>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 16. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:05
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Denver Nuggets
Typ: Portland Trail Blazers -3 pkt (handicap)
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dwa dni temu w konfrontacji z OKC byłem bardzo przekonany co do zwycięstwa Portlamd https://forum.bukmacherskie.com/f43/...ml#post6227404 Dziś jestem jeszcze bardziej zdecydowany co do wygranej Blazers. Portland ma ciągle ujemny bilans (11-12), a jest to drużyna która aspiruje do odegrania większej roli w tegorocznym Play-Off. Ich zadaniem jest aktualnie rozbijać takie drużyny jak Denver Nuggets. Blazers są on fire! ( w wielkim gazie). Rozegrali mimo przegranej dwa dobre mecze z Pacers i Clips, a ostatnio zdemolowali Thunder. W końcu grają agresywnie i skuteczniej w obronie. Ich lawka rezerwowych na czele z Turner&#39;em i Crabbe jest w końcu efektywniejsza. Duet Lillard &amp; McCollum będzie gral swobodnie na tle takiego rywala i nikt z Denver ich nie powstrzyma. Nuggets ostatni mecz to blamaż z Dallas na wyjeździe. Grają jakby &quot;celowo&quot; szukali porażki. Tam nie ma żadnej presji jak i motywacji, a ten sezon jest kolejnym straconym sezonem. Potrafią zagrać dobrze do 1/2 aby w dalszej części meczu popełniac seryjnie straty po przez błąd 24 sekund. Na tym poziomie takie zachowania są niedopuszczalne. Często tracą piłkę na własnym kozle, jak i w trakcie nieprzemyślanych podań w ręce przeciwnika. Dużo tam gra weteran Nelson, co źle się odbija na grze (brak ruchu piłki na obwodzie). Ciągle grają przypadkowe ataki, a piłka w ich dłoniach wydaje się jakby była gorąca i ich parzyla. Dziś w obozie Nuggets kilku ważnych zawodników jest niepewnych występu tj. Chandler, Jokic i Arthur. Niegdyś hala Nuggets byla uważana za twierdzę i trudny teren ze względu na na warunki jakie panują tam w górach, tj ciężkie powietrze (wysokość położenia hali). Dziś jednak już tak nie jest. Drużyna Portland wypoczęta i bardzo zaangażowana przystopi do tej konfrontacji

⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: BTTS
Kurs: 1.60
Bukmacher: betfair
Analiza:
Chorzowianie w domu grają biede, bilans 2-1-6, gole 11:17. Jak widać na flashsco, Ruch traci srednio 2 bramki na mecz grając u siebie, a w przeciagu pół roku udało im sie wygrac tylko dwukrotnie jako gospodarz. Wiślacy prezentują sie nastepująco na wyjazdach: 1-2-6, gole 11:22, co daje srednio okolo 2,5 straconego gola na mecz w roli gościa, kompletna klapa... Ale... W 7 z 9 wyjazdowych spotkan Wisła potrafiła strzelic bramke, czasem 2, 3. Obie ekipy są w tym sezonie overowe i dla mnie nic nie zapowiada, żeby to sie zmienilo w tym spotkaniu. Ruch walczy o utrzymanie, a Wisła o top 8. Spodziewam sie wymiany ognia ????
PS Mogłbym ubrac tą analize w 26 zdań zamiast 6, mam nadzieje, że styka...?

⛔100
 
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hamilton - Rangers
Typ: btts
Kurs: 2.10
Bukmacher: @Unibet
Analiza:

W Piątek 8drużyna Szkockiej Premiership będzię gościła u siebie wicelidera ligi.
Hamilton (2W 10D 5L) Rangersi (9W 5D 3L) H2H 14meczy 2remisy i 12wygranych Rangers.
Ostatnio drużyny te spotkały się sierpniu w Glesgow na Ibrox Stadium padł wynik 1:1.
Hamilton ostatno ma passe 4 remisóww (0:0, 3:3, 1:1, 1:1) Rangersi na ostatnim wyjeździe przegrali z Hearst 2:0. Będą chcieli się zrechabilitować i wygrać to spotkanie. Gospodarze dużo bramek nie strzelają ale i też dużo u siebie nie tracą 9/23, goście jak już tracą to głownie na wyjazdach 13/17.
Rangersi grają dobrze, świadczy o tym drugie miejsce w lidze, ale na SuperSeal Stadium będą mieli ciężko.

✅110
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:30
Spotkanie : Golden State-New York Knicks
Typ: over 234.5
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Golden State już jutro po raz kolejny zagra we własnej hali, Goldeni ostatnio w lipcu roku bieżącego zeszli poniżej 100 punktów, od tamtej pory zagrali 14 spotkań w swojej hali i za każdym razem rzucali ponad 100 oczek, w tym spotkaniu oczywiście są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ogólnie goście nie mają dobrego bilansu z zespołem Golden State, do tej pory rywalizowali ze sobą od roku 1999 w hali Warriorsów 17 razy, zanotowali w tym czasie 5 wygranych oraz 12 porażek w tym spotkaniu gospodarze znów pewnie sporo porzucają bowiem Knicks graja otwarcie i moim zdaniem w tym meczu można znów szukać wielu punktów po obu stronach, liczę również na podstawie poprzednich spotkań iż gospodarze rozbiją gości, poprzednie mecze to wygrane różnica około 30 punktów, ostatnie mecze ekipy z Nowego Jorku to dobry bilans po kilku wygranych wyjazdowych pod rząd przyszła porażka po dogrywce,ale ja tutaj Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy również w tym spotkaniu , na chwilę obecną nie ma ważniejszych osłabień , więc myślę że spotkanie warte zagrania.

⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: powyżej 2,5 gola i btts
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Witam ponownie, koniec eksperymentów typu Iran itp., gram to co najlepiej wchodzi a mianowicie gole. Zagram mecz polskiej ekstraklapy między drużyną która raczej już w połowie sezonu będzie pewna spadku, ale nie rozpisuję się o tym bo jeszcze nic pewnego, a drużyną która dostaje wiatr w żagle i ponoć nowego sponsora. Ruch to bardziej drużyna wyjazdowa niż własnego boiska, ale myślę że coś u siebie ustrzelą, natomiast Wisła chcąc grać w pierwszej ósemce będzie chciała wygrać. Ostatnio na boisku w Krakowie wygrał Ruch teraz myślę że sytuacja będzie odmienna i wygra Wisła, jednak spokojnie można tutaj stawiać over meczowy i btts.......powodzenia

⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: Wisła
Kurs: 2.18
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Ostatnia drużyna w tabeli Ekstraklasy, czyli chorzowski Ruch podejmie na własnym stadionie ekipę Białej Gwiazdy. Nasza liga jest nieprzewidywalna. Ja stawiam jutro jednak na zwycięstwo Wisły.
Ruch ostatnie 3 mecze ligowe przegrał. Ich rywalami były Wisła Płock, Arka Gdynia i Jagiellonia Białystok. Uważam, że przynajmniej z ekipami z Płocka i Gdyni mogli zdobyć jakieś punkty. Nie tak dawno również skompromitowali się w starciu z Lechem Poznań, gdy przegrali przed własną publicznością aż 0:5. Sytuacji nie polepsza też na pewno trudna sytuacja finansowa klubu.
Jeżeli chodzi o Wisłę, niedawno również była ona w strefie spadkowej, lecz ostatnio w jej grze nastąpiła znacząca poprawa. Jeżeli chodzi o wyjazdowe mecze Wiślaków, to tylko w dwóch meczach w roli gościa nie zdobyli ani jednej bramki. W innych spotkaniach zawsze zdobywali przynajmniej po jednej bramce. Dobra gra w ostatnich meczach spowodowała, że Wisła aktualnie jest już na 8 miejscu, co daje jej na chwilę obecną miejsce w grupie mistrzowskiej.
Sądzę, że Wisła pokona jutro Ruch. Niebiescy są drużyną, która niczym nie przekonuje. Wisła natomiast ostatnio miewała naprawdę znakomite mecze, np. gdy na własnym stadionie pokonali 5:1 Arkę Gdynia, czy pokonali 3:0 mocną w tym sezonie Lechię Gdańsk.

⛔100
 
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Florida Panthers
Typ: Jets OT
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Oba zespoły w środę miały przerwę od meczów, obie drużyny ostatnio grają poniżej oczekiwań. Ostatnie 5 pojedynków to zaledwie 1 wygrana. Odrzutowce zawodzą szczególnie w obronie, a w ataku tak jakby Laine się zaciął lub samobójcza bramka z Oliers nadal siedzi mu w głowie. Trzeba się jak najszybciej zrestartować i zacząć strzelać, bo po dobrym początku sezonu PO oddalają się. Jak widać nowy trener Panter wielu nie wniósł, a śmiem twierdzić, że nawet zepsuł. Ekipa z Florydy gra tak jakby nie była drużyną z najlepszej hokejowej ligi świata. Choć ostatnio ekipy nie grają najlepiej to przewaga własnej hali może pomóc gospodarzom i to oni zgarną pełną pulę punktów. Po takim kursie warto. Powodzenia.

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
bwin

W piątkowy wieczór dojdzie do pojedynku pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków. Gospodarze to jedna z najgorzej grających zespołów w ostatnim okresie. Z sześciu ostatnich spotkań wygrali zaledwie jedno ze słabym Górnikiem Łęczna 4-0, pozostałe to same porażki (Wisła Płock 3-4, Arka 1-2, Jagiellonia 1-2, Lech 0-5, Pogoń 1-2). Jak wiec widać w każdym z tych spotkań padało minimum trzy bramki. Po za tym w Ruchu nie za dobrze się dzieje w poniedziałek zostanie podjęta decyzja w sprawie zatajania przez klub długu w sprawozdaniu licencyjnym. Goście z Krakowa zajmują obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli i zapewne w tym meczu powalczą o komplet oczek które pozwolą im &quot;przezimować&quot; w górnej ósemce tabeli. Krakowianie z kolei zaliczają się do pierwszej czwórki licząc ostatnie sześć spotkań czy to pucharowych czy ligowych (Cracovia 1-1, Lechia 3-0, Lech 2-4, Arka 5-1, Pogoń 2-6, Łęczna 3-1) jak więc widać w ich spotkaniach też pada ostatnio mnóstwo bramek. Wydaje mi się że typ powyżej 2,5 bramki w tym spotkaniu wydaje sie wielce prawdopodobny.

⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hoffenheim - Dortmund
Typ: x
Kurs: 4.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze wyżej w tabeli od Dortmundu, co jest zaskoczeniem.
Hoffenheim jako jedyna drużyna Bundesligi nie przegrała jeszcze spotkania!
Bayern, Dortmund, Lipsk poległy, a wieśniaki nie!
Na 14 meczów 6 wygranych i aż 8 remisów.
Hoffenheim wygrał ostatnio z solidnym Koln aż 4-0, nawet z Herthą wygrali 1-0.
Ostatnio wyjazdowo zremisowali z 5 w tabeli Frankfurtem 0-0, oraz Munchengladbach 1-1.
Wywieźli nawet punkt z Monachium. Forma jest.
Nie sądzę jednak, aby wygrali spotkanie z Dortmundem. Ale przegrać również nie powinni,bo Borussia na wyjazdach kiepsko,bilans 2-2-3, a ostatnio przegran z Frankfurtem i remis z Koln.
Mój typ to remis po fajnym kursie 4.15 ????

✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
00:00
Bauru - Brasilia Volei
Typ: 2
Kurs: 1,73
Buk: unibet

Tym razem liga brazylijska siatkarek. Brasilia Volei zapadła mi bardzo w pamięć bo nie tak dawno tak na pałę zaznaczyłem przeciwko nim w meczu z utytułowanym Osasco bez zaglądania w tabelkę czy skład drużyny źeby podnieść sobie kurs. Wszystko co stawiałem z LM weszło i został ten mecz z kursem 1,33. Już liczyłem zyski, a tam taki łomot że długo tego nie zapomnę. Wracając do typu obie drużyny mają bilans 7-2. Bauru notuje znakomitą passę sześciu kolejnych wygranych. Brasilia w przedostatniej kolejce uległa Rexonie Ades 1-3, ale mecz był wyrównany, a przecież Rexona to najlepsza brazylijska drużyna. Stawiam na Brasilię, mają nieco bardziej doświadczony zespół z Paulą Pequeno na czele. Niby to Bauru ma tą dobrą passę, lecz wygrywały z drużynami z końca i środka tabeli. Brasilia rozbiła Osasco i mocno powalczyła z Rexoną.
Jutro też półfinały pucharu Rosji. Myślę, że Novosibirsk może pokonać Bielgorod, bo są mniej zmęczeni, nie grają w pucharach europejskich i w tym turnieju odpuścili jeden mecz, wyszli rezerwami. Bielgorod za to zaliczył już eliminacje do LM i zeszłym tygodniu zaliczył podróż do Belgii. Drugi mecz mnie korci bo niby Zenit jest poza zasięgiem lecz Dynamo Moskwa jest w świetnej formie, trener Marichev niedoszły trener Polic świetnie poukładał ten zespół i wydaje mi się że Moskwa jest w stanie urwać choć jednego seta.
Lokomotiv Novosibirsk - Bielgorod typ: Novosibirsk +1,5seta, kurs: 1,58
Dynamo Moskwa - Zenit Kazań typ: Moskwa +2,5seta, kurs: 1,86

⛔100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: HT/FT : Wisła/Wisła
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet 365
Analiza:

Polska liga wydaje sie po ostatnich tygodniach że wraca do normalności. Lech i Legia i Wisła idą do góry. Chyba już każdy tęskni za takim układem sił na górze tabeli, Obserwując ostatnie mecze łatwo zauważyć, iż kto lepiej wejdzie w mecz ten wygrywa. Mam nadzieję że tym razem zrobi to Wisła. Patrząc na formę obydwu drużyn jest mocniejsza, tak jak zresztą na papierze. Po powrocie podstawowych obrońców jest coraz lepiej, w ataku biała gwiazda też nie najgorzej wypada w ostatnich spotkaniach. Ruch to drużyna beznadziejna!! i to nie istotne ile goli strzeli w meczu, ponieważ zwykle straci jeszcze więcej tak jak w płocku... Statystyki po stronie zespołu z krakowa, chodż jak wiadomo w polskiej lidze one akurat o wynikach nie decydują ... Na dzisiejszy dzień Wisła Kraków ma większą jakość piłkarską, zdeterminowana po remisie w derbach jest mocno, nie widzę innej opcji jak dominacja nad słabym ruchem od pierwszych minut i prowadzenie już w pierwszej połowie.

⛔100
 
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin DNB
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Dziś krótko. Pierwszy mecz ostatniej kolejki ekstraklasy w tym roku kalendarzowym. Ostatni mecz tych drużyn skończył się wynikiem 5-0 dla Pogoni, a poprzednie dwa zakończyły się remisami 1-1, więc Portowcy raczej pozytywnie wspominają potyczki z tym klubem. Na pewno Termalica będzie żądna rewanżu, lecz wg mnie aspekty sportowe są po stronie gości. Co jest minusem gry pod Pogoń ? Poniekąd, że jadą pociągiem na ten mecz, a później autokarem, lecz wyjechali na tyle wcześnie, aby być gotowym i wypoczętym na te spotkanie. Drugim minusem jest brak Deleva, który jednak jest jedyną absencją u gości. Z tego co wiem Nieciecza zagra w pełnym składzie. Na pewno obie drużyny mają coś do udowodnienia swoim kibicom, bo Termalica dostała tęgie lanie w Lublinie z Łęczną 0-3, a wcześniej u siebie 0-1 z Zagłębiem. Dla Niecieczy gra u siebie nie jest jakimś dużym atutem. Jeśli chodzi o Pogoń to na pewno chcą zmazać plamę z ostatnich wyjazdowych potyczek, bo od trzech meczy nie wygrali, a w pamięci kibiców jest na pewno wysoka porażka 1-4 w Kielcach. Obie drużyny potrafią grać w piłkę, lecz ostatnio nie idzie im najlepiej, więc będzie to okazja dla rehabilitacji jednej z nich. W meczach obu drużyn pada dość dużo goli, więc gol dla obu drużyn jak najbardziej możliwy. Powodzenia.

⛔100
 
joaqim84 13

joaqim84

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: BTTS i Wisła Wygra
Kurs: 3.95
Bukmacher: UniBet
Analiza:
Witam, moim typem na piątek jest Wisełka. Niby nie stabilna, ale to jak większość zespołów w ekstraklasie. Ostatnio grają otwarty futbol i chcąc awansować do najlepszej 8-semki muszą atakować, co za tym idzie narażać się na odsłanianie, które Ruch powinien co najmniej raz wykorzystać. Ataki Wisły też powinny przynieść rezultaty więc przychylam się w kierunku Wisły wygranej i wierze, że coś straci jak prawie w każdym meczu. Kurs dobry zachęcający 3.95. Z fartem!!!:cool:

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1;30
Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes
+5,5 bramek
Kurs: ▶ [1,96]
Buk: Betsson

Wczoraj Boston nie wygrał z Pingwinami, mimo że wydawało się że już mają mecz na wyciągniecie ręki. W mojej ocenie wyglądali lepiej i grali znacznie lepiej, ale decydujące słowo jednak należało do Pingwinów, którzy zrobili to perfidnie, w dogrywce usypiając rywala. Dzisiaj znowu poluje w over. Znowu w Toronto, przedtem brakowała bramka, ale dzisiaj coś widzę że Liście, od początku zaczną brać się do roboty, także z Kojotami. O kojotach już pisałem, że to nie jest już ta ekipa z przed kilku lat, ale bramki zdobywać potrafi. W Toronto również dają się we znaki solidnie, bo potrafią tu wygrywać. Liście, jak Liście, brak regularnych zwycięstw ale sporo SOG na bramkę i idą za tym jakieś bramki. Totalny no bet dla mnie dzisiaj jeśli miałbym wybierać zwycięzce w tym meczu, ale lekką nawiązkę widzę dla Kojotów. Nie miej jednak wybieram dla siebie bezpieczniejszą opcję i wybieram &#39;gradobicie&#39; 6 bramek i będę zadowolony.

⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hoffenheim - Borussia
Typ: 1 (remis nie ma zakładu)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Hoffenheim w obecnym sezonie prezentuje stabilną formę, co potwierdza 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów. Dodatkowo należy dodać, że zespół &quot;Wieśniaków&quot; jako jedyny klub w bundeslidze nie przegrał jeszcze spotkania. Hoffenheim obecnie zajmuje miejsce premiowane grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie co też napędza zespół do coraz lepszych wyników.
Borussia od początku sezonu przeplata słabe mecze z dobrymi, spotkania wyjazdowe nie należą do najbardziej udanych. Thomasa Tuchel ma ogromny ból głowy przed najbliższym wyjazdowym spotkaniem ponieważ nie będzie mógł skorzystać z usług aż 7 zawodników (Sokratis, Castro, Piszczek, Rode, Subotić, Guerreiro, Sahin), a występ 3 kolejnych stoi pod znakiem zapytania (Kagawa, Bartra, Durm)

Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sarmaty vs Omskie Yastreby
Typ: over 5.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po krótkim urlopie wracamy znów do typowania, jako że mamy okres świąteczny wypadałoby podciągnąć budżet ???? Spotkaniem które biorę na cel jest pojedynek w MHL, czyli rosyjskiej lidze hokejowej u20. Na przeciw siebie staną Sarmaty i Omskie Yastreby.

Sarmaty zespół zajmuję 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 58 punktów, warto zaznaczyć że jest to ostatnie premiowane miejsce, które daję awans do playoffów. Od początku sezonu rozegrali 34 spotkania, wygrywając przy tym 20 razy, zaledwie 4 razy poza regulaminowym czasie gry. Przez te wszystkie mecze strzelili 84 bramki, tracąc przy tym zaledwie 67. Linię powyżej 5.5 bramki łamali zaledwie 9 razy, a ich średnia bramek w meczu wynosi 4.3. Na 5 ostatnich spotkań wygrywali 3 krotnie, strzelając przy tym 12 bramek.

Omskie Yastreby opisywałem już ten zespół nie jednokrotnie, jak dla mnie rewelacja tego sezonu, maszyna do strzelania bramek. Aktualnie zajmują 3 miejsce z wynikiem 74 punktów. Na 40 rozegranych meczy wygrywali aż 26 razy. Na 5 ostatnich meczy wygrali zaledwie 3 razy, przy czym 2 ostatnie mecze z Stalnye Lisami były bardzo zacięte. Przez 5 ostatnich spotkań strzelili aż 21 bramek, a linię powyżej 5.5 bramki łamali aż 28 razy. Sama ich średnia bramek w meczu, która wynosi 7.2 daję dużo do myślenia. Już nie będę wspominał tu o świetnych strzelcach, którzy notorycznie wpisują się na listę strzelców i okupują topowe pozycje.

Mecze między tymi drużynami:
3:1 tegoroczny sezon
5:1 tegoroczny sezon
4:1 2016
5:3 końcówka 2015
Wszystkie mecze wygrywał zespół z Omska.

Osobiście bałbym się wytypować w tym meczu zwycięzce, więc posunę się w stronę ilości bramek, a podany przeze mnie typ po kursie 1.80 jest godny ryzyka.
Reasumując Sarmaty, jeżeli myślą o dalszej grze, czyli playoffach muszą za wszelką cenę zdobywać punkty, aby zapewnić sobie bezpieczny awans. Jako że sezon nie ubłagalnie się kończy należy rywalizować nawet z najlepszymi. Sam osobiście jestem po stronie Yastrebów, ale myślę że Lisy będą w stanie strzelić 2-3 bramki, biorąc pod uwagę że grają przy własnej publiczności.
A więc łącząc te wszystkie informacje, liczę na wyrównany mecz z owocną dla nas ilością bramek ????

GL

⛔100
 
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael 2 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hap.Bnei Lod - Mac.Shaarayim
Typ: 1
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po pierwsze primo - Maccabi Shaarayim nie wygrało meczu na wyjeździe od stycznia 2014. Ostatnie 3 mecze na wyjeździe przegrane. Po drugie primo - ostatnie miejsce w tabeli drużyny przyjezdnej. Po trzecie primo - ostatnio 2 fartowne remisy Mac.Shaarayim u siebie. Czas teraz na przegraną z drużyną - średniakiem drugiej ligi izraelskiej (ale grającą u siebie i u siebie osiągającą całkiem niezłe wyniki). Kurs fajny - warto zaryzykować.

⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors- NY Knicks
Typ: Warriors handi -17,5 pkt
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,kolega wyżej co nieco wspomniał o meczu ,natomiast ja trochę z innej strony podejdę do tego zdarzenia.Wg moich informacji po stronie Knicks nie zagrają dziś i Rose i Melo a więc goście którzy mają tam sporo do powiedzenia po atakowanej stronie parkietu.Nie widzę w związku z tym żeby Knicks mogli dziś sporo nawrzucać dobrze broniącym i jeszcze lepiej rzucającym graczom Warriors w ich hali w Oakland.Golden State to wiadomo,kopalnia talentów bez dna,jak nie odpali Durant,to Curry,jak nie Curry to Thompson ,na dokładkę Dre Green też jest ostatnio hot i niewiadomo nigdy czego się po nim spodziewać.Tyle cukrowania chyba wystarczy bo każdy w temacie wie jak grają GSW.Statystyki też są po stronie tego typu.Ostatnie wyniki 121-85,116-95,125-94,106-92....czy to w domu czy na wyjeździe Warriors rozjeżdżają Knicks.Czy tak będzie i dziś?przekonamy się ale ja idę w taki handi i dziwię Ci się Baku193 że nie poszedłeś w tą stronę skoro jesteś przekonany do blowoutu bo o ile Warriors raczej nawrzucają to Knicks niekoniecznie bez swoich czołowych graczy.

⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Liga: Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Alaves - Betis
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.54
Bukmacher: OddsRing

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj zaczyna się weekend i czeka nas wiele ciekawych meczy w ten ostatni przedswiąteczny weekendzik. Ja na dzisiaj wybrałem spotkanie z 16 kolejki LaLiga gdzie na przeciw siebie wyjdą ekipy Alaves oraz Realu Betis. Obie drużyny w tym sezonie nie zachwycają i do tej pory zgromadziły po 18 punktów. JA faworyta tutaj nie chce wskazywać bo to zbyt ryzykowne jak na takie ekipy. Proponuję zagrać tutaj zakład na over 2.5 gola. Moim zdaniem co najmniej 3 bramki w tym spotkaniu są bardzo realne. Oba kluby chcą wygrać aby pójśc w górę w tabeli ligowej i oba w tym sezonie pokazały , że strzelać potrafią i ten over wchodził bardzo często . Starcia head to head między tymi klubami bywały zacięte i owocne w bramki i sądzę, że dzisiaj będzie podobnie. Życzę powodzenia.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom