>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.06.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kubabrenner 68,1K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Japonia - Australia
Typ: Liczba setów: 4
Kurs: 2.5
Bukmacher: fortuna

Ciekawy kurs na wynik 3:1 dla obojętnie kogo. Japonia niby faworytem spotkania, ale nie przekonuje mnie ich zespół, wczoraj wymęczone zwycięstwo z Bułgarią po pięciu setach, od solidniejszych rywali już baty. Australia tez bardzo słabo na tych zawodach, urywają sety, ale nic z tego nie wychodzi. Typowy mecz średniaków, w sumie grany o nic, bo żadna z drużyn nie ma co marzyć o kwalifikacji, więc nikt tutaj się nie będzie spinał. Granie tutaj 3:0 nie ma najmniejszego sensu, bo nawet topowe drużyny mają na tych zawodach problem skończyć mecz w trzech setach. Z obserwacji jak i doświadczenia wiem, że takie mecze są bardziej pod widowisko, a 4 sety są optymalnym rezultatem do takiego spotkania. Dwa ostatnie pojedynki tych drużyn kończyły się właśnie trzema setami, dziś spodziewam się tego samego. Alternatywnie proponuję 3:1 dla Japonii, jednak bo wczorajszym wyczynie Argentyny uważam, że nie ma co tu typować wygranego, bo na 4 sety kurs też bardzo dobry.

  100
 
stanley-63 869,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME U21Godzina :18:30Spotkanie : Polska - BelgiaTyp: Belgia strzeli over 2.5 golaKurs: 4.80Bukmacher : ETOTO

Praktycznie sporo wiadomości na temat tego meczu zostało wyżej napisane  , ja pomimo iż całym serduchem jestem za naszymi to jednak nie sadzę aby Polacy wygrali to spotkanie , ktoś wyżej napisał że młodzi Belgowie to taka kużnia talentów i tu się zgadzam , starzy Belgowie to nr 1 w rankingu FIFA i młodzi zapewne chcą im dorównać , wyniki jakie Belgowie osiągali ostatnio to nie schodzili poniżej 3 bramek stąd też liczę że i dziś sobie postrzelają , myślę że już w pierwszym meczu tych mistrzostw Belgowie pokażą że drużyny powinni się z nimi liczyć !

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paragwaj - Katar
Typ: Katar wygra 1. połowę
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Kolega dwa posty wyżej ubiegł mnie z moim typem na dzisiejszy dzień, dlatego muszę nieco zmodyfikować go i ograniczam się do wyniku w pierwszej połowie. Ponieważ uważam, że Katar może być czarnym koniem Copa America, tak samo zresztą jak było z Pucharem Azji, sądzę że zaskoczą dzisiaj swoich przeciwników. Tym bardziej, że drużyna ma turniejowe doświadczenie, a w Ameryce Południowej grając jako goście, mogą mieć mniejsze ciśnienie i większą swobodę. Oczywiście typ do przerwy to też spore ryzyko, ale np dwa ostatnie mecze  wygrywali po 45 minutach po 2:0. Szansę na taki wynik to moim zdaniem 50/50, a jako że stawiałbym w całym emczu na Katar, zaryzykuję ich zwycięstwo także w 1 części.

  100
 
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paragwaj - Katar
Typ: Paragwaj
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Dziś wieczorem w ramach 1 kolejki Copa America grupy B dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Paragwaju i Kataru. Faworytem tego meczu są przedstawiciele Ameryki południowej, którzy w tym klimacie powinni spokojnie pokonać niżej sklasyfikowanego rywala.

Paragwaj nie prezentuje się za dobrze w ostatnim okresie bo na 10 ostatnich meczy zanotowali tyko 2 zwycięstwa pokonując Kolumbię i Gwatemalę. Ekipa z Ameryki słynie z bardzo dobrej gry defensywnej i dziś też spodziewam się podobnego nastawienia. Goście reprezentacja Kataru ma co prawda lepsze wyniki bo na 10 ostatnich meczy zanotowała 7 zwycięstw i 3 porażki, ale ich przeciwnicy byli o wiele słabsi niż dzisiejszy rywal. Po za tym w kadrze Kataru są zawodnicy na co dzień grający w swojej rodzimej lidze. Liczę w tym spotkaniu na reprezentację Paragwaju, która według mnie ma lepszy potencjał.

  100
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja - Dywizja 1 - Norra
Godzina :17:00
Spotkanie : Vasalunds - Akropolis
Typ: Remis
Kurs: 3.96
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dziś zapraszam na mecz niskiego szczebla rozgrywek jedziemy do Szwecjii. Grają ze sobą 2 niepokonane drużyny u siebie i na wyjeżdzie. Pachnie mi tu remisem dlatego dziś się skusze na remis. Gospodarze ogólnie dużo remisują aż 7 razy w tym 4 u siebie. Goście jeszcze wogóle nie przegrali meczu wicelider rozgrywek 8 zwycięstw i 4 remisy. Gospodarze zajmują wysokie 8 miejsce. Co tu dużo pisać mecz typowy na remis według mnie dlatego skusiłem się postawić. Te 2 drużyny ogólnie mało przegrywają gospodarze dryżyna Vaslunds tylko 3 porażki od pażdziernika tamtego roku a goście 1 porażka od listopada. Stawiam na remis 2-2.

  100
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna ME U 21
Godzina. 18 : 30
Spotkanie. Belgia - Polska 
Typ. powyżej 2 goli &amp; powyżej 9 korków &amp; powyżej 3 żk
Kurs. 4.80
Bukmacher. forbet
Analiza.

Już za kilkanaście minut rozpocznie się pierwsze spotkanie w grupie A, gdzie nasze młode pokolenie kopaczy zagra z reprezentacją Belgii. Spoglądając na kursy u buka a także opinie wielu typerów, raczej tego meczu niewygramy. Jeśli chcemy myśleć o malutkim cudzie i ewentualnym przejściu do dalszej fazy turnieju powinniśmy dziś wygrać, ponieważ kolejna potyczka czeka nas z Włochami a na koniec z Hiszpanią. 
Awans do fazy play-off uzyska tylko drużyna zajmująca pierwszą pozycję w tabeli, dalej już tylko najlepsze ekipy z drugiego miejsca więc będzie o to niezmiernie trudno. 
Zespół z kraju przepysznej czekolady świetnie poradził sobie w eliminacjach nie tracąc zbyt wielu bramek, 23/5 
zajmując tym samym pierwszą pozycję 10 meczy, 26 pkt.
Nasi rodacy pomimo słabszej grupy również nastrzelali sporo bramek bo ponad dwie na mecz w 10 m / 22/9 ostatecznie wychodząc z drugiego miejsca. Możliwe że dzisiaj nasza ofensywa na czele z Kownackim coś strzeli.

Podsumowując to co wyżej liczę dziś na otwartą grę z obu stron, ponieważ obydwa zespoły zdają sobie sprawę o sile pozostałych ekip z grupy. Ponadto spodziewam się także odrobiny zadziorności w grze defensywnej piłkarzy co pozwoli pokryć over żóltych kartek w złożonym becie.

  380
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
pukon 1M

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie B
Godzina: 18.30
Spotkanie: Pescara - San Severo
Typ: San Severo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.62
Bukmacher: LVBet
Analiza: 
Final Four włoskiej Serie B (trzeci poziom rozgrywkowy) rozgrywany na neutralnej hali w Montecatini Terme i mecz ostatniej szansy na awans do Serie A2 pomiędzy ekipą Amatori Pescara a drużyną Cestistica San Severo. We wczorajszych spotkaniach Flavor Milano pokonuje Pescare 79-74, a Orzinuovi wygrywa z San Severo 75-60, zwycięzcy zapewnili już sobie udział w Serie A2, ostatnia promocja dla wygranych z dzisiejszej gry. Ekipa Pescary rundę zasadniczą zakończyła na czwartej pozycji grupy C (bilans 19-9), play offy (podzielone na cztery tabele, w przypadku Pescary tabela D) - ćwierćfinał 2-0 z Reggio Calabria, półfinał 3-0 z Nardo i finał 3-1 z Salerno, natomiast drużyna San Severo runda zasadnicza jako lider też grupy C (bilans 27-1), play offy (tabela C) - ćwierćfinał 2-0 z Broker Roma, 3-0 z Olimpia Matera i finał 3-2 z Palestrina. San Severo, drużyna która tak zdominowała rundę zasadniczą i play offy (tylko trzy przegrane w 38 grach), "oddali" wczorajszy mecz w zaskakująco łatwy sposób. Może zlekceważyli/nie docenili rywali, może byli zbyt pewni siebie czy może po prostu, zwyczajnie w najgorszym momencie przyszła słabsza dyspozycja, nie wiem, oglądając ten mecz, nie sposób było znaleźć tę drużynę, która do tej pory osiągała tak świetne wyniki. Poczytałem trochę wywiadów przed tym spotkaniem i po ostatniej grze, z trenerem czy zawodnikami San Severo i jest tam spora mobilizacja do pokazania się tutaj ze zdecydowanie lepszej strony - dla własnych kibiców, którzy licznie ich wspierają w tym Final Four (najliczniejsza grupa sympatyków ze wszystkich zespołów biorących udział w FF), ale przede wszystkim dla siebie, bardzo chcą zmazać obraz ostatniej gry i udowodnić, że mogą prezentować się tak jak we wcześniejszych grach. Dla nich brak awansu byłby sporym rozczarowaniem, jak nie czymś więcej -  grają w Final Four drugi raz rzędu, po ostatnim nieudanym podejściu postanowili jeszcze mocniej powalczyć w tym roku, zwiększony budżet i przede wszystkim wzmocniona kadra - został trener Salvemini i kluczowi zawodnicy z poprzedniego sezonu - Rezzano, Scarponi, Di Donato, m.in. dodając jeszcze bardzo doświadczonych Stanica, Ruggiero, Antonelliego czy Sodero, tam wszystko ustawione jest pod ten najważniejszy cel, awansu do Serie A2. Ekipa Pescary, w poprzednich sezonach typowy średniak ligi i początkowe etapy play off, w tym pozytywnie zaskoczyli, bo też nie byli najsilniejsi w rundzie zasadniczej, do tego na początku play off, dostali zespół (Reggio Calabria), który zrezygnował z dalszej gry i też sporo szczęścia im sprzyjało - w rundzie zasadniczej San Severo już dwukrotnie ograli dzisiejszego rywala (64-59, 75-71). Nie wiem czy po raz kolejny się nie pomylę co do drużyny San Severo, ale spróbuję jeszcze raz zagrać w ich stronę, wczoraj nie potrafili, może dzisiaj, podrażnieni tym słabszym występem, udowodnią i zagrają to, co prezentowali przez cały sezon i skutecznie powalczą o awans.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 795,9K

rjastrzab

Typer Miesiaca


Dyscyplina: Pika nożna Peru  Liga 2
Godzina: 22:30
Spotkanie:  Sport Loreto – Alianza Atl.
Typ: X2
Kurs: 1,41
Bukmacher: STS

 

Peru i do tego 2 Liga. Czasami w takiej egzotyce można znaleźć coś fajnego. Gospodarze na ostatnim miejscu z jednym zdobytym oczkiem w 4 meczach. Goście na 4 miejscu z 7 punktami w 3 meczach. Do tego H2H na korzyść Alianzy – 3 zwycięstwa i remis. Dzisiaj zagram bezpiecznie i wybieram zwycięstwo gości z podpórką remisową. W Ameryce południowej własny stadion robi różnicę, ale nie sądzę, aby gospodarzom udało się wygrać z solidną ekipą Alianzy.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom