>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 17.09.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad powyżej 2,5 żółtych kartek
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: Analiza: Wczoraj dość mocno przejechałem się na Barcelonie, która bardzo pewnie wygrała rozgrywającn najlepszy mecz w sezonie. Skoro Barca wygrała, to Real musi coś odstawić i tak też dziś typuję. Myślę, że może i Królewscy wygrają, ale na pewno z problemami. Kluczem do żółtych kartek jest dziś wyrównany mecz, a na taki dziś liczę. Ogólnie statystki również za tym przemawiają, ale wiadomo, że w kartkach nie zawsze ma to odzwierciedlenia. Dla mnie kartoniki zazwyczaj są, jeśli jest mecz na styku, a jeśli underdog trzyma wynik z faworytem to te kartki łapie, stąd gram tylko żółtka gości, a nie ogólną ilość.
Sociedad zaczął jako tako. Łapie punkty, remisuje, plus ostatnia wygrana. Trochę ich styl w tym sezonie inny niż w latach wcześniejszych. Trochę futbol oparty na defensywie, na mądrej grze. Co prawda ostatni mecz trochę temu zaprzecza, ale w pierwszych trzech meczach takie właśnie odniosłem wrażenie. Co ciekawe, Sociedad naprawdę nieźle wyglądał w obronie, stracone tylko dwa gole, a ofensywa Realu odświeżona, ale jakościowo jednak chyba słabsza niż w latach wcześniejszych.
Z racji, że kibicuję od dziecka Realowi to wiem, że często istniała też taka prawidłowość, gdy Balaugrana grała przed Królewskimi to później Real zawsze się męczył i często tracił punkty. Mam nadzieję, że dziś tak nie będzie, ale kartki gości to dla mnie najlepsza opcja na to spotkanie.

kupon fuksiarz

50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: lekkoatletyka
Godzina: 23:30
Spotkanie: Diamentowa Liga Eugene - bieg na 200m mężczyzn
Typ: Knighton wygra
Kurs: 1,90
Bukmacher: LV BET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/lekkoatletyka.155509/post-7214178
Analiza:

Finałowe zawody Diamentowej Ligi w Eugene. W biegu na 200m idę w zwycięstwo Erriyona Knightona. 18-latek będzie zdecydowanym faworytem tego biegu. Knighton to wicemistrz świata z tego roku. Triumfował wówczas Noah Lyles, ale w tych zawodach on nie wystąpi. Groźni pewnie będą dziś jeszcze Bednarek, Tebogo czy De Grasse, jednak Knighton to obecnie level wyżej. Naprawdę świetny kurs na jego zwycięstwo w tym biegu. Przykładowo to, że będzie wyżej od Bednarka mamy tylko po kursie @1,30.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom