>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Peru - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.48
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Mecz w grupie C, być może jest to również mecz o wyjście (obok Francji) do dalszej fazy turnieju. Co prawda obok Francuzów to Duńczycy są typowania do wyjścia z grupy ale na pewne Peru jak i Australia też liczą, że uda im się w tym turnieju namieszać i sprawić jakieś niespodzianki. I tu właśnie dochodzimy do meritum, czy Peru jest reprezentacją, która może sprawić niespodziankę?
Pamiętajmy, że Peru po wielu wielu latach udało się wrócić na Mundial, wcześniej raczej w eliminacjach byli dostarczycielem punktów dopiero w ostatnich eliminacjach udało im się zając 5.miejsce (rzutem na taśmę) wyprzedzając m.in. faworyzowaną reprezentację Chile. Peru jednak to nie jest zespół pokroju Kolumbii, Urugwaju czy nawet Chile (nie wspominając o Brazylii czy Argentynie), nie ma w swoim składzie jakiś wybitnych indywidualności, najbardziej znanym w drużynie jest Guerrero, który swoje lata już ma. Dlaczego jestem sceptyczny co do szans Peru? Widziałem ich decydujące spotkanie w eliminacjach z Kolumbią i nie było to nic porywającego. Wiadomo, że umiejętnościami ustępują swoich przeciwnikom na kontynencie ale i w tym meczu nie mieli zbytni koncepcji. Długo się bronili, później stracili bramkę która ich eliminowała by pod koniec spotkania dość szczęśliwie wyrównać (nie pamiętam o co chodziło ale chyba Guerrero wyszedł strzał życia), później natomiast znów mocno się nastawili na obronę.
Duńczyków natomiast mogliśmy oglądać dość dobrze, bowiem grali z nami w grupie eliminacyjnej i trzeba przyznać, że jest to drużyna, która w trakcie eliminacji zrobiła duży postęp. Długo się docierała ale w decydujących spotkaniach pokazała klasę i duży potencjał jaki drzemie w Duńczykach. Myślę, że Eriiksen i spółka może dość na tym Mundialu naprawdę daleko, a dzisiaj po prostu wygrywając mecz potwierdzą, że będą groźni dla każdego na tych mistrzostwach.
✅148
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Łotwa - Macedonia
Typ: Łotwa
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna

W dniu dzisiejszym jest bardzo ciekawa oferta i można znaleźć sporo ciekawych pozycji. Jednym z takich spotkań jest niewątpliwie mecz o trzecie miejsce w Lidze Europejskiej siatkówki mężczyzn, pomiędzy Łotwą, a Macedonią. Według mnie zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu są Łotysze, którzy znacznie lepiej prezentowali się podczas całych rozgrywek i dziwi mnie fakt, że kursy wystawione na te spotkanie są równe. Łotwa w otwarcie turnieju weszła z mocnym przytupem pokonując faworyzowanych Austriaków, aż 1:3, następnie kolejny mecz grupowy jaki im przyszło grać był z dzisiejszym rywalem Macedonią, którą ograli gładko 3:0, 25:17; 25:16 i 25:19 jak widać po setach Macedończycy nie byli w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki, kolejnym przeciwnikiem była reprezentacja Kosowa, która dostała szybkie 3:0 razy dwa, kilka dni temu obydwie reprezentacje zmierzyły się ponownie w meczu rewanżowym w Macedonii i wynik ponownie był 0:3 dla Łotyszy i tutaj dwa sety były grane na przewagi, a ostatni do siedemnastu wygrany, ostatni grupowy mecz Łotysze rozgrywali z faworytem do zwycięstwa Austrią, która musiała uznać ponownie ich wyższość, a wynik końcowy był 3:2. Wczoraj doznali pierwszej porażki w meczu półfinałowym przeciwko Białorusinom 3:0 i pozostał im mecz o trzecie miejsce. Łotwa to zespół o wyższym potencjale i indywidualnościach, dlatego cieżko mi uwierzyć, żeby dzisiejszy mecz mogli przegrać. Dzisiejszy kurs to prezent od buka, który warto wykorzystać.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 12:00
Spotkanie: Francja - Australia
Typ: Liczba bramek w 1 połowie - 2+

Kurs: 2,2
Bukmacher:
iforbet
Dziś postanowiłem przestawić się na piłkę nożną. Cieżko znaleźć w meczu Francji ciekawy zakład za w miarę dobry kurs bo dużo już ciekawych kursów zostało zgłoszonych do konkursu. Ja postanowiłem zagrać minimum 2 bramki w pierwszej połowie. Wiadomo jaka różnica dzieli te dwie drużyny, wydaje mi się że Francja będzie chciała szybko strzelić kilka bramek i mieć mecz pod kontrolą. Maja przede wszystkim teraz szybkich bardzo szybkich zawodników wydaje mi się że Australia może nie nadążać za piłką. Jako ciekawostkę jeszcze dodam że zanim postawiłem zakład na forbet chciałem się upewnić że zakład 2+ oznacza minimum 2 braki - w momencie zanim zadałem to pytanie kurs był 2.3 po zadaniu pytania nie zdążyłem postawić i kurs spadł na 2.2 - dziwny zbieg okoliczności.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Argentyna - Islandia
Typ: Messi dwie bramki lub więcej
Kurs: 4,00
Buk: LVBET
Islandia znakomicie radzi sobie na zespołach takich jak Ona sama, czyli zespołach które bazują na wielkiej determinacji i nieustannej walce a nie koniecznie wielkich umiejętnościach technicznych. Z przeciwieństwem tego zespołu dziś zagrają. Argentyna to zespół wielkich gwiazd, genialnie wyszkolonych technicznie, z Everem Banega,om, Angelem Di Maria, Sergio Aguero, Gonzalo Higuainem czy przede wszystkich Leo Messim. Mając w składzie tak wielkie gwiazdy bardzo ciężko jest selekcjonerowi stworzyć z tego monolit, który będzie chciał dobro drużyny przedłożyć nad swoje własne cele. Wierzę jednak że udało się Jorge Sampaolemu dobrze poskłądać ten zespół i doskonale go przygotować do turnieju, jeśli tak to Argentyna bez wątpienia dołącza do grona faworytów tego turnieju. Islandia natomiast to absolutny debiutant na Mundialu, oczywiście będą gryźć ziemię za swój kraj, ale czy wystarczy im czysto piłkarskich aspektów aby stawić czoła takim zespołom jak Argentyna?... Wydaje mi się że nie. Przed dwoma laty Islandia była zespołem dużo lepszym piłkarsko oraz miałą słabszych rywali, stąd wygenerowała tak genialny wynik. Wtedy całą grę ciągnął będący w genialnej formie Gylfi Sigurdsson, który miał bardzo słaby poprzedni sezon w Evertonie, a to jest jedyny piłkarz w kadrze tak dobrze wyszkolony technicznie, zawodnik dodający coś ekstra do tej determinacji. Dzisiaj stawiam na dobre rozpoczęcie walki o Puchar przez Albicelestes (w ostatnich 6 mundialach wygrywali mecz otwarcia). Wydaje mi się że Leo Messi poprowadzi swój zespół do wysokiego zwycięstwa, no i oczywiście da nam zarobić.
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00

Spotkanie: Chorwacja - Nigeria
Typ: Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce w drugiej połowie? TAK
Kurs:
3.98
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza: Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie!
Pod lupę biorę dość ciężkie spotkanie. Chorwaci na papierze są faworytem tego meczu.
Grupa D nie jest łatwa, praktycznie wyrównana, ale raczej nie powinno być tutaj jakiejś mega niespodzianki, według mnie Chorwaci wygrają to spotkanie, jednakże nie zdziwił by mnie remis. Dużo bramek tutaj nie padnie, max będzie 2:1 dla drużyny Zlatko Dalić&#39;a, gdyż ani Nigeria, ani Chorwacja nie strzelają dużo bramek i też tracą niewiele. Przypuszczam, że w pierwszej połowie Chorwacja jest w stanie objąć prowadzenie, ale tylko skromne 1:0. Nigeria będzie siłowo naciskała coraz to bardziej i spokojnie może coś ustrzelić w drugiej połowie, a że Chorwaci muszą to spotkanie wygrać to wygrają, strzelając bramkę na 2:1. Według mnie typ jest dość bezpieczny, a i kurs zachęcający.
⛔100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Peru - Dania
Typ: powyżej 8.5 rożnych
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Szykuje się wyrownany mecz dwóch drużyn i spotkanie gdzie kto wie czy nie będzie zależał która z drużyn awansuje z grupy. Dziś typuje rożne linia bardzo fajna do zagrania tego. Dania ostatnie trzy spotkania towarzyskie 6,5,6 rożnych a w eliminacjach do mundialu mieli średnią 6.08 rożnego na mecz co pokazuje że zdobywają ich duzo, a mając w składzie takiego Eriksena który bije bardzo dobrze stałe fragmenty gry wiedzą że może to być ich groźna broń. Peru ostatnie trzy spotkania towarzyskie 3,4,4 rożnych lecz w eliminacjach mieli średnią 4.35 rożnego na mecz. Licze na dobre spotkanie ofensywne ze sporą liczbą okazji bramkowych co spowoduje że będzie sporo rożnych i typ wejdzie.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Argentyna - Islandia
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.40
Buk: totolotek
Witam serdecznie, na razie idzie wszystko zgodnie z planem. Dzisiaj planuję zagrać coś mega bezpiecznie bo najważniejsze by ciągle iść do przodu ze skutecznością. Gram under 3.5 meczu Argentyny z Islandią. Islandczycy to bardzo dobrze zorganizowana drużyna z tyłu,bronią całym zespołem. Nie spodziewam się tutaj wielu bramek bo Argentynczycy mimo,że mają dużo gwiazd światego formatu to nie grają na miarę potencjału. Jeśli Messi nic nie wykombinuję to może wcale nie być tak łatwo. W dodatku ta drużyna gra minimalistycznie, brama strzelona i uspokojenie gry no bo i po co szarżować? To jest turniej i trzeba dobrze rozkladać siły i nie ma co za bardzo szaleć. Natomiast Islandia no co ma z przodu do zaoferowania, na pewno będzie dużo kontr ale Argentyna gra dosyć solidnie i nie spodziewam się bramki ze strony Islandczyków.
Powtórzony typ
⛔100
Wcześniej podany był typ na under 2.5 a wg regulaminu, typ mniej ryzykowny jest traktowany jako powtórzenie.
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3 Liga Polska, Gr III
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stilon Gorzów - Legnica 2
Typ: remis
Kurs: 3
Bukmacher: forBet
Analiza: Typ oparty wyłącznie na tabeli. W razie wygranej Górnika 2 remis urządza oba zespoły. Nic tu więcej nie napisze, bo nie mam co. Możecie mi dać punkty karne, jak chcecie
Kiepska analiza
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 12:00
Spotkanie: Francja - Australia
Typ: Francja -3 EH

Kurs: 4.9
Bukmacher:
Unibet
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał podobnego typu. O tym meczu zostało już naprawdę wiele powiedziane, więc nie ma co się powtarzać. Zastanawia mnie tylko fakt, czemu wszyscy grają tak asekuracyjnie? Nie ma co się oszukiwać, że Francja rozniesie Australijczyków, czy komuś się to podoba, czy nie. Wczoraj siadł mi kuponik z kursem 60 na DW w meczu Portugalii z Hiszpanią, i już mam pomysł jak grać do końca mistrzostw, żeby coś ugrać. Tutaj również zagram dosyć lekko, bo taki kursik nie jest niczym wielkim w takim meczu, ale osobiście pogram również 3 opcje na DW tego spotkania. 6:0, 5:0 i 4:0. Jeśli jakiś z tych wyników wejdzie i tak będę zarobiony.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA -Nottingham
Godzina: 15:10 (lubi się zmieniać)
Spotkanie: Barty - Osaka
Typ: Osaka
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ryzykowny typ, ale jednocześnie bardzo interesujący kurs. 17 w klasyfikacji Barty zmierzy się z 18 Osaką i upatruję tutaj zwycięstwa pani z Japoni ;) Kursy średnie wyrównane, mimo że poziomem są do siebie bardzo zbliżone i obie prezentują się rewelacyjnie w tym turnieju. Barty wygrała 3 poprzednie spotkania w stosunku 2:0, jednak mam wrażenie, że przeciwnicy nie byli tak wymagający jak w przypadku Japonki. W każdym meczu reprezentantki Australii była ona stawiana w roli silnego faworyta, podobnie było w meczach Osaki z tą różnicą, że w ostatnim meczu grała z dosyć dobrze grającą ostatnio Buzarnescu i wygrała z nią dosyć gładki 6:4, 6:1. Moim zdaniem kursy w tym spotkaniu powinny być bardziej zrównane, bo to takie typowe 50/50 i wszystko zależy od dyspozycji dnia i chłodnej głowy i mam nadzieję, że w tym aspekcie to Osaka będzie dziś lepsza na korcie. Obie panie mierzyły się ze sobą na początku 2018 roku na twardej nawierzchni na AO i lepsza była tam Osaka dosyć gładko wygrywając 2:0 po kursie ponad 3 ;) Typ ryzykowny ale myślę, że można poszukać tutaj szczęścia.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 22:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Washington Nationals
Typ: Under 0,5 runs w pierwszym inningu
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ wybrałem ponieważ obaj miotacze nie zwykli wpuszczać runów na początku swoich meczów. Max Scherzer - pitcher gospodarzy na 14 startów pozwolił zapunktować swoim przeciwnikom w pierwszej zmianie 3 razy. Marco Estrada - pitcher gospodarzy w 13 startach tylko dwukrotnie. Poza tym obie drużyny nie słyną z wysokich wyników i dużego punktowania, dlatego sądzę, że po pierwszym inningu ujrzymy wynik 0-0.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotwa
Godzina: 16.00
Spotkanie: RFS-Valmiera
Typ: Powyzej 6.5 Bramek
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawe spotkanie. Kursy na overy dosc intensywnie spadaja-nie ma co sie dziwic-gra outsider ( Valmiera ) z najlepsza druzyna ligii-Riga.
Valmiera w 10 spotkaniach stracila az 38 bramek co czyni ich zdecydowanie najgorsza defensywa ligii i pewnym kandydatek do spadku.
Z drugiej strony RFS-glowny kandydat do mistrzostwa i najlepsza ofensywa ligii z 25 bramkami zdobytymi. Licze,ze dzis poprawia swoj dorobek bramkowy dosc znacznie-jest do tego znakomita okazja.
Dodam,ze w pierwszym mecze na terenie Valmiery,druzyna RFS wygrala az 0:6. Licze,ze dzis ponownie ustrzela wiele bramek,a moze jak szczescie dopisze to i goscie z jedna bramke dorzuca ????
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szwecja - Albania
Typ: Szwecja - 9,5 handi punktowr
Kurs: 1,7
Bukmacher: fortuna

Typ u panow na Łotwę zajety wiec próbujemy uderzyć w damskie rozgrywki. W szweckim Nykoping pierwszy półfinał u kobiet. Z racji miejsca rozgrywania meczu rysuje sie pierwsza przewaga Szwecji. Ich główna gwiazda jest Isabelle Haak najlepiej punktujaca zawodniczka tych rozgrywek. Szwedki zakealifikowały sie do turnieju kosztem niezłych Szwajcarek, dodatkowo w tej grupie była Estonia. Grupa z której wysxly Albanki była w moim odczuciu duzo słabsza - Izrael i Gruzja okazały sie drużynami prezentującymi naprawde niski poziom. Jedynie Austria z która Albamki przegrały u siebie 0:3 i niespodziewanie wygrały na wyjeździe 3:2 prezentowały lepszy poziom. Szwedki w moim odczuciu maja szersza kadrę, gra Albani jest mocno uzalezniona tylko na jednej zawodniczce E. Bici
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Peru – Dania
Typ: Gol Christian Dannemann Eriksen
Kurs: 3,90
Bukmacher: Forbet

Piłkarskie szaleństwo się rozpoczęło, choć taka naprawdę, to dla nas rozpocznie się we wtorek, a generalnie faza pucharowa to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Niemniej, żeby do fazy pucharowej dojść to trzeba dobrze grać w fazie grupowej. Dzisiejsze spotkanie dla mnie to taki remis bramkowy z lekką przewagą Duńczyków, patrząc na kursy to moje zdanie popierają również bukmacherzy. A zatem jeśli mówimy o bramkach to nie możemy zapomnieć o liderze Duńczyków Eriskenie. W ostatnim sprawdzianie przed mundialem z Meksykiem bramkę strzelił, w eliminacjach nie zawodził, także w pamiętnym meczu dla nas w eliminacjach, w którym przegraliśmy z Duńczykami, aż 4-0 zaliczył 2 asysty i bramkę, trzeba pamiętać, że Eriksen to specjalista od rzutów wolnych (myślę że dziś kilka okazji do pokazania swoich umiejętności ze stałych fragmentów mieć będzie), ponadto strzela karne. A patrząc na dzisiejsze spotkania i system VAR, karne też mogą się pojawić, jedyne co może być in minus to presja (patrząc że Messi karnego nie strzelił) ale Dania nie jest stawiana w roli takiego faworyta jak Argentyna zatem presja powinna być choć trochę mniejsza.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna WC2018
Spotkanie: Peru vs Dania
Godz: 18:00
Typ: Peru
Bukmacher: etoto
Kurs: 3,80
Analiza:
Z komórki więc krótko. Kursy rosną na to zdarzenie bo wszyscy grają w kierunku Danii, a to średniacy europejscy. Przypominam że byli z nami w grupie i wyszli dopiero z 2 miejsca, a przeciez poza lewym Polska to nie jakas tam potega. Ze sportowego punktu widzenia w tym meczu szanse są 50/50. Uważam że w takich okolicznościach lepiej grać na 1 i wygrać ???? Polecam też over 2.5 po kursie 2.90. Pozdrawiam!
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Finlandia;Ykkonen
Godzina;17.30
Spotkanie;Ekenas-AC Oulu
Typ;under 1.5
Kurs;2.95
Bukmacher;Unibet
Analiza
Osma kolejka ligi;Gospodarze w siedmiu dotychczasowych meczach zaliczali 5 underow 1.5 z czego wszystkie trzy mecze u siebie.
Goscie analogicznie;3z7 meczy konczyli underem 1.5 z czego wszystkie w trzech ostatnich kolejkach.dwa na wyjezdzie.
Koncze bo mecz za 3 minuty.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00

Spotkanie: Chorwacja - Nigeria
Typ: 1 i bts
Kurs: 4.20
Bukmacher: efortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w grupie D pomiędzy zespołami Chorwacji i Nigerii. Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta ponieważ oby dwa zespoły prezentują podobny poziom. Lepszych zawodników na papierze ma Chorwacja dlatego uważam że to oni mają minimalnie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Po remisie Argentyny z Islandią zwycięzca tego meczu obejmie prowadzenie w grupie dlatego jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. W mojej opinii Chorwaci będą stwarzać sobie wiele sytuacji i powinni strzelić w tym meczu co najmniej dwie bramki. Sila po stronie Nigerii może okazać się skuteczna przy stałych fragmentach dlatego uważam że zdobędą oni jakaś bramkę z tego typu sytuacji. W mojej opinii mecz zakończy się zwycięstwem Chorwacji w stosunku 2 do 1
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie A2 Włochy
Godzina: 20.45
Spotkanie: Casale Monferrato - Trieste
Typ: Trieste (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Włoska Serie A2 i trzeci mecz wielkiego finału pomiędzy ekipą Casale Monferrato a drużyną Trieste. W rywalizacji do trzech zwycięstw Trieste prowadzi 2-0 po wygranych 83-79 i 80-69 na własnym parkiecie. Casale Monferrato rundę zasadniczą zakończyli na pierwszej pozycji w tabeli grupy zachodniej (bilans 22-8), w 1/8 finału fazy play off 3-0 z Jesi, w ćwierćfinale 3-1 z Udine, półfinał 3-1 z Fortitudo Bologna. Trieste zajęli pierwsze miejsce w grupie wschodniej (bilans 22-8), play off to 3-0 z Treviglio w 1/8, 3-1 z Poderosa Montegranaro w ćwierćfinale i 3-0 z Treviso w półfinale. Dla drużyny Trieste to drugie z rzędu podejście do finału fazy play off, w poprzednim sezonie przegrali z Virtusem Bolonia 0-3, w tym sezonie już raczej nie wypuszczą z rąk tego awansu. To jest bez wątpienia najlepsza nie tylko kadrowo, ale też organizacyjnie drużyna w tym sezonie na parkietach Serie A2, tutaj od początku wszystko było podporządkowane do walki o ten upragniony awans. Kadrę mają najszerszą i najrówniejszą z całej stawki - najlepsi zagraniczni zawodnicy ligi Green i Bowers, mocni krajowi gracze jak Fernandez, Cavaliero, Da Ros, Mussini, Janelidze, Loschi, Cittadini czy Prandin - to wszystko wygląda naprawdę bardzo dobrze. Z kolei ekipa Casale Monferrato pozytywnie zaskoczyła w tym sezonie, dla mnie spore zaskoczenie, że udało się awansować do finału, sporo młodych zawodników w kadrze i potrafili ugrać tak dobry wynik. W dodatku teraz muszą sobie radzić bez swojego kluczowego gracza Giovanni Tomassiniego (12pkt), który w pierwszym meczy finału nabawił się kontuzji, to zawodnik który kierował w dużej mierze grą całej ekipy, grał praktycznie we wszystkich spotkaniach i teraz ciężko znaleźć zastępstwo na tak ważnej pozycji, młodzi Bellan czy Valentini, to jeszcze nie tej miary rozgrywający. Jeżeli drużyna Trieste będzie potrafiła podtrzymać ostatnią świetną formę, powinni mocno powalczy tutaj o wygraną i tym samym awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.
✅103
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom