>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells, hard
Godzina: 23;30
Spotkanie: Murray J./Soares B.-Kubot L./Melo M.
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wszystkich! Gram dzisiaj na Kubotine! Faworici to Murray i Soares,no ostatnie spotkania Kubota i Melo to wzwyzka formy wiec jest szansa... Serwisy maja obaj a i nawierzchnia wydaje sie ze lezy. Ze soba nie grali wiec nie rozumie dlaczego kursy nie 50/50? Wybieram starego Lukasza i jego partnera Melo! Powodzenia!
kiepska analiza
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Holandia Eerst Divisie
PSV rezerwa vs Helmond
PSV over 1.5 gola
1.57
Bet365
17.03.2017 / 20:00

Bardzo dobry typ do dubla.
PSV po lekkim dolku i slabszych dwoch meczach w ostatniej kolejce rozprawili sie na wyjezdzie z Eindhoven gromiac gospodarzy az 5:0.
Ciezko dokladnie powiedziec jak to sie stalo,ze Eindhoven polegl u siebie az tak bolesnie.
Tak na marginesie mowiac to pozamiatali mnie po raz kolejny nie strzelajac gola...
Forma w tamtym meczu blysnal po raz kolejny 19 letni Albert Gudmundsson,ktory potrzebowal 49 minut aby ustrzelic hat-tricka.
PSV w tym momencie zajmuja 4 miejsce z 53 punktami na koncie.
Jak juz wspominalem odnosnie wczesniejszych analiz tutaj walka o play-offy bedzie zacieta do ostatniej kolejki,poniewaz roznice punktowe sa niewielkie.
Jak rezerwy PSV radza sobie grajac u siebie?Bilans bardzo dobry - 11-1-3,gole 33:16.

Helmond z kolei mozna powiedziec,ze nie graja juz o nic.
Spadek im nie grozi a do 5 miejsca traca az 15 punktow,tak wiec bez zadnych szans na baraze.
Ostatnio bardzo slaba forma,jedynie punkt zdobyty w 5 meczach i to po remisie u siebie 1:1 z rezerwami Utrechtu,ktory plasuje sie na slabym 18 miejscu.
Wczesniej porazki z Emmen 1:3,z RKC 2:5,z Volendam 0:1 i w ostatniej kolejce porazka u siebie z de Graafschap 0:2.
Spotkania wyjazdowe slabe,do tej pory maja bilans 4-2-9,w bramkach 18:33.

Jesli chodzi o bezposrednie mecze to tutaj wyniki zaleza od tego,kto gra u siebie :
W 7 ostatnich meczach gospodarze wygrywali 5 razy oraz zobaczylismy dwa remisy.
Obecna sytuacja przemawia zdecydowanie za PSV.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: 1/1
Kurs: 2,62
buk: bet365
Witam. Dawno nie typowałem, więc dzisiaj nadeszła pora coś wrzucić i ewentualnie zgarnąć jakiś punkcik do reputacji. Na tapetę biorę swój klub, który wydaje mi się być dzisiejszym absolutnym numerem jeden do zarobienia pieniędzy. Postaram się Wam udowodnić, że kieruje mną mimo wszystko rozum a nie serce. A więc po kolei, kilka argumentów dlaczego Wisła, Wisła Kraków:
- gramy u siebie, twierdza R22 pada niezbyt często
- mamy niezłą formę wiosną, na dobrą sprawę przegrane mecze (po 1-0 ze Śląskiem i Legią), zwłaszcza ten we Wrocławiu, wcale nie musiały się przytrafić
- niezłą sytuację kadrową (chociaż wypadło najważniejsze ogniwo jak dla mnie - Mały za kartki)
-mamy Załuskę w formie, a solidny bramkarz to podstawa
- dobry bilans z imienniczką (dawną Petrochemią, Orlenem;-))
- spokojną sytuację w tabeli (tak, po 7 porażkach w tamtym roku biliśmy się przecież o utrzymanie, o byt na piłkarskiej mapie (karma wraca Mereś ;-))
- coraz lepszą sytuacje finansową w klubie (główny sponsor LVbet, co chwilę informacja o nowych partnerach)- tu świetna praca pani Marzeny, pana Junco ($ za Ryśka, Popka i Bobana)
- wysokie morale, czytając prasę naprawdę serce rośnie, bo nie jeszcze nie tak dawno tylko my wierzyliśmy w hasła rzucane przez włodarzy klubu - #wracamynaszczyt
Raz na jakiś czas Wisła lubi sobie zrobić niezłą kanonadę jak z Pogonią (5:0), wiem, że to piłka i, że wszystko jest możliwe ale czuję, że dzisiaj będzie grubo. Dlaczego 1/1? Bo wygrana, handi -1 już zajęte, chcę po prostu trafić typ. Gdybym miał zaryzykować to -2,5 za naprawdę niezły pieniądz. Reasumując, ruszamy od pierwszej minuty z atakami w kierunku &quot;trybuny C&quot; i nie ma innej opcji - &quot;tylko zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!&quot;
Powodzenia ;-)
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:00
Breda - Jong Ajax
Typ: Jong Ajax over 2,5 gola
Kurs: 4,90
Buk: unibet
Mój ulubiony Jong Ajax w akcji. Stawiam na gole w wykonaniu gości, over 1,5 gola po dobrym kursie 2,17 moim zdaniem to raczej pewniak. Podwyższam linię o jedną co jest i tak dość prawdopodobne bo Ajax to najlepsza ofensywa w lidze, 75 goli w 30 meczach. Drugie miejsce Ajaxu w lidze, Breda jest ósma. Ajax myślę dziś w dobrym składzie raczej z Casierrą i Nourim w ataku, którzy wczoraj w LE byli poza składem więc raczej na 100% dziś na boisku. Na skrzydle też na pewno z Cernym, który w tej lidze to jakby Bernardo Silva w polskiej Ekstraklasie. Chyba raczej dziś bez młodego Kluiverta, który wczoraj wszedł w 81min. Chociaż kto wie, ostatnim razem rezerwowi po meczu w Kopenhadze następnego dnia grali w Jong Ajax. Z takim trio Casierra-Nouri-Cerny Jond Ajax coś dziś postrzela, być może będzie jeszcze ktoś inny co jeszcze bardziej by wzmocniło ich siłę.
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Finlandia, Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: UU Korihait Uusikaupunki - Kataja Joensuu (spread +14.5/-14.5)
Typ: 2
Kurs: 1,79
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Typ z najwyższej klasy rozgrywkowej we fińskim baskecie. Tabela prezentuje się tak:

Myślę, że na dzisiaj jest to bardzo dobry typ i można go zagrać grubiej. Gospodarze nie maja już o co grać, bo są już pewni spadku. Kataja z kolei goni pierwszą dwójkę i ma jeszcze szanse na zajęcie pierwszego albo drugiego miejsca w tabeli przed play offami. Dzisiaj myślę, że goście spokojnie tego spreada pokryją i wygrają różnicą minimum 20 punktów. UU Korihait u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 1 porażki po dogrywce i 10 porażek i jest najgorzej grającym zespołem u siebie w całej lidze, Kataja z kolei na wyjeździe do tej pory zanotowała 8 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 6 porażek. Goście bronią mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku i kadrowo są zdecydowanie mocniejszym zespołem niż ich rywal. Dla Kataji to powinien być spacerek, bo raz, że gospodarze już o nic nie walczą, dwa goście sami jeszcze mają szansę na wyższe miejsce przed play offami więc są zmotywowani i trzy, gospodarze mają dzisiaj poważne problemy ze składem i podobno ma być gotowych do gry tylko 6 graczy ! To info jednak nie jest przeze mnie w 100% zweryfikowane ale akurat ze źródła, któremu mocno ufam tak więc nie będę już szperał, bo za bardzo nie mam czasu. Jak ktoś nie wierzy niech sam poszuka ;) Wobec powyższej nie daję gospodarzom tutaj dziś najmniejszych szans i myślę, że Kataja rozniesie dziś rywala, bo jest zdecydowanie lepszym zespołem.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: karny w meczu?TAK
Kurs: 3.5
buk:Winmasters
Mecz bardziej kluczowy dla Wisły z Płocka, ale nie mniej ważny dla Białej Gwiazdy, obie ekipy dzieli zaledwie 2pkt jednak jest to odległość jak z nieba do piekła, płocczanie zajmują 9 miejsce, gospodarze natomiast 7.Celem obu ekip to zajęcie miejsca w top8 by uniknąć dodatkowych katuszy w postaci kolejnych meczy o utrzymanie, a po podziale punktowym i kiepskiej skuteczności w punktowaniu w takim wypadku można pożegnać się z ligą o czym w zeszłym sezonie przekonało się Podbeskidzie.Wisła Kraków remisując spotkanie na tą kolejkę sobie krzywdy nie robi, ale z perspektywy 4 meczy które zostaną to już będą mecze o życie, Wisła K. kolejny mecz gra u siebie z Lechem co z pewnością nie będzie łatwiejszą przeprawą niż dzisiaj, nie łatwo będzie także z Zagłębiem i na dwóch wyjazdach w Termalicą i Łęczną, a podkreslić należy że Wisła Kraków to jednak jedna z lepszych drużyn na własnym stadionie, i zarazem jedna z gorszych jeśli chodzi o wyjazd, tak więc myślę że jeśli Biała Gwiazda poważnie myśli o pierwszej ósemce a tak właśnie uważam to powinni to spotkanie wygrać, a nawet potraktować je bardziej poważnie niż mecz z Legią w Warszawie czy nawet kolejny z Lechem.Wisła Płock również powinna zdać sobie sprawę że musi też raczej celować w komplet jeśli chcą kontynuować walkę o top8, każda strata punktów od tego ich oddala, a o tą lokatę konkuruje jeszcze Pogoń, Arka, 8 pozycję chce także utrzymać Korona tak więc nie ma co liczyć na potknięcia rywali a samemu zadbać o swój byt.Spotkanie w Krakowie powinno być bardzo ciekawe, nie liczę oczywiście na radosny fudbol z obu stron, będzie tu sporo kalkulacji, cwaniactwa i wyczekiwania na błąd rywala, ale jak ta bramka już padnie spotkanie powinno się otworzyć, liczę w tym meczu na zw Wisły.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Ingolstadt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami 25 kolejka Niemieckiej Bundesligi. Dziś rozgrywany jest tylko 1 mecz pomiędzy Dortmundem a Ingolstadtem. Obie te ekipy dzieli przepaść w tabeli jak i czysto piłkarsko. Dość niespodziewanie pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem aż 3:3 ale to zespół Ingolstadt był dużo bliżej wygranej w tamtym spotkaniu. Dziś gospodarze masakrycznie osłabieni brakiem praktycznie 10 piłkarzy: S. Bender, O. Dembele, M. Gotze, J.B. Larsen, M. Reus, S. Rode, P. Aubameyang, Sokratis, J. Weigl i prawdopodobnie S. Kagawa. U gości nie zobaczymy jedynie M. Hartmann i R. Leipertz. Mimo tych osłabień kadra Dortmundu wciąż mocniejsza aniżeli pierwszy skład Ingolstadt. Dlatego w dalszym ciągu typuję Dortmund jako zwycięzcę tego pojedynku zwłaszcza że u siebie są mega mocni.
Ingolstadt musi zbierać punkty jeżeli chcą pozostać w Bundeslidze dlatego ambicji im raczej nie zabraknie i szczerze mówiąc liczę tutaj na bramkę gości, ostatnio dość sporo strzelają bramek 2:2 z Koln, 2:5 z Hoffenheim, 2:0 z Eintracht oczywiście przeplatają z meczami gdzie przegrywają do 0.
Jedyny plus dla gości to brak podstawowych piłkarzy i możliwie mniejsze zgranie u gospodarzy. Jeżeli to wykorzystają to mogą pokusić się o bramkę ale nic więcej, mimo wszystko Dortmund wciąż dużym faworytem tego meczu.
Dortmund także musi zbierać punkty aby wyprzedzić Lipsk i zdobyć vice mistrza Niemiec.
Powodzenia.
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund-Ingolstadt
Typ: Borussia -2
Kurs: 3,1
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam serdecznie! Moim skromnym zdaniem, pytanie nie brzmi, czy Borussia wygra, tylko jakim stosunkiem bramkowym. Owszem, brak Dembele, Weigla czy Aubameyanga byłby poważnym osłabieniem zespołu z krótką ławką rezerwowych, ale TAK NIE JEST w przypadku Borussii. Schurrle czy Purisić powinni bez problemu wypełnić lukę po Aubameyangu, a i obrońcy z Dortmundu też potrafią strzelać bramki (Guerreiro 15/4 czy Piszczek 18/5);). Borussia 3 ostatnie domówki 3:0 z Wolfsburgiem, 6:2 z Bayerem i 4:0 Benfica. Jest moc. Ingolstadt jest przedostatni i traci do baraży już 7 pkt. Jestem więcej niż przekonany, że nie powiększy swojego dorobku punktowego na Signal-Iduna-Park, gdzie gospodarze są niepokonani w obecnej kampanii (8-3-0, 28-7). Myślałem nawet o wyższym hc (-3 za 6,0), ale nie ma co być zachłannym;).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells, hard - 1/4-finals
Godzina: 20;00
Spotkanie: Federer - Kyrgios
TYP: Kyrgios wygra Pierwszego seta i przegra mecz
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cholernie cięzki mecz do typowania.Nie przepadam za Kyrgiosem ale trzeba mu oddać co jego .Jest jedynym z młodych posiadającym skalp wielkiej trójki NADAL , Federer i Djokovic.I nie ważne że skalp Nadal na trawie a Djoko wyraźnie pod forma a ten wygrany mecz z Federerem na mączce po trzech Tiebreackach.No jest Kyrgios zdolny i to niemal do wszystkiego ale dzisiaj Największy z Największych po drugiej stronie siatki i tym razem rewanż na szybkiej nawierzchni i wczoraj Nadal nawet się nie zbliżył i nawet nie nawiązał walki.
Obaj tutaj jeszcze nie oddali nikomu seta BA! nawet nie stracili podania.I myślę że dla obu ta seria w tym turnieju się skończy , myślę że padną sety po obu stronach i że zwycięsko wyjdzie z tego Roger.To najlepsze co może teraz zrobić , pokonać świerzego dwukrotnego pogromncę Djokovica.
Boję się tylko że Roger może zakończyć to 2:0 ale Nick nie jest bez szans największe dawał bym mu w pierwszym secie.
Typ bardzo ryzykowny , spokojna stawka adekwatna do kursu!!!!!
Kurs na 3 sety 2,5 również zdecydowanie do grania.
ZWROT
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -€“ Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: Wisła Kraków i powyżej 2.5
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza:
Spotkanie 7 w tabeli Wisły Kraków z 9 Wisłą Płock, która zgromadziła tyle samo punktów co będąca za plecami Pogoń Szczecin i przed nimi Koroną Kielce.
Każdy punkt się liczy. Na pewno będą mocno walczyli o meijsce w pierwszej 8 tabeli.
Ale Wiśle również będzie zależało, ma tylko 2pkt przewagi, a jak zdobywać punkty, to gdzie jak nie na własnych śmieciach,
gdzie mają UWAGA 2 bilans w lidze, zaraz po Lechii, w 12 meczach zgromadzili 26pkt, wygrali 8 meczów, 2 zremisowali.
Strzelają średnio 2 bramki na mecz, tracą 1.
Ostatni bezpośredni mecz wygrała Wisła 3-2. Skoro udało im się wbić 3 gole na wyjeździe, dlaczego nie mieli by tego uczynić u siebie.
A może Płock coś dołoży? W 12 wyjazdach zdobyli 13 goli...
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Ingolstadt
Typ: X2 w I poł.
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Spotkaniem rozpoczynającym 25. kolejkę niemieckiej Bundesligi będzie starcie pomiędzy Borussią Dortmund oraz Ingolstadt. Ja w tym meczu stawiam na to, że do przerwy będzie remis bądź przyjezdni będą wygrywać. Głównym powodem, dla którego stawiam na to są poważne braki w składzie Dortmundu. Na pewno nie zagrają Bender, Dembele, Gotze, Larsen, Reus i Rode. Prawdopodobnie nie wystąpią również Aubameyang, Kagawa, Sokratis oraz Weigl. Z tych zawodników prawie można ułożyć całą jedenastkę. Kilku z wymienionych piłkarzy jest kluczowych dla trenera Tuchela. Ja myślę, że gospodarze nie poradzą sobie tutaj z gośćmi. Na korzyść Ingolstadt działa również fakt, że odpoczywali oni 6 dni. Natomiast Borussia grała w środku tygodnia w krajowym pucharze. I to na wyjeździe. Teraz przyszedł czas dla nich na domowe spotkanie. U siebie czują się dobrze. Liczę, na to że przyjezdni sprawią jednak dzisiaj niespodziankę. Potrzebują punktów jak tlenu. Tydzień temu potrafili na własnym obiekcie zatrzymać solidne w tym sezonie Koln. Było 2:2. Dzisiaj piłkarze Dortmundu przeżyli już wielkie emocje. Trafili w ćwierćfinale Ligi Mistrzów na Monaco. W półfinale prawdopodobnie zagra Atletico. Tak więc są duże szanse na osiągnięcie dobrego rezultatu w Europie. Liczę, że gospodarze będą rozkojarzeni tym dobrym losowaniem. Borussia w tym sezonie, w lidze zanotowała 3 remisy i 8 wygranych. Wyniki doskonałe jednak w żadnym meczu nie była tak poważnie osłabiona.
⛔100
 
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Termalica B-B Nieciecza - Śląsk
Typ: Do przerwy/koniec -Termalica/Termalica
Kurs: 3.5
Buk: Bet365
Analiza:
Wczoraj piękny typ o kursie ponad 4 na rogi Ajaxu wszedł, mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Dzisiaj znowu poceluję w wysoki kursik.
O godzinie 18 pierwsze piątkowe spotkanie naszej ekstraklasy. Zmierzy się Termalica ze Śląskiem. Nieciecza to ekipa, która w tej rundzie jeszcze nie wygrała. Dziwne to, bo grajków mają naprawdę dobrych, żeby wymienić choćby: Pilarz, Fryc, Guilherme, Osyra, Gergel, Jovanović, Putiwcew, Kędziora czy Nowak. Jest to taka mieszanka doświadczenia z młodością - coś co świetnie funkcjonowało w pierwszej części sezonu.
Z drugiej strony Śląsk Wrocław, który gra fatalnie. Podopieczni Urbana nie mają żadnego pomysłu, nie strzelają bramek natomiast tracą ich bardzo dużo. Myślę, że dni trenera są policzone, piłkarze też to chyba czują.
Kończąc te wypociny uważam, że zawodnicy z okolic Tarnowa zdominują to spotkanie i po złej passie już od pierwszych minut przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę ????
Powodzenia!
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: Wisła Kraków (-2,5)
Kurs: 6,25
Bukmacher: Bet.365
Witam ponownie, że względu na odwołany konkurs w Vikersund podaje inny typ. Wszyscy dziś Wisła i Wisła, a czemu tu się dziwić, większość już została napisana, wystarczy tylko przypomnieć że po zmianie trenera Biała Gwiazda gra ładniejsza dla oka piłkę, a przede wszystkim widać to w meczach przed własną publicznością. 5 kolejnych wygranych z rzędu, wliczając okres przygotowawczy i wygraną np z Rumuńska Steaue Bukareszt 4:3. Ostatnio 3:0 z Lechia, słaba niby na wyjazdach ale 3:0 pobudza wyobraźnię. Plotczanie zaś na wyjazdach słabiutko, a i w ostatnich 3 wizytach w Krakowie dostali po 4:0.
Jeśli wszystko dopisze szansa na taki wynik możliwa, a że nie mam zbyt większego wyboru w tym spotkaniu na typ to gram handi -2,5.
Powodzenia ????
⛔100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Wisła K.-Wisła P.
Typ: over 1.5gola Wisła Kraków
Kurs: 1.85
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam.Sam troszkę się jaki sens ma wstawianie analizy meczu,który został już tak dogłębnie opisany powyżej.Podpisuję się pod tym,że faworytem do zgarnięcia 3 punktów,są gracze Białej Gwiazdy.Mimo,że Ich spotkanie w poprzedniej kolejce przy Łazienkowskiej nie było porywającym spotkaniem(stworzyli sobie bardzo mało sytuacji podbramkowych)dziś mam nadzieję,że mecz z imienniczką z Płocka będzie zgoła odmiennym spotkaniem.Wisła u siebie kreuje sporo sytuacji.Zwycięstwo z Jagą i 3 bramki,2 bramki z Koroną,Wisła ciekawa w ofensywie i skuteczna.Goście z Płocka są dosyć nieprzewidywalną ekipą.Potrafią zagrać naprawde dobre spotkanie i przeplatać to nieudanymi występami.W rundzie rewanżowej stracili aż 4 bramki w Kielcach i tylko 1 w Szczecinie gdzie Pogoń wykreowała sobie ponad 20 sytuacji bramkowych.Liczę dziś mimo,że zabraknie Małeckiego(bardzo kreatywnego zawodnika),że Biała Gwiazda stworzy sobie sporo sytuacji podbramkowych,a powracający do składu Brożek zamieni przynajmniej jedną na bramkę.Podsumowując..Goście z Płocka są w stanie strzelić dziś bramkę ale przynajmniej o jedną lepsza będzie ekipa z Krakowa.

Powtórzony typ
(wcześniej podany bardziej ryzykowny typ Wisła over 2.5 - odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Białoruś K - Polska K
Typ: Białoruś (+4,5)
Kurs: 1,85
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym znalazłem kilka bardzo ciekawych perełek, a jedną z nich chciałbym się podzielić. Będzie to spotkanie towarzyskie w piłce ręcznej kobiet pomiędzy w ostatnim czasie świetnie dysponowaną reprezentacja Białorusi, a naszą reprezentacją o której nic dobrego nie można powiedzieć gdyż grają bardzo słabo przegrywając mecz za meczem, dlatego bardzo dziwi mnie ta rozbieżność kursów, a nawet liczę tutaj na wynik sensacyjny i wygraną Białorusinek po bardzo atrakcyjnym kursie który obecnie widnieje w granicach kursu 5,0. Jednak jak sama nazwa wskazuje jest to temat dotyczący typu dnia, więc dla mnie osobiście linia +4,5 w tym meczu na gospodynie tego spotkania jest niesamowicie mocna i warta pogrania za wyższa sumę. Białorusinki w ostatnim czasie od pięciu meczy są niepokonane, ostatni mecz wygrały z Kosowo 13:31, wcześniej Szwajcarię 35:27, następnie Turcje 37:23, Litwę 20:23 oraz sprawiły mega sensacje pokonując faworytki tego pojedynku Rumunię 20:23 to wyniki dają dużo do myślenia, a Rumunia to jedna z czołowych reprezentacji kobiecego handballu. W przypadku naszych dziewczyn mamy sytuacje odwrotną, przegrały ostatnie cztery swoje mecze ostatnio z Niemkami 23:22, wcześniej Holandia 21:30, Francja 31:22 i Hiszpania 22:18. Zdaję sobie z tego sprawę że rywalki półek były dużo silniejsze ale większej walki w tych meczach nie było widać no może poza Niemkami gdzie przez dłuższy czas grały bramka za bramkę. Białoruś na przestrzeni kilku lat mocno się rozwinęła w kobiecym Handballu i notuje imponujące wyniki dlatego dzisiaj nasze biało czerwone czeka nie lada przeprawa że wygrać mecz.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:15
Spotkanie: Sparta Praga - Zlin
Typ: Zlin (+1)
Kurs: 2.30
Buk: Bet365

Nie mam pojecia skąd te kursy na Sparte 1,36 a na Zlin 8.00, dodatkowo kursy na Sparte jeszcze spadły, ktoś tu pisał żeby grać na Sparte ale zastanawiam się czy nie napisał to poto by jeszcze zbić kurs poprostu. Zacznę od składów, dzisiaj w Sparcie nie zagrają obrońca Nhamoinesu Costa, przperacował okres przygotowawczy i stał się podstawowym obrońcą ale w meczu z Jablonec odniósł kontuzje i od 2 meczów nie jest do dyspozycji trenera. Martin Frydek kontuzjowany jest od dłuższego czasu jednak i on był pożytkiem dla Sparty w 7 meczach które zdąrzył rozgerać strzelił 2 gole jak na DF to dobrze. Lukas Julis to mniej znaczące osłabienie gdyż do składu wrócił Lafata na napastnika. Kolejny obrońca Ondrej Zahustel który leczy kontuzje od meczu z Southampton. Po stronie Zlin brak kontuzji. Patrząc na h2h z 2016 roku 1 wygrana Sparty i 2 remisy. Patrzac na sezon 2017 można powiedziec że Zlin nie wygrało jeszcze, ale w swoich 4 meczach grali z Pilzno czy Libercem a wiec z nie byle kim i warto odnotować, że nie przegrali tych meczów. A w moim odniesieniu Pilzno jest trochę lepsze od Sparty. Patrząc na mecze Sparty 2 wygrane i 2 porażki. Porażki z Mlada i Jabloncem i skromne wygrane 1 bramką z Dulką i Bohemians. Przyczym należy wspomniec, że goście w tych meczach wcale nie odstawali od Sparty, Dulka miała 3 razy wiecej okazji, tylko dzieki bramkarzowi Sparta mogła wtedy cieszyć się z wygranej 1-0. Podsumowując, Sparta na dzien dzisiejszy nie jest w najlepszej formie, ma problemy w obronie. Natomiast Zlin dobre mecze z Pilznem i Libercem gorzej z Karwinem i remis ze Slovacko. Według mnie Zlin wcale nie odstaje aż tak poziomem jak pokazują to kursy. Co widać zresztą też po tabeli. W razie przegranej 1 bramką zwrot. Powodzenia.
✅130
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Godz: 20:30
Spotkanie: A.C. Perugia Calcio - Benevento
Typ: A.C. Perugia Calcio
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 31 kolejkę ligową włoskiej Serie B.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stadio Renato Curi zmierzą się ze sobą miejscowe Associazione Calcistica Perugia Calcio a w gości przyjedzie zespół Benevento Calcio.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 30 spotkaniach zdobyli 44 punkty co daje im obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 4 w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi z odjętym przez związek 48 oczkami w swoich 30 meczach.
A.C. Perugia Calcio w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw, 7 remisów oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 17-12 zaś Benevento w delegacjach 3 wygrane, 5 remisów oraz 6 porażek i bilans bramek 16-17.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy owszem u siebie często tez remisują ale myślę że z bezpośrednim rywalem o miejsce premiowane barażami im się taka wpadka nie przydarzy a goście na wyjazdach bardzo średnio i ciężko im będzie urwać chociaż punkt na trudnym terenie.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom