>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.03.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17 marca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
G 1

grzibek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Spotkanie: Glasgow Rangers - PSV Eindhoven
Typ: x2
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ostatni mecz obu zespołów w Holenderskim Eindhoven zakończył się bezbramkowym remisem, drużyna gospodarzy miała bardzo dobre okazje do objęcia prowadzenia w tym spotkaniu niestety ich nie wykorzystała, PSV wystarczy bramkowy remis do awansu, co za tym idzie muszą strzelić w tym meczu gola wiec ich ataki prawdopodobnie rozpoczną się już od 1 minuty. W ostatnich meczach we własnych ligach Rangersi wygrali z Kilmarnock 2:1 choć mieli z tym trudności, gdyby nie samobójczy gol Tima Clancy&#39;ego gospodarze nie wygrali by tego spotkania PSV natomiast zremisowała 2:2 z daleko od nich oddalonym w tabeli NEC Nijmegen. Goście w tym sezonie graja bardzo dobra piłkę ich szanse na wygrana są duże.

✅ 45
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: FC Liverpool - SC Braga
Typ: Który zespół awansuje do następnej rundy? - SC Braga
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Co z tego, że to Liverpool, drużyna która 5 lat temu wygrała LM? Gracze z Wysp to marka znana w Europie. Goście pochodzący z Portugalii jest zwykłym zespołem, który raz wygrywa, przegrywa, ma lepsze i gorsze dni - przeciętniak.
Liverpoolczycy niestety nie zachwycają w tym sezonie, grają zdecydowanie poniżej przedsezonowych oczekiwań.
W pierwszym meczu Braga wygrała u siebie 1:0, co według mnie nie było zaskoczeniem. Spotkanie było wyrównane. &quot;Twierdza&quot; Bragi jest naprawdę trudna do zdobycia.
Kurs na Anglików (1,45) jest nieco zaskakujący. Myślałem, że będzie oscylował w granicach 1,60-1,75.
Na Anfield Road Braga konsekwentnie zagra w obronie, starając się nie stracić bramki. Będą starali się kontrować.
Nie wykluczam takiej opcji, że padnie wynik 1:0, a później ewentualna dogrywka i karne ;) Ogólnie to szykuje się niezły under.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

serdek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga europejska
Spotkanie: FC Porto - CSKA Moskwa
Typ: FC Porto
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mój typ na jutro to ciekawie zapowiadający sie mecz ligi europejskiej FC Porto vs CSKA Moskwa. Zdecydowalem sie na Porto opierając sie o czyste statystyki.
8 ostatnich meczy Porto:
Uniao Leiria - FC Porto 0:2
CSKA Moskwa - FC Porto 0:1
FC Porto - Vitoria SC 2:0
SC Olhanense - FC Porto 0:3
FC Porto - Sevilla FC 0:1
Sevilla FC - FC Porto 1:2
Sporting Braga - FC Porto 0:2
FC Porto - Rio Ave FC 1:0



wiec jak widac 8 ostatnich meczy Porto wszystkie wygrywa.
8 ostatnich meczy CSKA Moskwa:
CSKA Moskwa - Amkar Perm 2:0 CSKA Moskwa - FC Porto 0:1 CSKA Moskwa - Szynnik Jaro... 1:0 CSKA Moskwa - PAOK Saloniki 1:1 PAOK Saloniki - CSKA Moskwa 0:1 Sparta Praga - CSKA Moskwa 1:1 CSKA Moskwa - FC Lausanne 5:1 Amkar Perm - CSKA Moskwa 0:0

bilans CSKA Moskwa nieco slabszy bo 4:two:1 ale nie najgorszy.
Swój typ popieram statyskami, pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 0:1. Mysle Porto nie ustawi sie na gre defensywna majac jedna bramke przewagi nad rywalami. Dodatkowym atutem druzyny z Portugali jest wlasne boisko.

✅ 50
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
piłka nożna - Liga Europejska
Manchester City - Dynamo Kijów
typ: 1
kurs: 1.50
buk: unibet
analiza:
Miałem napisaną analizę na mecz Manchesteru z Dynamem niestety złośliwość rzeczy martwych i po analizie nie ma śladu... Ale cóż, spróbuje już krótko jeszcze raz coś napisać. W pierwszym spotkaniu doszło do małej niespodzianki ponieważ gospodarze tamtego pojedynku pokonali utytułowany klub z Anglii 2:0 i dzięki temu wydaje się, że przed rewanżem są w komfortowej sytuacji. Można próbować przewidzieć taktykę na to spotkanie czyli uważna gra w defensywie i próbowanie odgrywać się kontratakami. Jednak goście nie mogą zapominać, że Manchester u siebie nie zwykł przegrywać. W pucharze wygrał jedenaście z piętnastu spotkań. Mimo to Dynamo nie stoi na straconej pozycji. W LE prezentują się bardzo dobrze. Od siedmiu spotkań nie zaznali smaku porażki (z czego aż 6 wygrali. między innymi 4:0 z Besiktasem). Na niekorzyść przemawiają jedynie statystyki spotkań rozegranych w Anglii. W dziewięciu meczach wyższość rywali musieli uznać aż 8 razy. Jednak to tylko historia, jak będzie jutro przekonamy się dopiero po ostatnim gwizdku. Ja jednak skłaniam się ku gospodarzom. To im będzie zależeć na tym by jak najszybciej zdobyć gola, który nie da im nawet dogrywki. Dlatego będą musieli zagrać ofensywnie. Oczywiście mogą stracić bramkę po kontrze, lecz mimo to uważam, że to The Citizens będą cieszyć się z końcowego zwycięstwa. A czy ono da awans, to już inna sprawa.
Moja propozycja:
Manchester (około 1.45)
✅ 50
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Rangers - PSV
Bukmacher: Pinnacle
Typ: X
Kurs: 3.30
Czas rozpoczęcia: 21:05
Analiza:
Rewanżowe spotkanie na Ibrox Park. Pierwsze spotkanie nie należało do najpiękniejszych i piłkarze obu drużyn nie uraczyli kibiców bramkami choć pewną przewagę miało PSV. Napewno stadion Rangersów to trudny teren. Na swoim koncie mają remis z Valencią, wygraną 1:0 z Bursasporem i przegraną 0:1 z Manchesterem United. W poprzedniej rundzie Rangersi zremisowali oba mecze z Sportingiem Lizbona, ale awansowali ponieważ strzelili więcej bramek na wyjeździe. Obie drużyny złapały lekką zadyszkę. PSV zremisowało z Nijmegen 2:2, wcześniej męczyli się z Excelsiorem. Rangersi długo remisowali z Kilmarnock 1:1 ale jednak wygrali 2:1. W zespole jest troszke kontuzji, ale nie są znaczące. Napewno będzie to zacięte spotkanie.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Sacramento : Cleveland
Typ : 2
Kurs : 5,00
Bukmacher : bwin lub betway (kursy te same)
Godzina : 03.00
Analiza :
Spotkanie dwóch równych, a właściwie dwóch równie słabych w tym sezonie drużyn. I dlatego nie wiem czemu kursy są tak zróżnicowane i postanowiłem z tego skorzystać grając na drużynę Cleveland. Cleveland mają w tym sezonie tylko 12 wygranych i aż 53 porażki. Nieco lepiej gra Sacramento które wygrało 16 spotkań a przegrało 49. Ale to i tak jest dość podobny bilans, obie drużyny grają podobnie kiepsko. Kawalerzyści co prawda gorzej spisują się w ostatnich spotkaniach bo przegrali już cztery mecze z rzędu, a Sacramento ostatnio wygrało swój mecz z Golden State Warriors, ale z drugiej strony dwóch spotkań z rzędu Sacramento zbyt często nie wygrywa więc skoro wygrali ostatnie to teraz chyba nie powinni. Oba zespoły z tego co gdzieś wyczytałem trochę osłabione, ale Cavs już nas do tego przyzwyczaiło a mimo to jakoś tam sobie radzą i nie dostają jakiś potężnych lań tylko walczą w każdym spotkaniu o jak najlepszy rezultat. Rzadko kiedy udaje im się go wywalczyć ale w takich meczach jak ten te szanse są dużo większe a z kursem buki poszalały strasznie. H2H też przemawia za Cavs chociaż wiadomo że większośc tych wygranych to czasy LeBrona który teraz gra w Miami. Ale i w takim składzie i takiej dyspozycji mogą wygrać ten mecz, a juz z całą pewnością kurs na nich powinien się wahać góra w granicach 2,00
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
charlson 226

charlson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA - godz. : 1:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks vs Orlando Magic
Typ: Orlando Magic -5,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Magicy muszą piąć się w górę w Konferencji Wschodniej, aktualnie zajmują 4 pozycję. Podróż do Milwaukee może im tylko pomóc, bo z tak słabo grającą drużyną trzeba wygrywać myśląc o dalszych sukcesach. W ostatnich wyjazdach średnia zdobywanych punktów przez Magic to aż 110, natomiast Bucks w ostatnich dwóch meczach zdobywali odpowiednio 56 i 85 pkt, tracąc przy tym średnio 105 oczek. Howard, Richardson, Bass i Nelson stanowią ogromną siłę drużyny z Orlando, ich gra wygląda na prawdę dobrze w ataku. Myślę, że przeciwko nim Bucks nie będą mieli nic do powiedzenia w tym pojedynku. W defensywie mogli by coś zdziałać gdyby wystąpił Bogut, który nie zagra dziś, co utwierdza mnie w moim typie. Magicy będą chcieli pokazać na co ich stać i &quot;zniszczyć&quot; swojego rywala. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo drużyny z Orlando.
⛔ 100
 
B 25

buli1906

Użytkownik
Spotkanie :Colo Colo-Santos
Typ 1
Kurs : 2,88
Buk ; Unibet
Godzina 01,50
Analiza :

Witam.Dzisiaj o godzinie 01.50 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiedzy Colo Colo a Santos AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores grupy 5.Moim zdaniem Colo Colo wygra ten mecz swiadczy o tym bardzo dobra gra w lidze i w Copa Libertadores.
Oto 5 ostatnich meczy rozegranych Copa Libertadores.
Unión San Felipe 2 - 0 Colo Colo
Palestino 0 - 3 Colo Colo
Deportivo Táchira 2 - 4 Colo Colo
Unión Española 1 - 2 Colo Colo
Colo Colo 2 - 0 Unión La Calera
Za dobre i pomocne typy prosze pompowac w moja reputacje!! Wystarczy kliknac &quot;dzięki&quot;
✅ 188
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edyp 186

edyp

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA
Spartak - Ajax
typ: Ajax -1
kurs: 5
bet365
Kto oglądał pierwsze spotkanie wie, że wynik nie odzwierciedlał sytuacji na boisku. Podam kilka statystyk z tamtego meczu:
Ajax - Spartak
posiadanie piłki 61-39
Strzały 17-3
strzały celnie 11-3
rzuty rożne 13-0
Wynik 0-1 był jednym wielkim nieporozumieniem i do dzisiaj nie wiem jak to się stało.
Jutro spotkanie rewanżowe. Nie wyobrażam sobie, żeby Ajax mógł drugi raz zagrać tak nieskutecznie. To po prostu niemożliwe. Holendrzy rzucą się moim zdaniem od 1 minuty do ataku aby odrobić straty z pierwszego meczu. Są drużyną o klasę lepszą co pokazali w pierwszym meczu, niestety nie udało im się tego udowodnić wynikiem. Jutro moim zdaniem Ajax wygra pewnie i bezproblemowo rewanżując się za porażkę w pierwszym meczu. Gdybym to ja był graczem Ajaxu to była by we mnie taka frustracją i wypełniała by mnie żądza zemsty, że odliczałbym sekundy do tego meczu, aby w końcu móc się zrewanżować. Myślę, że w głowach piłkarzy z Holandii jest to samo i wybiegną na boisko z nastawieniem, żeby zniszczyć rywali. Trzymam kciuki za Ajax i mam nadzieję, że jutro futbol będzie sprawiedliwy i wygra zespół lepszy!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - międzynarodowy towarzyski
Spotkanie: Nepal - Bhutan
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: tobet
Analiza:
Obie reprezentacje są piłkarsko upośledzone, ale Bhutan bardziej. W karierze wygrali tylko 2 mecze z jakimiś mało komu znanymi wyspami. Reszta meczy to kompletny pogrom. Hokejowe wyniki po 7:0 czy 5:1.
http://pl.soccerway.com/teams/bhutan/bhutan/matches/
Trenerem Nepalu jest
Graham Roberts, będzie to jego pierwszy mecz w roli selekcjonera. O rywalu mówi z szacunkiem, że jest dla niego jak Manchester United i nie ważne czy wygrają 1:0 czy 10:0. Do tego tam coś wspomina o jakiś tam wzmocnieniach bla bla bla.
Ustawienie będzie 4-3-3 więc ofensywne. Nowy trener z Anglii chce w meczu przycisnąć już od 1 minuty, przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi.
Skład o ile ktoś się orientuje :grin:
GK: Kiran chemzong
DF: Sagar Thapa, Biraj Maharjan, Rabin Shrestha, Rohit Chand
MF: Raju Tamang, Nirajan Khadka, Shiva Shrestha
Fw: Anil Gurung, Santosh Sahukhala, Anil Ojha
⛔ 100
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Spartak Moskwa-Ajax Amsterdam
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: bwin
Analiza:
No cóż, jutro o godz 19.00 bedziemy świadkami świetnego meczu rewanżowego pomiędzy Spartakiem Moskwa, a Ajaxem Amsterdam. Pierwszy mecz skończył się wynikiem 1-0 dla Spartaka. Goście w Amsterdamie nie pokazali się na tyle i zdecydowanie wygrana im się nie należała, szczęśliwym trafem ustrzelili gola w przeciwieństwie do Ajaxu który dominował prawie cały mecz, a w pierwszej połowie nie dał pograć Rosjanom zaliczając poprzeczki i słupki. Ajax poprostu nie miał szczęścia- stworzył sobie kilka, jak nie kilkanaście dogodnych sytuacji lecz zawsze piłka minimalnie mijała bramkę, lub bramkarz Spartaka w ostatniej chwili ją wybraniał. To co zdarzyło się w Amsterdamie jest już za nami, jutro Ajax pokaże swoje prawdziwe oblicze i zmiażdzy rywali eliminując ich z dalszych rozgrywej tym samym zapewniając sobie miejsce w kolejnej rundzie Ligi Europejskiej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers vs. LA Clippers
Typ: Philadelphia 76ers
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś Philly grają w LA z zespołem znacznie słabszym od siebie na ten moment. To właśnie Sixers są przykładem tego, jak z zespołu podobnej klasy, co teraz Clippers, albo słabszego, można w trakcie sezonu stworzyć świetną ekipę, która spokojnie zagwarantuje sobie start w play-offach. A przecież przed sezonem eksperci byli zgodni, że do tego, by w ogóle o nie walczyć, potrzebny będzie jeszcze lepszy, niż w poprzednim sezonie Iguodala oraz Brand w formie sprzed 4 lat. Wystarczył ten drugi warunek, bo Iguodala dopiero w ostatnim czasie wrócił do świetnej dyspozycji, wcześniej notując najgorszy od kilku lat sezon. I to wystarczyło nie do walki o play-off, a do miejsca w nich, choć jeszcze nie jest to oczywiście w 100% pewne. Clippers dziś znów bez Erica Gordona i sporo na tym tracą. Griffin w ostatnim spotkaniu nie dał rady w matchupie z Randolphem i zdobył ledwie 8 punktów, co zabiło całą ofensywę. Dużo pomaga Kaman i bez niego czas bez Gordona byłby jeszcze gorszy. Williams, Randy Foye i Jordan mają niezłe spotkania, ale nie są w stanie sprawić, by słabsza forma dnia Griffina nie odbiła się na rezultacie w postaci blowoutu. Tak to wyglądało w Memphis. Philly mają ciekawy, równy skład, na ławce są niesamowici Thaddeus Young i Lou Williams, ale także Turner czy Speights. Jodie Meeks, Brand, Iguodala, Jrue Holiday tworzą wraz z Hawesem piątkę zbilansowaną i dobrą w obronie oraz w ataku. Ostatnio zwolnili, przegrali 2 mecze z rzędu, w tym zostali zdmuchnięci przez Bucks, ale trzeba pamiętać, że całkiem niedawno przez jakiś czas byli absolutnie jednym z kilku najgorętszych teamów w NBA. Nie mogą ciągle grać jak contenderzy, to tylko Philly. A może aż Philly, to idealny mecz, by znów zacząć wygrywać.
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2011-03-17 11:00, Biatlon - kobiety, Świat
Sprint 7,5km (Oslo Holmenkollen/NOR)
Przewaga zwycięzcy:
Typ: 10 sekund lub więcej
Kurs: 1.95
Buk: Bwin
Czas na ostatni sprint biathlonowego Pucharu Świata Kobiet. Tym razem zawody w Oslo Holmenkollen i po za sprintem czekają nas biegi pościgowe oraz Mass Starty. Ja typuje iż zwyciężczyni dzisiejszych zawodów będzie miała przewagą co najmniej 10 sekund nad następną na mecie. Zaczną od krótkiego przedstawienia sytuacji w klasyfikacji generalnej oraz sprintów. W Pucharze Świata prowadzi Kaisa Makarainen a przewaga jej nad drugą wynosi tylko 13pkt, teoretycznie szanse na zwyciestwo mają jeszcze Neuner,Berger i Henkel ale ich strata jest większa bo około 60punktów a więc raczej odbędzie się między nimi walka o miejsce na podium na koniec sezonu. Jeśli chodzi o sprinty jest bardzo podobnie prowadzi Finka, ale druga jest Magdalena Neuner ze stratą 25pkt wiec ciężko jej będzie odrobić ale kto wie jak pobiegną obie zawodniczki, o 3 miejsce w sprincie powinny walczyć Ekholm i Henkel. Tak więc ciekawie zapowiada się dzisiejszy sprint. Dla mnie faworytką jest Neuner, jest w świetnej formie biegowej, dobrej strzeleckiej i ma o co walczyć. Myślę że jeśli ona będzie dzisiaj mieć maksymalnie 1 pudło wygra z przewagą minimum 10 sekund. W tym sezonie w sprintach wygrywały zawodniczki w większości z przewagą powyzej tego minimum. W Ostersund było to 18,7s. Następnie Hochfilzen i przewaga Kuzminy nad resztą to 19,8s, W Pokljuce wygrała Neuner z 11,2 sekundami przed Kuzminą. Minimum nie spełniono za to w Oberhofie 5,7 sekundy oraz w Ruhpolding. Na trasach w Anterslevie w sprincie była przewaga aż 29,1 sekundy a w Presque Isle tylko 8,8s. Ostatnie dwa zawody to także pokryta przewaga bowiem w Fort Kent 10,9 s a na MS przed dwoma tygodniami 12,2sekundy. A więc jak widać w sprintach różnice były w większości a nawet zdecydowanej większość pokryte. Dzisiaj myślę że będzie podobnie bowiem w stawce jest Neuner która musi dzisiaj wygrać i liczyć iż Kaisa będziemaks na 8 miejscu by zdobyć kryształową kulę, tak więc można liczyć u niej na świetny bieg i na szybkie strzelanie z kolei jeśli na strzelnicy jej się potknie noga zawsze jest szybko Kuzmina czy Berger która także są w stanie wygrać z taką przewagą.
✅ 95
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool- Braga
typ: Liverpool awans
kurs: 1,75
bwin
Rewanzowe spotkanie na Anfield juz dzis. W Portugalii Braga wygrala 1-0 a LFC nie zaprezentowal sie dobrze. Tak na dobra sprawe Liga Europejska to jedyna rzecz ktora moze uratowac sezon dla Liverpoolu, któremu ciezko bedzie sie znalezc w 4 na koniec sezonu w lidze angielskiej. Statystyka ostatnich 6 meczow przedstawia sie nastepująco:
Liverpool 2-2-2
Braga 3-1-2
Liverpoolwi bedzie cieżko odrobic stratę z Portugalii, ale licze tu na magię Anfield. Spodziewam sie tego, że Portugalczycy bedą sie bronić. Liverpool musi zatem uważać na kontry gości gdyż bramka ze strony Bragi wg. mnie zakonczyłaby definitywnie losy dwumeczu. Delikatnie pachnie w tym meczu dogrywka.. dla odważnych DW 1-0 po kursie 6,0.
⛔ 100
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Piłka nożna|Liga Europy|19:00
Spotkanie: Manchester City - Dynamo Kijów
Typ: 1 połowa Over 2.0 AH(2 bramki=ZWROT)
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/8 finału LE pomiędzy trzecią drużyną Premier League a wiceliderem ligi ukraińskiej. W pierwszym meczu zasłużone zwycięstwo odniosło Dynamo, które w ostatnim czasie jest w bardzo wielkiej formie.W 1/16 odprawili z kwitkiem Besiktas 4:1 i 4:0. W lidze wygrali oba mecze rundy wiosennej po 2:0. Drugą młodość przeżywa Andriej Shevchenko, także wyśmienitą formą popisują się Gusev, mlody Yarmolenko. Ekipa City gra w kratkę, mają problemy w obronie, ale będą musieli atakować Dynamo, które być może nastawi się na kontry i strzeli bramkę, może i nawet dwie, chociaż Dynamo jest tak mocne że mogą zagrać otwartą piłkę, która przyniesie im bramki. Jedną z szans na strzelanie goli przez MC jest nie ustabilizowana pozycja bramkarza u Kijowian, mianowicie 36-letni Shovkovskiy rozegrał w tym sezonie dopiero 8 meczy na 40 spotkań Dynama, w większości spotkań grał 18-letni Koval. Dziś w Dynamie nie wystąpią Obrońcy:
B. El Kaddouri 12/0
T. Mikhalik 16/1
Pomocnicy:
O. Gusev 15/3
Gérson Magrão 6/0
oraz napastnik A. Milevskiy 18/7
W city bez większych osłabień.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Luczak vs Lojda
Typ: 2
Kurs: 2,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 17-03-2011/11-00
Analiza:
Spotkania cwiercfinalowe turnieju w Rabat w Maroko czas zaczac. W jednym z pierwszych pólfinałów zagrają wyżej wymienieni zawodnicy. Faworytem wydaje się byc Luczak-zawodnik urodzony w Polsce, lecz nie należy skreslac szans Lojdy. W I rundzie ograł zawodnika rosyjskiego Donskoya, natomiast wczoraj bez problemów uporał się z kwalifinatem ze Szwecji Lindellem. Luczak również jak narazie na tym turnieju bez straty seta. Ograł takich zawodników jak: Gensse oraz Dasnieres. Dzisiejsze starcie będzie dla obu zawodników dopiero drugim w ich bezpośredniej karierze. Luczak to zawodnik już troszkę starszy, Lojda natomiast ma dopiero 23 lata, a więc droga do kariery przed nim stoi otworem. Lojda to zawodnik jakich mały. Jest graczem leworecznym dsyponuący oburęcznym backhandem. Luczak gra prawą ręka. Na nawierzchni ceglastej Luczak nie ma zbyt rewelacyjnych wyników. Przegral bardzo dużo spotkań. na tej nawierzchni Lojda też nie zachwyca, ale trzeba przyznac, ze ma lepsze wyniki od rywala. W zeszłym roku w Poznaniu na challengerze obaj zawodnicy grali ze sobą. Wówczas Luczak był rozstawiony z jedynką, ale dosc niespodziewanie został wyeliminowany właśnie przez Lojdę. Liczę na to, ze dziś ta sytuacja może się powtórzyc-powodzenia
⛔ 100
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina : ATP tenis ( challenger Rabat) , godz 11
Spotkanie : A.Ramos - Ivo Minar
typ: 1
Kurs:1.60
Bukmacher: Betsafe
Albert Ramos w pierwszej rundzie turnieju w Rabacie pokonal Rumuna Victora Crivoriego , 6-2 6-3 . Ivo Minar pokonal Vagnozziego 7-5 6-0, na mnie jednak te 6-0 wrazenia nie robi bo Vagnozzi nie raz pokazal ze przegrywajac 1 seta nie ma ochoty na dalsza gre i gladko przegrywal . Ramos to mlody , leworeczny Hiszpan ktory pomimo slabego startu w tym sezonie ostatnio pokazuje sie z bardzo dobrej strony , w Santiago pokonal Leonardo Mayera , w Buenos Aires przebil sie przez kwalifikacje pokonujac miedzy innymi Hocevara a w turnieju glownym odpadl po walce z Tommym Robredo , w silnie obsadzonym turnieju w Acapulco po przejsciu kwali przegral w 3 setach z mocnym w tym roku Giraldo. Dla Minara ten sezon to pasmo niepowodzen, w tym roku wygral tylko 2 mecze pokonujac Francuza Ouanne oraz jakiegos anonimowego hindusa w Chennai ktorego nazwisko ciezko napisac. Przegrywal z bardzo slabymi tenisistami , Goffinem , Linderem (648 pozycja w rankingu) . Nie widze wiekszych szaans dla Czecha na pokonanie glodnego zwyciestwo Hiszpana ktory ma szans niedlugo wejsc do 1 setki rankingu.
⛔ 100
 
P 1

piap1

Użytkownik
Dyscyplina:biathlon kobiet godz 11
Spotkanie:Helena Ekholm-Olga Zaitseva
Typ:1
Kurs:1,67
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Ostatnimi czasy dość dobrze wychodzi mi typowanie więc postanowiłem się podzielić swoimi typami z uzytkownikami forum.Na dzisiejszy dzięń postanowiełem wybrac spotkanie pomiędzy Szedką Ekholm a Rosjanką Zajtseva.Klasyfikacja generalna pucharu świata wygląa obecnie następująco:Ekholm pozycja 2 907 punktów (7punktów straty do lidera) Zajtseva pozycja 13 (570 punktów).Klasyfikacja sprintu Ekholm pozycja 3 321punktów (48punktów straty do lidera) Zajtseva pozycja 14 z 220 punktami. Zajtseva ostatnio zupełnie bez formy a Szwedka wręcz przeciwnie.W ostatnim sprincie zajeła 5miejsce.Na plus Zajtsevie można zaliczyć to ze troche lepiej biega od Szwedki ale jeśli chodzi o strzelnice to tu już niema co porównywać zdecydowanie góruje Szwedka.Expekt na ten mecz wystawił kurs na Ekholm 1.55 w William Hill natomiast 1.67.Myśle że mecz warty zagrania tym bardziej ze Ekholm zmotywowana na maxa gyż ciągle ma ogromne szanse na wygranie pucharu świata natomiast Rosjanka ma 84 punkty straty do 10 miejsca więc nawet pierwsza 10 w tym sezonie jest dla niej nie osiągalna.POLECAM TEN TYP.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Moskwa-Ajax Amsterdam
Typ:Spartak-awans
Kurs:1.40
Bukmacher:Bwin
Analiza: Słowem wstępu chciałem napisać że piłka jest jak teatr a wy nie jesteście jego reżyserami tylko Bóg,los lub diabeł. To dość dziwne i kontrowersyjne zdanie chciałbym zadydykować wszystkim którzy się napinali że skoro Real nie wygrał do tąd z Lyonem to jest to argument że będzie tak dalej a nie oczywistość że tą passe Real w końcu musi przerwać. Dziś odrazu rzucił mi się w oczu typ niektórych forumowiczów że skoro Ajax u siebie cisną i przegrał to wyjazd wygra.Powiem tak patrz zdanie pierwsze. Prawda jest taka że duzo bardziej możliwe jest iż nieskuteczność Ajaxu nie wynikała z ich pecha tylko ktoś lub coś chce by Ajax odpadł. Zostawmy jednak wszystkie nadprzyrodzone zjawiska które moim zdaniem mają niebagatelny wpływ na wyniki meczów a skupmy się na czysto sportowych argumentach. Mecze w Rosii to dla większości europejskich drużyn prawdziwa katorga.Jeżeli druzyna z Rosii ma dobry wynik z wyjazdu to na 95 % w domu go obroni. Ajax ostatnio w lidze długo przegrywał z ostatnią drużyną na wyjeździe,uratowała ich dopiero czerwona kartka,nasuwa sie pytanie skoro tak to czego Ajax szuka w Moskwie.....moim zdaniem papa.
✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom