>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 17. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - J - League / Division 2
Godzina : 06:00
Spotkanie : Montedio Yamagata - Oita Trinita
Typ: Oita strz. w obu połowach
Kurs: 2.60
Bukmacher : forBet
Analiza:

Ostatnia kolejka rozgrywek na zapleczu J - League. Goście walczący o bezpośredni awans z drugiej lokaty (2m / 75 pkt. tyle samo co rywal będący o oczko niżej Machida) wyjeżdżają do Yamagaty ( 12m / 55 pkt. ) dla której sezon już się w zasadzie skończył. Sprawa jest prosta gdyż jakiekolwiek zwycięstwo gwarantuje utrzymanie 2 lokaty i awans ( dużo lepsze bramki). Nie sądzę by goście będąc świadomi swojej szansy ryzykowali jakiekolwiek problemy związane z tym pojedynkiem i liczyli na szczęśliwe zwycięstwo w końcówce spotkania. Dlatego myślę że zechcą przejąć kontrole nad meczem od samego początku , strzelając bramkę w 1 części spotkania i pieczętując wygraną golem w 2 połowie.
Gospodarze jak wspomniałem nie grają juz o nic w związku z tym nie powinni stwarzać specjalnego oporu , chyba że będą dodatkowo &quot; zachęceni&quot; przez drużynę Machidy , ale w tym temacie żadnych konkretnych info oczywiście nie posiadam. Podsumowując uważam że czysta dwójka na gości @ 1.70 jak najbardziej do gry , ale niski kurs mnie zniechęca więc wyszukałem opcję trudniejszą przy wyższym kursie. Śledząc tabele proponuje jeszcze pograć w tej kolejce oczywiście opcje typu Machida @ 2.10 , Fukuoka @ 1.65 , Omiya @ 1.70 i Yamaga @ 1.55 ,wszystkie te ekipy grają o coś.....
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - New York Knicks
Typ: poniżej 228,5 pkt
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wracam do NBA i statystyk które jak na razie przynajmniej, sprawdzają się.
Gospodarze na 9 miejscu Konferencji Zachodniej 14 meczy 7-7, natomiast przyjezdni na 12 miejscu Konferencji Wschodniej 15 meczy 4-11.
Pelicans grają bardzo nie stabilnie, powiedziałbym seriami, choć zauważalna jest lepsza dyspozycja na swoim parkiecie. Ich zdobycze punktowe są również nie równe; np ostatnio z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem wygrali i zdobyli 126 pkt, aby w następnym meczu z niżej notowanym rywalem przegrać i zdobyć zaledwie 100 pkt. Ich średnia zdobycz to 117 pkt na mecz.
New York Knicks mają obecny sezon nieszczególny i raczej nie rzucają za wiele. Ich średnia to tylko 106 pkt na mecz.
W spotkaniach pomiędzy sobą nigdy nie padało wiele punktów. W ostatnich 10 meczach na przestrzeni ostatnich 3 lat średnio padało tylko 198 pkt na mecz (nie licząc pkt z jednej dogrywki). Nie przewiduję więc i w tym spotkaniu za wiele punktów. Powodzenia!
⛔100
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Development League
Godzina: 01:00
Spotkanie: Erie Bayhawks - Westchester Knicks
Typ: Westchester Knicks
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W Meksyku dziś nie grają więc próbuje takiego wynalazku na którym idzie fajnie zarobić.
Westchester Knicks to jeden z faworytów tej ligii. Póki co musieli uznać wyższość tylko najmocniejszych(Raptors i Long Island Nets). Ekipy pokroju dzisiejszych rywali zasadniczo nie miały nic do powiedzenia w starciu z Knicksami. Jak dla mnie niesamowita okazja aby dołożyć do dubelka i złożyć całkiem fajne ako.Erie nie mają żadnych argumentów. Jedynie zmęczenie rywali może być ich sprzymierzeńcem, a jak będzie zobaczymy w nocy. Ja gram.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sixers - Utah
Typ: poniżej 204,5 pkt
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio mnie zawiedli sixers ... ale no cóż kolejny raz idę w ich stronę. Sixers dzięki Butlerowi zyskali bardzo dużo w defensywie, a i atak wydaje się ciekawy. Przyjeżdża Utah zespół nastawiony na obronę. Sixers grali dość szybko, ale ich skuteczność to tragedia w meczu z Orlando, a trójki potrafi tam trafiać tylko Reddick. Utah w ataku też nie ma jakiś super graczy, ale ich obrona jest mega solidna. Dzisiaj nie spodziewam się overu, a nie zdziwi mnie wynik w okolicach 90-80. Jakby patrzeć na statystyki to ostatni over 204 pkt przekroczyli w 2014 roku i zdobyli 205pkt, a kolejny w 2011 roku. Dziś nie widzę, by którakolwiek z drużyn chciała grać szybko. Wydaje mi się, że Sixers będą naprawdę mocni, ale Butler potrzebuje czasu, a ich przestoje w grze nie napawają optymizmem. Jak oglądałem ich mecz z Orlando to powiem szczerze, że raz widziałem ekipę która gra bardzo szybko i skutecznie, a raz zagubionych chłopców w ataku. Z rana patrzę na wynik, a Utah nie dobiło do 70pkt z Dallas. Sorrki, dla mnie dzisiaj może być dużo mniejszy under niż 204 pkt, dlatego biorę ten śliczny kurs i liczę, że nagle nie postanowią grac szybko ;) Powodzonka ????
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Anaheim - Toronto
Typ: Toronto
Kurs: 2:32
Bukmacher: eFortuna
Opis:

Bardzo kuszący kurs na Leafs radzą sobie wyśmienicie we wschodniej konferencji aktualnie na 2 pozycji z najlepszą ofensywą na ten moment po 19 spotkaniach z 68 bramkami kurs jest zawyżony ze względu na 4 wyjazdowe spotkanie ale te wyjazdy wychodzą im na prawdę dobrze przegrana z mocnym Bostonem i wygrane z LAK czy San Jose. Wybrałem to spotkanie ze względu na bardzo mierną postawę gospodarzy grają mega w kratkę przegrana z Vegas 5:0 mega nie stabilna drużyna na tę chwilę a przy tak dysponowanych Leafs może być duży problem mało tego Ducks na 20 spotkań są na przedostatnim miejscu czyli 30 w zdobywaniu bramek a Toronto jest w czołówce drużyn które tracą mało bramek a więc najlepsza ofensywa na ten moment vs. jedna z najgorszych ofensyw, stabilna forma vs. gra w kratkę. Mam nadzieję, że ten wyjazd również wygrają. Podrawiam.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Dallas Stars - Boston Bruins
Typ: Boston/+4,5 gola
Kurs:
3.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL , a dokładniej pojedynek pomiędzy Dallas Stars a Boston Bruins . Według mnie faworytem w tym pojedynku są goście którzy świetnie sobie radzą z drużyną z Teksasu , gdy spojrzymy na mecze bezpośrednie tych drużyn na lodowisku American Airlines Center to widzimy zupełna dominacje drużyny z Bostonu , pięć ostatnich meczy to same zwycięstwa , a łączna liczba goli strzelonych przez obydwie drużyny to 34 co daje nam średnia 6,8 gola na mecz . Ogólny bilans bezpośredni z 10 ostatnich spotkań to 7-3 dla Bruins . Spodziewam sie bardzo dobrego widowiska oraz zaciętej walki ! Uważam ze to goście jednak wyjdą zwycięsko z tego pojedynku , a w meczu zobaczymy więcej niż 4,5 gola . Powodzenia ????
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Szkocja
Godzina: 16:00

Spotkanie: Queen of South - Inverness
Typ: X
Kurs: 3,40

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram wyłącznie na analizie statystycznej, z której wychodzi mi, że w meczu padnie remis. Zmierzą się drużyny z miejsc 4 i 6 w 10-cio zespołowej tabeli, zatem materiału do analizy nie brakuje. Na pierwszy plan rzuca sie bilans drużyny gości: 4 zwycięstwa., 9 remisów, 0 porażek. Co ciekawe, na wyjeździe odnieśli 3 zwycięstwa, zatem tutaj istnieje pewne ryzyko. Także w ostatnim meczu pokonali 1-0 przedostatnią w tabeli drużynę ( też na wyjeździe). 2 zwycięstwa z rzędu przy takim bilansie? Nie sądzę, szczególnie że gospodarze to nieco lepsza drużyna. U siebie bilans 2-2-2, więc w zasadzie wszystko się może zdarzyć. W H2H - na ostatnich 5 spotkań aż 3 zakończyły się wynikim 0-0.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston vs Toronto
Typ: Kawhi Leonard więcej zbiórek niż Jonas Valanciunas
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kawhi zagra, podobnie jak Ibaka w tym meczu, na pozycji centra. Minuty Jonasa zostaną mocno ograniczone dlatego że wchodzi już tylko z ławki. Chociaż fakt zdarzało się że w kilkanaście minut potrafił uzbierać więcej zbiórek niż Kawhi. Jednak w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Leonard miał 10 zbiórek i grał ponad 35min, a Jonas w 15 uzbierał 5. Teraz też przewiduje, że minutowo może być podobnie. Ostatnio pod nieobecność Ibaki, gdzie Jonas wychodził w podstawie, Kawhi dalej miał więcej zbiórek bo 9 a Jonas 7. Wydaje mi się, że przy braku typowego centra w Bostonie i grę niższym składem z wieloma trójkami, Litwin tak średnio będzie przydatny na boisku. Kawhi powinien dostać duże minuty bo Toronto dwie porażki z rzędu i to u siebie, więc będą chcieli się przełamać. Do tego ma duży zasięg ramion i obok Ibaki będzie miał najwięcej zbiórek w zespole. A następnego dnia w meczu back to back Kawhi ma dostać wolne. Idę w to. Powodzenia!
✅87
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 14:00
Spotkanie: Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław
Typ: over 4.5 seta (będzie tie-break)
Kurs: 2.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W sobotę w Kaliszu siatkarki miejscowego MKS-u rozegrają trzecie w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością. Tym razem beniaminek zmierzy się z dziesiątą ekipą poprzedniego sezonu Volleyem (dawniej Impel) Wrocław.
Jutrzejszy mecz to kolejna szansa na punkty dla drużyny z Kalisza. Do tej pory podopieczne Mariusza Wiktorowicza wygrały dwa spotkania i doznały jednej porażki. Wrocławianki zanotowały bardzo słaby start i przegrały wszystkie trzy mecze.
Energa MKS do tej pory pokonała KSZO Ostrowiec Św. i BKS Bielsko - Biała. Oba spotkania były bardzo zacięte. Ponieważ tabela poprzedniego sezonu pokazuje, że te dwie ekipy poziomem powinny być zbliżone do zespołu z Wrocławia to uważam, że jutrzejszy pojedynek też przyniesie dużo emocji.
To pierwsza myśl, która nasunęła mi taki typ. Druga to wyniki obu zespołów w obecnym sezonie. W sumie te dwie drużyny rozegrały sześć meczów i pięć z nich kończyło się po pięciosetowych bojach. Kaliszanki wyłamały się raz przegrywając w Legionowie 1:3. Pozostałe dwa mecze to wygrane 3-2. Natomiast Volley, tak jak wspomniałem poniósł trzy porażki z PTPS-em PIła, ŁKS-em Łódź i Radomką Radom. Wszystkie pojedynki zakończyły się wynikami 2-3.
Mam nadzieję, że jutro kibice w Kaliszu także obejrzą zacięty, pięciosetowy pojedynek.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn- Bytovia Bytów
Typ: Bytovia wygra którąkolwiek połowe
Kurs: 2,05
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Spotkanie między Stomilem Olsztyn zajmującym aktualnie 16 miejsce w tabeli z dobytkiem: 5 wygranych, 3 remisy, 10 przegranych, 15 zdobytych bramek, 23 stracone a Bytovią Bytów, która znajduję się na 8 miejscu i po 18 kolejce ma 5 wygranych spotkań, 10 remisów, 3 przegrane, 29 zdobytych bramek i 22 stracone. Forma gospodarzy w tym sezonie nie jest wybitna, zazwyczaj przegrywają i bez znaczenia jest tutaj atut własnego boiska. Jak widać tracą też sporo bramek, bo średnio 1-2 na mecz. Myślę, że Bytovia bez problemu powinna wykorzystać braki swoich rywali i zdobyć przynajmiej jedną bramkę w ten sposób by zwyciężyć którąkolwiek połowe. Na 10 ostanich spotkań wyjazdowych aż w 8 proponowany przeze mnie typ byłby pokryty. Bytowia nawet w meczach któe kończyły się remisem wygrywała przynajmniej jedną połowe. Patrząc na te mecze przychylam się nawet do ich zwycięstwa jednak nie zaryzykuje tutaj z taką rozpiską. Obstawiam w tym spotkaniu dużo łatwiejszy typ, który w zasadze nie wymaga od nich wygrania spotkania.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Portugalia
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.06

Bukmacher: Unibet
Analiza: Będący liderem grupy 3 Portugalczycy zagrają w meczu wyjazdowym na San Siro z reprezentacją Włoch, która jest pewna utrzymania w elicie, ponieważ Polska jest skazana na ostatnie miejsce i podobnie jak Niemcy zaliczy spadek. Stawką dla Włochów wydaje się być pierwsze miejsce, jednak po pierwsze potrzebowaliby zwycięstwa najlepiej różnicą 2 bramek, a po drugie Polacy musieliby przynajmniej zremisować z Portugalią, która przy niekorzystnym rezultacie z Włochami byłaby zmotywowana do zdobycia 3 punktów.
W tym spotkaniu spodziewam się wyrównanego meczu - Włosi powoli wracają do formy i po dwóch ostatnich meczach z Ukrainą (1-1) i Polską (1-0) kibice mogą optymistycznie myśleć o przyszłości tej kadry, a Portugalia od porażki na mundialu zaliczyła 4 mecze bez porażki i udowadniają, że brak Ronaldo nie jest ich piętą achillesową. Problemem Włochów wydaje się forma ofensywna, która dopuszcza do sporej ilości straconych goli - w ostatnich 8 meczach - 7 razy tracili przynajmniej 1 gola (w tym 3 mecze z rzędu u siebie), chociaż także stać ich na zdobywanie bramek, bo w 10 ostatnich meczach - w 9 zdobywali minimum 1 gola. Statystyki Portugalczyków są bardzo podobne, tyle że są po prostu konkretniejsi i ewentualna strata gola kończy się i tak zwycięstwem np. 2-1, a nie częstymi remisami jak w przypadku gospodarzy. Przewiduje, że obie drużyny strzelą gola. Przewidywany wynik 1-1
⛔100
 
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Godzina: 18 : 30
Spotkanie: FC Oss - Almerre
Typ: over 3.5 bramki w meczu
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj w kraju tulipanów na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej dojdzie do spotkania dwóch overowywch drużyn, gdzie upatruje sporo bramek.
Po 13 nastu kolejkach zespoły sasiadują ze sobą
w ligowej tabeli miejsca nr 5/6 a różnica to zaledwie 2 punkty na korzyść dzisiejszych gości. Obie ekipy o dość podobnym potencjale w lidze, zarówno jeśli chodzi o formę jak i siłe rażenia w formacji ataku.
Ogólnie w lidze tej padało i pada mnóstwo goli a opisywane starcie ma ku temu spore szanse...
Zaglądając dodatkowo w bezpośrednie mecze to w ostatnich pięciu padły tam w sumie 23 gole, a typ na dziś został pokryty w 4 na 5 ostatnich starć.
Zastanawiałem się pomiędzy ogólnym overem, oraz over 1.5 bramki gości o podobnym kursie ponad ale
ostatecznie wybieram opcję z wyższym kursem.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplona : Pilka nozna - Polska / 1 liga
Godzina : 16:00
Spotkanie : Chrobry Glogow - GKS Tychy
Typ : Chrobry Glogow
Kurs : 2,4
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Mecz Fortuna 1 Liga pomiedzy Chrobry Glogow 11 miejsce w tabeli z 23 punktami ( 6-5-7 bramki 14:17 ) a GKS Tychy ktory zajmuje 12 miejsce z 20 punktami ( 4-6-8 bramki 22:23 ).Druzyny dziela tylko 3 punkty.Zespol z Glogowa grajac u siebie zgromadzil na 9 spotkan 12 punktow ( 3-3-3 bramki 8:5 ).Ich ostatnie spotkanie w roli gospodarza to remis 0 :0 z Bytovia czym podtrzymali serie 4 nie przegranych meczy.Natomiast zespol GKS Tychy
grajac na wyjazdach zgromadzil tylko 5 punktow nie odnoszac zwyciestwa ( 0-5-3 bramki 7:12 )Ostatnie spotkanie to remis 1:1 z GKS Jastrzebie a wczesniej remis 2:2 z Wigry Suwalki.Druzyny spotykaly sie miedzy soba w Fortuna 1 liga 7-krotnie bilans spotkan na korzysc Chrobrego ( 3 wygrane,3 remisy i 1 porazka )Ostatnie spotkanie to remis 1:1 ale na stadionie w Tychach ( 28.07.2018 ).GKS odniosl swoje zwyciestwo na poczatku tego roku w marcu a wynik to 2:1.Licze wiec dzis na minimalne zwyciestwo gospodarzy czyli zespolu Chrobry Glogow,
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina : 18:00
Spotkanie : Turcja : Szwecja
Typ : czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 4.40
Bukmacher ; Unibet
Z kartkami jest różnie i wiadomo to jest wielka loteria ale akurat w tym meczu liczę na ostre starcia , Szwedzi są o krok od spadku do grupy C ale wszystko w ich nogach i głowach bowiem mają jeszcze do rozegrania dwa spotkania jednak to dzisiejsze ma ogromne znaczenie bowiem przy porażce spadają , dla Turków to ostatni mecz grupowy i aby być pewnym pozostania muszą wygrać , przy ewentualnym remisie wszystko zależeć będzie od ostatniego meczu Szwedów z Ruskimi tak więc trzeba w dzisiejszym meczu walczyć do samego końca a że mecz właśnie tak się zapowiada to liczę że i kartek nie powinno zabraknąć a może i komuś popuszczą nerwy i zacznie być brutalnie co w konsekwencji przyniesie czerwień , zobaczymy !
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaAnglia League Two
Godzina: 16.00
Exeter (5) – Northampton (16)
Typ: Exeter wygra
Kurs:
@ 2.45
Bukmacher: 1xbet
W sumie szukałem jakiegoś meczu do działu Typ Dnia w niższych ligach Angielskich i trochę przez przypadek zajrzałem do 4 ligi Angielskiej i tutaj doznałem lekkiego szoku kiedy zobaczyłem zaproponowane kursy na to spotkanie.
Exeter finalista playoff w poprzednim roku i porażka z Coventry w finale, wiec jak dla mnie bardzo solidna ekipa tej ligi. Pewne obawy czy ta porażka w playoff nie wpłynie na skład, ale nie wpłynęła. Wprawdzie odeszło dwóch ważnych zawodników, ale w ich miejsce sprowadzono choćby do pomocy Nicky Law z Brandford czy Lee Martin’a z Gillingham. Początek sezonu bardzo przyzwoity i dla mnie to jeden z kandydatów do awansu. Teraz mają gorszy okres. Cztery mecze bez wygranej w tym dwie ostatnie spotkania to porażki. Dla wielu to powód aby przeciwstawić się tej ekipie, ale dla mnie to mocny argument dla postawienia pieniędzy na ich wygraną. Po prostu to dobra ekipa i te cztery mecze bez wygranej to bardziej motywuje niż dołuje.
Goście to spadkowicz, ale to jedyny argument… za. Awansowali i automatycznie spadli. Teraz mają cztery wygrane w pieciu meczach co od razu ich winduje w tabeli, tyle, ze zagrali z Crewe (18), Oldham (15), Maccklesfield (24), Forest (9). Nie przekonują mnie te wyniki absolutnie.
Dla mnie te kursy to lekka przewaga choć rozumiem 4/5 wygrane gości w ostatnich meczach, ale Exeter to solidna firma i nie wypada takiego kursu przeoczyć.
PS.
Dziękuje za polubienia, za reputację, ale trochę mi brakuję komentarzy w moim temacie. Dyskusja jest podstawą sukcesu.
Rozumiem, że większość nie ma pojęcia co to Southern Premier League Central Division czy inne moje propozycje ale tam leżą fajne pieniądze.
Rozumiem kolegów bo na początku mojej przygody też grałem, główne ligi, ale tam., szczerze mówiąc totolotek, bo osłabienia są zastępowane gościnami z ławki, którzy też maja level.
A w niższych ligach nie ma takiego luksusu.
Trzeba poszukać, poczytać i jak widzicie w moim temacie „dziadek typuje” wychodzi.
Ja jestem otwarty i bardziej mogę pomóc niż zaszkodzić.
To tak off tematu.
Przepraszam i Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia- League TWO
Godzina: 16:00
Spotkanie: Grimsby- CrawleyTyp: REMIS
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Witam po krótkiej przerwie. Dzisiaj biorę pod uwagę czwartą lige angielską. Oczywiście stawoam mój ulubiony typ REMIS między tymi drużynami. Crawley w tabeli stoi wyżej od gospodarzy ale ostatni zawodzą, na 3 mecze tylko jeden punkcik, gospodarze tego spotkania na 3 ostatnie mecze nie zdobyli nawet oczka i zajmują 21 miejsce w tabeli. Na wytypowanie remisu między nimi skłoniła mnie właśnie słaba i wyrównana forma obydwóch drużyn i H2H które na boisku Grimsby wygląda między nimi tak:
14.10.17 LT Grimsby Crawley 0 : 0
18.03.17 LT Grimsby Crawley 1 : 1
22.01.11 NL Grimsby Crawley 0 : 0
Ten ostatni mecz aż 7 lat wcześniej, ale jest szansa że dzisiaj znowu powtórzą wynik.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Houston (USA), twarda - Półfinał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Peng S.- Pegula J.
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Coraz trudniej znaleźć fajne typy i kursy. Ale konkurs trzeba dokończyć. Dziś udało mi się poszukać moim zdaniem niezły typ z fajnym kursem. Shuai Peng po kontuzjach będzie chciała powrócić pewnie najpierw do pierwszej setki, a potem zapewne będzie pewnie celować w pierwszą TOP 20. Jednak żeby to się stało trzeba wygrywać challengery. Shuai Peng nikomu nie trzeba przedstawiać. Była 14 rakieta rankingu WTA. Peng to przecież półfinalistka turnieju wielkoszlemowego w Nowym Jorku. Teraz co prawda ma 32 lata i zajmuje odległe miejsce, bo aż 296 jednak na te liczby bym nie zwracał uwagi. Tutaj ograła Haddad Maia, Bencic oraz Osuigwe. Niezłe zawodniczki trzeba przyznać. Więc moim zdaniem forma jest bardzo dobra. Peng potrafi grać bardzo regularnie, ale i ma kończące uderzenie. Więc to nie jest typowa przebijaczka pokroju Agnieszki Radwańskiej, która niestety przez swój styl gry w wieku 29 lat musiała zakończyć sportową karierę. Peng ma 32 lata, ale dzięki innemu stylowi gry jest w stanie jeszcze moim zdaniem wrócić do TOP 50 . Jej rywalką będzie Amerykanka Pegula. Która nigdy nie była w pierwszej setce rankingu WTA. Zawsze kręciła się na zapleczu pierwszej setki. Obecnie jest to miejsce 125. Wygrała tutaj z Stollar, Khazaniuk czy Paolini jednak to nie są zawodniczki z jakiegoś Top-u. W poprzednich turniejach Chirico czy Bouzkova nie dały jej żadnych szans. Więc Peng ze swoją klasą i doświadczeniem powinna spokojnie sobie poradzić z Amerykanką. Polecam, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Puchar Narodów Afryki
Godzina: 14:00
Spotkanie: RPA- Nigeria
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W grupie E RPA zagra z Nigerią. Obie drużyny walczą o objęcie 1 miejsca i dzieli je zaledwie jeden punkt. Republika Południowej Afryki nie straciła do tej pory żadnej bramki ale zespoł z Nigerii wydaję się idealnym kandydatem na to żeby trafić do ich siatki. Zarówno reprezentacje RPA jak i Nigerii można zaliczyć do solidnych drużyn zdobywających sporo goli ale również zdarza im się coś stracić. Obie drużyny z pewnością podejdą do tego meczu maksymalnie zmobilizowane bo każdej z nich na pewno zależy na objęciu fotelu lidera grupy. W tym spotkaniu liczę na obustronnie otwarty mecz ze zdobyczą bramkową dla obu zespołów.
Dodatkowo forma obu drużyn jest ostatnio bardzo wysoka, dlatego liczę że będzie to kolejny mecz w ktorym ich atuty zostaną pokazane w 100 procentach.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Portugalia
Typ:
1 drużyna powyżej 6 rzutów rożnych (6 rzutów zwrot)
Kurs: 1.86

Bukmacher: lvbet
Mój kolejny typ również opieram na statystykach, mianowicie w 4 swoich ostatnich spotkaniach gospodarze pokryli moją linię. Jestem przekonany, że celem wywalczenia pierwszego miejsca w grupie od początku meczu będą dominowali, co powinno odpowiadać Portugalii, które preferuje grę z kontry, i wbijali kolejne kornery.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom