidze Mistrzów. Tutaj niestety nie było tak kolorowo - grupa z Barceloną, Manchesterem City i Celticiem okazała się zbyt mocna i Mönchengladbach musiało zadowolić się 3 miejscem w tabeli, które oznaczało grę właśnie w tychże rozgrywkach. Tu radzą sobie całkiem nieźle, na pewno pokazali się z dobrej strony w meczu z Fiorentiną, kiedy to po porażce 0-1 na Borussia-Park potrafili wyciągnąć wnioski i na stadionie we Florencji pokonać z nawiązką (4-2, strzelcem wszystkich bramek będący ostatnio w świetnej formie Lars Stindl) faworyzowaną Violę. Myślę, że tu może być podobnie, jednak zadanie wydaje się być łatwiejsze, bowiem rewanż Borussia rozegra u siebie, a w dodatku rezultat osiągnięty na delegacji napawa dużym optymizmem (remis bramkowy). Ostatnie spotkanie w lidze co prawda Die Fohlen przegrało, jednak kilku kluczowych graczy w nim odpoczywało, co jasno pokazuje co jest priorytetem dla czarno - biało - zielonych.
Co warto jeszcze dodać?
- Borussia to niewygodny rywal dla Schalke: wygrała bowiem 6 z 7 pojedynków na własnym stadionie w ostatnich latach,
- Nie zagrają:
Gladbach: Traore, Schulz, Doucoure, Hazard (kontuzje),
Schalke: Embolo, Baba Rahman, Naldo, Coke (kontuzje), Uchida (występ niepewny).
Większe straty są więc po stronie gości.
Podsumowując - liczę na solidność podopiecznych Dietera Hecking&#39;a i w konsekwencji awans, do którego wystarczy im bezbramkowy remis lub wygrana. Myślę, że Źrebaki sięgną jutro po pełną pulę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska,Play Offy
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Mancheser Utd - FK Rostov
Typ:
BTS
Kurs:
2.63
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Buki widocznie nie wierza za bardzo w BTS w tym meczu dajac wysoki kurs 2.63 na ten zaklad.Dziwi mnie to mysle ze jest bardzo duza szansa ze tak wlasnie bedzie.Zaklad napewno jest warty zagrania glownie przez wlasnie ten wysoki kurs zadko kiedy buki daja az 2.63 na BTS .Reki uciac sobie nie dam ze tak bedzie ale nie zdziwi mnie jak bedzie BTS do przerwy.Manchester napewno nie bedzie ryzykowal grajac na 0-0 i bedzie chcial strzelic aby byc spokojnym o awans do tego nie wiadomy jest wystep bramkarza Rostov Dzhanaeva S. Co do Rostov to udowodnili juz ze wiedza jak sie strzela bramki udowadniajac to chocby strzelajac bramke z United w 1 meczu gdzie bylo 1-1 i tez weszlo BTS o kursie 2.25 czy chocby w poprzedniej rundzie ze Sparta Praga strzelajac im bramek w dwu meczu.

⛔100
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Roma - Lyon
Typ: Roma i BTS
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:​
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4-2, nie najlepszy ale też nie najgorszy.
Wiemy, jaka Roma to overowa drużyna, chociaż ostatni mi czasy ma pewien zastój.
Roma wygrała w lidze u siebie 12-0-1 meczów.
Mają lepszych jakościowo graczy
Lyon na wyjeździe to 5-2-6
Roma ma dużą motywację do Europejskiego Pucharu.
W romie nie zagra: Perotti (FW) &lt;-- możliwe, że zagra
W lyonie: Depay (FW) Rafael (DF)
Po kontuzji wraca Peres or Emerson.
Na papierze Lyon wygląda lepiej, aczkolwiek 12 kibic romy powinien pomóc w wygranej.
⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Anderlecht Bruksela - APOEL
Typ: ht/ft X/Anderlecht
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
APOEL wyeliminował Atletico Bilbao, przegrali pierwszy mecz w Bilbao 2-3, ale u siebie wygrali 2-0. Pokazali, że potrafią grać z solidnymi drużynami w Europie.
Sądzę, że w tym meczu nie pójdzie Anderlechtowi łatwo.
Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Anderlechtu na Cyprze 1-0 po golu Stanciu. Spotkanie było wyrównane i zacięte (6 żółtek)
W tym meczu ani Anderlecht nie musi od początku cisnąć, ani APOEL.
Bramka dla Brukseli będzie oznaczała ich awans (goście musieliby strzelić 2 gole), bramka APOELU nerwówkę dla gospodarzy.
Typuję, że pierwsze 45 mimut będą grali zachowawczo.
Dopiero w drugiej APOEL będzie musiał zaatakować, aby strzelić gola i próbować doprowadzić do dogrywki, a może i karnych (tylko tak mogą awansować, nie ma szans na ich wygraną 2 golami
wregulaminowym czasie gry). Anderlecht to wykorzysta i strzeli gola/e. Taki sobie scenariusz po wysokim kursie pod konkurs ułożyłem.
Jak będzie? Zobaczymy.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, liga europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Besiktas - Olympiakos
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
W pierwszym meczu padł remis 1-1. Obydwie drużyny w swoich ligach sa liderami zdobywajac po 54 punkty w 24 meczach.
Besiktas w lidze w meczach jako gospodarz ma bilans 9-3-0. W ostatnich pieciu meczach u siebie zanotował 4 wygrane i 1 remis.
Olympiakos w lidze w meczach na wyjezdzie ma bilans 6-2-3. W ostatnich pieciu meczach na wyjezdzie ma bilans 1-2-2.
Ostatni mecz bezpośredni w Turcji zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0.
Wg mnie dziś również wygra Besiktas
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Cuevas
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj wszystko dodatkowe poza typem głównym weszło ale tak to jest jak się zaufa kobiecie. Dzisiaj tenis panów...Oglądałem wczoraj mecz zarówno Hiszpana jak i Urugwajczyka ale większe wrażenie zrobił na mnie Cuevas. Wysoka skuteczność przy pierwszym podaniu, prawie bezbłędny backhand i bardzo przyzwoity forehand były kluczowe w pokonaniu faworyta we wczorajszym spotkaniu - Goffina. Dzisiaj zmierzy się z typowym przebijakiem, Carreno-Bustą. H2H 3-2 na korzyść Cuevasa i co ciekawe wszystkie pojedynki kończyły się wynikiem 2-0. Hiszpański Pablo miał do tej pory dość łatwą przeprawę do ćwierćfinału - Gojowczyk, WO Bautisty-Aguta i Lajovic czyli właściwie średniaki. Rywale Cuevasa wyglądają bardziej imponująco - Klizan, Fognini, Goffin. Liczę na 2-0 dla Cuevasa ale tutaj bezpiecznie tylko zwycięstwo. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie:Carreno-Busta P. (Esp)-Cuevas P. (Uru)
Typ: Cuevas wygra 2-0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzien dobry! Pisze analize na mecz tenisowy... Przyznam, nie widzialem w akcji a nie jednego a nie drugiego. Przeanalizowalem poprzednie spotkania obu panow i przychodze
k wniosku- na dany momement faworytom dla mnie jest Cuevas. Hiszpan niby poogrywal ludzi no popatrzcie jak! Poza tym urugwajczyk z silnejszym serwisem i chyba lepsza predispozycja gry na hardzie niz hiszpan. W kazdym oddrazie ryzykuje i stawiam na swoja czutke! Powodzenia
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Godzina: 21.05
Spotkanie: BORUSSIA M&#39;GLADBACH VS. SCHALKE 04
Typ: 1+BTS
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
dziś rzeczywiście oferta wyjatkowo uboga.
Z konieczności więc wezmę na tapetę LE. Chodzą mi po głowie różne typy [ z których najciekawszy to analogiczny jak powyżej na Krasnodar, za 5.00], ale postanowiłem pójść tropem Kapsla, lecz po znacznie wyższym od niego kursie kursie
Borussia w tym sezonie nie zaskakuje skutecznością, choć w lidze radzi sobie całkiem dobrze [9 miejsce, RB-3] ostatnio co prawda przegrała z Hamburger&#39;em na wyjeździe, ale można to uzasadnić oszczędzaniem zawodników przed LE.
Natomiast Schalke w tym sezonie powoli dociąga do środka, ale już czuć zadyszkę, ostatnio w lidze słabo, choć żyje jeszcze z poprzednich sukcesów [11 miejsce w lidze RB+4]. Wygrali ostatni co prawda u siebie z Augsburgiem, ale poprzedni mecz ligowy właśnie z Borussią przegrali 4-2. Oba zespoły znają sie dobrze z ligi i w ubiegłym sezonie to Schalke prowadziło, w tym roku role nieco się odwróciły i sądzę, że dziś nastąpi powtórzenie typu z meczu ligowego.
Obu drużynom zależy na golu, bo tylko tak może nastąpić przełamanie poprzedniego rezultatu 1-1. Sądzę więc że obie się otworzą, i już od początku spotkania ruszą ostro do ataku i szybko zaczną padać gole.
Co do absencji, to Kapsel już je podał - nie ma znaczących osłabień. Sądzę więc że zadecydują umiejętności, wola walki i co nie bez znaczenia boisko. Sądzę, że na swoich śmieciach Borussia jest w stanie osiągnąć przewagę, ale rozstrzygnięcie jak sądzę padnie w 2 połowie spotkania [kurs na x/1 jest 5.00]. Powodzenia ????
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Trondheim, Norwegia
Godzina: 17:00 (zakłady przyjmowane do 16:00)
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 10
Bukmacher: Bet365
Witam,
W ogromnym szoku byłem jak zobaczyłem kurs wystawiony na Kamila. Na Krafta 2,00, gdzie stwierdzam że jego fenomenalna forma się juz skończyła, bo kto myśli że będzie tak skakał do Planicy ten nie jest zbyt mądry. 4,00 wystawiono na Wellingera, jak dla mnie to on ma większe szanse dziś niż Stefan. Pozniej po 10 na Eisenbichlera, Stjernena i nie właśnie Kamila.
Stoch zmienił buty i skorygowal już problemy w locie. Kto oglądał wczorajszy skok z kwalifikacji ten rozumie mój optymizm przed dzisiejszym konkursem, warunki bowiem wcale nie były jakieś idealne, a skok jak za najlepszej formy, stabilnie w powietrzu, biodra utrzymały sylwetkę w drugiej fazie lotu, dlatego Kamil nie stracił wysokości.
Świetny skok na 139m.... A zaraz po Kamilu Kraft 120 z małym okładem.
Zbudowany i rozweselony Kamil dziś może skakać tylko dobrze i daleko, czy da to wygraną? Nie wiem, ale po kursie 10 ? Trzeba to zagrać.
Powodzenia ????
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, liga europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: Ajax Amsterdam - FC Kopenhagen
Typ: remis i BTS
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
W dzisiejszym meczu na Amsterdam ArenA zmierzy się gospodarz z drużyną z Kopenhagi. Od razu piszę, nie wierze w Ajax! Ta drużyna swoje lata świetności już ma dawno za sobą, jedynie co pozostało to sławne nazwisko i dobry wydział młodzieżówki. W swojej lidze co prawda razem z Feynoordem i PSV dominują, ale liga holenderska od lat straciła swoją jakość i daleko jej do lat 90-tych ubiegłego stulecia. A dzisiaj będzie rewanż z ciekawą drużyną z Danii. Kopenhaga w tym sezonie to mnie pozytywnie zaskoczyła. Jeżeli dzisiaj przejdą Ajax, to dla mnie będzie czarnym koniem dalszych rozgrywek w LE. Bardzo stabilnie i silnie grająca drużyna, również w rozgrywkach międzynarodowych. W tym sezonie (pomijając sparingi w trakcie przerwy zimowej) to Kopenhaga przegrała właściwie tylko jeden mecz. Na wyjeździe z Leicester. Odnotowała również na wyjeździe 1:1 z dobrze grającą drużyną z Porto. Zatem uważam, że Kopenhaga dzisiaj będzie uprawiać beton i Ajaxowi nie uda się zniwelować porażkę 1:2 z Kopenhagi. Mecz zakończy się 1:1 lub 2:2.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska,
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Ajax - Kopenhaga
Typ: over 2.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Idę w tą samą stronę co w pierwszym spotkaniu, w którym tych trzech bramek nie zabrakło. Kopenhaga potwierdziła swoją świetną formę od początku sezonu wygrywając a Ajaxem i potwierdziło się to co napisałem o tamtym spotkaniu Ajax zmuszony do inicjatywy w defensywie potrafi się bardzo mocno gubić , bo to ekipa z Amsterdamu posiadała piłkę ale rywal był odważny w każdym wypadzie pod bramkę i dwa razy trafił otwierając wynik w pierwszej akcji. Dziś inicjatywa będzie jeszcze bardziej po stronie gospodarzy, goście skupią się na kontrze którą bardzo lubią pokazali to w Lidze Mistrzów min. w Porto gdzie zremisowali 1:1. Zresztą dla mnie Kopenhaga nie jest ekipą która gra strasznie defensywnie, podejdą do tego spotkania odważnie w momentach w którym poczują że rywala można mocno kontrować a przecież Legia grając tutaj nie będą w formie kompletnie robiła kilka ciekawych wypadów. Dobra informacja dla trenera przyjezdnych jest taka że do składu powinien wrócić Verbic co zwiększa siłę ognia w kontrach, jest jednak też bardzo poważne osłabienie które mnie nie martwi w kontekście typu bo wypada prawdziwy lider środka defensywy Jørgensen który od trzech sezonów jest mózgiem tej defensywy. Ajax mnie do końca nie przekonuje jest w formie ale dla mnie w defensywie wcale tak mocni nie są jak to pokazuje ilość traconych bramek, co do ofensywy która dziś będzie kluczowo to ta młodzież daje radę, brakuje im doświadczenia ale jak dobrze wejdą w mecz to są wstanie kombinacyjnie rozklepywać rywali, gra u siebie i gonienie wyniku to dla mnie informacja że rusza tutaj do ataków od pierwszych minut, nie będą czekać bo jak dostaną bramkę w późniejszym okresie gry przy stanie 0:0 to zabraknie czasu na odrobienie, będą chcieli szybko strzelić i kontrolować mecz, moim zdaniem w ktokolwiek tutaj szybko trafi zrobi się otwarty mecz.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska,
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Roma - Lyon
Typ: Powyżej 10,0 różnych
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajszy typ okazał się ponownie wygrany co bardzo motywuje do napisania kolejnej mam nadzieje zwycięskiej analizy. Ponownie decyduje się na piłkę nożną i tym razem rozgrywki Ligi Europejskiej, a konkretnie mecz Romy z Lyonem moim zdaniem najbardziej ciekawy ze wszystkich dzisiaj ośmiu spotkań rozgrywanych nie tylko ze względów piłkarskich ale finansowych. Giallorossi prowadzili w meczu wyjazdowym z Lyonem 2:1, pomimo tego że już w ósmej minucie stracili gola, ale w drugiej odsłonie stracili aż trzy gole i przed rewanżem u siebie stoją przed trudnym zadaniem odrobienia dwóch bramek.Na szczęście zespołowi z Rzymu udało się w weekend zakończyć serię trzech porażek z rzędu wygrywając na wyjeździe 3:0 z Palermo, które jednak prawdopodobnie spadnie w tym sezonie z ligi. Wcześniej zespół przegrał z Lazio w Pucharze i z Napoli u siebie w lidze.Roma przegrała w tym sezonie aż dwa spotkania u siebie w europejskich pucharach: rewanż w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Porto i rewanżowe spotkanie z Villarreal po wyjazdowej wygranej 4:0 z Villarreal, w lidze jednak Giallorossi stracili punkty tylko raz z Napoli ostatnio.Roma jeszcze nie przegrała spotkania u siebie przeciwko francuskiemu przeciwnikowi, trzy z pięciu spotkań jednak zremisowała, oba wcześniejsze wyniki, w tym ostatnie 2:0 w Bordeaux w 2008 roku dałyby jednak Rzymianom awans w obecnych okolicznościach. Moja propozycja na to spotkanie związana jest z kornerami i overem 10,0 gdyż w pierwszym spotkaniu w sumie zobaczyliśmy ich dwanaście, miałem przyjemność oglądać pierwszy mecz w Lyonie i tempo gry było od samego początku narzucone bardzo wysoko co spowodowało liczne sytuacje bramkowe z jednej jak i drugiej strony, w efekcie mieliśmy piękny otwart mecz z wieloma bramkami. Jestem przekonany że dzisiaj Rzymianie narzucą swoje warunki gry, a ich gra opiera się na szybkich atakach, dzuęki czemu dochodzą do wielu sytuacji bramkowych i to samo można powiedzieć o Lyonie który na pewno nie będzie bronił wyniku tylko ustosunkuje się do gry rzymian. Ciekawostka jest to że średnio w meczach Romy na ich własnym obiekcie pada około jedynastu różnych na mecz, a sama Roma zwykle u siebie notuje kornery w granicach siedmiu lub ośmiu, a tutaj mamy sytuacje w której oni od samego początku będą musieli narzucać swoje warunki i atakować, wiadomo że jeśli stracą bramkę będą musieli wskoczyć na większe obroty, do tego Lyon który w ostatnim czasie jest w znakomitej formie i również w tym stałym fragmencie gry się odnajduje i notuje zwykle od sześciu do siedmiu kornerów na mecz. To wszystko sprawia, że jestem dzisiaj bardzo dobrej myśli jeśli chodzi o to spotkanie.
✅80
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 21:05
Spotkanie : Roma wygra / Edin Dzeko strzeli
Typ : Roma / obie strzelą
Kurs : 2.45
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :


Na dzisiaj wybrałem spotkanie Romy z Lyonem ponieważ uważam że można zarobić fajny grosz na typie który omawiam. Oglądałem pierwszy pojedynek tych drużyn ( 4:2 Lyon ) i twierdze że Rzymianie przegrali go na własne życzenie. Spotkanie miało dziwny przebieg i w zasadzie można mówić o dwu różnych meczach. Do przerwy zdecydowana inicjatywę posiadali goście , grali składniej , szybciej , posiadali przewagę dokumentując to 2 - ma golami. W drugiej połowie sytuacja uległa diametralnej zmianie i to gospodarze uzyskali znaczna przewagę spychając gości do defensywy . Szybko strzelona bramka ( 47 min. ) uskrzydliła piłkarzy Lyonu , podcinając jednocześnie skrzydła Romie.... Efektem była kolejna bramka .
Roma próbowała po jej stracie przejąc kontrolę ale nadziała się na kontrę i w doliczonym czasie gry straciła 4-ego gola , być może bardzo ważnego w kontekście awansu.
Uważam że Rzymianie popełnili duży błąd w taktyce oddając inicjatywę w 2 części spotkania , co skrzętnie wykorzystali Francuzi.Sądzę że agresywna gra z pierwszej połowy pozwoliłaby na zdobycie jeszcze jednej bramki , lub uchroniła przed stratą wcześniej opisanych. Już w tym meczu Roma udowodniła że grając &quot; do przodu &quot; jest w stanie walczyć z powodzeniem nawet na terenie rywala , dlatego myślę że nie mają c nic do stracenia ruszy z impetem od pierwszej minuty i podobnie jak to miało miejsce w Lyonie otworzy wynik , próbując go podwyższyć. Sądzę że Roma wygra , aczkolwiek nie jestem do końca przekonany czy zdoła awansować a głównym ojcem zwycięstwa będzie ich najlepszy strzelec.
Moim pierwotnym założeniem było zagranie Roma / BTTS ale ze względu że zdecydowałem się zagrać dopiero przed chwilą kolega &quot; Belmondziak &quot; mnie ubiegł.
W drużynie gospodarzy nie wystąpią prawdopodobnie Spinozzi Perotti i Florenzi ( kontuzje ).
Moje podtypy do tego spotkania to BTTS , over 2.5 , Roma / over 1.5 , Roma / over 2.5....

Udanego typowania....
✅145
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom