>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.02.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 17. Lutego


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
FNM99 726,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bruins odwiedzą w tym meczu Nashville, aby stanąć w walce o punkty z miejscowymi Predators. O Bruins dużo pisać nie trzeba, najlepsza drużyna w tym sezonie i nadal trzymają solidny poziom gry. Gospodarze też całkiem niezły okres, ale nawet dobra forma nie daje im zbyt dużych szans na wygraną. Bramek w tym spotkaniu nie powinno być wiele, a każda może mieć znaczny wpływ na wynik końcowy. Bardzo ważne będzie więc jak najlepsze wykorzystywanie momentów gry w przewadze, a to Bruins robią na wysokim poziomie. Predators co prawda nie najgorzej bronią w osłabieniu zajmując 16. miejsce w lidze, ale myślę, że istnieje duża szansa na przynajmniej jednego gola gości zdobytego w przewadze.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2260
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim
Kurs: 2,65
Bukmacher: STS
Analiza:
Dwudziestą pierwszą kolejkę Bundesligi otworzy mecz drużyn sąsiadujących w tabeli - Augsburg podejmie u siebie Hoffenheim. Gospodarze z dorobkiem 21 punktów zajmują 13 miejsce w tabeli. Goście są tuż za nimi, mają bowiem o 2 punkty mniej.
W ostatnich meczach między tymi drużynami zdecydowanie lepiej wiodło się ekipie Hoffenheim, które wygrało 3 ostatnio rozegrane mecze. Pokonali oni Augsburg kolejno 4:0 na wyjeździe oraz 3:1 i 1:0 u siebie.
Moim zdaniem Hoffenheim to drużyna z większym potencjałem niż Augsburg i także dlatego w tym meczu idę w ich stronę. Na początku sezonu ich gra nie wyglądała źle a kryzys przyszedł tak naprawdę dopiero z końcem października. Ich największą bolączką jest defensywa, ponieważ tracą mnóstwo goli. Myślę jednak, że z czasem ta drużyna zacznie wyglądać lepiej. Dokonali bowiem dwóch ciekawych wzmocnień - na wypożyczenie do Hoffenheim przyszli Thomas Delaney i Kasper Dolberg, którzy gdy tylko się zaaklimatyzują mogą być znaczącym wzmocnieniem drużyny. W dodatku mają jednego z najlepszych napastników Bundesligi Andreja Kramaricia. Kadra Hoffenheim składa się ogólnie z solidnych Bundesligowych nazwisk.
Augsburg u siebie w tym sezonie radzi sobie bardzo słabo, jest drugą najsłabszą drużyną, jeśli chodzi o klasyfikację punktów zdobytych na swoim boisku. W 10 meczach rozegranych na własnym stadionie zdobył 11 punktów, gorsze w tym aspekcie jest tylko Schalke.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Rotterdam
Godzina: 14:30
Spotkanie: Miedwiediew - Auger Aliassime
Typ: Miedwiediew
Kurs: 1.55
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Miedwiediew jeszcze dwa lata temu drugi zawodnik w rankingu ATP, natomiast teraz Rosjanin plasuje się na miejscu jedynastym. Jutro zagra swój mecz z Kanadyjczykiem Augeriem, który gra od jakiegoś czasu naprawdę przyzwoicie, ale zdarzają mu się też wpadki w meczach, gdzie przegrywa m.in: z Lechecka czy prawie setnym zawodnikiem Australijczykiem Popyrinem. Miedwiediewem jak przegrywa to z zawodnikami topowymi, chodz Auger jest naprawdę w dość dobrej dyspozycji to myślę, że Miedwiediem swoim doświadczeniem powinien przychylic zwyciestwo na swoją korzyść. Auger to nadal młody zawodnik i z zawodnikami, którzy już sięgali po turnieje Wielkoszlemowe to ciężko mu jest zwyciężać w takich spotkaniach. Miedwiediew bardzo dobrze utrzymuje pierwsze i drugie podanie na wysokim procencie, returnuje także w ostatnich meczach na wysokim poziomie. U Kanadyjczyka, dość przeciętnie wygląda drugi serwis, gdzie Rosjanin powinien poszukać przełamał. Dodatkowo przy pierwszym serwisie przeciwnika jeśli dobrze on funkcjonuje to ma z nim wiele problemów. Słaby wystep Kanadyjczyka w turnieju Wielkoszlemowym - Australian Open, porażka właśnie z Lehecka po czterech setach. Mimo, iż ranking pokazuje, że Auger jest wyżej w rankingu, aż tak bardzo bym na to nie patrzył. Patrząc na spotkania obu tenisistów z przed lat chodzby z przed roku dwa razy pokanał Rosjanin właśnie Augera. Łącznie rozegrali cztery spotkania I czterokrotnie zwyciężał właśnie Miedwiediew. Według mnie już Miedwiedwiem powinien wygrać to spotkanie, ponieważ w ostatnim czasie lepiej prezentuje się od Augera. Pozdrawiam.

55
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +485
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Modus Super Series
Godzina: 00:00
Spotkanie: C.Osborne - P.Jiwa
Typ: Colin Osborne wygra 4:0 lub 4:1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Kolejna nocna tym razem grupa Modus Super Series. Czesty bywalec ostatnimi czasy , a więc Colin Osborne kontra bardzo egzotyczny zawodnik Prakash Jiwa. Osborne ostatnio się pokazywał bardzo solidnie , konczaca lotka się zgadza jak i dystans. Jedynie ostatniego dnia rywalizacji w 1 grupie mial kryzys , wydaje mi się zmęczeniowy i notorycznie rzucał 5 i singlowe 20 , ale myślę że każdy gracz ma i takie momenty. Jego rywal aktualnie gra z Owenem Batesem i juz po 1 lego stwierdziłem, że muszę znaleźć coś na szybko przeciwko niemu , a kurs na taki handicap -2.5 lega w stronę Colina to idealny typ tymbardziej , że to Colin rozpocznie mecz. Jiwa ostatnim czasem jak grał w Modusie to zagrał katastrofalnie większość meczy to porażka. Tutaj z Owenem juz przegrywa 3:0 , ale jego skutecznosc na podwójnych jest wręcz żenująca. Pomyłki są naprawdę spore i wydaje mi się , że w meczu z Colinem który na dystansie jak i na podwójnych jest dużo lepszy , niż Prakash maksymalnie ugra on 1 lega. Warto spróbować! Pozdrawiam i życzę powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Brent Burns jakiś czas temu przeszedł z San Jose Sharks do Caroliny Hurricanes. Zmiana klubu wyszła mu na dobre jeśli chodzi o zdobyte bramki. W zeszłym sezonie grając jeszcze w San Jose Sharks strzleił 10 goli w 82 meczach. W tym sezonie w nowym klubie ma już 11 goli w 53 meczach. Burns jest niezwykle skuteczny w ostatnim czasie. Na dziesięć ostatnich spotkań udało mu się zdobyć bramkę w pięciu z nich. Teraz będzie szansa na dołożenie kolejnej, gdyż rywalem Caroliny będzie Montreal Canadiens. Moim zdaniem Brent Burns będzie szukać kolejnego gola i jeśli szczęście dopisze, to znowu uda mu się trafić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 897K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Godzina: 14:30
Spotkanie: Auger-Aliassime F. vs. Medvedev D.
Typ: Auger-Aliassime F. powyżej 9,5 gemów
Kurs: 1,4
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Turniej w Rotterdamie należy do jednych z najważniejszych dla Felixa, ponieważ właśnie tutaj przerwał niechlubną serię przegranych finałów ATP Tour. Hala to idealne środowisko dla niego, ponieważ lubi grać szybko, płasko i ustawiać wymiany serwisem. Rywal oczywiście z najwyższej półki, lecz z graczami ofensywnymi miewa spore problemy, co zresztą widzieliśmy już w tym roku. W Melbourne gładka porażka z Kordą, a w Holandii stracił już seta z Fokiną. W głębokiej defensywie jest bardzo mocny, ale też potrafi dołożyć skuteczny serwis, choć miewa w tym elemencie przestoje. Felix jeśli wytrzyma mentalnie to może liczyć na przełamanie złej serii bezpośrednich spotkań, a warunki ma ku temu idealne, choć zadanie trudne, ponieważ błędy trzeba zminimalizować prawie do zera, trzymać koncentrację oraz być konsekwentnym w ofensywie, nie wdając się w wolne przebijanie z głębi kortu. Kanadyjczyk potrafił grać już skutecznie z Rosjaninem, choćby podczas AO 2022, lecz wtedy zabrakło "głowy", by domknąć mecz. H2H jest dla Augera fatalne, bo wynosi 0-4 i ciężko będzie o lepszy moment. Póki co bryluje bardzo gładko ogrywając Sonego oraz Barrere, a przecież obaj w ostatnim czasie grali bardzo poprawny tenis. Teraz poprzeczka powędruje znacznie wyżej. Myślę, że set jest czymś jak najbardziej realnym, o ile trzymać się będzie warunków przedstawionych wyżej.

Więcej analiz w dziale KUPONY.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia - mężczyźni
Godzina: 9:30
Spotkanie: Cairns Taipans - Sydney
Typ: liczba punktów (razem z dogrywką)
Powyżej 181.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Mamy na dzisiaj Australijską ligę koszykówki mężczyzn,drugi mecz fazy play off. W pierwszym dwa dni temu było 182 punkty.D
Dzisiaj myślę że ta linia znów zostanie pokryta,na początku szedłem w over 190.5 po kursie 3.2 bo uważam że nawet na 190 punktów szansa jest 50/50 ale finalnie zmniejszyłem do 181.5. bo na to już uważam że jest jakieś 70/30.
Sydney w tym roku kalendarzowym roku rozegrało już 11 meczy i w 5 z nich linia 190 punktów została pokryta.
Linia 181.5 została pokryta 7 na 11 razy,Sydney gra ultra ofensywny basketball,są minimalnymi faworytami dzisiejszego meczu więc to oni będą prowadzić grę,nieraz widziałem ich mecze w tym sezonie i potrafią grać mecze jak Golden State Warriors gdzie w ciągu 60 sekund obie drużyny oddają 6 rzutów do kosza i już po pierwszej minucie kwarty jest rzucone 12-15 punktów. Sam wczoraj postawiłem puchar polski w kosza,miałem overy punktowe w obu meczach. w obu przypadkach na dwie minuty przed końcem byłem przekonany że kupon mi nie wejdzie ale w ostatnich dwóch minutach padło około 20 punktów! w obu meczach.
W koszykówce gdy mecz jest na styku i jest ostatnia minuta zdarza się że obie dwie drużyny zawsze grają jak najszybsze akcje żeby odrobić jak największą stratę do rywala,lub wzajemnie się faulują licząc że rywal nie zdobędzie punktów z rzutów osobistych.
Tutaj mamy mecz fazy play off więc tutaj też mówimy o odpadnięciu lub przejściu do kolejnej rundy więc liczę że ostatnie minuty dostarczą wielu punktów w razie gdyby mecz był na linii,jednak mówimy o Sydney,w ich meczach w tym sezonie czasem pada nawet powyżej 200 punktów na mecz a mówimy o 40minutowej koszykówce jak w Europie.
Uważam że 181.5 ma dużą szansę pokrycia w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 647,3K
Dyscyplina: Koszykówka Korea
Godzina: 11:00
Spotkanie:Anyang - KCC Egis razem z dogrywką
Typ: over 165,5 pkt
Kurs: 2,95
Bukmacher:Fortuna
Analiza:W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Anyang i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.
Drużyna ta w tym sezonie rozgrywkowym gra bardzo dobrze i teraz zajmuje 1 miejsce w tabeli i jest jednym z głównych kandydatów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 32 mecze i tylko 11 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i teraz będzie podobnie i padnie tutaj bardzo wysoki wynik punktowy.

195
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3348
bfred 317K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia NPL NSW
Godzina: 09:30
Spotkanie: Wollongong Wolves - Marconi
Typ: BTS
Kurs: 1.53
Bukmacher: Superbet
Analiza: Dzisiaj Australia. Gra 4 z 7 u siebie. Szczerz mówiąc to trochę nie kumam dlaczego jest taki wysoki kurs na gospodarzy...Co prawda dopiero 2 kolejki za nami ale póki co żadnej przepaści między tymi zespołami nie widać..Może buk sugeruje się tym, że na ostatnich 5 meczy bezpośrednich goście aż 3 razy zwyciężyli? Nie wiem. Co prawda BTS w ostatnich 5 meczach dla obu zespołów wygląda raczej średnio (odpowiednio 3/5 i 2/5) to uważam, że każda drużyna strzeli co najmniej po 1 golu i szczególnie, że nie widzę gości aż takim faworytem. Z typów pobocznych to grałbym nawet 1 albo 1x. Zobaczymy jak będzie. Powodzonka:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki - Kwalifikacje/Prolog Rasnov
Godzina: 16:45
Spotkanie: Top3 Prologu
Typ: Schmid
Kurs: 7,75 => 5,00
Bukmacher: etoto

Schmid lubi małe skocznie, szczególnie tą. Bywał tu nawet na podium, podczas gdy obsada była normalna (wszyscy byli z czołówki). A na inncyh skoczniach było mu daleko do miejsc na podium. Czy w kwalach to do podium wystarczy? Przy tej obsadzie warto spróbować. Zakładając, że Wellinger i Geiger poza zasięgiem o 3 miejsce bić się będzie Eisenbichler, który zawsze coś może gorzej wylądować i stracić cenne punkty, Raimund, który ostatnio jest nieregularny, Jelar który woli większe skocznie, Leyhe który jest mniej więcej na poziomie Schmida i właśnie Schmid. Reszta już jest raczej półkę niżej, więc szanse na włączenie się do walki są małe. Zatem tak wysoki kurs przy tak małej liczbie uczestników wydaje się być dobrą okazją. Na potwierdzenie miejsca Schmida w Rasnovie.
Pokaż załącznik 27156

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Hoffenheim
Typ: Augsburg
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Mam nieco inne zdanie odnośnie tego spotkania od mojego przedmówcy który przeanalizował je wyżej.Jak kolega wspomniał obydwie ekipy sąsiadują w dolnych rejonach tabeli i potrzebują mocno punktów by choć na chwilę odskoczyć od strefy spadkowej będącej tuż poniżej. Patrząc jednak na rundę wiosenną to Augsburg prezentuje się lepiej od rywala. W pięciu spotkaniach po przerwie zimowej uzbierał 6 pkt. , a co ważne zdobył je na własnym terenie , a więc przewał niemoc będącą powodem tak niskiej pozycji w tabeli jesienią. Dwa domowe zwycięstwa po 1:0 nad Gladbach i Leverkusen to o jedno więcej niż w całej poprzedniej rundzie na własnych śmieciach. To na pewno dobry prognostyk. Nie stracili w tych meczach też gospodarze choćby jednej bramki z rywalami będącymi dużo wyżej w tabeli. Widać że coś pod tym względem drgnęło na plus.

Hoffenheim to bardzo chimeryczna ekipa i choć personalnie skład na papierze wygląda całkiem zachęcająco , to jednak wiosna w ich wykonaniu to totalny falstart. " Wieśniaki" w 5 meczach zdołali tylko raz zremisować na własnym terenie 2:2 ze Stuttgartem , przegrywając 4 następne potyczki. Dołożyli jeszcze do tego porażkę w Lipsku w ramach DFB Pokal. Widać że coś jest nie tak mimo pozyskania Dolberga. Stracili w tych 6 -ciu starciach aż 20 bramek a więc multum , a przegrana 5:2 w nie najmocniejszym Bochum , czy 1:4 w domu przeciwko Gladbach dowodzą że coś się rozsypało w obronie. Augsburg wiosną wygląda pod tym względem lepiej.

Analizując h2h obydwu ekip faktycznie zdecydowanie lepiej prezentuje się Hoffenheim , ale to też w końcu może ulec zmianie a kiedy jak nie dzisiaj gdy obydwie drużyny są w innej wiosennej formie. Reasumując , może Hoffenheim odpalić w każdej chwili i mam tego świadomość tym bardziej że jest od dawna drużyną nieobliczalną, ale to działa w dwie strony i równie dobrze może polec po raz siódmy wiosną na boisku rywala który zaczął grać skuteczniej . Stawiam w tym meczu na ekipę Gikiewicza i Gumnego licząc że sięgnie po kolejne 3 pkt w domu w tak ważnym z perspektywy układfu tabeli starciu.

170
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +786
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tomas Martin Etcheverry - Cameron Norrie
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe i walka o półfinał. Co można powiedzieć o tym spotkaniu ? To, że spotyka się tutaj zawodnik gospodarzy i typowy ceglak z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii dla którego nie jest tonulubiona nawierzchnia. Wprawdzie Norrie poprawia swoją grę na mączce z każdym sezonem ale jednak dla mnie Etcheverry na tej nawierzchni ma większy wachlarz umiejętności i poruszanią się po niej niż rywal. Kursy mocno mnie zdziwiły. Ja raczej spodziewałem się bardziej wyrownanych a nawet niższego na Argentyńczyka a tu prosze jaka dla mnie niespodzianka. Etcheverry w tym turnieju odprawił już zdecydowanie mocniejszych zawodnikow na cegle niż jest nim Norrie. Pokonał Delliene i Carballesa Baenę obu po 2-1 w setach tak więc pokazuje to, że jest w formie i trzeba się z nim tutaj liczyć. Cameron wygrał na początek z mało znanym kolumbijczykiem Mejiją i w kolejnej rundzie po męczarniach z też mało znanym Argentyńczykiem Diaz Acostą, który na dobrą sprawę gdyby był ciut lepszy w tym spotkaniu to odprawił by Brytyjczyka i już go tutaj powinno nie być. Jednak jakoś Norrie wyszedł z opresji, wygrał i dzisiaj zagra z Etcheverry. Dla mnie Argentyńczyk jest na tej nawierzchni zawodnikiem lepszym i liczę, że dziś będzie w dobrej dyspozycji, niczym nie będzie rozkojarzony abwtedy myślę, że spokojnie wygrywa to spotkanie i melduje sie w półfinale. Jak wspomniałem ogrywał wcześniej tutaj lepszych "ceglarzy" więc tym bardziej powinien uporać się z Norrie, bo Brytyjczyk tutaj nie pokazuje nic wielkiego i na dobrą sprawę już powinien odpaść w poprzednim spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: ROTTERDAM (HOLANDIA), TWARDA (W HALI) - ĆWIERĆFINAŁ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gijs Brouwer - Tallon Griekspoor
Typ: 0-2
Kurs: 1.90
Bukmacher: sts

Analiza: Holendrzy są równolatkami, ale dzieli ich niemal 100 miejsc w rankingu ATP na korzyść Tallona. Ok, Gijs wygrał wczoraj z faworytem Rune po kreczu w drugim secie, ale to mnie nie przekonuje aby dzisiaj otwarcie nie postawić na Tallona. Tallon jest zawodnikiem znacznie bardziej doświadczonym, w Rotterdamie pokonał już mocno serwujących Yemera i Zvereva. Tallon w obu meczach kapitalnie prezentował się również z pierwszego własnego podania, czytał grę prezentując się bardzo dobrze przy siatce (95% udanych akcji ze Zverevem i 71% z Yemerem, a tych akcji wykonał aż 35 w całym meczu) to z pewnością będzie jego silna broń. Gijs gra jeszcze na poziomie challengerów i to bez szczególnych wyników. Nie uważam, że fakt, że jest leworęczny będzie w tym meczu robiło znaczącą różnicę na korcie. Gijs ze względu na warunki fizyczne raczej będzie dążył do kończenia akcji na siatce, a ma tam spory potencjał (90% skuteczności w meczu z Hueslerem), ale Tallon potrafi grać kątową grę, pokazał to już niejednokrotnie. W dłuższych wymianach stawiam na silniejszego fizycznie Tallona. Ponadto Tallon jest w tym roku bardzo skuteczny w statystykach zwycięstw do porażek 9-1, gdzie przegrał tylko z Tsitsipasem.

90
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +456
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
godzina: 18:00
spotkanie: Cracovia vs Mielec
typ: CRACOVIA wygra lub poniżej 2,5 gola - NIE
kurs: 6.00
bukmacher: ETOTO

6,60 jeśli wybierze się z zakładu podwójna szansa x lub 2 i over 2,5 / w etoto oczywiście

czyli: x2 + over 2,5 - STAL MIELEC musi coś nastrzelać bo to już początek serii niemocy może być


https://www.efortuna.pl/analizy/cracovia--stal_0 - tytuł analizy "bez bramek" / co nie znaczy że w tym meczu nie będzie worka z bramkami

ze strony: https://hej.mielec.pl/pl/13_sport/6...ojechala-na-cracovie-nie-bedzie-latwiej-.html

Już w piątek o 18:00 piłkarze z Mielca zagrają czwarty w 2023 roku mecz ekstraklasowy. Podejmie ich Cracovia. Ostatnie dwa mecze Stalowców na stadionie Pasów zakończyły się remisem. Zanosi się na kolejny?
Po 20. kolejkach PKO BP Ekstraklasy zespoły PGE FKS Stali Mielec i Cracovii są sąsiadami w tabeli. Mają po 29 punktów. Pasy zajmują szóstą pozycję, Stal siódmą. Krakowska drużyna ma lepszy bilans bramkowy – 23 do 16. Stal natomiast strzeliła dotychczas 25 bramek, ale straciła ich 23. Jednak latem w Mielcu Stal pokonała Cracovię 2:0.

W miniony weekend obie drużyny grały z zespołami z czołówki. Stalowcy zremisowali u siebie 0:0 z liderem Rakowem Częstochowa, a Cracovia zanotowała remis 2:2 w Warszawie z Legią, czyli wiceliderem rozgrywek.

Zespół z Krakowa ma też nieco lepszy początek roku, bo w trzech meczach zgromadził cztery punkty, ale też po słabym meczu przegrał w Kielcach z Koroną. Stal ma dwa punkty zdobyte w 2023 roku. Zremisowała także z Lechem Poznań, ale przegrała 0:1 w Radomiu.

Mieleckich i krakowskich piłkarzy łączy nie tylko pozycja w tabeli. Obie ekipy lubią grać z kontry, w tym elemencie czują się bardzo dobrze, świetnie też bronią. Z większym trudem budują swoje ataki pozycyjne.

W lecie Stal ograła Cracovię bo potrafiła wciągnąć ten zespół na swoją połowę, zmusić do rozgrywania piłki. – Teraz może być to trochę inny mecz, bo gramy u siebie i postaramy się od początku narzucić swoje warunki gry – zapowiada jednak trener Cracovii Jacek Zieliński.

Szkoleniowiec Pasów podczas przedmeczowej konferencji prasowej nie ukrył swojego zirytowania faktem, że wielu dziennikarzy czy kibiców lekceważy mielecką Stal i ustawia Cracovię jako wielkiego faworyta piątkowego meczu.


Ostatnie dwa mecze na obiekcie Pasów zakończyły się remisami. W obu Stal prowadziła, ale nie zdołała dowieźć przewagi do końcowego gwizdka. W obu tych meczach działo się bardzo dużo. Teraz, biorąc pod uwagę preferowany styl gry obu ekip, o fajerwerki może być ciężko, a remis nie będzie żadną niespodzianką.

Czyli mój zakład x2 + over 2,5 (inaczej niż w typie na stronie efortuny) czyli wynik 1:2, 2:2 lub wyżej - na stronie STALI MIELEC przewidują remis, ja idę w bramki że padną w meczu co najmniej 3.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Rotterdam
Godzina: 19.30
Spotkanie: Sinner - Wawrinka
Typ: Sinner -2,5 gema
Kurs: 1,42
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Chyba najwyższy kurs u polskich bukmacherów na takie zdarzenie. Sinner jest murowanym faworytem tego spotkania. Ograł Tsitsipasa po mistrzowsku. Miejmy nadzieję, że nie spadną mu loty. Wawrinka potrafił przecież wyprawić zawsze kąśliwego Gasqueta, co też ma swoje znaczenie. Przypuszczam, że może dojść do tie-breaka, a to też ponieważ Wawrinka trochę lepiej serwuje. Sinner będzie nadrabiał grą. Co więcej jak wiemy, Włoch miewa swoje przestoje, ale to nadal gracz aspirujący do top5, póki co 14. Takiej lokaty nie osiąga się przypadkiem. Jak znajdzie sposób na magiczny jednoręczny backhand swego przeciwnika, a znajdzie, to jesteśmy uratowani. Przewidywany wynik na ten mecz ode mnie to: 7:6 6:4.

42
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
SCR4PE_ 5,4K

SCR4PE_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Hoffenheim
Typ: BTTS + gole powyżej 2,5
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Obydwa zespoły znajdują się na dole tabeli oraz potrzebują punktów. Augsburg ma zaledwie 2 punkty przewagi nad czternastym Hoffenheim. Ten drugi ma spore problemy z defensywą tracąc kolejno w pięciu ostatnich meczach aż 17 goli mimo to w każdym z nich strzelał min. jedną bramkę. Podobnie jest u gospodarzy którzy jednak tracą mniej bramek : 10 ale również strzelają regularnie. Biorąc pod uwagę że w ostatnich bezpośrednich pojedynkach górą był Hoffenheim: Wygrywając cztery z pięciu ostatnich meczy. W których aż czterokrotnie mogliśmy zobaczyć powyżej dwóch bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +271
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - 1. Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Motor Sparta
Typ: over 4.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tabela:
Sparta gra świetny hokej w tym roku, mają do dyspozycji pełny skład i widać jakość, klękają nawet Pardubice. Motor walczy o uniknięcie barażu, mają swoje atuty ofensywne, nieco inaczej sprawa ma się w obronie...w ostatnich 7 meczach Motor u siebie pokrył linię o5.5, przy tym potencjale ofensywnym Sparty aktualnie, która przyjeżdża w roli faworyta liczę na minimum 5 trafień.

55
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +88
stanley-63 796,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : GKS Tychy : Bruk-Bet Termalica
Typ : GKS Tychy liczba żółtych kartek - powyżej 3.5
Kurs : 2.98
Bukmacher : Fortuna

W tym meczu pójdę w stronę kartek a konkretnie zespołu GKS Tychy , w ostatniej kolejce Tyszanie grali w Łodzi z ŁKS-em i w meczu faulowali aż 20 razy co przełożyło się na 6 żółtek , niektóre kartki wcale nie potrzebne ale tak wyszło , dziś zapewne nie są w roli faworyta ale też nie są skazani na pożarcie bo w pierwszym meczu w Niecieczy pokonali rywala 2:0 w tym meczu faulowali 15 razy i zobaczyli 4 żółtka , ogólnie Tyszanie łapią sporo kartek , sędzią jest pan Marcin Kochanek który w 1 lidze prowadził 16 spotkań 52 żółtka 1 czerwona i 9 karnych , w tym sezonie ma 8 meczy i 28 żółtek czerwona i 4 karne , miał okazję w tych 8 meczach sędziować spotkanie Tyszan wygrane zresztą z Stalą Rzeszów , w tym spotkaniu pokazał 3 żółtka i wszystkie dla Tyszan , liczę że i dziś Tyszanie zapewne nie będą się oszczędzali bo są znani z brutalniejszej gry i sporej ilości fauli a jak jeszcze na dodatek wynik nie będzie korzystny to tym bardziej , 4 karteczki może i sporo ale dla tej drużyny chyba osiągalne , zobaczymy .

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Augsburg vs TSG Hoffenheim
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.40
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze bardzo źle wspominają swój niedawny wyjazd do Mainz. Przypomnijmy, że ekipa z Bawarii przegrała z FSV 1:3 i nie chodzi tutaj nawet o porażkę, ale o błędy, które przytrafiały się zawodnikom Augsburga. Robert Gumny oraz Rafał Gikiewicz nie najlepiej zachowali się przy stracie 3. gola i był to gwóźdź do trumny FCA. Niestety strata punktów bardzo boli i to przekłada się na sytuację w tabeli, ponieważ podopieczni Enrico Maassena znajdują się tuż nad kreską z przewagą 4 oczek nad Herthą BSC. Przed gospodarzami ważna rywalizacja podczas piątkowego wieczoru. Warto wyciągnąć wnioski po błędach popełnianych w Mainz i pokusić się o wygraną. Czy Augsburg wykorzysta atut własnego boiska?

Hoffenheim nie może zaliczyć roku 2023 do udanych. Jeżeli zerkniemy sobie na wyniki osiągane od stycznia, to są one bardzo beznadziejne. 5 porażek i 1 remis we wszystkich rozgrywkach potwierdzają kiepską formę przyjezdnych. Były potrzebne zmiany na stanowisku szkoleniowca i Andre Breitenreiter został zwolniony, a na jego miejsce sprowadzono człowieka, który swoją karierę trenerską rozpoczynał w Sinsheim. Pellegrino Matarazzo stara się odnaleźć w owej rzeczywistości i cel dla Amerykanina jest jasny, spokojne utrzymanie się w lidze i być może środek tabeli. Jego debiut w starciu z Bayerem Leverkusen był słaby, czas na przełamanie. Co pokaże nam dzisiaj Hoffenheim?

Nie będzie to piękne widowisko. Jedni i drudzy grają w ostatnim czasie toporny futbol i należy spodziewać się typowego meczu walki. Pobieram linię 5.5 kartek. Liczę, że zarówno Augsburg jak i Hoffenheim dadzą z siebie więcej, niż 100%. Zerknijmy do statystyk związanych z upomnieniami:
  • Augsburg u siebie otrzymywał 0, 2, 2, 3, 5, 10, 0, 1, 1, 3 kartek
  • Hoffenheim na wyjazdach otrzymywał 7, 4, 4, 1, 2, 5, 3, 1, 3 kartek
Wygląda to dobrze i jestem zdania, że próg 5.5 będzie pokryty. Jeżeli chodzi o arbitra Patricka Ittricha to w tej kampanii sięgał do kieszonki 1, 4, 4, 8, 4, 2, 7 razy. Oby w ten piątek stanął na wysokości zadania.

240
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1269
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom