>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotekhttps://forum.bukmacherskie.com/forBet
Analiza: Zdecydowanie najbardziej elektryzujące spotkanie w naszej ekstraklasie, koledzy wyżej typują, że albo jedni albo drudzy wygrają do zera, ja mam trochę odmienne zdanie i wydaje mi się, że dzisiaj na Łazienkowskiej to obie drużyny strzelą minimum po golu, pod lupę wziąłem ostatnie 14 meczy ligowych Legii w rolii gospodarza, 15 meczy Lecha w roli gości w ekstraklasie oraz bezpośrednie pojedynki na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Jeśli chodzi o Legię to na 14 ostatnich meczy u siebie strzelali gole w 13 (tylko 0:0 z Koroną), Lech na 15 wyjazdów nie strzelił gola tylko w dwóch (0:0 z Wisłą oraz Termalicą), jeśli zaś chodzi o bezpośrednie pojedynki to od 2015 roku zespoły te spotykały się 11 razy (liga, puchar, super puchar) i w 7 meczach obie drużyny zdobywały gole. Stąd mój typ na to spotkanie. Inną opcją jaką widzę w tym meczu to rzuty rożne, Legia to drużyna, która ma najwięcej &quot;rogów&quot; na swoim stadionie 8 na mecz, natomiast Lech wykonuje najwięcej wolnych z narożnika na wyjezdzie, również z całej ligi i jest to ponad 6 rożnych na mecz.
over 10,5 RR @1,75
over 6,5 RR Legii @1,95
over 4,5 Lecha @1,70
⛔ 100
 
M 0

mateusz_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Juventus - Lazio
Typ:
Oba zespoły zdobędą gola
Kurs: 1.86
Bukmacher:
BetAtHome
Analiza:
Finał Pucharu Włoch zapowiada się emocjonująco , na neutralnym terenie zmierzą się ekipy Juventusu i Lazio . Lazio ostatnio w gazie , zajmuje wysokie miejsce w tabeli , strzela dużo goli i myśle , że będą bardzo chcieli sięgnąć po Puchar Kraju . Ekipa z Turynu myślami jest już w Cardiff na finale LM , co nie oznacza , że krajowe trofeum jest dla nich nieznaczne i myśle , że również będą chcieli udowodnić , że są najlepszą Włoską Ekipą . Jak gra Juventus nie trzeba opowiadać , mają świetny sezon , solidna defensywa i bardzo dobra ofensywa na czele z Higuainem i Dybalą . Myśle , że spotkanie będzie bardzo ciekawe i obejrzymy bramki z obu stron , a kurs napewno zachęca , żeby to postawić . Co do całego spotkania bardzo prawdopodobnym typem wydaje się dogrywka która jest po kursie 3.19 , ale jest to bardziej ryzykowny typ od BTTS .


⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Rhein Neckar vs Bergischer
Typ: Pierwsza połowa Bergischer X2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 17.05.2017/19:00
Analiza:
Za kilka chwil rozpocznie się spotkanie w niemieckiej lidze piłki ręcznej. Goście teraz w każdym spotkaniu chcąc myśleć o utrzymaniu muszą walczyć z tego względu, że są zaledwie o jedno miejsce wyżej niż strega spadkowa. Ostatnio wygrali z Ballingen po wyrównanym meczu 23:22. W 45 minucie przegrywali trzema bramkami, ale byli w stanie to odrobić i wygrać. Bardzo dobry mecz rozegrał Gunnarsson oraz Preuss, którzy zdobyli najwięcej bramek dla swojej drużyny. Gospodarze to drużyna naszpikowana gwiazdami. Zajmują drugie miejsce tracąc punkt do Flensburga. Mają serię czterech wygranych z rzędu, ale nie spotykali się z wymagającymi rywalami. Ostatnio wygrali z Erlangen różnicą 11 bramek 26:37. Najwięcej bramek zdobył Sigurdsson oraz Petersson, dwaj zawodnicy z Islandii. Historia bezpośrednich spotkań nie jest korzystna dla gości, jednak ostatni mecz przegrali różnicą zaledwie dwóch bramek. Wszystko jest możliwe, ewentualnie jakieś dodatnie handicapy w stronę gości-powodzenia
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ostapenko J. - Muguruza G.
Typ: ponad 26,5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszej kolejności sorry za wczorajszy typ z Mladenovic. Widać było, że kobieto miała kiepski dzień i po przegranym serwisie przy prowadzeniu 5:3 w pierwszym secie już wiedziałem, że tego nie wygram. Poza tym widać po wczorajszej wpadce dla Murraya i dzisiejszym aucie dla Kerber i przed chwilą z Cibulkową, że ta nawierzchnia w Rzymie w tym roku czołówce tenisa światowego nie leży. Hiszpanka Muguruza wygrała zeszłoroczną potyczkę tego pojedynku z młodą Jeleną. Dzisiaj rok później młoda 19 latka gra dobry sezon na mączce przy statystyce 14:3 wygranych. Przeciwnicy dotychczasowo to może bez szału ale po drugej stronie Muguruza również nie zachwyca. Ostatnie trzy swoje mecze przegrała. Przed tą serią porażek się przeważnie męczyła do zwycięstwa w trzech setach. Myślę, że dzisiaj może być podobnie i jestem skłonny zaryzykować. Zagram tutaj powyżej 26.5 gemów ponieważ oczekuje 3 setowy mecz.
⛔ 100
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: OVER 4.5 żółtych kartek
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Oczywiście wiele na temat tego spotkania zostało już powiedziane . Legia, w obliczu porażki Jagielloni, staje przed wielką szansą wskoczenia na fotel lidera w wyścigu o mistrzostwo. Pojedynki z Lechem to dla stołecznych coś więcej niż mecz. W spotkaniach tych obie ekipy dają od siebie ponad 100% , nie brakuje ostrej , czasem brutalnej gry , w efekcie czego , kartek. Daniel Stefański , podobnie jak ostatnio Poznaniu , poprowadzi dzisiejszy klasyk. Wtedy piłkarze ujrzeli 5 kartoników. W ostatnich 8 pojedynkach , zawsze linia 4.5 była przekraczana. Dodajmy do tego większą niż zwykle stawkę spotkania i typ naprawdę staję się godny polecenia. STS proponuje 1.40 na takie rozwiązanie.
✅ 60
 
maer 216,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Godz: 20:45
Spotkanie: Rangers F.C. - Aberdeen F.C.
Typ: Rangers F.C.
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 37 serię gier szkockiej Premiership.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Ibrox Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Rangers Football Club a w gości przyjedzie drużyna Aberdeen Football Club.
Rangers F.C. w tym sezonie w swoich 36 spotkaniach zdobyło 64 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast Aberdeen F.C. plasuje się na 2 lokacie w szkockiej Premiership ze zdobytymi 70 oczkami w swoich 36 meczach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 11 zwycięstw, 15 remisów oraz 2 przegrane i bilans bramek 30-16 zaś goście w delegacjach 10 wygranych, 1 remis oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 32-18.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze do tego są uznaną marką w Szkocji i potrafią grać pod presją a mają jeszcze szansę na 2 miejsce w tabeli ligowej ale muszą najpierw wygrać to spotkanie a goście w delegacjach grają dobrze ale gospodarze będą bardzo zmobilizowani aby wygrać to bardzo ciekawe spotkanie.
⛔ 100
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Włochy Puchar
Godzina. 21:00
Spotkanie. Juventus - Lazio
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.88
Bukmacher. Unibet
Analiza
Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się ciekawy pojedynek w finale pucharu włoch, pomiędzy Juventusem Turyn który zmierzy się z zespołem Lazio Rzym. Jak zapewne wszystkim kibicom piłki kopanej wiadomo Juve już raczej jako przyszły majster Serie A a także finalista Ligi Mistrzów podejdzie do tego spotkania bez większej spiny i niekoniecznie zagrają oni na 100% swoich możliwości. Wydaje mi się że trener da pograć dzisiaj swoim zmiennikom tak aby ewentualnie nienarazić na jakiekolwiek kontuzje swoich asów, mowa tutaj o ofensywie. Po przegranej z Romą w wyjazdowym spotakniu ligowym niepozostaje im nic innego jak zwycięstwo nad Crotone i przypieczętowanie mistrza.
Po drugiej stronie ekipa Lazio,która w ostatnich pięciu starciach zdobyło łącznie 18 bramek, co pozwala pozytywnie rozkminiać powyższy bet dnia. Niemam zielonego pojęcia kto dzisiejszego wieczoru podniesie Puchar Włoch w triumfie zwycięstwa na Stadio Olympico, lecz wydaję mi się że padna tam bramki w obydwu odsłonach tego pojedynku. Powodzenia panowie.
&quot; jeśli nie możesz dojść do siebie - to przyjdź do nas &quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 21:45
Spotkanie: LA Dodgers @ SF Giants
Typ: Żadna drużyna nie zdobędzie 5 runów
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza: Moim typem dnia będzie mecz LA Dodgers (22-18) - SF Giants (17-24). W Dodgers&#39;ach startującym miotaczem ma być Nick Kershaw, czyli najlepszy miotacz ligi ostatnich lat. W Giants&#39;ach wystąpi Johnny Cueto, który po słabszym kwietniu spisuje się znacznie lepiej w maju. Oba zespoły rozegrały ze sobą już 9 spotkań, ale tylko w 3 jedna lub druga zdobyła 5 runów lub więcej. Cueto w tym sezonie już dwukrotnie mierzył się z drużyną z LA i w obu meczach wpuścił dokładnie po 3 runy. Kershaw z drugiej strony w 2 meczach z San Francisko pozwolił tylko na 4 runy (1 w pierwszym i 3 w drugim). Myślę, że obaj miotacze zagrają dobre spotkania i kluczowym czynnikiem będzie forma dnia obu bullpen&#39;ów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom