>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.11.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Europa Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK - Bełchatów
Typ: Dokładny Wynik: 1:3
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faworyt zarówno dwumeczu jak i pierwszego spotkania w Grecji jest jasny, to oczywiście Skra Bełchatów. Potencjał kadrowy Polskiego i Greckiego zespołu jest bardzo wyraźny, Skra nie powinna mieć większych problemów z wywalczeniem awansu do fazy grupowej Ligii Mistrzów. PAOK rzadko kiedy przegrywa mecze u siebie w hali, ale również nie często ma okazję grać z przeciwnikami pokroju Polskiego zespołu. Zwycięstwo Skry jest bardzo prawdopodobne lecz nie wydaję mnie się, żeby PAOK nie był w stanie wygrać choćby jednego seta. Podróż Bełchatowian do Grecji, doping miejscowej publiczności, własne ściany powinny pomóc czołowej ekipie ligi Greckiej nie przegrać tego meczu do zera.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Zhejiang Chouzhou - Shandong
Typ: Zhejiang Chouzhou
Kurs: 3.65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny nie są w swojej optymalnej formie. Dobre mecze przeplatają ze słabymi. Gospodarze zajmują 15 miejsce w tabeli a goście 10.
Ostatni bezpośredni mecz między tymi drużynami odbył się w styczniu i wygrało go Zhejiang w swojej hali. Ogólnie ostatnie dwa mecze u siebie Zhejiang wygrywało z Shandong.
Shandong ma też ostatnio fatalną serię meczów na wyjeździe - ostatnie 5 meczów to przegrane. Zhejiang też nie ma dobrej serii meczów u siebie. Mimo to ostatni mecz wyjazdowy z trudniejszym rywalem wygrali i co za tym idzie będą chcieć pokazać przed swoją publicznością, że tamten mecz to nie przypadek.
Poza tym kurs na zwycięstwo Zhejiang bardzo mocno przesadzony i warto zaryzykować i postawić na ten zakład.
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Grand slam of darts
Godzina: 22:00
Spotkanie: Wright - Fitton
Typ: Wright - 4.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/8 Finału, dzisiaj pierwsze 4 spotkania. Wright zwyżkująca forma , Wygrana z Whitlockiem 5:1 robi wrazenie. Spokojny na dablach i silny w trakcie gry. Spokojne pierwsze miejsce w grupie. Przed Slamem ostro przeciwstawił sie maszynie Van Gervenowi. Po drugiej stronie Fitton ktory szczęsliwie pokonał White i Webstera po 5:4. wcześniej przegrał gładko z Taylorem 5:1. Fitton od lat nie jest nawet solidnym zawodnikiem gorszej organizacji BDO. Natomiast Wright poza pierwszą 8 PDC nie schodzi . Polecam
✅100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 19.00
Spotkanie: MZT Skopje - Lietkabelis
Typ: 2 (AH -4)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kursy już spadły ostro w dół, nie wiem czy nie spadną podczas pisania. Np. na zwycięstwo Litwinów na b365 1.76 -&gt; 1.55. W tej grupie Litwini mają dwie wygrane i 2 porażki, a Skopje 4 przegrane. W pierwszym meczu tych drużyn co prawda Litwini wygrali tylko 90-89, ale to przez fatalną 4. kwartę przegraną 16-31. Po czymś takim pewnie padło kilka słów od trenera, nie powinni powtórzyć znów takiego błędu. Następnie sprawili mega niespodziankę ogrywając Cedavitę 80-76. Następnie nie sprostali drużynie Niżny Nowogród 72-75 i wysoka porażka z Gran Canarią co było oczywiste. Skopje przegrało wszystko, jak mówiłem powalczyli z Litwinami w pierwszym meczu, a także doprowadzli do dogrywki z Nowogrodem, którą przegrali aż 18-4. Patrząc na wyniki na innych frontach: Skopje w Lidze Bałkańskiej jest na przedostatnim 13. miejscu. Na 9 meczy wygrali 2 - w tym ze słabiutkim Karpos. Lietkabelis na trzeciej pozycji w lidze litewskiej z bilansem 8-3. 3 dni temu dali plamę i przegrali u siebie z Juventusem. Jak dla mnie bardzo dobry bet, spokojnie Litwini mogą wygrać i 10 punktami, ale tymi czterema po prostu wypada, żeby nie było nerwów.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Koszykówka - Eurocup
Godzina: 19:00
MZT Skopje - Lietkabelis
Typ: 1/1
Kurs:3,40
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich. Mimo, że oferta dzisiaj nie rozpieszcza zdecydowałem się na spotkanie w koszykówce pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska MZT Skopje, a litewskim Lietkabelis. W pierwszym meczu który grali ze sobą kilka dni temu padł zaskakujący wynik 90:89, gdzie faworyzowane Lietkabelis powinno wygrać ten mecz bez większych problemów,co najlepiej zoobrazuje przebieg tego meczu gdzie gospodarze od początku prowadzili grę wygrywając pierwszą połowę ze sporym zapasem 50:25 i odrobienie takiej różnicy graniczy z cudem i blisko tego cudu było, w trzeciej kwarcie wygrali również gospodarze 24:23, więc przewaga ich wzrosła do dwudziestu sześciu oczek. Pomimo tak wysokiej przewagi mogli przegrać cały mecz przez słabą postawę w ostatniej czwartej kwarcie, gdzie ulegli 16:31 a mecz zakończył się zamiast pewnym zwycięstwem to horrorem. Dzisiejszy mecz Skopje zagrają na własnym parkiecie i mam nadzieję, że wyciągną wnioski ze słabej gry w trzech kwartach, a zaczną grać jak równy z równym bo mają ku temu predyspozycje.Gospodarze w tym sezonie nie grają nic nadzwyczajnego, jednak ekipa z Litwy jest jak najbardziej w ich zasięgu. Oglądałem kilka meczy z ich udziałem i mimo silniejszych zespołów z jakimi przyszło im się znierzyć oni grali jak równy z równym. Kilka przykładów wygrali z Union Olimpija 97;96, zagrali wyrównany mecz z czołówką ligowej tabeli Cedevita przegrywając zaledwie czterema punktami 89;85. Mój typ na ten mecz to prowdzenie przez połowę gospodarzy jak i wygranie całego meczu po bardzo atrakcyjnym kursie, który obecnie widnieje.
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria Parva Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Beroe - Ludogorets
Typ: Beroe lub remis
Kurs: 3,4
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dziś zaległy mecz w 1. lidze bułgarskiej pomiędzy 8. w tabeli Beroe a przedstawicielem LM Ludogorcem. Liczę tutaj na małą niespodziankę w postaci niewygrania meczu przez mistrza Bułgarii. Ludogorets gra dokładnie za tydzień najważniejszy mecz w LM z Basel o 3. miejsce w grupie premiowane awansem do fazy pucharowej LE. W Bazylei był korzystny remis 1:1 i w przypadku zwycięstwa maja niemal pewny awans do LE; więc jest o co grać i myślę, że mogą ten mecz potraktować lekko &#39;treningowo&#39;. Tym bardziej, że w sobotę nadarzy się okazja do rewanżu w razie niekorzystnego rezultatu, ale już na stadionie Ludogorca, gdzie powinno być zdecydowanie łatwiej.
Ludogorets przegrał na wyjeździe 1 mecz- z Levskim 1:0 oraz zremisawał pod koniec sierpnia 2:2 z mającym tyle samo pkt. co Beroe Lokomotivem Plovdiv.
Dla mniej odważnych proponuję BTTS o dobrym kursie 2.10. Goście we wszystkich pojedynkach na wyjeździe zanotowali BTTS w tym sezonie, oprócz 1. meczu z Levskim przegranego 0:1.
Typuję tu 1:1
Powodzenia
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Londyn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Murray - Nishikori
Typ: Nishikori +1.5 seta
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pincable
Analiza:
Ostatni mecz na US Open i kapitalny mecz obu panów, 5 setów. Tutaj oboje zaczeli z przytupem i wygrali swoje mecze po 2:0. Kurs na Murraya trochę za niski jak dla mnie dlatego można spokojnie grać seta dla Keia. Super jego pierwszy mecz a Murray do końca nie zachwycił, Nishikori w wywiadach podkreśla, że czuje się tutaj kapitalnie, odpowiada mu wszystko, od jedzenia po nawierzchnie kortu hale itp. Niesamowicie regularny Japończyk może to nawet wygrać...
⛔100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 19:30
Spotkanie: GOG- Sonderskije
Typ: X
Kurs: 8,00
Bukmacher: Bet365
Witam, zagram dzisiaj remis w piłce ręcznej. Wiadomo nie często zdarzają się takie wyniki w tej dyscyplinie, ale warto spojrzeć na H2H tych drużyn i warto spróbować.

01.09.16 CF GOG Sønderjyske 26 : 26
12.12.15 BH GOG Sønderjyske 26 : 26
05.09.15 BH Sønderjyske GOG 23 : 23
17.12.14 BH GOG Sønderjyske 24 : 24
13.09.14 BH Sønderjyske GOG 35 : 34
W tabeli drużyny sąsiadują ze sobą, a tak częste remisy między nimi śmierdzą ustawką, kurs 8,00 warty pogrania......powodzenia
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga młodzieżowa UEFA, Play Offy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maccabi Haifa U19 - Dynamo Moskwa U19
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: forBET
Analiza:
banana1987r kapitalnie opisał to spotkanie nic dodać nic ując, ja od siebie dodam, że obie drużyny są nastawione na ofensywe stąd każde spotkanie w którym grają to przeważnie mecze z dużą ilością bramek przykładem właśnie mecze w lidze młodzieżowej z poprzedniej rundy Maccabi Haifa u siebie rozgromiła aż 5:0 zespół z Białorusi Soligorsk a na wyjeździe wygrali ale już po bardziej zaciętym pojedynku w stosunku 3:2 natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy rozbili zespół z Azerbejdżanu u siebie również aż 5:0 a na wyjeździe pokonali ich w stosunku 2:0. Bardzo dobre porównanie również w różnicy ilości stwarzanych sytuacji gdzie Maccabi Haifa stworzyli sobie ich aż 36 gdzie Dynamo Moskwa &quot;tylko&quot; 17. Jeśli tylko piłkarze Maccabi Haifa będą wykorzystywali swoje sytuacje można być spokojnym o wynik bo to, że będą atakowali to tego jestem pewien, pamiętajmy, że rewanż jeszcze przed nimi w Rosji a tam się gra zupełnie inaczej dlatego ich wynik w pierwszym meczu musi dawać im sporą przewagę. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy i powyżej 2,5 gola, gdzie sami gospodarze mogą nawet pokryć ten over a i gości może coś dorzucą od siebie typuję wynik 3:0 bądź 3:1 dla gospodarzy.
Powodzenia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, DANIA: 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: GOG (Handicap -1,5) - Sonderjyske
Typ: 2 (Handicap -1,5)
Kurs: @1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam . W dniu 16.11 w środę o godzinie 19.30 zostanie rozegrana 10 kolejka duńskiej ligi w piłce ręcznej. Zagrają ze sobą GOG i Sonderjyske . Według bukmacherów faworytem są gospodarze . W tabeli obie drużyny ze sobą sąsiadują i zdobyły po 8 punktów . Bardzo ciekawie wygląda H2H między tymi zespołami . Obie drużyny grały ze sobą 7 razy , a 5 razy padł między nimi remis , co w piłce ręcznej wydaje się niemożliwe . Pozostałe 2 mecze kończyły się wygraną Sonderjyske jedną bramką . Na podstawie tej historii spotkań wybieram taki typ na to spotkanie, liczę na kolejne wyrównane spotkanie między tymi drużynami i uważam że gospodarze nie będą w stanie wygrać wyżej niż 1 bramką . Polecam !
⛔100
 
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej-KHL
Godzina:16:00
Spotkanie:Lada- Niznekamsk
Typ: Lada bez dogrywki
kurs: 2.00
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Lada w ostatnich 5 meczach u siebie 3 wygrała i 2 przegrała. Niznekamsk w ostatnich 5 meczach na wyjeździe przegrali wszystkie. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami to 2 zwycięstwa Lady i 1 Niznekamsk. Jeśli Lada dziś wygra awansuje na 8 miejsce w konferencji wschodniej więc nie mogą sobie dać przegrać.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, Superliga Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Selgros Lublin-AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Typ: 2(+9.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: b365
Analiza:
Dzisiaj, mimo że mamy środek tygodnia, to rozegrane zostaną aż trzy mecze z czego dwa zapowiadają się naprawdę ciekawie. W Lublinie Montex podejmuje Łączpol, który w tym sezonie spisuje się nieźle, bo i kadra została fajnie wzmocniona. Mamy tutaj wyraźnego faworyta, jednak Gdańsk może się postawić biorąc pod uwagę ostatnią grę co trzy dni MKS-u. Nawet w klubie nie kryją się, że każdy w głowie już ma sobotni mecz z Randers. Hrupec nie był skory do większej rotacji w meczu z Koszalinem, ale może dzisiaj w obliczu kolejnego spotkania za trzy dni bardziej skorzysta z rezerwowych, szczególnie na rozegraniu. Prawdziwym hitem będzie jednak mecz Pogoni z Vistalem. Zaległe spotkanie jeszcze z trzeciej kolejki. Oba zespoły nadrabiają zaległości, a ten mecz będzie szczególnie ważny dla szczecinianek, bo jest już pewne, że w meczu Zagłębiem dostały walkowera i tracą cenne dwa punkty. Na start buki dały w tym pojedynku równe kursy, teraz jest tendencja spadkowa w stronę gospodyń, ale czy naprawdę one są tutaj faworytkami? Przy tej ofercie ciężko jest mi coś znaleźć godnego grania, więc dalej będę obserwował rynek, ale może ktoś inny widzi tutaj jakąś dobrą opcję do grania?
Ostatecznie zdecydowałem się coś pograć w Lublinie, bo nie spodziewałem się aż tak wysokiej linii. Na start bet dał 9.5 i to było super, teraz zdjęli z oferty, jednak 1x dalej ma 8.5, co imo dalej jest warte uwagi. Jak napisałem wyżej, Montex między dwoma ważnymi meczami, już tydzień temu w Elblągu pokazały, że potrafią grać nierówno. Dla Łączpolu to ostatni mecz w tym roku, więc jest motywacja, by zakończyć go jak najlepiej. Argumenty mają, jest Siódmiak, Skonieczna, Masna na rozegraniu, skrzydła też niezłe, szczególnie Pasternak, która była już powoływana do reprezentacji. Buki spodziewają się tutaj jakiegoś pogromu ze strony mistrzyń, a może być coś w stylu meczu z Koszalinem, gdzie AZS potrafił nas dojść nawet na jedną bramkę, a na koniec było bodajże -7. Nie uważam, żeby Łączpol był słabszy od Energi, żeby dawać linię o jedno, czy dwa oczka wyższe, więc takie handi pobieram z miłą chęcią.
Do oferty wróciło +9.5, więc gorąco polecam.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ! POLSKIE LIGI, LIGA MISTRZÓW ORAZ INNE CIEKAWE ROZGRYWKI!!!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup
Godzina: 19:00
Spotkanie: KK Cedevita Zagrzeb - Herbalife Gran Canaria
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj również mam dla Was i siebie mecz koszykarski. Jest to spotkanie rozgrywane w ramach europejskich rozgrywek EuroCup. Zagra tutaj chorwacki zespół przeciwko hiszpańskiemu. Tabela tej grupy wygląda następująco

Buki faworyzują w tym spotkaniu zespół z Wysp Kanaryjskich, jednak ja uważam na odwrót, że to Cedevita dziś odniesie wygraną. Wprawdzie Cedevita swój mecz w lidze chorwackiej grała 2 dni temu a Gran Canaria w lidze hiszpańskiej 4 dni temu i bardziej wypoczęty powinien być zespół hiszpański, to ale sytuacja kadrowa na to spotkanie sprawia, że dla mnie na faworyta tego meczu wyrastają gospodarze. Cedevita zagra dzisiaj swoim najmocniejszym składem. W zespole nie ma poważnych absencji a dodatkowo drużyna została wzmocniona amerykaninem Johnem Shurną, który grał w takich zespołach jak Strasbourg, Joventut, Darussafaka, a ostatnio w Valenci. Koszykarz ten ma być dziś gotowy na to spotkanie. Jest to bardzo duże wzmocnienie w ataku w zespole chorwackim. U gości z kolei kadrowo dużo problemów. Nie zagrają dzisiaj Baez i Planinic a niepewny występu jest Kuric, który boryka się z wirusem żołądkowym i wczoraj nie trenował z zespołem. WWydaje mi się, że trener raczej dzisiaj oszczędzi tego gracza, bo w weekend Gran Canarie czeka mecz z Realem Madryt i według mnie trener da dziś całkowicie odpocząć Kuriciowi aby ten był w pełni sił na spotkanie z Realem. Również Pasecniks i Hendrix mają drobne jakieś problemy zdrowotne i raczej powinni w tym meczu zagrać ale kto wie czy trener też któremuś przed tym meczem z Realem nie da odpocząć i wykurować się do końca. U gości wiele problemów, daleka podróż do Chorwacji i zbliżający się prestiżowy mecz z Realem Madryt w lidze sprawiają, że dla mnie na faworyta tego meczu wyrastają gospodarze i to ich wygraną proponuję tutaj zagrać. Gran Canaria jak ten mecz przegra to się nic wielkiego nie dzieje a na lidze w tym momencie myślę, że dużo bardziej im zależy. Grać teraz będą z Realem, który jest liderem w lidze hiszpańskiej a na dodatek sami w tej lidze są na odległym 9 miejscu i muszą zacząć wygrywać aby wizja gry w playoffach nie uciekła. W EuroCup są na 1 miejscu, wyjdą tutaj spokojnie i ewentualna porażka w dzisiejszym meczu nawet nie sprawi, że stracą tego lidera także trener może tutaj dziś śmiało poeksperymentować i dać odpocząć graczom z pierwszego składu.
✅175
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK Saloniki - PGE Skra Bełchatów
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet

Analiza: Ostatnia runda kwalifikacji Ligi Mistrzów. Michał Winiarski studzi emocje twierdząc, że w Grecji zawsze grało się ciężko. Choć z samym PAOK-iem bełchatowianom nie przyszło jeszcze rywalizować, to rywal u siebie rzadko przegrywa, największe batalie tocząc z Olympiakosem. Skra będzie jednak przeciwnikiem z wyższej półki niż ligowi rywale i to polski zespół jest faworytem do zwycięstwa, aczkolwiek nie sądzę aby mecz zakończył się najwyższym wymiarem kary dla Greków. Publiczność gospodarzy jest silnym zawodnikiem tej drużyny, a trener zapowiada walkę do ostatniej piłki. W takiej sytuacji uważam, że Grecy seta powinni urwać. W zespole z Salonik nie zagrają ze względów proceduralnych były reprezentant Canarinhos
Brazylijczyk Dante Amaral oraz zdrowotnych była gwiazda reprezentacji Wenezueli Ernardo Gomez. Na parkiecie w Grecji nie zobaczymy również po polskiej stronie Mariusza Wlazłego, którego zastąpi nie kto inny jak Bartosz Kurek. W obecnym sezonie bełchatowianie na wyjeździe po za meczem z Cuprum zawsze tracili sety. Zaś rywale w czterech meczach stracili dwie partie. Dlatego nie sądzę aby ten mecz zakończył się 0:3.


⛔100
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Varese-Rosa Radom
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Dziś spróbuje zagrać na zwycięstwo Radomian. Patrząc w statystyki naprawdę im ostatnio dobrze idzie i patrząc na ten kurs wydaje mi się na value. Pomimo 3 ostatnich przegranych widzę ich szanse w tym meczu. Varese to ostatnia drużyna tej tabeli i jeśli Radom będzie chciał się utrzymać to musi ten mecz wygrać. Wyniki Varese są naprawdę słabe 1-4 to ostatnia passa tej drużyny. Radomianie natomiast 3-2. Włosi przegrali z Paokiem u siebie z którym nie bez problemu ale Radomianie w końcu wygrali. Włosi w swojej lidze też nie zachwycają. Licze na wygraną radomian po dobrym kursie.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Liga Mistrzów
Godzina:18:00
Spotkanie: Pinar - Le Mans
Typ: Le Mans win
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś krótko bo z pracy piszę i czasu zbyt wiele nie mam. Dlaczego Le Mans?
Po pierwsze nie wierzę w graczy Pinaru tak jak im zawierzyłem ostatnim razem. Fakt że w owych rozgrywkach się wywiązali, ale to co zagrali w lidze z cieniutką drużyną TED Ankara (wygrana dopiero po dogrywce), to wstyd. Pinar w dalszym ciągu po prosu gra w kratkę, zawodnicy nie do końca chyba są ze sobą zgrani,zazwyczaj nie przekraczają lini 75 ptk.
Po drugie drużyna Le Mans wcale nie wygląda tak źle jak to przedstawił przedmówca, a ostatnio dwie wygrane w lidze, z czego jedna na trudnym terenie w Paryżu. Liga francuska ma to do siebie że jest chyba najbardziej wyrównaną ligą ze wszystkich możliwych w europie, może w tym sezonie poza Monaco które dopiero przegrało pierwszy mecz w tym sezonie z Nancy,chyba na ten moment są po za zasięgiem.
Reasumując bilans 3-1 w lidze mistrzów świadczy dobrze o Le Mans, wpadka z Kataja ok, każdy tu będzie miał wpadki. Liczę na fajny mecz, ale bardziej skuteczną drużynę z Francji co w rezultacie da im zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.
Powodzenia,
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Durassafaka Dogus - CSKA Moskwa
Typ: ht/ft CSKA/CSKA
Kurs: 1.8
Bukmacher: BET365
Analiza:
W ostatnim moim typie dotyczącym koszykówki przestawiłem Wam, jak to CSKA wygrywa wszystko do przerwy i potem cały mecz. I to się potwierdziło, wygrywali z Realem, prowadząc po 2 kwartach 49-38. Mój typ ht/ft wszedł, ale drugą moją opcją było handi -2.5pkt. Dobrze jednak, że nie zdecydowałem się na ten kierunek, bo Real Madryt doszedł ich na 1 punkt. 2 połowa nie była najlepsza w ich wykonaniu, dlatego dzisiaj idę również w ht/ft, bo wyraźnie ekipa mocno wchodzi w mecz, a potem zdarza się, że rywal ich dochodzi. Dogusy lepiej spisują się na wyjazdach (3 mecze, 3 wygrane: z Żalgirisem, Uniksem Kazań i Crveną Zvezdą). U siebie tylko 1 wygrana (z Bambergiem 2 punktami) z 3 rozegranych meczów, przegrane z Fenerbahce i Anadolu Efes.
Moskwie nie robi różnicy, gdzie grają, mocny skład, komplet zwycięstw, te wyjazdowe to: z Olympiakosem różnicą 6pkt, z Efesem 6pkt, Galatasaray 25pkt. Sprawę załatwiają już do przerwy. Kurs na ich wygraną tylko 1.36.
Polecam mój typ po kursie 1.8
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pinar - Le Mans
Typ: under 140,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza
Jak widzę często dziś grany typ. Ja idę tutaj w under a główny powód to drużyna z Francji. Le Mans w rozgrywkach Champions League osiągała jak dotychczas piorunujące wyniki: 68-49 (dwa razy), 77-76 i 72-61. Jak widać tylko raz przekroczyła zakładany pułap. Wogóle drużyna ta w ostatnich tygodniach stawia na ostry defense, a potwierdzają to wyniki meczów z ligi francuskiej i ostatnie 107 punktów w meczu z Paryżem. W drużynie brak jakichś wielkich strzelców, opierają się na graniu drużynowym.
Pinar również nie zachwyca, niby w składzie są jakieś tam znane nazwiska, ale w ich grze brak jest wyraźnej iskry...w rozgrywkach Champions League zdarzyły się im mecze w których rzucali 69 i 61 punktów. Myśle że i dziś obie drużyny będą głównie bronić i zdobywanie 35 punktów na kwartę będzie zadaniem niewykonalnym
⛔100
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Northern Ireland Open 2016
Godzina: 2 1 :00 CET
Spotkanie: Marco Fu - Sam Baird
Typ: Sam Baird
Kurs: 2,50
Bukmacher: betsafe
Analiza: W ostatnich tygodniach Fu bez formy i w meczu 1 rundy z Dayem (4-3) pokazał, że nic się nie na lepsze nie zmieniło. Męczył się przez cały mecz się z najprostszymi zagrania, wybiera idiotyczne uderzenia i jeszcze nie potrafi ich wykonać, a wygraną podarował mu rywal w deciderze. Nie ma nawet sensu wchodzić w typy na jego wygraną, bo nie ma żadnej gwarancji jak zagra. Bairdowi też potrafi odwalić, ale wbijać potrafi, a Fu daje pograć ostatnio każdemu, więc i jemu nie poskąpi. Dla mnie kolejny papierowy faworyt i najbardziej pasuje mi tutaj over a może i nawet wygrana Bairda, który akurat z Fu grać potrafi.


ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom