>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.03.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna:AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: KSV 1919 - SV Horn
Typ:X
Kurs:3,75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Może zacznę od drużyny gości. To ekipa, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon po przerwie zimowej. Wygrane mecze u siebie (bez straty gola) i remis na wyjeździe. Szczególne wrażenie robi wynik pierwszego spotkania w rundzie wiosennej, gdzie piłkarze SV Horn rozbili wicelidera tabeli, A. Lustenau, a mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla miejscowych. Gracze z Horn u siebie przegrywają bardzo rzadko, a jeżeli to z czołówką tabeli.
W zapowiedzi przedmeczowej trener SV Horn, Streiter Michael, chwali grę swoich piłkarzy, twierdzi, że to solidny, poukładany klub z inteligentnymi graczami. Także jest pod wrażeniem rozpoczęcia wiosny przez ekipę z Horn. Uważa też, że popracował z drużyną, jeśli chodzi o styl gry na wyjazdach. Mimo kilku kontuzji graczy przyjezdnych trener znalazł odpowiednich zmienników, dużo do gry wnosi bramkostrzelny Sandro Gotal. Jeżeli defensywa Horn skutecznie przypilnuje najlepszego strzelca klubu gospodarzy P. Wendlera oraz D. Elsnega, a reszta składu zagra tak jak z A. Lustenau, pojedynek powinien zakończyć się remisem.
A jeśli spojrzymy na gospodarzy, to na pewno nie będzie łatwy mecz dla SV Horn. KSV w dobrej formie, solidni u siebie, ale moim zdaniem ich wiosenne statystyki trochę przekłamują trzy zwycięstwa.... Pamiętajmy, że porażek doznały trzy ostatnie ekipy z tabeli.
Uważam, że jeżeli piłkarze Horn zagrają na maksimum swoich umiejętności i biorąc pod uwagę obcy i trudny teren, to powinni ugrać jeden punkt.
Bilans H2H obu drużyn to wygrana Horn u siebie i właśnie bramkowy remis na wyjeździe.

0 (zwrot)
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, gambrinus liga
Spotkanie: Jihlava vs Mlada Boleslav
Typ: under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Expekt

Kurs może i nie najwyższy, ale sądzę, że się opłaca.
Jihlava nadal nie może ogarnąć ofensywy. Skąd te problemy?? stąd, że w drużynie nie występuje już talent Stanislav Tecl, który grał w każdym meczu, aż do 12 kolejki czeskiej Gambrinus Ligi. W 11 kolejkach zdobył on dla dzisiejszych gospodarzy 10 bramek, 4x asystował co pokazuje, jak był dla nich ważny. Następnie zamienił klub z Igławy na mający dużo większe ambicje Plzen.
Jak radzi sobie ofensywa Jihlavy po jego odejściu? 8 spotkań bramek strzelonych : 3. Nie wymaga to komentarza.
Drużyna zmieniła swój charakter, nie strzelają, ale też większą uwagę skupiają na defensywie, co owocuje małą ilością goli straconych. U siebie w 4 meczach od odejścia Tecla stracili zaledwie 1 gola.
Dodatkowo w napadzie problemy z Sedlackiem, Mesanoviciem, Kolousek dopiero powoli wraca po kontuzji i ostatnio grywał po 30 min.
Aby analiza nie była pod typ muszę dodać, że w środku również problemy z pomocnikami o charakterze defensywnym.
Jihlava walczy o utrzymanie, zdają sobie sprawę, że z ofensywą kiepsko więc dobry i punkt z takim rywalem jak Mlada Boleslav
W 2 dotychczasowych meczach na własnym boisku w rundzie wiosennej 2x padł wynik 0-0. (taki Bełchatów z tej Jihlavy ???? ).
Mlada Boleslav na wiosnę na razie 3 spotkania underowe, wogóle jak na 5 miejsce w tabeli mało strzelają..
Katem na wyjazdach również nie są...
Podejrzewam, że murawa nie będzie najlepszej jakości po ataku zimy, więc kopanina prawdopodobna..

0 (zwrot)
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Polska
Spotkanie: Katowice - Zagłębie
Typ: Katowice (-3.5, AH)
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Katowice mają juz niemalże pewne 5 miejsce w tym sezonie w lidze. Potrzba im do tego wygrana w dzisiejszym meczu, a rywal teoretycznie najsłabszy z nasłabszych i w mojej ocenie szykuje sie tutaj bardzo jednostronny mecz. Zagłebie ma passę 24 przegranych meczów z rzędu i dzisiaj jej nie przerwa. W fazie grupowej, której celem była walką 3 zespołów o 5. miejsce jak narazie zanotowali 3 porazki i mają bilans bramkowy 4-23! Wszytskie bramki strzelali u siebie gdzie przegrywali 2-6 z Unią i 2-7 z dzisiejszym rywalem. na wyjexdzie z Unia dostali osttanio 10-0. Dzisiaj grają z tą teoretycznie lepszą ekipa więc również powinno zakończyć się pogromem. Katowice oprócz zwycięstwa z Zagłębiem w pierwszym meczu przegrało na wyjeździe z Unią 4-3 po karnych oraz wygrali z nimi u siebie 3-1. W sezonie zasdniczym Katowice radziły sobie genialnie na własnej tafli gdyż wygrali az 16 meczów z 19, przy czym na wyjeździe wygrali tylko 4 i to był główny powód dlaczego walczą o miejsce 5, a nie nie w fazie pucharowej o mistrzostwo. Chyba tylko cud mógłby dzisiaj spowodować, ze Zagłębie nie zostanie rozbite w pył, ale jak wiemy w Polsce w osttanich kolejkach we wszystkich ligach i we wszystkich sportkach lubią się zdarzac cuda więc bez szaleństw ze stawką.

✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zubi-zu 9

zubi-zu

Użytkownik
Witam na dzis wybrałem 2 austrie piłka nożna
Spotkanie: Hartberg-A.Lustenau
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmache bet365
mecz 1 z przedostatnim,to jedno ale ważniejsze ,że Lustenau nie wygrało kolejnych spotkań,stracili mase pkt.remisujac 2 i 2 przegrywają.Maja przewage tylko 2 pkt i juz nie będą tracili z drużyna typu Hertberg mimo,że panowie zamuruja bramke.Hertberg przegral kolejne 4 spotkania,bedzie chciał utrzymac choc 0-0 ale nie dadza rady liderowi.Jak ich napocza skonczy sie handi 1.5 minimum.pozdrawiam
Zubi Zu

kiepska analiza
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
I znowu po przerwie( tym razem tylko kilkudniowej), by zyskać ponownie pewnosć i stalosc w typowaniu, czas wybrać zdarzenia, wiec przed NHL, ten typ wydaje mi sie dobry na początek:
Dyscyplina Hokej CZechy
Sparta Praga vs Trinec
Over 5,5
Kurs 1.83
Bwin
19:10
Cwierćfinały w Czechach, a to jedno ze spotkań, gdzie uwazam ze bedzie spora ilosc bramek! Typ traktuje jako dobry, wiec stawka 7/10!
To, ze Trinec wygrywa w serii do 4 zwyciestw 3:2 sprawia, ze Sparta ma najwazniejszy mecz sezonu przed soba, a pozniej, jesli wygra, nastepny!
Ofensywnie Sparta przedstawia sie niezle i ma wielu niezlych graczy - Pilar, Ton czy Tenkrat podtrzymuja walke w postseason i ciagna ekipe, sporym problemem jest obrona i niekeidy gra na wymiane ciosow, ale tego juz nie zmienia.
Obsada bramki tez jest problematyczna, bo zaden z bramkarzy nie pala forma i nie jest ostoją w obronnej grze.
Taktycznie, majac na wzgledzie lige i jej mozliwosci, wyglada to dosc porzadnie. Z tego co widzialem, to standardowy system 2-3.
Trinec za to jest najfajniejsza ekipa do ogladania, otawrty hokej ze spora dawka skutecznosci i szybkosci w rozgrywaniu. Traca bramki, bo efektownie graja, pozostawiaja miejsca na kontry, ale przy tym maja tez szczescie.
Wynik powoduje, ze Sparta zagra podobnie, jak ostatnio, ten mecz trzeba wygrac, a na pewno nie licza na obrone, ktora zapewni im przetrzymanie serii. Trinec nie gra tylko z kontry, moze wiecej bronic, ale i tak straty bramek sa wkalkulowane w styl gry.
Ostatnie 4 spotkania to duza ilosc bramek, za kazdym razem potwierdzalo sie to, co dotyczy tych ekip, moze Sparta zawodzi w obronie, bo to byl jej jakis atut!
Ten mecz pownien zakonczyc sie podobnym wynikiem do meczu numer 4 z 8 bramkami, stykowe spotkanie, zwyciezca trudny do przewidzenia, stawiam na 7 spotkanie, ale bardziej mam przekonanie co do overowego rozstrzygniecia!
Brać, pobierać ????

⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: over 1,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Prosta sprawa. Piast strzelił gola we wszystkich ośmiu meczach na własnym boisku. Lechia w tym sezonie nie zdołała tego uczynić tylko w dwóch na 9 wyjazdów. Jest pojedynek drużyn na równym poziomie, które wciąż mają jakieś szanse do walki o wyższe cele. mecz powinien być zatem wyrównany i liczę, że zobaczymy coś w stylu &#39;akcja za akcję&#39; (chociaż przez jakiś czas). We wspomnianych meczach Piasta ten over nie siadał tylko 2 razy. Jeśli chodzi o delegacje Lechii to 3 razy padło mniej niż dwie bramki. Jeśli te dwie drużyny się spotkają widzę wielkie szanse, aby podbić te średnie. Polecam.

✅ 44
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: Piast Gliwice wygrywa oraz poniżej 2,5 gola
Kurs: 4,20
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na dzisiejszy typ wybrałem mecz kończący 19 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Pomiędzy zajmującym 8 lokatę Piastem a 6 Lechią Gdańsk .W ostatnim meczu Piast dość niespodziewanie pokonał w Szczecinie Pogoń 0-2 Natomiast Lechia szczęśliwie wygrała 3-2 z Koroną Kielce która dzielnie walczyła ponieważ od 14 minuty grali w osłabieniu i pomimo tego zdołali strzelić 2 bramki do tego strzelili 3 bramkę prawidłowo której arbiter nie uznał odgwizdując niesłusznego spalonego .Piast jak na beniaminka spisuję się bardzo dobrze jest Młody i poukładany zespół który teraz mając utrzymanie zapewnione może na luzie grać swoją piłkę co jak pokazują ostatnie mecze im wychodzi,natomiast Lechia jak dla mnie jest słaba ich zwycięstwa są bardzo szczęśliwe teraz po odejściu Traore niema 2 piłkarza tak skutecznego który aktualnie mógłby wypełnić tą lukę na pewno nie jest nim P.Buzała.Dzisiejszy typ również popieram wynikiem 1 spotkania pomiędzy obydwoma drużynami gdzie piast wygrał 1-2 .Myślę że dziś Piast pokaże na co ich stać i dobrze wejdą w mecz od pierwszych minut narzucą swój styl gry i wygrają.Myślę że gradu goli w tym meczu nie zobaczymy ja stawiam na skromne zwycięstwo Piasta 1-0,kurs warty grzechu .
Pzdr


✅ 320
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: PLH - Play Offy
Spotkanie: Sanok - GKS Tychy
Typ:2
Kurs:3,05
Bukmacher:bet365
Analiza:

GKS Tychy podejmie na wyjeździe drużynę ze Sanoka. Pierwsze spotkanie wygrali oni aż 2:6 grając także na wyjeździe. Szukałem jakiegoś zakladu z hendi na Tychy ale niestety nie znalazłem żadnego . Gram na Tychy z racji tego że chyba tylko im będzie zależało na zdobycie 3 miejsca w tych play offach gdyż Sanok przegrał te rozgrywki po przegranej z Cracovia i brak możliwości grania w finale. Sanok chyba się rozstrzelał w lidze i teraz czegoś im brakuje. Może ta ich skuteczność. . . W ostatnim meczu całkiem przy spali. . . 4 bramki stracone w pierwszej tercji. Tak przecież nie można ;) czuję że tychy poczuli świeżą krew i zdołają wygrać kolejne spotkanie z tą oto drużyną.

1 typ=1 dzień!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Irina Khromacheva vs Yulia Putintseva
Typ: 1 set 2
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 18.03.2013/16-30
Analiza:
Sprawą oczywistą jest fakt, iż nie należy ,,szaleć&#39;&#39; ze stawką jeśli chodzi o jakiś wkład pieniężny w to spotkanie. Jest to mecz pierwszej rundy kwalifikacji kobiet do turnieju w Miami. Warto też zaznaczyć, że są spore rozbieżności wśród dwóch bukmacherów, którzy proponują kursy na to spotkanie. Dla przykładu kurs w bet365 to 3,40, natomiast w bwin 2,90. Przechodząc jednak do samej analizy tego spotkania Putintseva jest zawodniczką wyżej notowaną, zajmuje 95 miejsce w rankingu WTA. Na razie bez żadnych większych sukcesów, jeśli chodzi o arenę międzynarodową. Jest to zawodniczka z Kazachstanu. Dwa miesiące temu skończyła dopiero 18 lat. Nie posiada również zbyt imponujących warunków fizycznych. Biorąc pod uwagę 2 ostatnie spotkania przegrała odpowiednio z Petkovic i Agnieszką Radwańską. Wcześniej Kazaszka wygrała z dużo wyżej notowaną Laurą Robson. Jeśli chodzi o Rosjankę przeplata momenty w grze wygranymi jak również i porażkami. Jest jeszcze o kilka miesięcy młodsza od swojej rywalkami. Wygrała dotychczas trzy turnieje rangi ITF w dotychczasowej karierze. Jest zawodniczką leworęczną, a z takimi ciężko się gra. Grywała w ćwierćfinałach, półfinałach, a nawet raz w finale wielkoszlemowym juniorskich turniejów. Przebija się głównie przez te turnieje niższej rangi. W dniu dzisiejszym, w tym spotkaniu o zwycięstwie może zadecydować forma danego dnia, lepsze przygotowanie, itp., a przede wszystkim jeśli chodzi o typowanie zwyciężczyni pierwszego seta wejście odpowiednie w spotkanie-powodzenia

⛔ 100
Z kursu wynika, iż typowałeś na &quot;1&quot;, jednak nie napisałeś w odpowiednim temacie, iż się pomyliłeś przy pisaniu typu.
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia: Eerste Divisie
Spotkanie: G.A. Eagles - Excelsior
Typ: Drużyna zdobędzie gola? - TYLKO G.A. Eagles
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Oto mój już drugi typ z typu tylko jedno drużyna strzeli gola ; ) Dziś o 20:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną G.A. Eagles a drużyną Excelsior. Wybrałem ten typ gdyż sprawdzając h2h pomiędzy tymi drużynami większość spotkań to gospodarze wygrywali przy czym nie tracili żadnej bramki w spotkaniu. W ostatnich 5 spotkaniach gdzie G.A. grało na własnej murawie tylko raz przeciwnik ten strzelił bramkę i w dodatku spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Ostatnio G.A. Grało na wyjeździe z ta drużyną i wygrali aż 6:1. Myślę że na własnej murawie także chcieli by powtórzyć ten wyczyn a przy odrobinie szczęścia możliwe że nie stracą bramki. Gdyby się tak stało był by to ich pierwszy mecz w tym roku bez straconej bramki. Liczę na pewną grę defensywną ze strony zawodników G.A. Powodzenia!


⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Grecja - Liga grecka
Spotkanie.Panthrakikos - Xanthi
typ.under 1,5 gola
Kurs.2,35
Bukmacher.Unibet
Data.18.03.2013 g.18.30
Analiza.
Dzisiaj
zostanie rozegrane ostatnie spotkanie w 26 kolejce greckiej Super
League a mianowicie mecz pomiedzy Panthrakikos - Xanthi.Faworytem wydaja
sie tutaj goscie,ale ja typuje ,ze w tym meczu zobaczymy mniej niz 1,5
gola w meczu.Obie ekipy jak na lige grecka bardzo
underowe....Panthrakikos na 25 meczy 17 underow w tym u siebie na 12
meczy 7 underow.Natomiast Xanthi na 25 meczy 18 underow w tym na
wyjazdach na 12 meczy tylko trzy wysokie wyniki.Historia spotkan takze
przemawia dzisiaj za underem...Ja dzisiaj ryzykuje i typuje,ze wtym
meczu padnie jeszcze mniej goli i skonczy sie co najwyzej na jednym
trafieniu.Patrzac na historie meczy widac,ze takie przypadki bywaly...
18/11/12 SL Xanthi - Panthrakikos 0:0
10/09/11 TK Panthrakikos - Xanthi 0:2
24/01/10 SL Panthrakikos - Xanthi 1:1
20/09/09 SL Xanthi - Panthrakikos 1:0
08/03/09 SL Xanthi - Panthrakikos 1:0
16/11/08 SL Panthrakikos - Xanthi 0:0
Wszystkie
6 meczy to same undery2,5 gola, w tym ,az 4 razy under 1,5
gola..Dodam,ze gospodarze na ostatnie 5 meczy zaliczyli same
undery,natomiast goscie na ostatnie 5 meczy tylko jeden wysoki
wynik.Mysle,ze dzisiaj nie bedzie inaczej i zobaczymy malo goli.Typuje

⛔ 100
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tenis, WTA Miami
Data i godzina: 18.03.2013, godz. 20:40
Spotkanie: Burdette - Dolonc
Typ: 2
Kurs: 3,55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kwalifikacje do WTA Miami. Wybrałem spotkanie, w którym według mnie nie ma faworytki. Bukmacherzy są zupełnie innego zdania, dość wyraźnie faworyzują Burdette. Amerykanka zaprezentowała się solidnie podczas Indian Wells, ale trzeba pamiętać, że jest to zawodniczka z poziomu ITF.
Dolonc jest bardziej doświadczona. Jej poziom waha się między WTA a ITF. Różnie to bywa z jej formą na przestrzeni całej kariery, ale moim zdaniem posiada większe umiejętności niż jej dzisiejsza rywalka.
Nieźle zaczęła sezon, potem przyszła drobna kontuzja i teraz czas wrócić na właściwe tory. Trzeba przyznać, że losowanie jej nie sprzyjało i trafiła na wymagającą rywalkę. Mimo tego jeśli zagra solidne spotkanie to powinna sobie poradzić.

⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Ekstraklasa ⚽
Spotkanie: Piast - Lechia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,05
Bukmacher: Gamebookers
Dzisiaj w Granym Poniedziałku zobaczymy dwa zespoły, które w tabeli dzielą tylko dwa punkty. Wydaje mi się że po tej kolejce dystans ten nie ulegnie zmianie i typuję tutaj remis 1-1. Piast u siebie nie gra na miarę oczekiwań znacznie lepiej spisuje się na wyjeździe, to samo można powiedzieć o Lechii, jednak dobra passa zakończyła się w listopadzie w meczu z Ruchem i od tej pory tylko punkcik zdobyli Lechiści na wyjeździe. Nie śledzę bardzo uważnie ligi polskiej, jednak mecz Piasta z Górnikiem widziałem i tam Gliwiczanie wypadli bardzo słabo, przegrali 1:0 a mogli przegrać różnicą kilku bramek. Oglądałem także mecz Lechii z Koroną i również w tym meczu zespół z Gdańska nie grał najlepiej i jestem przekonany, że gdyby sędzia spisał się lepiej i uznał prawidłowego gola Korony i nie wyrzucił dość kontrowersyjnie Kuzery to mecz zakończył by się zupełnie innym wynikiem. Piast wygrał swój ostatni mecz 2:0 co mogłoby sugerować tendencję zwyżkową ale z Pogonią nie jest obecnie ciężko wygrać i nie traktuję tego jako znaczący wykładnik. Myślę, że zobaczymy dzisiaj typowy mecz walki i remis 1-1 ewentualnie 2:1 w stronę któregoś z zespołów. Sądzę, że obie drużyny są w stanie strzelić tu bramki patrząc na ich dotychczasowe mecze w tej rundzie, bo w ataku mimo wszystko wyglądają dość ciekawie na tle naszej ekstraklasy.

⛔ 100 (powtórzony typ)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 215

tyczner

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Austria 2
Spotkanie.Altach-Grodig
typ. X
Kurs.3.4
Bukmacher. B365
Dzisiaj późnym wieczorem w 2 austriackiej bundeslidze dojdzie do w/w spotkania.\
Gospodarze zajumują obecnie 4 pozycję , grając u siebie mają niezły bilns 7-1-3, i w tym roku w lidze jeszcze nie przegrali. Jak dotąd 3 remisy i 1 wygrana.
Natomiast goście to jak na razie wicelider tabeli, z niewielką stratą bo tylko 2pkt .
Napisałem na razie wicelider ponieważ uważam ,że już nie długo prześcignął drużynę Austrii L. która spisuje się na wiosnę bardzo słabo
Grodig jak dotąd wygrali wszystkie trzy mecze w tym roku, sa w dużym gazie , ale wszystkiego przecięż wygrać nie mogą...
Liczę ,że właśnie dzisij zostana zatrzymani przez bardzo solidnie grających zawodników z Altach.
Dużej kasy nie stawiamy ale warto zaryzykować parę groszy.

⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
yscyplina.Hokej,Szwecja
Spotkanie.Brynäs - Skelleftea(-1,5)
typ.2
Kurs.2,15
Bukmacher.Expekt
18.03.2013 19:00
Analiza:
To już czwarty mecz między tymi zespołami.Jak na razie to goście biją przeciwników na głowę.Pewne trzy zwycięstwa od samego początku.Dziś sądzę że będzie podobnie i mistrzowie kraju w pierwszej rundzie pożegnają się już z walki o mistrzostwo.Nie idzie im ten sezon, ledwo co weszli do play-off z ostatniego premiowanego miejsca ale na tym ich gra się zakończy.Goście to murowani faworyci do mistrzostwa kraju w tym sezonie.Grają bardzo ofensywnie i pewnie oraz bardzo skutecznie.Nie mają żadnych kompleksów przed jeszcze aktualnymi mistrzami kraju.Myślę że dziś także innej opcji nie będzie jak pewna wygrana gości i czekanie na kolejnego przeciwnika.Sądzę że nie będą chcieli rozgrywać kolejnego spotkania z Brynas a tylko jak najszybciej to skończyć.Myślę że Brynas już pogodziło się z porażką i dziś z pewnością za dużo oporu z ich strony nie będzie.Po prostu przegrają to spotkanie i zjadą z lodu z pochyloną głową bijąc brawa dla przeciwnika i życząc mu sukcesu w kolejnych spotkaniach w następnej rundzie.

⛔ 100 (powtórzony typ)
 
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia 2 liga
Spotkanie - Go Ahead Eagles : Excelsior
Typ - Go Ahead Eagles powyżej 1.5 gola do przerwy
Kurs - 4.00
Buk - Sportingbet
Analiza :
Podaję drugi typ na dzisiaj ponieważ pierwszy SonderjyskE : Esbjerg został przełożony .
Zainteresowało mnie spotkanie w drugiej lidze Holenderskiej pomiędzy Go Ahead Eagles a Excelsior , jak nam wiadomo bardzo dużo goli pada w tej lidze i na dużo też liczę i dzisiaj powiem że w ich pierwszym spotkaniu na terenie Excelsior padło aż 7 goli z czego aż 6 strzelili piłkarze Go Ahead Eagles , i dziś zaryzykuję że gospodarze w pierwszej połowie zdobędą przynajmniej 2 gole po super kursie . Go Ahead Eagles na pewno nie rezygnuje z walki aby zająć miejsce przynajmniej 6 i zagrać w barażach o Eredivisie a do tego właśnie miejsca brakuje im mało bo tylko 4 pkt tak więc przy np. komplecie dzisiaj to tylko 1 pkt to jest o co grać . Excelsior natomiast daleko w tabeli 16 miejsce i zaledwie 19 pkt na koncie i do tego popatrzmy na bilans bramkowy gości 35:49 , no a wiadomo że w tym sezonie żadna drużyna nie spada dlatego co nie które drużyny grają powiedziałbym na pół gwizdka . Excelsior jak do tej pory bez zwycięstwa na wyjazdach ich bilans to 0-3-9 i bramki 14:29 .
Go Ahead Eagles natomiast w meczach u siebie ma bilans 5-5-1 i 21:14 w bramkach ostatnio gospodarze rozegrali aż 3 spotkania poza swoim terenem no i tylko 1 zwycięstwo i 2 porażki tak więc czas na komplet pkt , w ostatnim swoim spotkaniu u siebie pokonali jednego z kandydatów do awansu zespół Helmond a wcześniejsze dwa pojedynki to remis 2:2 z Oss (2:1) i wygrana z Sittard 4:1 (1:0) , we wspomnianym wyżej ich pierwszym spotkaniu i 1:6 dla Go Ahead Eagles do przerwy 2:1 dla nich dlatego myślę że na swoim terenie przy swojej publiczności od początku poważnie potraktują spotkanie i do przerwy te 2 gole zdołają strzelić pokazuje to też nam statystyka że z Excelsior u siebie gra im się całkiem dobrze oto statystyka 6-4-2 i 15:9 w bramkach i wygrywali tutaj min. 3:1 czy 4:1 osobiście liczę na ten drugi wynik . Pozdrawiam !

✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Grecja - Liga grecka
Spotkanie.Panthrakikos - Xanthi
typ: Panthrakikos
Kurs.1.91
Bukmacher. Pinnacle Sports
Gospodarze przegrali ostatnie swoje trzy meczy i maja juz tylko jeden punkt przewagi nad strefa spadkową. Dzisiaj będa mieli możliwość zdobycia 3pkt. a napewno ułatwi im to powrót najlepszego strzelca druzyny Papadopoulosa oraz gracza z podstawowego składu Vaihrua. Xanti znajduje się w środku tabeli, wygrane mecze przeplataja przegranymi, maja serie trzech wygranych meczy na wyjeździe mysle że dzisiaj ta dobra passa im się skończy.
jesteś wykluczony z konkursu więc możesz nie podawać typów
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dysyplina: Piłka nożna - Holandia - Ereste 2 liga
Spotkanie: Deventer-Excelsior
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin
Gospodarze muszą dziś wygrać, aby zachować szanse na awans do 1 ligi, więc pewnie za wszelką cene będą chcieli wygrać, ostatnie mecze może nie napawają optymizmem gdyż w 3 meczach zaledwie 3 pkt, ale myślę że dzisiaj spokojnie powinni pokonać 16 w tabeli Excelsior i zachować szanse na awans najwyższej klasy rozgrywek w Holandii.
kiepska analiza
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Blue Square Północ
Spotkanie: Worcester-Gainsborough
Typ: Gainsborough dnb
Kurs: 1,74
Bukmacher: unibet
Analiza: Worcester notuje same porażki. Gainsborough to jedna z lepszych druzyn na wyjazdach, zajmuje obecnie drugie miejsce w tym aspekcie. W porównaniu do rywala mają o co walczyć , ponieważ wciąż liczą się w wyścigu o playoff zone czyli 5 miejsce gwarantujace playoffy do nastepnej ligi. Ponadto rozegrali 30 spotkan, 51 pkt a zespoly przed goscmi graly juz w 31 ze zdobyczami 56 i 57 pkt. Tylko jedna z tych druzyn w 5 ma bodajze 28 spotkan. Wszystko wskazuje na to, że jest o co grać. Worcester już i tak nie spadnie, widać po ich wynikach jaką mają motywacje. Gainsborough są zmotywowani i jestem pewny, że tego nie przegrają. Zdobywają również całkiem sporo bramek, a jak wspomniałem na wyjazdach są w czołówce ligi jeżeli chodzi o wyniki. Myślę, że jeżeli wejdą w dobrze w ten mecz, to spokojnie wygrają. Wole grać na DNB, bo niespodzianki się zdarzają jednak prawde mówiąc nie wiem czy gospodarzy postawią ciężkie warunki tym bardziej że nic wiecej nie osiągnia w tym sezonie.

✅ 74
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 2
Spotkanie: Dijon - Nantes
typ: HT/FT 2/X
Kurs: 17,00
Bukmacher: UNIBET

Analiza:

Krótko i na temat. Jak dla mnie to Nantes jest silniejszą drużyną, jednak dziś wystąpią bez swojego najlepszego strzelca Djordjevica, co zapewne osłabi ich siłę ataku.
Dijon z kolei nie jest złą drużyną, ma poprostu pecha ostatnio, ponieważ zremisowało 3 ostatnie pojedynki. Jest to jednak waleczna drużyna i na tym opieram też swój typ.
Dijon również osłabione i to w dodatku w obronie - Souprayen(21/0), Remy(10/0) i Paulle(14/0). Nantes zapewne będzie chciało jak najszybciej zdobyć bramkę i myślę, że im się to uda przy takim osłabieniu lini defensywnej Dijon. Taki wynik obstawiam utrzyma się do przerwy. W drugiej połowie Dijon powinien wyjść do przodu i dąrzyć do osiągnięcia remisu, co obstawiam w końcu im się uda. Pomocną okolicznością może być absencja defensora Cichero z Nantes. Obstawiam wynik 1:1, zakłądając powyższy scenariusz ;)

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom