>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.03.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina:ITF MEN - SINGLES: Sondrio (Italy), hard (indoor) - Semi-finals
Godzina: 16:00
Spotkanie: Viola M.-Michnev P.
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pora na półfinałowe zmagania w Sondrio. Gdzie zmierzą się reprezentant gospodarzy Viola oraz reprezentant Czech Michnev. Faworytem bukmacherów jest Viola. Ale moim faworytem to on w tym pojedynku nie jest. Jest to zawodnik bez serwisu. Co na hali ma bardzo duże znaczenie. Ograł tutaj już Appelgrena, Vavarossi oraz Bege. Zawodników nie miał wybitnie trudnych, ale nie ma co się dziwić, gdyż to podrzędny turniej. Podsumowując Viola to zwykły przebijak. Bez mocnego uderzenia. Jego rywal to wręcz przeciwnie. Dysponuje dużo mocniejszym uderzeniem. Tutaj co prawda też nie miał zbyt wymagających rywali. Bo Frigerio, Lootsma czy Vucic takimi na pewno nie są. Ale ich ograł. Na hali Michnev ma bardzo falny bilans 29-9 dla porównania Viola ma bilans 35/40. Kończąc już liczę na Czecha. Mam nadzieję, że z głębi kortu będzie sobie radził z Viola. Na pewno koło takiego kursu nikt nie powinien przejść obojętnie. Bo atuty do gry na hali większe ma Michnev. Polecam ten typ!! Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Leicester
Typ: Leicester i obie gol
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betclic
Witam, po kilku dniach przerwy wracam z chłodną głową, na dziś proponuję spotkanie ligi angielskiej. Dyspozycja gospodarzy na ostatnie 5 meczy to: 1/2/2 w każdym z tych meczów tracili bramkę, obecnie zajmują 11 lokatę w tabeli jak na ten moment bez strachu o spadek, tym bardziej o puchary. Po drugiej stronie drużyna która dostała nowe życie po zmianie trenera, bardziej po zwolnieniu poprzedniego. Chodzi o to że była to sklejka chłopaków którzy chcą i potrafią grać w piłkę, co pokazali wygrywając poprzednie rozgrywki Premier League. Po sezonie coś się zacięło, odszedł Kante owszem, ale nie myślę że miało to aż taki wpływ na drużynę aby zajmować strefę spadkową. Mamy nowego treneiro, a dokładniej asystenta byłego trenera. Nazywa się Craig Shakespeare, z drużyną &quot;Lisów&quot; związany jest od 2011 roku. Dzisiaj po 3 meczach pod jego batutą mamy 3 zwycięstwa(2 PL, 1 LM), wróciła chęć do grania chłopakom. Co przemawia za wygraną gości? Osiemnaste Hull ma punktów 24, a miejsce to oznacza spadek, &quot;Lester&quot; ma punktów 27 więc zaliczka jest niewielka. Teraz zacznie się walka o każdy punkt. Drugim za jest niemoc wyjazdowa Lisów, na 13 spotkań 3 zremisowali i 10 przegrali, myślę że to najwyższa pora aby przerwać tę beznadziejną passę z nienajmocniejszym West Hamem. Dlaczego obie gol? West Ham w ostatnich 5 meczach strzelał(min. Chelsea) więc myślę że nie będzie tutaj problemu ze spełnieniem tego warunku(no chyba że Kasper Schmeichel będzie w takiej formie jak w ostatnim meczu LM). Powodzenia!
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
16:00
Bielgorod - Fakiel Novy Urengoy
Typ: 2
Kurs: 5,50
Buk: bet365
Kurs na gości zdecydowanie zawyzony. Bielgorod ma za kilka dni rewanż z Zaksą i ten mecz jest dla nich priorytetem, zwłaszcza że czeka ich jeszcze bardzo długa i męcząca droga do Polski. Mecz z Zaksą był dla nich ciężki, dziś liczę że trener odpuści dziadkom Tietiuchinowi, Chtiejowi i Marlonowi. Bielgorod nie może rzucić na ten mecz wszystkich sił, ten mecz nie ma aż takiego znaczenia w tej chwili dla układu tabeli ligi rosyjskiej. Fakiel to bardzo fajna drużyna i gdyby nie kontuzja w środku sezonu trzech najlepszych zawodników w jednym momencie tj. Kliuki, Volkova i Wlasova to dziś Fakiel moim zdaniem byłby w tabeli przed Bielgorodem. Fakiel tego nie odpusci, Bielgorod nie może iść na wymianę ciosów bo to może im się zemścić w tygodniu w meczu z Zaksą. Polecam grać handikapów serowe na Fakiel, +2,5 seta po kursie 1,72 myślę że pewniak. Zwycięstwo również prawdopodobne nawet jak Bielgorod miałby zagrać na 100%, lecz nie wierzę w to, LM w tej chwili to dla nich priorytet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Buenos Aires 2 challenge
Godzina: 16:30
Spotkanie: Taro Daniel - Ruben Ramirez-Hidalgo
Typ: 2:0
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Między tymi Panami jest 14 lat różnicy. Hiszpan ma 39 lat co czyni go sportowym emerytem a facet jeszcze jakoś gra i coś wygrywa szacun. Ruben od zawsze grał na clayu z hardem nie miał wiele wspólnego jego bilans w całej karierze to 26/40. Lecz w tym turnieju sensacyjnie już jest w półfinale. Hiszpan jak na swoje warunki i swój wiek ma dobry serwis, jest dość umięśniony co daje mu ogromny plus. Oczywiście jego doświadczenie jest kolosalne, lecz moim zdaniem dzisiaj już odpadnie i to w dwóch setach. Taro to utalentowany Japończyk któremu mimo wszystko czegoś ciągle brakuje, był 85 teraz jest 119. On również czuje się najlepiej na glinie, lecz na hardzie w porównaniu do rywala potrafi znacznie więcej. W tym turnieju jeszcze nie stracił seta. Moim zdaniem wygra tutaj w dwóch setach młodszy i bardziej utalentowany Daniel.
Wynik: ?
✅61
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia 1
Godzina: 18.30
Spotkanie: Bournemouth - Swansea
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zapraszam na konfrontację dwóch polskich bramkarzy.
Bournemouth zajmuje 14 miejsce,zdobywając 30 punktów. Swansea zajmuje 16 miejsce zdobywając 27 punktów.
Bournemouth jako gospodarz ma bilans 6-3-5. Gorzej wygląda sytuacja w ostatnich pięciu meczach u siebie 1-2-2.
Swansea na wyjeździe ma bilans 3-1-10. W ostatnich pięciu meczach na wyjeździe zdobyła 6 punktów (za zwycięstwa z Liverpoolem i Crystal Palace)
W ostatnich pięciu meczach bezpośrednich na stadionie Bournemouth bilans jest bardzo wyrównany: 2-1-2.
Swansea śrubuje swoją serię bez remisów. Obecnie ma na koncie 16 ostatnich spotkań bez remisu. Dziś seria ta zostanie przerwana. Typuję remis
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklas
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia over 1.5 bramki
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pogoń w kryzysie, powoli kończy się cierpliwość do Moskala i to może być decydujący mecz dla jego losów a więc znowu można się spodziewać ofensywnego nastawienia zresztą taką Pogoń Moskal chce tutaj stworzyć. Ogromnym problem jest na wiosnę defensywa pięć spotkań i z żadnym rywalem nie udało się zachować czystego konta a tylko Lech to był top – beznadziejny Piast wbija tutaj bramkę, ekipa z Płocka. To co się działo w defensywie w tej ekipie w ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna to kryminał tam sam Śpiączka mógł strzelić z pięć bramek, i przy tylu samo asystować ale marnował na potęgę a i tak skończyło się na remisie 2:2 – to był mecz otwarty od pierwszej do ostatniej minuty. Po raz kolejny nie widzę dziś dobrego poziomu w defensywie tym bardziej że wypada z kartki Fojut, plusem jest niby gra u siebie gdzie ofensywnie ten zespół wygląda lepiej.
Jaga robi swoje i jest liderem, Probierz skutecznie zdejmuje presję z ekipy. Przed własną publicznością ciężko ten zespół zatrzymać trzy ostatnie mecz to aż 13 bramek strzelonych to pokazuje ogromny potencjał w ofensywie, zresztą to najskuteczniejszy zespół w naszej lidze. Duże problemy są na wyjazdach gdzie moim zdaniem w tych dwóch spotkaniach wiosennych zagrali zbyt zachowawczo a ich bronią jest atak a nie defensywa stąd w Gdańsku oraz w Krakowie po stronie strat trzy bramki. Forma jest tylko trzeba to nastawienie ofensywne prezentować na wyjazdach i to powinniśmy dziś oglądać bo rywal z masą problemów na tyłach i trzeba atakować.
Jak wspomniałem przy okazji wczorajszych spotkań w końcówce sezonu zasadniczego nikogo remisy nie interesują jest walka o pełną pulę no i wczoraj do ostatnich minut była otwarta gra i bramki w końcówce tak też będzie dzisiaj Pogoń potrzebuje zwycięstwa by wrócić do ósemki, Jaga by utrzymać lidera a biorą po uwagę grę obu ekip w ostatnim czasie, plusy i minusy to te bramki powinny być.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Torino - Inter Mediolan
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami bardzo ciekawe starcie pomiędzy Torino a Interem. Torino gra świetnie na własnym boisku, zaledwie 1 porażka, 8 zwycięstw i 4 remisy, 32:17 w bramkach, średnio prawie 4 bramki na mecz. Inter kapitalna forma ostatnie wygrane 5:1 z Cagliari i 7:1 z Atalantą mówią same za siebie. Dziś myślę, że pójdą za ciosem i wygrają to spotkanie ale bramek także powinno nie zabraknąć.
W ekipie Torino zabraknie dzisiaj - D. Avelar, J. Obi oraz M. Lopez. W Interze kadra pełna, brak kontuzji, kapitalna atmosfera.
Torino na pewno nie podda się u siebie będą walczyć i bramkę powinni strzelić, Belotti kapitalna forma kontra Icardi również forma kapitalna. Mam przeczucie, że w tym meczu obejrzymy minimum 4 bramki, jednak ja zaryzykuję i typuję zwycięstwo Interu + obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Hiszpania , Primera Divison ⚽
Godz: 20:45
Spotkanie: Real Betis - Osasuna Pampeluna
Typ: Osasuna i powyżej 2,5 gola
Kurs: 15
Buk: Bet365
Zapraszam na 28 kolejke do Hiszpanii gdzie zmierzy się 14 w tabeli Real Betis z ostatnią Osasuna Pampeluna. Gospodarze mają 28 pkt ( 7-7-13 )
Osasuna ma tylko 11 pkt ( 1-8-18 )
Ogolnie kursy na wygraną Betisu wzięte kompletnie z kosmosu. 1.40 na wygraną Gospodarzy ? Śmieszne. Betis nie zachwyca, nie grają ani ładnie ani skutecznie.Ja rozumiem ze sa faworytem ale aż takim ?
Ja gram szalony typ z miłym kursem. Oglądałem kilka razy Osasune i twierdze że jak najbardziej są w stanie wygrać z Betisem, dlaczego by nie. Spodziewam się tu meczu w którym wpadną bramki. A kurs 15 na gości i powyżej 2,5 gola mysle że warto delikatnie zagrać bo wcale on nie jest niemożliwy.
Powodzenia!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Queens Park Rangers - Rotherham United (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
QPR u siebie bez rewelacji notując do tej pory 7 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek. Dziś jednak dobra okazja na poprawienie tego bilansu, bo przyjeżdża zespół, który zdecydowanie odstaje od całej reszty. Rotherham to już teraz pewny spadkowicz, cudu nie będzie a na wyjazdach nie radzą sobie nic a nic notując 1 remis i 18 porażek. Dodatkowo dzisiaj mocno osłabieni w obronie. Nie widzę cienia szansy dla gości
Absencje w QPR:
obrońcy Caulker (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Robinson (4 występy na koncie) i pomocnicy Cousins (18 występów w tym sezonie) i LuaLua (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Rotherham:
pierwszy bramkarz Camp (18 występów w tym sezonie) i O&#39;Donnell (8 występów w tym sezonie) i obrońcy Mattock (29 występów w tym sezonie), Fisher (26 występów w tym sezonie), Wood (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Kelly (20 występów w tym sezonie), Broadfoot (3 występy w tym sezonie) i Ekstrand (1 występ w tym sezonie)
Przy tych problemach w obronie u gości QPR minimum tymi 2 golami przewagi powinni dziś wygrać.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Ruch
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zagłębie podejmuje na własnym stadionie Ruch. Bilans gospodarzy na własnym stadionie jest mało zadowalający, 4 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki, bramki 16-15. Chorzów z kolei na wyjeździe ma stosunek 4-2-6, 19-21. Ruch ostatnio w świetnej formie, a napastnik wypożyczony z Legii (którego teraz brakuje na Łazienkowskiej) Jarosław Niezgoda dostaje szanse od trenera i je wykorzystuje. Zwycięstwa z Lechią i Legią są potwierdzeniem wysokiej formy Ruchu. Zagłębie bez formy, zwycięstwo ze słabą Łęczną i remis z Cracovią która nie potrafi się odnaleźć nie przekonują. Zagłębie będzie prowadziło grę, ale Ruch będzie kontrował, a także próbował ze stałych fragmentów gry.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - Burnley
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Czwartkowy typ Roma - Lyon niestety na ⛔
Bilans Analiz: 6/8
Sobota, duży wybór spotkań, a ja skupię się na dość ciężkim pojedynku w lidze angielskiej.
Ostatnia ekipa Premier League, Sunderland będzie chciała dziś zmniejszyć dystans do bezpiecznego miejsca w tabeli, a na ich drodze stanie ekipa Burnley, która po 28. kolejkach zajmuje 12 lokatę.
Gospodarze nie powalają formą na własnym stadionie (3-3-8), ale w ostatnich 5 meczach u siebie zdołali zatrzymać silne ekipy Tottenhamu (0:0) i Liverpoolu (2:2), co świadczy o tym, że &quot;Czarne Koty&quot; mają potencjał i umiejętności by grać na wysokim poziomie.
Goście, drużyna Burnley przyjeżdża do Sunderlandu z przewagą 12 punktów. Wyjazdowe mecze to na pewno nie jest domena podopiecznych Seana Dyche&#39;a. W 14 spotkaniach w roli gości, Burnley nie wygrali ani razu (0-2-12), co czyni ich najgorszą ekipą wyjazdową Premier League.
Dodatkowym, argumentem przemawiającym na korzyść gospodarzy są bezpośrednie pojedynki obu drużyn, w których korzystniej wygląda Sunderland, który wygrał 4 z 5 ostatnich potyczek.
07.01.17 FAC Sunderland Burnley 0 : 0
31.01.15 PL Sunderland Burnley 2 : 0
17.04.10 PL Sunderland Burnley 2 : 1
27.04.07 CHA Sunderland Burnley 3 : 2
18.12.04 CHA Sunderland Burnley 2 : 1

Ostatnie statystyki pozwalają mi zakładać, że Sunderland może to spotkanie wygrać, bo z kim jak nie z Burnley, które na obcych stadionach grać nie potrafi.
⛔100
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna
Godzina:17:00
Spotkanie:Stomil Olsztyn-Znicz Pruszkow
Typ: handicap -1,5 gola Stomil Olsztyn
Kurs:3.3
Bukmacher:Bet 365
Analiza: Polecam granie w tym meczu czystej 1 za 1.8 ja ryzykuje z handi gdyz jest to moj pierszy typ w tym miesiacu i chce zaryzykowac wiekszy kurs.To inauguracja wiosny w Olsztynie Stomil wrocil ze slaska z dwona remisami z druzynami walczacymi o awans do ekstraklasy .Widac ze w druzynie dzieje sie coraz lepiej .Nikt w przerwie zimowej nie odszedl a przyszlo kilku bardzo ciekawych zawodnikow i praktycznie na kazdej pozycji jest zmiennik ktory nie oslabia druzyny .Konkurencja na kazdej pozycji co podniesie zdecydowanie poziom Stomilu.W ostatnich dniach pozyskano nowych sponsorow to rownierz powinno wplynac na morale druzyny .Znicz rownierz walczy o utrzymanie ale myslle ze nie dadza rady i beda szukali punktow bardziej u siebie .Trzy dni temu zagrali zalegle spotkanie z grudziadzem przegrywajac 0-1 czyli mieli miej czasu na regeneracje co napewno beddzie mialo wplyw.Mysle ze wiele w dzisiejszym meczu przemawia za Stomilem wiec polexam czysta 1 a dla odwaznych handi .
Powodzenia
✅230
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Hull
Typ: 1+BTS
Kurs: 3,25
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
Z bogatej dzisiejszej oferty wybrałem mecz niczym się nie wyróżniający.
Jednak już kilka typów zaproponowano na ten mecz i ja też spróbuję dokonać małej analizy.
Przede wszystkim to co rzuca się na pierwszy rzut oka to spore absencje w zespole Hull - co wskazuje na jego porażkę i zwycięstwo Gospodarzy.
Z drugiej strony, Everton w zasadzie pomimo wysokiej pozycji w tabeli nie ma w tej chwili o co grać. Nie sądzę, że przeskoczy ManU i Arsenal i zajmie 5,premiowaną pozycję uprawniającą do gry w LE.
Oczywiście, zbliżyli by się do tego - gdyby zarówno Arsenal jak i ManU doznali porażki, bowiem od Arsenalu dzieli ich jedynie 3 pk-ty. Są to jednak tylko &quot;pobożne życzenia&quot;.
Natomiast Hull ma o co grać,ponieważ znajduje się w strefie spadkowej i pilnie potrzebuje jakicś sukcesów aby nie odpaść - w tym upatruję szansę, że dziś jednak strzelą i typ wejdzie bez problemu. Pozdrawiam ????
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La liga santander
Godzina: 16;15
Spotkanie: Athletic Club - Real Madrid
Typ: Atlhletic dnb
Kurs:4.1
Bukmacher: unibet
Analiza:
Real to drużyna która mimo zajmowania pierwszego miejsca w lidze jest bardzo niestabilną drużyną w defensywie i to nie przez brak Ramosa który doznał kontuzji w środku sezonu bo z Nacho ta statystyka wcale nie była gorsza. Real na wyjeździe w 10 meczach tylko raz zachował czyste konto co raczej jest mało chwalebną statystyką jak na tak wielki klub grający dodatkowo w lidze hiszpańskiej. Natomiast Athletic to zespół który ostatni raz u siebie przegrał 16 sierpnia z Barceloną 0:1 a w między czasie potrafił także Barcelone pokonać w pucharze króla więc wg mnie kurs na to zdarzenie jest nieco przesadzony.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar Francji
Godzina: 17:15
Spotkanie: St. Raphael - Chambery Savoie
Typ: Chambery (+2,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza tak jak przewidywałem zakończyła się sukcesem. Z racji tego że mamy weekend a oferta jest bardzo bogata i jest w czym wybierać zdecydowałem się ponownie na piłkę ręczna, gdyż znalazłem moim zdaniem bardzo silne zdarzenie, dlatego chciałbym podzielić się z wami jednym z takich spotkań. Będzie to jedno z dwóch na dziś zaplanowanych spotkań ćwierćfinałowych w Coupé de France. Niesamowicie dziwi mnie rozbieżność dzisiejszych kursów, jak i faworyta tego pojedynku, gdyż gospodarze stawiani są tutaj w tej roli co może być bardzo mylne, natomiast ja uważam odwrotnie że to Chambery dzisiaj sprawi mała sensacje na parkiecie gospodarzy i wygra, jednak podpieram się tu opcją handicapu +2,5 bo linia ta pozwala być spokojnym o losy tego meczu. Gospodarze ostatnio prezentują przyzwoita formę, wygrali ostatni mecz z Toulouse 31:25, w pucharze EHF ograli Ribnice 26:22, w lidzę wysoko ulegli trzeciej sile Montpellier 33:25 oraz wygrali w Ribnicy 24:31. Jeśli chodzi o Chambery to jest to zespół bardzo niewygodny i jest w stanie wygrać w lidzę z każdym, ostatni mecz przegrali z zespołem który od kilku lat nie podzielenie rządzi w lidze francuskiej, a mowa o PSG. Wynikiem 31:25 skończyło się spotkanie,jednak warto zaznaczyć że od samego początku mecz dla gości się nie ułożył i do piętnastej minuty rzucili zaledwie dwie bramki, przegrywając do połowy 19:8 i szykował się tutaj pogrom ze strony paryżan, jednak w drugiej połowie goście z Savoie pokazali walkę i charakter i wygrali druga cześć 12:17, wcześniej pokonali Toulouse 30:29, wygrali również z silnym Montpellier na własnym parkiecie 33:30 oraz wysoko pokonali Selesat 29:20. Wszystkie te czynniki sprawiają że goście są dla mnie faworytem dzisiejszego pierwszego meczu ćwierćfinałowego, a linia +2,5 zachęca do grania za większe pieniądze. Warto dodać że ostatnie cztery spotkania zakończyły się trzema wygranymi Chambery, a tylko raz triumfował St. Raphael. Dla Chambery 28:23, 31:24 oraz 29:22.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League.
Godzina: 16;00.
Spotkanie: Everton - Hull City.
Typ: Romelu Lukaku zdobędzie gola.
Kurs:1.75.
Bukmacher: Unibet.
Analiza:
Witam. Dziś ciekawe spotkanie na Goodison Park. Do The Toffees przyjeżdża ekipa Kamila Grosickiego - Hull City.
Podopieczni Ronalda Koeamana plasuję się aktualnie na 7 pozycji w tabeli, a ich rywale na 18. Wiadome jest więc o co walczą obie ekipy: Everton o prawo gry w europejskich pucharach, a Tygrysy o utrzymanie.
W drużynie niebiesko - białych nie są spodziewane większe problemy kadrowe, natomiast w Hull tak jak w ostatnich tygodniach - kilku zawodników nie wystąpi. Najlepszym strzelcem Evertonu jest właśnie Romelu Lukaku, na którego jubileusz (20 gol) dziś liczę.
Gospodarze spotkania mogą pochwalić się całkiem niezłym bilansem u siebie: 9 razy ogrywali rywali, 4 razy dochodziło do podziału punktów i tylko raz ulegli!
Hull City fatalnie radzi sobie w delegacjach: tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy i aż 11 porażek! Ich bilans jest po prostu fatalny.
Dziś podpiecznych Marco Silvy czeka arcytrudne spotkanie, gdyż Everton jest w gazie. Nie sądzę, żeby Kamil Grosicki i spółka byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z jedną z czołowych ekip Premier League, a ich katem zostanie Romelu Lukaku. Ten piłkarz ma niesamowity potencjał i jest w niebywalym ,,gazie&#39;&#39;, co pokazują jego wyczyny w ostatnich tygodniach: zdobył 7 bramek w ostatnich 5 meczach! Bramki nie zdobył tylko w bezbramkowym meczu z Middlesbrough.
Życzę powodzenia!
✅75
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 29
Spotkanie: Bournemouth - Swansea
18.03.2017 18:30
Typ: 1 i BTS
Kurs: 3,60
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 29 kolejce pomiędzy drużynami Bournemouth i Swansea . Gospodarze z dorobkiem 30 punktów zajmują 14 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 27 punktów plasują się na 16 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła jedno zwycięstwo i jeden remis, natomiast goście dwa zwycięstwa i trzy porażki . Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery zwycięstwa Bournemouth i jeden remis. Gospodarze ostatnio przełamali złą passę i wydaje się że zaczeli wkraczać na odpowiednie tory. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem gospodarzy . Mój typ to po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Chile
Antofagasta vs Santiago Wanderers
Gol w obu polowach
1.77
Unibet
18.03.2017 / 20:00

Gorace Chile.
Faworyta tego spotkania ciezko jest wskazac,poniewaz obie ekipy graja dosc chaotycznie ostatnio.
Wezmy pod lupe taka Antofagaste - wygrali 5:0 z ekipa Universidad de Concepcion aby potem zaledwie zremisowac 1:1 z Palestino.
Nastepnie rozbili na wyjezdzie San Luis 5:0 aby w nastepnym meczu przegrac 1:4...
I wez tu patrz na ostatnie mecze....
Zawodnicy prowadzeni przez Fernando Vergare po 6 rozegranych meczach maja 7 punktow.
Ich statystyki bramkowe pokazuja,ze z defensywa maja malo wspolnego.
W tych 6 meczach zanotowali bilans bramkowy 13:10 i mi sie to podoba.
Underowcy do tarcia chrzanu a nie do pilki.

Goscie z kolei ugrali 4 punkty i moze nie strzelaja tyle co dzisiejszy przeciwnik ale podobnie bramki traca.
A jesli chodzi o mecze wyjazdowe to juz w ogole nie ma o czym gadac.
W ostatnich 4 meczach nie udalo sie zwyciezyc ani razu,druzyna zanotowala remis i 3 porazki,tak wiec formy szczytowej tutaj raczej brak.
Bilans bramkowy tych spotkan - 3:9,tak wiec defensywa jeszcze myslami gdzies w okolicach Sylwestra.
W ostatniej kolejce blisko byli ugrania punktu,jednak w 90 minucie gola dla zespolu O&#39;Higgins strzelil Insaurralde i bylo pozamiatane,koncowy wynik?1:2.

Zeby juz nie przedluzac -
Antofagasta ostatnie 8 spotkan : 6 owerow / 2 undery (1:1 i 0:2)
Santiago Wanderers last 10 matches : 7 oweruf / 3 undery (0:2,1:0 i 0:2)
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: Polska I Liga
Spotkanie: Wigry Suwalki - Miedź Legnica
18.03.2017 17:00
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 5,20
Bukmacher: Bet365
Dla mnie kursy na Wigry to wspaniałę value. Zdecydowanie najlepsza drużyna na wiosnę na zaDyscyplina: piłka nożna: Polska I Liga
Spotkanie: Wigry Suwalki - Miedź Legnica
18.03.2017 17:00
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 5,20
Bukmacher: Bet365
Dla mnie kursy na Wigry to wspaniałę value. Zdecydowanie najlepsza drużyna na wiosnę na za[leczu Polskiej Ligi, trochę taki odpowiednik Lecha w Ekstraklasie. Oba mecze na wiosnę Wigry wygrały i to zdecydowanie i wysoko. Miedź o ile u siebie odnieśli zwycięstwo to na wyjeździe srogo przegrali, ale co najważniejsze sama gra Legniczan nie przekonywała wprost odwrotnie do Wigier. Może to być dużo cięższe spotkanie dla Wigier niż te poprzednie w rundzie wiosennej ale i tak widzę w tym kursie spore value. Powodzenia!
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20-45
Spotkanie: AC Milan - Genoa
Typ: under 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dlaczego under? Milan nie jest drużyną, która obstrzeliwuje swoich rywali, stwarzając niebotyczną ilość podbramkowych sytuacji. A teraz dodatkowo spójrzmy na braki w dzisiejszym meczu. Mamy tam takie ofensywne postaci jak chociażby Bacca, Suso, Sosa czy Bonaventura. To jest ogromne osłabienie siły ofensywnej Milanu i nie dziwi tak wysoki kurs na ich wygraną z bądź co bądź - słabo radzącą sobie drużyną gości na wyjazdach. Na same ostatnie 10 spotkań wyjazdowych wygrali tylko jedno... Nie strzelają oni zbyt wielu goli na wyjeździe, ale h2h z Milanem na San Siro jest optymistyczne co do typu. Na 5 ostatnich spotkań tylko 2 razy padło powyżej i 3 gole. Dzisiaj w bardzo dużym osłabieniu wątpię, aby Milan chciał i mógł strzelić sporo.
✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom