>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Polska ha - 2,5 seta
Kurs: 2,60
Buk: Totolotek
Analiza:
Według mnie handicap -1,5 w stronę Polaków całkiem spoko do gry. Dzisiaj wygrać musimy, jeżeli nie wygramy definitywnie pozegnamy się z F6. Dzisiaj wyjdzie na pewno najlepszy skład z możliwych z Kurkiem i Kubiakiem na przyjęciu, z Konarskim w ataku, z Lemańskim i Bienkiem na środku, z Fabianem na rozegraniu i Zatorskim na libero. Do tego to będzie rewanż za niespodziewana porażkę we Włoszech. Dzisiaj zagramy na 100% a na pewno mamy dużo więcej jakości niż Iran, może za wyjątkiem rozegrania, bo Marouf to według mnie najlepszy rozgrywający na świecie, ale na reszcie pozycji to my dysponujemy lepszymi siatkarzami i uważam że dzisiaj na spokojnie pokonamy zawodników z Bliskiego Wschodu. Osobiście gram -1,5, ale dla konkursu bardziej ryzykuje wyższą linią
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 13:00
Spotkanie: Chiny - Australia
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Wczoraj niestety typ na Słowacje U21 wszedł elegancko. Na dzisiaj wypatrzyłem ligę światową i mecz Chiny - Australia. Nie mam pojęcia dlaczego bukmacherzy faworyzują Chińczyków. Australia zajmuje 4 lokatę w tabeli z 17 ugranymi setami i 11 przegranymi. Chinole 13:13. Ostatnie wyniki Australijczyków to 4 zwycięstwa na 5 spotkanie z dobrymi ekipami. Po drugiej stronie Chiny 2 zwycięstwa na 3 porażki. Jedyny argument na Chińczyków to u siebie grają dość dobrze, ale sądzę, że nie na tyle dobrze, żeby pokonać dzisiejszego rywala. Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ponownie ???? I wczorajszy typ z kursem 2.82 okazal sie trafiony ;) Dzis ide ponownie ryzykowniej.
Dyscyplina: Pilka Reczna-Europa
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rosja-Czarnogora
Typ: Czarnogora lub Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

I ponownie mam nieodparte wrazenie,ze kursy sa wystawiane na podstawie nazw nacji-Rosja-wielki i potezny kraj wiec nalezy dac kurs mocno zanizony,natomiast Czarnogora wrecz przeciwnie,wiec postawimy w roli Underdoga-oczywiscie pisze to troche w zarcie,jednak takowe kursy nie oddaja absolutnie sily obydwu nacji-Czarnogorcy sa jak najbardziej na fali wznoszacej-pilka reczna w ich kraju rozwija sie preznie,maja co raz to lepszych zawodnikow i przede wszystkim w kazdym spotkaniu sa zaangazowani na maxa. Rosja oczywiscie jest w tym spotkaniu faworytem,bo porazka moze ich wykluczyc z walki o awans,jednak i Czarnogora ma o co walczyc-zwyciestwo lub remis moze definitywnie przyblizyc ich do awansu,a wiec moim skromnym zdaniem kurs na Czarnogorcow delikatnie zawyzony przez co mamy tutaj male Value ???? Czarnogora zdobywa sporo punktow ale niestety tez i sporo traci-jednak widze szanse rowniez w tym,iz w tej grupie Rosjanie trafiaja najmniej bramek ;) Warto tez dodac,iz kilka dni temu Czarnogorcy ograli absolutnego dominatora tej grupy-Szwedow. Rosjanie natomiast przegrali z Nimi zarowno o siebie jak i na wyjezdzie.
Moja stawka na to spotkanie to 2/10.
Pomoglem?-Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i grajacym zycze powodzenia.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / CHINY: Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Henan Jianye - Yanbian Funde
Typ: BTTS
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Dzisiejszy dzień zwiastuje bardzo ciekawe value. Według mnie spotkanie warte uwagi to właśnie te pomiędzy Henan a Yanbianem w chińskiej Superlidze. Obie drużyny są całkiem bramkostrzelne. Henan na 10 swoich ostatnich meczy sześć razy strzelało bramkę oraz ją traciło. Gdy grają u siebie wygląda to nieco gorzej, bo często lubią remisować po 0:0, lecz równie często zdarzają się wyniki po 1:1. Z drugiej zaś strony, drużyna Yanbianu spośród swoich ostatnich 10 spotkań aż ośmiokrotnie strzelało oraz traciło co najmniej po jednej bramce. Obie drużyny są w dole tabeli i zarówno Henan u siebie jak i Yanbian na wyjeździe nie potrafią wygrać od kilku dobrych spotkań, także walki na pewno nie zabraknie. Gorzej prezentują się mecze bezpośrednie, ale nigdy nie przykładam do tego olbrzymiej wagi, ponieważ wolę skupić się na obecnej formie, aniżeli tej sprzed 1, 2 czy nawet 3 lat. Według mnie kurs naprawdę warty uwagi.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga gr. IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni mecz sezonu 3 Ligi Grupy IV. Motor cały czas walczy o awans ale żeby go osiągnąć musi wygrać z Resovią, a Garbarnia, która jest przed Motorem musi przegrać z Unią Tarnów u siebie co jest mało prawdopodobne. W sezonie 2015/16 Resovia również grała z Motorem na koniec ligi tylko, że na wyjeździe gdzie padł wynik 2-0 dla pasiaków. Rok temu jak Motor przyjechał do Rzeszowa padł wynik 1-1 gdzie w ostatnich sekundach przepięknym strzałem z dystansu popisał się Przemysław Pyrdek strzelając wyrównującego gola dla Resovii. Motor przegrał ostatni bardzo ważny mecz aż 1-4 z Orlęta Radzyń Podlaski na wyjeździe co znacznie skomplikowało drogę Motorowców do awansu. Jak do Rzeszowa przyjeżdżają mocni rywale tacy jak KSZO lub Motor bardzo często pada wynik 1-1 tak jak to było ostatnio z Ostrowcem. Motor 4 razy grał przy publiczności Resovii i ani razu nie wygrał, na 4 mecze 3 remisy jedna wygrana Resovii i właśnie na tej podstawie myślę, że padnie tutaj remis. Sercem jestem za Resovią, ale Motor musi ten mecz wygrać jeśli chce awansować a pasiaki na pewno będą chcieli im to utrudnić.
⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / puchar konfederacji
Godzina: 17;00
Spotkanie: Rosja- Nowa zelandia
Typ: Rosja (-1)
Kurs: 1,9
Bukmacher:Betclick
Rosjanie przywiązują duża wagę do tego turnieju, w tym kraju jest to wrecz kwestia ocierająca się o politykę. Dlatego też myślę ze w pierwszym meczu będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, tym bardziej ze za rywala mają outsidera grupy. Zespół rosyjski wystąpi w najsilniejszym składzie, przy pełnych trybunach na których zasiądzie dodatkowo największy kibic kraju, Władymir. uważam ze spokojnie wygrają 2 bramkami
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria - Serbia
Godzina: 21:10
Typ: 1
Kurs: 2,34
Bukmacher: eFortuna
Dziś typ trochę ryzykowny ale to ze względu na dalszy ciąg brak w reprezentacji Serbii A. Atanasijevica oraz kapitana N. Petrica.
Serbowie mają już pewny awans do finału Ligi Światowej w Brazylii. Wczoraj, w sumie to dziś w nocy rozegrali 5 setów z Argentyną wygranym 3:2 więc mogą być zmęczenie. Bułgaria gładkie 0:3 z Brazylia na spokojnie bez zmęczenia hehe (ironia). Bułgaria w tej lidze światowej przeplata kiepskie mecze z dobrymi, wczoraj liczę, że to był kiepski mecz a dziś będzie ten dobry. Tak było tydzień temu i 2 tygodnie temu. 2 tygodnie temu Przegrali 0:3 z Francją i 0:2 z Rosją by wrócić i ograć 3:2 Rosję, tydzień temu ograli Polaków by dzień później przegrać z Kanadą by dzień później ograć Brazylię.

Bułgarią musi się w końcu obudzić, maja mocny skład, Serbia może być zmęczona wczorajszym meczem co może spowodować pewne zmiany w składzie.

Powodzenia.

✅134
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Fifa puchar konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Nowa Zelandia
Typ: Rosja over 5,5 rożnych
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Rosjanie dużo silniejsza drużyna od Nowej Zelandii. Widać było po ostatnich meczach towarzyskich piłkarze Zelandii przegrali mecz z Białorusią która powinna ten mecz wygrać dużo wyżej niż 1:0 przeważali pod każdym względem. Pokazuje to że Rosja powinna spokojnie wpić in 6 rożnych w tym meczu ponieważ ich potencjał ofensywny jest dwa razy mocniejszy niż Białorusinów. Mecz raczej jedno strony Nowa Zelandia może strzeli jedną bramkę ale jest to mało prawdopodobne. Stawiam na 6 rożnych dla Rosjan powinni bez problemu osiągnąć ten pułap przeciwko ich gra słaba obrona Nowej Zelandii.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie na YouTube nazwa konta A K 47. :cool:
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie USA - Rosja
Godzina:17:25
1.set/spotkanie
Typ: 1/1
Kurs: 2,09
Bukmacher: eFortuna

Trochę późno z analizą nie było wcześniej czasu to i typy pouciekały.Więc lecę do spotkania które za 2 godziny odbędzie się w Polsce.Starcie USA z Rosją..Ostre starcie dwóch ekip które w tym sezonie testują w LŚ swoje zaplecze. Osobiscie wolę grę Amerykanów.ktoś powie że Rosjanie 2 dniu temu pokonali Polaków ale cóż my gramy strasznie słabo więc nie ma co porównywać.Do tego spotkanie między tymi ekipami jest o co bo o awans do F6 LŚ .Ostatnio USA pokonało spokojnie Rosję 3:0 dzisiaj widze podobny wynik.Spokojnie polecam grać czysty win a ja zagram że USA wygra 1 seta i całe spotkanie ???? Fajna opcja kurs też dobry.Wiem masło maślane ale dzisiaj brak weny wybaczcie.
Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Hertogenbosch ATP
Godzina: 16:30
Spotkanie: Cilic M. - Karlovic I.
Typ: over 12.5 w 1 secie
Kurs: 1.90
Bukmacher: Dafabet
Analiza:
Skupienie w 1 secie bedzie na pewno duze. Nikt nie bedzie chcial tutaj popelnic bledu. Nawierzchnia trawiasta takze asy beda leciec jeden po drugim. Spotkanie dwoch serwismenow ktorzy swietnie serwują. Nie przewiduje tutaj zadnego przelamania w 1 secie z uwagi na range meczu i profil zawodnikow.. Powodzenia!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Admira(Aut) - Kapfenberg(Aut)
Typ: BTTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co tu dużo mówić. Mecz towarzyski. Wszystkim znane drużyny z ligi austriackiej, w której pada mnóstwo goli. Co prawda oba zespoły występują w innych klasach rozgrywkowych, lecz mecze towarzyskie jak wiadomo często rządzą się swoimi prawami. Według mnie kurs na to, że obie drużyny zdobędą po bramce jest kolejnym bardzo kuszącym zdarzeniem.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Hertogenbosch ATP
Godzina: 16:30
Spotkanie: Cilic M. - Karlovic I.
Typ: Karlovic zwycięzy 2:1
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:Faworytem oczywiście Marin ale Ivo na szybkich nawierzchniach sporo zyskuje .
Wydaje się że w tym turnieju Karlovic jest w lepszej formie od Cilica.W H2h wiecej
2-setówek niż 3-setówek dlatego liczę na 3 sety dziaj a w decydujacym secie na Ivo .
Ivo jest jednym z nielicznych tenisistów który ma dodatni bilans z Djokovicem a dzisiaj ma szansę pokazać kto jest numer 1 w Chorwacji i mam nadzieję że się postara.
Cilić nie lubi grać przeciw servismenom tego roczne AO rozpoczoł od 0:2 z Janowiczem a dzisiaj bardzo szybka trawa i groźniejszy przeciwnik.Kurs wart ryzyka.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania LaLiga2 play-off
Godzina: 21.00
Spotkanie: Getafe - Huesca
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mimo, że nie trafił mi się typ na over w poprzedniej grze z serii hiszp. play-offów o awans do Primmery to pójdę w niego znów, wbrew sugestii buków, że trochę bardziej prawdopodobny under. Mamy tu Getafe, które od bodaj dwóch sezonów grało w LaLiga2 i zaciera rączki na awans. Naprzeciw gracze Huesca skazywani na pożarcie po remisie u siebie z Getafe 2-2, ale dalej grają o awans. Choć bliższe awansu Getafe (wystarczy im przecież każdy remis) to wiadomo, iż dokąd piłka w grze.. W każdym razie co mnie skłania do tego typu - primo to jest mecz o finał gdzie czeka Kadyks lub Teneryfa - ani jeden ani drugi team jeszcze nie poległ, wynik choć korzystny dla Getafe nadal dość otwarty. Wystarczy sobie wyobrazić pierwsze w meczu trafienie będzie dla Huesca i od razu się zagotuje. Patrzę na wyniki Getafe i nie są za dobre, ostatnio tracą dużo bramek (np ten remis 3-3 na Mallorce i tylko dzięki samobójowi gospodarzy). Obie drużyny - Getafe i Huesca - ostatnie trzy mecze każdej to 2 remisy i 1 porażka. To oznacza problemy w defensywie. Poprzedni mecz między nimi 2-2, pojedynki bezpośrednie 3 remisy, dwa w tym sezonie. Tak czy siak jeśli BTS to raczej overowy. Nie da się przewidzieć, za wiele zmiennych. Myślę, że jeśli w pierwszym z dwóch meczów padło 2-2 to zwiastuje kontynuację szaleńczej gry dziś wieczór. W Getafe dziś panuje ogromny upał, dosłownie będzie gorąco.
✅110
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Portugalia U21 - Serbia U21
Typ: Serbia HT
Kurs: 4.98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po wczorajszym trafionym typie na BTS w pierwszej połowie meczu Polaków dalej atakuje ME U21. Dzisiaj spotkanie Portugalii z Serbami i kursy conajmniej dziwnie zaniżone na Portugalczyków. Tak jak już ktoś wcześniej wspominał, Serbia grupę miała trudniejszą, znaleźli się za plecami Włochów i awansowali poprzez baraż. Natomiast Włosi to jeden z faworytów tego turnieju, także na to nie ma co patrzeć.
Sanchez - jedna z gwiazd Portugalii zaczyna mecz na ławce. W drużynie Portugalii mamy kilku zawodników, którzy grają w naprawdę solidnych europejskich klubach. Natomiast Serbia na ich tle nie wygląda źle. Jest Djurdjevic - król strzelców ligi serbskiej z Partizana i kilku graczy ogranych w dobrych klubach. Mecz zapowiada się wyrównanie, natomiast wydaje mi się, że takie przeszacowanie Portugalczyków jest dobrym value do zaatakowania na Serbów. Gram do HT, bo na FT został już podany typ, a sądzę że zaskoczą ich już od początku meczu.
⛔100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , USA: MLS
Godzina: 19:00
Spotkanie: New York City - Seattle Sounders
Typ: HA - 1 New York City
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaraz mecz, więc szybka analiza. Mecz pomiędzy New York City, a Seattle Sounders powinien być dość jednostronny ponieważ drużyna gości w delegacji gra bardzo słabo w porównaniu do meczy domowych. Natomiast gospodarze są u siebie mocnym zespołem, jak zobaczymy na ich grę przede wszystkim na własnym obiekcie to można być pewnym, że wygrają ten mecz. Szczególnie, że w Seattle Sounders nie gra dzisiaj najlepszy strzelec, Bruin, a drużyna gospodarzy ma kim straszyć przeciwników, Villa bardzo dobrze wkomponował się w ten zespół i prezentuje dobrą dyspozycję od początku sezonu. Czego najlepszym dowodem jest osiem bramek i trzy asyst. Dwa gole mniej ma na swoim koncie Harrison, zaś cztery trafienia na chwilę obecną ma Wallace. Myślę, że typ warty ryzyka. Powodzenia!
Gramy fair!
Plagiat części analizy.
Wykluczenie z konkursu, czerwona kartka i okresowy ban.
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Wynik 3:1
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz za chwilę więc szybka analiza. Polska po przegranej w pierwszym meczu podobnie jak Iran trochę pod ścianą. Morale w obu ekipach kiepskie. Obydwie drużyny muszą wygrać by dalej grać. Polska jest moim zdaniem lepsza jakościowo, jednak nie aż tak dobra by gładko wygrać 3:0. Po małych trudnościach, przy dużej mobilizacji powinna to wygrać. Myślę, że Polska straci jednego lub dwa sety ale wygra. Strzelam na 3:1.
Powodzenia
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Włochy vs Turcja
Typ: 1 połowa over 69,5 pkt-a
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 17.06.2017/20:30
Analiza:
Mistrzostwa Europy kobiet w koszykówkę. Linia jest możliwa do zrobienia, średnio po 35 pkt-ów na kwartę. Włoszki wygrały pierwsze spotkanie z Białorusinkami 80-60. Po pierwszej połowie miały 38 pkt-ów. 55 pkt-ów z rzutów za dwa punkty. 6z13 trafionych za trzy. Najlepsze Sottana oraz Zandalasini. Turczynki wygrały ze Słowacja 69-58. Skład niezwykle mocny, cztery zawodniczki miały po 10 i więcej zdobytych punktów. 19 razy stawały przed szansą zapunktowania za trzy, wypracowywały sobie pozycje, 8 razy trafiły. W bezpośrednich spotkaniach prowadzi Turcja 3-0, dziś liczę na mocne rozpoczęcie i dużo pkt-ów-powodzenia
⛔100
 
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador 1 liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Delfin - U.Catolica

Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola 1/nie
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Delfin&#39;y tracą bramke srednio co drugi mecz u sb, w ostatnim starciu pomiedzy tymi druzynami u Delfinów padł wynik 3;1, gospodarze pierwsi stracili gola, wtedy (w rozgrywkach sezonu 2016) Delfin~ plasowali się w dolnej czesci tabeli, zas obecnie Delfin dokonujac reorganizacji kadry ma imponujacy bilans 10zw i 8 remisow/18meczy dodatkowo stracili dotychczas najmniej bramek ze wszystkich zespolow w lidze, licze tu na 1/2 do zera dla gospodarzy, poprzednie dobre wyniki sugeruja ze chce im sie grac i oczywiscie licze na podtrzymanie dobrej passy;)
spotkanie/obie druzyny strz.gola 1/nie
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom