>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17 Sierpnia 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: IR Reykjavik - Fjolnir
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wiadomo, że im większa szansa na over 2,5 tym bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo którejś z drużyn różnicą więcej niż tylko jednej bramki. Liga islandzka jest ligą jak najbardziej over&#39;ową. Poza tym im niższa klasa rozgrywkowa, tym dziwniejsze rzeczy mogą się dziać, a że futbol na wyspie gejzerów stoi na kiepskim poziomie (jak chyba każda dyscyplina za wyjątkiem piłki ręcznej), to w drugiej lidze przy teoretycznie wyrównanych drużynach może paść wynik nawet 4-0. Może i typ jest trochę ryzykowny, ale mamy już drugą połowę miesiąca, a to jest dopiero mój pierwszy typ i chcę nabić trochę punktów, a że nic nie tracę, to mogę się trochę pobawić. Jednak swoje argumenty mam. O pierwszym już wspomniałem - to nie jest liga angielska czy francuska, gdzie drużyny są na wysokim poziomie i jeżeli mierzą się ze sobą kluby o podobnych możliwościach, to mecz jest wyrównany. W takiej lidze jak islandzka, a szczególnie druga, drużyny prezentują może nawet gorszy poziom do amatorskich zespołów z Niemiec, a więc gwałtowne wahania formy są na porządku dziennym. A więc mecz wcale nie musi być wyrównany, pomimo że gospodarze zajmują 4, a goście 5. miejsce. Jednak jest to tzw. mecz o 6 punktów, a więc motywacja po stronie IR Reykjavik będzie bardzo duża. Statystyką zdecydowanie przemawiającą za gospodarzami jest ich bilans u siebie - 5-2-1. Goście na wyjazdach grają słabo - 2-2-4, dlatego według mnie Fjolnir ma większe szanse na przegraną w tym meczu.

⛔ 100
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Spotkanie: Florian Mayer v Jeremy Chardy
Typ:2
Kurs:2,04
Buk: Pinnacle
Mecz pierwszej rundy turnieju w Cincinnati. Turniej rozgrywany na hardzie. Na przeciw siebie stana Niemiec i Francuz, 45 i 58 rakieta swiatowego tenisa na chwile obecna. Mayer do tego turnieju musial przechodzic kwalifikacje. Pokonal Becka 2:0 i wymeczyl zwyciestwo 2:1 nad Russelem. Predzej gral pod koniec lipca w swoim kraju w Hamburgu dochodzac do polfinalu. Odpadl tam z Golubevem. Mozna powiedziec ze byl to niezly wynik, ale jak wiadomo swoje sciany pomagaja, a sam Mayer nie znajduje sie w najwyzszej formie.
Jesli chodzi o Chardego jego forma w ostatnim czasie wzrosla. Dobrze radzis obie na tej nawierzchni. Pod koniec lipca doszedl do cwiercfinalu w Gstaad, a w ostatnim turnieju zanotowal rowniez cwiercfinal przegrywajac z Djokovicem. W drodze do polfinalu pokonal jednak takich graczy jak Baghdatis, Verdasko i Davydenko czuli graczy na pewno lepszych od Mayera. Jak dla mnie czysty win Chardego

✅ 104
 
artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Spotkanie: Flora Tallin(-2) - Sillame Kalev
Typ: 1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam, to mój pierwszy post i mam nadzieję, że ktoś skorzysta z moich typów.
Dziś o 17:45 rozpocznie się spotkanie estońskiej Meistriliigi Flora Tallin-Sillame Kalev. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Flora Tallin, zajmująca 2 miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do prowadzącej Levadii Tallin. Zdecydowałem się na obstawienie zwycięstwa gospodarzy co najmniej 3 bramkami ponieważ ostatnie mecze Flora wygrywa właśnie minimum 3 golami przewagi (wyjątkiem jest mecz wyjazdowy z liderem):
14.08. FC Flora Tallinn - FC Lootus K.-Jarve 5:0
07.08. JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn 1:6
31.07. FC Flora Tallinn - JK Maag Tammeka 6:3
25.07. FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn 2:2
17.07. FC Flora Tallinn - FC Kuressaare 6:0

Rywal Flory może pochwalić się za to czymś takim:
31.07. JK Sillamae Kalev - FC Levadia Tallinn 0:4

Myślę, że w dzisiejszym meczu będzie podobnie i Flora wygra 3, 4 bramkami.

⛔ 100
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Spotkanie : Zenit vs. Auxerre
Typ : X
Kurs : 3.80
Buk:bwin

Witam po sporej przerwie,zaczynam od najciekawiej zapowiadającego się meczu w dzisiejszych el.LM, Auxerre słabo rozpoczęło sezon w rozgrywkach ligowych i zdają sobie sprawę że nie są faworytem w spotkaniu z Zenitem. Francuzi zagrają bardzo defensywnie licząc na szybkość Jelenia, nie wydaję mi się aby sforsowanie ich obrony było jakimś łatwym zadaniem dlatego spodziewam się dosyć jednostronnego meczu z nielicznymi wypadami Auxerre pod pole karne Rosjan. Zenit na pewno będzie chciał zrobić sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem ale będzie też skupiał się na defensywie bo wiadomo jak ważna jest bramka na wyjeździe w takich dwumeczach pomiędzy tak wyrównanymi zespołami. Plusem rosyjskich piłkarzy na pewno jest to że są w czasie sezonu dłużej ja jednak liczę na awans Auxerre a remis najlepiej bramkowy w Petersburgu byłby dla nich na pewno korzystnym wynikiem.

⛔ 100
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Richard Gasquet - Mikhail Youzhny
Typ: 2-0
Kurs: 4.50
Buk: Unibet
Analiza:

Dzis w 1 rundzie turnieju ATP Masters Cinncinati swietne widowisko niewatpliwie stworza Francuz Richard Gasquet i Rosjanin Miklhail Youzhny.W tym meczu stawiam na na zwyciestwo Francuza i to w stosunku 2-0.Rysiek i Yuzek maja slabe glowy co nie raz i nie dwa udowodnili.Rosjanin jest wstanie pokonac kazdego lub prawie kazdego ale tez potrafi przegrac z duzo gorszymi tenisistami.Ryszard natomiast jest mloda nadzieja francuskiego tenisa ktora nie do konca spelnia oczekiwania swoich kibicow.Gasquet dysponuje swietnym podaniem ktory czesto mu ratuje &quot;zycie&quot; do tego ma swietne uderzenie z backhandu a i forhand tez niczego sobie.Glownym problemem jest jak juz wspominalem goraca glowa przez co czesto popelnia duzo niewymuszonych bledow.Ryszard pokazywal juz napoczatku roku jak potrafi byc mocny na nawierzchniach twardych dzie w Sydney doszedl do finalu pokonujac wielu dobrze serwujacych tenisistow.Yozuhny tez potrafi grac na hardzie i udowodnil to w Dubaju gdzie rowniez doszedl do finalu.Panowie ostatni raz spotkali sie na AO gdzie Rysiek prowadzil 2-0 po to by przegrac 2-3 i jesli dobrze pamietam to w 5 secie mial nawet pzrewage przelamania i mimo to przegral.Teraz jesli nie wypali sie psychicznie to mysle ze Francuz pokona Rosjanina 2-0 i tym samym pokaze ze ostatni ich mecz i nie wykorzystana szansa Ryska to zwykly wypadek.Jest na to szansa bo Rosjanin ostatnio nie jest w wybitnej dyspozycji.Podobnie jak Rysiek ale mimo wszystko wyzej sobie cenie umiejetnosci Francuza od Rosjanina.

⛔ 100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dinamo Kijów - Ajax Amsterdam
Typ: X2
Kurs: 1.83
Buk: Sportingbet

Dziś o godzinie 20:45 na stadionie im. Walerego Łobanowskiego w Kijowie dojdzie do starcia ukraińsko-holenderskiego. Zmierzą się w nim piłkarscy wicemistrzowie obu tych państw - Dinamo Kijów podejmie Ajax Amsterdam. Moim faworytem tego starcia - odwrotnie do notowań bukmacherów - jest drużyna Martina Jola. Wicemistrzowie Holandii przed sezonem nie dokonali spektakularnych transferów, zatrzymali jednak swoją największą gwiazdę - Luisa Suareza, którego kusiły największe kluby tego kontynentu.
Oba zespoły są już raczej w rytmie meczowym - nie mniej jednak, to Ukraińcy rozegrali dwa spotkania więcej, bo aż 6 kolejek ligowych. Ajax 2 razy mierzył się z PAOKiem Saloniki oraz dwukrotnie w lidze z Vitesse oraz Groningen. Kijowanie w lidze ukraińskiej zdobyli do tej pory 13 punktów. Holendrzy zremisowali pierwszy mecz z Vitesse, a przed trzema dniami w stosunku 4:2 pokonali oni FC Groningen.
Tydzień temu moja intuicja również podpowiadała mi, że Ukraina nie pokona Holandii, chociaż przez tygodniem także była faworytem typerów i bukmacherów.
Do Amsterdamu poleciała najmocniejsza kadra wicemistrzów Holandii , których na pewno zadowoli remis bramkowy. Uważam, że właśnie taki padnie, a kurs 1.83 na Ajax z podpórką jest na pewno godny gry.

✅ 83
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: AS Monaco - HSC Montpellier
Typ: Over 2,5 bramek
Kurs: 2,40
Buk: Unibet
Godzina rozpoczęcia: 19-00
Analiza:
Dziś nie ma prawie co grać. Jest trochę eliminacji do Ligi Europejskiej oraz Ligi Mistrzów. Tenisa jest trochę, lecz dziś jest tylko jedno zaległe spotkanie w Ligue 1. To mecz pomiędzy Monaco a Montpellier. Wszystkie zespoły za wyjątkiem tych mają rozegrane już po 2 mecze, tylko, że władze Monaco były zmuszone do przełożenia tego spotkania na inny termin. W spotkaniu pierwszej kolejki zespoł Monaco zremisował bezbramkowo z Olympique Lyon. We wcześniejszych meczach sparingowcyh grali z różnymi drużynami jak choćby z Dinamo Moskwa. W tamtym spotkaniu można było obejrzć, aż 4 bramki co jest wyjątkiem na tak underową ligę jaką jest liga francuska. Drużyna Monaco w okresie przygotowawczym do sezonu grała dużo więc dziś powinny być efekty tych starań. W tym meczu trudno znaleźć faworyta. Bukmacherzy w roli lekkeigo faworyta stawiają gospodarzy. Jak poszukam innego rozwiązania w tym meczu. HSC Montpellier w pierwszej kolejce w meczu u siebie pokonali mocną drużynę jaką jest Girondins de Bordeaux. Była to skromna wygrana różnicą jednej bramki, ale zaowocowała trzema punktami na koncie. Nie licząc ostatniego spotkania na przestrzeni 7 ostatnich spotkań w meczach h2h pomiędzy tymi drużynami padał over 2,5 bramek. Więc dziś jestem tego zdania, że może być podobnie, a statystyki na to wskazują-powodzenia

⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: TSV Hartberg - First Vienna FC 1894
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet

Po raz kolejny typ w meczu pierwszej ligi austriackiej. Tym razem skupię się na spotkaniu TSV Hartberg z First Viennom. Obie drużyny prezentują w ostatnim czasie bardzo podobną formę. Obie w lidze radzą sobie tragicznie, ponieważ obie mają po cztery porażki z rzędu. Nieco gorszą sytuację ma zespół gospodarzy, który w sześciu pierwszych meczach zdobył zaledwie jeden punkt. Natomiast goście w dwóch pierwszych kolejkach wygrywali, także mają na koncie o pięć oczek więcej. W Pucharze Austrii oba zespoły odprawiły swoich przeciwników, ale warto zaznaczyć, że były to zespoły z niższych lig i raczej inny wynik nie wchodził w ogóle w rachubę. Jeżeli chodzi o personalia to trudno znaleźć w zespole gospodarzy jakoś lidera zespołu. Większość kadry to bardzo młodzi zawodnicy, którzy w większości nie skończyli jeszcze 21 lat. Wystarczy tylko spojrzeć w średnią wieku, która wynosi właśnie niecałe 21 lat. Jeżeli miałbym na kogoś zwrócić uwagę to na Franzuca Wilfreda Domoraud, który przyzwoicie radzi sobie w ataku gospodarzy. U gości przede wszystkim wyróżniłbym Djokicia, który w tym sezonie zdobył już sześć bramek. Mimo wszystko postawa First Vienny nieco mnie zadziwia, ponieważ widziałem ich meczu z Altachem i przegrali go wtedy dość pechowo. Na tle bardzo dobrze dysponowanego rywala zaprezentowali się bardzo solidnie i liczyłem w następnych kolejkach na jakieś punkty z ich strony. Na pewno są faworytami dzisiejszego meczu, bo mają zdecydowanie bardziej doświadczonych zawodników. Jednak mnie interesuje over 3.5 bramki, który według mnie jest wystawiony w Sportingbet po bardzo dobrym kursie i jak najbardziej mogę go polecić do gry.

✅ 170
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Agnes Szavay - Gisela Dulko
Typ: Gisela Dulko
Kurs: 2,21
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś Agnes Szavay zmierzy się z Giselą Dulko i jest to pojedynek pierwszej rundy turnieju WTA w Montrealu. Moim zdaniem nie można przejść obojętnie wobec kursu na Argentynkę, który śmiało można nazwać promocją. Nie wiem, co skłania bukmacherów do tego, że to Szavay jest faworytką. Owszem, dwa ostatnie turnieje wygrała, oba zwycięskie dla Agnes WTA miały jednak miejsce jeszcze na mączce, w dodatku miesiąc temu. W Budapeszcie czy Pradze nie stawały na drodze Węgierki przeciwniczki klasy Giseli Dulko, tutaj zaczyna się już poważniejsze granie. Dulko w Cincinatti pokonała bardzo mocną Lucie Safarovą, przegrała z równie mocną Wickmayer. Szavay z kolei dopiero zaczyna gry w USA na hardzie przed US Open i pewnie gdyby nie zbliżający się wielkoszlemowy turniej, gry tutaj nie traktowałaby za poważnie. Wyraźnie zrobiła sobie przerwę po dwóch sukcesach w mniejszych turniejach i teraz odpokutuje to w US Open. Dulko jest moim zdaniem zawodniczką o większych umiejętnościach od Szavay, może nawierzchnia nie do końca promuje Giselę, jednak moim zdaniem poradzi ona sobie. To jej trzeci turniej przygotowawczy do US Open i moim zdaniem choćby to daje jej przewagę, którą spokojnie powinna zamienić na wygraną w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
M. Niculescu - K. Date Krumm
Typ: K. Date Krumm
Kurs: 2,540
Buk: PinnacleSports

Niculescu gra całkiem nieźle na północnoamerykańskim hardzie. Tutaj w Montrealu pewnie przeszła kwalifikacje (wcześniej w Cincinnati była w drugiej rundzie). Date też grała w kwalach, odpadła w ostatniej rundzie. Zatem jest LL w turnieju głównym. Domyślam się, że pewnie wiedziała o tym przed decydującym meczem kwalifikacyjnym. Obydwie zawodniczki grają ostatnio na podobnym poziomie, zatem kurs na Japonkę wydaje się być dobrym skalpem.

✅ 154
 
simonn 2

simonn

Użytkownik
spotkanie: MSHK Zilina - MHK 32 L.Mikulas
typ: 1
kurs: 1.60
buk: bwin
analiza:

Witam ! Jestem poczatkujacym typerem na tym forum jednak postanowilem wam polecić typowego &quot;pewniaka&quot; . Zilina jest zdecydowanym faworytem tego spotkania , a Liptovski Mikulas napewno jest slabsza druzyna od Ziliny. Dowod ? Prosze bardzo . W piatek 13 sierpnia Mikulas rozegral u siebie sparing z druzyna Unii Oswiecim . Jak kazdy wie słowacki hokej jest lepszy od polskiego , jednak mimo to druzyna Mikulasa przegrala z Oswiecimianami 2:3 . W dodatku w innym sparingu 10 sierpnia Mikulas przegral z druzyna HK Trnava 2:4 co potwierdza slaba forme tej druzyny , natomiast druzyna Ziliny wygrala sparing z extraligowa druzyna slowacka Dukla Trencin 4:0 , czy z druzyna Skalicy 2:1 . Pozatym Zilina gra w Extralidze ,a Mikulas spadl do 1.ligi tak wiec polecam ten typ i pozdrawiam

0
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Zenit St Petersburg v Auxerre
Typ: Połowa - Auxerre
Kurs: 6,50
Buk: bet365
Analiza: Ostatnia runda eliminacji Ligi mistrzów, rosyjski Zenit zmierzy się z francuskim Auxerre. Celem zawodników z Petersburgu pewnie będzie przedewszystkim nie stracić bramki, ale i strzelić jak najwięcej na swoim boisku. Zenit ostatnio zanotował remis 1-1 na swoim stadionie z Dynamem Moskwa. Auxerre tez bez fajerwerków dwa mecze w lidze i dwa remisy. Wydaje mi się że Francuzi będą chcieligrać z kontry a to może już w 1 połowie przynieśc bramke i kto wie co będzie dalej. Jest też dla mnie druga ważna sprawa. Niang odszedł z Marsyliia jak wiadomo bardzo w tym klubie grać by chciał Ireneusz Jeleń, a więc napewno będzie chciał dziś pokazac się z jak najlepszej strony.

⛔ 100
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Young Boys - Tottenham
Powyżej 3.5 bramki
Kurs 3.5
Buk sportingbet

O godzinie 20.45 odbędzie się mecz pomiędzy szwajcarskim YBB a angielskim Tottenhamem. Klasa zespołów powinna być widoczna aż nadto, nie ma co porównywać ligi szwajcarskiej z angielską. W poprzedniej kolejce szwajcarzy sensacyjnie wyeleminowali tureckie Fenerbahce. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-2, po czym piłkarze Young Boys wygrali na wyjeździe 1-0. Myśle że tym razem nie będą mieli już tyle szczęścia i możliwe że wszystko rozstrzygnie się w pierwszym meczu. Skład Tottenhamu jest naszpikowany gwiazdami i tacy piłkarze jak Defoe, Keane, Pavlyuchenko, Crouch, Dos Santos czy Lennon powinni być gwarancją bramek. Liga szwajcarska jest także ligą &quot;bardzo overową&quot;, mam na myśli że pada dużo bramek, i może gospodarze dziś też ukłują ???? Typuje 1-3

✅ 250
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Kijów - Ajax
Typ: Ajax wygra różnicą 1 gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dziś o faze grupową Ligi mistrzów zagrają Dynamo Kijów oraz Ajax Amsterdam. Faworytem według bukmacherów jest zespół gospodarzy ale mi się wydaje że Ajaxu po słabym początku nie należy lekceważyć i typuje że wygrają różnicą jednej bramki. Typ jest bardzo odważny ale zaryzykować warto. Oto ostatnie 5 meczy Gospodarzy:

Tue 27/07/10 LMU FC Dynamo Kijów 3 - 0 KAA Gent
Sat 31/07/10 PRL Sevastopol 0 - 3 FC Dynamo Kijów Z
Wed 04/08/10 LMU KAA Gent 1 - 3 FC Dynamo Kijów
Sun 08/08/10 PRL FC Dynamo Kijów 1 - 0 FC Metalurh Do…
Sat 14/08/10 PRL FC Vorskla Poltava 3 - 1 FC Dynamo Kijów

Dynamo w poprzednim meczu w eleminacjach Ligi Mistrzów pokonalo KAA Gent 6:1. Natomiast ostatni mecz w lidze Dynamo także przegrało 1:3. Ajax natomiast męczył się z PAOK wynik meczu 4:4 jednak Ajax na wyjeździe stralił 3 bramki i to im dało awans. Oto ich ostatnie 5 spotkań:

Wed 28/07/10 LMU Ajax Amsterdam 1 - 1 PAOK Saloniki
Sat 31/07/10 SUP Twente 1 - 0 Ajax Amsterdam
Wed 04/08/10 LMU PAOK Saloniki 3 - 3 Ajax Amsterdam
Sun 08/08/10 ERE Groningen 2 - 2 Ajax Amsterdam
Sat 14/08/10 ERE Ajax Amsterdam 4 - 2 Vitesse

Do zespołu Ajaxu po czerwonej kartce wraca najlepszy strzelec tego zespołu Luis Suarez i mysle że dzisiaj poprowadzi Holenderski zespół do zwycięstwa. Ajax zagra w niemal najsilniejszym składzie.

⛔ 100
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
j
piłka nożna:Liga mistrzów godz:20:45
spotkanie: Din.Kijów- Ajax Amsterda
typ: Dynamo wygra a liczba goliz dobytych w meczy wyniesie powyzej 2,5
kurs:3,3
bukmacher
analiza:
Dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrane spotkanie 4 rundy kwalifikacyjnej do Ligi mistrzów.
Ukraincy podejmowac beda na wlasnym terenie Ajax Amsterdam.
Są to dwie druzyny prezentujace podobne umijetnosci jednak faworyzuje Ukraincow poniewaz zdecydowanuie wiecej sa ograni wtym sezonie z powodu tego iz Eredivision zaczela2 tygodnie temu.
Dynamo w lidze spisuje sie przywoicie co prawda rozegrala w ostatnia sobote spotkanie ktore przegral 3-1 z Worskłą Połtawą jednak zawodnicy sa w forime i napewno przystapią do tego spotkania bardzo zmotywowani.
Ajaxowi awans do 4 rundy przyszedł bardzo ciezko remisujac z PAOK Saloniki u siebie 1:1 natomiast na wyjezdzie 3-3 wieksza ilosc strzelonych goli na wyjezdzie dala awans .
W Ajaxie powracaja Luis Suarez,Eyong Enoh oraz Miralem Sulejmani kotry mysle ze nie ma szans wystapic wtym spotkania.
Ajax jest to druzyna ktora strzela duzo bramek ale tez duzo traci mysle ze Shevczenko z partnerami poradzi sobie z obroncami rywala.
Ukrainca awans do 4 rundy przyszedł z decydowanie latwiej ograli KAA Gent dwukrotnie 3-0 i 3-1
Mysle ze wtym meczu padnie wiele bramek i gospodarze wygraja dziekuje pozdrawiam.

⛔ 100
 
R 0

rexion

Użytkownik
Mecz: Din. Kijów - Ajax
Typ:2
Kurs: 3,80
Buk: Betway

Analiza:

Dzisiaj o 20:45 zostanie rozegrany pierwszy mecz 4 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów pomiędzy Dinamem a Ajaxem.
Bukmacherzy faworyzują Dinamo co mnie trochę dziwi gdyż bądź co bądź sama renoma Ajaxu jest dużo większa niż Ukraińców. Dinamo niema w składzie gwiazd pokroju choćby Luisa Suareza. Ajax w poprzedniej rundzie męczył się z PAOKiem jednak myślę, że to był tylko wypadek przy pracy. Widać że Ajax wraca do formy gdyż ostatni mecz ligowy wygrał 4:2 z Vitesse. Dinamo za to przegrało aż 3:1 ze słabiutką Vorsklą Poltavą, więc dlaczego niemiało by przegrać z dużo mocniejszym Ajaxem?

⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Lleyton Hewitt - Yen-Hsun Lu
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Za godzinkę rozpocznie się mecz pomiędzy Lleytonem Hewittem a Yen-Hsun Lu. Ja zdecydowałem się zagrać na Lu a taki kurs to tylko czyste value. Po pierwsze Hewitt jeszcze może odczuwać kontuzję z Washingtonu, którą doznał w meczu z Fallą. Po drugie, Lu ostatnio znajduje się w całkiem niezłej formie co nie można powiedzieć o Hewicie, a oto ostatnie 5 meczy obydwu graczy:
Hard Lose P. Kohlschreiber 6-7(5) 7-5 6-0
Hard WIN P. Mathieu 3-6 7-6(3) 7-6(5)
Hard WIN P. Duclos 6-4 6-4
Hard WIN M. Copil 7-6(5) 5-7 6-3
Hard WIN I. Bozoljac 6-2 6-3

Hard Lose A. Falla 7-5 3-2 ret
Hard Lose L. Lacko 6-4 6-2
Grass Lose N. Djokovic 7-5 6-4 3-6 6-4
Grass WIN G. Monfils 6-3 7-6(9) 6-4
Grass WIN E. Korolev 6-4 6-4 3-0 ret.

Kolejnym faktem, który przemawia z Lu jest to, że w tamtym roku już Ci gracze się spotkali i wygrał właśnie LU :
8/2009 ATP Delray Beach (USA)HardYen-Hsun LuLleyton Hewitt7-5 2-6 6-2
Myślę, że dziś się historia powtórzy i Hewitt będzie grał delikatnie ze względu na możliwość odnowienia się kontuzji przed US Open czego na pewno Hewiit nie chce !

0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom