>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 18. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina KOSZ NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Brooklyn-Toronto
Typ: over 229.5
Kurs 2.17
Buk Unibet
Analiza: Na jutro z racji iż oferta z mojej ulubionej piłki jest uboga postanowiłem ruszyć spotkanie NBA , pomiędzy Brooklynem a Toronto. Goście sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kolejnego kompletu punktów, Toronto po 3 wygranych pod rząd na swoim ternie będzie chciało przełamać niemoc wyjazdów, gdzie nie wygrali 2 kolejnych spotkań, gospodarze natomiast zanotowali 10 kolejnych porażek pod rząd i tutaj również nie wróże im optymizmu bowiem ich obrona jest jak ser Szwajcarski co nawet ostatnio udowodniła ekipa Housto Rockets rzucając im 137 punktów . Toronto od 16 spotkań traci za każdym razem minimum 100 punktów, wziąść pod uwagę iż goście są zespołem który rzucać potrafi nei raz powyżej 120 oczek moim zdaniem over jest w tym spotkaniu nieunikniony, do tego dochodzi bardzo kiepska statystyka Brooklynu w bezpośrednich spotkaniach z zespołem Toronto, ostatnie 6 spotkań i 6 porażek, minimum 5 punktami, ja tutaj stawiam iż goście wygrają wysoko,ale obie ekipy rzucą sporo punktów, spodziewałbym się coś ponad 230 punktów spokojnie w takich formach obu ekip.
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Australian Open
Godzina: 03:45
Spotkanie:
Carla Suarez Navarro - Sorana Cirstea
Typ:
2
Kurs: 3,22
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, wielkoszlemowego Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Carlą Suarez Navarro a Soraną Cirsteą. Sorana Cirstea (WTA 78) na początek w efektownym stylu rozprawiła się z Rosjanką Iriną Khromachevą. Trudno wyrokować po jednym meczu, ale nie ulega wątpliwości, że Rumunka dawno nie odniosła tak przekonującego zwycięstwa w głównym cyklu, nawet gdy grała z tenisistkami dużo lepszymi niż Rosjanka. W ubiegłym roku Cirstea miała pewne przebłyski (półfinał w Rio de Janeiro, ćwierćfinały w Madrycie i na Majorce) i dzięki temu z 243. miejsca w rankingu wróciła do Top 100. Rumunka w przeszłości grała w ćwierćfinale Rolanda Garrosa i byłą 21. rakietą globu. W Melbourne przełamała się i po czterech z rzędu porażka w pierwszej rundzie, wygrała mecz w wielkoszlemowym turnieju. Niewykluczone, że to pomoże jej wrócić na właściwe tory. To jest taka tenisistka, dla której jeden udany start w wielkiej imprezie może być impulsem do odrodzenia. Carla Suarez Navarro (WTA 12) łatwo pokonała Słowaczkę Janę Cepelovą, ale trzeba pamiętać, że jej start w Australian Open do końca stał pod znakiem zapytania. Powód to kontuzja barku, której nabawiła się w okresie przygotowawczym. Cepelova nie stawiła jej oporu, ale starcie z dysponującą potężnym returnem i forhendem Cirsteą może być dla Hiszpanki prawdziwym testem jej aktualnych możliwości serwisowych. Rumunka wygrała trzy z czterech dotychczasowych meczów z Suarez i moim zdaniem także w Melbourne będzie górą. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 03:45.
✅ 222
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Debel - Australian Open
Godzina: 04:30
Spotkanie: Williams/Williams - Babos/Pavlyuchenkova
Typ: Babos/Pavlyuchenkova
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj tenis ponownie na plus, na dziś biorę w ciemno mecz deblowy sióstr Williams z Timeą Babos i Pavlyuechonkową i stawiam na Węgięrsko-Rosyjską parę.
Buki mają to do siebie, że zbyt często podniecają się nazwiskami w rozgrywkach deblowych. Kilkanaście dni temu Andy Murray wyszedł na kort w parze z Mariusz Fyrstenbergiem przeciwko bardzo doświadczonej parze Marrero/Zimonjic, buki wystawiły kursy 1,40 / 2,70 i skończyło się pewnym zwycięstwem Hiszpańsko-Chorwakiej pary. Dzisiaj może być podobnie, siostry Williams są mocno wiekowe, Serena wróciła po paru miesiącach do tenisa i jeśli chce powalczyć na AO to nie będzie w ponad 30 stopniowym upale tracić sił na rozgrywki deblowe. Siostry skasują pieniądze za udział w pierwszej rundzie i spokojnie skupią się na rozgrywkach singlowych.
Żeby analiza nie skończyła się tylko na moich przemyśleniach, napiszę tu jeszcze kilka faktów przemawiających za moim typem. Ostatnie mecze sióstr Williams na kortach twardych rozgrywkach deblowych to:
1)Sierpień 2016 - Porażka 0:2 w 1 rundzie na olimpiadzie z Czeszkami, Strycową/Safarovą, kursy oczywiście 1,33 / 3,25
2)Sierpień 2014 - Porażka 0:2 w 3 rundzie na US Open z uznaną parą Makarova/Vesnina, a co robią buki? Oczywiście wystawiają 3,50 na Rosjanki.
3)Luty 2014 - Turniej w dubaju, ponownie porażka 0:2 z Makarovą-Vesniną, kurs 3,50 oczywiście na Rosjanki
4)Wrzesień 2013 - Turniej w Pekinie, pierwszy mecz sióstr na turnieju, porażka 1:2 z Chan-Huber po kursie 6,00
5)Wrzesień 2013 - półfinał US Open - porażka 0:2 z Hlavackovą/Hradecką po kursie 5,5
Mógłbym tak jeszcze sporo wymieniać, oczywiście zdarzały się dobre turnieje w ich wykonaniu i granie razem w deblu nie jest dla dziewczyn broń Boże niczym nowym, ale byly to ładnych parę lat temu a teraz Serena ma 35lat i jeśli na poważnie myśli nad powrotem do formy i ugraniem czegoś w tym turnieju, to nie będzie na poważnie brała rozgrywek deblowych.
Mógłbym jeszcze zrozumieć faworyzowanie sióstr gdyby na przeciwko miały przed sobą parę dziewczyn, które w tenisa grać nie potrafią, ale Węgierka z Rosjanką ostatnio pokazały, że na prawdę fajnie razem się dogadują. Dziewczyn6 początkiem roku postanowiły zagrać w turnieju w Sydney i co? Wygrały turniej nie oddając nawet seta! A w finale pokonały rozstawioną z nr. 1 uznaną parę, Mirza/Strycova.
Węgierka oraz Rosjanka mają bardzo mocny serwis i bardzo dobre warunki fizyczne, obie są bardzo wysokie i dobrze grają przy siatce. Moim skromnym zdaniem są w stanie powalczyć nie w tym meczu, a w całym turnieju. Warto dodać, że razem w parze wystąpiły ze sobą na razie tylko w dwóch turniejach i aż strach pomyślech co mogłyby razem osiągnąć, gdyby trenowały razem już parę lat. Wszystko jednak przed nimi i uważam, że dzisiaj wyrzucą z turnieju siostry Williams i po raz kolejny buki nieźlę oberwą za tak nie udolne wystawianie kursów na &quot;wirtualnych&quot; faworytów.
Oprócz tego do zagrania ode mnie na noc AKO = 3,00, Stawka 5/5j.
Monica Puig
Mattek-Sands/Safarova
Mirza/Strycova
Kontinen/Peers
Nishikori
Federer
Pozdrawiam i powodzenia!​
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA AUSTRALIAN OPEN
Godzina: 9:00
Spotkanie: Rogers S. -Barty A.
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybralem dzis spotkanie nie z pilki noznej , ale z tenisa kobiecego. Mecz poomiedzy Rogers a Barty wydaje sie byc jednym z ciekawszych spotkan 2 rundy. Rogers zajmuje 52 miejsce a Barty 223.Barty w 1 rundzie pokonala Beck 50 rakiete na swiecie ! Natomiast Rogers wygrala z 4 zawodniczka , czyli Halep .Ogladalem ten mecz. Halep w czasie meczu niby krzywila sie , narzekala na bol nogi itp , ale Rogers rozegrala wspanaialy mecz .Rozbila Halep swoim silnym forehandem , praca nóg itp.W Hobart obie zawodniczki wygraly po dwa mecze i w Brisbane wygraly tak samo jeden mecz . Nie gral ze soba jeszcze. Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Australian Open
Godzina: 10:00
Spotkanie: Tomic - Estrella
Typ: 1 set - poniżej 8,5 gema
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Słaba jutro oferta na nożną, dlatego spróbuję tenisa. Tomic pokonał w pierwszym swoim meczu tutaj Belluciego bez większych kłopotów 6-2; 6-1; 6-4. Gra dobry tenis, a szczególnie ważne jest to że gra u siebie. Estrella wygrał z Bedene fakt, aczkolwiek jeśli nie dołoży czegoś do serwisu, to samym serwisem nie powinien ani trochę zagrozić Australijczykowi. Kursy na sam mecz marne, bodajże 1.5 na wygraną 3:0. Dlatego ja próbuję under gemowy. Dla mnie 2 gemy to max co ugra Estrella, jak Tomic przyciśnie go od początku i będzie mu siedziało to nie zdziwiłbym się jakby zakończył się 6:1, albo 6:0.
⛔ 100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 04:00
Spotkanie: Rubin - Federer
Typ: over 29,5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na razie Australian 2/2 więc jedziemy dalej. Na dzisiejszą noc wybrałem ten mecz ponieważ nadal gra Rogera jest troszkę przeceniania przez buków i ludzi którzy ładują kasę w nazwiska i taśmy z &#39;pewniakami&#39;. Dziś Roger zostawi trochę zdrowia na korcie. Noah przeszedł turniej kwalifikacyjny więc musiał już zapoznać się z kortami AO i 4 mecze wygrał w tym długi pojedynek z rodakiem Fratangelo. W amerykańskim tenisie mamy falę młodych wilków do których śmiało Rubina zaliczamy i uważam, że dziś postawi się doświadczonemu championowi, kto wie czy nie urwie seta. 30 gemów w tym meczu dla mnie na miękko ???? Powodzenia!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio - Genoa
Typ: Lazio
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W jutrzejszym meczu 1/8 finału Pucharu Włoch Lazio podejmie na własnym stadionie Genoę. W tabeli Lazio zajmuje wysokie 4 miejsce, natomiast ich rywal z Genui jest dopiero na miejscu 16.
Lazio jest faworytem tego meczu. Są oni aktualnie w dobrej dyspozycji, wygrali 3 kolejne spotkania u siebie. Pokonali 2:1 Atalantę, 1:0 Crotone i 3:1 Fiorentinę. Jak widać potrafią pokonać mocnych rywali, takich jak Fiorentina czy dobrze spisująca się w tym sezonie Atalanta.
Wyjazdowa dyspozycja Genoi jest fatalna. Nie wygrali oni 7 kolejnych spotkań wyjazdowych z rzędu. W ostatniej kolejce Serie A ulegli aż 4:1 dziesiątemu w tabeli Cagliari. W ostatnich 5 wyjazdowych kolejkach strzelili oni tylko 2 bramki przy 13 straconych.
W bezpośrednich spotkaniach Lazio nie przegrało z Genoą trzech kolejnych spotkań. W tym sezonie Serie A Lazio pokonało Genoę na własnym stadionie 3:1. W zeszłym sezonie w Rzymie również wygrało Lazio - 2:0, natomiast w meczu rozegranym w Genui padł bezbramkowy remis.
Lazio poważnie podchodzi do rozgrywek Pucharu Włoch. W sezonie 2014/15 dotarli do finału tych rozgrywek. Myślę, że jutro spokojnie odprawią drużynę Genoi.
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: hokej
godzina: 01:00
spotkanie: Columbus-Carolina
typ: zwycięstwo Blue Jackets
stawka: 1.52
bukmacher: bet365
Witam dziwnie wysoki kurs na wygraną Blue Jaets w dodatku rośnie.Ja jednak postawiłem do kuponu ewentualne zwycięstwo Blue po dogrywce czy karnych.Dlaczego taki typ? są dwa powody dlaczego pierwszy powód to wygrane Jackets u siebie z takimi zespołami jak Oilers, Flyers,Penguins,czy Kings.A drugą ważną wskazówką to ostatni mecz z prawie tygodnia temu w hali Caroliny to jednak Cansi wygrali więc powinni być jeszcze bardziej zmotywowani i rządni rewanżu za przegranie tamtego spotkania.Co prawda H2H jest na niekorzyść Jacketsów myślę jednak,że to oni wydją z tego meczu zwycięsko.Ja daję z podpórką bo może być remis.Do tego dorzuciłbym na noc wygraną Lakersów.Pozdrawiam
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 19:15
spotkanie: Alcorcon - Alaves
typ: zwycięstwo Alaves
stawka: 2.9
bukmacher: Unibet
Witam, moja pierwsza analiza, mam nadzieję, że trafna. Jutrzejszy mecz 1/8 finału Pucharu Króla zapowiada się dla mnie bardzo interesująco. Alcorcon w drugiej lidze hiszpańskiej zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową, chociaż u siebie grają całkiem nieźle (bilans 6/3/1). W Pucharze Króla doszli już wystarczająco daleko i myślę, że ten dwumecz zakończy ich przygodę z tym turniejem. Alaves z kolei zajmuje miejsce w środku tabeli. Dla mnie, zwykłymi przeciętniakami nie są. Na wyjezdzie spisują się w miarę dobrze, potrafili ograć Bacelonę na Camp Nou. Fakt, strzelają mało bramek, ale tracą też niewiele w porównaniu do swoich sąsiadów z tabeli. Wiadomo, puchar rządzi się swoimi prawami, ale Alaves odprawiło już na swojej drodze drugoligowca wygrywając w dwumeczu 6:0 i myślę, że PK to dla nich szansa na pokazanie się i będą chcieli zdobyć przewagę już w pierwszym meczu. PZDR
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Northern Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Corby - Coalville
Typ:
Coalville Town FC
Kurs: 2.41
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Codzienne strzelaniny i uliczne wojny gangów, wybuchy samochodów pułapek, satanistyczne msze odprawiane w parkach i ostry wyuzdany seks, oferowany za niewielką opłatą przez tabuny przechadzających się po ulicach prostytutek: zapewniam Was, i możecie mi wierzyć na słowo, że żadnej z tych rzeczy nie znajdziecie w spokojnym, położonym 23 mile na północny-wschód od Northampton, mieście Corby.*
Znajdziecie tam za to drużynę piłkarską, której zawodnicy nie potrafią strzelać goli przeciwnikom (złośliwi twierdzą, że nie potrafią strzelać goli nawet własnym żonom, ale nie bądźmy uszczypliwi). Drużyna Corby Town, ze swoimi 22 zdobytymi bramkami, jest drugą najgorszą drużyną pod względem skuteczności w Północnej Premier League; mniej bramek (21) od The Steelmen zdobyli w tym sezonie tylko wirtuozi futbolu z Ilkeston, ale to już temat na inną historię.
Drużyna gości, równie słaba w defensywie co Corby (47 straconych bramek), jest od nich jednak zdecydowanie skuteczniejsza, mając na swoim koncie ponad dwa razy więcej zdobytych bramek niż gospodarze środowego spotkania. Jeżeli dodamy do tego fakt, że Coalville o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie (odpowiednio 8. i 21. miejsce w lidze), a ostatnie cztery z pięciu ich wyjazdowych meczów zakończyły się zwycięstwami, w tym 3-0 z Sutton Coldfield i 4-0 z naprawdę niezłą drużyną Workington, to myślę że możemy w drużynie Ravens upatrywać zdecydowanego faworyta (po, nota bene, świetnym kursie).
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia!
*) przepraszam za tę tanią sztuczkę z sensacyjnym wstępem, ale miała ona na celu przykuć Waszą uwagę do mojego typu dnia i myślę, że to się udało
✅ 141
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Arabia Saudyjska - Węgry
Typ: Arabia Saudyjska +9.5 gola
Kurs:2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Piękny kurs na Arabie Saudyjską która dziś w Kindarena mierzyć się będzie z Węgrami. Nie ma co zbytnio analizować tego spotkania. Arabia zagrała dobre spotkanie z Chorwatami gdzie przegrali 28:23 (*-1 do przerwy). Podobnie było z Białorusią z którą przegrali 26;29 (*-1 znów do przerwy). W obu tych meczach Arabia grała dobrze i skutecznie w ataku.
Saudyjczycy mimo dość nieznanego niemal każdemu z nas składowi potrafi grać dość wolno i skrupulatnie budować swoje akcje . Nie ma tam gwiazd i widać, że siłą tej reprezentacji jest drużyna. Na bank jutro nie odpuszczą i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Wg mnie możemy się spodziewać 23-26 goli zespołu z Azji.Mecz z Niemcami głównie wpłynął na to handi które jest zawyżone o 2-3 bramki. Niemcy jak zauważyliście dziś wygrali 14 bramkami ale rzucając aż 38 goli.Węgrów na tyle absolutnie nie stać przy obecnych osłabieniach. Jak już zauważył jeden z kolegów Prezes Niemcy do każdego spotkania się spinają niszcząc te słabsze zespoły jak Chile, Austria czy Arabia Saudyjska i grają bez odpuszczania.
Z Węgrami będzie to zdecydowanie wolniejsze spotkanie i inne - bardziej wyrównane. Analogią do tej konfrontacji jest mecz z Chile gdzie Niemcy wygrali spotkanie przewagą -20 bramek a Węgry już -5 . To dobitnie pokazuje różnicę w niuansach które tutaj decydują. Węgry po pierwsze na MŚ są osłabione i nie grają już tak dobrze w defensywie. Do tego strasznie kuleje ofensywa i choć z Chile rzucili 34 gole to tutaj powinno być w okolicach 29-30 bramek .
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar FA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Plymouth - Liverpool
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie dodatkowe po niespodziewanym remisie na Anfield 0:0. Liverpool jednak w tamtym spotkaniu trochę zlekceważył przeciwnika i Jurgen Kloop wystawił praktycznie samą młodzież. Średnia wieku piłkarzy The Reds wynosiła w tamtym spotkaniu 21,2, a warto dodać że na przykłąd Lucas Leiva wyszedł w tym spotkaniu w pierwszym składzie i mocno podwyższył tę średnią swoim wiekiem wynoszącym 30 lat.Nie ma sensu w tym spotkaniu analizować sposobu gry obu zespołów, taktyki czy bilansu bezpośrednich spotkań, ponieważ niepodważalnym faworytem tego spotkania jest zespół prowadzony przez Jurgena Kloopa. I to właśnie od Niemca najbardziej będzie zależeć wynik dzisiejszego meczu, bowiem gdy były szkoleniowiec Borussi Dortmund wystawi przynajmniej w miarę rezerwowy skład to Liverpool powinien bardzo wysoko wygrać i pewnie awansować dalej. Z Manchesterem United w meczu ligowym bardzo krótko grali Daniel Sturridge czy Philippe Coutinho, którzy powinni wyjść od początku w dzisiejszym meczu i gracze takiego formatu z takim rywalem powinni trochę poszaleć i zapewnić The Reds kilka bramek. Powodzenia!
✅ 92
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa del Rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Alcorcon - Alaves
Typ: Alaves Handicap Azjatycki -0.75
Kurs: 3.45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla obu ekip ten etap rozgrywek to duży sukces i szansa na jeszcze większy, rzecz raczej niewyobrażalną jeszcze na początku sezonu czyli półfinał cdr. Nie wchodząc głęboko w analizę widzę ogromne value w kursie gości. Broniący się przed spadkiem drugoligowiec vs solidny pierwszoligowiec i i okolice 3.00, hmm…?
Mimo braku zwycięstw w ostatnich meczach wyniki Alaves zadowalające. Remis na gorącym terenie w Bilbao, do remisu z mocną Celtą zabrakło sekund mimo gry w osłabieniu, a sam mecz na pewno nie był jednostronnym widowiskiem. Wcześniej niespodziewane wyeliminowanie Deportivo. To naprawdę są dobre wyniki.
Może martwić jedynie mała liczba strzelanych goli, chociaż jak widać przy tak dobrej defensywie nie przeszkadza to w zdobywaniu punktów. Wygrane na El Madrigal i Camp Nou czy remisy na San Manes i Vicente Calderón ze stratą ledwie JEDNEGO gola w tych meczach świadczą tylko o wielkim potencjale tej drużyny. Na gospodarzy to aż nadto. W weekend mecz z Leganes, gdzie w razie potrzeby będzie można spokojnie zrobić rotację.
Alcoron w sumie wyeliminował Espanol, ale nic dwa razy się nie zdarza, a punkt nad strefą spadkową w połowie sezonu nie bierze się znikąd. W moim odczuciu goście są nie mniejszym faworytem do półfinału niż Barcelona, Real czy Atletico w swoich parach. Kursy uważam za potwornie zawyżone.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP Australian Open
Godzina: 4:00
Spotkanie: Stan Wawrinka - Steve Johnson
Typ: Stan Wawrinka wygra 3:1
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stan Wawrinka to taki typ gracza, który rozkręca się z rundy na rundę. Wawrinka właśnie w ten sposób gra w wielkoszlemowych turniejach. Skutkiem tego typu postawy jest to, że nierzadko odpada w początkowych rundach ze znacznie niżej notowanymi rywalami, ale też ma na swoim koncie trzy wygrane turnieje wielkoszlemowe. Wawrinka często się męczy w pierwszych rundach turnieju. Nie inaczej było w pierwszej rundzie tegorocznego Australian Open. Stan Wawrinka dopiero po pięciu setach wygrał z Klizanem, a mecz ten teoretycznie miał być spacerkiem. Steve Johnson to jest lepszy gracz od Klizana. Czy stać Johnsona na zwycięstwo? Ciężko będzie, ale na wygranie jednego seta jak najbardziej. Myślę, że Wawrinka teraz bardziej się przyłoży, bo kolejna pięciosetówka w Australii może naprawdę mocno pokrzyżować jego plany, więc pięciu setów nie przewiduję. Wynik 3:1 dla Wawrinki jest według mnie najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nantes - Caen
Typ: Nantes &amp; Over 2.5
Kurs: 3.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chwila odpoczynku i jedziemy dalej. Dzisiaj będzie krócej bo typ trochę na czuja. Nantes po fatalnym początku gdzie ugrzęzła w strefie spadkowej ostatnio zaczęła coś grać czego skutkiem były 3 wygrane ostatnio mecze ligowe. Jeśli jednak spojrzymy na ostatnich 6 meczy w pucharach i w lidze to Nantes wygrało 5 razy przegrywając tylko raz. Widać że coś się zmieniło, coś się ruszyło i oby teraz tylko maszyna się nie zacięła z przeciętnym Caen. Jeśli chodzi o drużynę Caen to też ostatnio ma całkiem ładne statystyki patrząc na mecze u siebie. Jeśli chodzi o wyjazdy są ostatnią drużyną w lidze która ma zaledwie 1pkt. Nie radzą sobie zupełnie grając jako goście i przewiduje że tak może być też jutro. A że Caen sporo traci na wyjazdach a Nantes w gazie i Stępiński też musi coś ukłuć więc dorzucam do zwycięstwa gospodarzy jeszcze przynajmniej 3 bramki w meczu. Powodzenia ????
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar Belgii
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zulte Waregem - Eupen
Typ: W meczu padną 2 lub 3 gole
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego wieczora rozegrają swoje spotkanie drużyn Zulte Waregem oraz Eupen w półfinale Pucharu Belgii. Drugą parą w Pucharze Belgii jest Oostende oraz Genk w którym w meczu padły 2 gole, mecz zremisowany 1-1. Według mnie drużyna Zulte Waregem w tym bardzo dobrym sezonie w ich wykonaniu będzie chciała zagrać w finale ów rozgrywek i dzisiejszego wieczora zapewni sobie chociaż tą przewagę dwoma golami, gdzie 1 lutego by mogli spokojnie pojechać do Eupen, dopełnić, że tak określę formalności. Drużyna Zulte Waregem w Jupiler League zajmuje 3 miejsce z 11 zwycięstwami, 7 remisami i 3 porażkami, zdobywając 40 punktów w tym sezonie, natomiast drużyna Eupen zajmuje 13 miejsce w lidze z 5 wygranymi, 5 remisami i 11 porażkami, zdobywając o połowę mniej punktów niż drużyna Zulte Waregem. Ostatni mecz pomiędzy Zulte Waregem, a Eupen zakończył się pewną wygraną Zulte Waregem 3-0. Myślę, że oszczędzając siłę na ligę, na spokojnie będą chcieli zdobyć szybko dwie bramki, a następnie uspokoić grę, gdyż w lidze mają do gonienia drużynę Anderlechtu(1 pkt straty) oraz Club Brugge(3 punkty straty).
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Godz: 21:15
Spotkanie: Real - Celta
Typ: over 12,5 roznego
Kurs: 2,98
Bukmacher: Unibett
Analiza:
Kapitalne widowisko przed nami. Obie ekipy nastawiona na ładny dla oka, efektowny football. Ja w tym meczu skłaniam się ku sporej liczbie rzutów rożnych. W ostatnich meczach między tymi ekipami tylko raz ten over nie został pokryty, tak więc tym bardziej w meczu pucharowym oba zespoły powinny dać z siebie wszystko. Real będzie chciał załatwić sprawę awansu już w 1 spotkaniu aby na trudnym terenie Celty mieć pewną i spokojną zaliczkę, Celta spróbuje coś strzelić więc i ona powinna swoją liczbe rożnych nabić. Powodzenia ????
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LM
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Kędzierzyn Koźle
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
3 kolejka LM. Hitowe starcie dwóch drużyn które wygrały oba swoje spotkania i przy okazji po 3 punkty oba. Z tym, że zespół rosyjski dwukrotnie tracił seta, a Zaksa dwa razy wygrywała po 3:0.
Dynamo w lidze jest na 3 miejscu, za Zenitem i Novosybirskiem.
Zaksa jest w lidze liderem, mistrzem Polski i zdobywcą PP 2017 sprzed kilku dni, świetna gra w nim i gdyby nie chwilowe zawieszenie w 2 secie pewnie wygrali by to 3:0. Mecz typowe 50/50. Więc czemu ryzykować po 1.50 ledwo na rosjan? Kto ma z nimi nie wygrywać jak nie Zaksa który ma prze pake, najlepszą z polskich drużyn i potwierdza to najlepszą grą. Czeka nas fantastyczny mecz i myślę, że jak na rozegraniu czarodziej Toniutti będzie miał swój dzień to możemy tu nawet wygrać za 3 punkty. Czarnowski Bieniek środek, Dero Tille Buszu przyjęcie, Zator libero, Konar atak. Ogromne możliwości, myślę, że nawet większe szansę na awans do final4 mają właśnie Polacy a nie ruskie. Życzę powodzenia, pozdrawiam!
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 811,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Grecja / Football League
Godzina : 14:00
Spotkanie : Panthrakikos - A. Asteras
Typ : Panthrakikos
Kurs : 3.00
Bukmacher : Bet365
Gospodarze zajmują 12 miejsce , co prawda są bezpieczni ale też z nie wielką przewagą nad grupą zagrożonych bo nad Kallithea mają zaledwie 4 pkt przewagi tak więc nie jest to sporo , z Kallithea zresztą wygrali nie tak dawno u siebie 2:1 , łączny bilans gospodarzy to 3-2-5 patrząc jednak na bilans u siebie to wszystkie 3 wygrane zanotowali grając u siebie czyli u siebie możemy na nich liczyć , goście natomiast to 5 zespół w Football League z bilansem 5-1-3 ale tutaj podobna sprawa bo Asteras u siebie 4-0-0 natomiast wyjazdy już nie najlepiej 1-1-3 i na dodatek bramki 4:5 , dziś jednak wyjeżdżją na nie zbyt dla nich miły teren bo nie potrafią tutaj wygrywać jak wskazuje nam H2H stąd też sumując słabszą dyspozycję gości w meczach wyjazdowych i gospodarzy u siebie liczę że 3 pkt powinni zapisać sobie do konta gospodarze ale wiadomo to takie moje życzenie a jak będzie dowiemy się około godziny 16 jak się spotkanie zakończy !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom