>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 17. Października


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 173,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina - Copa Argentina - Ćwierćfinal
Godz. 00:10
Spotkanie - Argentinos Jrs - CA Estudiantes
Typ - CA Estudiantes (remis nie ma zakladu)
Kurs - 2.75
Buk - bet365

Ćwiercfinal Copa Argentina, pierwszy mecz piatkowy zaczynajacy sie juz 10 minut po północy. Argentinos Juniors ktore niedawno gralo jeszcze w Torneo Final, teraz zajmuje 6 miejsce tuz pod msc playoff ze strata 4 punktow do piatego miejsca. Co innego Estudiantes ktore zajmuje 1 miejsce ale w innej dywizji Nacional B Metropolitana. To bedzie mialo male znaczenie bo puchary rzadza sie swoimi prawami. Jednak mysle ze kurs wystawiony na gospodarzy jest troche zanizony. Argentinos Juniors bedzie musial sobie radzic bez kilku zawodnikow jak obroncy Basualdo (8/0), Rodriguez (5/0), Sabia (5/0), Torren (7/0) bramkarz (Gabbarini (9/0) i pomocnicy Zapata (4/0) oraz Riviero (7/1). Jak widac lista dosyc dluga a obsencjach gosci nic mi nie wiadomo. Argentinos 2-1-3 u siebie nieciekawie to wyglada, podczas gdy goscie 5-1-1 i wygrany mecz pucharowy z inna drugoligowa druzyna 1-0 Institutio (po kursie 3.1, wiec podobnie jak dzisiaj 3.8) jescze wczesniej sprawili niespodzianke i odprawili pierwszoligowe Velez 2-0. Argentions rowniez ma za soba odprawienie pierwszloigowej druzyny Racing Club 1-0. Wszystkie te mecze wygrywaly druzyny przyjezdne i licze na podtrzymanie tej tradycji. Value jest, kontuzje po stronie gospodarzy są, forma po stronie gosci jest nic tylko korzystac z okazji. Czuje jednak ze obie druzyny ktore szly jak burza i sa niewatpliwie czarnymi końmi tych rozgrywek, nieodpuszczą do końca i moze byc remis wiec nie bede ryzykowal kurs na DNB tez ujdzie.

ZWROT
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? ITF- Australia F7
Godzina: 03:30
Spotkanie: Saville Luke-O&#39;Connell Christopher
Typ: 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Mało kiedy schodzę do poziomu ITF-u ale teraz robię to z chłodną głową ponieważ faworyta tego spotkana znam dość dobrze. Turniej rozgrywany jest w Australii gdzie spotka się dwóch rówieśników, tenisiści mają skończone 20 lat. Najpierw kilka zdań o lepszym z zawodników. Luke jest w chwili obecnej na 171 miejscu w rankingu ATP,a jego najlepszym osiągnięciem było zanotowanie się na 161. Saville jest triumfatorem wielkoszlemowych turniejów, juniorskich oczywiście. Na koncie ma Australian OPEN 2012 oraz Wimbledon 2011 dodatkowo jeszcze zaliczył finał Wimbledonu 2012. W świecie seniorskim to jeszcze nie zaprocentowało, ale Luke ma papiery do gry w tenisa. W tym roku ma bilans spotkań 40/16 czyli bardzo dobry, chociaż wiele było futuresów. Osiągnął finał na hardzie, tytuł na hardzie, tytuł na trawie oraz tytuł na mączce to również pokazuje,że jest wszechstronnym tenisistą. Miał jeszcze kilka pojedynczych wyników godnych uwagi np. pokonanie Soedy, Bellucciego, Williamsa, Polanskyego czy Dominica Thiema na Wimbledonie. Dodatkowo Luke w tamtym roku wygrał ten turniej i dopiero w finale stracił seta, wygrywał mecze pewnie i bez problemów. Ogólnie Saville jest od rówieśnika bardziej doświadczonym graczem ponieważ bilans meczów ma 136/91, a na hardzie 106/68 przy 43/29 ogólnym i 15/7 na hardzie przeciwnika. Jego przeciwnikiem będzie Christopher (568 ATP), również Australijczyk...jego świat jak na razie to same futuresy. Dotychczas największym osiągnięciem O&#39;Connella jest wygrana jednego właśnie takiego turnieju w tym roku na ziemi. Jak dla mnie ten zawodnik to jest &quot;no name&quot; ponieważ nie mam pojęcia tak naprawdę kto to jest, jak gra. Wiem jedynie tyle co wyczytałem z informacji w internecie, żadnym utalentowanym juniorem również nie jest. Wiele się naszukałem (może za mało) ale nawet nie mam pojęcia ile on ma wzrostu,a jak takiej informacji nigdzie nie ma to naprawdę zawodnik znaleziony jest gdzieś pod sklepem (możliwe,że ma 178 cm, ale głowy sobie nie daję urwać). Saville natomiast ma 187 cm co daje mu już automatycznie przewagę na serwisie. Korty w takich turniejach,w Australi są zazwyczaj bardzo szybkie także będą faworyzować lepszego z tej dwójki. Tak jak wspomniałem Savillego widziałem nie raz i prezentuje się naprawdę dobrze. Mocny serwis jak na młodego gracza, NIE JEST PSYCHOLEM, potrafi minąć, w wymianach wytrzymuje, skontrować potrafi, bekhend jak i forhend na dobrym poziomie. Jego atuty nie wystarczają jeszcze na zawodników z seniorskiego tenisa,ale moim zdaniem to wystarczy na takiego kogoś jak O&#39;Connell i Luke wygra ten mecz w dwóch setach.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Lens - PSG
Godzina: 20:30
Typ: Under 2.5 bramki
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365

Analiza: Z piątkowych zmagań wybrałem spotkanie 10 kolejki francuskiej Ligue 1, w którym zmierzą się broniące przed spadkiem Lens z PSG, które chce gonić lidera. Lens w tym sezonie gra słabo, na 9 spotkań wygrali tylko 2 mecze, 2 razy zremisowali. Tracą raczej mało bramek, ale jeszcze mniej strzelają (7 strzelonych i 10 straconych). PSG gra natomiast w kratkę (6 remisów i 3 zwycięstwa), co więcej nie strzela już tyle bramek co choćby sezon temu. Na 9 spotkań ligowych tylko raz potrafili zdobyć więcej niż dwie bramki (5:0 z St. Etienne), dwukrotnie wygrali po 2:0, a reszta to remisy 1:1. Tak więc w 8 na 9 meczów padł under 2.5 bramki. Na wcześniejsze bezpośrednie mecze tych ekip nie ma sensu patrzeć, ponieważ ich ostatni mecz miał miejsce ponad 3 lata temu.
Sądzę, że Lens byłoby zadowolone z remisu i będzie robić wszystko by nie stracić bramki, a jak pokazują statystyki bronią się nie najgorzej. PSG nie ma jeszcze tej skuteczności do jakiej nas przyzwyczaiła i mam nadzieję, że w tym meczu tak też pozostanie.

⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens- Boston Bruins
Typ: over 58,5 Shots on goal
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin b.win
Analiza:
Dziś po raz pierwszy NHL zawita na Centre Bell w stanie Quebec. Z racji tego że jest to domowa inauguracja dla Habs, jestem przekonany że będą chcieli dać z siebie 110% i po prostu wygrać z Bruins. Hokeiści z Montrealu wyjadą na swój lód chcąc zmazać kompromitację z Tampy w postaci lania które dostali od miejscowych. Natomiast Bruins tej nocy odnieśli pierwsze zwycięstwo w Detroit i to w przyzwoitym stylu, oddając bardzo dużo strzałów bo aż 39. Myślę że jest to takie zwycięstwo które podopiecznym Juliena da trochę wiary i pewności siebie i teraz będzie już tylko lepiej. Z racji tego że Niedźwiadki z drużynami Kanadyjskimi bardzo się &quot;lubią&quot; liczę na bardzo fajny mecz z mocnym ofensywnym nastawieniem obu ekip. Linia 58,5 została wyciągnięta ze średniej strzałów Habs i Bruins jednak jestem przekonany że dziś obejrzymy naprawdę dużo SOG. Warto przypomnieć że jest to pierwsze spotkanie drużyn (nie wliczając preseason) od ubiegłorocznego półfinału konferencji wschodniej w której Habs odprawili Bruins 4:3.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Rayo
Typ: goście powyżej 4,5 rożnego
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:


W czym można wyróżnić Granadę? Zdecydowanie grą defensywną. Rzadziej zbierają undery, niż overy. Czyli co? Czyli ich defensywa jest niezła. Stracili co prawda 6 goli w jednym meczu, ale to z Barcą. Rayo ma niektóre aspekty w taktyce podobne do Barcy. Nie mają jednak tak mocnej defensywy jak Barca. Wychodzą bardzo wysoko na przeciwnika, przez co są bardzo odkryci na kontry, a Granada potrafi to wykorzystywać. Robią mało akcji, ale są one dobre. Jeszcze nie spotkali drużyny, która jest słaba w defensywie, dlatego nie strzelali goli. Z drużyn, które Granadę mocno cisnęły to Barca i Villareal (mimo, że to defensywa drużyna) oraz Bilbao.
W tych meczach padały overy 4,5. Z Levante nie było mowy, aby Granadzie wbili dużo rożnych; Elche też woli z kontry; Deportivo na wyjeździe nie utrzymuje się przy piłce; Malaga też woli z kontry, ale musieli pograć pozycyjnym z Granadą.
Teraz przyszedł czas na Rayo. Rayo lubi grać pozycyjnym i będzie to robił z drużyną tak defensywną jak Granada. Nie wykluczone, że to Granada wygra jednak ten mecz, bo Rayo ma naprawdę słabą defensywę.
Rayo może nie jest póki co specjalistą od rożnych, ale 4/7 razy wbijali to 4,5rr.
Nie dziwi mnie, że nie wbili z Bilbao (tylko 1 rożny), bo na nich wbija się mało rożnych zazwyczaj, ponieważ lubią szanować piłkę i nie pozwalają na dużo wrzutek.
Z Villarreal mieli dobrą pierwszą połowę, na tyle Villarreal pozwoliło, a w drugiej połowie Rayo nie istaniało. Granada to nie Villarreal. Villarreal pozycyjnym czasem potrafi zagrać, a Granada rzadko próbuje (może i lepiej). Nie wbili co najmniej 5 rr też z Atletico (tylko 2), ale i tu mnie nie dziwi, bo Atletico ma bardzo mocną defensywę.
Weszło natomiast z Levante (drużyną podobnie grającą co Granada) aż 7 rr.
Z Barcą (to obstawialiśmy) weszło 6 rr! Weszło też z Elche 6 rr, kiedy to posiadanie piłki nabiło 70%.
To tyle ze statystyk. Teraz trochę będę próbował przewidzieć jak będzie w praktyce.
Rayo tutaj straci gola, ale oni rzadko przechodzą do defensywy, także nawet po stracie gola nie będą się bronić, a atakować, może bardziej szanując piłkę, ale do defensywy nie przejdą, bo to nawet Granadzie nie będzie pasować, która pozycyjnych ataków nie lubi. Jedna i druga ekipa będzie chciała, aby to Rayo się utrzymywało przy piłce.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20-45
Spotkanie: Rotherham - Leeds
Typ: under 2.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz dwóch przeciętnych drużyn znajdujących się w dolnej połowie tabeli. Gospodarze z Rotherham w dotychczasowych 11 spotkaniach strzelili rywalom zaledwie 9 bramek, co plasuje ich w trójce najsłabszych ataków w lidze. Z drugiej strony 13 straconych bramek nie wystawia najgorszego świadectwa defensywie. Warto zauważyć, że w 10 z tych 11 meczów z udziałem Rotherham padało poniżej 2,5 gola! &quot;Pawie&quot; również nie oszałamiają skutecznością - 11 strzelonych bramek. Ich defensywa dała sobie wbić 13 bramek, a więc tyle samo co rywali. W przypadku tej drużyny tylko w 3 z 11 meczów padło więcej niż 2,5 gola... Spodziewam się tutaj małej ilości bramek, być może remisu.
⛔ 100
 
B 3

bagsik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -copa sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Vitoria-atl. nacional
Typ: over 2.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza:
witam, w 1 meczu padł remis 2:2. Tutaj tez powinny paść gole bo inaczej atletico odpadnie
kiepska analiza
(eufemistycznie rzecz ujmując)
 
B 3

bagsik

Użytkownik
Dyscyplina: MLB
Godzina: 02:00
Spotkanie: STL-SF
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze prowadzą 3-1 i dzisiaj czas zakończyć tę serie. typ na zw SF Giants
Regulamin (jeden dzień=jeden typ)
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens- Boston Bruins
Typ: Montreal win ( wliczając dogrywkę i rzuty karne )
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet

Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Montrealem a Bostonem. Według faworytów większym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy i zdecydowanie się z tym zgodzę ... Montreal na własnej tafli jest bardzo silną drużyną co zresztą pokazał w zeszłym sezonie i w fazie play off . Ostatnie 5 spotkań tych drużyn na tafli gospodarzy to 3 zwycięstwa Montrealu. W tym sezonie to będzie ich pierwsze spotkanie na własnej tafli więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Goście oprócz wczorajszej wygranej na razie słabiutko.. ale w sumie to początek sezonu więc tą formę też muszą dopiero złapać . Dla Bruins to ponadto kolejne w przeciągu doby spotkanie do rozegrania (wczoraj mieli oni ciężkie starcie z Red Wings). Ja w tym meczu daje po bardzo fajnym kursie wygraną gospodarzy wliczając dogrywkę i rzuty karne, tym bardziej że Montreal bardzo dobrze zna przeciwnika, gra mu się z nim dobrze, i mają sposób jak ich pokonać .

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: Legia -1 (Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami, w przypadku wygrania jedną zwrot)
Kurs: 2.17
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Legia gra u siebie, to że jest faworytem do zwycięstwa nie ulega wątpliwości. Aczkolwiek Legia ma spore problemy w defensywie, nie zagra Rzezniczak(pauzuje za kartki), Dossa Junior(kontuzja), czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców poza meczem, a i tak wiemy że nawet w optymalnym składzie, defensywa nie jest najmocniejszym puntem drużyny plus Jodłowiec(kontuzja). Prawdopodobnie wystąpi Astiz(w 99,9%), i Lewczuk, o ile ten pierwszy nie osłabia w znacznym stopniu składu, bo doświadczony Hiszpan powinien sobie poradzić, o ile dla tego drugiego to może być na prawdę ciężki mecz, to przez niego Legia straciła pierwszą bramkę z Piastem, wielką nie wiadomą w takim razie, jest postawa Legi w obronie. Zwycięstwo Legi to w przypadku mojej ocenie to pewniak na ten weekend, mieli kilka gorszych meczy przed przerwą szczególnie w lidze i czas się zrehabilitować. Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami, w przypadku jednej zwrot czyli bezpieczny typ po dobrym kursie, jeśli przyjmiemy że Legia powinna ten mecz wygrać.
ZWROT
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina-Hokej-NHL
Spotkanie LA;Kings-St.Louis Blues
Typ: King wygra lub zremisuje i padnie over 5.5 gola w meczu
Buk Betsson
Kurs 3.50
Godz: 4:30
Analiza:​
Witam, na jutro wybrałem spotkanie z najlepszej ligi hokejowej na świecie czyli z NHL, na przeciwko siebie stana ekipy , które w tej chwili zajmują kolejno szóstą oraz dwunastą pozycję w konferencji zachodniej . Los Angeles zagrało już 4 spotkania, łącznie zdobywając w nich 5 punktów, natomiast goście z St.Louis maja ich na koncie tylko dwa po dwóch kolejkach rozegranych jak do tej pory. Kingsi bardzo słabo rozpoczęli obecny sezon, w pierwszym meczu wysoko dali sie pokonac ekipię San Jose, następnie porażka 3:2 po dogrywce z zespołem Arizona Coyotes, następne dwa spotkania to juz popis zawodników z Los Angeles, którzy w dwóch kolejnych spotkaniach strzelili 10 bramek tracąc zaledwie dwie, najpierw wygrana z Winnipeg ,4:1, następnie kapitalne spotkania z Edmonton Oilers i zwycięstwo aż 6:1, Goście w tym spotkaniu według mnie nie maja zbyt duzych szans na korzystny rezultat ponieważ gospodarze wyraźnie złapali wiatr w żagle w tych ostatnich meczach i znajdują się obecnie w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej jak i czują sie dobrze w grze defensywnej. St.Louis w poprzednich spotkaniach kilka bramek zdołało strzelic, wygrana z Calgary 4:1 na pewno poprawiła ich skutecznośc, myśle że w tym spotkaniu gospodarze nie przegrają a zdołaja w takiej formie strzelic przynajmniej trzy bramki, natomiast gosćie po prostu maja pecha na tym lodowisku i nie wygrali tutaj spotkania od października 2011 roku, jest to juz 9 meczy bez wygranej zawodników gości, myśle ze gospodarze podtrzymaja dobrą passę, myślę żę obydwa zespoły są w stanie pokryć mój over i że spotkanie zakończy sie remisem lub zwycięstwem druzyny gospodarzy.

⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL HOCKEY !
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: Punkty zawodnika: Sidney Crosby powyżej 1.5
Kurs: |2.30|
Buk: Betsson !
Już dzisiaj o 1 w nocy Polskiego czasu, ekipa Gwiazdek startuje do Pensylwanii aby napsuć krwi zawodnikom Pitts. Od razu każdy mniej więcej wiedzący na tym forumku, wie za kim w tym meczu jestem i dlaczego akurat powierzam swoje pieniądze Crosbiemu. Pingwiny w sezon weszły bardzo obiecująco i co najważniejsze, bardzo dużo punktują. Podoba mi się ich nieustępliwość i poprawna gra na bandach, gdyż strzały jakie oddają są bardzo kąśliwe i w dodatku bardzo zdradliwe, dla przeciwników. Mój cel, w tym meczu to zaufać Crosbiemu i właśnie tak robię. Bardzo szybko, dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom, uzyskał renomę genialnego zawodnika, zdobywając w pierwszym sezonie swoich występów w QMJHL tytuł: &#39;gracza roku&#39;, &#39;najlepszego debiutanta&#39; oraz strzelca (top scorer) Nie dość, że posiada atuty na najlepszego gracza NHL to i na świecie, też jest pretendentem do kolejnego tytułu na najlepszego gracza NHL, jak to było niedawno. Mający ogromne ambicje ma wielki talent. Jest mózgiem i doskonale widzi, aby podać koledze z teamu doskonale krążek aby ten umieścił gumę w sieci. Od początku sezonu nawet zaliczył parę bramek i to również bardzo dobrze rokuje na dzisiejszy mecz z Gwiazdkami. Niesamowite skill&#39;s , mądra głowa na lodzie i genialna szybkość powoduje że jego rywale nie mają z nim łatwego życia. W tamtym sezonie miał najwięcej punktów, za gole i asysty i nie zdziwię się jak dzisiaj znowu udowodni swoją wyższość i będzie celował tak samo wysoko, bo wiadomo że predyspozycje ma ogromne. Gra najwięcej minut a podczas gry w przewadze jest ogniem dla rywala. Ciężko go powstrzymać a co dopiero zabrać krążek. Na pewno da się we znaki dzisiaj graczom z Dallas i będzie to mimo wszystko trudny mecz ale Crosby swoje zrobi. Tak myślę....
⛔ 100
 
M 4

mleko433

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Pierwsza Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City - Bohemians
Typ: Do przerwy / Koniec meczu - Cork City
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Cork City, który jest i tak już faworytem do zwycięstwa, gra jeszcze u siebie. Gospodarze po 31 spotkaniach przegrali zaledwie 4 z nich, a aż 21 wygrali. Mogą również pochwalić się ostatnio swoją formą, gdyż wygrywali swoje 5 ostatnich spotkań.
Zaś Bohemians w porównaniu do swoich przeciwników wypadają naprawdę słabo. W tabeli mają zaledwie 37 punktów, czyli prawie o połowę mniej od gospodarzy spotkania. Forma nie dopisuje, a tak naprawdę grają już tylko o swoje, bo nie mają nic do stracenia. Za to Cork City chce jeszcze sięgnąć 1 miejsca w lidze, a brakuję im zaledwie 1 punktu do faworyta ligi.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue National )
Spotkanie: Red Star F.C. - CA Bastia
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 17.10.2014
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do francuskiej Ligue National czyli na trzeci poziom rozgrywkowy gdzie odbędzie się 10 kolejka spotkań.
W mieście Saint-Ouen liczącym ponad czterdzieści sześć tysięcy mieszkanców na Stade Bauer mogącym pomieścić osiem tysięcy widzów odbędzie się spotaknie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Red Star Football Club założonym w 1897 roku o barwach biało-zielonych a w gości z miasta Bastia liczącego ponad czterdzieści trzy tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1920 o barwach czarno-białych a mianowicie Cercle Athlétique Bastiais.
Red Star F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 9 spotkań w których zdobył 14 punktów po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 11-8.
CA Bastia zdobyła 10 oczek w swoich 9 meczach rozxegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli francuskiej Ligue National, bilans bramek 12-10.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 4 razy i zdobyli 10 oczek po 3 wygranych oraz 1 remisie, bilans bramek na swoim Stade Bauer 6-1.
Goście zdobyli 2 punkty w swoich 5 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w deklegacjach 2-5.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli 4 oczka a w ostatnich 2 meczach o ligowe punkty pomiędzy nimi w mieście Saint-Ouen oba te mecze wygrali gracze Red Star F.C., bilans bramek w tych meczach 3-1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Red Star Football Club w tym sezonie ligowym u siebie gra bardzo dobrze zdobywając na swoim terenie większość swoich ligowych punktów tego sezonu i do tego mają patent na zespół z miasta Bastia a Cercle Athlétique Bastiais lepiej gra na swoim terenie gdzie potrafi zaskoczyć lecz na wyjazdach juz im tak dobrze nie idzie w szczególności z tym rywalem na ich terenie i moim zdaniem kolejny raz zwycięzcą meczu pomiędzy tymi zspołami w mieście Saint-Ouen na Stade Bauer będzie zespół Red Star F.C.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej - USA, NHL
Spotkanie:
San Jose Sharks -
New York Islanders
Typ: Zwycięzca - San Jose Sharks
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie dwóch niepokonanych jak dotąd drużyn, a mianowicie Shakrs vs Islanders. Oba zespoły sezon rozpoczeł od stanu 3-0. Sharks po nieudanej i rozczarowującej przygodzie w playoffach w zeszłym sezonie są głodni zwycięstw co pokazują już na starcie. Co prawda jak podkreśla McLellan - trener Rekinów, nie są to wystepy na szóstke, ale z meczu na mecz jest postęp. Dzisiaj rekiny czeka ciężki wyjazd do Nowego Jorku. nikt chyba się niespodziewał tak mocnego początku sezonu w wykonaniu Isles. Po ostatnich latach posuchy 6 pkt w 3 meczach to bardzo obiecujacy start, najlepszy od 2001 roku! Pomimo tego myślę, że SJ sprowadzi dzisiaj na ziemie Wyspiarzy i będzię kontynuowało swoją serie. Klasa tych drużyn to jednak inny rozmiar kapelusza. Bilans ostatnich 6 spotkań to 5-0-1 na korzyść Sharks.
⛔ 100
 
N 13

nsh

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska [Ekstraklasa]
Spotkanie : Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Godzina : 20:30
Data : 17.10.2014
Typ : Legia Warszawa i Obie drużyny strzelą bramkę? TAK
Kurs : 3.40
Bukmacher : BET365
Analiza :
Typuje tak a nie inaczej ponieważ braki w defensywie Legii [Rzeźniczak,Dossa,Jodłowiec] przemawiają za tym że Legia straci bramkę natomiast bogactwo w ofensywie nie przyprawia mnie o ból głowy co do wyniku meczu. Legia na ostatnie 5 meczów strzelała w każdym meczu bramkę 5/5 , Lechia niewiele gorzej bo na ostatnie 5 meczów strzelała 4 krotnie co daje nam 4/5. Ogólnie liczę na ofensywny futbol z obu stron i taki typ jak BTS powinien wejść spokojnie , atut własnego boiska przechylić szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.
@Polecam również over 2,5 - 1.80

⛔ 100
 
W 10

walaone1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, League 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: GFC Ajaccio - Arles-Avignon
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Na dziś wybrałem spotkanie Francuskiej League 2, gdzie beniaminek GFC Ajaccio podejmie ostatnią drużynę ligi, Arles-Avignon.
W tym meczu typuję zwycięstwo gospodarzy, którzy jak na beniaminka radzą sobie całkiem dobrze i zajmują wysokie 5 miejsce.(przyp. Arles-Avignon, miejsce 22)
Druzyna z Arles przegrała 4 z ostatnich 5 meczy, przegrywając nawet ze słabiutkim Chateauroux i to na własnym stadionie, także nie ważne gdzie grają - i tak idzie im słabo i wątpię aby w tym spotkaniu nastąpiło jakiekolwiek przełamanie.
Dodatkowo na drużynę z Ajaccio przemawia atut własnego boiska, także myślę, że nie powinni mieć większych problemów w odniesieniu 6 zwycięstwa w tym sezonie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Luksemburg
Godzina: 17:00
Spotkanie: Beck - Allertova
Typ: Beck
Kurs: 1.66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Gram to za dużą kasę, kurs rośnie non stop bo pewnie się ludzie podpalili wynikami Czeszki. Ja nie podzielam tych zachwytów nad jej grą bo dla mnie po tym co zobaczyłem jest po prostu co najwyżej przeciętna (myślę, że solidny serwis i nie najgorszy backhand to jedyne co można o niej dobrego powiedzieć). Każdy kto widział jej mecze z Lisicką (to co odjebał.... Niemka to tenisowy kryminał, za który uważam, że jedyna rozsądna kara to sytuacja w której 10 czarnuchów z wielkimi fiutami powinno dymać Sabinę przez 12 godzin na korcie, by na przyszłość zrozumiała, że kort to miejsca do grania w tenisa a nie dawania dupy jak to uczyniła w tym meczu) oraz wczoraj z Lepchenko, gdzie Varvara grała tak chimerycznie i psuła od połowy 2 seta tyle piłek, ten wie że obie te wygrane Czeszki choć z pewnością wartościowe to nie wnoszą wiele co do jej szans z Beck. Bo po pierwsze Annika z całą pewnością nie dostarczy Allertovej swoimi niewymuszonymi błędami tylu pkt co ostatnie rywalki, gdyż potrafi być niczym Woźniacka brutalną ścianą nie do przebicia, po drugie wczoraj od połowy 3 seta widać było, że Czeszka oddycha już &quot;rękawami&quot; (to będzie jej 7 mecz w 7 dni !!! w tym cztery trzy setówki, to nie wróży jej dziś niczego dobrego) i tylko błędom Lepchenko i jej nie najlepszej już też kondycji zawdzięcza wygraną a po trzecie i ostatnie Niemkę rok temu tu była w finale, te korty wyraźnie jej służą ( i tak na marginesie to naprawdę Beck od dawien dawna nie zwykła przegrywać z niżej notowanymi rywalkami). Na koniec dodam, że sny, nawet te najpiękniejsze mają to do siebie, kiedyś się kończą i dziś jestem przekonany o tym, że Czeszka zakończy swój &quot;magiczny run&quot; w Luksemburgu. Za nieco mniejszą stawkę gram na 2-0 dla Beck bo kurs 2,4 wygląda bardzo przyjemnie.

✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Omanu
Godzina: 14:50
Spotkanie: Fanja - Al Oruba
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Witam dzisiaj stawiam na egzotyke, i po ostatnich niepowodzeniach dzisiaj powinno być dobrze. Lider tabeli kontra 8 dryżyna. Początek sezonu po 4 kolejkach Fanja jest samodzielnym liderem, 3 zwycięstwa i jeden wyjazdowy remis bramki 8-3. Ich rywale uplasowali się na 8 miejscu z 2 wygranymi i dwoma przegranymi , bramki 6-5. Jak widzimy zespół gości przegrał juz 2 mecze w tym jeden u siebie, a jedzie na wyjazd do drużyny, która w ostatnich sezonach plasowała się w pierwszej trójce i a nawet zdobywała mistrzostwo, więc nie widze innego scenariusza jak tylko zwycięstwo gospodarzy, kurs zachęcający. Dodatkowo w spotkaniach H2H 5 wygranych Fanji i tylko jedno zwycięstwo Al Oruba i to dawno bo w 2012 roku. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom