>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Swindon Robins - Coventry Bees
Typ: Coventry Bees +7,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Pierwszy typ to mecz Swindon Robins konta Coventry Bees. Dla mnie faworytem są pszczoły, a nie tak jak buki uważają za faworytów rudziki. U gospodarzy jest niezły skład ale tor nigdy nie był wielkim handicapem i przyjezdni często nawiązywali walę i wygrywali. Liderem zespołu jest Andersen, a wiemy jak chimeryczny jest ten zawodnik. Drugi nominalny lider Troy Batchelor zawodzi na całej linii, zdobywał mało punktów i do tego ma fatalną prasę na wyspach i nie wytrzymuje psychicznie. Morris to solidny zawodnik ale ze słabymi rywalami, Stead niby solidny ale często czegoś brakuje. Doyle raz wygrywa raz przywozi 0 także na niego nie ma co liczyć. Aspgren i Kildemand w dzisiejszym meczu będą wygrywali z rezerwą gości jednak Rynon i Bager zdecydowanie mogą powalczyć. Pszczółki do Swindon zabrały najmocniejszy skład, trójka muszkieterów Kennett, Harris i Nicholls przegrywać biegów nie powinni, Summers i Larsen to są zawodnicy którzy mogli by prowadzić pary. Ten pierwszy w tym roku w kapitalnym gazichu, drugi wraca po kontuzji do optymalnej dyspozycji. Rezerwowi Rynon i Bager tak jak pisałem są w stanie powalczyć z rezerwą gospodarzy. Handicap 7,5 punktów bardzo duży i ja spróbuję tak zagrać.
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 2. Bundesliga
Spotkanie : D. Dresden - F. Dusseldorf
TYP : X
Kurs : 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Spotkają się dziś dwie drużyny, które nie zachwycają ostatnimi rezultatami. Według bukmacherów faworytem tego meczu jest klub Adama Matuszczyka. Ja przeczuwam tu remis. Dlaczego? Zajrzyjmy w statystyki.
Bilans Fortuny w tym sezonie na wyjeździe to 5-8(!)-2, również w ostatnich pięciu meczach piłkarze z Dusseldorfu zanotowali aż trzy remisy. W dodatku na 12 spotkań H2H aż 6 z nich kończyło się remisami! Ostanich 5 spotkań H2H kończyły się rezultatami rozstrzygniętymi. Dzisiaj czas na remis, widzę w tym meczu wynik 1-1.
⛔ 100
 
C 1

capsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premiership
Spotkanie: Arsenal (-3) - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Arsenal ostatnio jest w gazie. Wygrywa praktycznie mecz za meczem. Jeśli chce utrzymać 3 miejsce gwarantujące start w LM bezpośrednio w grupie to takie mecze jak dzisiaj musi wygrywać.
Wigan rozpaczliwie broni się przed spadkiem, w ostatniej kolejce sprawili wielką sensację wygrywając na swoim stadionie z ManU.
Sądzę jednak, że 4 wygrane na wyjeździe w tym sezonie nie mogą postraszyć zespół Wengera.
Arsenal to spotkanie wygra i opatrzy je wieloma, mam nadzieję pięknymi golami.
Mój typ na to spotkanie 4-0. Goście nie będą mieli nic do powiedzenia. Od początku pressing piłkarzy Arsenalu sprawi, że Wigan będzie się gubiło i potykało o własne nogi, a Van Persie z Walcottem pokaże galaktyczny futbol z o wiele gorszym przeciwnikiem.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Belgia 2
Charleroi - Antwerp
over 2.5 gola
1.65
Expekt

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi belgijskiej. W spotkaniu kończącym 32 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Charleroi i Antwerp. Gospodarze to lider rozgrywek. Goście są na 10 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola, a poniżej kilka zdań na temat mojego dzisiejszego typu.
Charleroi już awansowało do ekstraklasy. Dzisiaj zagrają przed własną publicznością przed, którą spisują się w tym sezonie doskonale (12 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek). Będą chcieli ukoronować swój sukces przed swoimi kibicami pewnym zwycięstwem z ligowym średniakiem. Charleroi dodatkowo w tym sezonie strzela mnóstwo bramek. Łącznie w 31 meczach strzelili 62 gole. Stracili 29 bramek. Ich średnia goli na mecz to 2.94 co daje im 3 miejsce w klasyfikacji na najwyższą średnią goli. Jeśli chodzi o stawiany przez mnie dzisiejszy zakład na over to piłkarze z Charleroi mieli aż 20 razy over 2.5 gola w 31 meczach. Daje to bardzo dobry wynik 65% wszystkich meczy. Reasumując moim zdaniem dzisiaj wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla Charleroi i over 2.5 gola.
✅ 65
 
M 2

modestep

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Spotkanie: Getafe - Sevilla
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,50
Buk: Sportingbet
Analiza:
Za chwilę rozpocznie się mecz, od którego wiele zależy. Sevilla to drużyna utytułowana, która chciałaby zagrać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Lecz niestety na ich drodze stoi drużyna Getafe, która również ma szanse. Bilans spotkań w Getafe jest korzystny dla gości. Dużo wygranych, czyli trudny teren dla gości. Ale mecze tych dwóch drużyn zawsze są interesujące i zacięte. Często pada dużo bramek, a zwłaszcza ostatnio, Getafe wygrało z Valencią 3:1 u siebie. A valencia to rywal porównywalny do Sevilli, więc i ten mecz powinien być zacięty. Warto postawić na over 3,5 a jeśli ktoś nie chce ryzykować to over 2,5 po kursie ok.2. Życzę wysokich wygranych
✅ 250
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom