>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.02.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roda Kerkrade - Go Ahead Eagles
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz rozpoczynający 22 kolejkę w Eredivisie. Tabela:

Mecz drużyn walczących o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. Roda u siebie jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 5 remisów i 5 porażek, goście z kolei są jednym z najgorzej grających zespołów na wyjazdach mając bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 7 porażek. Jest to zatem mecz, w którym jeden z zespołów może poprawić ten niechlubny bilans. Go Ahead ostatnio swoje 2 mecze z rzędu wygrali, jednak dzisiaj w Kerkrade uważam, że się zatrzymają. Wyżej cenię Rodę i myślę, że w tym meczu dopiszą 3 punkty i osiągną 2 zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością. Jeżeli chodzi o absencje to Roda dzisiaj w najmocniejszym składzie, jedynym nieobecnym jest napastnik Church (4 występy w tym sezonie). Goście zagrają bez obrońcy Lambooji (6 występów w tym sezonie) i pomocników Daemena (3 wystepy w tym sezonie) i Davida (bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Lacigno (6 występów w tym sezonie), pomocnika Duitsa (20 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnika Kogela (13 występów w tym sezonie) i to czy któryś gracz będzie gotowy do gry będzie wiadomo dopiero przed meczem. Mimo, że Roda jest niżej w tabeli to dla mnie kadrowo są mocniejsi. Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz ale liczę, że zwycięsko z niego wyjdą gospodarze. Gra gości na wyjazdach opiera się głównie na murowaniu bramki i wyprowadzaniu kontr a, że w obronie popełniają sporo błędów to stąd tak kiepski bilans wyjazdowy. Roda u siebie też nie błyszczy, żeby nie napisać, że gra marnie ale dzisiaj jestem zdania, że ten mecz im wyjdzie i zwycięży.
✅96
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: GRANADA CF VS. BETIS SEVILLA
Typ: 1+BTS
Kurs: 6,00
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:

Witam,
W poszukiwaniu wysokich kursów na dzisiejszy dzień znalazłem taką perełkę, w zwiazku z czym zrobiłem wyjątek od mojej ulubionej Portugalii, gdzie dziś wicelider tabeli FC Porto rozgromi &quot;Czerwoną latarnię&quot; tej ligi, czyli zespół z małej mieściny położonej w regionie Coimbra o nazwie Todela. Typ podał bym taki sam, ale sama określenie &quot;rozgromi&quot; sugeruje, że kursy na zwycięstwo Porto są minimalne i mieszczą się w granicach błędu statystycznego. Oczywiście można by typować DW (który jak sądzę będzie w granicach 3-1, ale to już czysta loteria)
Jeszcze zastanawiałem się nad startującą liga duńską, choć najbardziej pewny wydaje mi sie dziś mecz w 2 lidze hiszpańskiej Lugo-Elche.
Wracając, wytypowane przeze mnie spotkanie jest oczywiście tzw &quot;niespodzianką&quot; - bo Betis tradycyjnie uważny jest za jeden z lepszych zespołów hiszpańskiej LaLiga (i jak to wg. mnie słusznie zauważył Łukasz 1986, że zasługuje na lepsze miejsce w tabeli) stawianie przeciw niemu wypadającą juz praktycznie z ligi Granadę jest niemal szaleństwem (RB Granady to -31 i jest o 6 oczek poniżej aktualnie najniżej położonej w tabeli Osasuny). Uważam jednak, że po pierwsze zawodnicy Betisu zlekceważą Granadę i podejdą do tego spotkania bez pełnej &quot;pary&quot; a po drugie właśnie dobiega półmetek rozgrywek w tej lidze i tylko pełna mobilizacja Granady może pomóc im wznieść się ponad &quot;relegation&quot;.
Dlatego takie mecze gdy grają u siebie i nie z zespołami z &quot;najwyższej&quot; półki taka możliwość się pojawia i takie &quot;musza&quot; wygrywać.
Jednak Betis po pierwszym szoku i naradzie w szatni na przerwie zmobilizuje się i jak sądzę strzeli gola kontaktowego i tak zakończy się mecz - a jak będzie naprawdę - zobaczymy. ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
czaro82 411,8K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka nożna Francja Ligue 1
Godzina. 20:45
Spotkanie. Bastia - Monaco
Typ. Monaco strzeli w obu połowach
Kurs. 2.20
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam, na dzisiejszy wieczór zaplanowano spotkanie otwierające 26 kolejkę we francuskiej Ligue 1 pomiędzy Bastia a Monaco. Drużyny znajdują się obecnie na przeciwległych biegunach w lidze, ponieważ gospodarze zajmują przedoststnią lokatę, natomiast dzisiejszy ich rywal to obecny lider rozgrywek. Zupełnie inne cele przed nimi gdyż piłkarze Bastii mają 3pkt stratę do pozycji która zagwarantuje im chociażby walkę w barażach o utrzymanie. Natomiast goście mają spore szanse realnie myśleć o zdobyciu tytułu mistrza mając na ten moment 3pkt przewagi nad drugim PSG Piłkarze prowadzeni przez portugalskiego szkoleniowca obecnie mogą pochwalić się niesamowitą skutecznością strzelecką, gdyż wynik 75 goli strzelonych w 25 kolejkach mówi sam za siebie...
Wiemy że dzisiejszych delegatów nie trzeba będzie motywować do gry na 100% swoich możliwości ponieważ w takich spotkaniach zwyczajnie nie mogą tracić punktów i powinni je gładko zwycieżyć.
Podsumowując wydaje mi się że to spotakanie zwyciężą faworyci
z Księstwa Monaco strzelając przynajmniej po jednym golu w każdej z połówek. Biorąc pod uwagę bezpośrednie H2H to tylko
w ostatnich 7 spotkaniach typ pokrywa się 5 razy i liczę że dzisiaj akurat również nie będzie inaczej. Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 13

pawel81-125487

Użytkownik
witam serdecznie
Chciałbym się z wami podzielić swoim kuponem stworzonym przed chwilą.
Myślę, że Porto i Juve nie trzeba bardzo komentować, grają ze słąbymi drużynami, w tabeli walczą o mistrzostwa w swych krajach, a u siebie są strasznie mocni. Juve podejmuje Palermo i będzie chciał szybko rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Myślę że wynik nie będzie wysoki ale pewna 1. Porto-Tondela . Porto punkt za pierwszą drużyną, Tondela ostatnia, więc wszytsko w temacie.
Kursy w granicach 1.10-1.15.
Fajny mecz w Turcji. Kayserispor-Bursaspor. Gospodarz walczy o utrzymanie i swoją beznadziejną sytuację znacznie poprawił w 3 ostatnich kolejkach, gromiąc Fenerbachce m.in. Bursaspor w strasznym dołku, kilka spotkań z rzędu przegrane, ciężko im będzie nawiązać walkę z będącym na fali Kayserisporem.
Lechia choć to nie ta sama Lechia na wyjazdach, ale za mocna żeby oddać punkty słonikom z Niecieczy. Brak Putinceva pauzującego za kartki w zespole gości, w Lechii Janicki - kartki, Peszko lekko kontuzajowany, ale jednak Lechia zdeterminowana wywiezie komplet z Niecieczy.
Monaco w strasznym gazie wygra w Bastii po zaciętym spotkaniu. Drużyna Glika ma szansę na tytuł, w takim meczu punktów stracić nie wolno!!!
kursy za fortuna - łączny 8,88

×
2 - 2.17
Nieciecza - Lechia G.
mecz | live Canal+Sport / HIT DNIA -...
×
2 - 1.50
Bastia SC - Monaco
mecz | SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs
×
1 - 2.10
Kayserispor - Bursaspor
mecz
×
1 - 1.16
Juventus - Palermo
mecz | live Eleven Sports / SUPEROFERTA...
×
1 - 1.12
FC Porto - Tondela
mecz | live Arena Sport 1 /

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Nieregulaminowy zapis typu
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Turcja – 1 Lig
Godzina : 16:30
Spotkanie : Samsunspor - Mersin
Typ : remis/remis (do przerwy/koniec meczu)
Kurs : 6,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj mecz Samsunspor zagra z Mersin. Faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze, jednak ja postanowiłem zagrać tutaj na remis. Goście zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 10-krotnie notując 1 wygrane 3 remisów oraz 6 porażek, jest to jeden z najgorszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 15 pozycję. Gospodarze u siebie zagrali 9-krotnie 3 razy wygrali 4 remisy i 2 porażki. W tym meczu jednak liczę na remis, biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn Samsunspor porażka/wygrana, Mersin remis/porażka.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, II liga Belgia
Godzina: 20:30

Spotkanie:
Lommel Utd - Lierse
Typ: Lierse handi -1,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam,
Lider zaplecza ligi belgijskiej przyjeżdża do ostatniej ekipy z tabeli.
Jak wiadomo takie mecze bywają zgubne, ponieważ Lommel przegrało ostatnie dwa mecze w lidze i teraz jest możliwość, że będą wypluwać płuca żeby ugrać chociaż punkt. Dodatkową motywacją będzie fakt, że grają z liderem. Lierse zawsze może też sobie trochę odpuścić. Ja jednak myślę, że goście na spokojnie są w stanie wygrać ten mecz choćby dwoma bramkami. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami rozegrane w styczniu b.r.: 5-1 dla Lierse. Co prawda dzisiaj Lommel będzie grało u siebie ale wystarczy spojrzeć jak &quot;korzystny&quot; mają bilans w domu żeby mieć poważne wątpliwości co do tego czy zdołają uciułać tutaj choćby punkt (ostatnie zwycięstwo na swoim podwórku w kwietniu 2016). Po cichu liczę, że De Belder, który z 21 golami jest już praktycznie królem strzelców tej ligi (i który w ostatnim meczu z Lommel ukłuł 2 razy) będzie chciał trochę pośrubować swoje osiągi i postrzela sobie dzisiaj również.
Gra warta świeczki. Dla bardziej ostrożnych polecam typ 2 po kursie ok 1.6.
⛔100
 
P 9

piwosz1933

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus-Palermo
Typ: over 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza:
W potyczkach pomiędzy tymi zespołami wpadało minimum 3 bramki, Juventus w dobrej formie strzeleckiej. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi zespołami (0-1,0-4,0-3) wszystkie oczywiście na korzyść Starej Damy. Pozdrawiam życzę samych trafionych kuponów

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Kiepska analiza

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 9

piwosz1933

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok-Górnik Łęczna
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Górnik przyjeżdża do wicelidera tabeli i nie jest faworytem w tym pojedynku. Zawodnicy z Łęcznej w tym sezonie grają fatalnie na wyjazdach, natomiast Jaga w ostatnich pięciu meczach u siebie przegrała tylko dwa mecze. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zespołami (ostatnie trzy mecze) kończyły się zwycięstwem Jagi w tych spotkaniach padło nie więcej niż bramki, patrząc ostatnio na formę strzelecką Jagiellonii można śmiało stawiać że w tym meczu nie padnie więcej niż 3 bramki. Pozdrawiam życzę udanych kuponów ;)

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Kiepska analiza

⛔100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Fc Oss - Den Bosch
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Fc Oss gra szalony sezon, na ile jest to śmierdzące kombinowanie, a na ile styl gry i pewna piłkarska beztroska, nie wiem, ale za dużo w tym podejrzanych łamańców żeby wierzyć w czyste przypadki. Typ jednak nie opiera się na żadnym rewelacyjnym info od wujka z Holandii, a jedynie jest konsekwencją takiej, a nie innej postawy Fc Oss. Taki over wchodził po prostu w 17 z 22 ostatnich meczów tej drużyny. Bilans bramkowy klubu z Oss po 25 ligowych kolejkach wynosi 49:65 i również mówi sam za siebie.
Ich dzisiejszy rywal też pławi się overach. W meczach Den Bosch najczęściej pada over 2,5, ale wyższe wyniki również mają miejsce. A czysto matematycznie średnia bramek na mecz tej drużyny wynosi w tym sezonie 3,3. W ubiegłym sezonie między na tym boisku padł wynik 3:1 dla Fc Oss.
⛔100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karlskrona-Linkopings
Typ: Linkopings
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie, pomiędzy Karlskrona, a Linkopings w Szweckim hokeju.
Linkopings z 78 punktami na koncie i zajmuje 4 miejsce, jeśli dziś wygra to wskoczy na 3 pozycję ma, także do rozegrania 2 zaległe spotkania.
Karlskrona zajmuję 10 pozycję i ma punktów 53 i tak samo jak epika gości ma 2 spotkania zaległe.
Karlskrona ostatnio gra straszną padake, na 10 spotkań wszystkie zakończone porażką, 2 spotkania przegrane po dogrywce i 8 bezpośrednio.
Linkopings, zaś na odwrót są w formie na 10 spotkań, aż 9 wygranych i 1 porażka, 7 meczy bezpośrenio i 2 po dogrywce wygrane.
Myślę, że drużyna gości, także dziś pokażę na co ich stać i pokona spisującą się tragicznie ekipę Karlskrona.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: De Graafschap vs Telstar
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Wczoraj pieknie wszedl AZ z Lyonem i tak wlasnie powinny wygladac mecze.
Zaplecze Eredivisie dzisiaj rozgrywa kolejna kolejke - 26.
Nie tak dawno pisalem o ekipie Achilles&#39;29,ktora jest dostarczycielem punktow w lidze i po mojej analizie,ze na pewno spadna z ligi zaczeli punktowac ????
Pokonali lidera Venlo 4:3 i zremisowali na wyjezdzie z .....Telstarem 1:1.
Przejdzmy do dzisiejszego meczu.
Gospodarze to jak na razie slabizna...18 miejsce w tabeli i 21 punktow na koncie.Na ta chwile maja 11 oczek przewagi nad spadkiem,tak wiec raczej strachu wielkiego nie ma,chociaz pisalem juz o przelamaniu Achillesa &#39;29,podobno chca isc na mistrza teraz.
Ostatnie mecze na stadionie De Vijverberga bardzo ciekawe i oscylujace w sliczne brameczki.W zaledwie 5 ostatnich spotkaniach na tym obiekcie padlo az 21 bramek...
De Graafschap ogolnie w ostatnich 6 meczach strzelil 10 a stracil 13 bramek.
Strzelone gole przed wlasna publicznoscia? - 30 bramek w 12 spotkaniach przy 21 straconych.
Gol ze strony gospodarzy raczej pewny.

Telstar ostatnio ewidentnie poprawil swoja gre,w 5 ostatnich ligowych meczach przegrali tylko raz strzelajac 9 bramek,stracili 8.
W lidze podopieczni Michela Vonka moga juz grac dla przyjemnosci,poniewaz spadek im nie grozi,nie maja tez szans na 5 miejsce.
W ostatnich 6 meczach ogolnie strzelili 10 bramek,stracili 9.
Wedlug mnie zobaczymy tutaj przynajmniej po bramce.
✅73
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Spotkanie: Kayserispor - Bursaspor
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher:

Analiza:

Już dziś rozpoczynamy 21 kolejkę Tureckiej Super Lig. Zaciekawiło mnie spotkanie 16 w tabeli ekipy Kayserispor z 8 w tabeli Bursaspor. Jeśli mielibyśmy patrzeć tylko i wyłącznie na tabelę to faworytem tego spotkania byli by goście, nic bardziej mylnego, moim faworytem jak i bukmacherów są gospodarze.
Grają ostatnio rewelacyjnie zwycięstwo na wyjeździe 2:1 z Galatasaray, zwycięstwo u siebie 4:1 z Fenerbahce, remis 0:0 z Akhisar w dodatku zwycięstwa 3:2 w Pucharze z Gencelbirligi i remis 1:1 z Besiktase.
Natomiast Bursaspor prócz ostatniego remisu 1:1 z Fenerbahce grają bardzo słabo na 8 ostatnich meczy aż 6 krotnie przegrywali 1 remis i tylko 1 zwycięstwo.
Kayserispor jeśli dziś wygra w końcu po wielu kolejkach wyjdzie ze strefy spadkowej i na to ekipa gospodarzy oraz kibice liczą.

Powodzenia.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Leverkusen
Typ: Augsburg over 1.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dziś na szczycie niemieckich rozgrywek ligowych zobaczymy starcie Augsburga z ekipą z Leverkusen. Gospodarze póki co na 13 miejscu w tabeli (24pkt) z bilansem bramkowym 18:24, goście natomiast zajmują 9 lokatę (27pkt) z bilansem 31:29. Historia starć tych drużyn jest dość ciekawa, Augsburg w roli gospodarza strzelał minimum jednego gola w 6 na 7 rozegranych meczy ( 3:3, 2:2, 1:3, 1:3, 2:0, 1:4, 0:2 ). Augsburg jest teraz w dość przyzwoitej formie, po przerwie zaliczyli 2 wygrane i 2 porażki, strzelili łącznie 5 bramek i 7 stracili. Leverkusen po dwóch wpadkach z Gladbach i Hamburgiem wrócił na zwycięską drogę pewnie ogrywając Frankfurt 3:0. Myślę, że dziś gospodarzom uda się strzelić dwa gole, ponieważ w obronie gości zabraknie tak ważnych osób jak Toprak i Tah - dwaj podstawowi środkowi obrońcy oraz nie pewny jest występ zmiennika Dragovica. Dziś na pewno zobaczymy sporą ilość goli obie ekipy nie stronią od strzelania bramek oraz ich tracenia i myślę, że typ na over 1,5 gospodarzy jest dość realny, szczególnie biorąc pod uwagę absencje w drużynie Leverkusen.
Link do meczu: flashscore.pl/mecz/ABVBx6CB/#szczegoly-meczu
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bielsko Biała - Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, mimo że dzisiaj mamy Piątek to oferta z dyscyplin które mnie interesują jest dosyć uboga, jednak udało znaleźć się mecz który warty jest uwagi ze względu chociażby na wysoki kurs w granicach 4,00 zdecydowałem się na ten typ ze względu na to, że w ligowej tabeli obie drużyny nie dzieli duży dystans, natomiast jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to wszystko przemawia na korzyść gości którzy wygrali ostatnich sześć meczy z drużyna z Bielska. Gospodarze zajmują czternastą pozycję w lidzę, natomiast goście zamykają tabelę, dlatego lepszego momentu na przełamanie serii porażek chyba już nie będzie, tym bardziej że rywal wyraźnie im leży co pokazali nie raz wygrywając u siebie czy na wyjeździe. Gospodarze w ostatnim meczu przegrali w Olsztynie gładko 3:0, następnie ulegli z Bydgoszczą 2:3, kolejnym przeciwnikiem na ich drodze był Jastrzębski z którym przegrali 1:3 oraz ulegli w Katowicach 3:0. Goście z Częstochowy są w wyraźnym dołku, gdyż mają niechlubną serię porażek, najpierw przegrali z Warszawska 1:3, następnie z Olsztynem 0:3, wreszcie nawiązali jakąkolwiek walkę z GKS Katowice i po wyrównanym spotkaniu ulegli 2:3 oraz przegrali w Bydgoszczy 3:0. Uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany chociażby ze względu na to że obie drużyny są na podobnym poziomie sportowym, a na Częstochowie ciąży fatum porażek, więc liczę dziś na sprawienie niespodzianki z ich strony i przerwanie okresu porażek.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Porto vs Tondela
Typ: Porto wygra do zera
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Godz. 21.30
ANALIZA
Witam, na dzisiaj kurs ubogi, ale lepiej trafić niższy niż szarżować na chybił trafił wysoki kurs. Zastanawiałem się jeszcze nad Monaco i powyżej 2,5, ale przed meczem LM mogą zagrać asekuracyjnie z obawy o możliwość nabycia kontuzji, sądzę, że zwyciężą, ale podaruje sobie ten typ, równie ciekawy dla mnie mecz Termalici z Lechią, tam widzę czystą 2 ale zostałem uprzedzony, więc szukam czegoś innego, a mianowicie liga Portugalska, którą gram rzadko, ale dzisiaj wydaje się prosty mecz dla gospodarzy i podejrzewam, że zwyciężą bez straty gola. Porto jest na chwilę obecną viceliderem, ale po tym meczu jak zainkasuje 3 pkt to wskoczy na pierwsze miejsce kosztem Benfiki. Porto ma również ciężki mecz przed sobą, mecz w LM z Juventusem, ale zarówno Porto jak i Juventus mają dzisiaj o kilka klas niższych rywali,więc obie ekipy powinny do tego meczu przystąpić po pewnych ligowych zwycięstwach. Gospodarze dzisiejszego spotkania dotychczas w lidze zdobyli 50 pkt z bilansem 41:11 w 21 spotkaniach, więc widać, że jest to drużyna, która traci mało bramek, a jak zobaczyć spotkania u siebie to widać, że drużyna ta na swoim stadionie gra bardzo dobrze, w 11 spotkaniach 10 razy wygrali i bilans bramkowy to 25:7, teraz spójrzmy na gości dzisiejszego spotkania, czyli ekipę Tondela, jest to autsider, który wszystko na to wskazuje spadnie po tym sezonie, bo ich sytuacja jest ciężka. zdobyli łącznie 14 oczek w 21 meczach z bilansem 15:34, w meczach wyjazdowych a mieli ich 11 jedyne punkty to z 3 remisów, a bilans 6:23 i sądzę, że dzisiaj wynik bramek straconych się powiększy i raczej nie powinni pokonać Casillasa. Typ głównie na zasadzie, że nie mogą w takim meczu pozwolić na wpadkę, bo takie mecze muszą wygrać, a jest to dobra okazja, by podbudować się przed ciężką walką z Juventusem w Lidze Mistrzów. Dla ciekawostki mecz sprzed roku również na Estadio de Dragao to ekipa Tondela zwyciężyła 1-0 ale dzisiaj gospodarze nie mogą sobie pozwolić na taki rozwój sytuacji.
Powodzenia i pozdrawiam
✅53
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Heidenheim - VfB Stuttgart
Typ: Obie drużyny strzelą i Stuttgart wygra
Kurs: 4,60
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie dwudziestej pierwszej kolejki niemieckiej 2 Bundesligi pomiędzy Heidenheim a VfB Stuttgart. Przed nami interesujące starcie z jednej strony gospodarze, którzy z dorobkiem trzydziestu dwóch punktów zajmują piątą lokatę w tabeli z drugiej strony lider rozgrywek, który do tej pory wywalczył czterdzieści jeden punktów. Faworytem spotkania są piłkarze Hannesa Wolfa i nie może to dziwić bowiem od wznowieniu rozgrywek, po przerwie zimowej Stuttgart wygrał trzy z rzędu mecze w lidze, jak widać skuteczność stuprocentowa miejmy nadzieję, że utrzymają ja także dzisiaj. Gospodarze natomiast po przerwie zimowej ponieśli dwie porażki oraz zanotowali jedną wygraną. W pięciu z sześciu spotkań pomiędzy Heidenheim a VfB Stuttgart, obie ekipy strzelały po minimum bramce, a jako, że historia lubi się potarzać dziś powinno być podobnie. Wrześniowe spotkanie w Stuttgarcie zakończyło się wygraną przyjezdnych dziś liczę jednak na rewanż. Co do osłabień w obu zespołach to w ekipie gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanych Kevina Krausa, Arne Feicka, Roberta Straußa, Robina Beckera, Bena Hallorana oraz Dominik Widemann, dodatkowo za nadmiar żółtych kartek nie wystąpi Timo Beermann. Natomiast w ekipie gości nie zobaczymy kontuzjowanych Jensa Grahla, Benjamina Pavarda, Hansa Nunoo Sarpeia a także Tobiasa Wernera. Moim zdaniem dziś wygrają goście są w znacznie lepszej formie, mają lepszych piłkarzy i powinni to udowodnić na murawie, zapewne będą też chcieli się zrewanżować za porażkę na własnym obiekcie. Liczę też na kolejne gole będącego w bardzo dobrej dyspozycji Simona Terodde, który zanotował dwa trafienia w poprzedniej kolejce. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Składy

Heidenheim: Muller - Philp, Wittek, Wahl, Theuerkauf - Kleindienst, Griesbeck, Titsch-Rivero, Schnatterer - Verhoek, Thomalla
VfB Stuttgart: Langerak - Grosskreutz, Baumgartl, Kaminski, Insua - Grgic - Mane, Gentner, Asano, Green - Terodde
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mainz II - Duisburg
Typ: Duisburg
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, już za godzinę rozpoczęcie meczu pomiędzy liderem 3 ligi niemieckiej - Duisburgiem, a rezerwami drużyny Mainz, które zajmują ostatnie miejsce.
Duisburg po 22 meczach przegrał tylko 2 spotkania, więc jak widać są w całkiem przyzwoitej formie. Mają oni aktualnie 6 punktów nad drugim Osnabruckiem, który w poprzedniej kolejce przegrał własnie z Mainz II. Drużyna Duisburg mogłaby mieć dużo większą przewagę gdyby nie fakt, że do tej pory zremisowali aż 9 spotkań ( tylko 3 drużyny z ligi zremisowały więcej meczów). Podejrzewam, że właśnie dlatego kurs na ich zwycięstwo wynosi aż 2.25, mimo że są zdecydowanym faworytem. Ostatni raz w lidze przegrali 22.10.16, więc dosyć dawno temu. Jeśli spojrzymy na ich ostatnie mecze to można zauważyć, że albo odnosili zwycięstwa, albo remisowali 0:0. Wątpie, aby tym razem nie byli w stanie strzelić gola zespołowi, który stracił do tej pory aż 35 goli ( tylko jeden zespół może &quot;pochwalić się&quot; większym wynikiem) i tym razem czas na wygraną.
Rezerwy Mainz do tej pory grają fatalnie, tylko 4 wygrane mecze, aż 13 porażek ( ostatnie 5 meczów w lidze to 4 porażki i 1 wygrana o której wspomniałem nico wyżej).
Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli, aktualną formę zespołów oraz stracone gole Mainz II nie można rozważać innego wyniku niż zwycięstwo gości. Dodam także, że przed tygodniem myślałem o postawieniu na Osnabruck ( z tego co pamiętam to nie tylko ja ???? ) i jak widać Mainz zaskoczyło wszystkich i w końcu udało im się wygrać, dlatego właśnie szczerze wątpie w to, aby byli oni w stanie pokonać dwa czołowe zespoły pod rząd. Życzę powodzenia, powinno być dobrze ????
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Valencia vs Gran Canaria
Typ: Half time/Full time Gran Canaria
Kurs: 4,00
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 17.02.2017/19:00
Analiza:
Ćwierćfinał Pucharu Hiszpanii w koszykówce. Spotkanie rozgrywane w Walencji. Jak wygląda obecna forma drużyn? Gran Canaria notuje serię czterech wygranych z rzędu, zarówno w rozgrywkach ligowych jak i pucharowych. W ostatnim meczu wygrali z Tenerife 70:60 co z pewnością podniosło ich morale. Prowadzili zarówno do przerwy jak i na koniec spotkania. Jeszcze wcześniej w Lidze Mistrzów wygrali z Feunlabradą jak i z Lokomotivem Kubań. Jak czytamy na oficjalnie stronie klubu walka na tablicach będzie miała ważny wpływ na dzisiejszy przebieg spotkania. Valencia zajmuje trzecie miejsce w lidze, w ostatnim meczu roznieśli Zaragozzę 100 do 67. Dziś można zauważyć spadki kursów na under, więc spodziewajmy się zaciętego spotkania. Valencia kilkanaście dni temu grała z Gran Canarią. Goście bardzo słabo zaczęli spotkanie, pierwszą kwartę przegrali 13 pkt-ami, w drugiej coś się poprawiło w ich grze, ostatecznie przegrali pięcioma punktami, ale liczę na to, że odrobili lekcję i dziś od początku będą prowadzili, aż do końca spotkania, zaczynamy-powodzenia
⛔100
 
barron 88

barron

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Granada - Betis
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
23. kolejkę hiszpańskiej Primera DIvision otwiera starcie dwóch niedarzących się szczególną sympatią, Granady z Betisem. Zespół gospodarzy w bardzo podobnej sytuacji, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie, jak i sezonie 14/15. To już tradycja zespołu z Andaluzji, który notorycznie broni się przed spadkiem do Segunda Division.
Zespół prowadzony przez Lucasa Alcazara w tym sezonie ,pomimo tego że broni się przed spadkiem to nie wiadomo czy im się uda, a do końca sezonu pozostało tylko albo aż dla takich zespołów jak Granada 16 kolejek. Patrząc przez pryzmat ostatnich meczów Granady albo w ogóle spójrzmy sobie na ich sytuację od początku sezonu. W La Lidze nie ma miejsca dla drużyn, które po 22. Spotkaniach wygrywają tylko dwa razy i to w dodatku w meczach na własnym stadionie. Granada gra mizernie, słabo i prezentują niepoukładany futbol, ale co cechuje mecze potencjalnych spadkowiczów na własnym terenie z drużynami, które są w stanie ograć. Mało tego, dzisiaj na Nuevo Los Carmenes przyjeżdża Betis – drużyna z Sevilli, czyli stolica i główne miasto Andaluzji. Do czego zmierzam…
Dzisiaj dla Granady jest to niezwykle ważny mecz, gdyż punktów muszą szukać właśnie w meczach na własnych podwórku, a takich do końca sezonu zostało już tylko 9. Jedna osoba powie, ż którzy w prze wystarczająca, druga, że za mało, ale tutaj nie chodzi o liczbę meczów, ale o rywali, którymi będą takie zespoły jak: Barcelona, Valencia, Celta Vigo, Real Madryt czy Alaves, które również broni się przed spadkiem. Wniosek jest bardzo prosty: Granada w ostatnich meczach u siebie musi postawić wszystko na jedną kartkę, a wiążę się to z bardzo dużym ryzykiem, szczególnie dla takiej drużyny jaką jest Granada , zespół, który ma drugą najgorszą defensywę w całej lidze – 48 straconych bramek.
Linia jest oparty tylko i wyłącznie na statystkach dotyczących arbitra dzisiejszego spotkania jakim jest Daniel Ocon Arraiz. Nieprzystępny sędzia pod taki typ, ponieważ średnio na mecz w tym sezonie pokazuje lekko ponad 3 kartki. Może to dlatego, że jest to jego dopiero pierwszy sezon w Primera Division. Niemniej jednak w sezonach 10/11 – 15/16 sędziował mecze Segunda Division, w której był jednym z najbardziej kontrowersyjnych sędziów. Wtedy jego statystyki oscylowały w granicach 5,2 żółtych kartek i 0,31 czerwonej kartki na mecz.
Granada to drużyna, która gra agresywnie, momentami bardzo brutalnie, ale o dziwo po tych 22. Kolejkach mają tylko 3 czerwone kartki, a średnio na mecz otrzymują 2.77 kartek. 39% z 61. Kartek, które zawdonicy Granady zobaczyli w tym sezonie było w meczach na własnym podwórku, natomiast cała reszta czyli 61% w delegacjach. Oczywiście w zespole są takie perełki jak Agbo, Pereira czy Lomban, których faule są szczególnie oceniane przez hiszpańskim arbitrów (trójka zawodników Granady, którzy w tym sezonie obejrzeli najwięcej żółtych kartek). Spójrzmy teraz jak wygląda sytuacja Betisu pod względem dyscyplinarnym. Po 21. Kolejkach Beticos obejrzeli 56 żółtych kartek i 3 czerwone. Ich sytuacja jest odwrotna niżeli ma to miejsce w szeregach Granady.
Verdiblancos na wyjazdach otrzymali 41% z ich dorobku kartkowego, a resztę kartek zawodnicy Betisu obejrzeli na Estadio Benito Villamarin. Z matematycznego punktu widzenia w dzisiejszym spotkaniu przy statystykach Granady jak i Betisu i założonym pułapie wyciąganych kartoników przez sędziego powinno być około 4.5 kartek. Natomiast to jest mecz derbowy, tutaj będzie bardzo ostro i podejrzewam, że obie ekipy nie skończą tego meczu w pełnych składach.
Ostatnie 6 spotkań Granady z Betisem to istne piekło. 39 żółtych kartek i aż siedem czerwonych. W 4 z 6 owych spotkań zawodnicy tych drużyn nie kończyli w pełnych składach. Dzisiejszy mecz Granada po prostu musi wygrać jeżeli chce pozostać w Primera Division, a w takich spotkaniach jak to dzisiejszego podopieczni Lucasa Alcazara będą bezlitośni, a nie jest to na tyle doświadczona drużyna, żeby wiedzieć jak podstawić nogę, żeby sędzia nie odgwizdał faulu, tudzież bardzo skutecznie wymuszać choćby rzuty karne. Może również dojść do takowej sytuacji, w której zawodnicy Granady jak i Betisu będą chcieć wymusić na arbitrze podyktowanie jedenastki, za co Pan Daniel Ocon Araiz wyciąga kartoniki.
Po prostu brać tę linię i się nie zastanawiać.
Powodzenia!

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)

⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Leverkusen
Typ: Leverkusen nie zachowa czystego konta
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
ANALIZA
Pisałem już przed meczem z Eintrachtem, że drużyna jest najbardziej chimeryczną w całej lidze. Spodziewałem się porażki w zeszłym tygodniu a oni nie dość że wygrali to jeszcze prezentując przy tym fajny styl. I ponownie udało się uciec trenerowi z pod topora. Jak on to robi to nie wiem. Znowu drużyna jest wychwalana za swą grę. Ostatnio tak chwalona była drużyna Schmidta po zwycięstwie nad Herthą i … przyszły dwie porażki. Kiedy miała nadejść trzecia w ostatni weekend i prawdopodobne pożegnanie trenera ten znowu się uratował. Teraz znowu są pochwały po świetnym zwycięstwie nad Eintrachtem. Szykują się kolejne dwie porażki? Może nie porażki ale podejrzewam co najmniej słabe mecze. Dlatego tym razem stawiam na gola dla Augsburga. Typ jest głównie przeciwko Leverkusen niż na Augsburga, któ rego na pewno stać w tym meczu nawet na zwycięstwo g dyż jest to drużyna bardzo podobna do Leverkusen tylko mając trochę słabszych piłkarzy. Potrafią urwać punkty takiej Borussi żeby przegrać z Hamburgiem i to grającego w dziesięciu. Także po nich też nie wiadomo czego się spodziewać ale jako że jest to mecz domowy zakładam że choć na jednego gola będzie ich stać.
✅44
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom