>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
bdn 3

bdn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Portuguese Liga
Spotkanie: Rio Ave - Braga
Typ: Braga ponad 1,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W spotkaniu konczacym 19kolejke Ligi Portugalskiej zmierzą sie ze soba sąsiedzi z tabeli, mianowicie 4. Braga z 5. Rio Ave, ktore dzielą 2pkt.
Typ swoj opieram glownie na oslabieniach w defensywie gospodarzy, gdzie za kartki pauzowac beda podstawowi obroncy Marcelo i Lionn.
Druzyna gosci jest zespolem grajacym ofensywny futbol, sredia bramek na mecz jaka strzelaja wynosi 2,22. Z drugiej strony bardzo dobra defensywa gospodarzy, ktorych srednia straconych bramek na mecz wynosi 1,27, co jest czwartym wynikiem w lidze. Dodam jeszcze, ze wiecej niz jednego gola stracili zaledwie w 5meczach (!). Tym razem jednak przyjdzie im grac bez dwoch podstawowych obroncow, co moze zrobic duza roznice, gdyz nie wydaje mi sie aby mieli tak mocne zaplecze, zeby zastapic dwa wazne ogniwa w defensywie.
Co do wazniejszych absencji przyjezdnych to kontuzjowani sa obronca Douglao (10meczy/1gol), oraz pomocnicy Ruben Amorim (15/4) i Ruben Micael (12/3).
Warto jeszcze odnotowac, ze w pierwszym spotkaniu obu zespolow w tym sezonie Braga u siebie rozniosla Rio Ave 4-1, a wiec patent na strzelanie bramek temu rywalowi maja ;)
Mysle, ze kurs naprawde wart grania. Dla odwazniejszych Braga over 2,5 po kursie 4,33
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie:
Dijon - Monaco
Typ:
X
Kurs:
3,10
Bukmacher:
WilliamHill
Na dzisiaj wybrałem mecz kończący 25 kolejkę drugiej ligi francuskiej pomiędzy Dijon a Monaco. Drużyna gospodarzy w tabeli obecnie znajduje się na 7 miejscu, mając na swoim koncie 40 punktów i traci do lidera 7 punktów, a liderem właśnie jest drużyna gości. Co ciekawe drużyna gospodarzy jest najlepiej grającą drużyną u siebie w drugiej lidze francuskiej z bilansem 8-3-1, natomiast drużyna gości jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach i ma bilans 7-2-2. Dzisiaj przewiduje bardzo wyrównany pojedynek i typuje remis w tym meczu. Jeśli miałbym typować dokładny wynik to 1:1 ???? powodzenia ????
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów vs Skra Bełchatów
Typ: Resovia (-1,5 seta)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
2 spotkanie na Podpromiu między Mistrzem a Wicemistrzem.Po wczorajszym spotkaniu lepsze humory na pewno panują po stronie Rzeszowian.Wygrana 3:1 to ważny początek w walce o awans do półfinału MP.Wczorajszy początek miał dość dziwny przebieg.Skra szybko zbudowała sobie przewagę, dobrze zagrywając i świetnie blokując.Pewna wygrana 25:18 dawała powód Bełchatowianom że ten mecz mogą wygrać.W drugim secie sytuacja diametralnie się zmieniła.To Resovia zaczęła dzielić i rządzić na siatce co od razu przełożyło się na zdobycze punktowe.Co prawda przy zagrywce Wlazłego Skra zdołała nawet prowadzić 14:13 jednak potem w oczy rzuciło się coś bardzo ciekawego co jeśli nie zostanie zmienione przez Jacka Nawrockiego może zostać wykorzystane przez Resovię.Otóż do zagrywki flotem do przyjęcia stają praktycznie tylko Michał Winiarski i Paweł Zatorski a chowany do ataku jest Wlazły.Szczególnie środkowi Resovii wykorzystywali to w 100%.Winiarski mimo iż zagrywka była posyłana w jego strefę nie przyjmował najlepiej.Tak więc druga partia padła łupem gospodarzy.Zarówno w 3 i 4 secie na boisku dominowała tylko jedna drużyna i była to Asseco Resovia.Najlepiej świadczy o tym wynik 25:14 w 3 secie i 25:18 w 4 secie.Sądzę że z wyjątkiem 1 seta Resovia pokazała że obecnie jest dużo lepszą drużyną niż Skra Bełchatów i powinna to wykorzystać także dziś.Wśród internautów pojawiło się wiele dyskusji na temat grania Wlazłego na przyjęciu.Czy dziś popoularny &quot;Szampon&quot; wyjdzie na swojej nominalnej pozycji.Myślę że nie gdyż Mariusz swoje zadania wykonuje dobrze a poza tym jego granie na przyjęciu pozwala na to by grała druga armata Skry czyli Alex Atanasijevic.Duży wpływ na wynik mu również publiczność w Rzeszowie.Gorący doping już pod koniec 2 seta spowodował że Skra zaczęła popełniać łatwe błędy do można było łatwo zauważyć.Moim zdaniem Resovia na pewno nie spocznie na laurach gdyż 2 zwycięstwa u siebie to dobry prognostyk co do całej rywalizacji H2H.Absolutnie nie spodziewam się dziś tie-breaka dlatego postanowiłem zagrać na handicap ze strony Resovii i widzę w nim spore szanse.Forma Rzeszowian jest dużo wyższa niż Bełchatowian i to co się rzuca w oczy to bardzo silna ławka Mistrza Polski.Tak jak to było we wczorajszym meczu w pierwszej &quot;6&quot; wyszedł Nikola Kovacevic po czym zmienił go Paul Lotman i był jednym z najlepszych graczy na boisku.To samo jeśli chodzi o atakujących.Tutaj też rywal nigdy nie wie kto zagra gdyż Schops i Bartman prezentują bardzo dobry, wysoki poziom.Ja liczę że zostanie to dziś wykorzystane i Resovia wygra spokojnie 3:0 lub 3:1.
Przewidywane składy obu drużyn:
Resovia: Schops, Tichacek, Lotman, Akhrem, Nowakowski, Kosok, Ignaczak
Skra: Woicki, Wlazły, Kłos, Pliński, Winiarski, Atanisjevic, Zatorski

Może być też tak że za Atanasijevica zagra Bąkiewicz jednak moim zdaniem nie przeszkodzi to siatkarzom Resovii w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.
⛔ 100
 
P 18

pididi69

Użytkownik
Piłka Nożna, Holandia 2 Liga
Dordrecht - Den Bosch
zwycięstwo Den Bosch (2)
3,10 (betclic)
Moim zdaniem znów trochę zaskakujące typowania bukmacherów, z których należy skorzystać. Owszem Dordrecht jest gospodarzem, w tabeli znajduje się obecnie 3 miejsca wyżej od Den Bosch (Dor. 8 plac 30pkt, Bosch 11. plac 24 pkt), ale goście mają o jeden mecz rozegrany mniej.
Tak jak przy poprzednim typie dla mnie wyznacznikiem jest forma w tym roku, czyli już po zimowej przerwie, a jeżeli chodzi o ligę holenderską, to rozgrywki ruszyły 1-go lutego.
Od tego czasu obie ekipy rozegrały 3 mecze, Dordrecht jeden mecz wyjazdowy (Telstar) przegrany 0:2, oraz dwa mecze u siebie, porażka 2:4 z Helmond i w ostatniej kolejce remis 1:1 z G.A. Eagles
Natomiast Den Bosch wszystkie 3 tegoroczne spotkania wygrywał: dwa u siebie z Eagles i Eindhoven, odpowiednio 1:0 i 3:1 oraz w ostatniej kolejce 2:1 w Emmen.
Nie jest to typ w mojej ocenie tak pewny jak ostatni (Ajaccio-Nimes) ale przy takim kursie i formie obu drużyn warty zagrania.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qish 80

qish

Użytkownik
Piłka Nozna: Eerste Division
Spotkanie: Dordrecht - Den Bosh
Typ: BTS
Kurs: 1.44
Buk: Bet365
Analiza:
Nie ma co ukrywać, liga Eerste to bardzo overowa liga. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach u siebie remis i porażka, ale strzelone łącznie 3 bramki. Goście ostatnio 3 wygrane mecze z bilansem bramkowym 6-2. Trudno nie widzieć w tym meczu BTSa. Dodatkowym typem na ten mecz może być over 2.5, gdyż Den Bosh powinien tutaj trochę bramek nastrzelać. Mecz zacznie się o 20.00, możliwość obstawiania live na
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Mecz: Cambuur- Eindhoven (II Holenderska)
Typ: Cambuur powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Sportingbet
ANALIZA: Witam. na dzisiaj kolejne spotkanie z zaplecza eredivisie, tym razem wspinający się w górę i będący na fali Cambuur podejmuje u siebie słabo spisujący się Eindhoven. gospodarze wygrali ostatnio na trudnym terenie z Maastricht 2-1, natomiast Eindhoven zostało rozbite 6-1 przez lidera z Rotterdamu 6-1. dzisiaj tyle bramek raczej oglądać nie będziemy, ale spodziewam się wysokiego wyniku oscylującego w granicach 3, 4 goli zdobytych przez gospodarzy. Cambuur jest na VI miejscu, od V są baraże do eredivisie, ma zaledwie punkt straty a i zaległe spotkanie do rozegrania, jak będą w gazie i wszystko będą wygrywać to kto wie, czy w końcowym rozliczeniu nie dogonią sparty, bo drużyna ma potencjał. w górnej części tabeli jest tłoczno, więc o końcowej pozycji mogą zdecydować bramki i bilans, więc jak jest okazja to trzeba strzelać, dzisiaj przed gospodarzami taka okazja niewątpliwie będzie, gdyż jest to jedna z dwóch najwięcej tracących goli drużyn (tylko Almere ma o jedną bramkę straconą więcej). tyle o gospodarzach, teraz słowo o gościach. po wycofaniu się z rozgrywek Apeldoorn drużyny z dołu tabeli są spokojne, gdyż utrzymają się w ereste divisie, więc nie przykładają już dużej wagi do ligi i spokojnie mogą pracować nad taktyką i strategią realizując ją w meczach ligowych traktując je jak sparingi/ gierki treningowe. gdyby nawet za wszelką cenę chcieli wygrać, to jednak siła gospodarzy jest zbyt duża i urządzą sobie dzisiaj małe strzelanie.
POWODZENIA!
⛔ 100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Siena - Lazio
Typ:2
Kurs:2.35
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj zespołem, który sięgnie po 3 pkt mogą być tylko goście z Rzymu.Myślę że z tak grającym Klose nie będzie z tym większego problemu.Siena jest drużyną, która musi bronić się przed spadkiem, jednak Lazio walczy o to by utrzymać się w strefie która daje prawo gry w europejskich rozgrywkach.Myślę, że goście podrażnieni ostatnim remisem w Lidze Europejskiej z B.M&#39;Gladbach zaprezentują efektywną i efektowną piłke.
kiepska analiza
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: United - Reading (h - 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: Totolotek
Wydaje mi się że dzisiejszy mecz, na Old Trafford skończy się wysoką wygraną United, Piłkarze SAF&#39;a są na mega gazie, i rzadko kiedy remisują a co dopiero przegrywają mecze (pamiętny mecz z Norwich). Reading raczej nie jest w stanie zagrozić piłkarzom z Manchesteru, a Rooney i RVP zadbają o przynajmniej dwubramkową przewagę nad Reading.
kiepska analiza
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: New Jersey Devils - Ottawa Senators
Typ: New Jersey Devils
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
No to na dziś o 19 Polskiego czasu na kanale epsn america, jest co oglądać. A mianowicie, mam na myśli mecz Diabłów, z Senatorami.. Diabły po ostatniej porażce w Isles, zagrali swój najgorszy mecz w sezonie i dzisiaj jestem pewny, że wyciągnęli wnioski po ostatnim meczu i dziś u siebie, rozprawią się z Ottawą. Ponadto warto również stwierdzić, że Diabły na swojej tafli, ostatnio kiedy grali z Lotnikami przegrywali już 3:1 i zdążyli wygrać w regulaminowym czasie.. co świadczy na pewno o dobrej dyspozycji i solidnej realizacji taktycznej, która będzie zdecydowanie potrzebna dziś w nocy w starciu z Senators. Devils słyną z konsekwentnego rozbijania ofensywy przeciwników w swojej strefie. Do bramki wraca dziś Brodeur, który jest wypoczęty i pełen sił aby dziś uchronić swoją drużynę od porażki, w którym Kovalchuk, Henrique, Elias, oraz reszta ekipy wywiążą się z zadania i zainkasują dziś zwycięstwo Diabłom.. Spodziewam się wyrównanej konfrontacji, lecz mimo wszystko z lekką nawiązką wobec Devils.
⛔ 100
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia 2 liga
Spotkanie - G.A. Eagles : FC Oss
Typ - FC Oss powyżej 1,5 gola
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś w 2 lidze Holenderskiej odrabiają zaległości , ja wybieram spotkanie pomiędzy G.A. Eagles a FC Oss , gospodarze pomimo iż zajmują 7 miejsce w tabeli ciągle z szansami aby wejść do pierwszej 5 zespołów i walczyć o awans do Eredivisie jednak aby tak sie stało to trzeba wygrywać swoje mecze dzisiaj podejmują FC Oss z którym gra im się całkiem dobrze a szczególnie na swoim terenie gdzie z nimi mają bilans 7-4-0 w bramkach 34:10 a ogólnie ich H2H wygląda następująco 11-7-5 i 52:29 . W tym sezonie gospodarze na swoim terenie grają nie żle bo bilans 4-4-1 bramki 17:11 ale w/g mnie rewelacją ten bilans to nie jest ale to jest takie moje zdanie . Co u gości a no w tym sezonie nic specjalnego 13 miejsce w tabeli z bilansem 5-5-9 w bramkach 27:43 co tez pokazuje że z obroną w drużynie jest kłopot ale ja się skupiam dziś na ich bramkach strzelonych i tak ostatnie 5 kolejek 9 zdobytych i 10 straconych te 9 zdobytych to całkiem nie zły wynik patrząc na przykład na bilans G.A. Eagles z ostatnich 5 kolejek 8:6 . Top Oss w tym sezonie co pokazują statystyki ciut lepiej spisują się w meczach wyjazdowych niż na swoim terenie wyjazdy 3-2-4 i 15:22 a u siebie 2-3-5 i 12:21 widać też że i strzelili parę goli więcej na wyjazdach niż u siebie , przytoczę też może w tym miejscu wyniki ich ostatnich wyjazdów : wygrana z Den Bosch 2:1 , na boisku wicelidera Helmond 3:3 czy wygrana z Excelsior 3:1 a np. w ubiegłym sezonie tutaj na stadionie G.A. Eagles padł wynik kosmiczny bo aż 7:2 dla gospodarzy w pierwszym ich spotkaniu na terenie Top Oss wygrało G.A. Eagles 4:1 natomiast patrząc na gości to na terenie G.A. Eagles osiągali takie wyniki jak 4:4 czy 2:2 i dziś osobiście trzymam kciuki i liczę na 2 gole ze strony gości jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
✅ 250
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Siena - Lazio
Typ: Poniżej 2,5 goli
Kurs: 1,67
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ opieram bardziej na własnym doświadczeniu niż na statystykach. Spotykają się bowiem drużyny, które potrzebują punktów. Gospodarze, którzy bronią się przed spadkiem oraz goście, walczący o Europejskie puchary. Gdy właśnie ta teoretycznie słabsza ekipa gra u siebie, najczęściej pada wówczas under. Szczególnie we Włoszech. Do tego, patrząc przez pryzmat Lazio, które gra 3 mecze w ciągu tygodnia muszą się troche oszczędzać na czwartkowy mecz LE. Myślę, że goście zagrają trochę asekuracyjnie, zaś gospodarze również sie nie otworzą. Powinien być mecz walki w środku pola bez większej ilości bramek. Nie polecam pobierać jednak za grubszą kasę bo wiemy jak to bywa z underami/overami, szybko strzelona bramka potrafi zmienić całe oblicze taktyczne spotkania. Ja jednak daje duże szanse na under tutaj dlatego taki typ podaję.
H2H ekipy mają dość overowe, ale to na stadionie w Rzymie. W Sienie wygląda to następująco:
4:0
1:1
2:0
1:1
2:1
2:3
1:0
3:0

Na 8 spotkań 4 undery i 4 overy. Ale na przestrzeni ostatnich lat 3 undery oraz 1 over.
Ale jak mówie, opieram się na własnym doświadczeniu schematów spotkań w piłce nożnej a nie na statystykach i polecam zagrać tam under 2,5 po kursie 1,67 jednak jak już wspomniałem, nie za grubszą kasę.
Pomogłem - podziękuj, proszę ;).
⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste divisie
Spotkanie: Maastricht - Veendam
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet At Home
Analiza: Dziś wybrałem to spotkanie ponieważ Maastricht walczy o Eredivisie.
Wyniki u siebie Maastricht nie powalają 5 Zwycięstw 2 Remisy 3 porażki, ale z kolei Veendam na wyjeździe prezentuje się bardzo słabo i jestem przekonany, że Maastricht jest tu faworytem gra u siebie plus walka o Eredivisie jest o co walczyć. H2H jest również na korzyść Maastricht ostatnia porażka zanotowana z Veendam to 2010 rok. Ostatnio Maastricht gubił punkty nie mogą sobie na to pozwolić dlatego mój typ na dzis to Maastricht, pozdrawiam!
✅ 70
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Portuguese Liga
Spotkanie: Rio Ave - Braga
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 3,05
Bukmacher: ToBet
Analiza:
Sporting Braga w ostatnim czasie przeżywa gorszy okres. Powodów takiego stanu rzeczy może być kilka. Słabsza dyspozycja niektórych zawodników, problemy kadrowe czy transfery jakie ostatnio dokonywały się z klubu. Dzisiejszy rywal Bragi to drużyna, która w tym sezonie jest wysoko plasowana w ligowej tabeli (zajmuje 5.miejsce) i ma realne szansę na grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie.
Ja w starciu Rio Ave - Sporting Braga postanowiłem zagrać wysoki over bramkowy (3.5). Braga to bowiem drużyna, która w tym sezonie, a szczególnie w ostatnim czasie notuje najwięcej wyników overowych. Wpływ na to mają m.in. wcześniej wspomniane problemy kadrowe. W porównaniu z ostatnim meczem z Paços Ferreira, wiele się w drużynie Bragi nie zmieniło wciąż poza kadrą są Maximilian Haas (5/0), Nuno André Coelho (6/0), Emídio Rafael (1/0), Douglão (10/2) - wszyscy to obrońcy, a także Rúben Amorim (15/4), Michel (3/0) Rúben Micael (13/3), Carlão (7/1) i Djamal Mahamat (6/0). Co ciekawe ostatni mecz z Paços Ferreira był również ostatnim spotkaniem w barwach Bragi Ismaily (12/1), który odszedł do Szachtara Donieck, jest to kolejna duża strata formacji defensywnej Bragi bowiem wcześniej do Sewilli odszedł podstawowy bramkarz Beto (15/0). Sytuacja kadrowa wygląda więc w drużynie z Bragi naprawdę nieciekawie i odbija się to ostatnio na wynikach.
W Rio Ave może, aż takich problemów kadrowych nie ma ale skłamałbym pisząc, że ów problemów wcale nie ma. Są, dziś w kadrze zabraknie dwóch ważnych zawodników defensywnych czyli Marcelo (18/1) i Lionna (17/0), oprócz nich w kadrze nie znaleźli się również Jeferson (1/0), Feliz (1/0) i Ederson Moraes (1/0). W zimie natomiast odszedł z drużyny najlepszy strzelec João Tomás (11/7) do Desportivo do Libolo.
Jak wspomniałem wcześniej Braga to jedna z najbardziej overowych drużyn w całej portugalskiej lidze. Potwierdzają to statystyki, w tym sezonie Braga notowała 12 overów 2.5 i 6 underów 2.5, co ciekawe, aż 10 z 12 spotkań, które są w tej statystyce podane jak o2.5 są również overem 3.5. Rio Ave ma wyrównane statystyki jeśli chodzi o u/o 2.5 9 meczów kończyło się overem i 9 uderem. Podobnie jak w przypadku Bragi zwykle gdy drużyna ta notowała już over to również był to over 3.5 (6 z 9 przypadków). Jeżeli więc dzisiaj ma paść over w spotkaniu Rio Ave - Braga to według mnie warto pokusić się i zagrać nieco wyższy over niż zwykłe 2.5.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - St. Pauli : FC Koln
Typ - FC Koln
Kurs - 2.70
Buk - Bet365
Analiza :
Dokończenie 22 kolejki 2 Bundesligi i mecz St. Pauli a FC Koln zainteresowało mnie na dziś , gospodarze w tym sezonie walczą o byt w przyszłym sezonie na zapleczu Bundesligi jednak ostatnio nie prezentują się za dobrze a potwierdzeniem tego może być ich ostatnia porażka no może i pogrom na boisku spadkowicza Sandhausen 4:1 na domiar złego gdy zajrzymy na ich ostatnie 5 kolejek to bilans 1-2-2 nie powala a co gorsza w tych 5 meczach tylko strzelone 2 gole a stracone aż 7 może nam na dzisiejszy mecz dużo powiedzieć , z drugiej strony goście którzy w ostatnich 10 spotkaniach doznali tylko 1 porażki a było to aż 9 kolejek wstecz , goście na wyjazdach może aż tak nie zachwycają jednak na 10 meczy 4 porażki 3 zwycięstwa i 3 remisy nie jest jakimś tragicznym osiągnięciem , stawiam ich jednak w dzisiejszym meczu w roli faworyta gdyż przy ewentualnym zwycięstwie mogą wskoczyć na 5 miejsce w tabeli i zmniejszyć stratę do 3 w tabeli Kaiserslautern do 6 pkt a w meczach z czołóką na wyjazdach ostatnio idzie im dobrze bo np. remis 1:1 na Hertcie czy wygrana na 1860 Monachium mogą to potwierdzić , do postawienia na nich przekonała mnie też ich wspólna statystyka H2H i tak 9 spotkań bilans 1-2-6 w bramkach 9:13 a na terenie St. Pauli 1-0-3 i 6:7 w bramkach wszystko na korzyść FC Koln dlatego liczę że 3 pkt i awans na 5 miejsce w tabeli to osiągnięcie w dzisiejszym meczu gości . Pozdrawiam !
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Słowacja, Extraliga
Spotkanie : MBK Komarno - Astrum Levice
Typ : 1
Kurs : 1,44
Bukmacher : Bwin

Analiza :

Zainteresowałem się tym spotkaniem przynajmniej z 2-ch powodów. Raz, że jest to mecz na szczycie słowackiej Extraligi, a dwa, że zostanie obalona dziś conajmniej jedna seria. Gospodarze notują obecnie komplet zwycięstw na włąsnym parkiecie ( 13/13 ). Z kolei goście wygrali ostatnie 8 ligowych gier. Drużyny spotkały się 2 tygodnie temu w Pucharze Słowacji i górą było Komarno ( 76:74 ) ale myślę, że będą dziś zdeterminowani szczególnie ze wzgledu na styczniowy mecz w Levicach gdzie doznali wysokiej, siedemnastopunktowej porażki. Przypuszczam, że chęci rewanżu oraz podtrzymania znakomitego bilansu domowego przechylą szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.
⛔ 100
 
tresh 0

tresh

Użytkownik
DYSCYPLINA:pIŁKA NOŻNA WŁOCHY SERIA A.
SPOTKANIE:Siena - Lazio
TYP:2
KURS:2.55
BUKMACHER:STS
ANALIZA:Siena jest drużyna która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, drużyna walczy ze wszystkich sił na utrzymanie w najwyższym strzeblu rozgrywek.U siebie Siena spisuje się następująco : 2 zwycięstwa oraz 3 porażki.Natomiast Lazio zajmuje wysokie 3 miejsce, maja także dobrze dysponowanego Klose, który ma już na swoim koncie 10 bramek!.Ostatnie mecze drużny przyjezdnej to : 1 porażka,3 remisy oraz 1 zwycięstwo.Jeśli drużyna z Rzymu marzy aby grać w Lidze Mistrzów lub nawet Lidze Europejskiej musi wygrywać z najsłabszymi.
⛔100
bukmacher
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Dortrecht - Den Bosch
Typ: over 1,5 First Half
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czysto statystycznie. Wiemy, że Eerste Divisie to overowa liga, czasem zdarzają się wpadki, ale myślę, że ten typ jest bardzo dobry. O ile Dortrecht gra o miejsce promujące baraże o Ekstraklasę Holendeską to Den Bosch raczej skończy ligę na miejscu w środkowej części. Gospodarze ostatnio haniebna passa 6 spotkań bez zwycięstwa u siebie, jednak nastrzelali trochę bramek. Dzisiaj jest okazja do zwycięstwa i mam nadzieję, że zobaczymy tutaj sporo bramek. Obie ekipy mają średnią bramek na mecz ~3,5, obie drużyny mają także zdolnych i bramkostrzelnych graczy, więc czemu miałoby tu nie paść trochę goli? Myślę, że Dortrecht w końcu się przełamie i po dobrym meczu w końcu wygra u siebie, co do typu to oczekuję ataków od pierwszej minuty, a over 1,5 do przerwy wygląda bardzo dobrze, więc spróbujemy.
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy, Extraliga
Spotkanie: Slavia Praha - Kladno
Typ: 1 tercja X
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bwin
Analiza: O 18:10 na praskim lodowisku w O2 Arena odbędzie się mecz pomiędzy Slavią Praga a gośćmi z Kladna. W tym meczu typuję żę pierwsza tercja zakończy się remisem. Argumentuję ten typ tym, że ostatnie dwa bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami zakończyły się właśnie takim rezultatem. 4 stycznia 2013 roku 1. tercja zakończyła się wynikiem bezbramkowym (Slavia wygrała cały mecz 2:0), zaś 20 listopada 2012, po pierwszych 20 minutach było 1:1, Slavia wygrała cały mecz po dogrywce, 4:3. Trochę obecnych statystyk - Slavia wygrała ostatnie 5 meczów, zaś w ostatnich 10 przegrała tylko raz. Było tam parę dogrywek ale jednak udawało im się zdobywać punkty. Nazbierali ich tyle, że obecnie zajmują 3. miejsce za Plzen i Zlinem. Ciekawostka o gościach - właścicielem klubu jest Jaromir Jagr, chyba nie trzeba tego pana przedstawiać ani znawcom hokeja ani nawet tym którzy hokeja znają z gier EA Sports (czyli tak jak ja). Zajmują 7. miejsce i na pewno będą chcieli wygrać aby uniknąć gier 1/8 playoffs i odrazu grać w 1/4. Typ bardziej na wyczucie, bo poza tym argumentem o którym wspomniałem na początku nie znam się na tyle by powiedzieć coś więcej, ale być może że to wystarczy. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Turcja
Spotkanie - Kasimpasa : Sivasspor
Typ - over 3,5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :
Mój typ na dziś to gole w spotkaniu pomiędzy Kasimpasą a Sivasspor , goście ostatnio w nie złej formie ostatnie spotkanie u siebie wygrana 2:0 z Trabzonspor no i ostatni mecz wyjazdowy wygrana na boisku wicelidera Fenerbahce 2:1 może robić wrażenie , w tabeli są co prawda na dalekiej 10 pozycji jednak przy szczęściu w dzisiejszym spotkaniu i 3 pkt mogą awansować na 7 i tylko 2 punktowa strata do 4 miejsca premiowanego grą w kwalifikacjach do LE tak więc jest o co walczyć tym bardziej że w meczach przeciwko Kasimpasie mają nie zły bilans bo 7 spotkań 3x wygrali 3 remisy i 1 porażka stosunek bramkowy także zdecydowanie dla nich bo 6:13 , no ale gospodarze są także z takimi nadziejami jak goście bo aktualnie w tabeli wyżej niż Sivasspor bo miejsce 7 z 30 pkt na koncie i przy 3 pkt dzisiaj także awans na miejsce 6 i tylko 1 pkt straty do 4 miejsca dlatego uważam że spotkanie może być całkiem ciekawym widowiskiem . Gospodarze u siebie na 11 meczy tylko 2 porażki stosunek bramkowy to 16:13 . W ich 7 spotkaniach ktore pisałem w 3 z nich padło więcej niż 3 gole ( 2:2 , 4:0 , 4:0 ) te zwycięstwa 2 x po 4:0 to zwycięstwa Sivasspor tak wiec może być dziś ciekawie .
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Memhis WTA
Spotkanie: Kirsten Flipkens - Shahar Peer
Typ: 2(+1.5sets)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsson
W pierwszej rundzie halowego turnieju w Memphis Kirsten Flipkens, która zajmuje 34. pozycję w rankingu WTA zagra z Shahar Peer, która okupuje 114. miejsce. Belgijka jest zdecydowaną faworytką bukmacherów za sprawą dobrych występów w tym sezonie. Ćwierćfinał w Auckland, półfinał w Hobart czy 1/16 Australian Open to niezłe wyniki, jednak nie zapominajmy, że Kirsten w swej karierze nie grała na takim poziomie. Tak wysokie miejsce w rankingu zawdzięcza głównie dobrym występom w 2012 roku w ITF-ach. Trudno ocenić jej formę na podstawię kilku styczniowych pojedynków. Sądzę, że trafiła na rywalki, które nie były w najlepszej dyspozycji na początku sezonu. Jeśli chodzi o Peer to Izraelka póki co nie zachwyciła w tym roku. Widzę, jednak pewien progres, gdyż z meczu na mecz wyniki są co raz lepsze. Uważam, że w Memphis Shahar pokaże dobry tenis, jak za swoich najlepszych lat. W roku 2007 dostała się do pólfinału a 2008 to już finał. Mam nadzieję, że jej doświadczenie odegra decydującą rolę i nawet jeśli nie wygra, uda się urwać seta Belgijce.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom