>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.11.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje U21
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Szwajcaria
Typ: Francja i obie strzelą
Kurs:
2,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami hit w grupie 2, zmierzą się Francuzi, którzy zajmują 2 miejsce ze Szwajcarami, którzy są liderami. Obie te ekipy dzieli 3 punkty (wygrana Szwajcarii u siebie z Francją 3:1). Warto dodać, że mimo iż z grupy awansuje bezpośrednio tylko zwycięzca + 5 najlepszych drużyn z miejsca 2 to obie te ekipy już mają awans zapewniony teraz pytanie tylko kto wygra grupę.
Wydaje mi się mimo wszystko, że Francja jest zespołem piłkarsko zdecydowanie lepszym i powinni wygrać dzisiejsze spotkanie ale aby zając 1 miejsce muszą wygrać minimum 2 bramkami.
Ja stawiam zakład łączony mianowicie Francja wygra i obie strzelą bramkę.
W każdym meczu obie drużyny strzelały bramki, Szwajcarzy mają komplet 9 zwycięstw natomiast Francuzi 8 zwycięstw i 1 porażka (1:3).
Szwajcarzy kilka dni temu męczyli się strasznie z Azerbejdżanem strzelając bramkę na 2:1 dopiero w 91 minucie czy to była oznaka już zmęczenia? Zobaczymy dziś, ja jednak wierzę, że strzelą bramkę.

154
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +96
R 699,1K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie C
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vila Nova - Botafogo PB
Typ: Vila Nova
Kurs: 1.86
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Niższe ligi w Brazylii - tu tez można znaleźć coś fajnego. Gospodarze to trzecia ekipa w tabeli z bilansem 24 zdobytych punktów w 14 meczach i statystykami bramkowymi 15:8, z tego 17 punktów i bilans 11:1 w meczach u siebie. Na przeciwko nich stanie ekipa Botafogo PB, która zdobyła 15 punktów i ma bilans 17:15, ale w meczach wyjazdowych tylko 5 oczek i 5:10 w 7 meczach. W ostatnim meczu H2H we wrześniu tego roku było 0:0 w meczu na stadionie Botafogo. Dziś wydaje mi się, że własna murawa zrobi różnicę i zobaczymy zwycięstwo Vila Nova.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaKoszykówka, Portoryko
Godzina: 23:00
Spotkanie: San German - Guaynabo
Typ: powyżej 172,5 punktów (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,85
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Zmiana dyscypliny aby przerwać złą passę, typ oparty tylko i wyłącznie na statystykach.
W marcu zawieszono rozgrywki by rozpocząć je w tym miesiącu. Drużyna San German po wznowieniu rozegrała 3 spotkania i 2 razy pokryła taką linię: 167, 174 i 175 punktów w spotkaniu. Goście mają za sobą 2 spotkania i na razie pół na pół - 170 i 213 punktów.
Ostatni raz obie ekipy miały przyjemność zagrać ze sobą w marcu tego roku i wynik był wtedy bardzo wysoki, Guaynabo wygrało we własnej hali 104:103.
Obie ekipy zajmują ostatnie 5 miejsca w swoich grupach (grupy liczą po 5 drużyn, 4 awansują do play-off) i liczę na takie spotkanie bez kalkulacji, szybkie akcje i sporo rzutów co przełoży się na wysoki wynik spotkania.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom