>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 1 7 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej!
Spotkanie: Philadelphia Flyers - New York Rangers
Typ: New York Rangers OT !
Kurs: 1.75
Buk: Betsson !
Analiza:
Dobra, czas w końcu na Strażników, którzy w końcu dzisiaj w delegacji, sprawią wiele kłopotów lotnikom. Ostatnio gospodarze, grają w miarę swoich możliwości, ale myślę że dziś ich czas w końcu stanie &#39;&#39;dęba&#39;&#39;. Może głupie określenie, ale nie wierzę w to, żeby stać było ich na pokonanie takiej mocnej ekipy jaką są Rangersi. Nash, wariat swoje w tym meczu powinien dorzucić, patrząc na jego formę jaką ostatnio prezentuje nie powinien mieć problemu. Na bramce, Henrik Lundqvist który wg mnie spisuję się lepiej od bramkarza Lotników który prawdopodobnie dziś stanie Steve Mason. Jest to ogromna szansa, dla Strażników, by dziś wracając na swoje śmieci, mieli komplet punktów z Filadelfii.
Spodziewam się nacisku gości, z każdej strony i wygranie całego meczu, chociażby po dogrywce, albo po rzutach karnych dla Strażników, ale myślę że tu dogrywki nie będzie, ale mała podpórka musi być. Także, typ na Rangers!
⛔100
NIE WESZŁO !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie poniżej 3,5 gola
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wisła pokazała niezłą piłkę w meczu z Legią. Zostali pokrzywdzeni i zasługiwali na przynajmniej punkt, zresztą mniejsza o to, ważne, że pokazali przyzwoity poziom. Jest to ich jedyna szansa na europejskie puchary w następnym sezonie, więc gracze będą podwójnie zmobilizowani.
Śląsk z kolei w poprzedniej kolejce grał z grającą ostatnio tragicznie Polonią (5 porażek z rzędu). Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Z ostatnich 5 spotkań rozgrywanych przy Reymonta 3 spotkania wygrała Wisła, raz był remis, a raz wygrał Śląsk. Właśnie ta wygrana wzbudzała wiele emocji, bowiem zadecydowała ona o tym, że to właśnie Śląsk został mistrzem Polski. Jak wiadomo między kibicami obu drużyn jest zgoda i wiele osób sugerowało odpuszczenie tamtego spotkania przez Wisłę.
Jak będzie w środę? Wisła gra u siebie, niepewny jest występ Głowackiego i Sarkiego (Ivica Iliew i Marko Jovanonic odpoczywali w meczu z Legią, ale są gotowi do starcia ze Śląskiem), żaden zawodnik nie jest zawieszony za kartki.
W drużynie Śląska za kartki będzie pauzował Tadeusz Socha.
Wydaje mi się, że Śląsk nie zagra na 100% w tym spotkaniu. Gdzieś w podświadomości będzie to zeszłoroczne spotkanie. Dodatkowo muszą się skupić na lidze i odpierać ataki na 3 miejsce (też dające grę w LE).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Manchester City - Wigan
Typ: Wigan nie strzeli bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Kolejny przeciwnik dla City, który nie jest zbyt wymagający, mimo tego iż w ostatnich meczach całkiem nieźle sobie radził. Myślę jednak, że wraz z tym spotkaniem ich dobra passa się skończy, albowiem City ma jeszcze szanse na zdobycie mistrzostwa (nikłe, ale zawsze, a wiadomo że w piłce nożnej wszystko jest możliwe) przez co zyskają dodatkową motywację i krótko mówiąc &quot;pocisną&quot; rywala. Kolejna sprawa to statystyki, które jak już kiedyś mówiłem, nie kłamią. Wigan strzelił ostatni raz bramkę City w 2009 roku. Od tamtego czasu regularnie przegrywa nie zdobywając przy tym nawet trafienia. Myślę zatem, że i tym razem tak się stanie. Co więcej w maju odbędzie się taki sam mecz, tyle że zdecydowanie ważniejszy, bo jego stawką jest Puchar Anglii. Jeśli miałbym typować wynik to postawiłbym na 4, albo 5 do 0 oczywiście. Pozdro
nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: New York Islanders-Florida
Typ: New York Islanders
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

New York Islanders jest w formie widac to po wynikach
jednak cały czas trzeba wygrywać by spokojnie mysleć o
PO. Są na dobrej drodze jednak jest bardzo ciasno w ich
dewizji i każdy punkt się liczy. Trzeba wygrywać jak
najwięcej zwłaszcza z drużynami dużo niżej notowanymi.
Ostatnie pięć meczy New York Islanders to cztery wygrane
i porażka z sąsiadem w tabeli i za &quot;miedzy&quot; New York
Rangers. Wyniki wyglądają przyzwoicie mimo, że ekipy nie
były z najwyższej półki, ale o to chodzi by z takimi
wygrywać:
New York Islanders-New York Rangers 0-1D
New York Islanders-Philadelphia Flyers 4-1
New York Islanders-Tampa Bay Lightning 4-2
New York Islanders-Winnipeg Jets 5-2
New York Islanders-Florida 3-0
Po drugiej stronie Floryda, która ma już po sezonie
jednak potrafi wygrać jeśli trzeba, ale bardziej u siebie
niż na wyjeździe. Ostatnie ich pięć meczy wyjazdowych to
cztery porażki i jedna wygrana. Kolejno z:
Winnipeg Jets-Florida Panthers 7-2
Tampa Bay-Florida Panthers 2-3P
Toronto-Florida Panthers 3-2
New York Islanders-Florida 3-0
New Jersey Devils-Florida Panthers 2-1
Widać z ostatnich meczy, że nie dawno grali ze sobą już i
wtedy gładko wygrali Islanders 3-0. Dziś myślę, że będzie
podobnie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna:AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores
Spotkanie:Cerro Porteno-Tolima
Typ:2
Kurs:2.25
Godz:02:15
Buk:Will Hill
Stawka:7/10
Mecz w którym dwa zespoły przystąpią w odmiennych nastrojach gospodarze Cerrro Porteno zajmuje ostatnie miejsce w grupie mając na końcie 5 porażek i różnice bramek 3-11.Będą oni jutro pozbawieni motywacji i grać tylko, dlatego,że &quot;muszą&quot;.Trener wystawi skład z 2 zawodnikami z drużyny i młodzieżą:
Pablo Gavilán (trzeci bramkarz 0/0), César Benítez (df 0/0), Gonzalo Viera (df 1/0), Danilo Ortiz (df 1/0) y Sergio Vergara (df 4/0) ; Iván Torres (mf 3/0), Julio Domínguez (df 1/0) y Paul Ambrosi (df 1/0), Óscar Romero (mf 4/0), Roberto Nanni (att 3/0) y Guillermo Beltrán (att 2/0).
[URL='http://www.d10.com.p...o-en-la-entrega']http://www.d10.com.p...o-en-la-entrega[/URL]
Zespół gospodarzy ma waży mecz w lidze w piątek i myślę ,że na nim się skoncentrują.Goście zajmują 3. miejsce w tabeli tracą 3 punkty do Garcilaso, które gra ostatni mecz z liderem tabeli Santa Fe na wyjeżdzie.Przy porażce Garcilaso i zwycięstwie Tolimy to oni awansują dalej.To jest możliwe i dlatego myślę, że drużyna gości będzie zmotywowana do gry ,po za tym przyjechali do Paragwaju w najsilniejszym skladzie.Co więcej pokonali już rywali u siebie 2-1 co powinno dać im pewność siebie w meczu z osłabionym rywalem.
⛔100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, POLSKA: Tauron Basket Liga - Etap zwycięzców
Spotkanie: Trefl Sopot - Asseco Prokom

Typ: Trefl Sopot -10.5 (Handicap Azjatycki)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza :
Dawno derby Trójmiasta nie miały tak wyraźnego faworyta, a na pewno nigdy nie był nim Trefl. Teraz fakty są jednak inne. Prokom po odejściu Koszarka i Hrycaniuka gra tylko ośmioma zawodnikami. W Ergo Arenie zagra siedmioma bo ze składu z powodu choroby wypadł Mateusz Ponitka. APG przegrało trzy ostatnie mecze, a na wyjazdach bardzo wysoko przegrywało z Czarnymi (-37) i Turowem (-27). Trefl podbudowany ostatnimi dwoma zwycięstwami nad Stelmetem i Anwilem. Sopocianie będą walczyć z tymi pierwszymi o drugie miejsce przed play-off. Muszą wygrać obydwa pozostałe spotkania by ten cel zrealizować. Trefl jutro bez Stefańskiego.
⛔100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Caja Laboral- CSKA
Typ: CSKA – 5,5pkt
Kurs: 2,07
Bukmacher:pinnacle
Pisałem o tym w zeszłym tygodniu ,ze dla mnie Caja to najsłabszy zespół tej 8 i 2 mecze w Rosji to potwierdziły, nie widzę żadnych szans dla Hiszpanów, posiadają słabszą kadrę, gorzej grają , ewidentnie nie radzą Sobie z presją i widać brak polotu w grze tej drużyny. Jedynym ich atutem jest własny parkiet, ale to niestety za mało jak na tak doświadczoną ekipę jak CSKA, które pomimo pewnych kłopotów w tym sezonie , teraz gra tak jak od nich każdy wymaga i w ostatnim okresie są niezwykle pewni tego co grają. Myślę, że Rosjanie będą chcieli zamknąć rywalizacje na 3-0 i już jutro awansować do final four. Liczę na to ,że narzucą swój styl i w trakcie meczu będą powiększać przewagę by ostatnią kwartę grać spokojnie z bezpieczną przewagę, stąd takie handi.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: West Ham United - Manchester Utd
Typ: Pierwsza połowa - X
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co do zwycięstwa United nie jestem przekonany a i kurs nie zachwyca (w granicach 1,65) i znalazłem coś dużo lepszego. Ogólnie trzeba powiedzieć że Młoty u siebie na Upton Park są groźni dla każdego przeciwnika i jest to niezwykle ciężki teren. To tutaj właśnie Man Utd w 90 minucie za sprawą niezawodnego Van Persiego wyrównał na 2:2 w FA Cup by później męczyć się u siebie i ostatecznie przejść do dalszej rundy po zwycięstwie 1:0. The Irons nawet przegrywając u siebie z Liverpoolem i Evertonem i tak potrafili obu rywalom strzelić po 2 gole (sęk w tym że sami tracili o jednego więcej). Ale zaciekawiło mnie to, że West Ham ma naprawdę świetne pierwsze połowy, na swoim stadionie wchodzą w mecze na pełnym gazie i rzadko kiedy przegrywają do przerwy (ostatnie 3 spotkania do przerwy: 2:0 z WBA, 1:1 z Tottenhamem i 0:0 z Swansea). Oczywiście pozostaje kwestia czy nie będą też wygrywać, ale to raczej się nie zdarzy gdyż na Upton przyjeżdża solidny zespół, ale który też ostatnio nie prezentuje najwyższej formy (przegrana z ManCity 1:2, ostatnio w meczu ze Stoke RVP strzela gola z karnego po przerwie 10 meczy bez gola). Także myślę, że zobaczymy solidny, silny futbol w pierwszej połowie i wg mnie wynik 0:0. Dodam, że we wspomnianym już przezemnie wyżej meczu pucharowym pomiędzy ekipami do przerwy było 1:1. Jeszcze na koniec podam przewidywane jedenastki:
Manchester United: Lindegaard - Rafael, Evans, Smalling, Evra - Anderson, Carrick, Cleverley - Hernandez, Rooney, Van Persie
West Ham United: Jaaskelainen - Demel, O&#39;Brien, Reid, Collins - Tomkins, Diame, Nolan, Jarvis, Taylor - Carroll
Powodzenia !✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Monte Carlo
Spotkanie: Fabio Fognini- Albert Ramos
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny mecz, w którym zagrają dwaj tenisiści o porównywalnym poziomie, na swojej ulubionej nawierzchni, w którym zawodnik moim zdaniem minimalnie lepszy jest underdogiem. Muszę w takim razie postawić na Hiszpana. Włoch uchodzi za jednego ze słabszych specjalistów w grze na clayu, ale w tym sezonie nie ma na rozkładzie ciekawych graczy, a też nie przypominam sobie jego dobrych meczów. Jedyne co jest warte uwagi to urwanie seta Ferrerowi w Acapulco, ale Hiszpan był wtedy w słabszej dyspozycji: co pokazał gładko przegrany finał z Nadalem i odpadnięcie w pierwszej rundzie kolejnego turnieju, a trzeci set pokazał, że Włoch jest o co najmniej klasę gorszym zawodnikiem. Wygrana z Seppim także nie imponuje, bo był to bardzo wyrównany mecz, a rodak Fogniniego nie wykorzystał swoich szans.
Ramos grał dłużej na hardzie gdzie notował całkiem niezłe wyniki, a wcześniej grał na turniejach w Ameryce Południowej. W Vina del Mar przegrał po niezwykle wyrównanym meczu z Zeballosem, który wygrał turniej, w Sao Paulo uległ dobrze dysponowanemu Berlocqowi, w Buenos Aires kontuzja nie pozwoliła mu w walce z Wawrinką, w meczu który mógł wygrać, bo grał dobrze. Ramos wygląda mi na zawodnika, który może jeszcze wedrzeć się do czołówki zawodników na clayu i prezentować się podobnie jak choćby taki Monaco z najlepszego okresu. W przeciwieństwie do Fogniniego Ramos z powodzeniem grywa na clayu i ma argumenty i na szybszą nawierzchnię. W pierwszej rundzie pokonał planowo i gładko Stepanka, w kwalifikacjach miał problemy z przeciętnym Eyssericiem, ale był to chyba jakiś wypadek przy pracy, bo w następnej rundzie łatwo wypunktował zwykle solidnego na clayu Volandriego. Moim zdaniem, mimo gorszego rankingu, to on powinien być faworytem jutrzejszego meczu, bo gra całkiem dobrze.
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Puchar Polski
Spotkanie: Wisla Krakow- Slask Wroclaw
Typ: Wisla Krakow wygra
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bwin
Data: 17.04.2013 g.18:30
O godzinie 18:30 na stadionie przy ul. Reymonta w Krakowie odbedzie sie ostatnie polfinalowe spotkanie Pucharu Polski pomiedzy Wisla Krakow a Slaskiem Wroclaw. Pierwsze spotkanie po zacietej walce zakonczylo sie wygrana Slaska Wroclaw 2:1, tak wiec zespol gosci jest w dosc konfortowej sytuacji ponieaz wystarczy im remis aby awansowac. Zajmujaca 10 pozycje w tabeli Wisla Krakow w rozgrywkach ligowych nie walczy juz kompletnie o nic. Nie Grozi im ani spadek do 1 ligi ani nie maja najmniejszych szans o wywalczenie miejsca w pierwszej trojce. Slask Wroclaw natomiast caly czas rywalizuje z kilkoma ekipami o miejsce zapewniajace gre w Europejskich Pucharach. Analizujac wiec mamy zmotywowana Wisle dla, ktorej awans do finalu PP jest jedyna szansa na uratowanie sezonu i zapewnienie sobie gry w Europie kontra Slask, ktory przyjedzie napewno nie w podstawowym skladzie, bronic wyniku i nadal skupiajac sie przedewszystkim na Ekstraklasie. Uwazam ze Wisla z &quot;nozem na gardle&quot; zrobi wszystko aby wygrac to spotkanie i awansowac do finalu. Podobnie zmotywowana Wisle moglismy ogladac w ostatnim hicie kolejki przeciwko Legii Warszawa i uwazam, ze gdyby nie bledy sedziow spokojnie mogli zremisowac a nawet wygrac.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. Premier League
Spotkanie: West Ham - Manchester U
Typ/ Robin van Persie strzeli gola? -Tak
Kurs: 2.05
Bukmacher: expekt
analiza:
W ostatnim meczu ze Stoke, wygranym przez Czerwone Diabły 2-0 RvP w końcu się przełamał i stzrelił gola, mimo że z rzutu karnego, to jego radość była niesamowita. Pobiegł uściskać menadzera swojego zespołu. Świadczyć, to może tylko o tym iż jest on spragniny strzelania goli, goli które strzelał na zawołanie w pierwszej części sezonu. Tak więc 10 spotkań bez gola to juz było naprawdę zbyt długo dlatego sądzę, że pójdzie za ciosem i znów pokona bramkarza rywali. Tymbardziej, że Ferguson zaapelował do swoim podopiecznych by wygrali pozostałe z z 6 spotkań i ustanowili nowy rekord punktowy Premier League. Co prawda Upson Park to cięzki teren i West Ham wciaż potrzebuje kilku punktów by byc pewnym pozostania w lidze, to nie wydaje mi się by byli w stanie zatrzymać ataki RvP i Rooneya. Pozdrawiam
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Premier League
Spotkanie: West Ham United - Manchester United
Typ: Robin van Persie strzeli gola i Man Utd wygra
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na dziś spotkanie ligi angielskiej w której West Ham zmierzy się u siebie z ekipą Czerwonych Diabłów.Faworytem są goście , którzy pewnie zmierzają po mistrzostwo Anglii gdyż mają 15 punktów przewagi nad City , które może 3 oczka odrobić , bo ma tam zaległy mecz , ale to i tak bardzo duża przewaga nawet jakby City wygrało swój mecz. United w ostatnich 5 wyjazdowych meczach nie przegrali żadnego , 4 wygrane i remis z Tottenhamem.Oprócz wygranej Diabłów typuje dziś , że RVP strzeli gola , tak jak kolega powyżej napisał , że w końcu się przełamał tak jak myślę , że jako ta najbardziej wysunięta ,,9&#39;&#39; zdoła jutro pokonać bramkarza West Hamu i Manchester wygra ten mecz.Jeśli chodzi o ekipę gospodarzy to aktualnie są na dwunastej pozycji i mają w miarę bezpieczną przewagę nad strefą spadkową (7 pkt). West Ham ostatnio zremisował dwa spotkania z Southamptonem i Liverpoolem.Generalnie u siebie grają nieźle mają 7W 4R 4P , lecz myślę , że to nie wystarczy jutro na United , którzy chcą jak najszybciej mieć zapewnione mistrzostwo Anglii.Ostatni mecz zakończył się wygraną 1:0 United , wcześniej był remis 2:2 , dziś stawiam na 1:2
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Wisła Kraków- Śląsk Wrocław
Typ: (0-1) X
Kurs:4,25
Bukmacher:Unibet
O godz 18:30 w Krakowie dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Wisłą a Śląskiem. W pierwszym spotkaniu minimalnie lepszy okazał się Śląsk pokonując Białą Gwiazdę 2-1. Po trzynastu minutach Śląsk prowadził u siebie z Wisłą 2:0 i mógł już w pierwszej połowie rozstrzygnąć losy awansu.Jednak po przerwie zawodnicy z Wrocławia zostali w szatni i bramka Patryka Małeckiego na początku drugiej połowy sprawiła, że przed dzisiejszym rewanżem sprawa awansu dla piłkarzy Śląska delikatnie się oddaliła. Ale tak to jest jak się nie &quot;dobija&quot; przeciwnika. Wisła dostając &quot;tlenu&quot; w postaci bramki na wyjeździe otworzyła sobie szanse awansu do finału. Dla Wisły to ostatnia szansa żeby zakwalifikować się do europejskich pucharów. Wracając do mojego typu, to postawiłem ,że Wisła wygra jedną bramką po bardzo fajnym kursie 4.25. Uważam,że Śląskowi będzie bardzo trudno utrzymać tą minimalną zaliczkę z Wrocławia, ale nie dlatego że jak piszą specjaliści Śląsk ma jakiś dług wobec Wisły. Tylko dlatego ,że Śląsk w tym sezonie na wyjazdach spisuje się bardzo słabo....tak po prostu. Wisła w ostatnim czasie jest w dużym gazie-co pokazał mecz z Legią. Mecz będzie w mojej ocenie na styku i wygra go Wisła 1-0 lub 2-1. Tak myślę....A jak będzie to się okaże.
⛔100
 
M 6

maciek123pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Premier League
Spotkanie:Fulham-Chelsea
Typ:2
Kurs:1.80
Bukmacher: expekt.com
Analiza:Na jutro proponuje spotkanie zaległej kolejki pierwszej ligi angielskiej pomiędzy Fulham a Chelsea. Chelsea walczy o bezpośredni awans do ligi mistrzów bo jak wszyscy wiemy nie ma już szans na mistrzostwo w tym roku. 3 ostatnie mecze tych drużyn to remisy wiec myślę ze Chelsea będzie chciało przełamać ten ciąg remisów i zechce wygrać.
To mój pierwszy post na forum ale u buka gram regularnie od 3 lat. Pozdrawiam i życzę powodzenia
kiepska analiza
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Spotkanie: Matosevic M. - Nadal R.
Typ: Matosevic plus 7,5 gema
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wiadomo jak jest i już słyszę te tłumy zjeżdżające mnie za ten typ, ale... Oglądałem mecz Marinko z Verdasco i pomijając beznadziejną dyspozycję Hiszpana, Matosevic zaprezentował się nieźle na mączce. Ma świetne warunki fizyczne i dobrze serwuje, w meczu z Dasco nie popełniał wielu UE i pokazał, że walczy do końca - w pierwszym secie przegrywał 2:5, a wyciągnął partię na 7:5. Wygrana Nadala 6:3,6:2 i typ wchodzi.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej : USA-NHL
Spotkanie: San Jose Sharks - Los Angeles Kings
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 3,7
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Dziś nad ranem rekiny podejmą na własnej tafli królów . Zazwyczaj nie wybieram hokeja ale jakoś mnie tak natchnęło. rekiny u siebie są bardzo groźni, na 10 meczy rozegranych u siebie doznali tylko 2 porażki i to po dogrywce . Znów Kings na wyjeździe nie zachwycają... przegrana z Dallas wysoko 5:1, Coyotes 3:1, z wild i ducks po dogrywce. Drużyny te dzielą zaledwie jeden punkt w tabeli wiec po tym spotkaniu myślę że zmieni się położenie ich w pozycjach. Po ostatniej wygranej na wyjeździe z Coyotes na pewno uwierzyli w siebie gdzie pokonali ich aż 0:4. W tym roku obie te drużyny grały już ze sobą dwu krotnie, i wygrywała ta drużyna która grała na własnej fali lodu, więc przyszła i kolej na Sharks. Marleau P. jak i Couture L. maja po 17 bramek strzelonych i w tym dużo asyst i myślę że tym razem także nie zawiodą i strzelą w tym spotkaniu jakiegoś gola i poprowadzą rekiny do zwycięstwa. Powodzenia!
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK, 19:30
Spotkanie: Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia
Typ: 1(-10)
Kurs: 1.77
Buk: Pinnacle

Ponitka out. Mecz derbowy. Wypada sobie zadać pytanie, kto przed wakacjami poczuje powiew młodości i zlinczuje gospodarzy występem na poziomie double-double:
1. Robert Witka
2. Krzysztof Roszyk
3. Piotr Szczotka
Odpowiedzi prosimy kierować w formie SMS o treści Polska Liga Kompromitacji.(w tym miejscu wstawić numer przyporządkowany dla w/w gracza).
Numer: sami sobie wymyślcie.
Cóż więcej dodać. Przewaga na każdej pozycji. Po wpisie Turnera na jednym z portali społecznościowych, odnośnie swojej gry, liczę że zagra z większą agresją i pewnością, bo w ostatnim meczu był cieniem samego siebie.
&gt;&gt;&gt; Pozostałe typy z PLK &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; Typy na nockę z NBA &lt;&lt;&lt;
Powodzenia!
⛔100 powtórzony
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Monte Carlo, 17.04 14:30
Juan Monaco - Ernests Gulbis
typ: 2-0
3,50
Williamhill
Analiza
Ogromną promocja na jutro, a mianowicie spotkanie Argentynczyka Juana Monaco z Lotyszem, Ernestsem Gulbisem. Byłem ogromnie ciekaw jak bukmacherzy potraktuja to spotkanie, po zobaczonych kursach chwile nie potrafilem dojsc do siebie, a gdy postrzeglem wzrost kursow na Monaco pobralem z pocalowaniem reki. Dlaczego u niektorych bukmacherow Gulbis jest faworytem? Bo ogral zwyciezce turnieju w Houston, Isnera w pierwszej rundzie? Bo swietnie radzil sobie w Indian Wells? Bukmacherzy chyba nie wiedza ze zmiana nawierzchni odgrywa niesamowita role w tenisie. Nie wiedza chyba rowniez, ze czlowiek ktory rozegral kilka ciezkich spotkan na drugim koncu kuli ziemskiej, by po dniu przerwy rozegrac kolejne spotkanie na drugim zakatku swiata, ze moze on byc nie w pelni sil? Chyba nie zauwazyli ze Isner bral przed praktycznie pol meczu tabletki przeciwbolowe. Chyba rowniez nie wiedza, ze mimo wygrania turnieju w Houston, Isner nie jest wirtuozem gry na clayu i chyba nie rozrozniaja tego clayu, od tego tutejszego w Monte Carlo. A tu jest baaardzo wolno. Co zupelnie nie pasuje Gulbisowi. Ernests nigdy nie osiagnal jakiegokolwiek wyniku wartego odnotowania na tej nawierzchni kortu. W zupelnym przeciwniestwie Monaco, dla ktorego im wolniej tym lepiej, choc Argentynczyk rowniez potrafi grac ofensywnie. Umiejetnosci do gry na korcie ziemnym chyba wogole nie warto porownywac. Widac, ze ta nawierzchnia bardzo odpowiada Monaco, rozgromil on w pierwszej rundzie Klizana, oddajac mu cztery gemy. Jesli w spotkaniu nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego i jesli Gulbis nie zagra na 100% swoich mozliwosci, to nie ma innej opcji, Argentynczyk wygra to spotkanie bez wiekszych problemow.
⛔100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Coppa Italia
Spotkanie: Inter - Roma
Typ: X2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Chyba najważniejsze spotkanie sezonu dla obu drużyn. Awans do finału CI to przepustka do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Mobilizacja w obu zespołach jest ogromna. W dodatku Roma walczy o srebrną gwiazdkę, co też wpływa na motywację zespołu.
Dlaczego Roma? Dla mnie ważne są dwa aspekty przy tym typie. Po pierwsze szpital w zespole gospodarzy, po drugie tragiczna forma Interu. Roma za to cały czas znajduje się w niezłej formie po zmianie trenera. Jedyną wpadką jest wyjazdowa porażka z Palermo, ale wydaje się, że Andreazzoli (trener Romy) wyciągnął wnioski z tej porażki i w niedzielę zespół zagrał już o wiele lepiej.
Wróćmy do kontuzji. Oto lista kontuzjowanych zawodników Interu, którzy nie wystąpią w jutrzejszym spotkaniu: Chivu (O 8/1), Nagatomo (O 23/0), Mudingay (P 9/1), Gargano (P 28/0), Palacio (N 25/12), Cassano (N 27/8), Milito (N 20/9). Poza tym zawieszenie są Guarin (P 28/4) oraz Perreira (O 23/1). Mało? To jeszcze coś; na dzisiejszym treningu nie trenowali Alvarez (P 17/3) oraz Juan Jesus (O 26/0). Występ szczególnie tego pierwszego stoi pod dużym znakiem zapytania. W sytuacji absencji trójki Palacio, Cassano, Milito, tak naprawdę jedynym napastnikiem w zespole pozostaje Rocchi. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że ten 35-latek nie gwarantuje odpowiedniej jakości dla Interu. Pomoc również będzie mocno przemeblowana. Szczerze mówiąc będę w szoku jeżeli gospodarze coś strzelą w tym meczu.
W zespole gości też jest kilka absencji. Nie zagrają Pjanić (P 21/3), Osvaldo (N 24/12) oraz Burdisso (O 20/1). Niepewny jest występ De Rossiego. Mimo wszystko trzeba przyznać, że absencje są nieporównywalnie mniejsze.
Myślę, że jutro zobaczymy dalszy ciąg kompromitacji Interu w tym sezonie. Po porażce u siebie z Atalantą 3-4 (prowadząc już 3-1) oraz wyjazdowej przegranej z Cagliari 2-0, jutro gospodarze najprawdopodobniej odpadną z Pucharu Włoch.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom