>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna I Bundesliga
Spotkanie - Herta - Dortmund
Typ - ile goli padnie w pierwszej połowie ? więcej niż 2.5
Kurs - 7.00
Buk - Bet365
Analiza :
Jak widać sporo uczestników zdecydowało się na to spotkanie pisząc swoje typy i analizy spróbuję i ja . Nie ulega wątpliwości że faworytem tego spotkania są piłkarze Jürgena Kloppa którzy powalczą o 5 zwycięstwo w tej rundzie wiosennej . Lewandowski i spółka liderują w lidze z dwoma punktami przewagi nad Bayernem ba w ostatnich 10 spotkaniach nie doznali porażki a ich bilans jest fantastyczny bo 8 wygranych i 2 remisy jakby tego było mało to w 10 meczach strzelili 25 bramek tracąc zaledwie 6 . Herta zawodzi swoich fanów zupełnie oni w przeciwieństwie do gości nie wygrali ani jednego spotkania w tych 10 meczach osiągneli zaledwie 4 remisy i ponieśli 6 porażek w bramkach 10:21 . Może ta ilość straconych była by mniejsza gdyby nie doznali pogromu w ostatnim swoim meczu na wyjeżdzie ze Stuttgartem aż 5:0 do przerwy przegrywając 4:0 , po tej porażce w drużynie nastąpiła zmiana trenera i tak w miejsce Michaela Skibbe tymczasowo drużynę poprowadzi Rene Tretschok . Zaryzykowałem w moim typie że do przerwy kibice zobaczą przynajmniej 3 gole dlatego że patrząc na mecze Herty przeciwko Dortmundzie możemy zauważyć że w pełni są skoncentrowani bo w pierwszym pojedynku tego sezonu sprawili sporą niespodziankę i wygrali na terenie mistrza Niemiec 2:1 popatrzmy jeszcze wstecz w poprzednim sezonie remisują u siebie 0:0 w sezonie 2007/8 wygrywają 3:2 dlatego dziś pod wodzą nowego szkoleniowca i blamażu na VFB Stuttgart myślę że właśnie w pierwszej połowie mogą zaskoczyć gości jakimś golem postawiłbym na 2:1 dla B.Dortmund no ale czas pokaże jak będzie . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Dunfermline Athletic - Inverness Caledonian Thistle
Typ:
under 2.5
Kurs: 1.87 7/10
Bukmacher: tobet
Analiza: Bilans ostatnich 10 spotkań ligowych w wykonaniu Dunfermline: 1-1-8; 9:24
Bilans Dunfermline na własnym boisku w tym sezonie: 0-5-8; 15:36
Jednym słowem: zgroza! The Pars to beniaminek, ale chyba nic nie tłumaczy tak fatalnej postawy ekipy z East End Park. Podopieczni Jima McIntyre&#39;a, co ciekawe, dużo lepiej radzą sobie na wyjeździe, gdzie zdobyli niemal 3-krotnie więcej punktów.
Dziś przyjdzie im gościć prowadzony przez Terry&#39;ego Butchera zespół Górali. Caley Thistle również &quot;szału&quot; w lidze nie robią, gdyż zdobyli raptem 8 oczek więcej (przy jednym zaległym spotkaniu) od dzisiejszego rywala i plasują się tylko 2 pozycje wyżej, aczkolwiek o ligowy byt mogą być raczej spokojni.
Bilans ostatnich 10 pojedynków w wykonaniu Inverness prezentuje się całkiem znośnie: 4-2-4; 11:11. Warto dodać, iż poza skromną porażką 0:1 na Parkhead z The Bhoys w ostatniej kolejce, wcześniej zanotowali serię 5 kolejek bez porażki, notując w tym czasie aż 3 zwycięstwa, w tym z Hearts i Motherwell, nie tracąc przy tym nawet gola! Więc czy mogą obawiać się Dunfermline, które praktycznie przegrywa mecz za meczem, a przed własną publicznością najzwyczajniej w świecie się kompromituje? Jeżeli nie zlekceważą rywala, Górale powinni być dzisiejszego popołudnia górą.
Jim McIntyre nie będzie mógł dziś skorzystać z bramkarza Iaina Turnera (4/0), który w styczniu dostawał szanse od szkoleniowca, pomocnika Marka Kerra (5/0), który podobnie, jak wspomniany Turner, w ostatnim czasie występował regularnie oraz napastnika Andy&#39;ego Barrowmana (17/3). Do gry zdolny już jest z kolei pomocnik Nicky Phinn (1/0), który przez cały sezon ma problemy ze zdrowiem.
W składzie Caley Thistle nie zobaczymy 3 obrońców: zawieszonego Steve&#39;a Williamsa (3/0) oraz kontuzjowanych Romana Golobarta (11/0) i Chrisa Hogga (9/0), a także pomocników Aarona Dorana (6/0) i Andrew Shinnie&#39;go (20/7). Niepewny występu jest natomiast inny pomocnik, Gregory Tade (24/8). Do gry wrócić powinni z kolei napastnik Billy McKay (9/1) i pomocnik Owain Tudur Jones (3/0).
Co ciekawe, aż 6 z ostatnich 7 pojedynków pomiędzy tymi drużynami (3 w 1st Division, 2 w Scottish Premier League i 2 w Scottish Cup), kończyły się podziałem punktów. Dlatego też, biorąc również pod uwagę większe osłabienia po stronie Inverness, zdecyduję się zagrać nieco asekuracyjnie, z opcją DNB. A mając z kolei na uwadze zimową aurę, indolencję strzelecką The Pars oraz ofensywne braki w kadrze Górali, warto też pograć under 2.5 (po bardzo dobrym kursie).
Mój typ: 1:0 dla Inverness.
Polecam również:
Inverness DNB 7/10 @1.50 (bet365)
Inverness lub remis 7/10 @1.25 (bet-at-home &amp; unibet &amp; bet365 &amp; tobet)
✅ 87
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs:3.25
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Witam,dzisiaj o 15:45 dojdzie do bardzo ważnego meczu w walce o utrzymanie w Ekstraklasie pomiędzy Cracovią a Lechią.Cracovia przystępuje do meczu bez 3 podstawowych graczy :Suvorova,Struny i Bojlevica.W dodatku z pośród ich wzmocnień zimowych,będzie mógł zagrać tylko Budziński.Lechia przyjeżdża do Krakowa z nowym trenerem,Pawłem Janasem który ma za zadanie znacznie poprawić grę Lechii,tak aby zespół zajął jak najlepsze miejsce na koniec sezonu oraz aby gra Lechii ściągnęła kibiców na PGE Arene.Już dzisiaj Lechia ma szanse udowodnienia że zatrudnienie Janasa nie było błędem,uważam że w chwili obecnej tylko ŁKS jest słabszy od Cracovii.Lechia chcąc zapewnić sobie utrzymanie i walczyć o wyższą lokatę po prostu musi dzisiaj wygrać.Spodziewam się meczu na styku,prywatnie typuje wynik 0-1 dla Lechii.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska
Spotkanie: Real Madryt - Racing Santander
Typ: Over 4.5
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Kontynuujemy grę overową na Real w meczach domowych, kolejny rywal raczej z dolnej półki, więc kolejna szansa na wysoki over. Real zgodnie z przewidywaniami pokonał w ostatnim meczu Levante 4:2 i dzięki temu zwiększył swoją przewagę do 10 oczek nad drugą w tabeli Barceloną. Wówczas również polecałem over 4.5 bramki i typ już na początku drugiej połowy został zaksięgowany. Dzisiaj podobnie jak wtedy liczę przede wszystkim na jakieś trafienie Racingu, który nie może być gorszy od kilku ostatnich rywali Królewskich na własnym stadionie, którzy bez większych problemów strzelali im bramkę. Ekipa z Santander ostatnio ma serie remisów, która wynosi już trzy spotkania. Dzisiaj raczej nie ma możliwości, żeby było podobnie. Real oczywiście ma taki zapas, że może sobie pozwolić nawet na jakąś stratę punktów. Jednak bardziej wydaje mi się, że takie możliwości są na wyjazdach. U siebie Real powinien wygrywać wszystko. Ostatnio do dobrej formy wrócił Cristiano Ronaldo, który przeciwko ekipie z Walencji zdobył ostatnio hattricka. Dzisiaj może po raz kolejny zwiększyć swoją przewagę w klasyfikacji najlepszych strzelców La Liga nad Messim. Dzisiaj powinien w końcu zagrać Angel di Maria, który wraca po dłuższej przerwie. Kontuzjowani są jedynie Altintop oraz Lass, zaś za kartki pauzuje Arbeloa. Uważam, że nie należy lekceważyć Racingu i, że goście mogą dzisiaj strzelić przynajmniej jedną bramkę. To bardzo przybliży mnie do overa i do księgowania typu. Kurs bardzo przyjemny, dlatego warto przyatakować.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, NHL
18.2.2012, godz. 19:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Minnesota Wild
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: BetFair
Analiza: Zespół gospodarzy z bilansem 25-3-4 jest z Red Wings najlepiej grającym zespołem na swoim lodowisku. Właściwie to nic nie przemawia za zespołem gości w tym spotkaniu. Bo i seria gospodarzy 5 wygranych w ostatnich 6 grach i seria gości, 6 kolejnych porażek jednoznacznie wskazują na gospodarzy. Blues to 4 zespoł Western z serią 6-3-1, a Wild są dopiero na 12 pozycji w konferencji i tracą już 6 pkt. do 8 Kings. Ponadto gospodarze posiadają najlepszą defensywę w lidze, tylko 114 straconych goli i średnia 2,0 gola/mecz po stronie strat, a goście to drugi najgorszy zespoł pod względem strzelonych goli, tylko 2,3 gola/mecz. Dodatkowo goście są drugim najgorszym zespołem pod względem ilości strzałów na bramkę rywali w meczu, a gospodarze najlepszym zespołem ligi jeśli chodzi o ilość strzałów, które rywale oddają na ich bramkę. Pozwalają na tylko 26,4 strz./mecz. W tym sezonie co prawda 2 wygrane Wild na własnym lodzie i jedna wygrana Blues u siebie, ale to chyba nie jest wyznacznik obecnej formy zespołów. Trochę więcej kontuzji w zespole gości: defenseman Clayton Stoner, forwards Carson McMillan, Guillaume Latendresse, Jarod Palmer i Pierre-Marc Bouchard są nieosiągalni. St. Louis zagrają bez defenseman Carlo Colaiacovo, forwards Alex Steen i Matt D&#39;Agostini. Jak dla mnie gram na Blues i wydaje się to dość pewny zakład.
✅ 77
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Bundesliga
Spotkanie: Freiburg - Bayern
Typ: over 4.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Uważam, że mecz ten może być bardzo bogaty w brami. W ostatnich meczach Freiburga, który nie gra w tym sezonie zbyt dobrze i zamyka tabele 1. Bundesligi pada sporo bramek. W ostatnim z Wolfsburgiem padło ich 5, a VFL wygrało 3:2. Wcześniej mieliśmy 4 gole w meczu z Werderem zremisowanym ostatecznie 2:2, jeszcze wcześniej 4 gole i porażkę z FSV Mainz 3:1. Potem (idąc wstecz kalendarza) była jedna z niewielu wygranych i to w meczu na dnie z Augsburg skromnie 1:0, a w 5. od tyłu meczu srogie lanie od Borussi w meczu u siebie (wynik 1:4). Widzimy więc, że gosp. u siebie potrafią wysoko przegrać z drużyną dużo wyżej notowaną. Przypomnę także bardzo istotny w tym kontekście mecz z tego sezonu kiedy to Bayern pokonał u siebie Freiburg aż 7:0. Ja zaryzykuję lekko, bo widać, że dość często w meczach tej drużyny pada sporo bramek, a już na pewno jest szansa na to, że w meczu bardzo dobrego Bayernu, który walczy o mistrzostwo (jeszcze) może się tak stać.
⛔ 100
 
bd69 13

bd69

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Turcja Super Lig
Spotkanie - Fenerbahce - Sivasspor
Typ -X2
Kurs - 2,35
Buk - betclic
Analiza :

Dzisiaj krótka analiza opierająca się na statystyce.
Dlaczego Sivasspor nie przegra z wyżej notowanym Fenerbahce.
1. Są w lepszej formie - 21 pkt. w ostatnich 10 kolejkach i tylko jedna porażka, przy 17 pkt. Fenerbahce, w tym 3 porażki, ostatnia w ostatniej kolejce 2:1 z grającym o utrzymanie Karabuksporem.
2. Fenerbahce jest w dołku -w całym sezonie przegrali dotychczas 5 spotkań, z tego 3 to ostatnie 5 kolejek.
3. Obydwa zespoły spotkały się już raz w tym sezonie ligowym i mecz zakończył sie wynikiem 2:0 dla Sivassporu.
X2 dlatego, że Fenerbahce mimo wszystko jest mocnym zespołem u Siebie i mimo tego, że kusi sama 2, jednak zdecydowałem się na podpórkę, a kurs i tak jest dosyć ciekawy.
Zachęcam do grania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom