>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alba Berlin-Cedevita
Typ: Ilość punktów - 1 połowa: powyżej 82,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie zaznaczam, że jest to mój pierwszy typ w konkursie w tym miesiącu i nie walczę o nadgonienie punktacji punktami na siłę tylko chce się z Wami podzielić moim rzeczywistym typem dnia.
Dotyczy on spotkania pomięzy drużynami z Niemiec i Chorwacji w ramach pucharu eurocup. Drużyna gości to istna maszynka do rzucania punktów - nie pojawiła się jeszcze taka linia, w której byłbym skonny zagrać under w spotkaniach z jej udziałem - dają gwarancję wysokich wyników, seryjnie rzucanych trójek oraz tego, że jeśli potocznie mówiąc przyceglą w którejkolwiek kwarcie to potrafią to oddać z nawiązku w następnej. Na przeciw nich staje drużyna gospodarzy - Alba Berlin. Jest to drużyna w moim odczuciu bardziej defensywna( obserwacje na przestrzeni lat), jednak mająca skłonność do podjęcia rękawic przy festiwalach punktowych w szczególności w pierwszych połowach. Drużyna gości stwarza ku temu idealną okazję - nie bronią specjalnie dobrze, zostawiają dużo miejsca,a swoimi seriami prowokują przeciwnikó do rzutów za 3 pkty. Okazja jest idealna - linia w moim odczuciu nienajwyższa i spokojnie do pokrycia. Polecam grać ten typ 4/10j.
Dodatkową opcją jest Cedevita wygra mecz, ale to już pobocznie po kursie ~2,20. Stosunkowo niska linia wynikać może z tego, że w jedynym spotkaniu do tej pory między drużynami, któe odbyło się w Berlinie padło tylko 137 pkt, a miało to miejsce 3 lata temu. Ja jednak uważam, że Alba od tego czasu poprawiłą zdecydowanie grę z przodu, a Cedevita daje świadectwo całym sezonem.
Polecam grać mocno ten typ!
⛔ 100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cimberio Varese - Usak Sportif
Typ: 1 (-7,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Już wcześniej pojawił się typ tego spotkania na handi - 3,5 więc postanowiłem zargać bardziej. Chodzi o mecz Ligi mistrzów w koszykówce. Nie będę tu się rozpisywał bo kolega wyżej już dogłębnie przeanalizował to spotkanie. Jednak powiem dlaczego gram większy handi. Po pierwsze gospodarze o 2 pozycje wyżej w tabeli. Po drugie goście koszmarnie grają na wyjazdach ( wszystkie wyjazdy w LM wysoko przegrane) a biorąc pod uwage również mecze poza LM na 13 meczy 12 porażek. Gospodarze u siebie rewelacyjni też nie są ale na 6 meczy 4 wygrali. Na bet kurs na samo zwycięstwo gospodarzy 1,40 a wg buków równe kursy przy handi +/- 5,5. Ja myślę że różnica w tym meczu będzie widoczna i wynik to potwierdzi. Powodzenia!
✅ 110
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia Carioca 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Campos – Nova Iguacu
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 3 kolejki Brazylijskiej ligi Carioca 1, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 2 pozycję w tabeli ekipa Campos z prowadzącym Nova Iguacu. Gospodarze tego pojedynku w swoich 2 ostatnich występach zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 1x zremisowali zdobywając przy tym 2 bramki a stracili 1. Goście natomiast jak dotąd zdołali 1x zwyciężyć i również 1x zremisowali strzelając przy tym 2 bramki nie tracąc żadnej. Bardzo trudno przed samym pojedynkiem wskazać tutaj faworyta z racji tego, że stawką tego spotkani jest pozycja lidera po 3 kolejkach. Bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy z racji atutu własnego boiska lecz moim zdaniem będzie to bardzo zacięte spotkanie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę over 1,5 bramki już po I połowie spotkanie gdyż według mnie takie rozwiązanie jest tutaj bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia FA-Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Norwich
Typ: over 10 rzutów rożnych Azjatycki
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Drużyny wystąpią w drugich garniturach, więc zapowiada się sporo rożnych w meczu. Powodzenia bukmacherskie świry.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Kiepska analiza

⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Katar
Typ: Szwecja wygra różnicą 4-6 bramek
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Piszę drugą analizę na dziś bo w pierwszym moim typie siostry Williams oddały walkowera przed meczem i nastąpił zwrot.
Dla obu reprezentacji ważny mecz, Katar po porażce w pierwszym meczu z Egiptem trochę nagmatfał sobie sytuację w tabeli ponieważ najprawdopodobniej wyjdą z grupy z 4 miejsca i trafią w następnej fazie na reprezentację Niemiec.
Szwecja miło zaskoczyła mnie na tym turnieju, rozbiła Bahrajn i Argentynę prawię 20 bramkami, a z Danią walczyła jak równy z równym i przegrała tylko 2 bramkami. Ciężko wyróżnić jednego zawodnika, Szwecja tworzy od kilku lat zgrany i ciekawy kolektyw, jest to drużyna, która bardzo dobrze wchodzi w mecz na tych mistrzostwach i później przeciwnikom ciężko jest odrobić stratę. (zwłaszcza tym słabszym, z Danią trochę inny scenariusz). Kolejnym atutem jest ich szeroka ławka o sporym potencjale, z Argentyną i Bahrajnem, 31 z 68 bramek zdobyło dwóch graczy, Tollbring i Zachrisson. Bramka też solidna, stracili najmniej bramek na mistrzostwach ale Katar nie wiele gorzej bo jedną bramkę więcej.
Katar trochę poniżej oczekiwań, po sukcesie w swoim kraju na mistrzostwach zetknęli się z rzeczywistością, sędziowie już nie pomagają tak jak u siebie, porażka z Egiptem i dzisiejsza ześlę ich już na pewno na 4 miejsce w tabeli. Na mistrzostwach nie ma Markovicia, jednego z najlepszych zawodników tej kadry na poprzednich mistrzostwach. Grę ciągnie głównie środkowy Malash i solidny bombardier Capote. Dziś zetkną się jednak z twardą obroną Szwedów i poniosą sromotną porażkę.
Szwedzi odjadą na początku i będą kontrolować wynik już do końca. Za dwa dni Szwedzi zagrają mecz z Egiptem o drugie miejsce w grupie i myślę, że nie będą forsować tempa żeby gromić Katar. Celuje tu w różnicę 4-6 bramek po fajnym kursie. Myślę, że będzie to mecz underowy i koniec końców skończy się na takiej różnicy bramek.
Ze stawką delikatnie.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa świata we Francji
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Chile
Typ: Chorwacja - 8,5 bramek
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mocna Chorwacja zagra dzisiaj z kiepskim Chile.
Mecz wiadomo że wygra Chorwacja tylko nie wiadomo iloma bramkami.
Stawiam na wygraną minimum 9 bramkami Chorwatów mają zbyt silną ofensywę i liczę na rozjechanie gości.
I pozdrawiam panów moderatorów którzy narzekają na słabe analizy. Można pisać analizy po 1tys słów ale po co jak nie wchodzą. Moja analiza w meczu Katar - Bahrajn była krótka ale liczy się efekt, mój mecz wszedł.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Kiepska analiza

⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Szwecja vs Katar
Typ: Pierwsza połowa Katar
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 18.01.2017/20:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/tEISbXn7/#szczegoly-meczu
Analiza:
Dwa wyżej wymienione zespoły mają już zapewniony awans do fazy play off. Teraz walka toczy się o jak najlepszą pozycję, aby trafić na teoretycznie słabszego rywala. Katar nie zaczął zbyt dobrze mistrzostw, ponieważ w pierwszym spotkaniu uległ Egiptowi. Następnie wygrał z Bahrajnem, oraz Argentyną. Powiedzmy sobie wprost, nie byli to zbyt wymagający przeciwnicy. Wczorajszy mecz z Argentyną miał dziwny, ale również i specyficzny przebieg, wygrali 21-17, ale w pierwszej połowie wynik był zaledwie 9-2. Al-Karbi, Mallash to najbardziej wartościowi zawodnicy. Warto przypomnieć, że w meczach poprzedzających mistrzostwa świata Katar uległ mocnej Hiszpanii zaledwie 32-27, więc jest potencjał w tym zespole. Szwecja, dwa zwycięstwa, jedna porażka. Dwa dni temu przegrali z Danią 27-25. Wygrali drugą połowę, jednak w pierwszej gorzej się zaprezentowali przegrywając ją czterema bramkami. Lagergen, oraz Ekbergsą mocnymi punktami trenera Anderssona. Szwecja jest mocna, ale dziś Katar, gdy dobrze zacznie pierwszą połowę, może powalczyć-powodzenia
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja-Katar
Typ: Szwecja -6.5
Kurs: 2.80
Bukmacher:Unibet
Mecz ważny dla układu tabeli, można powiedzieć o to która ekipa będzie miała łatwiejszą przeprawę w kolejnej rundzie.
Zarówno Szwecja jak i Katar mają 4 pkt po 3 spotkaniach, Szwedzi przegrali z Danią tocząc wyrównaną walkę, Katar natomiast poległ z Egiptem.
Przed Katarem jeszcze spotkanie z Danią, która w tym meczu zapewne sobie odpocznie mając zapewniony awans z pierwszego miejsca, natomiast dzisiaj ze Szwecją powinna być wojna, bez wątpienia Szwecja ma chrapkę na 2 miejsce z którego zagra prawdopodobnie z Białorusią.
Szwecja gra dosyć solidnego szczypiora i jest tu bez wątpienia faworytem, stawiam na łatwą przeprawę Szwedów z dosyć pokaźną przewagą.
✅ 180
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna (MŚ 2017)
Godz : 20:45
Spotkanie : Macedonia - Hiszpania
Typ : under 52.5 gola
Kurs : 2.35
Buk : Bet365
Analiza : Spotkanie mimo wszystko z przewagą na Hiszpanię, ja jednak idę w under bramkowy.
Hiszpanie w turnieju rzucili odpowiednio 42, 21, 27 goli, wszystkie mecze oczywiście wygrane, jednak nie licząc deklasacji nad Angolą gdzie padło 64 goli, to w dwóch pozostałych meczach licznik bramkowy nie przeskoczy 50 goli.
Macedonia, drużyna jednej gwiazdy, ale wyniki dosyć wysokie, 34-30 z Tunezją, 31-22 z Angolą i porażka ze Słowenią 29-22, więc wyniki także na styk, jednak już w starciu z mocniejszą drużyną było widać, że sam Kiril Lazarov wygranych im nie da, ustępują w ataku, a przede wszystkim w defensywie, i tu widzę główną szansę na pokrycie linii, nie spodziewam się by Macedonia urządziła sobie koncert bramkowy a Hiszpanie idą znaną sobie drogą, nie ilość ale jakość.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Birmingham
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Większośc typuje zwycięstwo gospodarzy, którzy sa zdecydowanym liderem. Moim zdaniem dobre wystepy w pucharze nie do kńca sa priorytetem dla Srok. Zwyciestwo i awans to cele na przyszłe tygodnie, widać to po dizisiejszym skladzie. Goście przyjeżdają w roli kopciuszka i nic nie muszą. Myślę ze powalczą.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom