>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 17. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Godzina:
01:00
Spotkanie:
Ekaterina Alexandrova - Ekaterina Makarova
Typ:
1
Kurs:
3,50
Bukmacher:
williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, wielkoszlemowego Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Ekateriną Alexandrovą a Ekateriną Makarovą. Na noc upatrzyłem sobie ciekawy pojedynek dwóch Rosjanek. Ekaterina Makarowa (WTA 34) nie wygrała nawet jednego meczu na turniejach w Brisbane i Sydney. Przegrała tam odpowiednio z Misaki Doi i Barborą Strycovą. Rosjanka od wielu miesięcy gra słabo i dlatego w ubiegłym sezonie wypadła z Top 30 rankingu. Natomiast Ekaterina Aleksandrowa (WTA 108) w 2016 roku pokonała Anę Ivanović w pierwszej rundzie Wimbledonu oraz zdobyła tytuł w Limoges (Challenger WTA), wygrywając tam m.in. z Alize Cornet i Caroline Garcią. 22-letnia Rosjanka zadebiutuje w Australian Open i nie jest wcale bez szans na zwycięstwo. Leworęczna Makarowa od 2011 roku zawsze dochodziła w Melbourne co najmniej do czwartej rundy, w tym do półfinału w 2015. Teraz jednak jest w chyba najsłabszej formie od wielu lat. Będzie to pierwsze starcie między obiema paniami i moim zdaniem lepsza w tej konfrontacji okaże się młodsza Ekaterina Aleksandrowa. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 01:00.
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 911K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Australian Open
Godzina: 6:00
Spotkanie: Benoit Paire - Tommy Haas
Typ: 2
Kurs: 5,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ bardzo ryzykowny. Haas wznowił karierę i mam nadzieję, że nie przyjechał tylko po kasę za pierwszą rundę. Pewnie się dobrze przygotowywał, bo w meczach pokazowych nie wyglądał najgorzej. Kurs bardzo wysoki w starciu z Paire, więc dla mnie okazja, bo Francuz jak już wiemy to typowy „czajnik”, a jak się nie zagotuje to po prostu lubi olać mecz tak jak ostatnio z De Minaurem, któremu praktycznie oddał te spotkanie (możliwe, że chciał wypocząć, ale to typowe dla niego). Haas to bardzo doświadczony zawodnik, chyba najbardziej z tych obecnie grających i wie jak odprawiać takich zawodników. Jak go ostatnio widziałem to wyglądał bardzo dobrze na serwisie i mam nadzieję, że dalej dobrze to robi. Wg mnie jest tutaj w stanie namieszać i nawet wygrać ten mecz. Myślę, że to dobre losowanie dla Haasa.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 21:00
Spotkanie Inter-Bologna
Typ: Inter -2.5
Kurs 3.95
Buk Unibet
Analiza : Już jutro Mediolański Inter na swoim stadionie rozegra kolejne spotkanie , tym razem będzie to mecz w ramach pucharu Włoch. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek . Inter ostatnio jest w bardzo dobrej formie, w sobotę na swoim stadionie pokonał ekipę Chievo 3:1 pomimo iż do połowy przegrywał 0:1 , wygrali 6 ostatnich spotkań ogółem i 9 z kolei na swoim boisku, w tym meczu moim zdaniem również powinni sobie poradzić , tym bardziej iż po kolejnych spotkaniach morale są coraz wyższe, Bologna na wyjazdach z mocnymi zespołami zazwyczaj ponosi porażki, tak ostatnio było z juventusem oraz Romą, gdzie tracili po 3 bramki, ostatnio te ekipy spotkały się ze sobą na stadionie Interu we wrześniu, padł w tamtym spotkaniu podział punktów,ale wtedy oba zespoły grały zupełnie inaczej , Inter nie potrafił sobie poradzić z najsłabszym rywalem a Bologna starała się go kontrować, gospodarze pomimo ogromnej przewagi i mnóstwa sytuacji nie potrafili strzelić tam drugiego gola i wygrać, stawiam iż jutr będzie inaczej i Inter już po pierwszym spotkaniu zapewni sobie awans do dalszej fazy tych rozgrywek, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – FA CUP
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Statystyki:
25/26 punkty i 20/23 bramki w PL Burnley zdobyło na własnym stadionie. Patrząc wyłącznie na mecze u siebie daje to 3 miejsce w PL na ten moment. Taki wynik to nie przypadek. Mają jakiś patent na grę przed własną publicznością i doskonale z niego korzystają.
Sunderland traci punkty gdzie się da, a w szczególności na wyjazdach. Na 10 meczów, 8 przegrali.
Sytuacja kadrowa:
Burnley bez Arfielda i Gundmundssona.
Porównując z brakami w Sunderlandzie to nic takiego. U gości z każdej formacji wypadło przynajmniej po 2 zawodników, z pierwszym bramkarzem włącznie.
Motywacja:
Sunderland nie potrzebuje tego pucharu. Mają inne zmartwienia. Duże braki kadrowe i od wielu tygodni pozycja w strefie spadkowej. Obecnie bez wątpienia priorytetem jest liga i walka o ligowy byt.
Burnley przeciwnie. Pozycja w lidze jest stabilna, miejsce z dala od strefy spadkowej, puchary europejskie też zdecydowanie poza zasięgiem. Jedynie tutaj mogą o coś powalczyć i sądzę że tak zrobią nawet kosztem ligi. Tym bardziej, że po przejściu Sunderlandu kolejna runda będzie jak najbardziej w zasięgu. Rywalem będzie ktoś z pary Bristol City / Fleetwood.
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Australian Open
Godzina: 04:30
Spotkanie: Ivo Karlovic - Horacio Zeballos
Typ: Dokładny wynik pierwszego seta - 6:7
Kurs: 4.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Myślę, że obu Panów nie trzeba przedstawiać, Ivo stary wyga (37lat) bazuje głównie na utrzymaniu własnego podania i wygrywaniu Tie - Breaków, wygrywa 92% procent własnego podania. Ivo ma 211cm wzrostu dzięki czemu widzimy go w co drugiej wymianie przy siatce, dobrzy technicznie zawodnicy oraz bardziej doświadczeni wiedzą jak z nim grać i jak go omijać, oczywiście pod warunkiem, że nie siedzi mu serwis przez cały mecz. Dodatkowym atutem jest nawierzchnia, na kortach twardych jeszcze ciężej przełamać jego podanie niż chociażby na clayu. Jego mecze często kończą się samymi Tie - Breakami, których dziś też na pewno nie zabraknie.
Po drugiej stronie siatki również doświadczony gracz, 31 letni Argentyńczyk Horacio Zeballos, 68 rakieta świata, gracz leworęczny co zawsze sprawia lekki niepokój zawodnika po drugiej stronie siatki bo trzeba zmienić parę nawyków. O dziwo przez tyle lat kariery obaj Panowie nie spotkali się ani razu na żadnej nawierzchni. Ivo z graczami leworęcznymi bilans 50%. Horacio posiada również dobry i pewny serwis, wygrywa prawie 80% swoich podań. Zeballos pojawił się w styczniu na turnieju w Doha, gdzie przegrał z Novakiem Djokoviciem w dwóch setach ale warto dodać, że na przestrzeni całego spotkania Djoković miał zaledwie dwa break pointy (oba wykorzystał), więc w mojej opinii Karlovic również nie będzie miał łatwego zadania żeby przełamać serwis Argentyńczyka, dzięki czemu nie zdziwię się jeśli zobaczymy nie jednego, a dwa-trzy Tie-Breaki w spotkaniu.
Kursy na Horacio spadają i słusznie. Granie Ivo po kursie 1,30 jest czystym szaleństwem bo w meczu mogą być 3 Tie-Breaki i wszystkie jest w stanie przegrać i pożegnać się z turniejem. Nie spisywał bym na straty Horacio w tym meczu i na prawdę nie dziwię się, że kursy na over 3,5 setów w meczu spadły z 1,75 do 1,55 bo jednego Tie-Breaka Horacio jest w stanie spokojnie wygrać.
O tym, że obejrzymy Tie-Break w pierwszym secie jestem praktycznie przekonany, a tam może wydarzyć się wszystko, więc idę w stronę leworęcznego Horacio po o wiele większym kursie. Na początku spotkania obaj będą w pełni sił i z pełną koncentracją, obaj Panowie skupią się na utrzymaniu własnego podania i tu upatruje szanse w swoim typie.
Wczoraj typ konkursowy po 6 winach z rzędu niestety na minus, ale dziś są spore szanse na powrót na zwycięską ścieżkę.
Ako. polecane przeze mnie na noc z tenisa na lekki ale zawsze ✅ (Almagro-Chardy - zwrot, Puig, Muguruza win).
Na noc polecam zagrać:
Dolgopolov - Coric over 3,5 seta + Konta DW 2:0, Ako +2
Pozdrawiam i powodzenia ;)
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - Puchar
Godzina: 17:45
Spotkanie: Elazigspor - Galatasaray
Typ: Galatasaray
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jutrzejszym meczu Pucharu Turcji Galatasaray będzie gościł u ekipy grającej ligę niżej. Myślę, że nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Elazigspor zajmuje dopiero 15 miejsce na zapleczu tureckiej ekstraklasy. Galatasaray natomiast zajmuje 3 miejsce w Super Lig i ma tylko 3 punkty straty do liderującego Basaksehiru. W grupie Pucharu Turcji zdobył dotychczas 5 punktów i zajmuje 3. miejsce a Elazigspor jest 4 i zdobył tylko 1 punkt.
Dodatkowo Elazigspor jest w fatalnej formie - nie wygrał ostatnich 6 kolejnych spotkań. Nie strzelił też ani jednej bramki w 5 kolejnych spotkaniach u siebie. W dodatku mieli też duże rozmiarami porażki jak 0:4 u siebie z Erzincansporem w Pucharze czy 0:3 również u siebie z Denizlisporem w lidze.
Galatasaray nie przegrał 3 kolejnych spotkań z tą ekipą. Wprawdzie remis 1:1 w pierwszym meczu u siebie można uznać za wpadkę. We wcześniejszych potyczkach wygrywali 1:0 i 3:0. Sądzę, że jutro również wygrają. Po jednym zwycięstwie, dwóch remisach i jednej porażce w tej edycji Pucharu Turcji, punkty są im bardzo potrzebne, jeśli myślą o jego wygraniu.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 02:30
Spotkanie: Tiafoe - Kukushkin
Typ: Tiafoe -2,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Długo myślałem który mecz wybrać na noc jednak po przyjrzeniu się ostatnim meczom Kukushkina zdecydowałem się na ten pojedynek. Słaba forma Kukushkina to jedna rzecz. Na hardzie jedna wielka porażka zaczynając od drugiej części poprzedniego sezonu. Ostatnie 6 pojedynków przegrane a pogromcami nie byli kozacy tylko kolejno Berdych, Donskoy, Berrer, Medvedev, De Minaur i Barton. Widać gołym okiem, że ścisła czołówka to to nie jest. Nawierzchnia twarda ewidentnie mu nie leży. Wręcz przeciwnie jest z Francesem. Jak każdy Amerykanin wychowany na hardzie. Koniec poprzedniego sezonu to dla niego tour po kortach amerykańskich i mimo, że kort kortowi nie równy to w nocy zdecydowanie stawiam na niego. Typ poboczny poleci na 3-0 ale tutaj do konkursu dam opcję must win jak dla mnie. Dziwi mnie tylko fakt, że lecą kursy na Kukushkina ale dla mnie to tylko lepiej. Powodzenia!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Open - Kobiety
Godzina: 03:35
Spotkanie: S.Stosur - H.Watson
Typ: S.Stosur
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stosur ma fatalną passę ośmiu porażek z rzędu. W Brisbane trzysetowy bój z Muguruzą, gdzie były symptomy dobrej gry, ale potem w Sydney znowu sromotnie 1:3, 3:6 z Pavluczenkową. Nie wiadomo co o tym myśleć. Moim zdaniem jednak czas na przełamanie, a okazja jest bardzo dobra, bo Watson coś tam niby ostatnio wygrała, ale z nikim konkretnym. Co zwraca moją uwagę, to że obie panie zmierzyły się w Canadian Masters latem i górą była Stosur w dwóch setach. Od tego czasu Stosur wygrała tylko trzy mecze, ale czy to powinno być powodem tego, że kurs 1.4 z tamtego meczu wzrósł na 1.8? Watson wygrała raptem cztery mecze. Rok wcześniej w turnieju w Hongkongu również górą Australijka. Stosur w Australii od lat nie zachwyca, ale te pierwsze rundy przeważnie przechodzi (wyjątkiem ubiegły rok - niespodziewana porażka z Kristyną Pliskovą). Musi się spiąć i zanotować w tym roku lepszy wynik, przy okazji przerywając fatalną passę.
⛔ 100
 
alvaroarmani 1

alvaroarmani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mężczyzn - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:45
Spotkanie:
Polska - Japonia
Typ: Japonia
Kurs: 4.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Chyba nie trzeba dużo mówić o grze Polaków na tych Mistrzostwach, każdy kto oglądał dzisiejsze spotkanie jak i wcześniejsze mecze dobrze wie że Polacy grają słabo, robią masę błędów . Szczerze, oglądałem dzisiejszy mecz i nie zwątpiłem w nich nawet na sekundę, do końca wierzyłem że są w stanie wygrać ten mecz, lecz niestety im się nie udało. Co do jutrzejszego meczu typuje Japonie , która nie wygrała żadnego meczu tak jak my i myślę że to Japonia wyjdzie lepiej nastawiona do tego meczu niż my. Japończycy mieli o jeden dzień więcej odpoczynku co daje im na pewno przewagę, nie zapominajmy kto to tak naprawdę Japonia. Polska jest w przebudowie brakuje bardzo dużo zawodników, więc myślę że Japonia już od samego początku meczu narzuci swoje tempo i nie odda go aż do końca
Dziękuję i powodzenia;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: połowa meczu / koniec meczu (włącznie z ewentualną dogrywką) : Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki był finał zeszłego sezonu, taki sam skład finału był też wcześniej. Nie ma co ukrywać, że Cleveland Cavaliers są najlepsi na wschodzie, a Golden State Warriors najlepsi na zachodzie i zresztą najlepsi w całej lidze. Dla mnie faworytem tego meczu są gospodarze. Mają oni dużą motywację, bo przegrali w Cleveland, choć mieli dużą przewagę. Teraz przyszedł czas na rewanż we własnej hali. Pokonać Golden State Warriors w ich hali graniczy z cudem. W tym sezonie jakieś wpadki się im tam zdarzały, ale rzadko. Zauważyłem, że ostatnio Warriors zwykle niezbyt dobrze grali pierwsze połowy, za to w drugiej nadrabiali. Tak było niedawno z Miami Heat, kiedy to Warriors przegrali pierwszą połowę 53:54, a cały mecz wygrali 107:95. Podobnie było z Sacramento Kings i z Portland Trail Blazers. Jak widać Warriors wolno zaczyna, ale potem się rozpędzają. Myślę, że w tym meczu też tak może być i do przerwy górą bedą Cavaliers, a cały mecz wygrają Warriors.
⛔ 100
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar FA
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lincoln City - Ipswich Town
Typ: 1
Kurs: 3.16
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Odkąd Gary Monk przejął stery Lincoln City drużyna nie przegrywa,u siebie ma aż 5 zwycięstw pod rząd a dziś właśnie grają w domu.
W tym meczu będzie sporo bramek lecz Ipswich od jakiegoś czasu nie potrafi wygrać na wyjeździe,dodatkowo kurs bardzo korzystny,aż 3.16 dla gospodarzy.
✅ 216
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ghana - Uganda
Typ: Ghana i over 2,5
Kurs: 3.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po dzisiejszej wtopie na jutro spróbuję czegoś innego. Puchar Narodów Afryki i pierwsze starcie w grupie D.
Ghana, między innymi z tego powodu, że ma w zespole klasowych i dobrze znanych w europejskim futbolu zawodników jest faworytem do wygrania grupy. Pierwsze spotkanie czeka ich z Ugandą. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 0:0, a było to w eliminacjach do mistrzostw świata. Ten mecz odbył się stosunkowo niedawno.
Uganda swoją kadrę oparła na zawodnikach grających głównie w Afryce, jest kilku piłkarzy grających w Europie, ale w większości w typowych europejskich średniakach. Nie będę robił z siebie eksperta w afrykańskich reprezentacjach, nie widziałem ich meczu, ale domniemam że opierają grę na kolektywie, a nie na indywidualnościach, których szczerze mówiąc nie mają.
Co do typu może to nie być najłatwiejszy mecz dla Ghany, natomiast mając takich piłkarzy jak bracia Ayew, Amartey, Baba Rahman czy Atsu spokojnie powinni wziąć 3 punkty i bić się z Egiptem o wyjście z pierwszego miejsca w grupie.
⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: GSW vs Cavs
Typ: Under 228.0
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jestem w szoku, skąd oni wzięli taką linie? Ok, obie drużyny rzucają mega dużo punktów, bardzo często ta linia jest pokrywana ale no dajmy spokój żeby w bezpośrednim pojedynku było takie rzucanie... Jak dobrze pamiętam, w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami grałem over ale tam linia była ustawiona na jakieś 15 punktów mniej chyba. Od 2014 roku, na 20 meczy ta linia była przekroczona... raz, o dwa punkty. Prawie w ogóle nie było w tych meczach blisko takiej linii, tu na pewno nie będzie jakiejś mega wymiany, obie drużyny potrafią bronić. Tutaj jest trochę jak z matematyką, dwa minusy dają plus. Ja się nie ździwie jak tu nie padnie linia 200 punktów, obie ekipy bardzo możliwe że spotkają się w finale, więc nikt tu nie będzie się otwierał na najgroźniejszego rywala. Fajerwerków nie będzie, GSW nie gra Portland czy Houston żeby były...
__________________
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
paul_trunks 26,9K

paul_trunks

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, The Masters
Godzina: 14:00
Spotkanie: Judd Trump vs Marco Fu
Typ: Marco Fu powyżej 0,5 centuries
Kurs: 2..20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki kurs na setkę zawodnika który w ostatnim turnieju wbił 11 setek? Wolne żarty. Biorę z pocałowaniem ręki. Kto oglądał Scottish Open ten wie jak łatwo przychodziło Marco budowanie brejków. Warto wspomnieć, że w swoich ostatnich 9 pojedynkach co najmniej razwbijał setkę a były i mecze w których pakował po 3. Siódmy na liście wszech czasów Fu ma zgromadzonych 426 centuries i wierzę, że jutro dołoży co najmniej jedno. Mimo ostatnich dokonań, obywatel Hong Kongu jest stawiany w tym meczu jako dog ale dla mnie to on jest faworytem. Go Marco!
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
7:45
Spotkanie:
Wellington Phoenix - Melbourne Victory
Typ:
kornery over 12
Kurs:
2.1
Bukmacher:
WiliamHill
Analiza:
Już za kilka godzin kolejne starcie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Australii. Do Wellington(Nowa Zelandia) przyjeżdża ekipa z Melbourne. Faworytem goście - świetna passa aż 9 pojedynków bez porażki. Całkiem możliwe, że dzisiaj również zgarną całą pulę. Nie to mnie jednak interesuję w tym meczu. Już dwa razy w tym miesiącu podałem typ na kornery w meczu z udziałem Wellington. Zastanawiam się kiedy nie uda im się pokryć podanej linii. Gospodarze nie ważne czy faworyt czy też nie, nie ważne czy kończą mecz z tarczą czy na tarczy. Namiętnie &quot;pykają&quot; kilka albo kilkanaście kornerów:
Wel - CCM 11:3;
Per - Wel 9:6;
Wel - Ade 9:5;
New - Wel 7:8;
Wel - WS 7:9;
Gołym okiem widać, że overy namiętnie padają jeśli grają panowie z Nowej Zelandii.
Typ podaje poniekąd z ciekawości kiedy passa się zakończy. Mecz meczowi nierówny ale postaram się po raz kolejny zaufać Wellington i pograć over kornerów w ich meczu. Wczoraj z rana kurs wynosił na całorocznym 2.37 teraz już tylko 1.9. Dobrze, że Wiliam trochę przyspał i daje na to zdarzenie 2.1. Warto skorzystać i zainwestować parę groszy. Pozdrawiam

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - spotkanie towarzyskie
Godzina: 13:30
Spotkanie: St Polten- Horn SV
Typ: 2/1
Kurs: 17,00
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj próbuję trochę zwariowany typ bo łamaniec 1 poł dla gości i zwycięstwo gospodarzy w meczu. Jest to sparing więc jak wiadomo drużyny lubią pokombinować. Proponuję jak już gracie ten typ także zagrać 1/2 z kursem 29,00 bo nigdy nie wiadomo co piłkarzyki zagrali ;)
Oprócz tego meczu polecam zwrócić uwagę na sparingi Bayeru Leverkusen i FC Thun. W takich sparingach mecze są bardzo często ustawiane pod dobre kursy, może się uda, powodzenia
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ghana - Uganda
Typ: Ghana -1 handicap azjatycki
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego wieczora czasu europejskiego zmierzą się reprezentacje Ghany oraz Ugandy. Reprezentacja Ghany 2 lata temu zajęła drugie miejsce w Pucharze Narodów Afryki, przegrywając po zaciętym finale z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowych po karnych(9-8 w karnych dla Wybrzeża Kości Słoniowej). Ghana już bierze 21 raz udział w Pucharze Narodów Afryki natomiast Uganda, dopiero 6 raz. Reprezentacja Ghany dostała się na tegoroczną edycję Pucharu Narodów Afryki przez system grupowy, gdzie zajęła 1 miejsce i pewnie zapewniła sobie udział w tym turnieju, gdyż 4 razy wygrali oraz 2 razy zremisowali w swojej grupie z Rwandą, Mozambikiem i Mauritiusem. Natomiast Uganda na turniej dostała przepustkę z tego powodu, że została pierwszą najlepszą drużyną z drugich miejsc w grupie z Burkina Faso, Botswaną i Komory, gdzie zdobyli 13 punktów, 4 razy wygrywając, raz remisując i raz przegrywając. Ghana i Uganda zagrają na stadionie Stade de Port-Gentil, który może pomieścić 20 tysięcy ludzi znajdujący się w mieście Port-Gentil. Według mnie Ghana ma większą szansę na wygrania, swojego pierwszego meczu w grupie ze względu, że ma bardziej doświadczoną kadrę w Europie, grającą po różnych frontach, lecz na pewno nazwiska, które rzucają się w oczy to są zdecydowanie Atsu, bracia Ayew czy Gyan, którzy znani z solidnych występów w swojej reprezentacji. Fakt, że niektórzy powołani zawodnicy nie stanowią sile w swoich zespołach, lecz treningi, gdzie można rzec bardziej rozwinięty oraz większe możliwości mają, pozwalają osiągnąć szybsze efekty w treningu nijeżeli trenowanie w krajach z Afryki. Uzupełniający piłkarzy grających w Europie Ghany, grają w lidze ghańskiej oraz w lidze RPA, gdzie zdecydowanie RPA jest jednym z najbardziej rozwiniętych, o ile tak można nazwać krajów z Afryki, natomiast reprezentacja Ugandy posiada w większości graczy, którzy grają regularnie w różnych ligach afrykańskich.
Ja ryzykuję graniem na Ghanę z -1 handicapem azjatyckim, gdyż kurs jest bardzo atrakcyjny i nie odstraszają mnie wyniki, które nie były po myśli reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Gabonu.
Poniżej zostawiam Wam kadrę do wglądu z Ghany oraz Ugandy, gdzie grają oraz ich daty urodzenia, posegregowanych według pozycji: bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik oraz są podani trenerzy ????
Ghana
Trener: Avram Grant z Izraela
Kadra:
1. Brimah Razak (bramkarz) - 22.06.1987 - Córdoba (Hiszpania)
2. Richard Ofori (bramkarz) - 1.11.1993 - Wa All Stars (Ghana)
3. Fatau Dauda (bramkarz) - 6.04.1985 - Enyimba (Nigeria)
4. Andy Yiadom (obrońca) - 2.12.1991 - Barnsley (Anglia)
5. Jonathan Mensah (obrońca) - 13.07.1990 - Columbus Crew (USA)
6. Baba Rahman (obrońca) - 2.07.1994 - Schalke 04 (Niemcy)
7. Edwin Gyimah (obrońca) - 9.03.1991 - Orlando Pirates (RPA)
8. John Boye (obrońca) - 23.04.1987 - Sivasspor (Turcja)
9. Frank Acheampong (obrońca) - 16.10.1993 - Anderlecht (Belgia)
10. Harrison Afful (obrońca) - 24.07.1986 - Columbus Crew (USA)
11. Thomas Partey (pomocnik) - 13.06.1993 - Atlético Madrid (Hiszpania)
12. Afriyie Acquah (pomocnik) - 5.01.1992 - Torino (Włochy)
13. Christian Atsu (pomocnik) - 10.06.1992 - Newcastle United (Anglia)
14. Emmanuel Agyemang-Badu (pomocnik) - 2 .12. 1990 - Udinese (Włochy)
15. André Ayew (pomocnik) - 17 .12. 1989 - West Ham United (Anglia)
16. Mubarak Wakaso (pomocnik) - 25.07.1990 - Panathinaikos (Grecja)
17. Bernard Tekpetey (pomocnik) - 3.09.1997 - Schalke 04 (Niemcy)
18. Ebenezer Ofori (pomocnik) - 1.07.1995 - AIK (Szwecja)
19. Daniel Amartey (pomocnik) - 21 .12. 1994 - Leicester City (Anglia)
20. Asamoah Gyan (napastnik) - 22.11.1985 - Al-Ahli (ZEA)
21. Jordan Ayew (napastnik) - 11.09.1991 - Aston Villa (Anglia)
22. Ebenezer Assifuah (napastnik) - 3.07.1993 - Sion (Szwajcaria)
23. Samuel Tetteh (napastnik) - 28.07.1996 - FC Liefering (Austria)

Uganda

Trener: Milutin Sredojević z Serbii
Kadra:
1. Robert Odongkara (bramkarz) - 2.09.1989 - Saint George (Etiopia)
2. Denis Onyango (bramkarz) - 15.05.1987 - Mamelodi Sundowns (RPA)
3. Jamal Salim (bramkarz) - 27.05.1995 - Al-Merrikh (Sudan)
4. Joseph Ochaya (obrońca) - 14 .12. 1993 - Kampala CCA (Uganda)
5. Murushid Juuko (obrońca) - 14.04.1994 - Simba (Tanzania)
6. Isaac Isinde (obrońca) - 16.04.1991 - Saint George (Etiopia)
7. Denis Iguma (obrońca) - 10.02.1994 - Al-Ahed (Liban)
8. Nicholas Wadada (obrońca) - 27.07.1994 - Vipers SC (Uganda)
9. Godfrey Walusimb (obrońca) -i 3.07.1989 - Gor Mahia (Kenia)
10. Timothy Awany (obrońca) - 6.08.1996 - Kampala CCA (Uganda)
11. Geoffrey Kizito (pomocnik) - 2.02.1993 - Than Qu?ng Ninh (Wietnam)
12. Tony Mawejje (pomocnik) - 15 .12. 1987 - Þróttur Reykjavík (Islandia)
13. Khalid Aucho (pomocnik) - 8.08.1993 - Baroka (RPA)
14. Luwagga Kizito (pomocnik) - 20 .12. 1993 - Rio Ave (Portugalia)
15. Moses Oloya (pomocnik) - 22.10.1992 - HĂ* N?i T&amp;T (Wietnam)
16. Hassan Wasswa (pomocnik) - 14.02.1988 - Al-Shorta (Irak)
17. Farouk Miya (pomocnik) - 26.11.1995 - Standard Liège (Belgia)
18. Shafik Batambuze (pomocnik) - 14.06.1994 - Tusker (Kenia)
19. Micheal Azira (pomocnik) - 22.08.1987 - Colorado Rapids (USA)
20. Yunus Sentamu (napastnik) - 13.08.1994 - Ilves Tampere (Finlandia)
21. Geoffrey Sserunkuma (napastnik) - 7.06.1983 - Lweza (Uganda)
22. Geofrey Massa (napastnik) - 19.02.1986 - Baroka (RPA)
23. Muhammad Shaban (napastnik) - 11.01.1998 - Onduparaka (Uganda)​
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker Masters
Godz: 14:00
Spotkanie: Trump vs. Fu
Typ: powyzej 1,5 setki w meczu
Kurs: 2,20
Buk: betsson
Kolejny dzien zmagan najlepszych snookerzystow swiata. Skoro wczoraj w meczu Binghama z Perrym padly 3 setki to kto wie ile ich bedzie w tym meczu....
Fu w mega gazie w ostatnich tygodniach starego roku - wygrana w Scotish Open i setki wbijane na zawolanie w kazdym meczu; Trump nie gorszy przegral w polfinale jednym framem w tej samej imprezie - jesli chodzi o budowe breakow z latwoscia to robi gdy tylko nadazy sie okazja. To moze byc mecz turnieju, kazdego z nich stac by samodzielnie zrobic dzisiejszy moj typ
✅ 120
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA AO
Godzina: 11:00
Spotkanie: Pironkova - Radwańska
Typ: Over 17.5 gemów
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1 runda dla obu zawodniczek. Radwańska teoretycznie trafiła nieźle, ale chyba tylko teoretycznie. Nie lubi grać z Pironkovą.
Od 2012 roku w H2H to tylko 3-2 dla Agnieszki, wcześniej wydaje mi się nie ma co patrzeć 5 lat wstecz gdy każda była zupełnie inna.
na 5 ostatnich pojedynków Pironkova 3 razy wygrywała seta minimum a cztery razy pokrywały ten over gemowy, a tu wystawiają takie kursy..
w 2016 spotkały się raz, również w wielkim szlemie, na French Open, gdzie to Pironkova była góra. Dla mnie super kurs, wystarczy, że Pironkova wygra zaledwie 6 gemów i typ wchodzi, np 6:3, 6:3.
Życzę powodzenia i pozdrawiam!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom