>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pilka nożna, ekstraklasa
20:30
Spotkanie: Piast-Cracovia
typ: Piast -1
kurs: 4.5
unibet
Analiza:
Po wczorajszej wygranej Legii Piast dziś musi sięgnąć po komplet punktów żeby dalej być w grze o mistrzostwa, jak dla mnie strata punktowa to w zasadzie wyłonienie mistrza po pierwszej kolejce po rundzie zasadniczej, inne zespoły punktowo są poza zasięgiem a na jakieś seryjne porażki Legionistów nie ma co liczyć.
Piast jest rewelacją sezonu, jednak po nowym roku trochę spuścili z tonu wyraźnie wypuszczając wypracowaną przewagę, ostatnio jednak u siebie pewnie wygrali 2-0 z Jagiellonią i w decydującą fazę w walce o mistrza ustępowali Legii jedynie na punk.Cracovia też zyskała miano rewelacji sezonu, jednak ostatnie wyniki zsunęły tą ekipę na bok, przegrali min ze Śląskiem w ostatniej kolejce spadając z podium, wcześniej zremisowali 0-0 u siebie z Łęczną i jeszcze można by było dużo wymieniać, należy natomiast przyznać że zasłużenie wypracowali sobie miejsce w pierwszej ósemce i moim zdaniem na tym w ekipie Pasów zostaną.
100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Manchester Utd v Aston Villa
Godzina: 16:00
Typ: rashford 2 lub wiecej goli
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza
typ ryzykowny nie jest pewne czy chlopak zagra caly mecz poniewaz moze wejdzie roney do gry choc nie ma go w wykazie czemu na tego mlodzika ?chlopak naprawde dobrze sie wkomponowal w gre MU ozywil chlopakow lubi strzelac gole do tego gra na szpicy jest mlody szybki i ambitny ma prawo i powinnien u siebie strzelic dwa gole slabej aston villa polecam ten typ za male pieniazki a moze sie uda ustawienie MU to 4-2-3-1 lubia ten uklad pociagneli west ham w tym ustawieniu gdzie chlopak wpakowal pierwszego gola tu licze na minimum 2 powodzenia .....
100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: Azjatycka suma goli - powyżej 3 (dwudrogowo)
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz ekip, do których należała runda wiosenna. Obydwie drużyny w poprzednich 5 kolejkach strzeliły po 10 bramek, co jest najlepszym wynikiem w ekstraklasie. Gospodarze mają szansę wejść na miejsce pucharowe, więc gra będzie na całego.
Lubinianie w ostatnim meczu u siebie bez wysiłku ograli Piasta (aż 4:1). Okazje są stwarzane dość łatwo, fajnie sobie radzi duet eks-Niebieskich, czyli Janoszka i Starzyński (powołanie do kadry), na ławce również wartościowi zmiennicy.
Gdańszczanie potrafili stawić twardy opór Legii w Warszawie, przed tygodniem strzelili dwa gole Ruchowi. Wielokrotnie w ich meczach wiosną grubszy over, tj. 5:1, 5:0, 2:4, 3:1. Z przodu potencjał jest jak na naszą ligę bardzo solidny, niech wymienię tylko: braci Paixao, Krasicia, Milę, Peszko, Maka (jedyny nieobecny w obydwu kadrach) czy Kuświka. Forma jest i trochę radosnej gry.
Jak dodamy do tego gapiostwo linii obronnych (nadmorscy w delegacji tracą prawie że najwięcej bramek w lidze - 25 w 15 grach) oraz bramkarzy (Polacek vs Maric lub Budziłek), którzy wybitnymi specjalistami nie są, to tworzy się szansa na kilka goli.
H2H również bardzo overowe - jedynie w meczu sprzed kilku tygodniu (też w Lubinie) było 1:0, ale działo się sporo pod bramkami - w kolejnych 5 spotkaniach nigdy nie padało mniej niż 3 bramki.
ZWROT
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA, Kolumbia, Bogota
Godzina: 17:30
Spotkanie: Arruabarrena-Vecino Lara - Falconi Irina
Typ: poniżej 20,5 gema w meczu
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj półfinał w Bogocie. Ja skupię się na meczu pomiędzy Arruabarrena-Vecino Lara, a Falconi Irina. Ta pierwsza to obrończyni tytułu, i w tym roku ma szanse znowu go zdobyć. Jak do tej pory straciła tylko 5 gemów podczas trzech meczy - na mnie to robi spore wrażenie. Nie da się ukryć, że hiszpańska tenisistka preferuje ziemną nawierzchnię, bo to właśnie na niej czuję się najlepiej. W swojej karierze wygrała na clayu 222 mecze oraz 105 przegrała, a w obecnym sezonie wygrała już 10 meczy, a w 3 pojedynkach musiała uznać wyższość przeciwniczki. Irina jest dwa lata starsza od dzisiejszej rywalki, ale clay nie jest jej mocną stroną, bo znaczenie lepiej czuję się na hardzie. Ale z racji tego, że jesteśmy w Bogocie to przybliżę jej statystki z ziemnej nawierzchni - w całej swojej karierze wygrała 66 meczy oraz 53 przegrała, natomiast w obecnym sezonie wygrała 3 pojedynki, a przegrała 1 raz przeciwko Lisicki (6:4, 6:3) w Charleston. Amerykanka w Bogocie wygrała wszystkie mecze do zera, ale straciła w nich 15 gemów. Wg mnie pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora przepaść jeżeli chodzi o umiejętności gry na clayu, i to właśnie dużo bardziej doświadczona zawodniczka na ziemnej nawierzchni jaką jest niewątpliwie Lara powinna wygrać to spotkanie bez większego problemu, i pewnie awansować do finału turnieju.
100
 
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Wlochy Serie A
Godzina. 20:45
Spotkanie. Inter - Napoli
Typ. obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.30
Bukmacher. Betano
Analiza:
Na sobotni wieczor wybieram sie do Wloch,gdzie pilkarze Interu podejmowac beda na swoim boisku druzyne Napoli ktora jeszcze walczy o to aby dogonic lidera tabeli Juventus.
Goscie maja na chwile obecna 6pkt straty do ekipy z Turynu i jesli mysla na powaznie o tytule mistrza to jest to ostatni dzwonek zeby sie do nich przyblizyc. Pryjezdni calkiem dobrze sobie radza w delegacji, gdyz w statystykach plasuja sie na trzecim miejscu z bilansem 29/16 a wiec calkiem niezle. Spogladajac na gospodarzy to obecnie znajduja sie na czwartej pozycji tracac 6pkt do Romy z ktora walcza o kwalifikacje do champions league
bilans goli po 32 kolejkach moze i niepowala bo 42/30 poniewaz dzisiejszy rywal ma ich strzelonych az o 24 bramki wiecej!!! (pewnie pomogla firma Higuina bo strzelil ich 30!).
Podsumowujac mimo iz niespecjalnie lubie obstawiac overy bramkowe we wloskiej lidze to spodziewam sie dzisiaj ciekawego i wyrownanego widowiska a takze beamek z obu stron.

&#39; jesli pomogla ci moja analiza lub pomnozyles swoje drobne kliknij &quot;dzieki&quot; &#39;
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga serbska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crvena Zvezda Belgrad - Partizan Belgrad
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czerwona gwiazda ma już mistrza (teoretycznie) i jeżeli mają szukać meczu z godnym rywalem dla siebie do którego mogą podejść na sto procent to właśnie ten mecz jest dzisiaj. Od zawsze obie te drużyny dzielą stolicę Serbii, kibice czekają z utęsknieniem na te derby aby po wygranej ich drużyny chodzić dumnie po mieście. Trybuny szaleją podczas meczu, a piłkarzom na pewno się to udzieli. Jako, że dla kibiców Czerwonej Gwiazdy emocje w lidze się skończyły to tak na prawdę jest to ostatni mecz gdzie podejdą z wysokimi wymaganiami od swoich piłkarzy. Partizan sezon ma przeciętny jak na siebie bo już na początku tracił dużo punktów dzięki czemu Crvena Zvezda uciekła bardzo szybko. Ostatnio lider spuścił z tonu i zaliczył dwa remisy w trzech meczach, ale wiadomo, że przy takiej przewadze można sobie pozwolić na takie mecze. Dzisiaj nie ma mowy o odpuszczaniu i można powiedzieć, że będzie to mecz o miasto do następnego bezpośredniego spotkania.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 18:15
Spotkanie: Las Palmas - Gijon
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Unibet
Dobry kursik na beniaminka, który od paru spotkań naprawdę pozytywnie zaskakuje wynikami. Jeśli do końca sezonu utrzymają formę - kto wie, być może nawet powalczą o LE. Ostatnie ich 8 spotkań to aż 6 zwycięstw i zaledwie 2 porażki, ale z nie byle kim, bo Realem i Barceloną no i na dodatek oba mecze przegrane po 1:2, z czego w meczu z Realem w całym meczu byli dłużej przy piłce od Królewskich. Jak widać grać w piłkę chłopaki potrafią i myślę że podtrzymają dobrą passę, bynajmniej jeszcze w dzisiejszym meczu, w którym rywal nie jest z górnej półki. Gijon bije się o pozostanie w lidze na kolejny sezon, ale szczerze mówiąc wątpię, że im się to uda. W obecnej dyspozycji obu zespołów, jestem zaskoczony kursami na to spotkanie i myślę, że trzeba to wykorzystać ????
100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemiecka Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Munich - Schalke
Typ: corners 13 lub wiecej
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betfair
Analiza: Lider Niemieckiej Bubdesliga Bayern Munich podejmuje u siebie siodma druzyna w tabelii Schalke. Gospodarze tego spotkanie po tym jak wywalczyli awans do najlepszej 4 LM moge sie skupic na rozgrywkach ligowych i napewno dzis zrobia wszystko zeby wywalczyc komplet punktow. Goscie dalej sie licza w walke o 4 pozycja w tabelii ktora daje mozliwosc udzial w kolejnej edycji rozgrywkach LM. Guardiola ustawi swoja druzyna tak aby od poczatku spotkanie ostro zaatakowac bramka rywale. Mozemy spodziewac ze bedziemy mieli wiele akcje przed bramka Schalke; tak ze jej pilkarze beda musieli nie raz ratowac sytuacja wybijajac pilka na rzut rozny. Z drugiej stronie, goscie chcac przedluzyc szanse na ta wazna 4 pozycja w tabelii, nie moga sobie pozwolic na kolejna 3 porazka z rzedu na wyjezdzie. Przewiduje ze pilkarze Schalke sprubuja zagrac szybkimi kontrami zagrozic bramka Neunera, co tez zmusi obroncow Bayernu zeby uchronic wlasna bramka wybijajac nie raz pilka na rzut rozny. Przed nami ciekawy spotkanie w ktorym Lewy bedzie chcial sobie przepomnic jak sie zdobywa gole i nie raz zagrozi bramka rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Bayern Munich i Schalke obejrzymy powyzej 13 rzutow roznych.
100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice-Cracovia
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: BAH
Analiza:
Witam,piłka coś kiepsko mi idzie na tym forum ale zrobimy podejście z racji tego że na dziś w PO NBA nie znalazłem nic ciekawego do opisania/zagrania.Typ na brameczki w meczu Piasta i Cracovii wydaje się być dosyć bezpiecznym.Historia ostatnich spotkań to dobitnie pokazuje:2-2,2-1,0-3,1-3,4-2,5-1.To wyniki z ostatnich dwóch sezonów,w każdym przypadku over 2.5 jest pokryty.Cracovia-wiadomo,że poza ostatnią wtopą z Łęczną(0-0) to drużyna mocno overowa,gra do przodu i chaotyczna często obrona,Piast również dużo strzela,czasem i traci.Myślę że można śmiało zaryzykować taki scenariusz,dla bardziej odważnych można nawet pokusić się o over 3.5.Ja to pobieram i mam nadzieje że drużyny zagrają dobry ofensywny mecz.Powodzenia!
100
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, nba
Godzina: 21:30
Spotkanie: GSW - Houston Rockets
Typ: GSW -11.5 pkt
Kurs: 1.71
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do Oracle arena przyjeżdża ekipa Houston która dopiero w ostatnim meczu zapewniła sobie grę w PO. Szczerze mówiąc nie widzę ich w dzisiejszym spotkaniu na ciężkim terenie w Oakland. Ostatnie trzy mecze na terenie obecnych mistrzów to porażki większe niż 12 pkt. Były to mecze w rundzie zasadniczej, dziś z kolei gospodarze grają już o kolejną runde PO. Myślę że będą chcieli szybko rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, słabo grające w obronie Rakiety raczej nie będą nadążać za szybkimi shoterami GSW, czyli Currym i Thompsonie co będzie tylko prowadzić do windowania wyniku gospodarzy.
✅71
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Napoli
Typ:Zespół 2 wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs:5,0
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Dzisiaj zaszalejemy z Piłką nożną, nie zdążyłem ani na hokej ani na baseball więc lecimy w Serie A!.
Hit kolejki włoskiej ligi to mecz w Mediolanie, gdzie Inter podejmie bramkostrzelne Napoli. Panowie z Neapolu przyjadą po ostatniej przegranej na własnej murawie z Interem 2:0, myślę że jest to idealna okazja do rewanżu. W lidze jeszcze jest dużo do ugrania i myślę, że jedni i drudzy będą walczyć do ostatniej kolejki o jak najlepszą pozycję w tabeli. Mój dzisiejszy typ to wygrana gości oraz liczę, że inter strzeli coś przed wlasna publika. Napoli musi gonić uciekający Juventus, tym bardziej po przegranej z Udinese nie może sobie pozwolić na stratę choćby punktu. Wyjdą zmotywowani na 100% i właśnie liczę na trochę szczęścia. Napoli świetne z przodu (67 bramek) oraz z tyłu (27 straconych goli) przejmie inicjatywę w spotkaniu i wpakuje kilka bramek Handanovi. Dwa tygodnie temu Panowie ze stolicy mody przegrali u Siebie z słabiutkim w tym sezonie Torino. Liczę na powtórkę z tamtego meczu i wygraną 3:1 Neapolu. Powodzenia i pozdrawiam ????
100
 
beboru 0

beboru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Godzina:*20:45
Spotkanie: Roda - PSV
Typ: PSV -1 (handi azjan)
kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza
*W Holandii bardzo ciekawie. Myślę, że walka o mistrzostwo może trwać do ostatniej kolejki.
W tym momencie PSV ma 72 punkty, a Ajax 74. Do końca sezonu pozostały 4 kolejki. Dziś ekipa z Endhoven
jedzie na stadion Rody, która wciąż nie może byc pewa utrzymania. Ale nie wygląda na to, by spinali się gdyż
gdyż w ostatnich pięciu meczach wygrali tylo raz z ostatnim Cambuur, a reszte spotkań baty. Uważam, że PSV będzie walczyć do ostatniej kolejki o mistrzowstwo i wywierać presje na Ajaxie. W ostatniej kolejce PSV grając w dziesiątkę strzelili dwa gole Willem II i wygrali 2-0. Dzis także powinni pewnie wygrać. Stawiam na 2-0.*
110
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Wlochy Serie A
Godzina. 20:45
Spotkanie. Inter - Napoli
Typ. x/1
Kurs. 7.50
Bukmacher. unibet
Analiza:
Nie skreślałbym dziś Interu. Napoli jest faworytem, ale w ostatnich spotkaniach wyjazdowych jakoś nie imponuje. Porażka z Udinese 3-1, skromna wygrana z Palermo i remis z Fiorentiną. Inter także gra w kratkę, ale wciąż mają szanse na grę w LM w przyszłym roku. Tracą do Romy 6 punktów, ale do końca rozgrywek 6 kolejek więc 18 pkt jest do zdobycia.
Warto wspomnieć, że w styczniu Inter wygrał z Napoli 2-0 w Pucharze Włoch, gdzie także nie byli faworytem.
Na stadionie San Siro gra się trudno. Na pewno 12 zawodnikiem będą dziś kibice, którzy marzą o powrocie na europejskie salony.
Dziś na San Siro zabraknie m.in. Higuaina najlepszego strzelca Napoli i Seria A. Liczę na wyrównane spotkanie. Pozdrawiam
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom