>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Chorwacja
Typ: Czechy
Kurs: 4,66
Bukmacher: OddsRing

Zacznę od tego że kursy to wg mnie lekkie nieporozumienie, przecież Czesi to nie żadne ogórki, przypomnę że wczoraj na na nas było ok 7 a przecież w sumie niewiele brakowało byśmy ten mecz wygrali. Nasi południowi sąsiedzi na pewno czują mega niedosyt po przegranym w ostatnich minutach meczu z Hiszpanią a dziś czeka ich bardzo trudne spotkanie z Chorwacją. Chorwaci na inaugurację swoich zmagań pokonali Turcję 1:0 jednak ich przewaga w tym meczu była bezdyskusyjna a wynik tego nie odzwierciedla.
Czesi dziś tak naprawdę muszą zagrać o pełną pulę bo jeśli im się to nie uda to będą mieli iluzoryczne szanse na wyjście z grupy, cóż na pewno czeka ich arcytrudne zadanie jednak pokazywali oni w przeszłości że potrafią grać pod taką presją i o taką wysoką stawkę. Uważam że po takim kursie warto w nich uwierzyć i na nich postawić. Do konkursu wystawiam czysty typ na Czechów, dla co bardziej lękliwych polecam typ ze Czesi nie przegrają z kursem ok 2,00.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Włochy - Szwecja
Typ: 2
Kurs: 4.44
Bukmacher;Bet at home
Analiza: Masówka na Italie nie tylko na forach ale i na ulicach. Ograli Belgię bo los im na to pozwolił,a właściwie to grubsze kupony były na Belgię w tamtym meczu więc musiała być 2, Belgowie po prostu stali jak otłumanieni. Podobnie wczoraj miało być te pierwsze 0-0 i to dla tego Milk nic nie strzelił,a nie bo jak twierdzą janusze jest słaby. Wyniki są z góry przez los znane, i z reguły nie pokrywają się z typami,a tym bardziej gdy masówka, . Dziś podejrzewam że będą musieli niebiescy oddać losowi trochę tego co dostali w naddatku.Szwecja każdemu wydaje się nijaka,nikt na nią nie stawia,i te jest jej wielki atut,dziś może ruszyć z kopyta, a za parę dni to na nią wszyscy pseudoznafcy się rzucą u buka.
100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Włochy - Szwecja
Typ: Poniżej 1,5 golda
Kurs: 2,50
Bukmacher; Oddsring
Analiza: Po meczu z Belgią Włosi jak zawsze pokazali na co stać ich w obronie. Belgia mimo takich tuzów jak De Bruyne, Fellaini, Lukaku za dużo z przodu nie zagrała. Tak samo uważam będzie dzisiaj, osamotniony Ibra nie da sobie rady z genialną obroną Makaroniarzy. Z przodu Włosi też nie mają wielkich armat, te 2:0 to efekt po prostu pójścia all in Belgów. Wydaję mi się,że będzie to underowy mecz do jednej bramki, zapewne Włosi ją strzelą i będą grali to co najbardziej lubią czyli lekko cofnięci czekający na błąd rywala. Widać po tych mistrzostwach, że są mocno underowe i dogi potrafią zaangażowaniem i ambicją dzielnie się bronić, niech tak i będzie teraz ????
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Queens 2016
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bernard Tomic v Gilles Muller
Typ: Tie break w 1 secie
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem czemu dzisiaj jest wystawiony tak duży kurs na ten rynek, w przypadku gdy spotyka się dwóch zawodników z bardzo dobrym serwisem. Muller posiada serwis różnorodny przez co bardzo trudno go przełamać. Tomic bardzo dobry zawodnik na kortach trawiastych z mocnym serwisem.
Muller na 28 spotkań na trawie zaliczył 12 tie break&#39;ów w 1 secie, Tomic natomiast zagrał 10 tie break&#39;ów w 1 secie na 25 spotkań na trawie.
W ostatnich tygodniach Muller zagrał 5 tie breaków na 10 spotkań, Tomic natomiast na 6 spotkań na trawie w tym sezonie 3 kończył z tie breakiem na koncie.
Ostatnim razem gdy się spotkali w Sydney w zeszłym sezonie Muller wygrał 7:6, 7:6 także myślę ze dziś warto zagrać ten typ po takim kursie.
Tie break w 1 secie @2.20
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Hiszpania - Turcja
Typ: Sergio Ramos dostanie kartkę
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza: Typ, który jest tak niepewny jak pogoda nad Morzem Bałtyckim. Ramos w La Liga zagrał dwadzieścia trzy spotkania i dostał dziewięć żółtych kartek, w Pucharze Hiszpanii w dwóch meczach sędzia karał go dwukrotnie, w Lidze Mistrzów na dziesięć spotkań sędzia wyciągał konsekwencje z jego zagrań trzykrotnie. Odkąd gra w reprezentacji dostał tylko osiemnaście żółtych kartek przy rozegranych ponad dziesięciu tysięcy minutach, jednak począwszy od Mistrzostw Świata z RPA stoper Realu regularnie przywozi kartki z wielkich reprezentacyjnych imprez. Turcja zapewne będzie nastawiona na kontry, a więc defensor będzie musiał parę razy interweniować i tu myślę, że się raz poważnie pomyli i dostanie tę kartkę.
250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania v Turcja
Typ: Hiszpania over 2,5 gola
Kurs: 3,2
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Hiszpanie po pierwszym, szczesliwym zwyciestwie z Czechami graja mecz z Turcja ktora bedzie grala o byc albo nie byc na tym turnieju. Hiszpanie nie maja w zwyczaju &quot;wchodzic&quot; dobrze w turnieje (przypomnijmy chociazby przegrane z Holandia na ostatnim mundialu 1:5, remis z Wlochami 1:1 na Euro 2012 badz przegrana ze Szwajcaria 0:1 w 2010 roku) Drugie mecze Hiszpanie graja o wiele lepiej zazwyczaj pokrywajac handi. Dzisiaj z Turkami wlasnie taki scenariusz jest prawodpodobny. Turcy nie maja zbyt wiele opcji po przegranej z Chorwatami i musza ugrac jakis punkty w tym meczu. Mysle, ze Turcy beda ryzykowac a Hiszpanie beda po prostu efektywni w swoich atakach i wypunktuja Turkow. Do tej pory zadna z druzyn nie zdobyla 3+ goli na tym turnieju wiec ryzyko jest ale Hiszpanie zdecydowanie maja potencjal by przekroczyc granice 3 goli. Turcy w obronie tez nie pokazuja niczego szczegolnego. Gdyby Chorwaci byli bardziej skoncentrowani to spokojnie mogli strzelic 2-3 gole. Powodzenia
220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Czechy
Typ: Under 3.5 Kartki
Kurs: 1.72
Bukmacher: B365
Analiza:
Wszyscy widzą jak karani są zawodnicy na euro, a raczej nie karani ;).
Over 3.5 kartki wszedł chyba tylko w 3-4 meczach.
Nie spodziewam się ostrej gry, ponieważ Czesi mają już kartki na swoim koncie.
Chorwacja raczej bezpiecznie, trzyma je na hipszanię.
Ja złapłem under 4.5 ????
100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - WGP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rosja - Holandia
Typ: Wynik po dwóch setach: 2:0 dla Rosji
Kurs: 2.40
Bukmacher: B365
Analiza:
Czwarte spotkanie World Grand Prix kobiet czyli generalnego przygotowania do IO. Rosjanki do tej pory wszystko wygrały: 3:2 z Turcją, 3:0 z Belgią, 3:1 z Holandią. Za to Holenderki bilans 2-1, również zwycięstwa za 3 oczka z Belgią i Turcją i porażka 1:3 z Rosją. Co prawda tam nie było 2:0 po dwóch setach, ale poza 2. setem Rosjanki lały Holandię, wysokie wyniki były. Warto jeszcze wspomnieć, że Rosja też w tym roku w eliminacjach do Rio też wygrała 3:1 z Holandią i podobnie jak w meczu sprzed tygodnia poza jednym setem wysoko ogrywały &quot;Oranje&quot;. Jest różnica klas między tymi zespołami, nie ma co mówić. Dlatego typ na prowadzenie po dwóch setach ma niezły kurs, ale opcja Rosja z handi -1,5 jeszcze pewniejsza po ok. 1,8 stoi, warto grać moim zdaniem
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Chorwacja
Typ: Brak kartki przed 33:00
Kurs: 1,83
Bukmacher: b365
Analiza:
Na mój celownik idzie pojedynek o 18 pomiędzy Czechami i reprezentacją Chorwacji... Według mnie szanse na wygranie spotkania mają bardziej &quot;goście&quot; lecz nie w tym kierunku leci mój typ ;)
Zgodzę się trochę z użytkownikiem mario_luigi co do kartek, ale idę w stronę że jej nie zobaczymy do 33 minuty :zoltakartka:
Gdzieś na forum wyczytałem że sędziowie mają nie dawać dużo kartek i tak się dotychczas dzieje na tym turnieju. Sędzią jest Mark Clattenburg, który w meczu Belgia-Włochy pokazał 5 kartek lecz pierwszą dopiero w 65 minucie...
Do tego też przemawia trochę statystyka poprzednich meczów obu ekip gdzie w spotkaniu z Turkami troszkę wcześnie była kartka:
Hiszpania 1:0 Czechy (pierwsza i jedyna :zoltakartka: w 61 minucie)
Turcja 0:1 Chorwacja (pierwsza :zoltakartka: w 31 minucie)
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 19.00
Spotkanie: Juventud Unida Gualeguaychu - Ind. Rivadavia
Typ: obie drużyny strzelą i wygra Juventud Unida
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj zdecydowanie stawiam na wynik 2:1.
Juventud rozegrał do tej pory 9 meczy u siebie. W ośmiu z nich obie drużyny strzeliły bramki. Jako, że Juventud jest w dużo lepszej formie zapewne nie pozwolą sobie zabrać punktów 20 w tabeli Rivadavii. Zresztą Rivadavia wygrała tylko 1 mecz na 9 rozegranych na wyjeździe.
W minionym sezonie konfrontacja tych drużyn dwukrotnie zakończyła się wynikiem 2:1.
Jeśłi nie chcecie stawiać takiego kursu, proponuję &quot;normalne&quot; czyli:
Juventud-Rivadavia
1 1.90
X (-1EH - tzn. wygra dokładnie 1 bramką) 3.60
over 2(over 2.5) 1.70(2.50)
obie drużyny strzelą 2.20
HT/FT 1/1 3.25
i dla lubiących adrenalinę dokładny wynik 2:1 z kursem 9.50
Powodzenia
100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Chorwacja
Typ: kornery over 10,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: B365
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Czesi pod ścianą, druga porażka byłaby dla nich katastrofą. W pierwszym meczu dość pechowo przegrali z Hiszpanami. Gol w ostatnich minutach na pewno musiał podłamać piłkarzy. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla piłkarzy. Zakładam, że wyjdą nastawieni bardzo ofensywnie. Ataki to duże prawdopodobieństwo rogów. Ja wiem, że w pierwszym meczu nie zrobili ani jednego ale to było typowe ustawienie busa w polu karnym. Dzisiaj mam nadzieje będzie to wyglądać inaczej. Sytuacja w grupie zmusza ich do ataków. Chorwaci najprawdopodobniej będą chcieli przyjąć Czechów na swojej połowie i kontrować. To też nam może dać trochę rożnych. Strzały zza pola karnego Modrica lub Rakitica w połączeniu z dobrą dyspozycją Cecha również może dać kilka kornerów. Uważam, że powinniśmy zobaczyć ofensywny pojedynek z dużą ilością bramek i oczywiście kornerów, o które chodzi w moim typie. Pozdrawiam
90
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy - Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Owszem, mało brakowało, aby Hiszpanie nie zdołali wygrać z Czechami,mimo sporej przewagi,67% posiadania piłki i 17 do 7 w sytuacjach podbramkowych. Ale pierwsze mecze miały taką urodę, że te gorsze drużyny nie koniecznie leciały do przodu,licząc na podtknięcie faworyta i 1-0. W tym meczu sytuacja wygląda inaczej, Czesi aby awansować, powinni zdobyć w tym meczu punkty, a biorąc pod uwagę fakt, że Chorwaci mają już 3pkt i mogą, ale nie muszą, stawia pepików w niekomfortowej sytuacji, bo będą musieli zaatakować, a tym samym sięodkryć. Nie sądzę, aby zostawiali wszystko na mecz z Turcją, bo Turcy mają podobną sytuację (0pkt) i liczenie, że wejdą z 3 miejsca. W meczu z Turcją wygranym skromnie 1-0 po golu Modrica w 41 minucie Chorwaci przeważali, w sytuacjach 18 do 9. Rosicki w pierwszym składzie Czech... Hmm, a kiedy on grał regularnie w klubie? Wiek już też nie ten. Typuję, że Chorwaci już po tym meczu zagwarantują sobie awans. Chorwaci mają kim grać, jest Mandzukic, Rakitic, Modric... To na prawdę klasowi piłkarze. Są w najlepszym piłkarsko wieku, mają odpowiednio 30, 28, 31 lat. Liczę na ich dobrą grę.
100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Div. 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Uddevalla - Gauthiod
Typ: x
Kurs: 4.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
W dzisiejszym meczu derbowym spodziewam się wyrównanego spotkania, oba zespoły prezentują się na podobnym poziomie, gospodarze nie stracili meczu od pięciu kolejek ale w ostatnim meczu pokazali słabość z beniaminkiem, który gra ostatnio całkiem dobrze, z drugiej goście którzy grają dobrze na wyjazdach, nie stracili punktów w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach, ostatnie cztery spotkania bez wygranej stawia ich w trudnej sytuacji. Zapowiada się wyrównany mecz gdzie goście są dla mnie lekkim faworytem, jednak derby i aktualna forma skłania mnie ku remisowi.
100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Turcja
Typ: Hiszpania
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hiszpania męczyła się do 87 minuty w meczu z Czechami, ale po golu Pique zdobyła komplet punktów. Przeważali w tym meczu, jak to Hiszpanie (a_la Barcelona), posiadanie piłki 67%, kontrolowali grę, jednak nie udawało się długo strzelić gola. Turcja słaby mecz z Chorwatami,którzy przeważali.
Hiszpanie po zdobyciu złotych medali w 3 najważniejszych imprezach przechodzi metamorfoze, powoli pojawiają się nowi zawodnicy. Ale nie zapominajmy, wszyscy grają w wymagających ligach, w dobrych zespołach, więc nie powinni mieć problemu z grą na wysokim poziomie.
Turcy mają kilka ciekawych nazwisk, np. Turan, nowy nabytek Barcelony, jednak nie jest u szczytu formy po kontuzji. Jest jeszcze Calhanoglu z Leverkusen, ale to chyba na tyle, reszta gra w Turcji, ligi,której nie sposób nawet porównywać go Hiszpańskiej.
Turcy trafili do ciężkiej grupy, bo i Czesi się dzisiaj nie poddali. Muszą powalczyć, ale mój typ to jednak wygrana Hiszpanów.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
50
 
lordolek6 13

lordolek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Turcja
Typ: Hiszpania over 1.5 kartki
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam
Jest to mój pierwszy typ na tej stronie więc mam nadzieję, że zaliczę udany debiut ????
Zacznijmy od tego, że jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Hiszpania będzie chciała wyjść z pierwszego miejsca i w przypadku zwycięstwa w tym meczu na 95% takowe sobie zapewni. Dla turków z kolei jest to mecz o wszystko, ponieważ po pierwszym meczu gdzie zaliczyli wpadkę z chorwatami muszą dziś zdobyć przynajmniej 1 punkt żeby myśleć o awansie z grupy.
Jak wszyscy wiemy turcy grają ostro. Potrafią faulować i uprzykrzać grę swoim rywalom. Hiszpanie też mają swój temperament i na pewno mogą pare razy się poirytować i nie wytrzymać a w konsekwencji uzbierać pare żółtek. Spodziewam się ofensywnego meczu a także dużej ilości kontrataków ze strony Turcji, co może być wodą na młyn dla mojego typu ????
Sędzia tego spotkania będzie serb Milorad Mazic. Ten sędzia naprawdę lubi posypać kartkami i nie patyczkuje się z piłkarzami. W pierwszym swoim sędziowanym meczu na tym euro, wyciągnął tylko 3 kartki w spotkaniu Szwecja - Irlandia ale miał ku temu powody, ponieważ mecz był rzeczywiście w miare czysty.
Podsunę statystyki kartek Milorada Mazicia w tym sezonie w meczach Ligi Mistrzów.

Malmö - Celtic (10)
Lyon - Valencia (6)
Benfica - Galatasaray (7) + 1 czerwona
Wolfsburg - Manchester United (4)
PSG - Manchester City (6)

Uważam, że ten typ po kursie 2.50 to naprawdę spora okazja i sam go zagrałem. Liczę, że mój debiut będzie zwycięski a ktoś z Was zdecyduje się na ten typ razem ze mną i nie będzie tego żałował.
Pozdrawiam ! ????
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka nożna EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Turcja
Typ: DW: 0:0
Kurs: 9,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Hiszpania męczyła się niemiłosiernie ze średniakami Czechami. Wygrali zaledwie 1:0 i to po bramce zdobytej przez obrońce ( Pique ) i to niemal w 90 min. Czesi nic ciekawego nie zaprezentowali, po za kilkoma klarownymi sytuacjami. Po tym zwycięstwie zagrają nieco bd. zrelaksowani. Jednocześnie domyślam się że, bd chcieli grać bd. konkretnie pod bramką rywala niż w poprzednim meczu, ale.... Czuję że, trener może dokonać pewnych roszad i zmienić coś z przodu, bo formacja raczej się nie zmieni.
Turcy też nie zachwycili, przegrali 1:0 z Chorwatami. Nie grali za dobrze, głównie się broniąc. Ale nie ma co się dziwić. Chorwacja zagrała bd. dobrze, jak prawdziwy zespół, szczególnie ofensywa tego zespołu jest na wysokim poziomie. Turcy byli strasznie nieskuteczni. Dziś bd. grać pod ogromną presją, i muszą zdobyć tutaj przynajmniej 1 pkt. A stać ich na to, zagrają prawdopodobnie w formacji 4-2-3-1, z przodu mają Yilmaza, Calhanoglu, czy Turana. Tak że, Hiszpania musi mieć oko na szybkich skrzydłowych a tak że, doświadczonego Ylimaza.
Myślę że, Turcy bd. się twardo bronić i resztkami sił mogą wywieść korzystny dla nich wynik, zapomniałem dodać że, zespół ten jest nachodzeń bardzo dobrze zorganizowany. Nie zachwycają skutecznością ale też nie tracą dużo goli. Do tego nie wiadomo jak bd. ze skutecznością La Roja. Oni zaś w obronie na Euro spisują się rewelacyjnie w ost. 9 meczach ( licząc kwal. ) nie stracili gola !
Ja sobie wymyśliłem 0:0 ...
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom