>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Regionalliga West
Godz: 19:30
Spotkanie: SV Rödinghausen - SC Wiedenbrück
Typ: SV Rödinghausen
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na czwarty szczebel niemieckich rozgrywek a mianowicie Regionalliga West.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Häcker-Wiehenstadion zmierzą się ze sobą miejscowe Sportverein Rödinghausen a w gościach pojawi się ekipa SC Wiedenbrück 2000.
SV Rödinghausen w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyło 27 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast SC Wiedenbrück plasuje się na 6 pozycji w tabeli niemieckiej Regionalliga West zdobywając 25 oczek w swoich rozegranych 16 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoi terenie w tym sezonie ligowym 5 zwycięstw, remis oraz przegrana i bilans bramek 21-12 zaś goście w delegacjach 4 wygrane oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 15-12.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym plasują się w czołówce ligowej strzelając bardzo dużo bramek, grając u siebie bardzo dobrze poza ostatnią porażką z rezerwami Glądbach którego zlekceważyli do tego mają bardzo dobre strzelby w postaci Bultera (10), Engelmanna(10), Steffena(8) oraz Molleringa(6) i nie wiadomo który z nich w danym meczu strzeli gola ale któryś na pewno a goście na wyjazdach nawet nieźle ale z tak dysponowanymi gospodarzami strzelającymi tyle goli ciężko gości widzę w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Typ: X2
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W naszej lidze się przyjęło, że przygotowuje się taktykę pod przeciwnika. Tylko nieliczni mają swój styl, który nigdy nie zmieniają z kimkolwiek by nie grali. Pytanie, jaką taktykę zastosuje Ramirez pod swojego dzisiejszego przeciwnika? Pogoń z nowym trenerem nawet jednego sparingu nie zagrała. Jedni powiedzą, że to błąd, inni że wyjdzie im to z korzyścią gdyż debiut nie wypadnie na sparing, w którym zawodnicy chcieliby się jak najbardziej pokazać lecz na mecz ligowy. Wiślacy kompletnie nie wiedza czego się spodziewać po drużynie Pogoni co … może wyjść z korzyścią dla tych drugich. Pogoń wcale nie grała źle za Skorży, właśnie grali dużo piłką, stwarzali sobie sytuacje i to całkiem dobre, brakowało wykończenia no i niestety wszystko psuła tragicznie zachowująca się obrona. Pogoń zawodników ma dobrych, mi się wydaje że lepszych od Wisły ale źle rozgrywali mecze taktycznie no i mentalnie też byli w ciemnej d… . Jeśli głowy maja już &quot;czyste&quot;, cała presja puściła to zawodników Pogoni stać na co najmniej remis w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Finals
Godzina: 13:00
Spotkanie: Mike Bryan/Bob Bryan - Mate Pavic / Oliver Marach
Typ: 1 ha -1,5 sety
Kurs: 2,32
Byk: Fortuna
Kiedy mamy w ofercie wydarzenia ze sportów zimowych to zazwyczaj gram te dyscypliny, bo uważam że jest to mój konik, ale dzisiaj mamy inaugurację sezonu, więc na podstawie samego treningu nie ma sensu inwestować pieniędzy. Ale do rzeczy...
Dla mnie kompletnie nie zrozumiała sytuacja z kursami. Para, która już zakończyła sezon czyli Pavic/Marach, którzy byli wręcz pewni że nie zagrają w tym turnieju, bo nawet nie byli pierwszymi rezerwowymi, a tutaj trzeba wyjść i zagrać jeszcze jeden mecz i to mecz o nic. Czy uda im się wygrać czy przegrać to i tak to będzie ostatni mecz w tym turnieju. Celem pary Pavic/Marach jest tylko wzięcie gaży za grę i udanie się na urlop. Bracia Bryan, którzy zdominowali grę podwójną w męskim tenisie w ostatnich latach takiej szansy nie zmarnują. Para Kubot/Melo ma już pewny udział w półfinale, natomiast jeżeli bliźniacy dzisiaj wygrają wyjdą z drugiego miejsca bez względu na wynik spotkania Murraya i Soaresa. Panowie mają już po 39 lat, ale na pewno lata spędzone wspólnie na korcie dały im odpowiednie doświadczeni, aby podejść do tego meczu z odpowiednią motywacją i przede wszystkim z szacunkiem do rywali, aby ich nie zlekceważyć, bo to może być dla nich zabójcze, tak jak wczoraj Kontinen i Peers zlekceważyli nie grających już o nic Klassena i Rama, ale na szczęście w porę się obudzili i wygrali ten mecz 2:1. Tutaj moim zdaniem Amerykanie nie pozwolą sobie na jakąkolwiek wpadkę i wyjdą skoncentrowani i pewnie w stosunku 2:0 pokonają Pavicia i Maracha i pewnie zameldują się w półfinale. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: Jaga nie strzeli
Kurs: 4,95
Bukmacher: sts

Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze. Jednak jak wiemy ekstraklasa rzadzi sie swoimi prawami. Po przerwie reprezentacyjnej oba zespoly mialby duzo czasu by przygotowac zespol pod ten mecz. Ta przerwa na duzy plus wyjdzie Słoniom, ktore nie tak dawno objal druzyne najlepszy trener ekstraklasy ubiegłego sezonu - Bartoszek. Termalica potrafi zagrac dobrze w defensywie stad tez moj typ, dosc ryzykowny, ale szanse sa. Uwazam, ze bedzie to mecz do jednej bramki.
Pojedynki bezpośrednie: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - BRUK-BET T.
16.07.17 EKS Bruk-Bet T. Jagiellonia Białystok 0 : 1
28.05.17 EKS Bruk-Bet T. Jagiellonia Białystok 1 : 2
02.04.17 EKS Jagiellonia Białystok Bruk-Bet T. 1 : 0
16.10.16 EKS Bruk-Bet T. Jagiellonia Białystok 0 : 0
10.05.16 EKS Jagiellonia Białystok Bruk-Bet T. 0 : 1

Widzimy, ze mecze pomiedzy tymi druzynami sa bardzo zaciete, pada mało bramek. W 2 na 5 spotkan typ, ktory dzisiaj zaproponowalem by wszedl. W jednym meczu Jaga strzelila w 80 min z karnego. Takze widzimy, ze szansa na powodzenie typu jest dosc duze. Po takim kursie warto sprobowac. Polecam
✅ 395
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ektraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: zwyciezca/onie strzela 1/nie
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wszyscy katuja ten mecz to i ja.
Stawiam dzis na wygrana Wisly i dodaje ze Pogon nie strzeli.
Pogon zupelnie bez formy na wyjazdach spisuja sie slabo i zazwyczaj przegrywaja do 0
Dzis tez wroze taki scenariusz
Wynik spokojne 1 lub 2:0
Powodzenia
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: fortuna
Analiza:
Witam,
dziś proponuję świetny kurs jaki wystawia fortuna na Sittard w drugiej holenderskiej.
Sittard zajmuje obecnie 3 miejsce i nas 12 spotkań chwali się bilansem 7-2-3 z bramkami 30-14.
Ich ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 2-1-2 z bramkami 10-7.
Natomiast Cambuur zajmuje 17 lokatę z bilansem 2-4-6 i bramkami 12-19.
OSTATNIE 5 SPOTKAŃ W DOMU: 0-2-3 z bilansem bramek 5-9.
A więc buki myślą ,że pora na pierwsze zwycięstwo u siebie ;)
Niestety ja w takich chwilach stawiam przeciw temu dotychczasowy dorobek, który nie powala .
Dodam do tego ,że Sittard to naprawdę drużyna która dysponuje solidnym atakiem (według mnie o klasę wyższa od Cambuur) i jeśli dobrze wejdą w mecz mogą ustrzelić spokojnie handi.
Dla osób ostrożnych myślę że X2 TO DAR Z NIEBIOS ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie - Chrobry
Typ: Podbeskidzie strzeli w pierwszej połowie
Kurs: 2.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Podbeskidzie najczęściej prowadzi albo remisuje po 1 połowie (7-7-2, u siebie 4-3-0). W tych zremisowanych pierwszych połowach aż 3 na 7 razy strzelało bramkę (2 u siebie). Ostatnie 2 mecze co prawda bez gola, to 0:0 u siebie z Zagłębiem i porażka 0:3 w Suwałkach, ale wcześniej 2 razy u siebie wychodziło na prowadzenie w HT. A Chrobry? HT wyjazdowe 1-3-4. 3 ostatnie wyjazdy rozpoczął od wyjęcia piłki z siatki w pierwszej połówce, ba, trzy razy przegrywał do przerwy. Dodajmy jeszcze H2H, w których 4/4 głogowianie zostali napoczęci przez bielszczan przed przerwą. Tylko czekać, aż historia się powtórzy.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:20:45
Spotkanie:Ruch Ch-Stal M
Typ:1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza ???? ruzyna z Chorzowa po słabym poczatku ligi i odjeciem 5 punktów zaczyna odrabiac straty gdyby nie punkty ujemne byliby nad kreską a tak sa nadal czerwona latarnia ligi ,ostatnie spotkania na własnym stadionie zakonczyli zwyciestwami z Odra,Rakowem i Miedzia a wiec z druzynami z pierwszej czwórki tym razem do Chorzowa przyjezdza Stal która zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 22 punktow na wyjezdzie goscie spisuja sie mozna powiedziec srednio tylko 8 punktów uzbierali do tej pory i dorobku nie powieksza przynajmiej po tym meczu
Powtórzony typ
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Wisła wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,95

Bukmacher: fortuna

Jedyny typ który mnie dzisiaj zaciekawił. Kurs ładny a i widzę dużo argumentów za nim. Zwycięstwo Wisły powinno wydawać się tu pewne, ale według mnie tak nie będzie. Myślę że to będzie ciężki mecz dla Białej Gwiazdy ale wywalczą 3 punkty. Zacznijmy od tego że grają u siebie, gdzie idzie im nieźle i w tym sezonie na własnym terenie łatwo nie oddają punktów. Ostatni mecz wygrany 3-0 z Sandecją, przed tym jedyna porażka jaką ponieśli u siebie to z Legią 0-1, reszta meczy to prawie wszystkie wygrane. W Pogoni natomiast nadal fatalna sytuacja, ostatnia porażka z Legią 1-3. Po raz kolejny to napiszę i mocno podkreślam że drużyna ze Szczecina stwarza sobie sytuacje, nawet nie jedną ale brakuje skuteczności. Mecz z Legią po raz kolejny to pokazał i zdobyli gola chociaż nie zdobyli punkty. Nowy trener Kosta Runjaic ma odmienić Pogoń ale czy mu to się uda. Szczerze, to piłkarze muszą zacząć strzelać i wykorzystywać sytuację, a także nie popełniać takiej masy błędów w obronie co robią w każdym ostatnim meczu. Nie ma co tu się zastanawiać co może zrobić Runjaic bo to zobaczymy w każdym kolejnym meczu który poprowadzi on Portowców jako ich szkoleniowiec. Jeżeli chodzi o skuteczność to z nią nie jest źle w drużynie gospodarzy i to za sprawą jednego z Hiszpanów - Carlitosa. Trzeba przyznać że on po prostu z niczego potrafi wyczarować sytuację i strzelić gola. Dużo pokazuje się indywidualnie i myślę że dzisiaj może być to kluczowe bo przy tak grającej defensywie Szczecinian Hiszpan może czuć się jak ryba w wodzie. Jest niezły technicznie i potrafi położyć zwodami nawet 2-3 obrońców co pokazywał już nie raz. Także podsumowując, według mnie Pogoń znów zdobędzie gola ale nie wywiezie z Krakowa nawet 1 punktu. Wisła może nie góruje w tabeli ale gra solidnie, czasami zdarza się jakaś wpadka z ich strony. Przy takiej sytuacji w tabeli to i tak oni czują się bardziej pewni niż piłkarze ze Szczecina i psychologicznie na pewno mają przewagę, myślę że na boisku też to pokażą i dzisiaj nowy trener będzie musiał pogodzić się z porażką. Wynik typuje na taki jak z Legią 3-1 dla Wisły, lub 2-1.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Piotrków Trybunalski-Górnik Zabrze
Typ: Powyżej 59.5 Punktów
Kurs: 2.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Analogiczna sytuacja co do pary Zabrze-Azoty. Ostatnimi czasy między tymi drużynami niemal regularnie padają wyniki 60+. Sądzę,że i dziś będzie podobnie ????
Pomijając h2h warto oczywiście spojrzeć na ostatnie ligowe mecze obydwu tych drużyn. No i co możemy powiedzieć o ekipie z Piotrkowa? Regularnie rzucają pod 30 oczek-29/30/31/29-mniej więcej takie liczby punktowe osiągają. Natomiast Zabrze? 32/33/36/36 ( Nie pisze tutaj 20 oczek z meczu z Vive ). W więc forma ofensywa przednia ????
Sądzę,że Zabrzanie postawią dziś ponownie na ofensywę. Grają na wyjeździe,a więc jest do tego świetna okazja ???? Piotrków nie będzie mial tez czego bronić-klasa rywala dużo wyższa,a więc przewiduję tutaj szybki,ofensywny mecz i wynik ok.60 punktowy ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????
Zapraszam również do mojego tematu,gdzie podaję ciekawe opcję do gry ????
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: Atl. Tucuman - Arsenal Sarandi
Typ: Atl. Tucuman
Kurs: 1.75

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Widzę tu dużą szansę na zwycięstwo gospodarzy, którzy na swoim terenie nie przegrali, w 4 rozegranych meczach u siebie odnieśli 2 zwycięstwa oraz 2 razy zremisowali, z kolei goście na 4 spotkania na wyjezdzie wygrali tylko raz , i aż 3 razy przegrywali, do tego zwycięstwo z Banfield które odnieśli miało dziwny przebieg gdyż wygrali 1-2 strzelając obie bramki w osłabieniu , ale dziś nie powinni przeciwstawić się gospodarzom. Co do h2h to moi faworyci wygrywali 2 z 3 rozgrywanych spotkań , raz padł remis. GL
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokey Rosja VHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: SKA Neva St. Petersburg - Krasnoyarsk
Typ: SKA Neva St. Petersburg
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Panowie pisze na prędkości bo zaraz startują. Gigant z Petersburga który wygrywa mecz za meczem poległ w fatalnym stylu w ostatniej kolejce z topową ekipa ligi i dzisiaj będzie zemsta na Krasno. Dysproporcje między jednymi a drugimi ogromne, choćby liczba zwycięstw 17 do 9 czy choćby bramki 71:45 dla gospodarzy. Finanse czy skład także po ich stronie, grają u siebie i są mocnym faworytem. Tutaj nie ma innej opcji jak zwycięstwo!
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart -Dortmund
Typ: Spotkanie/obie strzelą gola - Dortmund/tak
Kurs: 2,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Beniaminek ze Stuttgartu zajmujący 12 miejsce w tabeli podejmie ekipę z Dortmundu, która z 6 punktami straty do liderującego Bayernu i 2pkt straty do 2 Lipska zajmuje 3 miejsce w tabeli Bundesligi. Byliby wyżej, gdyby nie fatalne 5 minut w meczu Frankfurtem, gdzie wygrywali po pierwszej połowie 2-0, aby stracić 2 gole w 64 i 68 minutach.
Przegrali z Lipskiem oraz Bayernem, co wielkim zaskoczeniem nie było, bo te dwie ekipy grają lepiej na tym etapie rozgrywek. Przegrali też z Hannoverem, który u siebie jest silny.
Co do ekipy ze Stuttgartu, owszem, wygrali na własnym terenie 4 mecze i 1 zremisowali, ale zobaczmy z kim ostatnio grali: Koln 18 czyli ostatnie w tabeli,Freiburg 16 w tabeli, Wolfsburg 14. Augsburg 10 (bezbramkowy remis).
Ekipa z Dortmundu mimo osłabień (nadal nie gra Łukasz, Durm, Rode,do nieobecności Reusa chyba już wszyscy się przyzwyczaili ), zawsze jest groźna, jeżeli nie chce stracić szans walki o majstra, musi to wygrać,w przeciwnym razie Bayern, który jutro zapewne jutro wygra z Augsburgiem odskoczy na 8-9 punktów.
Lipsk gra z Leverskusen, może pogubi punkty i Borussia wskoczy na 2 miejsce?
Mj typ to wygrana Dortmundu, ale gospodarze łatwo skóry nie sprzedzą ;)
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Spotkanie: Besiktas - Akhisar
Godzina: 18:00
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,70
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam na dziś proponuje taki oto typ z Tureckiej Super Lig...
Liga bardzo overowa, często padają tam wysokie wyniki i właśnie taki wynik wydaje mi się, że padnie dziś.
Besiktas jeden z faworytów do wygrania ligi zajmują 3 miejsce ze stratą 5 punktów do Galatasaray i muszą gonić. U siebie jeszcze nie przegrali w tym sezonie.
Jeśli chodzi o gości to zajmują oni 9 miejsce z dorobkiem 17 punktów, początek mieli dość dobry teraz przyszły 2 porażki 1:4 i 0:4...
W meczach bezpośrednich pada przeważnie sporo bramek 3:1, 2:0,3:3, 0:2, 1:1, 3:1
W ekipie Besiktasu dziś nie zobaczymy Portugalskiego obrońcy, byłego piłkarza Realu Madryt Pepe i to może być poważne osłabienie bo każdy wie jak Pepe jest ważnym ogniwem zespołu co drużyna gości może wykorzystać.
Dziś gospodarze są faworytem wyraźnym i stawiam właśnie na nich. Liczę na wynik 3:1.
Powodzenia
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie:Bielsko Biała - Espadon
Typ: wynik po 2 secie (1:1)
Kurs: 2,20
Buk: Fortuna

Witam,
Tu dość logiczne podejście z mojej strony. Bielszczanie grają słabo w tym sezonie, u siebie również. 4 porażki z rzędu ale wszystkie po 1:3. Espadon to nie Zaksa cz Skra, która zdekoncentruje sie przy wyniku 2:0 i troche 3 odpuszcza.
Szczeninianie to mloda, obiecująca drużyna...ale nie tak wyrachowana jak najlepsze ekipy w Polsce.
Kto wie, może dojdzie do niespodzianki i BB wygra to spotkanie, ale myślę że pewnie pierwszego czy drugiego seta stracą, wątpię żeby oba. Także 1:1 to najbardziej przewidywalny scenariusz.
POWODZENIA ????
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: midtjylland-tonder
Typ: midtjylland -4,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,cos mi nie ida podwojne typy-gdy wejdzie handi to bramki w meczu zawalaja,dzisiaj slaba oferta wiec daje pojedynczy typ na lige dunska.nie bede sie rozpisywal bo druzyny sa slabe i niczym sie nie wyrozniaja,pewnie tonder spadnie z ligi,a midtjylland bedzie sie bronil zeby nie gral w barazach decydujacych o spadku.stawiam bardziej przeciwko tonderowi niz na gospodarzy,uwazam ze sa zdecydowanie najslabsi i odstaja od reszty.gospodarze wygrali 4 mecze i 3 z nich u siebie-jeden z czolowa druzyna.zeby sie spokojnie utrzymac albo powalczyc jeszcze o play-off to gospodarze musza dzisiaj wygrac i to bez problemow-uwazam ze tak bedzie.pozdrawiam
⛔ 100
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, fortuna
Analiza:
Typ dla mnie idealny do poprawienia mojego bilansu w konkursie i utrzymaniu stu procentowej skuteczności w tym miesiącu. Taki kurs na Charleroi, grający z zespołem walczącym o utrzymanie w lidze? Biorę to w ciemno. Charleroi jest zespołem o wiele lepszym od rywala, uważam że jest trzecią siłą w Belgii, zaraz po Anderlechcie, które jest tuż za nimi oraz Club Brugge które jest na razie liderem z bezpieczną przewagą nad pozostałymi zespołami. Wygraną Charleroi argumentuje tym że grają jako gospodarz, a to drużyna dobrze radząca sobie na swoim obiekcie. Ich rywal gra katastrofalną piłkę na wyjazdach i myślę że dzisiaj także nie zdobędzie punktów. Mają bardzo słaby sezon, kompletnie nie umieją się zgrać i myślę że w tym spotkaniu nie zdobędą ani jednej bramki. Przegrana lub remis gospodarzy będzie ogromną niespodzianką, lecz tak się nie powinno stać. Charleroi będzie kontrolowało mecz i nie pozwoli na przejęcie inicjatywy, czym spokojnie zgarnie trzy punkty. Bezpośredni bilans spotkań obu zespołów, oczywiście na korzyść Charleroi. Nie zależnie czy Mechelen gra na wyjazdach czy też u siebie, nie umie ograć rywala. Na ostatnie siedem meczy, sześć razy piłkarze Charleroi wychodzili zwycięsko i raz padł remis. Lecz drużyna gospodarzy teraz, a kiedyś to zupełnie inna drużyna. Grają świetną piłkę, miłą dla oka i w dodatku skuteczną. Ja gram również Charleroi powyżej 1.5 bramek, ponieważ myślę że na spokojnie padną tutaj dwie bramki dla gospodarzy. Grającym ze mną życzę samych wysokich wygranych. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków
- Pogoń Szczecin
Typ: Wisła Kraków (handicap 0:2)
Kurs: 9.50
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:30 w ramach LOTTO Ekstraklasy rozegrany zostanie mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. Patrząc na statystyki faworyt wydaje się być tylko jeden.Ekipa z Krakowa wysokie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów i 7 pojedynków wygranych, natomiast zespół ze Szczecina ostatnie, czyli 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów i zaledwie 2 pojedynki wygrane. Pomijając statystyki to Wisła występuje dziś w roli gospodarza co jest również wielkim atutem na stronę wygranej tej drużyny. Wracając do meczu między tymi zespołami, który rozegrał się w poprzednim sezonie, Wisła wygrała u siebie z Pogonią aż 4:0, co pokazuje że mogą wysoko wygrać. Stawiam na wysokie zwycięstwo ekipy z Krakowa. Powodzenia!!!
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga holenderska
Godzina: 20 :00
Spotkanie: Waalwijk - Telstar
Typ: Waalwijk wygra ( handicap europejskie 0:1)
Kurs: 3.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Przebywam obecnie w pobliżu Waalwijk i miejscowi powiadają , że Telstar dzisiaj się potknie.. no ileż może trwać passa pół amatorów .. Waalwijk to drużyna pokroju Telstar a nawet lepsza - w składzie ma pamiętnego z naszej polskiej ekstraklapy Voskampa.. z przodu mają kim straszyć.. Dla mnie najważniejszy argument to jest to , że Waalwijk u siebie nie przegrało z Telstarem od ostatnich pięciu spotkań u siebie - wszystkie kończyły się zwycięstwami Waalwijk.. dzisiaj myślę będzie podobnie i to z wysokim wynikiem dla Waalwijk , myślę że handi powinien gładko wejść jak ktoś nie chce ryzykować to czysta 1 jest po kursie 2.20. Warto zauważyć , że Telstar w tym sezonie już przegrał wysoko z Sittardem - aż 6-0... Wejdzie? Zostaw reputkę
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - Real Sociedad
Typ: Girona wygra
Kurs: 2,85

Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Po dłuższej przerwie postanowiłem znów zatypować jakiś mecz i na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Gironą a Realem Sociedad w hiszpańskiej LaLiga . Widziałem kilka typów na ten mecz i większość typuje na wygraną drużyny gości lecz ja idę w innym kierunku i postanowiłem postawić a zarazem zaryzykować na drużynę gospodarzy. I teraz większość powie ( &quot; O wygrali z Realem to nie znaczy , że będą teraz wygrywać , udało im się i tyle &quot;). Okej , może się udało a może złapali w końcu dobrą formę bo zaczęli strzelać bramki , co prawda początek sezonu nie najlepszy ale z meczu na mecz widać , że ta drużyna się rozkręca i pnie się w górę . Beniaminek LaLiga w tym sezonie znajduję się obecnie w połowie tabeli czyli na 10 miejscu z bilansem meczy ( 4 wygrane 3 remisy i 4 porażki ) a goście są nieco wyżej bo na 7 miejscu z bilansem ( 5 wygranych 2 remisy i 4 porażki ) . Real Sociedad to drużyna która gra w kratkę dobre mecze potrafią przeplatać ze słabymi , obronę mają trochę dziurawą przez co tracą sporą ilość bramek a dzisiaj Girona może to wykorzystać bo grają u siebie i ostatnie 3 mecze ligowe to wygrane i sądzę , że pójdą za ciosem i pokonają Real S. Zawodnicy mieli teraz sporo przerwy bo grały reprezentacje i napewno są wypoczęci i głodni gry i jeśli drużyna gospodarzy poczuję dzisiaj wiatr w żagle to wygra to spotkanie i takie jest moje zdanie. Życzę powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom