>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.08.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 16. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dudelange - Legia Warszawa
Typ: Awans Legia
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tak, wiem, Legia zagrała okropnie w pierwszym meczu i nie powinna wcale jechać na rewanż po takim blamażu, ale jak dla mnie kursy są trochę przesadzone. Wielu pomyśli, że skoro przegrali pierwszy mecz (i to nie przez brak szczęścia, byli po prostu gorsi), to drugi, wyjazdowy też przegrają. Moim jednak zdaniem wykrzeszą z siebie chociaż minimum ambicji i nie pozwolą na odpadnięcie z pucharów z Luksemburską potęgą. Co prawda, za każdym razem gry dzisiejsi gospodarze wygrywali mecz na wyjeździe w pucharach, to przechodzili dalej, ale tym razem powinno być inaczej. Nowy trener zrobi im na pewno niezłą suszarkę. Zmotywuje on jakkolwiek naszych pseudokopaczy, by wygrali ten mecz i przeszli dalej. Mam nadzieję, że on ustawi w jakiś sensowny sposób piłkarzy i nie będą oni biegali tak bezmyślnie jak w pierwszym meczu. Jest w tym zespole kilku piłkarzy którym zależy, by nie ośmieszyć całego kraju, chociażby ten Kucharczyk, tak hejtowany przez wszystkich, ale no ambicji mu nie brakuje i można być pewnym że będzie biegał w tę i spowrotem. Poza tym ewentualna porażka raczej przekreśli transfer Pazdana do Włoch, bo kto by chciał środkowego, już nie za młodego obrońce, który odpadł przeciwko amatorom? Po pierwszym spotkaniu z Trnavą było tak samo, koszmarny mecz w Warszawie, a potem &quot;niezły&quot; występ na wyjeździe, było to spowodowane tym, że gospodarze cofnęli się wtedy do obrony i nie wyprowadzali zbyt wielu ataków, przez co Legia mogła próbować. Atakowali oni nawet mając tylko 9 zawodników na boisku i stwarzali niezłe zagrożenie. Obstawiam że amatorski zespół również wyjdzie bardzo defensywnie i będzie próbował bronić wyniku, bo wiedzą że o bramkę może być trudno, ale nie ukrywając, obronę mają słabą, było to widać chociażby po tym prezencie, po którym Legia strzeliła gola u siebie. Podsumowując, są to europejskie puchary i ponad podziałami trzeba kibicować każdej polskiej drużynie, bo patrząc na nasz poziom to trzeba się cieszyć z każdego zwycięstwa/awansu. Legia o tym wie i po prostu musi awansować, jeżeli tego nie zrobi to to będzie koniec polskiej piłki, nie spadniemy na dno, tylko zakopiemy się jeszcze pod ziemię.
⛔100
 
Z 620K
Dyscyplina : Koszykowka Kobiety WNBA
Godzina 01:00
Spotkanie : Indiana Fever - Washington Mystics
Typ : over 163,5
Kurs : 1,80
Bukmacher : Totolotek
Analiza:Zapraszam na pojedynek w koszykówce kobiet ligi WNBA.Gospodynie tegop spotkania drużyna Indiana Fever w tym sezonie spisują się fatalnie i zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej.Ich bilans jest tragiczny ponieważ wygrały tylko 5 spotkań i 26 meczy przegrały.W ostatniej kolejce przegrały wysoko na wyjeżdzie 92-74 z Las Vegas Aces .Ich rywalki koszykarki Washington Mystics w tym sezonie grają bardzo dobrze i zajmują 2 miejsce w tej dywizji z bilansem 19 odniesionych zwycięstw i 11 pojedynków przegrały.W swoim ostatnim pojedynku pokonały7 na własnym parkiecie 93-80 Dallas Wings .Myśle że to spotkanie Washington Mystic pewnie wygra i zobaczymy bardzo dużo rzuconych punktów.
⛔ 100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - III runda kwalifikacji
Godzina:
20:30
Spotkanie: Partizan Belgrad - Nordsjelland
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs:
1.7
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Partizan jest już bardzo blisko awansu do czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej , jednak zanim Serbowie będą świętować awans , muszą zagrać jeszcze jeden mecz . co powinno być raczej rzeczą dość łatwą do osiągnięcia.
Przewaga z pierwszego meczu powinna być wystarczająca do osiągnięcia awansu , jednakże piłkarze Partizana raczej nie mają w zwyczaju przegrywać spotkań na swoim terenie i tym razem powinni odnieśc skromne , ale jednak zwycięstwo nad Duńczykami .
✅70
 
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - Japonia
Godzina: 11:00
Spotkanie: Fukuoka Hawks - Rakuten Golden Eagles
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.93
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Wracamy do typowania po urlopie. Na czwartek proponuje przyglądnąć się spotkaniu /japońskiej Ligi Baseballa. Aktualnie w serii 2:0 dla gospodarzy więc tym razem próbujemy zaufać gościom,a dlaczego?
Około2 tygodnie temu Rakuten na terenie Fukuoki potrafiło dwukrotnie ich pokonać.Po drugie te dwa spotkania były bardzo wyrównane(zwłaszcza to pierwsze spotkanie). No i po trzecie miotacz gości ma zdecydowanie lepsze statystki od swojego vis - a - vis. Zdaje sobie sobie sprawe,że to handi jest napewno ryzykowne.Dla nie lubiących zbytniego ryzyka polecam pograć czystą 2(co sam zresztą będe grał)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Kopenhaga – CSKA Sofia
Typ: remis
Kurs:
4,24
Bukmacher 1xBet
Analiza:


Liga Europy – rewanże dające awans do kolejnej rundy kwalifikacji. W pierwszym meczu tej pary wygrali Duńczycy do tego grając na wyjeździe. Wyraźnie pomogła im w tym czerwona kartka dla CSKA w 41 minucie i w drugiej połowie udało im się strzelić dwa gole przesądzające o zwycięstwie. W rewanżu CSKA nie stoi na straconej pozycji, ale myślę, że więcej niż remis nie będą w stanie wywalczyć. Kopenhaga będzie czekała na ataki gości i może groźnie kontratakować, ale coś czuję, że nie będzie to ich mecz ofensywny i wynik może pójść w kierunku bezbramkowego remisu. Do tego statystyka, która mówi, że obie ekipy w 10 ostatnich meczach rzadko zremisowały gospodarze tylko raz a goście dwukrotnie a większość meczów wygrały , więc czas na podział punktów. A do tego kurs wyborny.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dudelange - Legia Warszawa
Typ: Legia strzeli w obu połowach
Kurs:
2.05
Bukmacher: totolotek
Muszę przyznać, że toto ma tak ch-ową stronę jak nikt. Pierwszy raz tam zaglądam i nie wiem co jest co, a tak być nie powinno, skoro grałem już u niejednego buka. Jak już wcześniej wspomniałem, myślę (nie liczę) że Warszawiacy pocisną Luksemburg i jednak przejdą dalej. Przeważnie tak się dzieło ostatnimi czasy, i myślę że i tak będzie dziś. Dałbym taki sam zakład jak Biniuu, ale jak wiadomo nie wolno, więc idę w ostry atak naszych i braki w obu połowach, co najmniej po jednej, choć liczę na więcej. Będzie tak jak Athletico, szybka brama, kontrola, potem dobicie i ostateczny triumf.
✅105
 
M 68

msemul

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Bryl/Fijałek-Herrera/Gavira
Typ: Bryl/Fijałek
Kurs:
2.76
Bukmacher: fortuna
Na wstępie napiszę że ponieważ gram z UK i korzystam z Bet365 to kurs podaję po sprawdzeniu zaledwie 3 polskich buków i ten jest najwyższy ale polecam poszperać może uda się coś lepszego wychaczyć ja gram to po 3.00 a na bwin stoi 3.1 aktualnie.
No ale do rzeczy właściwie nie wiem jak uzasadnić ten typ bo wydaje mi się oczywisty Polacy w gazie Fijał po opuszczeniu Prudla odżył i jest to bardzo solidna para w tym sezonie dodatkowo czas pracuje na ich korzyść i te wyniki po przeciętnym początku sezonu teraz naprawdę wyglądają obiecująco, dość powiedzieć że na ostatnich 15 spotkań wygrali 10, a 2 z 5 porażek zanotowali z grającymi nieosiągalną aktualnie plażówkę Norwegami Mol/Sorum. Hiszpanie hmmm kolejna z par która jeszcze 2-3 sezony temu grała o najwyższe cele a teraz no cóż gdzieś coś się nieraz uda ale jednak we wszystkich tabelach więcej czerwieni niż zieleni po ich stronie, zwłaszcza gdy spojrzy się na klasę rywali. Po dość udanych ME gdzie zdobyli brązowy medal przyszły 2 bardzo słabe turnieje najwyższej rangi których na pewno nie odpuszczali a gdzie odpadli w 1/16 w Wiedniu i w ćwierćfinale w Moskwie (tam mieli bardzo łatwą grupę a rywale w 1/8 też nie należeli do topu więc pierwsza poważniejsza para sprowadziła ich na ziemię). Tak jak i w przypadku wczorajszego typu jest to bardziej gra przeciw Hiszpanom ale z racji kursu zdecydowanie bardziej polecam i uważam że kursy powinny być wystawione na poziomie 1,5-2,5 dla polskiej pary. Jedyna rzecz która trochę paradoksalnie mnie martwi to fakt iż Hiszpanie w pierwszym dniu zmagań ulegli rywalom 2x i teraz w meczu przeciwko Polakom są pod ścianą i muszą wygrać a wiadomo jak takie mecze lubią się kończyć.
Z racji że rzadko gram pre a tutaj w typach dnia jest to wymagane dodam że w razie porażki w pierwszym secie warto obserwować live bo kurs powinien wynieść ok 5,5 może nawet pod 6 a to cały czas byłby miód.
Zapraszam do działu tam pojawi się niebawem jeszcze jeden uważam fajny kurs na jutro na plażówkę.
Pozdrawiam i powodzenia
✅ 176
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends- Tajwan, LoL Master Series
Godzina: 13:00

Spotkanie: Hong Kong Attitude - Machi E-Sports
Typ: Machi E-Sports
Kurs: 2.84
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Jeśli ktoś śledzi moje typy to nie będzie zdziwiony z mojej wiary w drużynę Machi E-Sports. Do tej pory się to opłacało. Jest to drużyna, która ma ogromny potencjał, ale niestety spóźniła się z formą i dopiero niedawno zaczęli pokazywac na co ich stać. Niestety nie mają już szans na playoffy, jednak dużo zależy od spotkania J Team - Team Afro, ponieważ w przypadku zwycięstwa tych drugich, Machi będzie tu toczyło walkę o awans w tabeli, który da im dodatkowe 40000NT$, także jest o co walczyć. Machi ma ostatnio niesamowitą formę. Dwa pewnie wygrane spotkania (po 2:0 z ahq i j team) a także, przede wszystkim, urwana mapa w przegranym 1:2 spotkaniu z niepodważalnym liderem Flash Wolves robia wrażenie.
Przeciwnicy, HKA, ostatnio grają niepewnie, przegrali z MAD Team, a z G-Rex, J Team i ahq potrzebowali trzech map żeby wygrać. Wydaje mi się, że Machi jest w dużo lepszej formie i będzie w stanie zwyciężyć w tym spotkaniu. Mecze bezpośrednie też jest każą twierdzić, że mają patent na rywala. Machi zwyciężyło wszystkie test dotychczasowe.
✅ 184
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE - kwalifikacje
Godzina 20:00
Spotkanie : Dudelange - Legia Warszawa
Typ : Legia strzeli over 2.5 gola
Kurs : 3.15
Bukmacher : Unibet
Na wstępie zaznaczę iż nie byłem , nie jestem i nie będę fanem Legii na krajowych boiskach jednak jeżeli chodzi o LE bo to teraz aktualne czy też LM to kibicuję Polskim zespołom , jak było w pierwszym meczu wszyscy dobrze wiemy my w kraju i za granicami i liczę że tej kompromitacji jest już dosyć i trzeba tę plamę zamazać , koledzy wyżej widzę mają podobne zdanie , jak wiemy od 13 sierpnia trenerem Legii został Portugalczyk Ricardo Sa Pinto czyli przysłowiowa nowa miotła w zespole może tylko dobrze zadziałać na piłkarzy którzy będą zapewne chcieli pokazać się z dobrej strony , wrócę teraz jeszcze do ostatniego meczu ligowego Legii która grając bądż co bądż na boisku lidera Ekstraklasy Piasta Gliwice ograła go 3:1 tak więc jakiś cień nadziei przed tym dzisiejszym meczem chłopaki dali swoim fanom , Legia do awansu potrzebuje wyniku 2:0 ale to taki wynik na styku bo gdy gospodarze strzelą bramkę to przy 2:1 jak wiemy mamy dogrywkę a może i rzuty karne co już jest loterią tak więc trzeba nastrzelać ile się tylko da stąd też u mnie over 2.5 gola w stronę Legii która moim zdaniem powinna a wręcz musi pokazać że jest na lepszej drodze niż to było do tej pory i udowodnić to dziś na boisku !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
FC Dudelange - Legia Warszawa
Typ: Legia (-1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: fortuna
Analiza
Po ubiegłotygodniowym blamażu z Dudelange kubeł pomyj na głowy piłkarzy Legii został wylany kilkukrotnie. Ja osobiście nie wyobrażałem sobie innego wyniku niż zwycięstwa gospodarzy i to przynajmniej z handikapem a tu jednak nastąpiła sensacja, bo tego typu słowa należy użyć. W dniu dzisiejszym odbędzie się rewanż i jeszcze kilka lat temu rozważania czy &quot;Stołeczni&quot; wygrają wcale by nie było, była by dyskusja ile bramek im strzelą. Jeśli Legia odpadnie z Dudelange będzie to największa kompromitacja klubowej piłki i mam nadzieje że &quot;grajki&quot; ze stolicy do tego nie dopuszczą. Kilka dni temu zatrudniony został nowy trener który jest znany ze swej impulsywności i charakteru. Podczas trenerki kilkukrotnie wysyłany był na trybuny za swoje zachowanie. Myślę że podczas tych kilku dni swej pracy w Legii zmotywuje zawodników, bo umiejętności już mają, do wygrania z rywalem z Luksemburga.Zawodnicy w wywiadach i reportażach zapewniają że zmażą plamę z Warszawy i rozgromią rywala. Mam nadzieje że te obietnice nie będą bez pokrycia i nasz Ekstraklasowy przedstawiciel spokojnie przejdzie rywala gromiąc go w tym meczu.
⛔100
 
hosik 16

hosik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga Egipt
Godzina: 21:00
Misr Lel Makasa - Al Zamalek
Typ: Misr Lel Makasa
Kurs: 4,10
Bukmacher: fortuna
Mimo spotkań ligi europy ciekawe zdarzenie trafia się w lidze egipskiej. Sezon dopiero się rozpoczął , dziwi mnie tak wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy , którzy w ostatnich dwóch sezonach ogrywali druzyne gości za każdym razem w ligowych zmaganiach. Dodatkowo autu własnego boiska może zadziałać na korzyść gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 14,30
FC Andrea.Basso-Enzo Couacard
Typ: 1/1 wygra 1 seta i mecz/krecz,zwrot
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Challenger w Cordenons Italia.Cegła ,60 tys USD
Basso gra u siebie w kraju.
Jest 351 w ATP 126 pkt,jego przeciwnik 710 ATP,i 32 pkt.
Wczoraj Włoch pokonał w 1 rundzie Hiszpana Munioza De La Nava/335 ATP/
Nie wiem co jest grane,ale na tenis.info widnieje kurs 1,66/2,06 na Włocha.
Dzisiaj kursy idą w drugą stronę,wielkim faworytem jest bliżej mi nieznany Francuz, 1,40 na wygraną, .
Może spowodowała to wczorajsza wygrana Enzo w 1 rundzie z innym Włochem Gianlucą Magerem/297 ATP/
.Jeżeli Andrea nie jest kontuzjowany,to powinien to spotkanie na,, własnej ziemii,, gładko wygrać.
Basso /-1,5s/ kurs 4,4
Basso 1 kurs ok 2,50
Basso /+1,5/ kurs 1,65
To tylko Challenger i zawodnicy czasami robią wałki,dorabiają sobie.Nie postawił bym na to samochodu,ale za drobne można zagrać.Dziwne są te kursy i coś jest na rzeczy.Wolę zaryzykować przelicznik ponad 3 jak 1,4.
⛔ 100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kairat Almaty - Sigma Olomuniec
Typ: 1 (AH -1,5)
Kurs: 2.83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Łatwo wypunktować, dlaczego stawiam na Kazachów. Pierwszy mecze przegrali 2-0. To oznacza, że dziś taki wynik daje im dogrywkę, ale wydaje mi się, że oni powalczą o dojście do dalszej fazy jeszcze w regulaminowym czasie. Na ten mecz rzucą totalnie wszystkie siły, a specjalnie dla nich liga kazachska przełożyła mecz, który mieli rozegrać w ten weekend. To oznacza, że nie muszą zaprzątać sobie głowy rotacją czy oszczędzaniem sił na mecz ligowy(a tam wciąż walczą o mistrzostwo). Na własnym stadionie mają niesamowity bilans. Jak spojrzy się na ich mecze domowe, to oczom ujrzą się niemal same zwycięstwa i to na wszystkich frontach! W ciągu ostatnich dwóch lat na własnym stadionie przegrali tylko dwa mecze z Astaną.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic - Dimitrow
Typ: Dimitrov
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dimitrov może wczoraj jakiegoś bardzo dobrego meczu nie zagrał. Przede wszystkim utrzymywał swój serwis jedynie na początku meczu stracił swoje podanie. Mischa bardzo dobrze utrzymywał także swoje podanie mimo to w pierwszym secie uległ po tie-breaku, natomiast w drugim został przełamany w jedenastym gemie. Djokovic wygrał z Mannarino w trzech setach. Djoko został w tym meczu dwukrotnie przełamany. Djoko powoli wraca do formy ,ale to jeszcze nie jest Jego optymalna forma. Dimitrow wygrał z Serbem w 2013r. Wyczuwam dzisiaj wielką niespodziankę, że dzisiaj będzie przełamanie tego okropnego bilansu. Historia spotkań mówi, że Dima przeważnie ugrał seta i był bardzo bliski zwycięstwa w niektórych spotkaniach. Po takim kursie warto wchodzić w handicapy mimo to ja idę bo znacznie większym kursie na samo zwycięstwo Dimitrowa. Pozdrawiam trzymajcie sie.
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 21:20
Spotkanie: Anderson - Goffin
Typ: Anderson
Kurs: 1.60
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Witam, mimo sporej ilości spotkań Ligi Europy wybieram mecz tenisowy z Cincinnati pomiędzy Kevinem Andersonem a Davidem Goffinem. Belg kompletnie do mnie nie przemawia w tym sezonie. W przeciwieństwie do Kevina notuje słabe wyniki i juz wczoraj gralem na seta Paire, a po cichu liczyłem na zwycięstwo Francuza. Goffin jednak wygrał 2-1, ale to w dalszym ciągu mnie nie przekonuje. Anderson w tym sezonie gra zdecydowanie lepiej. Po finale w Wimbledonie wrócił na korty w Toronto, gdzie dość niespodziewanie przegrał w półfinale z rewelacja tamtego turnieju - Tsitsipasem. Kurs jest dobry, typ myślę warty zagrania w jakimś dublu.
▶zwrot
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Progres Niedercorn - FK Ufa
Typ: 1
Kurs: 3,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pora na rewanże. W pierwszym spotkaniu w Rosji padł wynik 2-1 dla FK Ufa. Zespół z Luksemburgu mocno zaskakuje od tamtego sezonu, kiedy to wyeliminował Glasgow Rangers w eliminacjach Ligi Europy a w tej edycji przeszli już Gabalę z Azerbejdżanu i Honved z Węgier. Zespoły z Luksemburgu robią bardzo duże postępy i myślę, że dziś &quot;gospodarze&quot; nie są bez szans aby wygrać to spotkanie. Wprawdzie Progres Niedercorn nie gra na swoim domowym stadionie spotkań w kwalifikacjach Ligi Europy ale nie powinien to być problem, bo przecież i z Gabalą i z Honved też tak było. Zespół gości nie wydaje mi się być specjalnie mocniejszy od tych rywali, których Niedercorn już wyeliminował więc spróbuję tutaj niespodzianki i pogram na zwycięstwo zespołu z Luksemburgu.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 18:00

Spotkanie: HJK vs Olimpija
Typ: 1
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Troche mnie dziwi wynik pierwszego meczu, no bo tak - ligi podobne w rangingu, czyli niski poziom itd, no ale nie oszukujmy sie, HJK - to druzyna jak minimum grupowej fazy Ligi Europy. Kurs na Finow spada. Widocznie sa na to powody. Handicap w 3 gole wydaje sie byc nie do pobicia, no ale mistrz to jednak mistrz. A mistrzu nie wypada przegrywac na wlasnym podworku. Do tego wszystko wskazuje na to ze mistrzem pozostanie i w tym roku. Przewaga komfortowa, a wiec mozna powalczyc o te LE. Bo Olimpija sezon w Slowenii rozpoczela przecietnie.
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19;00
Spotkanie: Molde - Hibernian
Typ: Molde
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przedostatnia runda kwalifikacji do ligi europy - zespół z Norwegi podejmuję u siebie szkockie Hibernian. W pierwszym meczu wynik remisowy 0:0 można uznać za niespodziankę. Szkoci u siebie grali naprawdę nieźle, stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych niż Norwedzy, ale ostatecznie zremisowali bezbramkowo i z tego wyniku mogą być zadowoleni - bramkowy remis w Norwegii daje im awans do kolejnej rundy. Stawiam na Molde z tego względu, że są drużyną bardziej doświadczoną i ograną w europie niż Szkoci, jeszcze nie tak dawno, 2 lata temu potrafili wyjść z pierwszego miejsca z dość mocnej grupy w lidze europy, grali wtedy z Fenerbahce, Ajaxem i Celticiem i ostatecznie przegrali z Sevilla w 1/16 z późniejszym triumfatorem tych rozgrywek. Norwedzy także grają ostatnio świetnie na wyjazdach - 7 spotkań wygranych z rzędu robi wrażenie. Przewiduję tutaj wynik 2:0 dla gospodarzy.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom