>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie: Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Może nie jest to 10/10, gdyż w Francji czasami są niespodzianki, a Paryż lubi wygrywać po 1:0, 2:0, aczkolwiek kurs, jaki wystawia nam Unibet jest dużym value i aż żal nie spróbować.
Od razu zaznaczam - spodziewałem się kursu w okolicach 1,7-1,8, gdyż obie drużyny prezentują ciekawą, ofensywną piłkę. Dla niektórych może być nawet zaskoczeniem, kiedy powiem, że w tym roku nawet bardziej podoba mi się gra Zielonych aniżeli nowobogackich z Paryża. Dzisiejsi gospodarze po prostu oczarowują swoją grą, powiem szczerze - można się w nich zakochać. Kto wie, czy dzisiejsze ewentualne zwycięstwo nie wpłynie na walkę o mistrzostwo, do której włączą się Les Verts? Wszak do Paryżan tracą 9 punktów, po zwycięstwie stopniałoby do punktów 6.
Saint-Etienne jest najlepszą drużyną we Francji w roku 2013. W dziewięciu meczach zdobyli 18 punktów. Bardzo rozwinęli się ofensywni zawodnicy, tacy jak Max Gradel, Banel Nicolita, Romain Hamouma, Yohann Mollo czy oczywiście - wisienka na torcie - Pierre-Emerick Aubameyang, którego osobiście uwielbiam. W ostatnich 6. meczach drużyna Zielonych prezentuje bilans 4-2-0 - 14 punktów, popisując się bilansem bramkowym 16:5, co przyniosło aż 5 overów. Warto także dodać, że w 2013 jeszcze nie przegrali.
Paryż? Zupełnie mnie nie przekonuje. Drużyna ma naprawdę ogromny potencjał, jednak moim zdaniem Carlo Ancelotti nie wykorzystuje go w pełni. Przede wszystkim - brak wykreowania lidera pod nieobecność Zlatana. Kiedy jest w składzie Szwed, to jeszcze pół biedy, gdyż zawsze wykaże się jakimś cudownym zagraniem. Jednak gdy go brakuje widać w ekipie Paryżan ogromną niemoc - reasumując - istnieje uzależnienie od Ibry i, jak to mówią Hiszpanie, mamy do czynienia z Ibradependencią. Często występują także problemy w obronie, chociaż występują tam tacy zawodnicy jak Thiago Silva, Alex, Van der Wiel czy Maxwell. Tak jak napisałem na wstępie - Paryż nie zwykł wygrywać dużą ilością bramek, typu 5:0, 4:0, często zadowalają się wynikami typu 2:0 i 1:0. Jednak mimo wszystko są drużyną dość overową, jeśli chodzi o Ligue 1 - 54% zakończyło się wynikami overowymi. Ostatnie mecze wypadają dość blado - w 6 ostatnich spotkaniach tylko 2 overy, jednak dzisiejsze okoliczności sprawiają, że możemy się spodziewać overa.
W ekipie Saint-Etienne nie ma większych osłabień - nie zobaczymy jedynie Jeremyego Clementa - z wiadomych względów. Z drugiej strony nie jest już tak różowo - nie zagra główny kreator - moim zdaniem równie ważny, co Zlatan - Marco Verratti, do tego Jeremy Menez, Lucas oraz Thiago Motta.
Ostatnie występy na Stade Geoffroy-Guichard pomiędzy obiema drużynami zasadniczo kończyły się underami. Ostatni over pomiędzy Saint-Etienne a PSG zobaczyliśmy w 2005 roku, kiedy Les Verts wygrali 3:0. Jednak moim zdaniem nie było lepszych okoliczności, aby tę passę przełamać.
Mimo absencji w drużynie PSG, w postaci Verrattiego, Lucasa czy Meneza ciągle mogą poszczycić się najlepszą (na papierze) ofensywą we Francji - do dyspozycji ciągle są Zlatan, Pastore i Lavezzi. W związku z problemami w defensywie PSG, oraz ze względu na dobrą ofensywę dzisiejszych gospodarzy możemy spodziewać się bramki Saint-Etienne, a PSG, aby wygrać, musi zdobyć minimum 2 bramki, co nas absolutnie zadowoli.
Myślę, że zobaczymy ofensywne spotkanie. Obie drużyny nie mają w tym spotkaniu za dużo do stracenia - przy ewentualnej porażce gospodarzy nie spadną oni w tabeli - zostaną na 4. pozycji. Jednak gdy wygrają - mogą się zrównać punktami z Marsylią, oraz ciągle będą się liczyć w walce o mistrzostwo. Z kolei Paryż może powiększyć przewagę nad rywalami i zapewnić sobie spokój w lidze, co z pewnością się przyda przed ewentualnymi potyczkami w Lidze Mistrzów z Barceloną, także nie wydaje mi się, aby jechali na Stade Geoffray-Guichard aby się bronić.
Moim zdaniem over jest to dobre rozwiązanie. Będę kibicował Saint-Etienne i myślę, że uda im się uzyskać korzystny rezultat. Moim zdaniem godnym polecenia są także typy:
-BTS @ 1,7
-1 DNB @ 2
-1X @ 1,52
Pozdrawiam i polecam.
✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primiera Division
Spotkanie: Barcelona-Vallecano
Typ: Barcelona gol przed 22 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Tak jak Real wczoraj Barca dziś podejmie znacznie słabszego przeciwnika w dodatku u siebie, ostatnie 4 spotkanie między tymi drużynami to regularne pogromy Barcelony (do zera) i częste szybkie otwarcia wyniku przez Katalończyków (gole przed 22 minutą) Barcelona po słabszych meczach dała pokaz siły u siebie pokonując Milan 4 do 0 (szybko strzelając bramkę) sądze że po tej posusze mocny skład jaki wybiegnie dziś będzie chciał cieszyć oko kibiców od początku silnie atakując barmke Vallecano które nie ma mocnej obrony w 27 meczach tej ligi straciło aż 43 bramki (jest to 5 najgorsza defensywa w lidze) .
Moja analiza zaczyna sie od Realu bo dostrzegam podobieństwa obu meczy wczoraj napisałem podobna analizę na typ ze Real strzeli przed 24 minuta i weszło . Wczorajszy ich mecz pokazał jak wiele się może wydążyć przez dwadzieścia pare minut na boisku . A na pewno duża jest szansa na to że padnie jeden gol dla wielkich faworytów .
⛔ 100
 
esesijot 0

esesijot

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny – Indian Wells ATP (USA)
Spotkanie: Juan Martin Del Potro – Rafael Nadal
Typ: Juan Martin Del Potro wygra 2:0
Kurs: 4.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Chciałem typować zwycięstwo Del Potro ale ten typ oczywiście się już pojawił dlatego zagram trochę ryzykowniej.
Rafa miał trochę łatwiejszą drogę do finału i więcej czasu na odpoczynek przed meczem – i to na pewno będzie działać na jego korzyść.
Jednak przeciwnicy jakich w drodze do finału pokonał Del Potro budzą szacunek. Pokonanie Murraya to może nie była wielka niespodzianka, jednak wyeliminowanie Djokovica musi już dawać do myślenia.
Nadalowi seta zdołał urwać nawet Ernests Gulbis (niezły gracz jednak to nie ta półka). Pokonał co prawda w ćwierćfinale Federera (Roger nie postawił wysoko poprzeczki), a w półfinale Berdycha (najsłabszy mecz Tomasa w turnieju) ale mimo wszystko nie wierzę w Nadala – po tej przerwie „nie może” wygrać takiego dużego turnieju jak IW.
Droga do finału:
Rafael Nadal – Ryan Harrison 2:0
Rafael Nadal – Leonardo Mayer wo
Rafael Nadal – Ernests Gulbis 2:1
Rafael Nadal – Roger Federer 2:0
Rafael Nadal – Tomas Berdych 2:0
JM Del Potro – Nikolay Davydenko 2:0
JM Del Potro – Bjorn Phau 2:0
JM Del Potro – Tommy Haas 2:0
JM Del Potro – Andy Murray 2:1
JM Del Potro – Novak Djokovic 2:1
No i na marginesie czy to nie miesiąc Argentyny? Papież (co zauważył już AKA SHAKAL), później niesamowity Messi ośmieszający AC Milan, to może teraz pora na JMDP ;-)
⛔ 100
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny – Indian Wells Wta (USA)
Spotkanie: Wozniacki C.-Sharapova M
Typ: over 22.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
Analiza: W niedzielny wieczór o godzinie 20 odbędzie się finał kobiecego Indian Wells. Niedoceniania dunka polskiego pochodzenia zmierzy się z niezwykle silną Maria Sharapova. W ostatnim czasie Dunka gra coraz lepiej, nie popełnia błedów i zaczyna atakować. Masza oczywiście powinna wygrać to spotkanie, ponieważ jeśli gra na swoim najwyższym poziomie to Carla nie ma szans, ale miewa przestoje co może spowodować skuteczność tego overa. Podsumowując jeśli Carolina zagra na swoim poziomie, regularnie jest w stanie ugrać seta, a nawet więcej na co liczę. Podsumowując jeśli Dunka odbierze parę mocnych bomb i Maria zacznie się niecierpliwić czeka nas 3-setowka
⛔ 100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Piłka nożna,Hiszpania
Barcelona-Rayo
Typ: over 4,5
2,4
Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybieram pewniaka...Barca dzisiaj pokryje handi nawet -3 ale nie chce mi się szukac kursu...Gram na over 4,5 gdyż iz Barca w końcu zaczęła biegać, cała dru żyna wygląda świeżo co mogliśmy zobaczyć w meczu z Milanem...W ostatnich latach Rayo to jedna z ulubionych ofiar Blaugrany..Biją ich niemiłosiernie a wyniki 5:0, 5:1, 6:0 sa na porządku dziennym...Grają dzisiaj na Camp Nou , prześledzcie wyniki barcy na przełomie lat z obecnego okresu i zobaczycie że mają formę w marcu...Jestem kibicem Barcy i wiem że dzisiaj bedzie duży wynik na Camp nou...Messi dzisiaj wyśrubuje rekord o kolejne spotkanie a także przyłoży parę cegiełek do króla strzelców tego sezonu...Rzekłem ????
⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Mecz: Torino-Lazio
Typ: Lazio wygra oraz poniżej 2,5 bramki
Kurs: 4,80
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na dziś zdecydowałem się wybrać Włoską Serie A gdzie zmierzą się drużyny Torino z Drużyną Lazio Rzym .Obecnie obydwie drużyny w lidze ostatnio kiepsko się spisują drużyna Torino obecnie znajduję się na 16 lokacie z dorobkiem 32 pkt,natomiast Lazio obecnie zajmuje 6 lokatę z dorobkiem 47 pkt.W ostatnich 5 meczach Torino wygrało tylko 1 raz 3 razy przegrało i raz zremisowało.Lazio również ostatnio bardzo kiepsko sobie radzi w Serie w 5 ostatnich meczach ma identyczny bilans jak Torino 1-1-3.Dziś uważam że To właśnie Lazio zdobędzie 3 pkt,w czwartek Lazio pewnie wyeliminowało Stuttgart wygrywając na wyjeżdzie 0-2 i u siebie 3-1.Lazio jeśli poważnie myśli o grze w przyszłym sezonie w pucharach musi zacząć zdobywać pkt bo konkurencja jest dość duża na czołowe miejsca,myślę że są bardzo zmotywowani oraz pewni siebie po dobrej grze w Lidze Europejskiej .Jeśli Lazio chce zająć lokatę dającą prawo do gry w pucharach musi zacząć wygrywać a dziś ku temu jest bardzo dobra okazja,ogólnie uważam że padnie mało bramek ja osobiście stawiam na wynik 0-1 0-2 Typ do łatwych nie należy ale kto nie ryzykuje ten nie ma :wink:
Pzdr
⛔ 100
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy
Spotkanie: Torino (-1,5) - Lazio
Typ: Torino (-1,5)
Kurs: 5.60
Bukmacher: Marathon

Analiza:
Lazio ma ogromne problemy ze skłądem na dzis. Brocchi(mf 8/0), Konko(df 21/1), główny obrońca Dias(df 21/0) i dwójka napastników Floccari(att 16/4 ,3 strzelec) i Klose(20/10, najlepszy strzelec) są kontuzjowani. najlepszy pomocnik Hernanes (26/8 ,2 strzelec) jest zawieszony. Myślę więc, że Torino wykorzysta szanse i spokojnie pokryje handi.

kiepska analiza
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Ligue 1 ⚽
Spotkanie: St.Etienne - PSG
Typ: Aubameyang i Lavezzi strzelą w dowolnym czasie
Kurs: 7,00
Bukmacher: William Hill
Już za niespełna pół godziny czeka nas hit tej serii spotkań. Gospodarze zajmujący czwarte miejsce zagrają z liderem z Paryża. Goście chociaż przewodzą stawce w Ligue 1, swoją grą nie zachwycają prezentując pod wodzą Ancelottiego nudne cattenacio. St.Etienne natomiast to rewelacja tego sezonu i naprawdę przyjemnie patrzy się na ich grę, a co więcej w parze z efektownością idzie efektywność i Zieloni są coraz bliżej gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie bo Marsylia i Lyon wyraźnie spuściły z tonu. Zespół PSG awansował po dwumeczu z Valencią do 1/4 finału Ligi Mistrzów jednak tak jak mówiłem, o dobrej formie nie ma mowy i równie dobrze to Nietoperze mogłyby cieszyć się z awansu jednak tym razem szczęście było po stronie Paryżan. Goście pomimo obecności tylu gwiazd w składzie strasznie męczą się w ataku pozycyjnym jednak wydaje mi się że dzisiaj to St.Etienne jak to zwykle bywa gdy grają przed własną publicznością zaatakuje i PSG będzie miało sposobność do gry z kontry. Goście będą także zmotywowani aby zrewanżować się za porażkę na Parc des Princes, przypomnę że wtedy z boiska wyleciał Ibrahimovic, oraz za niepowodzenie w Pucharze Francji gdzie także górą byli Zieloni. Podsumowując jestem pewien że dzisiaj nie będzie to kolejny nudny hitowy mecz zakończony wynikiem 0:0 czy też 1:0 dla któregoś zespołu ale liczę na to, że zobaczymy świetny mecz okraszony sporą ilością goli, a jeśli ktoś ma strzelać to najlepszy strzelec gospodarzy i ktoś z duetu Ibra/Lavezzi, jednak Szwedowi zespół St.Etienne jakoś nie leży, więc dzisiaj stawiam na gola Argentyńczyka, który razem z Matuidim był wyróżniającą się postacią w meczu z Valencią i dużo pracował w ostatnim spotkaniu ligowym. Stawiam dziś na wynik 2-2. ;)
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Mecz: FC Torino - SS Lazio Roma
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Trudny mecz, aby wskazać jednoznacznie faworyta. Lazio, ostatnio odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej (Liga Europy), drużyna z Rzymu pewnie wyeliminowała w obu spotkaniach niemiecki Stuttgart. W rodzimej lidze raczej nie zachwyca formą i wynikami. Moim zdaniem, to zadyszka po meczach pucharowych i brak koncentracji w spotkaniach ligowych, szczególnie w meczach wyjazdowych.
Gospodarze to ekipa poniżej średniej, jeśli bierzemy pod uwagę Serie A, dotychczasowe mecze bez historii, ale ostatnio delikatnie powiedziawszy, jakby przebudzili się ze snu zimowego i na pewno nie jest to zasługą naszego &quot;jokera&quot; K. Glika;). Ostatni mecz u siebie z Palermo, w miarę przyzwoity, zakończony bezbramkowym wynikiem. Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Parmą miało trochę pechowy przebieg dla zespołu z Turynu. Pierwsza połowa bez goli, w drugiej nawet prowadzili, no i zabójcze 15 minut Parmy plus pech Torino to przegrana 1:4.
W zapowiedzi przedmeczowej, Giampiero Ventura, trener ekipy z Turynu przewiduje zaciętą walkę i twierdzi, iż wyciągnął wnioski po zbyt lekko utraconych bramkach swojego zespołu. Uważa, że jego drużyna dominowała na boisku i tylko chwila dekoncentracji zespołu spowodawała porażkę. Dzisiejszego wieczoru, uważam, że miejscowi nie będą tego meczu chcieli przegrać, a goście zmęczeni grą na kilku frontach, nie będą zbytnio atakować. Raczej remis.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom