>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.01.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy Chance liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Poruba - Frydek-Mistek
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-hokeja-na-lodzie-2023-2024-białoruś-szwajcaria-wielka-brytania-i-inne.166100/page-6#post-7239202
Analiza: Mecz zaplecza czeskiej ekstraklasy hokeja. Gra lider z 11 drużyną. Goście na 11 miejscu tuż za miejscem dającym możliwość gry w play off. 4 pkt straty do 10 miejsca z play off. Poruba lider i hegemon ligi 90 punktów zdobytych gole 133-78 najlepszy bilans w lidze a goście...coż 91-106 dość słaba defensywa ale strzelić potrafią i liczę że dzisiaj wbiją gospodarzom chociaż jednego gola. W ostatnich 5 meczach gospodarze over 4,5 zrobili w 2 meczach a goście aż w 4. Za to w meczach bezpośrednich mamy 4/5 czyli bardzo dobrze rokuje. Myślę, ze goście powalczą a gospodarze swoją jakością wygrają ale nie będzie to łatwy mecz może być jakieś 4-2 tak mi się widzi. Powodzenia:)

146
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3324
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Skok narciarskie - Szczyrk (konkurs)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Klasyfikacja końcowa
Typ: Stoch TOP 10
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/skoki-2023-24-polski-turniej-2024.170239/post-7239223
Analiza: Dziś typ z gatunku tych bardziej opłacalnych ale czy aby napewno też bardziej ryzykowniejszych? Śmiem twierdzić, mam głęboką nadzieję i mocno wierzę w to, że Kamil Stoch dziś popisze się skokami na skoczni w Szczyrku, która tak jak wspomniał przedmowca Polacy znają tą skocznie jak nikt inny, a i nawet jeśli będą trudne warunki to w mojej ocenie Stoch z naszych wszystkich skoczków jest w stanie najbardziej sobie z tym poradzić, oby tylko prędkość najazdowa była na wysokim poziomie ^^
Mam przeczucie, że może to być pierwszy konkurs w tym sezonie, gdzie ujrzymy polaka a może i nie jednego na czołowych miejscach po tym konkursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1905
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Słowenia
Typ: Wanne over 4,5 goli
Kurs: 1,72
Bukmacher: Go+bet
Post w dziale:


Analiza:

Wanne linijka niżej niż na innych bukmacherach. Szwed wykonuje karne i jest pewniakiem w tym elemencie. Ich dziś powinno być sporo. Słowenia w poprzednich meczach sprokurowała 6,3 i 4 karne. Wanne w poprzednich meczach 9 goli z Bośnią i 5 z Holandią. Minimum te 5 goli dziś powinien zrobić.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Osasuna - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad DNB
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-króla-w-sezonie-2023-2024.169722/page-2#post-7239235
Analiza:

Witam, dziś jest środa 17 stycznia i tego dnia zostaną rozegrane 3 spotkania 1/16 Pucharu Króla. O godzinie 21 zmierzą się Osasuna oraz Real Sociedad. Typuję tutaj wygraną faworyta, jakim jest Real Sociedad ale w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Goście notują bardzo dobry sezon. W lidze są na 6 miejscu, przegrali zaledwie 4 spotkania w 20 kolejkach i to z samymi mocnymi drużynami, jak Athletic Bilbao, Barcelona, Real Madryt i Atletico. Resztę meczy Sociedad wygrywał bądź remisował. W Lidze Mistrzów również poszło im bardzo dobrze, zakończyli grupę bez porażki i na 1 miejscu, a rywalizowali z Interem, Benficą i RB Salzburg. Myślę, że nie będzie tu żadnego odpuszczania, goście prezentują większą jakość piłkarską i jeśli zagrają na 100 % powinni ten mecz wygrać. Osasuna męczyła się już w poprzedniej rundzie, kiedy to po dogrywce wyeliminowali trzecioligowca. Typuję Real Sociedad DNB.

159
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2572
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Slowenia
Typ: Szwecja wygra w przedziale bramkowym 6-10
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-mężczyzn-niemcy-10-01-28-01-2024.170085/post-7239285




Hej, dzis ostatni mecz dnia na ME. Typuje tutaj pewna wygrana Szwecjii. W ostatnim meczu miedzy tymi druzynami dosc dawno temu w kwalifikacjach olimpijskich. Zdarzenie mialo miejsce 7 lat, a kurs na Szwecje wynosik 1,65, dzis to niecale 1,40. Typ dosc ryzykowny, ale wg mnie ma szanse powodzenia. Mysle, ze nie bedzie od jakos wybitnie overowy, i spodziewam sie tutaj tez underu ze strony Slowenii. Bardzo wazny mecz, bo obie druzyny zapewne do konca beda walczyc o wyjscie do strefy pucharowej. Wg mnie styl Szwecjii powinien nie byc wygodny dla druzyny Slowenii. Mysle, ze juz jakies zmeczenie obu druzyn jest, a to Szwecja ma solidniejsza wg mnie lawke rezerwowych. Ostatnio 4/4 w recznej po bardzo wysokich kursach, dzis swietnie by bylo gdyby znowu wysoki kurs udalo sie ustrzelic. Powodzenia

365
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3076
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia - FA Cup
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Everton - Crystal Palace
Typ: over 2.5 bramek
Kurs: 2.27
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/fa-cup-2023-2024.169809/post-7239290
Bukmacher: fortuna
Analiza: Powtórka z pierwszego meczu, który zakończył się bezbramkowym remisem 0:0. Uwazam, że ten mecz dzisiaj będzie wyglądał nieco inaczej. Spodziewam sie że mecz się otworzy. Everton nie sypie ostatnio w ogóle bramkami ale CP gra ofensywnie na wyjazdach. Praktycznie co mecz wyjazdowy stracona bramka. Everton zaatakuje u siebie i myślę, że tym razem przerwą passę bez bramki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona - Vallecano
Typ: Girona i powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.27
Bukmacher: Fortuna

Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-króla-w-sezonie-2023-2024.169722/post-7239306
Analiza: Podaje typ zastępczy z powodu odwołania k konkursu w skokach narciarskich w dniu dzisiejszym ze względu na złe warunki pogodowe, a bardzo szkoda bo był ogromny potencjał dla naszych tak jak przewidywaliśmy na forum, trudno.
Girona jest sensacyjnym liderem hiszpańskiej La Ligi, a Vallecano po super starcie aktualnie w środku tabeli, sądzę że ten mecz zakończył się overowyn wynikiem, a górą bedą właśnie gospodarze, którzy w tym sezonie prezentują bardzo wysoki poziom i idą jak burza.
W ich meczach często widzimy overy bramkowe ale też bttsy. W historii bezpośrednich meczy w aż 9 z ostatnich 10 meczy Vallecano pakowało im conajmniej bramkę a bilans meczy można powiedzieć, że jest wyrównany.
Warto wziąć pod uwagę, że Girona z tego sezonu a z poprzednich to całkiem inny poziom piłkarski, Vallecano w poprzedniej rundzie męczyło się z Huescą 120 minut.
Dla mnie faworytem tego spotkania jest oczywiście jeden i sądzę, że zobaczymy conajmniej trzy trafienia

227
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3077
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom