>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
A 3

asmadeusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primiera Division
Spotkanie: Zaragoza - Levante
Typ: Zaragoza powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Zaragoza jest na fali, zagrali super mecz z Rayo Vallecano na wyjeździe wygrany 2:0. Dla mnie pewniak - Apono i Postiga gwarantują bramki.
Kiepska analiza.
 
M 2

methodkill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy, Serie A
Spotkanie: Fiorentina - Siena
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Derby Toskanii wg. wypadna korzystniej na rzecz Fiorentiny ktora prezentuje hm moze nie rewelacyjna forme ale na pewno smialo mozna napisac zdecydowanie lepsza od pilkarzy Sieny ktorzy klasuja sie poki co na samym dole tabelii serie A, ostatnie trzy mecze Fiorentiny zapewne nie napawaja ich duma a wiec maja cos do udowodnienia swoim kibicom a przeciwnik nie jest raczej wymagajacy dodam jeszcze iz pilkarze Fiorentiny jeszcze nie przegraliu siebie i ostatnie spotkanie miedzy nimi zakonczyly sie wlasnie ich zwyciestwem a wiec stawiam ich jako faworytow tego spotkania.
⛔100 - drugi typ tego samego dnia. Najpierw regulamin przeczytaj, a potem typuj!!!
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Corinthians Sao Paulo - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
W dniu dzisiejszym zostanie rozegrany finał klubowych mistrzostw świata pomiędzy Corinthians i Chelsea wielkim znawcą piłki brazylijskiej nie jestem więc na temat drużyny z Sao Paulo bardzo się nie wypowiem co do Chelsea to już co innego lecz tutaj również jakichś wielkich opracowań pisał nie będę gdyż nie mam aż tak dobrych analitycznych przemyśleń. Powiem tylko tyle oglądałem mecze obu drużyn w tych mistrzostwach co do Corinthians to szczerze spodziewałem się innej gry, myślałem że jak zespół jest z Brazylii to będą grać jak Brazylijczycy czyli finezyjnie niczym kadra Brazylii ładne zwody i non stop atak a tu nic z tego po strzelonej bramce przez Guerrero nic ciekawego już nie pokazali brak było też idywidualnej gry wielkiego talentu Corintians czyli Romarinhio gdyby nie to że napastnicy Al Ahly byli nieskuteczni i nie potrafili dobrze strzelić na bramkę to gracze Corinthians mogli by ten mecz przegrać. Co do meczu Londyńczyków to akurat w tym meczu byłem zaskoczony pozytywnie gdyż Chelsea grała naprawdę ładną dla oka piłkę i to z nie byle jaką drużyną gdyż Meksykańskie Monterey jest napewno silnijeszą drużyna niż Egipskie Al Ahly widać że po kryzysie w drużynie nie ma juz śladu i Benitez przestawił druzyne na dobre tory te dobre podania i wyjścia Luiza rajdy Maty i Hazarda coś pięknego. Na to samo liczę i dzisiaj czyli na pewne zwycięstwo Chelsea tym bardziej że
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Norwegia
Spotkanie: Tromso – Centrum Tigers
Typ: AHC Tromso -7
Kurs: 1.76
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek koszykarski mężczyzn w ramach 16 kolejki Norweskiej BLNO Liga gdzie zmierzą się gospodarz ekipa Tromso Storm z 2 Centrum Tigers. Gospodarze tego pojedynku w ostatnim czasie nie mają sobie równych pewnie zwyciężając kolejne spotkania a ich obecna pozycja w tabeli jest mocno ugruntowana sporą przewagą na pozostałymi drużynami poza dzisiejszym rywalem nad którym mają przewagę 2 punktów. Goście jednak w ostatnim czasie grają w kratkę wygrywając u siebie przewagą 9 punktów z ostatnim aktualnie Ammerud Basket z którym np. Tromso wygrało różnicą 32 punktów! W następnym pojedynku dzisiejsi goście przegrali na wyjeździe 75:73 z 6 obecnie w tabeli Asker Aliens więc jeśli przegrali z 6 drużyną to dzisiaj nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo Tromso. Reasumując pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci -7 punktów Tromso a w przypadku zwycięstw akurat różnicą 7 punktów zwrot postawionej stawki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1 2012/2013
Spotkanie: Paris SG - Lyon
Typ: x2
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365

Otóż dziś o 21 czasu naszego odbędzie się mecz na szczycie w ekstraklasie ligi Francuskiej. Na własnym boisku zagra Paris SG z Lyon. Kursy na gospodarzy lecą w dól, robi się Nam pewniak na gospodarza. Ibrachimovich zaciera ręce że znowu jakieś brameczki strzeli...
Ale zaraz zaraz....
Przeciwnikiem jest przecież Lyon heloooooooł.... To nie jakiś cienias Valencianes czy Evian że można go klepnąć 4-0! Ludzie popatrzcie na tabelę i zobaczcie kto jest liderem a zarazem faworytem na mistrza jesieni.
Lyon wygrał ostatnio 3 najwazniejsze mecze:
St Etienne - Lyon 0-1
Lyon - Montpellier 1-0
Marseille - Lyon 1-4
Widać że goście potrafią grać na wyjazdach i uważam że dziś to potwierdzą zdobywając co najmniej 1 pkt w stolicy Francji.
Dodam jeszcze że ostatni mecz rozgrywany w Paryżu to właśnie lyon wygrał 1-3.
Może skusze się do pogrania na gołą 2. Jak Lyon zagra mądrze z kontry to liczę wieczorem kasę ;)
⛔100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Wiem, że typ już był, ale widzę, że użytkownik MethodKill złamał trochę regulamin i w takim wypadku nie wiem, czy liczy się tylko pierwszy typ czy w ogóle. Jeżeli tylko pierwszy, to chętnie &#39;przejmę typ&#39;, a jeżeli nie, to proszę &#39;olać&#39; moje wypociny ;]
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Seire A
Spotkanie: Fiorentina - Siena
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,71
Buk: Betfair
Analiza:
To co... koniec złej serii Fiory co? Też to czujecie (;d)? Bo ja jestem niemal w 100% pewny, że fioletowi właśnie wyszli spod tego zimnego prysznica i że to raczej wyjdzie im na dobre. No to przystępuje do analizy.

pod względem kursu:
Szkoda, że jestem zmuszony do gry handicapem. Liczyłem, że po tej słabej serii Fiory, kurs będzie wynosił ok 1,5 (na taki już bym się zdecydował), tymczasem mam taką zasadę, że kursów poniżej 1.5 nie gram i będę się jej trzymał. No czyli jak nie czysta &#39;1&#39; to padło na handi. Uważam że jest on bardzo prawdopodobny. Nie sądzę, aby Siena dała dzisiaj rade postawić opór gospodarzom. W prawdzie zazwyczaj podopiecznych COsmiego przedstawiam jako tych &#39;oporowych&#39;, ale dzisiaj wydaje mi się, że Fiora będzie miała swój dzień i nic ich nie zatrzyma.

styl gry:
Czy te drużyny sobie &#39;pasują&#39;? Może nie tak jak w meczu wczorajszym (Lazio - Inter) ale jednak. Dlaczego? Siena pewnie się zamuruje (nawet jakby nie chciała, to i tak gra ofensywna im nie wyjdzie), ale to chyba nie przeszkodzi gospodarzom. Pokazali oni już, że potrafią grać kombinacyjnie i dobrze się czują w ataku pozycyjnym. Poza tym wraca Jovetic, który pewnie zaczaruje dzisiaj nie raz.
Skoro Siena się zamuruje, to będzie czekała na kontry tak? No to niech se czeka, ale wątpię aby to zadziałało. Po pierwsze uważam, że defensorzy Fiory spokojnie poradzą sobie z napastnikami rywala a po drugie - nawet jakby im uciekli, to i tak nie wiadomo czy dzióbną tą bramkę, ponieważ z wykończeniem to u nich słabo. Sam trener ostatnio wyraził swoją frustrację po dwóch ostatnich meczach, kiedy to jego zawodnicy nie potrafili wbić piłki do bramki przy dogodnych okazjach.

motywacja:
Obie drużyny potrzebują punktów na gwałt. Gdyby nie te ujemne punkty na początku sezonu, to goście nie czuli by takiej presji, a tak... no po prostu muszą. No tak, tylko że Fiora też musi. Padały głosy, że celują w LM a skoro tak, no to trzeba trochę podgonić. Walka o europejskie rozgrywki w Seire A jest imponująca. Walczy o nie 7-8 drużyn, dlatego żadna z nich nie może sobie pozwalać na niespodzianki. Także jak napisałem na początku - obie ekipy będą solidnie zmotywowane, ale to raczej nie powinno przeszkodzić gospodarzom w odniesieniu zwycięstwa.

Skłądy:
Fiorentina (probable): Viviano; Roncaglia, Rodriguez, Savic; Cassani, Borja Valero, Pizarro, Aquilani, Pasqual; Jovetic; Toni

Siena (probable): Pegolo; Neto, Paci, Felipe; Sestu, Vergassola, Bolzoni, Del Grosso; Rosina, Valiani; Calaiò

poważne braki? U gości nie ma, natomaist u gospodarzy zabraknie Cuadrado i Ljajicia
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Barcelona : Atl. Madrid
Typ: 2
Kurs: 10.00
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
no to dziś na grubo ???? . Myśle że dzisiaj bedzie sensacyjna niespodzianka jednak dla mnie nie do końca. Atl wygra bo od kilku spotkań czekają tylko na ten mecz i każdy zawodnik zrobi dzisiaj wszystko żeby odrobić straty do lidera .......Barcelona od kilku meczy nie pokonana ale w końcu z kimś musi przegrać ....... jest to dla mnie mecz typu Śląska z Legią ale nie ma co porównywać ???? Atl juz nie raz pokazało że umie wygrywać jak trzeba to wysoko jak trzeba to z silnymi zespołami...... nie będę pisał żadnych licz kto ile bramek strzelił kto interesuje się ligą Hiszpańską wie o co chodzi! co do zwycięzcy spotkania jestem pewnien..... Dzięki ! i powodzenia
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy 2. Bundesliga
Spotkanie: Schwenninger - EC Hannover
Typ: EC Hannover 60&#39;
Kurs: 5.25
Buk: Bet365
Schwenninger nie jest drużyną ofensywną, skupia się głównie na defensywie i liczy na błędy rywali, podobnie jak Hannover. Można więc liczyć że mecz będzie kręcił się koło remisu ale jak pokazał ich ostatni mecz tak być nie musi. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli zawodnicy Hannover i dziś może być podobnie. Ostatnie spotkanie Schwenninger to przegrana po karnych z mocnym Ravensburg. Dziś teoretycznie przeciwnik słabszy i już takiej mobilizacji może nie być. Gospodarze nie błyszczą w ofensywie do tego na własnej tafli gra im się gorzej niż na wyjeździe. W Hannover ostatnie 3 spotkania bronił Peter Holmgren, w tym również w wygranym niedawno meczu właśnie z Shwenninger 4:0. Statystycznie spisuje się dobrze co sprawia że jeśli utrzyma dobry poziom może wskoczyć na dłużej do bramki. W drużyny gospodarzy nie zagra Pierre-Luc Sleigher (20 meczy: 5G,9A) u gości pełne zestawienie. Liczę że trochę ubędzie koncentracji drużynie Schwenninger z wcześniejszego meczu i tym samym goście to wykorzystają.
⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga hiszpańska
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: Atletico nie strzeli
Kurs: 2,25
Buk: Bwin
Analiza:
Ja mam trochę inne zdanie na temat tego spotkania. Wiem, że hit i gra lider z wiceliderem ale jednak w moim odczuciu, to Atletico za wiele tutaj nie zrobi. Jak dla mnie to zapewne będzie podobne spotkanie, do tych na Bernabeu i Mestalla, gdzie Atletico dawało pokaz bezradności. Widać ogólnie, że poza Vicente Calderon to zupełnie inny zespół. Wiadomo, że z takimi ekipami jak Granada, Espanyol czy Real Sociedad to o wiele łatwiej o punkty ale gdy przychodzi się mierzyć z tymi największymi tuzami, to jest już inaczej. Przede wszystkim moim zdaniem największy błąd popełnia Simeone, który ustawia zespół zbyt defensywnie. O ile tacy zawodnicy jak Mario Suarez czy Gabi to zawodnicy stricte defensywni, o tyle kwartet Arda Turan, Koke, Falcao i Diego Costa przy grze defensywnej są nie zbyt użyteczni więc tutaj tkwi ten problem. Ogólnie to widać, że na wyjazdach nie są tak skuteczni. Jedynie w Sevilli strzelili Betisowi 4 gole, a w pozostałych spotkaniach strzelali po jednym golu, nie licząc tych dwóch wyjazdów do Madrytu i Valencii, gdzie przegralo po 2:0. Teraz kolejny mega trudny wyjazd i znowu zapewne zagrają defensywnie, przez co będzie mało okazji do strzelenia gola. Wiadomo, że Barca aż tak w defensywie nie zachwyca, to jednak uważam, że w takim spotkaniu Tito ustawi na tyle bezpiecznie tyły, żeby żadnych cyrków nie było.
Niby na bts-y kursy całkiem przyjemne ale ja tam uważam, że Atletico może tutaj gola nie zdobyć, a kurs naprawdę dobry więc warto to pobrać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - FIFA World Club Championship Spotkanie: Corinthians – Chelsea FC
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin
W półfinale przeciwko Al Ahly mieliśmy dobry przykład w jakim nie brazylijskim stylu grają zdobywcy Copa Libertadores. Corinthians prezentują typowo defensywny styl, który po szybkim strzeleniu gola po prostu niemal zabił mecz. Tempo gry spadło, Brazylijczycy oddali posiadanie piłki (55-45 na niekorzyść Corinthians), ale nie oddali pola rywalom stosując stały pressing. Al Ahly zdołało wyprowadzić ledwie kilka ataków, ale nie zrobili nimi większej krzywdy rywalom. Z kolei Chelsea przeciwko Monterrey zaprezentowała się bardzo korzystnie. David Luiz często włączał się w rozegranie, niemal przesunął się do drugiej linii i trzeba powiedzieć, że bardzo dobrze to wyglądało. Chelsea w tej chwili dużo bardziej wspomagają Torresa (5 goli w 3 ostatnich meczach), a Benitez rozumie jego grę lepiej niż kto inny. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo (3-1) nad groźnym rywalem. W moim odczuciu to Chelsea jest faworytem tego meczu. W starciu dwóch odmiennych stylów gry stawiam na ten bardziej ofensywny. Mają mnóstwo talentu w przednich formacjach, na czele z Hazardem i Matą w środku pola i reaktywowanym Torresem na szpicy. Ale kluczowym graczem może okazać się wspomniany David Luiz, który swoimi szarżami na bardziej niż zwykle wysuniętej pozycji będzie siał zagrożenie w szykach obronnych Brazylijczyków. Corinthians wyjdą na Chelsea raczej defensywnie nastawieni. Po pierwsze, ten mecz ma bardzo duży ciężar gatunkowy, a po drugie ich trener zdecydowanie przedkłada organizację i determinację nad kreatywność swoich graczy. A że mają do tego idealnych wykonawców pokazali w Copa Libertadores, gdzie w 14 meczach stracili ledwie 4 gole! Trzeba przyznać, że to imponujący wynik. Z pewnością Chelsea będzie miała trudny orzech do zgryzienia i jeśli to wygrają to minimalnym stosunkiem. Dlatego spodziewam się underowego zwycięstwa faworytów.
⛔100
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy kobiet
Spotkanie: Węgry - Serbia
Typ: Serbia (-2)
Kurs: 1.87
Buk: Betsafe
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu o trzecie miejsce, w kobiecych Mistrzostwach Starego Kontynentu w piłce ręcznej, zmierzą się ze sobą reprezentacje Węgier i Serbii. Serbki, będące gospodyniami Mistrzostw, minimalnie uległy w dniu wczorajszym Czarnogórkom, w spotkaniu 1/2 finału 26-27. Węgierki natomiast zdecydowanie przegrały z Norweżkami 19-30. Dość powiedzieć, że Madziarki nieco szczęśliwie dotarły do tej fazy turnieju, co było efektem niebywałej niefrasobliwości silnych Rosjanek, które aż 3-krotnie zremisowały w spotkaniach grupowych, co pozwoliło Węgierkom na zajęcie drugiego miejsca, z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek, poniesionych z Czarnogórą i wspomnianą Rosją. Zdecydowanie lepiej w fazie grupowej poradziły sobie gospodynie, które potrafiły uporać się z Czechami, mocną Danią oraz Francją. Zanotowały ponadto remis ze Szwedkami i minimalną porażkę z faworyzowanymi Norweżkami. To pokazuje, która z reprezentacji sięgnie w dniu dzisiejszym po brąz. Moim zdaniem będą to Serbki, które niesione głośnym dopingiem wyjdą zwycięsko ze swojego ostatniego spotkania w turnieju.
⛔100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CYPR: Pierwsza Dywizja
Spotkanie: AEL Limassol - Doxa
Typ: x2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:

AEL Limassol w ostatnich dziesięciu meczach wygrał cztery razy, trzy razy zremisował i trzy razy przegrał.
Doxa w ostatnich dziesięciu meczach wygrała pięć razy, dwa razy zremisowała i trzy razy przegrała.
Wybrałem ten mecz z moich dzisiejszych typów ponieważ bardzo przejrzyście widać spadek formy AELu i progres dobrej formy Doxy. Obie drużny grały z Paphos i obie odniosły zwycięstwo na tą drużyną. Również obie drużyy zagrały z Ahnasem i obie drużyny wyniosły z meczów remis 1-1 ????
Według mnie Bardzo możliwe jest zwycięstwo Doxy ale jak zwykle wolę podeprzeć się remisem ponieważ w tym meczu wszytko może się zdarzyć ????
⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon- bieg masowy kobiet 12,5 km
Spotkanie: Kto wygra ?
Typ: Gabriela Soukalova
Kurs: 10,0
Buk: Betsafe
Analiza:
Witam. Dzisiaj spróbuję troszkę zaryzykować i postawić na zwycięstwo czeszki w biegu ze startu wspólnego na 12,5 km. Dlaczego na czeszkę? Oto kilka argumentów.
Gabriela ostatnio prezentuje się znakomicie wygrała sprint i zajęła 2 miejsce w biegu na dochodzenie, w obu biegach nie pudłując ani razu. Biegowo również nic dodać nic ująć, jest kilka szybszych od niej dziweczyn. Kto mógłby jej zagrozić: Berger- chyba lekko spóściła z tonu po fantastycznym początku, Daria - biegowo zawsze groźna, ale strzelanie dość niepewne. Kaisa- podobnie w biegu jest najlepsza, ale strzelanie katastrofa, nie wspominając o Miriam, która to jest w stanie spudłować 5 na 5. To główne rywalki do zwycięstwa i wszystkie w ostatnim czasie spisują się znacznie gorzej na strzelnicy, a tutaj jedno pudło to już strata 1 minutu, także wydaje mi się, że czeszka w takiej dyspozycji strzeleckiej powinna spokojnie wygrać ten bieg. Zimna krew na strzelnicy i dobra postawa biegowa powinny jej zapewnić 3 podium w Pokliuce. Polecam, a dla ostrożnych TOP 3 po kursie 3,0.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: PŚ Engelberg HS137
Typ: TOP3- K.Stoch
Kurs: 2.75
Buk: Bwin
Analiza:
Witam!
Dziś typ po części patriotyczny po części realistyczny. Kamil po spokojnym treningu w Ramsau powrócił do dobrego skakania. Właściwie to nie wiadomo, czy wrócił już tak na stałe ale ostatnie wyniki czy to z kwalifikacji czy też z wczorajszego konkursu napawają optymizmem. Skoki to bardzo nieprzewidywalna dyscyplina sportu, wpływ mają nie tylko umiejętności zawodnika ale głównie warunki pogodowe w jakich skacze. Ciężko jest więc trafiać typy. Dzisiaj jednak w Engelbergu mają być dobre warunki do skakania. Słaby wietrzyk nie powinien wypaczyć wyników konkursu. Stoch po wczorajszym zwycięstwie a zarazem porażce nie będzie spoczywał na laurach. To jest dopiero początek sezonu ale jakże ważny. Walka dzisiaj będzie ogromna, bowiem konkurs ten ukształtuje listę na Turniej 4 skoczni. Każdy zatem będzie walczył o jak największą bonifikatę punktową. Cóż można powiedzieć o szansach Stocha na TOP3? Na pewno są i nie są wcale małe. Wszystko zależy od warunków i psychiki zawodnika. Ja jednak myślę, że po spokojnym treningu i po wczorajszym dobrym skakaniu dziś nie przyjdzie załamanie formy i zobaczymy znów Polaka na podium. Oby na jak najwyższym stopniu ale ważne aby w ogóle na nim się pojawił,
pozdrawiam
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: PŚ Engelberg HS137-Zwyciezca grupy-(Bardal,Hvala,Morgenstern,Amman)
Typ: Hvala
Kurs: 3.80
Buk: Bwin
Analiza: Jaka Hvala od początku sezonu radzi sobie rewelacyjnie. Kto by pomyślał, że młodziutki Słowieniec z taką łatwością wedrze się do czołówki i tak w niej namiesza. I choć zdarzają się mu przeciętnie skoki to przeplata je naprawdę rewelacyjnymi. We wczorajszym konkursie oddał najdłuższy skok 1 serii-136m. W drugiej nieco popsuł swoją próbę lądując na 129metrze jednak mimo tego zajął w zawodach bardzo dobrą 5 lokatę. Podsumowując- talent czystej wody-stać go dziś nawet na zwycięstwo. Warto teraz poświęcić kilka słów jego rywalom z grupy, z której wytypowałem go na zwycięzcę. Zacznę może od końca. Amman obecnie raczej nie skacze równo. Wczoraj nie udało mu się awansować nawet do drugiej serii. Sądzę, że szczyt formy może szykować tradycyjnie na imprezę sezonu jaką będą mistrzostwa Świata. I choć wiadomo, że szwajcar potrafi zawsze wszystkich zaskoczyć i dziś na dużej motywacji powalczyć o wysokie miejsca to jednak uważam to za wątpliwe. A nawet jeśli to niekoniecznie musi przy tym wyprzedzić Hvalę. Co do Bardala to jest on dla mnie zaskoczeniem na plus. Utrzymał dobrą formę z zeszłego sezonu i ani myśli zadawalać się średnimi skokami. Widać , że norwegowi znudziło się już średniactwo i teraz miejsca w okolicy podium to dla niego minimum. Wydaję się jednak, że choć skoki ma powtarzalne i na wysokim poziomie to brak mu tego szczególnego błysku , który pozwala odlecieć na odległości nokautujące rywali. Hvala zaś go posiada i w każdej chwili przy jego obecnej formie może odpalić. Na koniec Morgenstern. Zastanawiam się czy kiedyś znów odpali w wielkim stylu i coraz częściej dochodzę do wniosku, że może mu być o to niezwykle trudno. Ostatnio skacze dobrze i nic poza tym. Jak zawsze nienaganny styl i technika jednak nie przekłada się to na odległość. Zawsze do najlepszych brakuje mu kilku metrów.I choć w klasyfikacji Pucharu Świata jest wysoko, trzyma się podium i okolic to nie ma w jego skokach tej radości i formy jaka mu towarzyszyła gdy sięgał np po kryształową kulę. Jak widać z powyższej 4 Havala prezentuje najwyższą formę i uważam ,że pozostałych 3 rywali może mu zagrozić w podobnym stopniu jednak niewystarczająco mocno. Stawiam po dobrym kursie Na Jakę, polecam.
⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy kobiety
spotkanie: Norwegia - Montenegro
typ: Montenegro wygra różnica 1-3 bramek
kurs: 4,75
bukmacher: bet365
analiza:
przed nami wielki finał rozgrywanych w Serbii Mistrzostw europy kobiet w piłce ręcznej, naprzeciw siebie stają dwie drużyny które na przestrzeni całego turnieju najbardziej zasłużyły na awans do finału, są to Norwegia i Czarnogóra. Droga obu drużyn do finału wyglądała praktycznie tak samo. Norweżki wygrały wszystkie 3 mecze w fazie wstępnej turnieju (z Serbkami, Czeszkami i Ukrainkami) i awansowały do dalszej fazy z pierwszego miejsca, gdzie odniosły zwycięstwa z Francuzkami i Szwedkami oraz na koniec przegrały z Dunkami. W półfinale rozgromiły Węgierki 30:19, i właśnie to zwycięstwo stawia je w roli faworytek finału. Czarnogórki również wygrały wszystkie mecze w fazie wstępnej (z Rosjankami, Rumunkami i Islandkami), w kolejnej fazie odniosły zwycięstwa z Hiszpankami i Węgierkami oraz niespodziewanie wysoko przegrały z Niemkami. Półfinał z gospodyniami w wykonaniu Montenegro to gra nerwów i mecz, w którym wynik ciągle oscylował w okolicach remisu, wygrany ostatecznie 27:26. Ja jednak typuje przeciw bukmacherom i zdrowemu rozsądkowi i sadzę, że Czarnogórki minimalnie wygrają, przemawia za nimi fakt, ze są głodne sukcesu oraz to, że ich bałkański honor i zadziorność nie pozwolą im przegrać drugiego finału wielkiej imprezy w tym roku, bowiem przegrały już finał Olimpiady 26:23 z Norweżkami właśnie.
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka nożna - Niemiecka Bundesliga
Spotkanie : Hoffenhaim - Dortmund
Typ : 2 ( azjan 2.5 :0 )
Kurs 5.50
Buk: Bet365
Witam. Spotkanie zawodzącego w tym sezonie w lidze Dortmundu z słabym Hoffenhaim. Gospodarze od 6 spotkań bez zwycięstwa, a więcej 5 meczy z rzedu to porażki! Zaś Borussia wcale nie lepsza, bo 3 mecze bez zwycięstwa w lidze. No rzeczą jasną jest iż mistrzostwo w tym sezonie już uciekło, lecz chyba walka o 2 miejsce jest ich priorytetem i czas na zdecydowane zwyciestwo z przeciętną drużyną z dołu tabeli. Nie słyszałem nic o jakiś większych osłabieniach Borussi więc pozostaje dzisiaj zdecydowanie powalczyc i pokazac ze póki co 4 pozycja to tylko chwilowe zawahania ze strony &quot;polskiego&quot; klubu i dzisiaj wrzucą Haffenhaim i 4-5 bramek i pokażą wszystkim niedowiarkom, że jeszcze nie wszystko stracone w tym sezonie, Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Niemcy 2
Duisburg - Regensburg
Over 3.5 gola
4.00
Williamhill

Na dzisiaj wybrałem emcz z zaplecza Bundesligi. W 19 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Duisburg i Regensburg. Gospodarze na półmetku sezonu zajmują dopiero 14 miejsce w tabeli. Goście zawodzą na całej lini. Są na ostatniej, 18 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na ovewr 3.5 gola.
Po pierwsze obie drużyny w tym sezonie zaliczyły sporo meczy, w których wpadały co najmniej 4 bramki. Gospodarze mieli takich spotkań 4 (między innymi 4:1, 2:2, 3;1, 4:1). Goście na 18 meczy mieli 6 razy over 3.5 gola. Były to między innymi takie mecze jak 3:1 z Aalen, 4:2 z Inglostad czy 2:3 z Koln. Po drugie bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami to 4 mecze. Kończyły się one wynikami 2:0, 5:0, 2:2, 3:3. Jak widać az 3 razy na 4 mecze padł wynik over 3.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj obie drużyny nie mają nic do stracenia. Zarówno gospodarze jak i goście zagrają o 3 punkty. To będzie sprzyjało bramkom. Stawiam 3:2 dla gospodarzy z Duisburga i over 3.5 gola.
✅300
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie:Tottenham-Swansea
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle

Tottenham dziś nadal bez Gareth Bale i będzie to oczywiście ważny brak dla drużyny Andre Villasa-Boasa. W ostatnim meczu w niesamowitych okolicznościach przegrali z Evertonem na Goodison Park 2-1 ale dzisiaj powinno być znacznie lepiej. Ten mecz by niesamowity bowiem do 90 minuty prowadzili jeszcze 0-1 po golu Clinta Dempseya, ale w 91 i 92 minucie meczu po golach Pienaara i Jelavicia to Everton wygral to spotkanie. Tottenham w tablei nadal tylko trzy punkty do 3 miejsca, aktualnie na tym miejscu znajduje sie Chelsea, ktora gra w Japonii teraz wiec pauzuje w tej rundzie, dlatego Tottenham musi wygrać tutaj, bo Chelsea bedzie zmeczona na pewno po trudach turnieju w Japonii i moze to miec przelozenie na Premier League. Tottenham z powrotem do zespołu wracaja Scotta Parker i Benoit Assou-Ekotto więc będzie to ważne dla całej drużyny. Swansea w ostatnim meczu na Liberty Stadium przed własną publicznością przegrała z Norwich 3-4 co było zaskoczeniem. Pablo Hernandez dziś ciagle poza skladem, więc trener powinien dać szansę Sung-Yong Ki. Dwóch skrzydłowych w Swansea po raz kolejny Wayne Routledge i Nathan Dyer ale myślę, że przy silnym ataku Tottenhamu będą mieli wiele problemów tutaj. Tottenham z duetu Adebayor-Defoe w ataku i będzie tu kluczowa formacja na dzis tak mi sie wydaje. Obstawiam Tottenham dzis.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: West Brom - West Ham
Typ: Liczba rzutów rożnych - gości over 5.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś wybieram spotkanie, w którym goście, choć grają na wyjeździe, snują gdzieś swoje brameczki, właśnie po rzutach rożnych, aczkolwiek, są mocni w dośrodkowaniach i mają dobitnych zawodników na ustrzelenie z główek bramek.. Pamiętając jeszcze, mecz gdzie grali w lidze Championship.. w pierwszej połowie zdeklasowali około 12 rogów ;) w tym 4 trafienia.. West Brom, fakt trochę wyższa półka, bo u siebie się nie oszczędza, ale jakoś myślę, że kurs na rzuty rożne dla gości, jest warty łapania.. Choć między nimi ostatni meczyk wyglądał po równo po 3-3, to i goście wtedy załapali 9 rzutów rożnych.. a powtarzam, oni bramki strzelają właśnie przez takie dośrodkowania.. maja dobrych dryblerów.. i nie stoją w miejscu.. Spodziewam się w najmniejszym rozrachunku sześć rogów.. a typ, ten uważam celem w 10 ;)
Pozdr !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom