>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.10.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Luksemburg
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastremska - Muguruza
Typ: Jastremska
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Turniej w Luksemburgu i spotkanie w którym upatruję niespodziankę, pomiędzy młodą Ukrainką Dajaną Jastremską a Garbine Muguruzą.
18-letnia Ukrainka (66 WTA) w ostatnim miesiącu w wysokiej formie, przegrała tylko jeden mecz, w Pekinie z Chinką Zheng 1:2, z którą zresztą kilka dni później w Hongkongu pewnie wygrała 2:0. Aktualnie jest świeżo upieczoną zwyciężczynią swojego pierwszego turnieju rangi WTA w Hongkongu, w którym we wszystkich 5-ciu pojedynkach nie straciła nawet seta.
25-letnia Muguruza (13 WTA) generalnie &quot;trzyma&quot; swój dość wysoki poziom, ale co jakiś czas przydarzają się jej niespodziewane porażki (np. 15.08 Cincinnati: 1:2 Curenko, 30.08 US Open: 1:2 Muchova, 19.09 Tokio: 0:2 Riske, 26.09 Wuhan: 0:2 Siniakova, 2.10 Pekin: 0:2 Sabalenka, 13.10 Hongkong:eek:ne:2 Wang).
Generalnie stawiam na nieobliczalną młodość, ale za wygraną Jastremskiej przemawia jeszcze jeden fakt. Muguruza w ostatnim turnieju w Hongkongu przegrała w półfinale z Chinką Wang 1:2, z którą z kolei w finale łatwo (6:2, 6:1) poradziła sobie Jastremska. Na pewno przemawia to za Ukrainką. Powodzenia!
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Luksemburg
Godzina: 18:00

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Dla mnie pewniak dnia, a dlaczego? Yastremska, dziewczyna lat 18, 3 dni temu wygrała swój
pierwszy turniej w życiu w Hongkongu, spakowała się i szybko przyleciała do Luksemburgu,
gdzie wczoraj, a nawet dzisiaj, bo dziewczyny grały 3:10, wygrała mecz z Lepchenko.
Mecz skończył się trochę po pólnocy, a już o 18 ma zagrać z Hiszpanką, która ostatnio
zaczęła grać lepiej niż przyzwoicie. Dla mnie nierealne i dzisiaj wyjdzie na kort w roli
statystki, bardzo się zdziwię, jeśli bedzie inaczej, szkoda że fortuna nie wystawiła linii
gemowych na ten mecz, bo chętnie bym pograł.
Ukrainka jest jednym z większych talentów i będzie wielka w przyszłości, natomiast
ma zachowania juniorskie, wczoraj w meczu nie brakowało łez, gdy nie zamknęła meczu
w 2. setach, a pózniej, gdy wydawało się że już przegrała mecz.
Kurs 1.8 nie za duży, ale wypoczęta Garbine ją zje. Polecam serdecznie:hp:
Ps. Kolega wyżej sugeruje się suchymi wynikami :p
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie ISL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Delhi Dynamos - ATK
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.95
Bukmacher: Forbet
Analiza: 3 kolejka w Indiach. Gospodarze do tej pory rozegrali 1 mecz - remis u siebie. Goście 2 porażki na własnym boisku. Ubiegły sezon Delhi zakończył na 8 miejscu, ATK na 9 miejscu; w lidze jest 10 drużyn. W h2h w czterech meczach na boisku w Delhi 3 remisy i 1 zwycięstwo gospodarzy 4:3 po golu w doliczonym czasie gry. Oferta dzisiaj dość słaba, do zagrania tego typu skłonił mnie dobry kurs i duże znaczenie własnego boiska w Indiach. W ośmiu meczach między tymi zespołami tylko raz wygrała drużyna przyjezdna. Jeśli dziś wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
⛔ 100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lorca - Leonesa
Typ: gol Lorca
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bardzo mocna u siebie Lorca zagra z Club Leonesa. Początkowe rundy Copa del Rey zawsze są bardzo wyrównane i bardzo często bywa tak, że drużyny z 3/4 ligi dają radę awansować do rundy, która daje możliwość gry z Realem Madryt czy Barceloną, co już samo w sobie jest idealną promocją dla biedniejszego zespołu. W tym meczu trudno wskazać faworyta - bukmacher stawia na Club Leonesa, bo ich ostatnia forma jest faktycznie dobra, jednak Lorca to zespół, który nie tak dawno grał na tym samym poziomie i rywalizacje tych drużyn w 2017 roku na boisku gospodarzy - były dla nich korzystniejsze, ponieważ padały rezultaty 2-0 i 1-1.
Faworytem do awansu być może są goście, ale gol gospodarzy także wydaje się bardzo prawdopodobną opcją, którą wam dzisiaj polecam.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej:
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bańska Bystrica - Skoda Pilzno
Typ: obie strzelą w 1 tercji
Kurs: 2.48
Bukmacher: fortuna
Kolejny mecz w LM o pietruszkę. Pilzno z kompletem zwycięstw, Bańska bez szans na awans. Obie drużyny spotkały się w zeszłym tygodniu w meczu o nic i padł wynik 6-4. Myślę,że dzisiaj też należy spodziewać się wysokiego wyniku. Obaj trenerzy wypowiadają się w podobnym tonie: szanse dostaną młodzi gracze i Ci mniej eksploatowani, będą mogli się pokazać i zagrać ofensywny szybki hokej. Myślę,że nikt nie będzie tutaj murował dostępu do bramki ryzykując kontuzję,raczej ekipy będą wymieniać ciosy tak jak to miało miejsce w Pilznie.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaWłochy Serie C – grupa A
Godzina: 20.30
SS Robur Siena ( 16 ) – AC Cuneo 1905 (13)
Typ:
Siena wygra
Kurs: @ 1.77
Bukmacher: 1xbet
S.S Roburr Siena to bezpośredni spadkobierca zespołu Calcio Siena, który jeszcze w sezonie 2009/10 występował w Serie A. Ale późniejsze zawirowania sprawiły ze ten klub w 2014 roku zbankrutował, jednak już w sezonie 2014/15 został zgłoszony jako Robur Siena do rozgrywek Serie D. Wygrał od razu te rozgrywki i od trzech sezonów występują na poziomie serie C. W poprzednim roku o krok od awansu bo zajęli drugą lokatę, tracąc tylko punkt do Livorno. Potem doszli do finału playoff ale przegrali z Cosenza. Teraz w lecie kilka wzmocnień z De Santis’em Z Romy i Mattia Aramu z Torino na czele i cel pozostaje nie zmieniony, czyli awans do Serie” B”. Jak na razie na dalekim 16 miejscu w tabeli ale to konsekwencja rozegrania zaledwie trzech spotkań ligowych. W żadnym z nich nie odnieśli wygranej choć grali dwa razy na własnym boisku co już stanowi dostateczną dawkę motywacji dla zespołu do odniesienia w końcu pierwszej wygranej w sezonie.
AC Cuneo zdobyło promocje do Serie C w sezonie 2016/17 i w premierowych występach na tym poziomie rozgrywek zajęło przed ostatnie miejsce w lidze, co oznaczało udział w playoff o utrzymanie. Udało się to zrobić i teraz ponownie graja na poziomie Serie C. W lecie sprowadzili sporo nowych zawodników ale przeważnie to gracze z okolicznych klubów regionalnych a w sześciu przypadka zawodnicy, którzy nie mieli klubu. Nie spodziewam się jakiejś diametralnej zmiany w poczynaniach tej ekipy i chyba nic oprócz ponownej walki o utrzymanie ich nie czeka. Do tej pory rozegrali piec meczy gromadząc pięć punktów, Tylko raz udało im się wygrać z Olbia na własnym boisku 1-0. Strzelili zaledwie trzy bramki.
Jeżeli Siena poważnie myśli o awansie to czwarty mecz ligowy to już najwyższa pora na komplet punktów tym bardziej przed własną publicznością.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:30

Spotkanie: Trefl Gdańsk - GKS Katowice
Typ: Trefl Gdańsk -1.5 seta
Kurs: 2,03
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Jak dla mnie fajna jest ta opcja. Katowice u siebie z Olsztynem jednak wygrały, ale jakie oni przewagi tracili w dwóch ostatnich setach. tj. trzecim i czwartym pokazuje, że ta drużyna gra dużymi falami i potrafią stracić praktycznie każdą przewagę punktową. Teraz czas na kolejny pojedynek Katowiczan z zespołem, który osłabił się względem poprzedniego sezonu. Gdańsk wygląda mocniej od Olsztyna. &quot;Zapchali&quot; dziury po przednich liderach lepiej niż w Olsztynie, po tego mają lepszą głębie składu, do tego grają dzisiaj z GKSem u siebie. Doświadczony skład z doświadczonym trenerem moim zdaniem powinien z kwitkiem odprawić gości. Gdy w meczu z Olsztynem w zespole GKSu było gorąco wielu zawodnikom drżały ręce w ofensywie, ataki nie były kończone, AZS rozbijał ich floatami. Drużyna gości złożona jest z dość dobrego Plusligowego poziomu, ale tylko tyle, możliwości Trefla oceniam znacznie wyżej nawet po przedsezonowych roszadach.
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Energa MKS Kalisz - Górnik Zabrze
Typ: 2 / handicap -3.5 (Górnik wygra różnicą co najmniej 4 goli)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj gra Superliga. Jedno ze spotkań zostanie rozegrane w Kaliszu. Będący w głębokim kryzysie i nie spełniający przedsezonowych oczekiwań MKS podejmie doskonale spisujący się Górnik Zabrze. Faworytem są oczywiście goście.
Co przemawia za takim typem? MKS obojętnie czy gra u siebie, czy na wyjeździe to ostatnio przegrywa. W zeszłym sezonie w Kaliszu była twierdza, którą przez długi czas potrafiły zdobyć tylko dwie najlepsze drużyny w kraju. Teraz kto przyjeżdża to wygrywa (wyjątek Stal Mielec), a gospodarzom nie pomagają nawet szczelnie wypełnione trybuny i głośny doping. Mimo, że skład MKS-u został latem wzmocniony to wyniki są dużo gorsze niż w ubiegłym roku. Zawodzi m.in. czołowy zawodnik poprzedniego sezonu Kiryl Kniazeu. Po odejściu Edina Tatara bramka również nie prezentuje się dobrze, a ściągnięty reprezentant Białorusi Padasinau nawet do pięt nie dorasta byłemu, kaliskiemu golkiperowi. Zespół zawala przede wszystkim drugie połowy.
Jeśli zaś chodzi o Górnika to od początku sezonu prezentuje on znakomitą formę. Pozostawienie w pokonanym polu Wisły Płock czy Azotów Puławy robi wrażenie i te wyniki pokazują, że Zabrzanie będą się bić o wicemistrzostwo. Jeśli oczywiście nie zawalą końcówki sezonu jak w poprzedniej kampanii.
Historia spotkań z poprzednich rozgrywek również wskazuje na Górnika (wygrane 32-24 w Kaliszu i 33-26).
Tak więc faworyt jest tylko jeden i sądzę, że wygra bez problemu. Pytanie tylko jaką różnicą bramkową. Gospodarzom może nawet nie pomóc podobno rozgrzany już stołek trenera. Może zawodnicy będą chcieli jakoś pomóc swojemu szkoleniowcowi, ale wg mnie ich umiejętności i forma nie są na tyle duże by dzisiaj pokonać rewelacyjnego Górnika. Można też spróbować zagrać jakiś handicap bramowy na Górnika, ale w drugiej połowie, gdyż tak jak wspomniałem w wielu spotkaniach to właśnie po przerwie zawodnicy MKSu zawalają mecze.
⛔100
 
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Luksemburg (Luksemburg), twarda (w hali)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Petković vs Siniakova
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie pomiędzy dwoma ciekawymi tenisistkami, moim zdaniem pewniejsza gra wydaje się na Panią Siniakovą, nie ze względu na Jej lepszy o niebo wizerunek ale o wysoki ranking w deblu i około 30 pozycji różnicy w rankingu WTA. Nim ostatni kur zapieje stała stawka 10 000 groszy powinna przynieść profit. Czeszka powinna wygrać po raz trzeci tą konfrontację, jest to młoda i dobrze wyszkolona technicznie zawodniczka

Powodzonka :movember:
⛔100
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera C Metropolitana
Spotkanie: Argentino de Quilmes - Sportivo Dock Sud
Typ: BTTS + Sportivo Dock Sud

Kurs: 12.00
Bukmacher: Unibet

Godzina: 20:30
Analiza:

Argentyńska 4 liga lubi serwować duże kursy i taki dzisiaj pobieram.
Gospodarze miejsce 11, punktów 12, bilans bramkowy 13/13, mecze: 3w 3r 3p zmierzą się z nadzwyczaj dobrze spisującą się drużyną Sportivo Dock Sud miejsce 9, punktów 14, bilans bramkowy 7/6, mecze: 4w 2r 3p.
Typ głównie kierowany ostatnimi wyjazdami gości które wygrali kolejno z Villa San Carlos (3 miejsce) 0:1 oraz z drużyną Club Lujan (19 miejsce) 1:2 i właśnie z tymi ostatnimi którzy mają bilans bramkowy 7/13 padł BTTS i Goście wygrali.
Na ten moment Dock Sud może pochwalić się 3 miejscem w tabeli jeżeli chodziodefensywę gdyż stracili tylko 6 bramek. Jako że Quilmes lubi postrzelać wydaję mi się że uda im się strzelić jedną bramkę.
Typ bardzo ryzykowany.
Przewidywany wynik: 1:2
Można też spróbować za grosze pograć Quilmes do przerwy -&gt; Dock Sud wygra mecz po kursie: 56.00 :eek:
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
R 669,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, PFL Center
Godzina: 18:30
Spotkanie: Torpedo Moskwa – Chimki 2
Typ: poniżej 3,5
Kurs:
1,67
Bukmacher LVBet
Analiza:


W Rosji z reguły padają wyniki underowe. Taką zależność zaobserwowałem jakiś czas temu i tak jak overy w Holandii staram się co jakiś czas wypatrzeć coś interesującego na wschodzie. Dzisiaj wpadł mi w oczy mecz w Moskwie. Torpedo rozgrywa zaległy mecz z rezerwami Chimki. Gospodarze po 12 kolejkach zajmują pierwsze miejsce po zdobyciu aż 34 punktów (11 zwycięstw i remis) ale z bilansem bramkowym 19:2. Daje t zdobyte mniej niż 2 bramki w meczu. Goście prawie na drugim końcu tabeli – przedostatnia pozycja z 8 punktami i bilansem 10:29. Co daje stracone ok 3 gole na mecz przy strzelonej prawie 1 bramce. O zdobyczach w dzisiejszym meczu przyjezdnych nie myślę, ale sądzę, że stracą max trzy bramki i spotkanie zakończy się under 3,5 bramki, Jak będzie zobaczymy, ale jestem dobrej myśli.
✅67
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Efes Stambuł - Zalgiris Kowno
Typ: 1 (ahc 0:3,5)
Kurs: 1.70
B
ukmacher: 1xbet

Analiza:
Euroliga. Efes Stambuł podejmuje na własnym parkiecie Zalgiris Kowno. Ogólnie w takim spotkaniu niespodzianka mnie nie zaskoczy, a tą będzie wygrana gości, ale z drugiej strony Efes dobrze rozpoczął sezon, same wygrane m.in z Fenerbache w superpucharze czy pierwszy mecz Euroligowy wysoko na wyjeździe z Bayernem. Ogólnie Efes wydaje się mocniejszy niż przed rokiem, doszło kilku ciekawy zawodników jak np. Larkin. Cóż turecka ekipa powalczy nie raz z najmocniejszymi a do takich nie należy litewska ekipa. Zaskoczyli przed rokiem, w tym sezonie jednak nie grają nic specjalnego a nawet obecnie chyba lekki kryzys się wdarł już bo najpierw porażka z Baskonia u siebie ( a jednak Zalgiris to bardziej ekipa własnego parkietu ), a następnie porażka także u siebie z Neptunasem w lidze. Cóż znając moje szczęscie akurat teraz się przełamią, ale jeżeli to nie to stawiam spokojną wygraną Efesu i raczej tak powinno być.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 20:15
Spotkanie:Wisła Płock-Vive Tauron Kielce
Typ: Wisła Płock +2,5 bramki w 1 połowie
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie.Dziś pod lupę wybrałem spotkanie z naszej polskiej superligi pomiedzy Wisłą Płock a Vive Tauronem Kielce.Obie ekipy co roku biją sie o mistrza Polski i w ostatnich latach to cały czas wygrywala ekipa z Kielc.Ostatnie 5 spotkan bezposrednich na korzysc gosci.Wydaje mi sie ze ekipa Wisły Płock jezeli mysli o zwyciestwie to nie moze przegrac wysoko 1 połowy.Mój typ na to spotkanie to +2,5 bramki w 1 połowie w stronę gospodarzy po kursie 1.73 w Unibecie.Wisła Płock ostatnio spisuję sie dosyć słabo ale mecze z Vive były dla nich bardzo ważne i wyrównane i nie chce mi sie wierzyc aby goscie juz w 1 połowie mieli ponad 3 bramkową przewagę.Licze na dobra 1 połowę gospodarzy.Powodzenia!!!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Koszykówka, Euro Cup
20:45
Valencia - Partizan
Typ: 1 połowa dnb Partizan
Kurs: 5,50
Iforbet
Partizan w 2 meczach Eurocupu zrobil dwa łamance x/1 w meczu 1 kolejki na wyjeździe, zaś w domu w 2 kolejce 2/1. Stąd moje przypuszczenia co do typu na dzis. Może dzisiaj im się uda kolejne 2/1 tym razem na wyjeździe. Na wypadek remisu na ht zabezpieczam się dnb. Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom