>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.08.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 17 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Federer R. - Nadal R.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10

W jakiej formie jest Rafa każdy wie i widzi. Wygrany turniej na hardzie Indian Wells i Montrealu. Teraz ma duże szanse na półfinał kolejnego Mastersa. O ich meczach nie ma co pisać, bilans o ponad połowę wygranych lepszy ma Hiszpan. Z Rogerem zagrał już na Indian Wells i skończyło się to gładko 4:6 2:6. Szwajcar popełnia dużo błędów, już z Tommym Haasem równie dobrze mógł odpaść. Każdy wie jak gra Federer gdy stoi na przeciwko niego Nadal... -50% psychiki, +50% więcej błędów itd. Federer wydaje mi się w jeszcze gorszej dyspozycji niż w marcu gdy spotkali się w Stanach. Powinno zakończyć się to w dwóch gładkich setach dla Nadala.
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBundesliga
Spotkanie: Werder Brema - FC Augsburg
Typ: Werder Brema
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Od czterech dni obserwuję kurs na ten mecz i nie wiedzieć dlaczego kurs na Werder idzie w górę.
W środę wynosił on jeszcze 1.73, dziś jak widzicie 1.87. Teraz pytanie czy ja o czymś nie wiem czy to kolejna zagrywka bukmacherów żeby nie stawiać milionów :) na Werder?
Werder to drużyna, która lubi w ostatnich latach negatywnie zaskoczyć przegrywając mecz z ogórkami, a właśnie z ogórkiem grają w tej kolejce. Pierwszy mecz Werder wygrał z tegorocznym beniaminkiem Eintrachtem Braunschweig 1:0 na stadionie gospodarzy. Nie wiem również żeby w pierwszym meczu dzisiejsi gospodarze odnieśli jakieś straty kadrowe. Strona oficjalna też nie mówi nic o znaczących nieobecnościach, ani kartkach. Co prawda od tego sezonu nie będzie w zespole znakomitego Kevina De Bruyne, ale myślę Robin Dutt znajdzie dla niego godnego następcę.
Co do FC Augsburg to drużyna zdecydowanie z dołu tabeli i w tym sezonie nie wiele się zmieni o ile w ogóle nie spadną do drugiej Bundesligi. Pierwszy mecz to lanie od Borussi 0:4, Borussia wcale przez fragment spotkania wielkich zawodów nie grała, ale co z tego jak przyszły potem trzy szybkie strzały i pozamiatane. Nie podejrzewam, że w meczu z Werderem będzie inaczej. Gospodarze są zwyczajnie o niebo lepsi, a fakt meczu przed własną publicznością będzie dodatkową motywacją. Liczę tu na powtórkę z rozrywki i Augsburg z godnością przyjmie kolejną porażkę :) Powodzenia.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 46

zur555

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Andrzej Fonfara- Gabriel Campillo
Typ:1
Kurs:1,40
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Ten pojedynek jest eliminatorem do walki o Pas mistrzowski federacji IBF a co za tym idzie do walki z legendą boksu a mianowicie z Hopkinsem. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Polak. Za Polakiem przemawia wszystko: wiek, szybkość, psychika, siła ciosu, jedynie czego może mu zabraknąć to doświadczenia. Jednak oglądając ostatnie walki Hiszpania nie wydaje mi się żeby Fonfara miał jakiekolwiek problemy. Cambillo w ostatnich 4 walkach wygrał tylko słabym Illie a m.in. przegrał przez ciężki nokaut w 3 rundzie przeciętnym Kovalevem. Całkiem inaczej wyglądają ostatnie walki Polaka. Przede wszystkim duże wrażenie robią dwie ostatnie walki Polaka, a mianowicie wygrana na punkty słynnym Glenem Johnsonem i znokautowanie Tommy Karpencego. Mój Typ na ten pojedynek to szybki nokaut Polaka, myślę ze walka skończy się do 6 rundy.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dominiqo 14

dominiqo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Rijeka - RNK Split
Typ: x2
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Chciałem się pokusić o wytypowanie meczu ligi chorwackiej pomiędzy Rijeką a RNK Splitem. Gospodarze są w formie i zajmują 2 miejsce w tabeli, za to goście niespecjalnie dobrze zaczęli sezon, bo są tylko na miejscu 7. Jednakże sama tabela nie oddaje wszystkiego, ponieważ jest to dopiero początkowa faza sezonu i tak naprawdę liga dopiero się rozkręca. Ważnym faktem jest to, że na 5 ostatnich meczów 4 wygrał Split a tylko raz gospodarze i to 2011 roku! Także kurs na gości bądź remis uważam za wyśmienity i warty ryzyka, jeśli miałbym się określić dokładnie to zaryzykowałbym remis, ale x2 po kursie 2,15 też wygląda przyjemnie, więc to jest moja propozycja na sobotę ????
✅115
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Olympique Marsylia - Evian TG
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Typ w zasadzie bardzo prosty i nie powinno być żadnej niespodzianki tutaj. Na Stade Velodrome bowiem OM podejmie niezbyt wymagających piłkarzy Evian Thonon Gaillard.
W pierwszej kolejce marsylczycy na wyjeździe pewnie ograli beniaminka Ligue 1 En Avant Guingamp 3-1 prowadząc już 3:0 po 17 minutach meczu. Świetnie do drużyny wprowadził się Payet - strzelec dwóch bramek. Jedną dołożył Gignac, wg myślę, że ta czwórka z przodu czyli Gignac - Ayew - Valbuena - Payet to będzie jeden z lepszych &quot;przodów&quot; w tym sezonie w Ligue 1. Do tego za ostatni mecz pochwalić trzeba Mandande, który nie dość, że obronił rzut karny to cały mecz bronił bardzo pewnie.
Evian zaś w pierwszym meczu kolejki podzielił się punktami na własnym stadionie z Sochaux remisując 1:1.
W kadrze OM na mecz zabraknie tylko Sabera Khalify, który nie jest jeszcze gotów do gry. Cała reszta gotowa do gry. H2H między drużynami na Stade Velodrome to 2 spotkania i 2 zwycięstwa (2:0 i 1:0).
Także bez zbędnego gadania polecam. Powodzenia !
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Swansea - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Niby wszystko wiadomo, niby wszystko klarowne, ale jednak nie. United rozpoczynają walkę o obronę tytułu. Pierwszy ligowy sprawdzian przed Davidem Moyesem i jego jedenastką. Czerwone Diabły praktycznie bez wzmocnień przed sezonem, jednak również bez poważnych osłabień. Sparingi w sezonie przygotowawczym nie mówią zbyt wiele o realnej formie mistrzów Anglii, bowiem nie brakowało w nich eksperymentalnych ustawień i różnych zestawień personalnych z graczami młodzieżowymi i rezerwowymi. To będzie ciężki sezon dla kibiców z czerwonej strony Manchesteru, która będzie zdecydowanym faworytem pojedynku, jednak ekipa z Walii dobrze weszła w sezon grami w Lidze Europejskiej. Specjalnie nie jestem przekonany, że MUFC wygra to spotkanie, jednak kurs jest naprawdę zachęcający i skusiłem się tylko z tego powodu. Faworyt jest tylko jeden, a i Moyes będzie chciał jak najlepiej wypaść w debiucie.
✅111
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Bundesliga
Mecz: Hamburger SV - TSG Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
To dosyć ciekawy mecz. TSG w zeszłym sezonie utrzymało się poprzez baraże, a HSV górna połowa tabeli. W pierwszych meczach aktualnego sezonu HSV remis z Schalke na Veltins Arena w Gelsenkirchen a TSG remis u siebie z Norymbergą. Ja typuje wygraną HSV. Gospodarze w poprzednim meczu zagrali niezły mecz, mimo że to Schalke było faworytem. W efekcie 3-3 na trudnym terenie i nie można zaprzeczyć, że HSV jest na fali. Hoffenheim pomimo wyraźnej przewagi w meczu najpierw strzelili dwa gole a potem je stracili. Hoffenheim nie jest zespołem na codzień bardzo solidnym i nie potrafią utrzymać presji nawet na swoim stadionie. A co dopiero jak przyjdzie im grać na Imtech Arena w Hamburgu. Kadrowo gospodarze również na lepszej pozycji. w HSV gwiazdą jest van der Vaart a w bramce Adler. Z kolei TSG to skupisko niezłych graczy jednak bez zawodników klasy co najmniej międzynarodowej. Zatem tu dla mnie czysta 1 po fajnym kursie.
⛔100
 
przemcio123 27

przemcio123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Słowacja, Corgon Liga
Spotkanie: Dun.Streda - B.Bystrica
Typ: B.Bystrica
Kurs: 2.10
Bukmacher: BetClic
Godz.: 17:00
Analiza:
Na sobotę wybrałem spotkanie 6 kolejki Słowackiej Ekstraklasy pomiędzy głównym kandydatem do spadku D.Streda, a drużyną która na pewno włączy się do walki o europejskie puchary czyli Bańska Bystrica. Gospodarze tego spotkania początek sezonu mają fatalny, bilans po 5 kolejkach: 0-1-4, bramki: 1-13 (!!!), na własnym boisku zaliczyli 2 porażki nie strzelając żadnej bramki. Bystrica z bilansem 2-2-1 i bramkami 9-5 może nie zachwyca lecz aby trzymać kontakt z czołówką takie mecze muszą wygrywać. Nie sądzę aby D.Streda była w stanie przerwać złą passę właśnie w ten weekend, potrzebują jeszcze trochę czasu na poukładanie sobie gry, obrona gra strasznie nerwowo co zapewne zawodnicy z Bystricy wykorzystają w tym spotkaniu i to zapewne nie tylko raz. Dodatkowym argumentem przemawiającym za drużyną z Bystricy są bezpośrednie starcia:
31/03/12 Dun.Streda - B.Bystrica 1:2✅
22/10/11 B.Bystrica - Dun.Streda 1:0✅
24/07/11 Dun.Streda - B.Bystrica 1:3✅
19/03/11 B.Bystrica - Dun.Streda 2:0✅
16/10/10 Dun.Streda - B.Bystrica 0:0⛔
18/07/10 B.Bystrica - Dun.Streda 2:0✅
25/04/10 Dun.Streda - B.Bystrica 1:1⛔
28/11/09 B.Bystrica - Dun.Streda 2:0✅
22/08/09 Dun.Streda - B.Bystrica 0:2✅
09/05/09 Dun.Streda - B.Bystrica 1:3✅
22/11/08 B.Bystrica - Dun.Streda 0:0⛔
22/08/08 Dun.Streda - B.Bystrica 2:1⛔
Mecz powinien się skończyć spokojnym zwycięstwem Bystricy 2-0 może nawet 3-0. Po takim kursie grzech tego nie zagrać. Oczywiście jak wszyscy wiemy to tylko piłka i wszystko jest możliwe lecz uważam, że na ten weekend jest to najpewniejszy typ z kursem powyżej 2. Zachęcam gorąco do grania i życzę dobrych typów ;)
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Brazylia / Serie B
Spotkanie: Sao Caetano ₋ Boa
Typ: Sao Caetano
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza: 30 minut po północy zostanie rozegrany mecz w lidze brazylijskiej pomiędzy Sao Caetano, które plasuje się na 14 pozycji z dorobkiem 16 oczek, a jego przeciwnikiem będzie zajmujacy 7 miejsce Boa z dorobkiem 23 oczek. Po odejściu Marcelo Veiga funkcje trenera objął Nene Santana i jak twierdzi postara się wyciągnąć klub ze strefy spadkowej. Mecze jakie do tej pory rozgrywały drużyny między sobą to dwie wygrane Sao Caetano i dwie wygrane Boa EC. W dzisiejszym meczu na szpicy w druzynie gospodarzy zagra ofensywny pomocnik i strzelec 5 bramek Danilo Bueno.
⛔100
 
makaveli23 181,8K

makaveli23

Typer Miesiaca
Pilka Nozna, Serie B
Oeste - Joinville
X/X
5.00
bet365
Obie druzyny wyrównane plasuja sie gdzies w srodku dzieli je w tabelce tylko 2 miejsca i 2 punkty przewagie na korzysc gosci. Forma dosc nieprzewidywalna i gra w kratke to glowny element ktory obydwie druzyny charakteryzuje. Obydwie maja do czynienia rowniez z kontuzjami. U gospodarzy nie zagraja, Dezinho (6 m, DEF), Mauro Viana (2m) i jeszcze jeden Jhelmy?. U gosci nie zagra Rafael i Lima - najlepszy strzelec druzyny. Dziwne ze kursy sa tak wyrownane, bo goscie ostatnio przegrali 2 spotkania, i maja wazna kontuzje. Sądze ze beda grac na remis i taki wynik obstawiam, W kazdej kolejce w tej brazylijskiej a i b mamy chociaz 1 remis ht/ft, wiec warto probowac, szczegolnie gdy do boju stana naprzeciw siebie wyrownane druzyny.
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, PUCHAR POLSKI
Mecz: Rozwój Katowice - Legia Warszawa
Typ: pierwsza połowa - Legia Warszawa
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet

Na początek chciałbym &quot;pozdrowić&quot; osoby szukające na siłę sensacji w Pucharze Polski przy drużynach ekstraklasowych. (Wisła też miała sobie nie poradzić :grin: )
Wracając do mojego typu, jest to typowe spotkanie Dawida z Goliatem. Nie ma co tutaj przytaczać wyników ligowych, bo faworyt pod każdym aspektem jest jeden. Jeżeli nawet Legia pojedzie rezerwami, to i tak w Katowicach będzie pogrom.
Myślę, ba, nawet jestem pewien że Warszawiacy do przerwy zapewnią sobie prowadzenie, jeden, może dwa do zera... I to według mnie jest najrozsądniejszy typ na to spotkanie po takim kursie.
Nie będąc fanem Legii, stwierdzam to szczerze, że nie ma na tą chwilę lepszej drużyny w Polsce z takim składem, a na każdą pozycję podobny umiejętnościami rezerwowy.
Powodzenia.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Aston Villa
Typ: Aston Villa +1,5
Kurs: 1,775
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Bukmacherzy przeceniają szanse Arsenalu. Taki kurs sugeruje, że powinni bardzo pewnie wygrać z Aston Villa. Myślę, że będzie inaczej i The Villans postawią trudne warunki. Zacznijmy od Arsenalu. Przed sezonem nieco zdziwienia wśród fanów Arsenalu i nie tylko Arsenalu wprowadziły szumne zapowiedzi Wengera, że chcą wydać kupę kasy na zawodników. Jak na razie skończyło się tylko na zapowiedziach, bo sprowadzili jedynie Sanogo z Auxerre, który jest napastnikiem i reprezentantem francuskiej U-20. Oprócz tego odeszło wielu graczy, którzy stanowili drugie tło m. in. Arshavin, Coquelin, Denilson, Djourou, Mannone, Gervinho i wypożyczony został Chamakh. Po raz pierwszy od kilku lat nie odszedł żaden ważny zawodnik, ale z drugiej strony nikt ważny też nie przyszedł. Aston Villa z kolei nieco zaszalała na rynku transferowym. Kupili takich graczy jak: Tonev (Lech Poznań, pomocnik), Okore (FC Nordsjaelland, obrońca), Bacuna (Groningen, pomocnik), Helenius (Aalborg, napastnik), Luna (Sevilla, obrońca), Steer (Norwich, bramkarz). Paul Lambert bardzo szybko dokonał tych transferów, jeszcze przed meczami przedsezonowymi miał już skompletowany skład i mógł skupić się jedynie na pracy z drużyną. Odeszło też kilku mniej znaczących graczy. Co ważne i trzeba to podkreślić - pozostał Benteke, a to jest niewątpliwie duży plus, bo w poprzednim sezonie Belg zdobył jakieś 30% wszystkich bramek drużyny. Atak Aston Villa jest bardzo mocny i sądzę, że z Arsenalem strzelą co najmniej jedną bramkę. The Villans to młody zespół, ale w poprzednim sezonie zebrał cenne doświadczenie. Długo walczył o utrzymanie, ale końcówkę sezonu miał naprawdę dobrą. Liczę, że będą to kontynuować w tym roku.

Jest to pierwszy mecz sezonu i niespodzianki jak zawsze mogą paść. W tej chwili Aston Villa jest nawet w stanie wygrać z Arsenalem. Kanonierzy nie lubią grać u siebie z The Villans. Od sezonu 2006/07 zagrali 7 razy, z czego Arsenal wygrał 3, Aston Villa 2, i 2 razy był remis. Czyli Arsenal wygrał mniej niż 50% gier u siebie. W poprzednim sezonie był to mecz na styku. Kanonierzy wygrali wprawdzie 2:1, ale musieli się sporo namęczyć, a decydującą bramkę zdobyli w końcówce. Arsenal od kilku sezonów zalicza nieudany start, zazwyczaj traci dużo punktów już na samym początku. Trzy ostatnie mecze inauguracyjne to zaledwie remisy: Sunderland 0:0, Newcastle 0:0, Liverpool 1:1.

Myślę, że zakład +1,5 na Aston Villa to bardzo dobre rozwiązanie. The Villans nie powinni wysoko przegrać, a stać ich nawet na sprawienie niespodzianki. Kurs też zachęca, żeby zagrać taki zakład. ✅77
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Niemcy, 1. Bundesliga
Spotkanie - Eintracht - Bayern
Typ - Bayern -1,5
Kurs - 1,88
Bukmacher - Pinnacle
Analiza -
Nadal jestem nieprzekonany do projektu Guardioli. Zeszłotygodniowy wynik na otwarcie z Moenchengladbach nic nie znaczy. Gdyby zamiast tej ekipy grał chociażby Bayer, obrońcy tytułu mogliby mieć problemy nawet z ugraniem punktu. Jednak Bayernowi tegoroczny terminarz jest bardzo na rękę i w drugiej kolejce jadą do Frankfurtu gdzie czeka na nich rozbity Eintracht. Cień drużyny z zeszłego roku. Co prawda nawet mnie zdziwił bęcki od Herthy 6:1, ale w tym sezonie miejsce w górnej połówce będzie dla tej drużyny sukcesem. Do gry wreszcie wraca Goetze, w pełni wypoczęty, czego nie można powiedzieć o wszystkich zawodnikach Guardioli których spora ilość grała przecież w środę reprezentacje. Na Eintracht to powinno wystarczyć. Jeśli tylko Riberiemu będzie chciało się grać, handicap ze spokojem zostanie pokryty. Większych zawirowań w składzie brak.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ATP CINCINNATI ????
Spotkanie: Federer - Nadal
Typ: Federer
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet

Nie zgadzam się z typem użytkownika AKA SHAKAL, który jednoznacznie faworyzuje tutaj Nadala. Stają dziś przeciw sobie żywe legendy tenisa i nie mogę się już doczekać tego spotkania. Federer owszem, miał ostatnio kilka zaskakujących porażek, jednak uważam że można to częściowo usprawiedliwić jego kontuzją pleców, wiadomo przecież że bardzo ciężko grać na sto procent jeśli odczuwa się ból. Nadal w tym roku idzie jak burza, ale i on jest tylko człowiekiem co pokazała porażka z Darcisem na Wimbledonie, czy też mecz z Janowiczem, gdzie wynik mógłby być taki sam tyle że w stronę Polaka gdyby ten nie spalił się psychicznie przy bezpiecznym prowadzeniu. Nadal zdecydowanie preferuje mączke, a Federer aż szesnaście ze swoich siedemnastu Wielkich Szlemów wygrał na hardzie i grassie. Tak więc należy zadać sobie pytanie czy wystawione kursy są adekwatne do rzeczywistego stanu rzeczy ? Roger Federer z wyleczoną kontuzją i ochotą do gry, specjalista od szybkich nawierzchni, kontra Nadal, który moim zdaniem nie gra akurat na tym turnieju niczego wielkiego ? Ja pobieram za drobne spore value na Rogera i z niecierpliwością czekam na nadchodzące widowisko. Powodzenia.
⛔100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix
Spotkanie: Chiny - Polska
Typ: Chiny -2,5 seta
Kurs: 1,72
Buk: pinnaclesports
Data i godzina: 17.08.2013 13:30
analiza:
przed nami drugie spotkanie Polek podczas trzeciego weekendy tegorocznych rozgrywek World Grand Prix. Ich dzisiejszymi rywalkami będą odbudowujące swoją dawną potęgę Chinki. Polska żeńska siatkówka od paru lat przezywa poważny kryzys, spowodowane jest to w dużej mierze ciągłymi zmianami trenerów i konfliktami między zawodniczkami. W wyniku czego trener nie może powołać tych zawodniczek które są obecnie w najlepszej formie, a zmuszony jest powoływać te nieobrażone. Obecny skład naszej kadry złożony jest z bardzo przeciętnych zawodniczek które są wcale nie rewelacyjnie radzą sobie w tak słabej lidze jak Orlen Liga. Jedyną wartościową zawodniczką w tej drużynie jest Skowrońska-Dolata jednak nie ma już takiego zdrowia jak za czasów kiedy zdobywała dwa razy ME i w pojedynkę nie wygra meczu. W ogóle jedyną zawodniczką która obecnie jest związana z kadrą mogącą dorównać Złotką Niemczyka jest nieobecna Anna Werblińska. Kryzys Polek pokazują ich wyniki w WGP, czyli 1 zwycięstwo, 6 porażek i tylko 7 ugranych setów. Chinki natomiast demolują wszystkie swoje rywalki wygrały wszystkie 7 spotkań tracąc tylko 3 sety. Dlatego uważam, że dziś przejada się bezlitośnie po Polkach.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix
Spotkanie: Algeria - Turcja
Typ: over 115,5
Kurs: 1,90
Buk: Unibet
Analiza: Witam na dzisiaj over w tym meczu. Algeria ostatnio ladnie punktuje i ze zdecydowanie silniejszymi ekipami wyszarpuje punkty robiąc overy tak jak to mialo miejsce w meczach z Usa czy Włoszkami. Wczoraj nieźle się zaprezentowały i spokojnie zrobiły overa, uważam że z Turczynkami będzie podobnie, które w meczu z Dominikaną potrafiły seryjnie tracić punkty popełniając straszne błędy. Algeria się zepnie i bedzie walczyc o kazdy punkt. Over po takim kursie piękna rzecz. Pozdrawiam
Jestem tutaj dla Was ????
kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, J-League
Spotkanie: Kashiwa – Vegalta Sendai
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.19
Buk: Pinnacle
Godz. 12:00
Analiza:
Zespół gospodarzy już teraz można nazwać jednym z największych rozczarowań ligi, zespół finansowo i kadrowo powinien walczyć przynajmniej o pierwszą trójkę, a jak na razie są na odległym czternastym miejscu, ze stratą ośmiu punktów do trzeciej Urawy. Jest to zespół który zawsze słynął z ofensywnego nastawienia do futbolu stąd dużo bramek strzelonych ale równie dużo straconych 31:26 – tylko jedna drużyna ma gorszy bilans w bramkach straconych. Szczególnie ofensywny styl preferują przed własną publicznością 20:23 daje średnią aż dwóch bramek zdobytych i straconych na mecz. Od sześciu spotkań są niepokonani w lidze.
Goście z dorobkiem 31 punktów plasują się trzy pozycję wyżej od dzisiejszego rywala mają dwa punkty więcej na swym koncie. Po względem bramek może super to nie wygląda 23:22 ale ostatnio są w bardzo dobre dyspozycji wygrane po 2:1 z Kawasaki i Kashimą pokazują potencjał drużyny. Na wyjazdach jak do tej pory równo po trzy zwycięstwa, remisy i porażki, bramki 10:11.
Gospodarze jeśli chcą jeszcze zając miejsce premiowane grą w Azjatyckiej Lidze Mistrzów muszą już praktycznie wszystko wygrywać może i jest to nierealne ale trzeba podjąć wyzwanie. U siebie zagrają to co potrafią najlepiej czyli do przodu i z tą ofensywą sytuacje sobie będą stwarzać i mam nadzieję że je też wykorzystają. Problem jak zwykle będą mieli w defensywie tym bardziej że goście są w dobre formie i z kontry grają bardzo dobrze. Rok temu na tym stadionie kibice zobaczyli pięć bramek a górą byli goście wygrywając 2:3, dziś znowu liczę na festiwal bramkowy.
⛔100
 
napadzior 0

napadzior

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy, 1. Bundesliga
Spotkanie : Eintracht - Bayern
Typ : Bayern -1
Kurs:1,72
Bukmacher: Expekt
Analiza :
Dziś o godzinie 15:30 do Frankfurtu zawita ekipa z Bawarii, razem z ekipą mistrza europy pojechał nowy nabytek Mario Gotze liczący na swój debiut w meczu o punkty i także chciałby wpisać się na listę strzelców już w pierwszym swoim spotkaniu.Spodziewam się że wyjściowy skład się nie zmieni w porównaniu do inauguracji bundesligi. Bayern ofensywę ma potężną i nawet nowe założenia pepa nie zepsują bawarskiej maszyny w tym wyjazdowym meczu. Mandzukić,Robben,Muller,Gotze to są główni pretendenci do zdobycia bramek.A ostatni mecz Eintrachtu pokazuje w jakiej są formie przegrywając 6-1 z beniaminkiem ze stolicy Niemiec. Więc handi -1 na Bayern jest jak najbardziej prawdopodobne. ????
Powodzenia
⛔100 powtórzony typ
 
wwdrazi96 11

wwdrazi96

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Mecz; Swansea - Manchester United
Typ: BTTS - TAK
Kurs: 1.70
Godz. 18:30
Witam już dziś moja ukochana drużyna pojedzie po 3 pkt na mecz ze Swansea. Patrze optymistycznie na ten mecz. Sparingu MU nie zadziwiły mnie osobiście. Manchester się nie wzmocnił za bardzo ale też nie osłabił, tak można to nazwać. Swansea to nie jest prosty przeciwnik dla United. Myślę, że pokuszą się o strzelenie choc jednej bramki w meczu. Powodzenia !
kiepska analiza
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom