>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 18. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Liga Aguila
Godzina: 00:00
Spotkanie: Patriotas - Santa Fe
Typ: DW - 0:0
Kurs: 6,0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie drużyn ligi Kolumbijskiej. 5 kolejki tego sezonu.
Nie będę podawał dotychczasowych osiągnięć obu drużyn w danym sezonie, bo raz, to sam początek sezonu. Dwa, chciałem skupić się na czymś innym. Typuję dokładny, bezbramkowy remis. Dlaczego?
Do tej pory te drużyny grały ze sobą 14 razy i w 7 z nich padł wynik właśnie 0:0. Statystycznie 50/50.
Jeszcze lepiej ta statystyka wygląda jeżeli spojrzymy na wyniki meczów, kiedy to gospodarzem była drużyna Patriots. Do tej pory odbyło się takich meczu 7 i w 5 z nich padł wynik 0:0. W jednym meczu padł wynik 1:1, a raz wygrali gospodarze. Wygrali 2:0, ale strzelając obie bramki dopiero, kiedy mieli liczebną przewagę na boisku.
Można powiedzieć, że remis w tym meczu jest niemal pewny, a dlaczego nie bezbramkowy? Ja zaryzykuję i postawię na taki typ.
⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Wisła Kraków-Śląsk Wrocław
Typ: powyzej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.83
Bukmacher: Fortuna


Ciezko oceniac druzyny po 1 spotkaniu po przerwie ale na pewno kazdy swoją opinie moze wyrazić.
W kilku slowach wiekszosc ludzi zapewne powie ,że Wisla to chaos i minie troszkę czasu zanim to sie ułoży,duzo rotacji w skladzie gdzie nie ma rowniwagi jakosciowej pomiedzy formacjami. Slask brak wzmocnien w obronie ale za to zmiany na plus w srodku i dobrze przepracowany okres przygotowawczy z nowym trenerem.
Oba zespoly beda mocno wrzucac.Slask ma bardzo fajne skrzydla i gra kombinacyjnie.Gra zroznicowana.Wisla ma jeszcze za malo jakosci i zgrania ,zeby grac klepki srodkiem.Beda wrzucac na afere ile wejdzie,a moze cos wpadnie.Mozna sobie zerknąć ile rożnych nabijaja obie ekipy.Dosc sporo.
Rogi mysle ,ze sa bardzo fajna alternatywa dla klasycznego 1x2 i zaryzykuje po najwyzszej lini over 11.5 kurs 2.83
✅183
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania
Godzina 19:00
Spotkanie : FC Midtjylland : AaB Aalborg
Typ : over4.5 gola
Kurs : 4.75
Bukmacher : Unibet
Spodziewam się tutaj otwartego meczu , gospodarze ciągle z nadzieja na tytuł , co prawda są na drugim miejscu ale strata do Kopenhagi to zaledwie 3 oczka , patrząc na bramki to gospodarze jedna z najbardziej bramkostrzelnych ekip , na swoim koncie mają już 51 bramek , grając u siebie strzelają sporo bo bilans u siebie to 9-1-0 i br 31:6 , goście natomiast w tabeli na 8 miejscu ale zagladając do H2H to z Midtjylland potrafią grać 27-8-23 i br 86:75 , Aalborg na wyjazdach w tym sezonie 5-5-1 i br 19:12 tak wiec liczę że tu strzelą pomimo iż Midtjylland u siebie zaledwie 6 bramek straciło a że gospodarze strzelają sporo to liczę na wysoki over !
⛔100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina 00:00
Spotkanie : New Jersey - Buffalo Sabres
Typ : Buffalo z dogrywką i karnymi
Kurs : 1.89
Bukmacher : fortuna
Analiza: Nie potrafię wyjaśnić co się stało wczoraj w Philadelphii, zapominamy o tym jedziemy z tematem dalej. Gospodarze to przedostatnia drużyna konferencji wschodniej, goście natomiast zajmują 10 miejsce. New Jersey w ostatnim spotkaniu przerwało swoją 5 meczową serie porażek, bardzo szczęśliwie ponieważ Carolina w tym meczu przeważała. Uważam że dziś kolejnej wygranej gospodarze nie zanotują. Buffalo wydaje się być ekipą mocniejszą i bardziej zgraną. U siebie radzą sobie bardzo dobrze, na wyjazdach nie jest już tak kolorowo ale na słabiutką New Jersey powinno wystarczyć. Kurs zabezpieczam dodatkowym czasem gry. Pozdrawiam
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Metz - Breziers
Typ: wygrana gospodarzy ( 1 poł.) oraz poniżej 1,5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 2.90
Bukmacher: forBET

Analiza:
Lider tabeli francuskiego zaplecza w ten poniedziałkowy wieczór będzie miał znowu szansę na odzyskanie pełnoprawnego liderowania w Ligue 2 , bowiem na Saint Stade - Symphorien zamelduje się jedna z czerwonych latarni drugiej ligi francuskiej , która prawie mecz za meczem zalicza wpadki w postaci oczywiście przegranych ewentualnie jednobramkowych remisów , ale i one zdarzają się rzadziej niż mi szóstka w totolotka .
Dlatego tez obstawię bardzo ciekawą opcję na Metz . Otóż na forBECIE dopiero teraz zauważyłem fajne zdarzenie z wysokim kursem , a w dodatku w większości znając specyfikę francuskiego futbolu , raczej nie spodziewam bym się w tym meczu gradu bramek w pierwszej połowie, Gospodarze jednak mogą zaskoczyć liczbą strzelonych goli , zwłaszcza słynęli z tego faktu podczas swojej ,,kampanii&#39;&#39; w ekstraklasie prawie trzy lata temu , potrafiąc strzelać nawet trzy bramki na mecz , co jak na Ligue 1 było naprawdę niezłą średnią . Ja jednak skieruję się w stronę jak najszybszego strzelenia bramki w pierwszej połowie oraz dowiezienie tego jednobramkowego zwycięstwa do pierwszego gwizdka sędziego , oznajmiającego koniec pierwszej połowy spotkania .
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg-Dortmund
Typ: under 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zakończenie 22 serii spotkań w niemieckiej bundeslidze piłkarskiej, ekipa Norymbergii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Borussi Dortmund. Gospodarze po 21 rozegranych kolejkach zajmują ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji, ekipa przyjezdnych natomiast jest liderem tych rozgrywek. Wiadomo kto jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, ale goście mają kilka osłabień w składzie, dlatego też ja postanowiłem pójśc w tym spotkaniu w kierunku underu bramkowego bowiem myślę że jest najbardziej prawdopodobny. Goście może często ich na wyjazdach nie notują wysokich wyników , ale gospodarze są zespołem który w poprzednich spotkaniach tracił bramki w każdym meczu który rozgrywał na swoim stadionie i to mnie trochę zastanawia nad sensem mojego typu. Przyglądam się więc dokładniej meczom tak gospodarzy jak i gości i widzę że Norymberga na swoim stadionie nie straciła wcale tak dużo bramek bowiem zaledwie 15 co daje 1.36 bramki na mecz, jak na drużynę która zajmuje ostatnie miejsce moim zdaniem wynik nie jest zły, do tego Borussia która w meczach wyjazdowych strzeliła 17 bramek co daje 1.7 gola na mecz. Według mnie under po takim kursie jest warty zagrania, bowiem w ekipie Borussi nie zobaczymy najprawdopodobniej Alcacera , który kilka bramek w tym sezonie strzelił, Piszczka oraz Reusa, dwaj ostatni natomiast odgrywali ważną rolę w konstruowaniu akcji ofensywnych ekipy żólto-czarnych . w drużynie gospodarzy natomiast nie zobaczymy Rheina, Ewertona, Lipperta, Mergreittera, Salli, Tillmana, oraz Vura. Tak więc moim zdaniem warto pograć na mniej bramek bowiem gospodarze raczej będą się bronili aniżeli poszukają ataków na lidera.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg-Dortmund
Typ: Dortmund / under 4.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: lvbet

Analiza:
-BVB musi zdobyć 3 punkty. Podobnie jak Atletico z Rayo, tak i BVB jest w bardzo niekomfortowej sytuacji - odpadli z Pucharu Niemiec, praktycznie są już poza Ligą Mistrzów i stracili 4 punkty przewagi nad Bayernem. Zabraknie na pewno Reusa, Pulisicia i Piszczka, ale wraca Alcacer, który jest zabójczo skuteczny w roli jokera.
-Norymberga nie wygrała w lidze od 29 września - u siebie maksem, który dawali radę wycisnąć był gol lub remis. Na własnym boisku uchodzą za niewygodnych, ale są prawdopodobnie najwdzięczniejszym rywalem dla BVB jesli chodzi o zdobycie 3 punktów, bo piłkarzom gospodarzy brakuje ogrania w Bundeslidze, a poziom koncentracji jest na bardzo niskim poziomie.
Przewidywany wynik 0-1 / 0-2 / 1-2 dla BVB
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - La Liga Nacional Argentyna
Godzina: 01.00
Spotkanie: Argentino - Boca Juniors
Typ: Boca Juniors (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.69
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Argentyńska La Liga - Argentino siedemnasta pozycja w tabeli (bilans 4-12), Boca Juniors ósme miejsce (bilans 9-8). W ekipie gospodarzy ostatnio doszło do kilku zmian - najpierw odszedł trener Daniel Maffei, obowiązki szkoleniowca przejął jego asystent Matias Huarte, do tego jeszcze z klubem pożegnał się najlepszy strzelec Nick Wiggins (17,1pkt) - pierwszy mecz po tych zmianach dał zwycięstwo (80-67 z Olimpico), przerywając tym samym serię czterech porażek z rzędu. Nie wiem jednak czy to prognostyk na lepszą grę, bo sporo można jednak poczytać, że wokół klubu nie jest za ciekawie - bardzo dużo zmian przed startem tego sezonu, mocno odmłodzona kadra i spór o wysokie kontrakty dla obcokrajowców, do tego małe wsparcie publiczności. Ostatnie spotkanie grali ośmioosobowym składem, gdzie praktycznie tylko szóstka graczy miała wpływ na grę zespołu - wcześniej jeszcze odeszli Ambrosino czy Wright. Z kolei Boca Juniors ze zdecydowanie lepszymi wynikami i dużo stabilniejszą kadrą, co prawda przegrali ostatni mecz (68-83 z Gimnasia), ale tam musieli sobie radzić bez swoich liderów Rivero (18,3pkt) i Boccia (14,3pkt) i jednak w starciu z mocnym rywalem - dzisiaj obaj zawodnicy mają być do dyspozycji trenera Narvarte. W ostatnim czasie dodali też doświadczonego Allana Raya (m.in występy w Ulm, Pau Orthez czy Virtus Bolonia), a po urazach są już w kadrze Sansimoni czy Galindo. W dodatku ekipa Argentino jest krótko (tylko dzień wolny) po swoim ostatnim spotkaniu, gdzie grali przy bardzo wąskiej kadrze, więc to też może być tutaj odczuwalne. Nie zaglądałem zbyt często w tym sezonie do argentyńskiej La Ligi - poprzedni sezon w dziale tematycznym często opisywałem, sam jestem ciekawy czy to wszystko będzie miało odniesienie w tym spotkaniu. Dla mnie, Boca Juniors wygląda na znacznie mocniejszą i stabilniejszą drużynę w tym sezonie i mam nadzieję, że potwierdzą to również na parkiecie, pokonując ekipę gospodarzy.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
black-star 47,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera B
Godzina: 01:00
Spotkanie: Olimpo - Defensores de Belgrano
Typ: over
2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: LVBet
Gospodarze maja na swoim koncie 6 meczów bez porażki z rzędu przed własną publicznością. W każdym z tych spotkań strzelili oni minimum jedną bramkę. Goście na stadionach przeciwników mają w ostatnim czasie niewiele szczęścia, gdyż zwyciężyli w zaledwie 1 meczu na ostatnie 13. Olimpo jednak znajduje się od nich o 6 pozycji niżej w ligowej klasyfikacji, a Defensores de Belgrano w żadnym z ostatnich pięciu spotkań nie przegrali. Olimpo ma również na swoim koncie więcej bramek straconych niż strzelonych po 14 kolejkach. Trzy bramki wydają mi się więc tutaj naprawdę bardzo prawdopodobne.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester United
Typ: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki
Kurs: 2
Bukmacher: forBet
Analiza:

( Wczoraj typ na bramkę Milika okazał się porażką, ale jak Torino stawia autobus w bramce i broni całą drużyną to ciężko cokolwiek wrzucić, patrz 0:0. Przestaje stawiać na strzelców, bo to zbyt duża loteria.
Stan analiz: 7/14 )
Dzisiejszy mecz w ramach 1/8 finału Pucharu FA zapowiada się interesująco. Naprzeciw siebie staną dwa solidne zespoły, które miejmy nadzieję, zaprezentują świetne widowisko.
Trzeba przypomnieć, że w przypadku remisu mecz jest powtarzany.
W poprzedniej rundzie Chelsea bez problemu wyeliminowała Sheffield Wed. 3:0. W czwartek w Lidze Europy zwyciężyła na wyjeździe Malmo FF 2:1.
Manchester żeby dojść do tego szczebla pucharowych rozgrywek musiał zmierzyć się z Arsenalem, którego drużyna Solskjaera ograła 3:1. Czerwone Diabły zanotowały niestety dotkliwą porażkę w LM, gdzie na własnym stadionie uległy PSG (0:2) i przed rewanżem w Paryżu mają nikłe szanse na awans do następnej rundy Champions League.
Wynik dzisiejszego spotkania jest sprawą otwartą i choć wg bukmacherów faworytem jest gospodarz, Chelsea Londyn to zważywszy, że nie ma tutaj rewanżu, Manchester także musi zagrać ma maksimum swoich umiejętności.
Liczę na zacięty, ciekawy i obfitujący w bramki pojedynek, gdzie kości będą trzeszczały, a co za tym idzie będą też kartki.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy-Liga u21
Godzina: 13:00
Spotkanie: Liberec u21-Dukla u21
Typ: Powyzej 6.5 Bramek
Kurs: 6.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Musze zwrocic uwagę na te pare. Para,ktora ze sobą notorycznie podkręca mecz na overy. Spojrzmy na ich bezpośrednie pojedynki. 6 ostatnich spotkan miedzy tymi druzynami to:
- 2:2
- 5:1
- 4:2
- 3:3
- 4:1
- 5:1
Kosmiczne h2h. Malo która para notuje miedzy sobą takie wyniki. Zaklad,ktory podaje jest ryzykowny-bezpieczniej polecam nizsze linie jak np. Over 4.0.
Ponadto zauważalne sa spadki na overy bramkowe u renomowanych azjatyckich bukmacherow co również dużo mowi.
Jeszcze kolejny aspekt-sa to chyba dwie najbardziej overowe ekipy w aktualnej kampanii. Liberec 47 bramke strzlonych oraz 28 straconych. Natomiast Dukla 39 strzelonych i 36 straconych. Oba zespoly maja taki bilans w zaledwie 17stu meczach.
Uwazam,ze bramki możemy tutaj zobaczyć.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków- Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś proponuję coś z naszej polskiej Ekstraklasy: na stadion w Krakowie przyjeżdża Śląsk Wrocław. Z uwagi na słabą dyspozycję obu drużyn myślę, że może paść w tym spotkaniu sporo goli. Wisła, wiadomo, od pewnego czasu ma problemy, Śląsk na meczach wyjazdowych prezentuje się nie najlepiej. Oba zespoły zdobywają sporo bramek ale równie dużo ich tracą. Zarówno Wiśle jak i Śląskowi z pewnością przydadzą się punkty za zwycięstwo więc na pewno będą próbować trafić nawzajem do swoich bramek i to nie raz. Choć to mecz po długiej przerwie przywołam statystyki z ostatnich 10 meczów obu drużyn, które prezentują się całkiem ciekawie. Wisła na 10 ostatnich meczów domowych w 6 zdobyli 2 lub więcej goli, tak samo prezentuje się ostatnich 10 meczów Śląska na wyjeździe. Myślę, że każda z tych drużyn wykorzysta dziś słabą formę swojego rywala i mecz zakończy się dużą liczą zdobytych goli z obu stron.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Verona vs Trentino
Typ: Trentino -1,5 seta
Kurs: 1,9
Bukmacher: Etoto
Analiza: 21 kolejka Serie A kończy się naprawdę bardzo ciekawym starciem. Wicelider Trentino podejmuje szóstą w tabeli Verone. Trentino w tym sezonie jest bardzo mocnym zespołem. Trener Lorenzetti świetnie ustawił zespół taktycznie. Odżył Luca Vettori. Na przyjęciu gra bardzo mocna para, Amerykanin Russell oraz Serb Kovacevic. Oni kończą większość ciężkich sytuacji, szczególnie Kovacevic który specjalizuje się w brudnej, szarpanej grze i obijaniu bloku. Trentino ma mniejszy potencjał od Perugii i Lube, ale pokazali że grając swojego maksa mogą być bardzo groźni, zdobyli przecież tytuł Klubowych Mistrzów Świata. Verona w tym sezonie zawodzi. Jest to zespół który miał się bić z z czołową czwórką we Włoszech, a tymczasem traci aż 7 punktów. Zespół nie ma w swoim zespole takich gwiazd jak Trentino. Jedynie na ataku mają przewagę, ponieważ Francuz Boyer jest jednym z lepszych graczy całej ligi. Na przyjęciu duet Kazijski Manavinezhad znacznie ustępuje parze Kovacevic Russell. Środek można powiedzieć że jest dość równo obsadzony, ale rozgrywający Trentino jest znacznie lepszy od Spirito z Verony. Podsumowując, Trentino do samego końca będzie biło się o pierwsze miejsce w fazie zasadniczej. Do Perugii tracą 4 punkty, ale mają mecz mniej. W tym sezonie ona zespoły grały ze sobą dwukrotnie. Raz w lidze, raz w Pucharze Włoch. W obu przypadkach Trentino rozbijało Weronę 3:0. Sam kurs na zwycięstwo Trentino jest całkiem fajny do ako, jednak ja w singlu gram ich zwycięstwo za 3 punkty, ponieważ są po prostu zespołem z wyższej półki.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Aves- Benfica
Typ: Bts
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Teoretycznie pojedynek trzeciego od konca Aves z wiceliderem Benfica to powinna byc spokojna 2, ale wcale tego pewny nie jestem, Aves to druzyna, ktora czesto strzela bramki duzo silniejszym druzynom od siebie i nie jest latwo ich ograc zwlazcza na ich boisku,i dzis licze, ze zdobeda gola, Benfica w czwartek grala trudny mecz LE w Turcji z Galatasaray i musieli zostawic sporo zdrowia zeby to wygrac, co dodatkowo zwieksza szanse mojego typy.Oba zespolu graly ze soba w grudniu i wowczas bylo 1-1.
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Huesca - Bilbao
Typ: 2/2 pierwsza połowa i mecz
Kurs: 3.5
Bukmacher: fortuna

Gospodarze na fali, ostatnie 3 mecze 7 punktów i walka o utrzymanie staje się czymś więcej niż sci-fi. Ale muszą punktować, zwłaszcza u siebie. No to przeczy trochę typowi, ale naprzeciwko staje drużyna jeszcze bardziej zmotywowana moim zdaniem. Wyszli trochę z mega dołka w którym się znajdowali, ale daleko są od miejsca w którym chcieli by być. Tabela ułożyła się tak że jak wygrają to do miejsca gwarantującego grę w lidze mistrzów będą mieli tylko 7 punktów straty. Jedni i drudzy rzucą się do ataku moim zdaniem, a pilkarsko Athletico to jednak drużyna o klasę lepsza. Ostatnie mecze Bilbao na wyjeździe to porazki przy przeważaniu w statystykach akcji i strzałów. Dzisiaj moim zdaniem będzie przeważać ta drużyna ale też i wygra, już w pierwszej połowie z uwagi na brak kalkulacji obu zespołów.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg - Borussia Dortmund
Typ: Dortmund
Kurs:
1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Borussia Dortmund, która jeszcze 2 tygodnie temu grała na 3 frontach a dziś pozostała im walka o Mistrza Niemiec. Z Pucharu Niemiec zostali wyrzuceni przez Werder Brema z którymi przegrali po rzutach karnych z kolei z Ligi mistrzów zostaną wyrzuceni przez Tottenham, którzy wygrali u siebie 3:0 i nie wydaje mi się aby Dortmund mógł odrobić tę stratę. Bayern po zwycięstwie nad Augsburgiem zbliżył się już tylko na zaledwie 2 punkty więc zwycięstwo dziś jest obowiązkiem przez gości. W Dortmundzie ostatnio sporo problemów kadrowych ale to nie powinno zaważyć nad wygraniem ze słabą drużyną jaką jest Nurnberga, która walczy o utrzymanie w tym sezonie.
Myślę, że kurs jest odpowiedni i adekwatny i można śmiało pobrać go do dubelka.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, 1. Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Dukla Praga – Sparta Praga
Typ: over 3.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet
Analiza:

Nie ten gatunek derbów Pragi co rywalizacja Slavia ze Sparta ale derby to derby. Dukla zamyka ligową tabelę i czeka ich ciężka walka o utrzymanie.
Wydaje się że głównym problemem jest zdobywanie bramek bo na swym koncie mają ich zaledwie 16 ale inaczej na to popatrzymy w domu, gdzie dobrze się czują i tutaj już takich problemów ze skutecznością nie ma 11 bramek. Dobrze zaczęli po przerwie remisując 1:1 z Ostrava trzecią ekipą ligi. W grach towarzyskich bardzo mocno pracowali nad skuteczność, oczywiście rywali mocnych może nie mieli ale ta skuteczność była świetna, zresztą z poważnym rywalem z 2. Bundesligi Dresden też było dobrze 3:2. Na pewno są mocno zbudowani po okresie przygotowawczym, są to derby tak więc motywacja będzie. Ich atut to nie tylko własne boisko ale fakt że to rywale muszą i tak naprawdę nic do stracenia nie mają.
Sparta miała wrócić na swoje miejsce, miliony wydane w piłkarzy, ale jest klapa która trwa w tym sezonie, strata do lidera ogromna ale tutaj mają walczyć do końca. Szczególnie wyjazdy dla nich to ostatnio mocna udręka, potrafili strzelać ale tracili ostatnio prawie z każdym. Spokojnie podeszli do przerwy w rozgrywkach i bardzo dobrze pracowali i gdzieś widać inne podejście, szukali wielu nowych rozwiązań w ofensywie, szybszej gry i efekty były. Świetne wyniki, bardzo solidni rywale – średnia to trzy bramki na mecz. Nie dziwi takie podejście bo tak jak wspomniałem maja sporo do odrabiania a więc w każdym meczu musza atakować. Jeśli faktycznie zrobili progres w ataku bo są wstanie to wysoko wygrać, zmiana podejścia moim zdaniem osłabi ich w defensywie ale tutaj i tak nie było jakość i punktów z tego. Coś czuje tutaj wynik 1:3 dla gości.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
hurek24 0

hurek24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków- Śląsk Wrocław
Typ: Remis
Kurs: 3,37
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie z ekstraklasy. Obstawiam że w dzisiejszym spotkaniu padnie remis. Obie drużyny okupują dolną połówkę tabeli. Ostatnie 3 ligowe potyczki na korzyść drużyny z Krakowa. Dzisiaj jednak to Śląsk jest minimalnym faworytem u bukmacherów. Pojedynek kończy zmagania w drugiej kolejce po przerwie zimowej. W swoim pierwszym meczu po przerwie Śląsk wygrał u siebie, natomiast Wisła przegrała wyjazdowe spotkanie. Moim zdaniem próżno tutaj szukać faworytów. Wisła na pewno będzie chciał zdobyć komplet punktów na swoim stadionie i chociaż trochę uszczęśliwić swoich kibiców. Mam nadzieję że drużyna z Wrocławia nie ułatwi im tego zdania i nastąpi podział punktów.
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Izrael
Godzina: 18:00
Spotkanie: Elitzur Holon - Maccabi Ashdod
Typ: Maccabi Ashdod
Kurs: 1.725
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ostatnim meczu, w ostatniej kolejce pierwszej fazy rozgrywek Elitzur wygralo na parkiecie Maccabi by 7..
Minal zaledwie tydzien, mecz w domu, wiec w teorii tym bardziej Elitzur powinno. Czy jednak aby na pewno?
Mnie tam osobiscie Maccabi przekonuje duzo bardziej i ta ostatnia porazka w zaden sposob tego nie zmienia.. Wczesniej dziewczyny notowaly serie W7 i forma bez dwoch zdan dopisywala.. Poczatek sezonu nie nalezal do najlepszych, to znaczy może inaczej, Maccabi nie gralo tego co moglo, ale tez mialy na to wplyw problemy ze skladem, bo dosc dlugo nie bylo Doron, swego czasu brakowalo tez Presley. W pelnym skladzie jednak Maccabi robilo swoje.
Elitzur moze i te ostatnie wyniki tez mialo nie najgorsze, ale mimo wszystko Maccabi podobalo mi sie bardziej, te wyniki Ashdod bardziej mnie przekonywaly.
Tydzien temu sie nie udalo, choc Maccabi dobrze zaczelo.. Niestety 4q to -10 i wyszlo jak wyszlo, a tez 19/25FT Holon przy 9/13 Maccabi swoje dopomogło.
Tutaj mysle, ze Ashdod wezmie rewanz i udanie zainauguruje tą drugą faze... Jeszcze w sezonie zasadniczym Maccabi potrafilo tu wygrac i to by 14.. Oczywiscie Elitzur gralo wowczas jeszcze bez Bentley, ale byla przeciez jeszcze Goodwin, ktora wykrecala nieco lepsze cyferki niz obecnie Alex.
Wazniejsze jednak, ze Maccabi gralo bez Presley, a mimo to w tym niepelnym skladzie dalo rade.
Kurs na Maccabi juz nie tak przyjemny jak wczoraj, ale i tak moim zdaniem warty gry.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom