>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 18. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Swansea-Watford
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 21:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie , które zakończy nam zmagania w tej 22 serii spotkań Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Swansea na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę beniaminka z Watford, gospodarze są dla mnie zespołem , któremu dawałbym większe szanse na zdobycie kompletu punktów w tej kolejce Premier League, według mnie goście kiedyś muszą zakończyć swoją dobrą passę ponieważ ich pozycja na chwilę obecną jest bardzo dobra i nie wiem co by się musiało stać żeby beniaminek w tym sezonie opuścił szeregi premier League , nad strefa spadkową goscie mają aż 10 punktów przewagi , gospodarze natomiast są właśnie pierwszym zespołem , który w tym momencie spada z ligi swansea nie ma po prostu wyboru i musi tutaj zagrać o komplet punktów na własnym stadionie , tym bardziej iż ta ostatnie ich spotkania nie wyglądały zbyt dobrze, Watford natomiast w dwóch ostatnich spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe zdobył tylko 1 punkt, tak więc myślę że ich forma wyjazdowa jest ostatnio słabsza, stawiam więc na wynik 2:1 dla zespołu z Walii.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Australian Open, Pierwsza runda
Godzina: 02:30
Spotkanie: Benneteau Julien - Almagro Nicolas
Typ: 1 handicap + 2.5 setów
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Czas zacząć kolejną edycję Australian Open! Czas płaczu na forum ????
Moją uwagę przyciągnął ten właśnie mecz. Zacznę od tego, że Panowie grali ze sobą już czterokrotnie gdzie trzy razy wygrywał Francuz. Ostatni raz spotkaki się w 2013 gdzie na mączce, w dwóch setach wygrał popularny Benek. Faworytem bukmacherów jest Almagro który obecnie jest na 74 miejscu a w przeszłości był 9. Niestety ale przez kontuzję którą nabawił się w połowie 2014 roku nie może wejść na swoje obroty. Sezon 2015 jak na jego możliwości był bardzo mizerny.
Ten rok również dobrze nie zaczął ponieważ w Indiach od razu przegrał z Pavicem 2:1 prowadząc 1:0. Póżniej pokonał Chunga oraz Mathieu w dwóch setach ale to były mecze pokazowe czyli zero prestiżu i spiny. Trzeba pamiętać też o tym, że Almagro w swoich najlepszych czasach przegrywał często ponieważ jego dyńka należy do jednych z najgorszych. Psychika mu się nie poprawiła a forma oraz umiejętności poszły grubo w dół. Dodając jesze fakt iż hard nie jest jego ulubioną nawierzchniach można w tym meczu spodziewać się wszystkiego. Oczywiście, że w Hiszpanie ciągle tkwi wielki potencjał oraz umiejętności lecz w chwili obecnej jest na pewno o klasę gorszy niż przed kilku laty.
Julien jest z 1981 roku czyli jest starszy od przeciwnika o 4 lata. Jest już mocno zaawansowanym graczem i w sumie to mnie najbardziej martwi. Obecnie jest na 474 miejscu a najwyżej był 25. Benek jest gdzie jest ponieważ podobnie jak przeciwnik miał problemy zdrowotne tylko, że on stracił rok 2015. Francuz to bardzo uniwersalny tenisista który mimi wszystko czuje się najlepiej na bardzo szybkich albo szybkich nawierzchniach w przeciwieństwie do rywala. Ostatnio grał w challenegrze gdzie po pokonaniu dwóch kelnerów odpadł z Falla dość wyraźnie w ćwierćfinale i to mnie też martwi. Mimo wszystko zaufam tutaj starszemu z tej pary i moim zdaniem urwanie seta jest bardziej niż prawdopodobne o ile będzie zdrowy, a nie narzeka ostatnio na stan zdrowia.
Za błędy przepraszam, piszę z telefonu.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Thiem D. - Mayer L.
Typ: Mayer L.
Kurs: 2.52
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 2:1 z lat 2014-2015, ale wszystkie ich dotychczasowe mecze zostały rozegrane na nawierzchni ziemnej. Po pierwsze Thiem jest młody, ale ambitny, a jak już nie raz pisałem młodość nie idzie czasami w parze z doświadczeniem gdzie ona na turniejach wielkoszlemowych jest wręcz wymagana.
Przed Australian Open Mayer w Doha narobił Serbowi chyba najwięcej problemów i mały włos, a nawet Djokovic by stracił z nim seta, jednak pod koniec drugiego seta spalił się psychicznie i ostatecznie wygrał Novak turniej bez straty seta. Szybka przegrana w Sydney z Gabashivilim wcale mnie nie dziwi, bo po pierwsze to Rosjanin był w dobrej formie na tym turnieju, a po drugie przed szlemem nie ma dużej motywacji na jakieś podrzędne turnieje.
Thiem za to w Brisbane doszedł do półfinału turnieju grając naprawdę dobre zawody, ale już w Sydney poddał mecz z Mullerem podczas drugiego seta co jest bardzo złą wiadomością przed Australian Open. Jakiś problem w prawej stopie. Obaj dobrze serwują, zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie i zapewne z nie jednym tie-breakiem o ile ze zdrowiem Thiema jest wszystko w porządku.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 20:00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza -5.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ma co się sugerować miejscem obu drużyn w tabeli TBL bo w ostatnim czasie gospodarze to zupełnie inna drużyna niż na początku sezonu. Duża zasługa w tym nowego szkoleniowca Anzulovića. Świetnie wykorzystuje atuty każdego zawodnika. Zresztą widać to po ostatnich wynikach i ilości minut każdego z zawodników. Świetnie rotując składem Anzulović może pozwolić sobie na intensywną grę po obu stronach parkietu. W ostatnim czasie wzmocnili jeszcze strefę podkoszą podpisując kontrakt z byłym zawodnikiem Czarnych Słupsk - Drago Paslicem. Co jak co ale tercet Pasalić Dower Williams wygląda imponująco. Myślę że największy atut gości czyli duet Fraser i Johnson nie będzie miał tu wiele do powiedzenia. Dobry mecz może także wybić sobie z głowy lider z Kutna Parker którego czeka pojedynek z Broadusem. Myślę że to co zdobędzie w ataku odda w obronie bo w tym elemencie nie błyszczy. Pozostali zawodnicy zarówno po jednej jak i drugiej stronie prezentują podobny poziom. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę gdzie rozgrywany jest mecz i obecną formę drużyn to znacznie lepiej prezentują się gospodarze i to na ich zwycięstwo liczę w tym meczu.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Eibar – Granada
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.74
Buk: Pinnacle
Godz. 20:30
Analiza:
Wysokiego kursu na bramki w kończącym 21-wszą serię spotkań na boiskach Hiszpańskiej Primera Division się spodziewałem, ale dla mnie tutaj trochę przesadzono.
Eibar to rewelacja sezonu na półmetku rozgrywek siódme miejsce i dwa punkty za miejscem gwarantującym grę w Lidze Europejskiej na którą to pozycję mogą wskoczyć przy dzisiejszym zwycięstwie. Granada walczy dzielnie w dolnych rejonach tabeli, zajmując miejsce tuż nad strefą spadkową. Przy zwycięstwie jest szansa na odskocznie na cztery punkty od tej niebezpiecznej strefy.
Gospodarze i goście wiedzą że z rywalami ze swojego poziomu trzeba szukać odważniejszej gry niż w starciu z czołówką i tą filozofią podążają. Eibar ofensywne mecz grał właśnie z takimi rywalami: Levante 2:2, Getafe 3:1, Betis 0:4, Espanyol 2:1 czy dwukrotnie w pucharze Las Palmas 3:2 – co łączy ten mecz z dzisiejszym starciem otóż są to ekipy z równie słabą defensywą co Granada (są nawet solidniejszy) oraz kursy też były bardzo wysokie. Eibar jest też ekipą która z kontry potrafi dobić rywala a to przy dzisiejszym typie ważna informacja. Granada jak wspomniałem wygląda bardzo słabo w defensywie, zdolnych rejonów tabeli prezentują jednak solidną grę w ofensywie 20 bramek to bardzo dobry wynik na zajmowaną pozycję, to też jeszcze bardziej świadczy o tym że problem jest w defensywie. Dobra informacja jest też taka że na wyjeździe są skuteczniejsi 12 bramek w 10 spotkaniach zdobytych przy 20 straconych też zdecydowanie więcej niż u siebie. Tutaj ta sama historia bramek i ofensywniejszej gry szukali właśnie w spotkaniach z rywalami do walki o utrzymanie: Malaga 2:2, Levante 1:2, Gijon 3:3, Getafe 1:2, Vallecano 2:1. Dla mnie wobec tego wcale nie musi to być zamknięte spotkania obi ekipy pokazały że potrafią strzelać bramki kiedy trzeba, pierwszy mecz zakończy też dobrym prognostykiem 3:1.
✅ 74
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pacers - Nuggets
Typ: Nuggets win
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Dziś wybierzemy się do Denver, na spotkanie tamtejszych Nuggets z zawodnikami z Indiany. Zawsze ciężko gra się na wyjeździe z Bryłkami, chociażby z powodu dużej wysokośći (1680mnpm) na której położone jest Denver. Nuggets grają 4 mecz z rzędu we własnej hali i trzeba powiedzieć, że drużyna prowadzona przez Malone&#39;a wygląda ostatnio całkiem nieźle - bilans 2:1 (na rozkładzie wygrana z GSW (!), solidnymi Hornets, i porażka z Heat po roztrwonieniu dużej przewagi). W świetnej formie jest Gallinari, który dobrze odnajduje się jako lider Nuggets, pod koszem można wciąż liczyć na Farieda (choć już nikt nie wierzy, że Manimal ma szansę zostać gwiazdą na parkietach NBA). Na jedynce pierwszoroczniak Mudiay, który potrafi dać solidne minuty.
Co do dzisiejszych absencji, wiemy że w drużynie Pacers nie zagra dwóch zawodników z pierwszej piątki - Hill oraz Mahinmi. Obaj to solidne ogniwa w drużynie Vogela (szczególnie Hill). Wciąż poza grą jest też SG Stuckey, czyli Monta Ellis pozostaje jedynym zdrowym, ważnym obrońcą w skłądzie Indiany. Występ Paula George&#39;a określany jest jako &quot;probable&quot; - moim zdaniem zagra, ale z powodu bólu w kolanie nie powinien dać drużynie tyle co zwykle. Po stronie Bryłek może zabraknąć Nelsona (nadgarstek), czyli weterana rozgrywającego oraz Jurkicia (kolano, kostka). Biorąc pod uwagę formę obu drużyn w ostatnich meczach, szanse określam jako 55/45 dla gospodarzy - dlatego warto spróbować zawyżony imo kurs na Bryłki.
✅ 136
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Eskisehispor - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Już dziś lece z typem na poniedziałkowy wieczór . Spotkanie pomiędzy wiceliderem a czerwoną latarnią ligi. Na ostatnie 5 meczy u siebie gospodarze wygrali 2 mecze i 3 przegrali. Zwycięstwa były jednak z rywalami o podobnym poziomi ( Genclerbirligi oraz Mersin ). Fenerbahce klasa w sobie , na wyjazdach w tym sezonie tylko 1 porażka , ostatnio 1 remis i 4 zwyciestwa , dodatkowo Eskisehispor jutro osłabiony brakiem Gurala i Tokoza ( oboje grają na pozycji pomocnika ) .
Co ciekawe ostatni raz Fenerbahce wygrało na wyjejdzie z Eskisehisporem w 2011r więc czas najwyższy przełamać sie i piąć się na sam szczyt ligowej tabeli , po jeżeli chcą mieć mistrza w tym sezonie takie mecze należy wygrywać .
Powodzenia! ????
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
japonczyk 9

japonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: Houston (-5.5)
Kurs: 1.54
Bukmacher:
Analiza
:
Już jutro w nocy dojdzie do spotkania obecnie najgorzej radzącej sobie w lidze NBA drużynie L.A Lakers kontra Houston Rackets.
W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami, drużyna z L.A musiała uznać w każdym z nich wyższość drużyny z Houston a handicap był spełniany w każdym z nich.
Możliwe, że po stronie drużyny z L.A nie zagra Kobe Bryant co jeszce bardziej przemawia za typem.
W drużynie Houston z ważniejszych absencji nie zobaczymy Dwight&#39;a Howarda.

Brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Meksyk Primera
Godzina: 00:00
Spotkanie: Puebla - Monterrey
Typ: 1 + over 2.5
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki meksykanskiej primera division w ktorej zmierza sie Puebla z Monterrey. W 1 kolejce Puebla zremisowala z CF America (wielokrotny mistrz) na wyjezdzie 0:0, a Monterrey wygrali 1:0 u siebie z Pumas (mistrz ostatniego sezonu). Dzieki takim wynikom gosci trudno wytypowac i dlatego buki mniej wiecej rowne kursy wystawily na obie druzyny. Mysle ze Puebla wygra to jednak, bo popatrzmy przede wszystkim na to jak ta druzyna dobrze spisywala sie w zeszlym sezonie u siebie. To byla najlepsza druzyna domowa, nawet lepsza od mistrza czy od ofensywnego Tigres. Nie remisowali ani razu. Bilans 7-2, przy czym sporo meczow ofensywnych bilans 17:12, bramki tez ponad 1 stracona na mecz. Goscie z kolei na wyjazdach praktycznie nie wygrywaja. 2 zwyciestwa w 9 meczach. Bilans 14:19, sporo overow poniewaz tracą bramki. Ostatnie wyniki 1:3, 1:3, 2:2, 1:2 i znowu 1:3. Pomiedzy tymi druzynami jest dluga historia ale zespol wyjazdowy wygrywal tylko 2 razy na jakies 30 spotkan (nawet nie liczyłem bo to długa lista). Wg mnie Puebla wyrga, ale Monterrey tak latwo broni nie zlozy.
⛔ 100
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Stakhovsky, Sergiy(ukr) - Goffin, David (bel)
Typ: (Zwycięzca 1set/mecz) 1/2

Kurs: 4,66
Bukmacher: bah

Analiza:

Zapraszam na pierwszą rundę turnieju Australian Open, na celowniku mam dzisiaj właśnie mecz tych panów. Belg rozstawiony z numerem 15, zagra z nierozstawionym graczem z Ukrainy. H2H 0-1 na korzyść Goffina, pojedynek stoczyli w
14.09.2014 - Davis Cup. Z formą obu panów jest różnie, ostatni mecz Stakhovskiego to porażka z postacią anonimową w kwalifikacjach do turnieju w Sydney - Vukicem australijskiego pochodzenia. Natomiast Goffin ma za sobą turniej pokazowy w Melbourne, w którym rozegrał dwa mecze, oba wygrał. Goffin to obecnie 16 rakieta świata, Stakhovsky 62.
Sugeruję się tutaj tylko i wyłącznie intuicją więc nie jest to typ ze szczegółową analizą, niestety - za co przepraszam. Liczę na odrobinę szczęścia, na pewno postawie jakieś grosze. Pozdro
✅ 366
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Crotone - Cagliari
Typ: Crotone
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Starcie dwóch najlepszych drużyn zaplecza Serie A, w którym stawiam na gospodarzy, ponieważ od prawie roku nikt nie zdołał ich pokonać na ich boisku. Mało tego rywalom Crotone udało się przez ostatnie 12 miesięcy raptem 4(!) zremisować, a cała reszta spotkań to zwycięstwa obecnych wiceliderów Serie B. Cagliari są tylko 1 punkt z przodu i wygląda na to, że po dzisiejszym meczu będzie zmiana lidera, bo Cagliari nie jest aż tak mocne na wyjeździe - potrafili przegrać w ostatnich 3 miesiącach z Brescią, Novarą czy też Pescarą, co składa się na ogólny bilans w delegacji 4-3-3, a przy statach Crotone u siebie (8-2-0) daje nam to jasny przegląd na sytuację. Polecam!


✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Eibar – Granada
Typ: Eibar Europejski handicap 0:1
Kurs: 3.25
Buk: otobet
Godz. 20:30
Analiza:
Niesamowici gospodarze, którzy zaskakują, się mówi. Niekoniecznie, ich dobrą grę obserwowaliśmy już pod koniec poprzedniego sezonu, a w tym, każdemu sprawiają niemałe problemy. Ja dziś wskazuję ich jako wyraźnego faworyta. Grałem na nich w meczu wyjazdowym, gdzie pokonali Granadę 1:3, gram też i tutaj. Granada nadal gra patologię.. tym bardziej teraz będzie na wyjeździe, co powoduje wgląd w statystyki i widzimy ich formę wyjazdową. Przegrywali z takimi tuzami jak Vallecano, Las Palmas czy też Valencią. Z drugiej strony Eibar. Przegrali co prawda z Barceloną i Realem, ale obie te drużyny łatwej przeprawy nie miały, męcząc się do ostatniego gwizdka. Odpadli jednak po zaciętym dwumeczu z Las Palmas z Pucharu Króla, dzięki czemu w 100% będą mogli skoncentrować się na rozgrywkach ligowych. A do nich przyjeżdża idealny rywal na podrażnione ambicje - Granada.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:35
Spotkanie: Lakers-Rockets
Typ: Lakers +9.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: williamhill
Analiza: Ostatnio LAkersi dostawali niezłe lanie ale dzis typuję że powalcza ze słabymi Rockets którzy pokazali nie jednokrotnie w tym sezonie że nie potrafią bronić i grają falami. Dziś wszystko wskazuje na to że LAkers znów przegrają ale nie aż tak wysoko jak linie ustawił buk.Oby, bo kilka typów ostatnio wtopiłem. Mecz lada moment, pożegnajmy Kobasa w należyty sposób!
⛔ 100
 
pismack 19

pismack

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:21:00
Spotkanie:Swansea-Watford
Typ:Obie drużyny strzelą gola-TAK
Kurs:2.00
Bukmacher:bet365
Analiza: W poniedziałkowym meczu w lidze angielskiej zmierzą się zespoły Swansea i Watford.Gospodarze meczu w tym sezonie zdecydowanie zawodzą i prawdopodobnie będą się bić o utrzymanie.Beniaminek z Watford radzi sobie całkiem dobrze ale ostatnio mają lekki kryzys formy.Dzisiaj zainwestuje w to ,że obie drużyny strzelą gola,ponieważ zespół Swansea musi wygrać ten mecz dlatego będą prowadzić grę i będą doprowadzać do sytuacji bramkowych,natomiast beniaminek ligi będzie kontrować i możliwe jest ,że strzelą gola w dodatku mają wyśmienitego Ighalo,który z każdej sytuacji może strzelić gola.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Handball ME
20:30
Niemcy vs. Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2,55
Buk: b365

Dziś drugie spotkania w grupie C.
Moją uwage przykuwa spotkanie Szwedów z Niemcami; Szwedzi zagrali swietna 1 połowę ze Slowenia (16:9), w drugiej rozluznili szyki i wygrali na koniec 2 bramkami, Niemcy od początku zdominowani przez mocnych Hiszpanów, ktorzy pod kontrolą wygrali 3 bramkami; dziś wiec bój europejskich sredniakow o 2-3 miejsce w grupie (Hiszpania prawdopodobnie wygra wszystko w grupie), Szwedzi jeśli wygrają wychodzą z grupy,Niemcy pod większą presją wyniku i bez takich graczy jak Gensheimer, Wienck, Groetzky mysle ze wcale nie sa wiekszym faworytem w tym meczu, a jeśli Szwecja zagra jak 1 polowe w tych mistrzostwach to Niemcy zejdą z boiska pokonani

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia
Godzina: 20:00
Spotkanie:
ASD Spezia Calcio 2008 - US Alessandria Calcio 1912
Typ: Kto pierwszy strzeli gola: Alessandria
Kurs: 3.00
Bukmacher: [bet365]
Analiza:
Alessandria w dwóch poprzednich rundach wyeliminowała kolejno Palermo i Genuę, czyli drużyny pierwszoligowe. Z Palermo w 90 minut wygrali na wyjeździe 3:2, natomiast w Genui do 92&#39; minuty prowadzili 1:0, ale gospodarze wyrównali na 1:1 i dopiero dogrywka rozstrzygnęła mecz na korzyść zespołu zajmującego 2. miejsce w Serie C1.
Dzisiaj kolejny pucharowy mecz wyjazdowy dla Alessandrii, tym razem z rywalem już nie tak odległym w hierarchii ligowej - Spezia Calcio - zajmującym 13. miejsce w Serie B.
Alessandria pokazała, że przy maksymalnym zmotywowaniu potrafi wyrzucić za burtę zespoły (teoretycznie) mocniejsze niż Spezia. Element zaskoczenia na pewno zniwelowany, jako, że wpadki Palermo i Genui musiało odbić się głośnym echem we Włoszech. Spezia w poprzedniej rundzie po rzutach karnych wyeliminowała z kolei Romę, ale w ciągu meczu była przez nią totalnie zdominowana (67% posiadania, 5 strzałów na bramkę, 7 strzałów niecelnych, wynik 0:0 świadczy raczej o zamurowaniu bramki). Nie umniejsza to oczywiście jej sukcesu.
Liczę jednak na to, że dzisiaj piłkarze drużyny Spezia podświadomie będą czuć, że grają z III-ligowcem i chcąc nie chcąc mogą trochę odpuścić ten mecz. Co, mam nadzieję, wykorzystają goście.

Poza moim typem można tu było grać różnie:
- czystą 2 za 4,75
- typ na awans 2 za 2,62
-
X2 za 2,10 (najbezpieczniej).
Ja jednak pójdę w strzelców pierwszego gola, bo zarówno z Palermo, jak i z Genuą to właśnie Alessandria strzeliła pierwsza. W innych meczach wyjazdowych aktualnego sezonu jeśli już strzelali gola, to zwykle właśnie jako pierwsi. Spezia dzisiaj nie zamuruje się jak w meczu z Romą, a dla Alessandrii szansę na awans stworzy tylko prowadzenie. Gonić wynik będzie im już zdecydowanie trudniej i raczej nie mogą na to pozwolić. Obym miał nosa. Powodzonka! ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

sebak2

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Boavista FC - Vitoria Setubal
Typ:
X2
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam
Po mojej pierwszej, kiepskiej analizie, przyszedł czas na drugą.
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy drużyną spadkową a ligowym średniakiem. Setubal po poważnej porażce z Sportingiem 0:6 i Ferreirą 1:2, będzie mocno zmobilizowany aby z tego meczu wywieźć komplet punktów, gospodarze za to są praktycznie pewną drużyną do spadku. W obu drużynach nie ma większych braków kadrowych. Patrząc jednak na poprzednie, bezpośrednie spotkania tych drużyn, 2 remisy w ostatnich 5 meczach, pewniejszy będzie typ X2.
Życzę powodzenia

⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME
Godzina: 18:15
Spotkanie: Hiszpania-Słowenia
Typ: over 54,5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Jeśli ten mecz potoczy się tak samo jak wtedy gdy Hiszpania grała z Niemcami to można być spokojnym o pokrycie tego overa. Początek meczu Hiszpanów był chaotyczny i Niemcy wtedy nawet odskoczyli na kilka bramek, ale jak już Hiszpania wskoczyła na swój poziom to wygrali ten mecz spokojnie. Słowenia przegrywała już z Szwecją 8 bramkami, a potrafili ich dojść bardzo ciekawe spotkanie, aż chciało się oglądać. Słowenia zanotowała bardzo niski wynik, ale to była wina końcówki i nadrabianiu tych bramek. W tym meczu spodziewam się, że Hiszpania od początku będzie prowadzić i zrobią kilka bramek przewagi, a jak tak będzie to już Hiszpania nie będzie tak uważnie bronić w obronie. Spodziewam się wysokiego wyniku.
⛔ 100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valenciennes - Metz
Typ: Valenciennes
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Ostatni mecz 21. kolejki drugiej ligi francuskiej, w którym będące punkt nad strefą spadkową Valenciennes podejmować będzie liczącą się w walce o awans ekipę z Metzu.
Zacznijmy od tego, że Valenciennes jest w chwili obecnej najsłabszą ekipą uwzględniając mecze u siebie. Na 10 spotkań zremisowali 7, a 3 przegrali. Bilans bramkowy 6:10 wskazuje na fatalną skuteczność, ale też całkiem dobrą defensywę.
Metz z kolei na wyjazdach radzi sobie całkiem nieźle. Na 9 meczów wygrali 4, 3 kolejne zremisowali i zanotowali 2 klęski. Bilans bramkowy również nie powala - 9:9. Równie mało strzelają co tracą.
Czemu więc stawiam na gospodarzy? Cóż. Nie przemawia za tym logika, a raczej intuicja i wieloletnie doświadczenie w typowaniu. Wiadomym jest to, że Valenciennes prędzej czy później musi odczarować swój stadion i wreszcie wygrać. A według mnie o wiele łatwiej będzie im z drużyną z górnych rejonów tabeli, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że zlekceważą rywala.
Typ jest ryzykowny i nieco przekorny, proszę wziąć to pod uwagę przy ewentualnym obstawianiu ;)
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom