>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 18. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Portugalia
Godz: 21:30
Spotkanie :Sporting-Rio Ave
Typ: Sporting wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem ominąć najbardziej ciekawe ligi europejskie i zagram na spotkanie w Portugalskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym ekipa Sportingu Lizbona na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Rio Ave. gospodarze po rozegranych 21 kolejkach w Portugalli zajmują na chwilę obecną 3 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 41 punktów na swoim koncie, w starciu z zespołem Rio Ave są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim obiekcie do tego goście obecnie są z bardzo słabej dyspozycji wyjazdowej i myślę że w tej kolejce w tej kwestii nie ulegnie ta sytuacja zmianie. Goście w lidze są na 9 pozycji i ugrali do tej pory 28 ligowych punktów z czego większośc na swoim stadionie gdzie radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze, na wyjazdach ostatnie 4 spotkania i za każdym razem porażka, nie mówię o spotkaniu z Porto ,ale z Fairense , Maritimo oraz Balenenses spokojnie można było zawalczyć o co najmniej jeden punkt. Obie ekipy na stadionie Sportingu Lizbona spotykały się ze sobą od roku 1999 14 razy, goście wygrali tylko jeden raz , zanotowali również 3 podziały punktów oraz aż 10 porażek, w dniu jutrzejszym postawię na wygraną zespołu gospodarzy do połowy jak i na koniec spotkania, goście przy odrobinie szczęscia bramkę mogą zdobyć , mój typ to 2:1 .
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 15:30
Spotkanie : Korona - Wisła Płock
Typ: Korona
Kurs : 2.50
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :


W 22 kolejce rozgrywek Ekstraklasy dojdzie do bardzo ważnego spotkania dwóch drużyn balansujących na krawędzi grupy mistrzowskiej i spadkowej. Zarówno Korona ( 10 m. - 26 pkt. ) jak i Wisła P. ( 11 m. - 25 pkt. ) marzą zapewne o tym by znaleźć się w pierwszej 8- mce na zakończenie rundy zasadniczej rozgrywek , co zapewni spokojny ligowy byt.
W związku z tym dzisiejszy mecz ma charakter gry za &quot; 6 pkt.&quot; biorąc pod uwagę aktualny układ tabeli i może mieć kolosalne znaczenie w końcowym rozrachunku.

Gospodarze po wyjazdowej porażce w Krakowie z Wisłą ( 0:2 ) nie mogą być zadowoleni , aczkolwiek wedle opinii fachowców nie zagrali złego spotkania. Największym problemem była słaba skuteczność , gdyż kielczanie mieli optyczną przewagę w posiadaniu piłki ( 57% ) , oddali aż 19 strzałów, niestety 15 z nich było niecelnych co w efekcie nie przyniosło zdobyczy bramkowej.
W rundzie jesiennej Korona wywiozła komplet pkt. z Płocka wygrywając 2:1 , i dzisiejszego popołudnia zapewne zrobi wszystko by ten wynik powtórzyć. Atut własnego boiska niewątpliwie ma tu znaczenie tym bardziej że gospodarze mogą się pochwalić niezłym bilansem ( 6-1-3) , z czego ostatnie 3 mecze na własnych &quot; śmieciach &quot; to 3 wygrane .
Od środy do drużyny dołączył nowy bramkarz wypożyczony z Ludogorca Razgrad , Milan Borjan jednak jego występ raczej jest jeszcze wykluczony , tym bardziej że do postawy Michala Peskovica w meczu z Wisłą Kraków nikt nie ma pretensji i nie obarcza go winą za utratę bramek ( strzał życia Małeckiego i dobitka obronionego karnego Brożka ).
Niestety najprawdopodobniej nie będą mogli zagrać Maciej Górski ( problem z palcem ) i Djibril Diaw ( staw skokowy).
Możliwe natomiast że na boisko powróci Jacek Kiełb który nie mógł zagrać w Krakowie , aczkolwiek decyzje podejmie trener podczas przedmeczowej odprawy.

Wspominając o drużynie Wisły Płock . należy nadmienić , że w odróżnieniu od rywala można mówić o szczęśliwym zakończeniu niedzielnego spotkania przeciwko Śląskowi W. gdzie zdołała wyrównać w 4 min. doliczonego czasu gry .
Płoczczanie w meczach wyjazdowych ( 2-4-4) , prezentują się średnio aczkolwiek jedno z dwóch zwycięstw odnieśli nad wiceliderem Jagiellonią Białystok ( 17.12.16).
W dniu dzisiejszym ze względu na żółte kartki nie zagra Piotr Wlazło , kontuzje od jakiegoś czasu wyeliminowały także z gry Dominika Kuna i Ivice Vrdoljaka.

Podsumowując , w tym ważnym dla obu ekip spotkaniu stawiam na drużynę gospodarzy za którą przemawia przede wszystkim atut własnego boiska .

Udanego typowania.......
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tennis,Buenos Aires, quarterfinal, clay
Godz: 01.00
Spotkanie :Carlos Berlocq (ARG) - Thiago Monteiro (BRA)
Typ: Carlos Berlocq (ARG) -2,5
Kurs: 1.90
Buk: bwin
Zapowiada się ciekawe spotkanie dla fanów tenisa na mączce.Zarówno Carlos jak i Thiago specjalizują się w grze na tej nawierzchni i są w formie.
W poprzedniej rundzie Berloq wygrał z Ferrerem po bardzo dobrej grze.David za dużo błędów,ale meczu nie przespacerował i walczył jak zawsze.Na Carlosa to nie wystarczyło,bo Argentyńczyk pokazał dużo woli walki, pomysłu w grze.Kibice na trybunach wspierali jego grę na korcie.Nie podpalał się i sporo kończących piłek było najwyższej klasy.Serwis w miarę siedział,drugie podania też na dobrym %.Niewiele błędów na tle dużo wyżej rozstawionego przeciwnika.
Thiago natomiast pokonał słabego Robredo,bazując głównie na defensywie i błędach przeciwnika.Mecz w mojej opinii zdecydowanie na niższym poziomie niż Berloqa z Fererem .Brazylijczyk grał solidnie,ale nie pokazał nic wielkiego.Na Robredo to wystarczyło.
Berloq gra u siebie,jest zmotywowany,bardziej doświadczony i jego gra na tym turnieju wygląda dużo lepiej.W 2015 zaliczył w Buenos półfinał.
Stat clay 2016/17 Berloq (47/16) Monteiro(49/20) H2H 0-1 Rank 77-84
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Empoli-Lazio
Typ: 1
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam, próbuje ten typ bo drużyna Empoli ostatnio świetnie sobie daje radę z zespołem z Rzymu. Ostatnie trzy spotkania na boisku Empoli to zwycięstwa gospodarzy, więc myślę że podtrzymią passę wygranych meczy z Lazio i zainkasują 3 pkt, proponuję tutaj tez 1dnb lub 1X......powodzenia
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Puchar Anglii
Godzina : 18-30
Spotkanie : Wolverhampton - Chelsea
Typ : Chelsea i over 2,5
Kurs : 1,90
Bukmacher : bet365
Analiza:
To już 1/8 pucharu Anglii. Moim zdaniem Chelsea, ktora w tym sezonie puki co pewnie zmierza po mistrzostwo Anglii nie odpusci także pucharu. Podopieczni Antonio Conte nad swoimi ligowymi rywalami ma tą przewagę, ze nie grają w tym sezonie w europejskich pucharach, a to oznacza co najmniej osiem meczy rozegranych mniej. To spory kapitał dla tych czołowych zespołów które rozgrywają bardzo dużo spotkań w sezonie. Do tego Chelsea dysponuje bardzo szeroką ławką, którą dobrze rotuje włoski szkoleniowiec. W meczu z Wilkami swoją szansę dostaną tacy gracze jak Begovic,
Chabolah, Zouma, Willian czy Batshuayi. Szkoda mi właśnie Belga, bo nie otrzymuje on zbyt wielu szans na grę, ale nie dziwi to skoro wyjsciowy tercet Costa-Hazard-Pedro grają świetnie i strzelają jak na zawołanie. Do tego jest jeszcze jeden konkurent o miejsce, czyli Brazylijczyk Willian, z którym akurat w tym meczu beda tworzyć duet napastników. I moim zdaniem ci snajperzy dają gwarancję i jakość z przodu. W tym sezonie grali razem w ataku dwukrotnie w pucharze Anglii i oboje nie zawodzili, bo solidarnie strzelali po golu ktore dawały Chelsea pewną wygraną i awans. Moim zdaniem dziś może być podobnie. Wilki w Championship w tym sezonie nie zachwycają i po trzech kolejnych porażkach bardzo niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej i wątpie by Paul Lambert rzucał wszystkie siły na mecz, gdzie trudno bedzie o awans. Może honorowego gola uda im się strzelić, ale awans musi paść łupem londynczyków. Stawiam na Chelsea i over 2.5 w meczu
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Darmstadt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,75
Bukmacher:

Analiza:

Na jutro zaproponuję mecz Bundesligi pomiędzy 5 Hoffenheim a ostatnim Darmstadt. Hoffenheim przegrało w tym sezonie zaledwie 2 spotkania, aż 10 spotkań zremisowało i 8 wygrało, w bramkach 36:21 co daje średnio prawie 2 gole na mecz strzelone i 1 gol stracony.
Jesli chodzi o Darmstadt to wygrali Oni zaledwie 3 spotkania, 3 remisy i aż 14 spotkań przegrało. 14:39 w bramkach co daje nam średnio 2 gole stracone na mecz i ponad 0,75 bramki strzelonej. Ostatnia sensacyjna wygrana 2:1 z Dortmundem pewnie dodała skrzydeł gościom ale wydaje mi się, że to jednak większa wpadka Dortmundu aniżeli piekna gra Darmstadtu.
Hoffenheim jeszcze meczu u siebie w tym sezonie nie przegrał az 20 bramek strzelili u siebie co jest dobrym prognostykiem na jutrzejsze spotkanie natomiast Darmstadt na wyjeździe jeszcze nawet nie zremisował wszystkie mecze póki co przegrali! stracili aż 22 gole.
U gospodarzy jutro nie zobaczymy kontuzjowanych: B. Hubner, L. Rupp, F. Schar, M. Uth natomiast u gości nie zobaczymy: A. Sulu.
Nie wydaje mi się aby jutro miała być kolejna niespodzianka z udziałem ostatniego Darmstadtu dlatego typuję zwycięstwo gospodarzy, dodatkowo dodaję obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga.
Godzina : 16:15.
Spotkanie : Real Madryt - Espanyol.
Typ : Real Madryt (handicap azjatycki -3.0).
Kurs : 3.10.
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Witam. Już jutro kolejne kontynuuacja zmagań 23 kolejki La Liga.
Na niezdobyte w tym sezonie Santiago Bernabeu przyjeżdza ekipa, z którą Królewscy uwielbiają grać - Espanyol. Z tego co pamiętam, to od zawsze, gdy spotykały się te zespoły, dla Los Blancos konfrontacje te były spacerkiem. Być może to zasługa gry drużyny, być może zwycięstwo Realu w lidze jest na rękę lokalnym rywalom FC Barcelony.
Nie chcę tu wnikać w żadne teorie spiskowe czy też posądzać o jakieś konszachty między tymi klubami, ocenę tego pozostawiam Wam. Pewne jest jedno - drużyna ze stolicy Katalonii ewidentnie ,,leży&quot; podopiecznym Zizou i prawie zawsze osiąganie wyniki są bardzo korzystne.
W obecnej formie Real Madryt stać na kanonadę, gdyż bardzo przyzwoicie pokazali się w meczu z Napoli, a teraz na Santiago Bernabeu przyjeżdża rywal z niższej półki. Espanyol gnieździ się w środku tabeli, dobre mecze przeplata z gorszymi, jednak na pewno Los Galacticos stać na pełną kontrolę w tym meczu i dominację okraszoną bramkami. W 2015 oraz 2016 roku dwukrotnie padał wynik 6-0 na korzyść klubu z Madrytu.
W drużynie gospodarzy skład niemal optymalny, goście 2 pewne nieobecności oraz 4 graczy zagrożonych jutrzejszym występem.
Powodzenia!
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Millwall - Leicester
Typ: Millwall
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj wybrałem pucharowy mecz z ligi angielskiej. Popularne „The Lions” podejmą jutro mistrza Anglii. Nie trzeba wiele pisać żeby opisać obecną formę Leicester. Ostatnie pięć ligowych spotkań mistrza Anglii to pięć porażek. 0:3 z Chelsea ; 3:0 z Southampton ; 1:0 z Burnley ; 0:3 z Manchesterem United i 2:0 z Swansea. ,,Lisy&quot; są w tej chwili jedno miejsce przed strefą spadkową i myślę że drużyna z Leicester powinna się teraz skupić na meczach ligowych. Millwall ostatnio doskonale prezentuje się w League One i jest drużyną która może pochwalić się najlepszą formą z ostatnich 5 spotkań wśród drużyn League One (3 zwycięstwa i 2 remisy) Ważne do podkreślenia jest to, jak drużyna Millwall podchodzi do pucharu FA. W 1/32 finału zmierzyli się z drużyną z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Anglii - z Bournemouth. Tamto spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem 3:0 piłkarzy Millwall. W kolejnej rundzie rywal znów okazał się być bardzo wymagający. Na ,,The New Den&quot; Millwall pokonał Watford 1:0. Wydaje się więc, że drużyna spod Londynu bierze sobie puchar na poważnie. Biorąc pod uwagę obecną formę mistrza Anglii i rywali jakich Millwall pokonał we wcześniejszych rundach, sądzę że jutrzejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy :cool:
Jeśli pomogłem będę wdzięczny jeśli klikniesz DZIĘKI ;)
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins first to score
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie mogłem znaleźć ciekawszego betu na to spotkanie, a analizując wybrałem go jako typ do podania tutaj. Zacznijmy od prezentacji obu drużyn. Obie dywizja metropolitarna, walka o top 2-3 jest zacięta miedzy tymi drużynami. Oglądałem mecz kurten na rengersow i canucks, grali fatalnie. Pingwiny solidnie, wrzucają dużo bramek w każdym meczu. Przeglądająć H2H, a dokładnie mecze wyjazdowe Pingwinow, zobaczyłem ciekawą rzecz- punktowali oni pierwsi w każdym z ich ostatnich 7 meczy wyjazdowych. Poza tym, odniosłem wrażenie, że pingwiny mocno poprawiły swoją gre w defensywie- choć mogę się mylić, bo po prostu wrócił Letang. GO PENS!
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGLES: Buenos Aires (Argentina), clay - Quarter-finals
Godzina: 01:00
Spotkanie: Berlocq C.-Monteiro T.
Typ: 2(+1,5 set)
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam znowu. Wybiła godzina 00:00 pora na typy. Na dziś wybrałem 1/4 turnieju w Argentynie na mączce, gdzie reprezentant gospodarzy będzie podejmować Brazylijczyka Monteiro. Różnica w wieku obu panów to 12 lat. Jednak ja stawiam tutaj na młodego Brazylijczyka Monteiro. Jest to zawodnik bardzo perspektywiczny. Na mączce to myślę, że spokojnie można go umieścić w pierwszej 50 rankingu ATP. Tutaj rywali nie miał może zbyt wymagających. Bo Estrelle, który po turnieju wygranym w Ekwadorze tutaj zdecydowanie odpuścił oraz Robredo, który też już najlepsze lata kariery ma za sobą. A z kim natomiast przyszło mierzyć się Berlocqowi. Z Kovalikiem czyli poziom challenger i z Ferrerem. Jednak Ferrer to już nie ten sam zawodnik co 2-3 sezony temu. Oglądałem ten pojedynek i Ferrer popełnia wiele niewymuszonych błędów. Ogólnie rzec biorąc obj zawodnicy są w podobnej formie i ciężko wskazać faworyta tego meczu. Nieznacznym ze względu na grę u siebie jest Argentyńczyk. Jednak myślę, że Thiago bez walki tego pojedynku nie odda i na pewno set minimum jeden padnie jego łupem. Rok temu panowie mierzyli się w challengerze we Francji. Kto te spotkanie wtedy wygrał? Powiem tak spotkanie te zakończyło się w trzech setach i to Monteiro schodził z kortu jako wygrany. Jak będzie dziś? Dowiemy się takie za kilkadziesiąt minut. Szansę typu oceniamt na 7,5/10. Powodzenia!
✅56
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP Memphis
Godz: 02:35
Spotkanie : Young - Isner
Typ: Young 2-0 w setach
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Odrazu mówię, nie mam siły, ani ochoty pisać tej analizy. Typ jest dobry dlatego się trochę zmusze. Poprzednie analizy pisalem po dwadzieścia stron A4 , to teraz trochę od puszczę, a Prezesi forum powinni mi wybaczyć, bo zasłużyłem ;) . Po pierwsze potrzebuje punktów to tak gram, po drugie mocno wierzę w młodszego szeryfa czyli Younga. Obaj tenisisci prezentują dwa odmienne style. John Isner zwany BIG Johnem jest typowym serwisman&#39;em. Motoryka bardzo kiepska, wymiany cieniutko chyba że wystawka na rakietę. Za to na serwisie zamiata linie kortu. Liczę na tibreki, albo gorszy serwisowo dzień Johna. Donald Young ma papiery na złamanie BiG Johna. Fajnie on wchodzi na serwis i gra katowo. Przy własnym podaniu zagra skutecznie i zachowa koncentrację, ponadto rywal mało ruchliwy. Liczę że będzie to równe spotkanie, a w tych najważniejszych momentach John Isner się za gotuje. Tyle na ten temat.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Gijon-Atletico
Typ:
Atletico Atleticoover 1.5 gole
Kurs:
1.7
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam.Na jutrzejszy dzień wybieram spotkanie z La Liga pomiędzy Sportingiem Gijon a Los Colchoneros.Drużyny z dwóch róznych biegunów.Sporting walczy o utrzymanie,Atletico o najwyższe laury plus już we wtorek goszczą w pucharach w Leverkusen.Patrząc na grę graczy z Gijon walczących o utrzymanie rzuca się w oczy to,że łatwiej o zdobywanie punktów na wyjazdach.U siebie w ostatnich 5 spotkaniach punkty udało się uzyskać tylko z ostatnią Osasuną,w 4 pozostałych tracili w każdym przynajmniej 3 bramki.Wiem,że myślami Atletico może być już w Niemczech ale na pewno tego meczu nie zlekceważą.W czołówce jest dosyć ciasno i z ekipą pokroju Sportingu komplet punktów trzeba zdobywać.Przewiduję zwycięstwo graczy ze stolicy,którzy zdobędą przynajmniej 2 gole(typ asekuracyjny-oszczędzanie sił na Bayer)lub nawet 3,kurs bardzo przyjemny 3.3.Pozdrawiam i powodzenia jutro.
✅70

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - Manchester City
Typ: 1X
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami kolejna runda pucharu Anglii, a ja po raz kolejny spróbuję wytypować niespodziankę.
Drużyna Huddersfield ostatnio gra bardzo dobrze. wystarczy spojrzeć na wyniki. Ze wszystkich drużyn Championship mają najlepszą formę zarówno po 5, 10 jak i 15 meczach. Zajmują aktualnie 3 miejsce w lidze ze stratą 5 pkt do lidera. Na własnym stadionie w ostatnich meczach pokonali Leeds(5miejsce), czy Brighton(2miejsce). Jeśli popatrzymy na mecze w FA Cup to po raz kolejny zobaczymy pewne zwycięstwa. Najpierw wygrana 4:0 z Port Vale u siebie, a następnie 4:0 z Rochdale na wyjeździe.
Manchester City prawdopodobnie zagra w tym meczu bez Sterlinga, Sane, Silvy i De Bruyne. Juz we wtorek czeka ich ciężki mecz w lidze mistrzów z AS Monaco, więc można przypuszczać, że najlepsi zawodnicy w meczu pucharowym dostaną wolne. Oczywiście nadal pozostają oni faworytem, pomimo to warto zagrać na Huddersfield lub remis, bo jak widać nie są oni bez szans i potrafią wygrywać mecze. Powodzenia ????
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Eibar
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,73
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Eibar w wybornej formie. Ostatnie 3 spotkania to na prawdę ich świetne występy. Trzeba przyznać, że tym razem rywal jest zdecydowanie silniejszy i tak na prawdę to będzie swego rodzaju sprawdzian dla gości. Są jednak argumenty, które zachęcają do gry na underdoga.
Z perspektywy czasu chyba nie mogło się zdarzyć nic gorszego dla Sevilli, niż wygrana z Realem. Od tamtego momentu są cieniem samych siebie. Od tamtego meczu porażka, remis i dwa strasznie wymęczone zwycięstwa ze słabymi ekipami. W przyszłym tygodniu LM co też może mieć wpływ na postawę zespołu. I na koniec rzut oka na samą tabelę. Zespoły dzieli 11 punktów. Dużo i nie dużo, ale z pewnością za mało by wyceniać Sevillę po 1,50 zbierając to wszystko w całość.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Lorient - OGC Nice
Typ: OGC Nice wygra i obie strzelą
Kurs: 4,75
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie dwudziestej szóstej kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy FC Lorient a OGC Nice. Przed nami starcie ostatniego w tabeli Lorient z zajmującym trzecie miejsce Nice. Minimalnym faworytem są przyjezdni. Gospodarze grają w tym sezonie bardzo słabo i nie może dziwić ich pozycja w tabeli, w ostatnich pięciu meczach odnieśli zaledwie jedną wygraną, raz zremisowali oraz trzykrotnie polegli, m.in. w ostatniej kolejce z St. Etienne aż 0:4. Nie zwiastuje to dla nich niczego dobrego. Goście początek roku też mieli niezbyt udany ale już powoli zaczynają wracać na właściwe tory. Póki co ich forma wyjazdowa wygląda słabo, niemniej jednak mają dziś ogromną szansę na przełamanie z czerwoną latarnią ligi. Ostatnie pięć spotkań między obiema ekipami zakończyło się trzema wygranymi Nice, jednym remisem oraz jedną wygraną Lorient. Warto zaznaczyć, że w czterech z tych spotkań obie ekipy strzelały bramki i dziś powinno być podobnie. Co do osłabień kadrowych to w ekipie prowadzonej przez Bernarda Casoniego nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Benjamina Lecomte, Mickaela Cianiego, Pape Paye oraz Benjamina Jeannota. Natomiast w drużynie Luciena Favre nie wystąpią dziś kontuzjowani Gautier Lloris oraz Mickaël Le Bihan, pod znakiem zapytania stoi także występ Mario Balotelliego, który zmagał się ostatnio z chorobą. Podsumowując moim faworytem są goście przemawia za nimi zarówno historia ostatnich potyczek jak i aktualna dyspozycja, poniekąd też będą chcieli się zrehabilitować za niedawną porażkę w Pucharze Francji. Jeżeli Nice chce się dalej liczyć w walce o mistrzostwo musi takie spotkania wygrywać. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.
⛔100
 
R 44

rurek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga2.
Godzina : 18:00
Spotkanie : Tenerife - Almeria.
Typ : Tenerife wygra do zera
Kurs : 2,62
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Witam. Drużyna z Teneryfy w obecnych rozgrywkach nie zaznała goryczy porażki grając przed własną publicznością (bilans 7z.-6r-0p, bramki 17-7). Z kolei ekipa dzisiejszych gości spisuje się katastrofalnie w meczach wyjazdowych bieżącej kampanii (bilans 0z-3r-10p, bramki 5-20). Jak widać drużyna Almerii ma ogromny kłopot ze zdobywaniem bramek na boisku rywala( zaledwie 5 w 13 meczach). Na podstawie powyższych statystyk i formie obu drużyn, która zdecydowanie przemawia za gospodarzami, można wnioskować, że mecz ten zakończy się wynikiem 1/2:0 dla drużyny z Wysp Kanaryjskich, czego sobie i Wam serdecznie życzę. Pozdro
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 42

polska12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Caen - Lille
Typ: Caen
Kurs: 2.5
Bukmacher: BET 365
Analiza:

Witam serdecznie, po przerwie w typowaniu wracam tutaj z dobrym kursikiem. W dzisiejszym meczu na szczycie ;) spotkają się ze sobą Caen oraz Lille. Nie wątpliwie będzie to mecz za 6 pkt. Ostatnia forma Caen w meczach domowych wygląda obiecująco. Nie licząc porażki 0:3 z Bordeux są to zwycięstwo 3:2 z Lyonem, 3:0 z Metz oraz 2 remisy 3:3 i 1:1 odpowiednio z Dijon i Guingamp. Całkiem dobry dobytek strzelecki jak na drużynę ze strefy spadkowej. Co do Lille, to moim zdaniem przed sezonem mieli inne założenia na ten sezon, a ich pozycja w tabeli jest dla mnie zaskoczeniem. Na wyjeździe spisują się przeciętnie, a napewno poniżej oczekiwań. Zaledwie dwa zwycięstwa oraz tylko 8 strzelonych bramek. Dodatkowo w ich kadrze na dzisiejsze spotkanie zabraknie: Bissouma Y.(Czerwone kartki), Lopes M.(Kontuzja uda) a pod znakiem zapytania stoi występ Mavuba. Nie pokojąco wygląda bilans H2H, ostatnie 5 spotkań w Caen zakończyło się zwycięstwem gości, jednak każda passa musi się kiedyś skończyć . Powodzenia
⛔100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 8.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie podaję zbyt często typów w tym temacie, ale dzisiejszy mecz i przede wszystkim kurs uważam za warty pogrania. Kolega wyżej opisał co nie co i te same argumenty ja podam, dla gospodarzy jest to wielka szansa awansować dalej, są w formie co widać po ostatnich wynikach, wprawdzie jest to Championship, ale jak wiadomo jest to niesamowicie ciężka i trudna liga. Grają u siebie myślę że wyjdą w pełni skoncentrowani i dużą wolą zwycięstwa, Co do CIty najprawdopodbniej wystąpią w tym meczu w rezerwowym składzie ponieważ we wtorek grają bardzo ważny mecz w LM, myślę że remis w tym meczu jest w zasięgu gospodarzy, a i zwycięstwo Huddersfield nie będę uważał za niespodziankę. Osobiście poczekam na oficjalne składy i wtedy dobiorę sobie stawki, będę próbował czysty win Hudersfield a także podeprę remisem. Tutaj podaje win po kursise 8 ponieważ kolega wyżej mnie uprzedził. Powodzenia
⛔100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: EINTRACHT FRANKFURT - FC INGOLSTADT
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Eintracht zmierzy się u siebie z przedostatnim w tabeli Ingolstadt. Drużyna z Frankfurtu zajmuje 3 pozycję i ma na koncie 35 punktów. Goście zaś zajmują 17 miejsce punktów mają 15.
Ingolstadt w tym sezonie na 10 spotkań wyjazdowych wygrał zaledwie 2 spotkania z bardzo słabym Darmstadem i udało im się wygrać mecz z Leverkusen po tym jak rywale grali z czerwoną kartką.
Frankfurt w tym sezonie spisuję się dobrze znajdują się w czołówce tabeli i myślę, że tym roku będą chcieli powalczyć o puchary.
Eintracht radzi sobie lepiej na własnym boisku, niż na wyjazdach. W tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali meczu, 6 wygranych i 3 remisy.
Wydaję mi się, że i dziś ekipa gospodarzy, także wygra mecz i umocni swoją pozycję w tabeli.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom