>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 17. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: 1/+1,5
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faworyt całych mistrzostw rozpoczyna swoją walkę o obronę tytułu. Jak wszyscy dobrze wiemy, Niemcy są drużyną turniejową, na wielkich imprezach radzą sobie świetnie. Mają tylu świetnych zawodników, że aż trener musiał odesłać do domu Sane (który miał bardzo dobry sezon w Premier League). Z całym szacunkiem dla reprezentacji Meksyku, ale uważam że nie są oni w stanie ukraść punkty Niemcom. Meksyk nie jest drużyną, która lubi grać cierpliwie w obronie i spokojnie czekać na swoje okazje, raczej są drużyną atakującą. Przeciwko Niemcom raczej trudno im będzie przejąć inicjatywę, jednak uważam że ten mecz może być dosyć otwartym (szczególnie jeśli bramka wpadnie w pierwszej połowie). Dodatkowo, ostatnia afera z reprezentacją Meksyku raczej nie odbija się na nich dobrze (wielu z nich ma problem rodzinne). Podsumowując, wydaje mi się że można spokojnie grać grubiej (wyższe overy, lub handicap) jednak ja pobieram bezpieczny typ po zadowalającym kursie. Powodzenia! ;)
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Mundial
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kostaryka - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak dla mnie to niemal lokata i najpewniejsze spotkanie z niedzielnej oferty Mś. Serbia jak dla mnie gra ciekawie, bardzo agresywnie, potrafią być groźni i rozgrywając piłkę i grając szybko z kontry. Kostaryka na ostatnim Mundialu była zaskakująco daleko, ale fajerwerków nie było wg mnie, a bardziej grali defensywnie i umieli wybronić, w przypadku zdobycia bramki. Serbowie wygrali swoją grupę w eliminacjach, gdzie faworytem byli raczej Austriacy, którzy ostatecznie nie wyszli z grupy. Skład mają ciekawy. Dobry atak, solidny środek pola i właśnie ta duża agresja w odbiorze piłki to może być kluczowe w grze przeciwko drużynie z Ameryki. Myślę, że Kostaryka nie będzie w stanie sobie poradzić z wyprowadzeniem piłki, przy twardo grających Serbach, co poskutkuje szybkim oddaniem inicjatywy, a dla Serbów to jak woda na młyn. Potrafią świetnie wykańczać akcje po dośrodkowaniach oraz dzięki np. Kolarovovi czy Maticowi są w stanie zagrozić również z dystansu. Ja typuję tutaj wynik 2:0 na korzyść drużyny z Europy, bo grając autobus Kostaryka wg mnie nie ma w jaki sposób wyjść z korzystnym wynikiem z tego spotkania, a w Serbii upatruję czarnego konia rozgrywek i jeśli ta prognoza ma się spełnić to ogranie Kostaryki jest kluczowe, żeby walczyć w tej dość mocnej grupie.
✅96
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia-Szwajcaria
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
analiza: Pierwsze spotkanie obu ekip na rosyjskim Mundialu, Brazylia zmierzy się z ekipą Szwajcarii. Brazylijczycy nie dość że są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu to są również faworytem do wygrania tego Mundialu. Na pewno tu łatwo im się grało nie będzie bowiem Szwajcaria jest bardzo solidnym zespołem, mającym w swoich szeregach kilku klasowych zawodników grających w europejskich klubach , obok Canarinhos są jednak faworytem do wyjścia z tej grupy , moim zdaniem z drugiego miejsca. Brazylia wygrała swoją grupę eliminacyjną i jako jedna z pierwszych drużyn zapewniła sobie awans na ten Mundial, goście natomiast awansowali z drugiej pozycji , ale zdobyli tyle samo punktów co Portugalia, jednak w najważniejszym spotkaniu okazali się gorsi od aktualnych mistrzów europy. Szwajcaria rzadko ostatnio ponosiła porażki, nawet jak spojrzymy na mecze sparingowe to wygrali wysoko z Panamą, 0:1 z Grecją , 2:0 z Japonią i podzielili się punktami z Hiszpanią, Brazylia natomiast w sparingach przed mistrzostwami świata wygrała 5 razy i zanotowała tylko jeden remis z ekipą Anglii , wygrywała natomiast między innymi z Austrią, Niemcami, Japonią, Rosją oraz Chorwacją. Uważam że to spotkanie będzie otwarte, grają dwie ekipy , które umieją strzelać bramki, więc liczę na over, myślę że po końcowym gwizdku sędziego Canarinhos wygra 3:1 i przybliży się do wyjścia z grupy.
⛔100
 
czaro82 409,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W drugim spotkaniu grupy E ścisły top 3 światowej piłki Brazylijczycy zagrają
z solidną drużyną jaką są Szwajcarzy. Osobiście uważam że może to być dla Canarinhos najtrudniejszy mecz grupowy. Oczywiście niemam zamiaru tutaj umiejszać pozostałym rywalom, bo Serbia i Kostaryka także mogą zaskoczyć,ale uważam że to akurat dzisiejsza para awansuje do dalszej fazy MŚ
Wiadomka Brazylia kolebka piłki kopanej balonik pompowany kapkę mocniej w kraju i nie tylko, jak u Nas na biało - czerwonych...
Gwiazdy światowego formatu jakimi zawsze dysponują Brazylijczycy powinny kibicom zagwarantować ciekawe widowisko i wiele bramek prawda ? ale czy aby na pewno tak będzie, chyba jednak nie.... znowu może być jak w meczu Francji, gra z bez pomysłu, choć taki Gabriel Jesus czy Neymar powinni nieco lepiej zagęszczać ruchy i kreować sytuacje. Całkiem nie tak dawno przy okazji potyczki towarzyskiej z Japonią pisałem analizę na temat gry &quot;Zegarków&quot; i zdania nie zmieniam. W składzie mają doświadczonych graczy więc niepowinni się specjalnie przestraszyć rywala. Bilans ostatnich meczy oraz tych bardziej odległych obydwu reprezentacji wyśmienity, bądź rewelacyjny ( jak kto woli ).
Jedni i drudzy na 15 ostatnich pojedynków odnieśli po jednej tylko porażce! Po za tym to wielcy faworyci trzykrotnie remisowali a ich rywale o raz mniej. Jeśli miałbym wróżyć z fusów to wynik na jutro 1:1 max 2:1 Brasil.
✅114


 
Otrzymane punkty reputacji: +13
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 20:00
Spotkanie: brazylia-szwajcaria
Typ: szwajcaria 2,5+zoltych kartek
Kurs: 2.72
Bukmacher: fortuna

Analiza:
typuje kolejny mecz mundialu,znalazlem bardzo ciekawy typ z meczu szwjcariiz brazylia.kazdy wie ze zdecydowanym faworytem meczu sa brazylijczycy,sa w mega formie i sa glownym kandydatem do trofeum.ogladalem ostatni mecz brazylii z austria i jestem pod wrazeniem,bez spiny robili z przeciwnikiem co chcieli,neymar kosmiczny-po kontuzji czuje glod pilki i robi ogromna roznice.uwazam ze od pierwszych minut beda chcili pokazac ze sa bardzo mocni i rzuca sie na szwajcarow-im zostaje tylko mocna obrona,przerywanie akcji co wiaze sie z faulami i kartkami-bedzie ich duzo.uwazam ze typ jak z takim kursem bardzo dobry.pozdrawiam
✅172
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: remis
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na papierze wynik tego meczu wydaje się dość oczywisty. Wielka Brazylia naszpikowana gwiazdami kontra europejski średniak. Ja jednak obstawiam niespodziankę.
Zacznijmy od tego, że Szwajcaria słynie z bardzo dobrej defensywy. Na EURO 2016 odpadła nie przegrywając żadnego meczu ulegając Polsce dopiero w rzutach karnych. Od tamtej pory przegrali tylko jeden mecz - było to 0:2 z Portugalią. Należy dodać, ze u siebie pokonali ekipę CR7 z takim samym wynikiem. Zazwyczaj tracą mało bramek. Nie jest to prosty przeciwnik.
Również H2H daje do myślenia. Obie reprezentacje grały ze sobą trzy razy, bilans meczów 1-1-1, bramek 2:2. Ostatni raz grali ze sobą towarzysko w 2013, gdzie Szwajcarzy wygrali 1:0.
MŚ to zawsze masa niespodzianek i moim zdaniem tutaj będzie jedna z nich. Bo każdy wynik inny niż wygrana Canarinhos będzie sensacją.
✅375

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00

Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Handicap Niemcy - Meksyk [Neutralne miejsce gry] (0:2)
Kurs: 4.03

Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam i zapraszam na jutrzejszy mecz Niemcy - Meksyk.
Obrońcy tytułu pierwsze spotkanie według mnie wygrają, ale to już nie jest ta reprezentacja, która pokonywała wszystkich jak zaczarowana. Niemcy będą konsekwentnie grali swoją piłkę, pytanie tylko co pokaże reprezentacja Meksyku. Nie mam zwyczaju sugerować się meczami towarzyskimi, bo to nie ma sensu. Meksyk jest zdeterminowany, ale Niemcy będą chcieli się rozstrzelać i wjechać w Meksyk jak i w cały mundial jak rasowa maszyna, a Meksyk?Meksyk maksymalnie co może zrobić to strzelić jednego gola, ale oby nie. Niby mają dobrych zawodników, ale jednak Niemcy to klasa, dwie wyżej ???? Życzę powodzenia
⛔100
 
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Tajlandia, Premier League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Muangthong – Air Force Central
Typ: 1 (-1,5)
Kurs:
1,84
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Totalna egzotyka. Gospodarze 4 miejsce w tabeli ze zdobytymi 33 punktami w 18 kolejkach, a goście na szarym końcu, bo ugrali tylko 5 punktów. W meczach H2H 3 zwycięstwa Muangthong, ale ostatnio tylko :0 w meczu wyjazdowym. Za typem na 1 z handi przemawiają przede wszystkim ostatnie wyjazdowe występy gości i rezultaty 0:5 z Buriram, 0:2 z Bangkok Glass i 0:3 z Suphanburi. Liczę, że jutro również przegrają minimum dwoma bramkami. Gospodarze są w stanie dwie bramki zdobyć nie tracąc żadnej, bo goście do tej pory zdobyli tylko 9 goli
✅84
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: Match to have Over 2.5 goals, Over 10.5 corners &amp; Over 4.5 cards
Kurs: 12,0
Bukmacher: unibet
Analiza: Z racji, że ten miesiąc w moim wykonaniu jest fatalny postanowiłem poszukać sporych kursów, które mogą być realne. Znalazłem jeden i wydaje mi się, że może być interesujący. Myślę, że 3 gole padną w tym spotkaniu, a stać na 3 bramki nawet i samą Brazylię, a może i Szwajcaria coś wciśnie. Mecz zapewne będzie pod kontrolą Brazylii, a oni lubią grać do przodu. Na bokach mają kapitalnych zawodników, powinni sporo strzelać, co powinno dawać nam rzuty rożne. Liczę, że Szwajcaria też coś z rożnego wrzuci, bo szczęścia musi szukać w stałych fragmentach. I kartki hmmm najciężej może być właśnie to osiągnąć. Brazylia ma niesamowitych techników, są szybcy i lubią ośmieszać rywali. Natomiast Szwajcaria, będzie chciała ich wyprowadzać z równowagi poprzez złośliwe faule. Myślę, że Casemiro również skasuje 2 czy 3 kontry i może dostać kartkę. Kurs 12 nawet za drobne warto rzucić. A nóż się uda. Z fartem.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia OBOS Liga
Godz 18:00
Spotkanie : Sandnes - Aalesund
Typ : Aalesund wygra / obie strzelą
Kurs : 3.85
Bukmacher : Fortuna
Lider Aalesund wybiera się do Sandnes i liczę że tym razem wyjedzie z kompletem pkt , ostatnie dwa wyjazdy lidera kończyły się porażkami jednak ostatni mecz u siebie z Ull/Kisa chyba pokazał że znów w zespole jest walka i chęć zwycięstwa , do 66 min przegrywali 2:1 by ostatecznie wygrać 3:2 , na terenie Sandnes zapewne nie będzie lekko łatwo i przyjemnie bo gospodarze u siebie są najlepiej grającą ekipą OBOS Ligi 4-2-1 jednak liczę że goście pokażą się z dobrej strony bo wyjazdy mają bardzo dobre 4-0-1 i 10:5 w bramkach tak więc zapowiada się ciekawie , liczę na win gości ale bramka po stronie gospodarzy mile widziana !
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makaveli23 143,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:05
Spotkanie: Miami @ Baltimore
Typ: under 9.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Juz pierwszy mecz na liscie dzisiejszych spotkan rzucil moja uwagę, kolejne mecze i typy jakos wydaja sie mniej pewniejsze. Mamy tutaj niezłą linię, która nie powinna zostać przekroczona, skoro wczoraj gdy pitcherami byli Alex Cobb 2-9, ERA 7.214, 1.71 WHIP i Wei Yin Chen 2-3, ERA 5.91, 1.62 WHIP, obie drużyny zdobyly rowno 9 runów w wygranej 5-4 Miami to napewno dzisiaj gdy wystąpią jedni z lepszych pitcherów to nie ma szans by bylo wiecej punktów. Tym bardziej jak sie popatrzy na to ze obie druzyny jak mozna bylo sie spodziewac robily duzo hitów wczoraj (8-11) i padło tylko tyle runów, świadczy to o słabej ofensywie obu zespołów, inne druzyny na tylu hitach napewno zarobily by wiecej runów. Dzisiaj zanosi sie nie tyle na mniejsza ilość uderzeń obu zespołów ale równiez mniejszy wynik ogólnie. Wystąpią od startu bowiem w Miami rookie Trevor Richards, który został dowołany z Triple-A New Orleans gdzie przebywał od 25 kwietnia do 7 czerwca. W kwietniu miał w 5 meczach bilans 0-2 ERA 4.94, 23 IP, 24 Ks 1.52 WHIP, .244 AVG. W czerwce na pierwsze dwa mecze po przerwie radzi sobie nieźle i poprawil statystyki przez ostatnie na dwa starty w których zagrał łacznie 11 inningów puścił tylko 4 runy (1-1 ERA 3.27, 11 IP, 6 Ks, 1.09 WHIP, .237 AVG. Mysle jest w stanie podtrzymac progres przeciw słabemu Baltimore. Z drugiej strony mamy Dylana Bundego, który oczywiscie jest najlepszym pitcherem Baltimore, o czym mozna bylo sie przekonac w ich starciu z Boston Red Sox, gdzie zagrał 8 bezbłednych oczywiście scoreless innings, ale moje szczescie jednak Boston wygrał to spotkanie 2-0 w ogromnych meczarniach dopiero w 11 inningu. Dzisiaj w nocy uciekl mi under Seattle-Boston (wynik 1-0 dla Marynarzy) gdzie gral Wright(Boston), ktory wlasnie wtedy mierzyl sie z Dylanem Bundym, wiec został mi do dyspozycji jeszcze jeden under, z którego nie mam zamiaru nie skorzystać.
⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Halle
Godz 12:30
Spotkanie : Berettini vs. Jużny
Typ : Jużny
Kurs : 1.70
Bukmacher : unibet
Analiza:
Kolejny typ z kwalifikacji do turnieju w Halle. Na dobrą sprawę, Berettiniego nie powinno już tutaj być, bo Brown prowadził z nim wczoraj 7-6 5-4 z serwisem na mecz oraz miał go połamanego w 3 secie, ale niezrownowazona psychika Niemca znów dała o sobie znać. Doświadczenie na trawie zdecydowanie po stronie Jużnego, który przez ostatni tydzień rozegrał już nawet więcej meczów na grassie niż młody Włoch przez całą swoją karierę. Wczoraj pewne zwycięstwo nad Bemelmansem. Myśle, że Berettini drugi raz z rzędu się nie uratuje i zobaczymy Rosjanina w głównej drabince turnieju.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Wyspy Owcze 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: HB Torshavn - B36 Torshavn
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 2.15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Lider podejmuje czwartą drużynę. Gospodarze do tej pory 11 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka, goście 8 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Szansę na remis widzę w tym, że jest to mecz derbowy oraz w h2h. 8 ostatnich spotkań między tymi zespołami w regulaminowym czasie kończyło się remisem.Jesli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. Warto obserwować live ten mecz pod kątem bramek, w 18 z 20 ostatnich spotkan obydwie drużyny zdobywaly bramki.
▶zwrot
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Birmingham
Godz 12:00
Spotkanie : Pera - Bondarenko
Typ : Pera
Kurs :1.65
Bukmacher :efortuna
Analiza:
Myślę, że dobry kursik na zagranie tutaj Amerykanki w starciu z Ukrainką. Pozycja w rankingu wyższa i bardzo dobrze zagrany pierwszy meczyk na trawie w wykonaniu Bernardy. Do tego spotkania podchodzi jako faworyt i mam nadzieję, że właśnie sprawdzi się w tej roli i potwierdzi wszystkim, że jest lepsza, Ciężko powiedzieć cokolwiek, bo nie grały ze sobą a jest to też dopiero drugi mecz w Birmingham, więc trzeba do takich typów podchodzić odważnie. Mam nadzieję, że Pera dobrze zaklimatyzuje się na trawie i rozegra co najmniej tak dobry mecz w starciu z Cepede.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅65
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sttugart
Godz 13:00
Spotkanie : Federer R. - Raonic M.
Typ : 1 set - Raonic M.
Kurs : 2.80
Bukmacher : efortuna
Analiza:
Dziś proponuję typ z finału turnieju przygotowującego do wielkiego szlema.
Patrząc na przebieg turnieju :
Federer - Na początek wygrana 2:1 z starszym Zverevem ( przegrana 1 seta ) , później wygrana z Pella , a w półfinale 2:1 z Kyrgiosem ( przegrana 1 seta )
Raonic - W każdej z czterech rund wygrywał 2:0.
Na co warto zwrócić uwagę to fakt, że przez cały turniej Raonic bronił tylko 3 bp ( skutecznie ), więc szansa na jego przełamanie jest bardzo mała, a jeśli uda się dojść do tb to już wszystko zależy od tego kto zachowa chłodniejszą głowę.
Dla przykładu Roger przez 3 mecze bronił 7 bp z czego dwa razy dał się przełamać w pierwszym meczu.
Niewątpliwie królem trawy jest Federer, natomiast spodziewam się podobnego scenariusza z mączki, gdzie Nadal puścił finał mniejszego turnieju Thiemowi, a później na garosie w finale wygrał bez straty seta.
Gram na 1 set, bo kurs jest niewiele mniejszy niż na cały mecz, a jeśli Raonic ma wygrać to też wygra 1 set.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Kazachstan
Godz 15:00
Spotkanie : FK Akzhayik -K. Almaty
Typ : 1X
Kurs : 2.9
Bukmacher : 1xbet
Witam,
gospodarze to drużyna własnego boiska ,
w tym sezonie u siebie bez porażki legitymują się bilansem w spotkaniach &quot;u siebie&quot; 4-3-0 co pozwala im na zajęcie 3 miejsca w tebeli gospodarzy.
Wartym odnotowania jest fakt ,że zespół FK Akzhayik nie podejmował samych &quot;klapków&quot; ostatnio (23.05) pokonali lidera FC Astana 3-0 gdzie nie byli faworytem (kurs 13.0).
Goście to na pewno faworyt pod względem walorów sportowych takich jak pozycja w tabeli (2) ,ilość strzelonych goli w lidze (28-2 miejsce) oraz defensywa(10 straconych- 2 miejsce).
W lidze na wyjazdach bilans 3-2-1 .
W Kazachstanie nie brakuje niespodzianek i trzeba powiedzieć ,że granie jako gospodarz jest tu bardzo dużym atutem. Nawet najsilniejsze zespoły nie mają łatwo gdy przyjdzie rozgryawać mecze jako goście i liczę ,że dziś tak właśnie będzie.
Pozdrawiam.
⛔100
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: 1/-2,5
Kurs: 3,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Niemcy faworytem meczu to jasne, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W mojej opinii ten mecz nie będzie jednak spacerkiem dla kadry Niemiec. Nie spodziewam się dużej ilości bramek, w mojej ocenie Niemcy wygrają 2:0, jeżeli miałbym stawiać na dokładny wynik. Trzeba pamiętać że Niemcy są drużyną turniejową z jasno określonym celem, jakim jest rozegraniem 7 spotkań na mistrzostwach w Rosji. Często kadra Niemiec męczyła początku wielkich turniejów, liczę że dziś będzie podobnie, tj. zrobią swoje ale bez szału w rozmiarach zwycięstwa. Kadra Meksyku - wiadomo, mają swoje problemy w ostatnich tygodniach, po zabawie jaką urządzili sobie piłkarze, pytanie czy będzie na nich to miało duży wpływ, jakiś zapewne tak, ale mundial to mundial, powinni się zebrać na normalne granie, pomimo gorszej atmosfery w zespole. Nie sądzę jednak by byli wstanie chociaż bramkę dziś strzelić przeciwko kadrze naszych sąsiadów. Kurs zacny w stosunku do ryzyka, jak dla mnie warto to postawić.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Niemcy i obie strzelą
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Może zacznę od tego, że każda drużyna ma swoje problemy... Meksyk afera z prostytutkami a Niemcy problemy z Gundoganem, który jest wygwizdywane przez własnych kibiców ale i także mają swoje problemy w obronie.. A i nie pewny bramkarz Neuer, który nie bronił cały sezon.
Oczywiście Niemcy wielki faworyt nie tylko do wygrania tego meczu ale i całej imprezy a Meksyk to taka niebezpieczna drużyna, który potrafi napsuć sporo krwi faworytom.

Niemcy nie pokazały się z dobrej strony w sparingach... Pokonali zaledwie 2:1 Arabie Saudyjską, przegrali 1:2 z Austrią czy wcześniej porażka 0:1 z Brazylią i remisy z Hiszpanią, Francją i Anglią.
Meksyk zaczął dobrze w sparingach 3:3 z Belgią, 1:0 z Polską, 1:0 z Bośnią, 3:0 z Islandią a potem już trochę gorzej było 0:1 z Chorwacją, 0:0 z Walią, 1:0 ze Szkocją i 0:2 z Danią.
Ogólnie wydaje mi się, że Niemcy wygrają ten mecz ale będzie to ciężkie spotkanie dla nich, Meksyk ma kim strzelać i myślę, że strzelą gola.
⛔100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: powyżej 2.5 spalonych w meczu ( zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez FIFA )
Kurs: 1.70
Bukmacher: forbet
Analiza:

No dziś wyszukałem ciekawy typ. W ostatnich 15 spotkaniach Brazylii w każdym z tych spotkań przekraczano tą linie. W ostatnich 5 spotkaniach Brazylii padało 6,6,6,4,6 spalonych co znacznie przewyższa tą linie.Natomiast w meczach Szwajcarów na ostatnie 10 spotkań tylko w jednym nie została przekroczona ta linia. Jeszcze dodam spalone drużyn które grały z Brazylią: 3,3,4,3,1,4,3,5,2,4 co pokazuje że obrona Brazylijska gra wysoko i często łapią przeciwnika na spalonym i w dzisiejszym spotkaniu też powinno tak być Szwajcaria będzie grać z kontry i szukać zagrań za obonę przeciwnika.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom