>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 17. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
San Lorenzo V Belgrano
Typ: bramkowy remis
Kurs: 5.00
Bet365
San Lorenzo jest tu zbyt duzym faworytem. Dwa ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami to remisy 0-0. I jak tu nie kochac tej ligi. Remis goni kolejny remis i konca nie widac. Belgrano na wyjeździe to dopiero definicja i wizytówka tej ligi ????. W tym roku z 17 meczy az 13 remisów w lidze! Stawiam na kolejny remis. Na wyjeździe w tym sezonie Belgrano 1-5-1. San Lorenzo 5-2-1 u siebie. niby imponujacy bilans meczy u siebie, ale to o niczym nie swiadczy. Sa bardziej zmotywowana druzyna, bo w przypadku wygranej i korzystnemu dla nich rezulatatowi w innym meczu wskakuja na fotel lidera. Gospodarze beda oslabieni brakiem Walter Kannemann (Obronca, 9/0) i Julio Buffarini (pomocnik, 14/1), ktorzy pauzuja za kartki. Kontuzjowani sa napastniocy Veron (8/1) i Cauteruccio (6/5!). Goscie w pelnym skladzie. Oslabienia po stronie gospodarzy jak i trudna do pokonania ekipa belgrano na wyjeździe sprawiają ze remis w tym meczu ma najlepsze value. Mysle ze wieksze szanse na objecie prowadzenia ma wyposażone w dobry nastrój po ostatniej wygranej Belgrano i sadze ze obejmą prowadzenie w pierwszej polowie, tym samym łamiac serie gospodarzy bez straconego gola u siebie od 6 spotkan ligowych. Gospodarze przycisna w drugiej polowie i strzelą, ale meczu nie wygrają. Dzisiaj w Argentynie bylo 0-0, gdzie w meczach gospodarzy obie druzyny poprzednio strzelaly i tracily wiec teraz gdy mamy gospodarza czesto utrzymujacego czyste konto stawiam na przekor stawiam na bramki z obydwu stron oraz wynik 1-1, ni mniej ni wiecej :]
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ: Golden State Warriors -8,5 pierwsza polowa
Kurs: 1,91
Bukmacher: william hill
Do Oakland przyjeżdża Utah, obecnie drużyna z najgorszym bilansem. Ostatni mecz Spurs nie najgorszy, lecz trudno się nie dziwić bo Jazz zawsze byli znani z dobrej gry na własnym parkiecie. Tym razem zagrają z Warriors i szanse na ich wygraną są mało prawdopodobne biorąc pod uwagę formę gospodarzy. Przypuszczam, że Golden State rozpocznie spotkanie na najwyższym poziomie, zrobią sobie przewagę i Jackson wpusci rezerwowych. Pierwsze połowy praktycznie zawsze wychodzą na plus graczom Wojowników, a grając z takim rywalem jak Jazz swoje +10 powinni zrobić przed przerwą. Co prawda Favors i Hayward grają naprawdę nieźle, to i tak nie będą w stanie przeciwstawić ofensywie GSW. Gospodarze są w niesamowitym gazie szczególnie strzeleckim, trafiają świetnie z dystansu a ich dyspozycja w Oakland jest na najwyższym poziomie. Inaczej mówiąc - Utah raczej nie stworzy większego zagrożenia i Golden State pewnie pokona przeciwnika. Jazz b2b, Warriors odpoczęli po wymagającym pojedynku z Thunder i jak najbardziej wyjdą wypoczęci na parkiet.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Spotkanie: Sao Caetano-Joinville
Typ: 1/1
Kurs -4.80
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z drugiej ligi brazylijskijej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Sao Caetano , aktualnie zajmujące ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji , do tej pory zgromadzili zaledwie 32 oczka na swoim koncie i praktycznie już stracili szanse na utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie. Ich rywalem będzie ekipa Joinville , zajmująca 7 pozycje z dorobkiem 53 punktów , faworytem dla mnie w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy która na własnym stadionie w bieżącym sezonie zdobyła 25 punktów,i są jedną z ekip które straciły najmniej bramek. Goście natomiast w tym spotkaniu nie mają już praktycznie o co grać do pierwszej trójki daleko, utrzymanie już maja zapewnione, tak więc myślę że lepszą motywację do zdobycia jakichkolwiek punktów w tym spotkaniu będzie miała ekipa gospodarzy , która jak juz napisałem wcześniej żegna się z tymi rozgrywkami przynajmniej na 1 sezon. Stawiam na Sao Caetano ponieważ uważam że w jednym z ostatnich spotkań u siebie będą chcieli podziękować kibicom za wsparcie podczas całego sezonu., goście na wyjazdach ostatnio mnie jakoś nie przekonują. Myślę że gospodarze są w stanie wygrać do połowy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Sporty Walki, UFC
George St Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: George St Pierre (CAN)
Kurs: 1.40 Bwin
Analiza:
Wiele już zostało powiedziane na temat tejże walki, więc nie musiałbym już pisać analizy, ale że bardzo jaram się tą walką, jak i całą galą skrobnę coś od siebie.
Zaczynamy od zapasów, gdzie GSP jest o klasę lepszy w tym niż jego rywal, więc będziemy świadkami wielu sprowadzeń, na które Johny może być bez radny. Skuteczność obaleń George wynosi 75%.
Można śmiało rzec, że Johny ma jeden atut, którym jest piekielna lewa ręka. Ale... Tą lewą ręką nie upolował Condita ani Pudla, więc jak ma upolować wielkiego mistrza.
W tym, w czym dobry jest Hendricks GSP jest jeszcze lepszy.
Przewiduję sub w wykonaniu GSP, bo w parterze Hendricks niczym nie zagrozi mistrzowi. Polecam zagrać, że GSP przez poddanie, dla lubiących ryzyko. Kiedyś musi GSP ściągnąć ciężar z sędziów.

Let&#39;s get ready to rumble!
✅40
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena - Carpi
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 17.11.2013
Godz: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czternasta kolejkę włoskiej Serie B.
W meczu spotkają się Modena oraz Carpi.
Modena rozegrała w tym sezonie ligowym trzynaście meczy w których zdobyła dziewiętnaście punktów po pięciu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 18-13.
Carpi zdobyło czternaście punktów w swoich dwunastu meczach po czterech wygranych, dwóch remisach oraz sześciu porażkach co plasuje ich obecnie na szesnastym miejscu w Serie B, bilans bramek 9-15.
Gospodarze u siebie zagrali sześc razy wygrywając pięć razy oraz raz remisując, bilans bramek u siebie 13-3.
Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w swoich sześciu meczach po trzech wygranych oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-9.
mój typ w tym meczu to jedynka, Modena u siebie gra rewelacyjnie, strzela u siebie dużo bramek mało ich tracąc, jest najlepszą obecnie drużyną u siebie a Carpi lepiej gra na wyjazdach niż u siebie ale w tym meczu nie będzie to miało żadnego znaczenia ponieważ Modena ich pokona na swoim terenie.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina:NHL
Data i godzina: 17.11.2013 1:00
Spotkanie: TORONTO MAPLE LEAFS - BUFFALO SABRES
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: WilliamHill
Niektórzy zapewne będą się pukać w czoło gdy zobaczą czysty remis w hokeju na lodzie . Ogólnie na noc znalazłem i zagrałem 3 remisy oraz 4 spotkania na win trzy drogowo , ale to nie o tym bajka .
Spróbuje wytłumaczyć czemu tutaj może paść remis .
Obie druzyny grały ze sobą wczoraj i to Buffalo wygrało na własnej tafli 3-1 .
Po pierwszej tercji na tablicy wynikow było 0-0 .
W 6&#39; drugiej tercji Toronto objelo prowadzenie po golu Smith&#39;a ale juz 3 minuty pozniej było 1-1 gdy Ott strzelił bramke wyrównującą w grze w przewadze .
W 16 minucie Buffalo wyszło na prowadzenie po golu Foligno .
3 tercja to gol Buffalo do pustej bramku 28 sek przed koncem spotkania , Toronto do samego konca walczyło .
W tym spotkaniu Toronto oddało 33 strzały przy 27 strzałach Buffalo .
Gospodarze w Konferencji Wschodniej zajmują 5 miejsce z dorobkiem 23 pkt .
Gośćie jak narazie ostatnia 16 lokata z dorobkiem 11 pkt .
Ostatnie mecze Toronto to juz pasmo porazek i niektórzy juz pewnie grają na przełamanie tej passy ale kursiwo dzis na win jak na NHL mały ....
W : Buffalo 3-1
W : Minnesota 2-1 Pen.
W : Boston 3-1
D : NY Devils 2-1 Pen.
W : Vancouver 4-0
Ostatnie 5 spotkań to jedna wygrana i to po rzutach karnych .
Nieco lepiej wygląda sytuacja Buffalo na 5 ostatnic spotkań :
D : Toronto 3-1
D : LA King 3-2 Pen.

W : Anaheim 6-2
W: LA King 2-0

W : San Jose 4-5 Pen.
Toronto jak i Buffalo na ostatnich 5 meczy po dwa remisy .
Jak dotychczas Toronto 19 kolejek rozegranych w tym 4 remisy .
Buffalo na 21 kolejek - 4 remisy .
Ja zagrałem czysty remis bo szansa jest a jak bedzie zobaczymy a kurs wysoki .
Powodzenia .

__________________________________________________________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; to nic nie kosztuje , a będę miał motywacje do dalszej pracy .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: New York Islanders - Detroit Red Wings
Typ: 2
Kurs 2.55
Bukmacher: Expekt
17.11.2013 01:00
Analiza:
Wysoki kurs na skrzydełka mnie nie dziwi.Ostatnie pięć spotkań to wszystko porażki w tym cztery ostatnie to po doliczonym czasie.Zadyszka dopadła Detroit i już nawet buki zaczęły im wierzyć.Wyspiarze także nie zachwycają.Raz na jakiś czas wygrane spotkanie.Dziś myślę że już nie będzie żadnego doliczonego czasu bo ile można tak grać.Chociaż że NY dawno nie zanotowali takiego wyniku ale dla Red to już za dużo.Sądzę że dziś się obędzie już bez extra time.Stawiam na to że wygra jedna z drużyn i to będzie na korzyść gości.Skrzydełka w końcu muszą się przełamać mając takie gwiazdy w składzie.Nie mają az tak wymagającego przeciwnika gdyż wyspiarze nie należą do tuzów tego sportu.Ciężko z nimi się gra ale można wygrac przynajmniej jedną bramką.Sądzę że dziś to nastąpi na korzyść gości.Detroit w końcu złapię rytm i pokona w wyjazdowym spotkaniu Wyspiarzu.Powodzenia chłopaki, dziś serce przy was!!!
⛔100
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna I liga
Data i godzina: 17.11.2013 12:30
Spotkanie: Miedź - GKS Tychy
Typ: 2
Kurs: 6.00
Bukmacher: WilliamHill
Wobec kursu na będących na fali Tyskich nie można przejść obojętnie, po wykopaniu pseudotrenera Fornalika ta drużyna teraz wygląda podobnie jak w tamtym sezonie, czyli gra defensywna i upatrywanie szans w kontrach, w I ligowej rzeczywistości przynosi to paradoksalnie więcej punktów, z drużynami, które grają do przodu i są poniekąd upatrywane jako faworyci tej ligi, o czym przekonała się już kolejkę temu Katowicka gieksa, czy choćby 2 razy Cracovia w tamtym sezonie.
⛔100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Data i godzina: 17.11.2013 17:00
Spotkanie: BBTS Bielsko Biała - AZS Częstochowa
Typ: AZS Częstochowa -1,5 seta
Kurs: 3,00
Betsafe

Już jutro w malowniczej hali pod Dębowcem w Bielsku Białej, AZS Częstochowa zmierzy się z tegorocznym beniaminkiem ligi BBTS-em Bielsko Biała. Bukmacherzy w roli faworyta tego spotkania widzą gospodarzy. Dla mnie jest to trochę dziwne, ale płakać z tego powodu nie będę. Bielsko w tym sezonie wygrało zaledwie jeden mecz z Warszawska Politechniką i z dorobkiem 3 punktów plasują się na 11 miejscu w ligowej tabeli. Trzeba jednak przyznać, że w pięciu dotychczasowych kolejkach przyszło im się zmierzyć z Resovią, Kędzierzynem i Jastrzębskim Węglem. Nie ma co ukrywać szans w tych meczach nie mieli, jednak udało im się ugrać seta Jastrzębiu, było to jednak spowodowane bardzo słabą grą Jastrzębian, udowodnili swoja klasę w 4 secie, który wygrali 25-14. W meczu z treflem Gdańsk Bielsko także nie miało nic do powiedzenia i przegrało 3-0. Gra zespołu z Podkarpacia opiera się głównie na atakującym Jose Luizie Gonzalezie, który dostaje większość piłek. Jest to leworęczny atakujący, któremu nie można od początku wejść swobodnie w mecz, po kilku czapach jego skuteczność drastycznie spada i następuje blokada. Było to widoczne choćby we wspomnianym meczu z Gdańskiem. Jestem przekonany, że sztab AZS-u dokładnie rozpracował rywala i blok w jutrzejszym meczu spisze się dobrze. Para przyjmujących Michał Błoński i Słowak Martin Vlk spisuje się słabo i dobra zagrywka to klucz do wygrania z tą drużyną. Na rozegraniu gra Maciek Fijałek, zaś para blokujących to Bartek Buniak i Grzesiu Kokociński. Skład drużyny nie wygląda jakoś imponująco, ale trzeba przyznać, że grają dość stabilnie. Jednakże jest prosty sposób by ich pokonać, klucz do sukcesu to dobra odrzucająca od siatki zagrywka i przytrzymanie atakującego Gonzaleza. Wiadome jest nie od dziś, że AZS na zagrywce spisuje się bardzo dobrze, w ostatnim 3 setowym meczy z Gdańskiem 5 asów serwisowych i odrzucająca zagrywka. Po słabym przyjęciu rozgrywający Trefla musiał grać wysoką czytelna piłką i skrzydłowi nie radzili sobie z blokiem częstochowian, trzeba wspomnieć o 7 punktowych blokach ekipy z pod Jasnej Góry. Jestem przekonany, że jeżeli AZS Częstochowa zagra podobny mecz do tego z Gdańska to jutro obejrzymy 3 setowy pojedynek. Michał Bąkiewicz i Dawid Murek gwarantują dobre przyjęcie, w ostatnim meczu 77% pozytywnego przyjęcia. Do tego dodamy naszego libero Kube Bika, który co raz lepiej prezentuje się w obronie i nasze tyły wyglądają świetnie. Świetny mecz rozegrał Michał Kaczyński, którego trener Kardos wystawił na ataku. Jak widać Michał świetnie czuje się na tej pozycji i miejmy nadzieję jego gar przysporzy nam wielu pozytywnych emocji. W jutrzejszym meczu niestety nie zagra Vesely, który doznał urazu kolana. Jest to kiepska wiadomość, jednak w Częstochowa zawsze słynęła w młodych zdolnych środkowych i trener bez problemu załata tą lukę. Moim zdaniem AZS Częstochowa ma więcej do zaoferowania niż Bielsko i dlatego warto na nich postawić. Kursy strasznie poleciały w dół. Jutro zadaniem dla zawodników AZS-u będzie wyeliminowanie Gonzaleza i trzymanie zagrywki. Jeżeli to zda egzamin to jestem pewny, że Azetesiaki wywiozą z Bielska Cenne punkty. Polecam i pozdrawiam.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J2-League
Spotkanie - Thespa Kusatsu : Vissel Kobe
Typ - Thespa Kusatsu
Kurs - 5.50
Bet365

Końcówka sezonu w J2-League , do końca pozostało 2 kolejki ja wybieram pojedynek w którym jedna z drużyn musi jeszcze walczyć o pozostanie mam tu na myśli gospodarzy tego pojedynku Thespa Kusatsu która zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce czyli 20 oto ich sytuacja i bilans 9-11-20 br. 40:58 i 4 pkt przewagi na spadkowiczem Gifu czyli trzeba walczyć najlepiej o pełną pulę aby już w przedostatniej kolejce zapewnić sobie byt , zadanie może i bardzo trudne bo na ich stadion przyjeżdża wicelider rozgrywek Kobe ale wicelider ma już zapewniony awans bo przewaga nad goniącymi to 9 pkt czyli już w nowym sezonie bedą pierwszoligowcem i tu upatruję właśnie że goście nie dadzą z siebie 100% możliwości a raczej będą chcieli rozegrać to spotkanie i następne i skończyć sezon , zresztą gdy zajrzymy do ich H2H to Kobe tutaj nie spisuje się jakoś wyjątkowo dobrze bo popatrzmy ich bilans ogólny to 2-1-2 i10:10 w bramkach natomiast na stadionie Kusatsu bilans 1-1-0 i br. 4:3 , w swoim ostatnim meczu na swoim terenie gospodarze zdobyli komplet pkt pokonując Okayamę 2:1 a ostatni pojedynek zremisowali z Gainare Tottori 1:1 , natomiast wicelider swój ostatni mecz przegrał z Sapporo 1:0 tak więc liczę że gospodarze wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i też będą świętować pozostanie w lidze wygrywając z Kobe a kurs kuszący !
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
1 liga
Kolejarz Stróże - Puszcza Niepołomice
typ: 2
kurs: 4
buk: bet-at-home
analiza:
Już jutro o godzinie 14:00 dojdzie do spotkania pomiędzy zespołem Kolejarza Stróże, a zespołem Puszczy Niepołomice. Faworytem tego spotkania są gospodarze... Ja uważam nieco inaczej. Niepołomiczanie to drużyna, która miała ciężki okres. Seria porażek, niestabilna defensywa. Wydaje się jednak, że to wszystko już za nimi, ponieważ dwa ostatnie mecze były dla nich zwycięskie, a na dodatek stracili w nich tylko jednego gola. Niepołomiczanie na pewno będą chcieli wygrać ten mecz, gdyż zwycięstwo pozwoli im wydostać się ze strefy spadkowej. Więc przygotowania do drugiej rundy byłyby spokojniejsze. Kolejarz jest to przeciętna drużyna, grająca z reguły z kontry. Zajmują bezpieczne 11 miejsce z dorobkiem 20 pkt. Gospodarze nie potrafią wygrać od 7 spotkań. Ostatnie zwycięstwo odnieśli we wrześniu pokonując Okocimski Brzesko. Oba zespoły spotkały się naprzeciw siebie tylko raz i mecz zakończył się remisem 2:2. Uważam, że patrząc na formę obu zespołów szanse na zwycięstwo Puszczy są większe niż na wygraną gospodarzy. Dlatego warto zagrać po takim kursie.
Pomogłem?Daj dzieki
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 0

nextion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Eerste Divisie
Data i godzina: 17.11.2013 12:30
Spotkanie: Jong Ajax - Sparta Rotterdam
Typ: Sparta Rotterdam -1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich serdecznie. Swoją przygodę tutaj pragnę rozpocząć pojedynkiem pomiędzy rezerwami Ajaksu, a Spartą Rotterdam. Już sama pozycja w tabeli pokazuje nam kto powinien dominować od pierwszej do ostatniej minuty tego spotkania. Szesnaście miejsc różnicy, oraz bilans ostatnich meczy wskazuje zdecydowanie na gości z Rotterdamu. Gospodarze notują siedem porażek z rzędu, tracąc przy tym 23 bramki. Sparta natomiast na siedem ostatnich spotkań przegrała tylko raz i to z liderami tabeli. Myślę, że właśnie ta ostatnia porażka z Dordrecht przed własną publiką zmobilizuje ich do pokaźnego wygrania tego pojedynku. Gorąco polecam i pozdrawiam.
⛔100
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
siatkówka - Plusliga
mecz : Czarni Radom vs. Effector Kielce
typ : Czarni Radom -1,5
Kurs : 1,85
buk : Expekt
Czarni Radom znajdują się ostatnio w świetnej formie. W ostatnich 3 meczach zdobyli komplet 9 punktów pokonując Bydgoszcz na wyjeździe (3:1) oraz u siebie Skrę Bełchatów (3:1) i Politechnikę Warszawską (3:0). Po dołączeniu i zaaklimatyzowaniu się reprezentanta Holandii, atakującego Wytze Kooistry, Czarni prezentują się bardzo dobrze w ataku. Dodatkowo synteza doświadczonego Niemca Dirka Westphala i młodego wychowanka WKSu Jakuba Wachnika na przyjęciu doskonale zdaje egzamin. Mocnym punktem jest też libero Kowalski, który szczyci się ku zaskoczeniu wielu najlepszymi statystykami w lidze. Ostatnio wysoką formę prezentuje też rozgrywający i za razem kapitan Wojskowych Bartek Neroj. Wielkim atutem Czarnych jest atmosfera panująca w hali radomskiego MOSiRu. Ponad setka ultrasów (którym także jestem ???? ) ździera gardła ku chwale WKSu
Effector Kielce z kolei ostatnio przegrał z AZSem Olsztyn we własnej hali 1:3. Według mnie oprócz nieregularnego Jungiewicza, nie mają armaty w ataku.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaPlusliga 2013/2014
Spotkanie: BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: Unibet
Data i godzina: 17.11.13 17:00

Dziś o godz. 17:00 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej przy ulicy Karbowej 26 w Bielsku-Białej zostanie rozegrany mecz ligowy Plusligi pomiędzy BBTS-em a AZS-em Częstochowa. Goście zajmują 10. pozycję, gospodarze są na 11. miejscu.

Beniaminek z Bielska wygrał tylko jeden z 5 meczów ligowych, z Politechniką Warszawską 3:1. Mecze z Rzeszowem, Kędzierzynem oraz Gdańskiem kończyły się klęskami do zera, natomiast ostatni mecz BBTS-u to przegrana w Jastrzębiu 1:3. W drużynie gospodarzy znajdziemy takich zawodników jak Grzegorz Kokociński – były gracz m.in. AZSu Częstochowa z którym zdobywał Mistrzostwo oraz Puchar Polski, Milos Stojković – były gracz Lube Banca Macerata, Olimpiakosu Pireus oraz Panathinaikosu Ateny, zdobywca Pucharu CEV z 2006 roku oraz Maksim Akimienka, Jose Luiz Gonzales i Martin Vlk .

Częstochowski AZS odniósł w ostatnim meczu ligowym zaskakujące, ze względu na sam fakt oraz rozmiary wyniku, wyjazdowe zwycięstwo z Lotosem Trefl Gdańsk 3:0. AZS to drużyna będącą mieszanką młodej krwi i siatkarskiego doświadczenia. W składzie Częstochowian ujrzymy takich graczy jak Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Jakub Vesely, czy też Michał Hebda, Michał Kamiński i Michał Kaczyński. Prawdopodobnie w meczu nie wystąpi Miłosz Hebda, który doznał w meczu z Effectorem skręcenia stawu skokowego. Sam zawodnik w wywiadzie dla sport.pl stwierdził, iż najprawdopodobniej powróci do gry podczas ligowego starcia Częstochowy z Olsztynem.

Ostatni pojedynek miedzy tymi ekipami odbył się w sezonie 2003/2004, ze względu na fakt iż ekipa z Bielska długi czas znajdowała się poza najwyższą fazą rozgrywek. W Bielsku padł wynik 3:0 dla AZSu, w rewanżu w Hali Polonia Częstochowianie wygrali po tiebreaku 3:2.

Sądzę, iż będziemy świadkami wyrównanego meczu zakończonego ostatecznie zwycięstwem gości.
⛔100
 
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls vs Indiana Pacers
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Danie główne dzisiejszej nocy zacznie się o 2:00. Gospodarze Bulls podejmą niepokonaną jak do tej pory ekipę Pacers. Oczekiwania przedsezonowe w Chicago były jak i nadal są bardzo duże. Bilans gospodarzy przedstawia się średnio (4-3) lecz starcza on na 3 miejsce w konferencji wschodniej za Miami i Indianą. Wszystkie porażki Bulls miały miejsce na wyjazdach. Na własnym parkiecie żadna drużyna nie była w stanie ich powstrzymać. Pacers mają znakomity start, 9 rozegranych meczy i wszystkie wygrane. Chciałbym zwrócić uwagę, że 66% spotkań grali u siebie a te wyjazdowe choć też wygrane wyglądają nieciekawie. Na 3 mecze żadnej przekonującej wygranej, kolejno 5, 8 i 5 punktami. Każda seria ma swój koniec i myślę, że stanie się to dzisiaj.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina, 1. liga
NK Vitez - Borac Banja Luka
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Weekend w tym tygodniu to zdecydowanie nie najlepszy okres dla bukmacherów, którzy przeważnie obstawiają piłkę nożną. Można jednak wypatrzeć takie perełki jak ta, którą mam zamiar dziś przedstawić - spotkanie ligi w Bośni i Hercegowinie pomiędzy NK Vitez i Borac Banja Luka.
Z racji tego, że w tym tygodniu żadnego meczu nie gra reprezentacja BiH w jutrzejszym meczu zagra najgroźniejsza para ligi - Stokić-Delmic. Razem póki co strzelili w 16 meczach tyle samo bramek i bardzo prawdopodobne, że jutro ten bilans powiększą, gdyż oboje ostatnio zawodzili, a jest to fantastyczny mecz na przełamanie.
Borac Banja Luka to najlepsza drużyna ligi. Zdobyli 34 punkty w dotychczasowych meczach. Ponadto Banja Luka musi ten mecz wygrać, aby nie stracić pozycji lidera. Druga drużyna Zeljeznicar bowiem w tym tygodniu ma przerwę i za 6 dni grają z tym samym przeciwnikiem co Banja Luka, lecz u siebie, a na własnym stadionie z pewnością nie będą mieli problemów z tak słabą drużyna na wyjazdach jak NK Vitez.
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Towarzyskie, piłka nożna,
LUX - CZARNOGÓRA
Typ - 2
kurs - 1,44
buk - Sportingbet
Analiza:
O tym co na koniec eliminacji pokazała Czarnogóra to lepiej zapomnieć, uważam tak nawet jako Polak, a gdybym był Czarnogórcem to pewnie tak szybko bym tego nie zapomniał. Przegrana u siebie z Mołdawią 2:5, i gdzie realnie mieli szanse na baraże, to katastrofalne podknięcie. Oczywiście nie można tego poprawić, ale jest szansa aby lekko zmienić nastroje gorącym kibicom z południa Europy.
Na kim można punktować w rankingu FIFA jak nie na drużynie z Księstwa, ładny kurs, do jakiegoś dubla, ewentualnie pewne trio, jak znalazł.
Polecam.
A pewniakiem jest to, że jeżeli za dużo wypijesz to będziesz miał KACA;).
✅44
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Czarni Radom - Effector Kielce
Typ : Effector
Kurs : 2,90
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Ten mecz to coś więcej niż zwykła sportowa rywalizacja. Od lat między siatkarskimi Kielcami a Radomiem panuje obustronna nienawiść. Jeszcze za czasów drugiej ligi pojedynki między ówczesnym Fartem Kielce a Czarnymi należały do najbardziej emocjonujących, a zarazem najsmutniejszych dla Radomian, ponieważ 2 razy z rzędu Kielce zabierały Czarnych awans.
Teraz oba zespoły spotykają się w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale jeśli chodzi o kibiców nic się nie zmieniło.
Dlaczego Effector?
To proste. Czarni mają potencjał, ale jest to wciąż zespół bardzo nierówny. Kooistra na ataku nie daje gwarancji równej gry na skrzydłach. Wachnik niedawno grał jako junior, Westphal również bez rewelacji, ale na walkę o miejsca 5-8 wystarczy. Widziałem Neroja na żywo, widziałem jego grę w telewizji i widać gołym okiem, że mimo doświadczenia zbyt często ponosi go fantazja. Wrzuca zawodników w siatkę, nie dociąga - ogólnie masa błędów.
Cały pic polega na tym, że Czarni co jakiś czas grają jak z nut, dosłownie. Tak się działo w meczu ze Skrą czy zespołem z Warszawy.
Zespół z Kielc nieco dłużej występuje na parkietach ekstraklasy. Ogranie w tych rozgrywkach jest równie ważne jak forma fizyczna. Stąd mój typ, bo kadra zawodnicza stoi na podobnym poziomie, a śmiem zaryzykować, że Effector ma w składzie parę perełek więcej, oczywiście wstępnie oszlifowanych.
✅190
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Deportivo - Mallorca (Hiszpania, Segunda Division)
Powyżej 2,5 gola
2,20
Bet365

Deportivo po raz kolejny zagra o swojej ukochanej 12 w południe. Ich mecze bywają dość monotonne, ale z pewnością nadchodzący mecz z Majorką może być iskrą zapalną. Po pierwsze, zmierzą się ze sobą spadkowicze z poprzedniego sezonu. Po drugie, szkoleniowcem gości jest obecnie Jose Luis Oltra, czyli ten, który został zwolniony z Deportivo w grudniu zeszłego roku, gdy Deportivo notowało fatalne wyniki. To właśnie Vazquez go zastąpił i mało brakowało, by utrzymał zespół w lidze. Dodatkowo, Olta z Galicji odchodził skonfliktowany z prezesem Deportivo, Lendoiro.

Na pewno trener Majorki postara się o motywację dla swoich piłkarzy, bo będzie to dla niego cholernie ważny mecz. Teraz jego sytuacja w nowym klubie również nie jest kolorowa, ale póki co zarząd klubu z Balearów nie traci cierpliwości. Oglądałem ich mecz przed 2-3 kolejkami z Recreativo i gospodarze w tamtym meczu stworzyli sobie o wiele więcej sytuacji i myślę, że starcie z Deportivo może wyglądać podobnie. Vazquez po raz pierwszy możne spróbować ustawienia z dwoma napastnikami, co w tym sezonie jeszcze mu się nie zdarzyło.

Jeśli chodzi o osłabienia to w dalszym ciągu kontuzjowany jest Wilk, a teraz zabraknie również Laure, który ma problem z udem. Laure to prawy obrońca, który jest podstawowym zawodnikiem. Kaka również nie wystąpi w tym meczu. Jest to środkowy obrońca, ale ostatnio grał tylko ogony w roli zmiennika. U gości zabraknie Nsue, który wyjechał na zgrupowanie repry Gwinei Równikowej, czyli ekipy, która właśnie grała z Hiszpanami w tym bulwersującym starciu, które wzburzyło wiele środowisk w kraju z Półwyspu Iberyjskiego. Chodzi o nagminne łamanie praw człowieka w tym kraju, a Hiszpanie dodatkowo grali ten mecz towarzyski za dość grubą kasę. To taki krótki wątek informacyjny. W zespole Majorki zabraknie również defensywnego pomocnika, Martiego. O ile na początku sezonu zawodnik opuścił kilka spotkań tak teraz stanowi trzon zespołu więc jego brak pozostawi sporą wyrwę.

Gram overa. Brak obrońcy u gospodarzy, możliwa gra dwójką napastników, a do tego niewyrównane porachunki trenera. Mallorca również bez swojego asa w środku pola więc ja z przekonaniem kładę na ten over. Pisałem o nudnych meczach Deportivo? Po jutrzejszym starciu to będzie przeszłość
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom