>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.04.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja, Superliga
Spotkanie: A. Tripolis - Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: przedostatnia kolejka tej ligi, a Panathinaikos traci tylko punkt do pierwszego Olympiakosu, więc jutro goście wręcz muszą wygrać. Gospodarze zajmują szóste miejsce jednak nie mają już możliwości awansowania, nie mogą również spaść w strefę spadkową, lecz na własnym stadionie przegrali tylko raz. Ostatnio jednak nie są w formie, na pięć ostatnich meczy zremisowali cztery razy, raz przegrali. Panathinaikos już trzy mecze z rzędu zakończyli sukcesem. Warto również zauważyć, że w dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach to Panathinaikos był górą.
Kiepska analiza.
 
l0k0 1,1K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna AFC
Spotkanie: Adelaide - Pohang
Typ: under 2.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin
Analiza:

O godzinie 12:00 rusza mecz najlepszych dotychczas zespołów grupy E. Zespoły te po trzech meczach mają po 6p.
Obie drużyny w trzech meczach strzeliły po 4 bramki i straciły po 2. Daje to średnią 2.00 gola na mecz.

W pierwszy meczu między tymi drużynami wygrał Pohang 1:0.
Historia spotkań między tymi zespołami jest bardzo wymowna: ani jednego overa 2.5 na 6 meczy! Co więcej, tylko raz padły dwie bramki!

Tue 03/04/12 LMA Pohang Steelers 1 - 0 Adelaide United
Tue 13/04/10 LMA Pohang Steelers 0 - 0 Adelaide United
Wed 24/02/10 LMA Adelaide United 1 - 0 Pohang Steelers
Wed 07/05/08 LMA Adelaide United 1 - 0 Pohang Steelers
Wed 12/03/08 LMA Pohang Steelers 0 - 2 Adelaide United

Dziś sytuacja powinna być podobna. Może nawet padnie under 1.5 i remis 0-0. Byłoby to w sumie obu zespołom na rękę. Jednak ja nie lubię takiego ryzyka ;)

✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Utd. vs Pohang Steelers
1 (DNB),
2.10
Bet365

- Adelaide ostatnio odpoczywa po ciężkim sezonie w A-League, 2 tygodnie luzu. Pohang wręcz przeciwnie, sezon wre. Mecze co 3 dni. Ostatnio widać odbija się to na zespole i ponieśli 2 porażki z rzędu.
- Pohang z tego co wyczytałem robi roszady kadrowe i dzisiaj zagra nieco inna jedenastka niż ta, która pokonała 2 tygodnie temu ekipę południowej Australii.
- Zmartwieniem trenera Kosminy jest brak Vidosicia (25/5 atk./mid.). To dość poważne osłabienie, ale cała reszta gra i z tego co wiem to są w całkiem niezłej formie np. van Dijk czy Dilevski.
- Pohang to silniejsza drużyna i nie mam co do tego złudzeń, ale ostatni terminarz dzisiejszych gości, forma i roszady wskazują na to, że mają jakieś problemy. Adelaide co jak co, ale sprężyć się potrafi i nawet jakoś sobie radą w tej LM i są wciąż liderami.
Dodam też, że w LM oba zespoły już się spotykały w Adelaide i dwukrotnie wygrywali gospodarze po 1:0.
- Po wczorajszej porażce Brisbane to prawdopodobnie Adelaide będzie miało szanse na awans do kolejnej rundy jako jedyna australijska ekipa.
- Dzisiaj ze stawką nie szaleję. Kurs jednak bardzo zachęca.

Powodzenia.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 1 liga Polska
Spotkanie - Dolkan Ząbki : Arka Gdynia
Typ - handi 1:0 Arka Gdynia
Kurs - 4.60
Buk - Bwin
Analiza :

Dzisiaj chcę przyjrzeć się naszej 1 lidze która rozegra 26 kolejkę mój typ padł na mecz Dolkanu Ząbki z Arką Gdynia . Zespół gospodarzy ostatnio wygrał dwa spotkania z rzędu jednak trener trener Robert Podoliński powiada że &quot; Dwie wygrane z rzędu, to jeszcze póki, co żadna passa. &quot; i w zupełności się z nim zgadzam . jednak po tych zwycięstwach nad Zawiszą Bydgoszcz 1:0 oraz Wisłą Płock 2:1 Dolcan po raz pierwszy w tym roku wydostał się ze strefy spadkowej ale ma tylko 1 punkt przewagi nad spadkowiczami . Natomiast goście piłkarze Arki w tym roku nie doznali jeszcze porażki a w ostatnich 10 spotkaniach ich bilans to 5-4-1 i 20:11 w bramkach . Wyjazdy Arki to bilans 3-5-4 i teraz przypatrmy się temu bilansowi - mecze przegrane Arki na wyjazdach to początek sezonu 3 kolejka porażka z Sandecja Nowy Sącz 3:0 , 4 kolejka z Niecieczą 2:1 , 8 kolejka z Swinoujsciem 1:0 . A ostatnia 4 porażka miała miejsce 29.10 ubiegłego roku z Pogonią Szczecin 3:1 , natomiast z ostatnich wyjazdów Gdynianie wyjezdzali na tarczy - wygrana na Ruchu Radzionków 3:2 oraz wygrana na Olimpii Elbląg 1:4 . W pierwszym spotkaniu tych drużyn Arka u siebie wygrała 3:1 myślę że dziś może być podobny wynik . Arka na pewno do końca rozgrywek będzie walczyła o awans do T-Mobile Ekstraklasy jak na dziś zajmuje 5 miejsce ze stratą 5 pkt do liderujących Pogoni Szczecin i Nieciecza . W drużynie gospodarzy zabraknie dzisiaj pomocnika Grzegorza Piesia który musi pauzować za kartki . Ciekawostką w tym meczu jest sędzia Erwin Paterek prowadził on bowiem już 2 spotkania z udziałem Dolkanu w meczach tych Dolkan odniósł 1 zwycięstwo z Ruchem Radzionków2:0 i remis z Polonią Bytom jednak nie chodzi mi tu o zwycięstwo czy remis ale o kartki w tych dwóch spotkaniach piłkarze Dolkanu otrzymali aż 7 żółtych kartek dlatego piłkarze dziś będą raczej ostrożni aby w następnych swoich spotkaniach nie grać w osłabieniach bo przecież cały czas piłkarze muszą walczyć o utrzymanie a każde osłabienie to osłabienie zespołu . Dlatego w/g mnie Arka powinna dziś poradzić sobie z niżej notowanym Dolkanem typowałbym wynik 2:0 lub 3:1 dla Gdańszczan jak to będzie zobaczymy .

⛔100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Filipiny
Data: 18.04.2012 12:45
Spotkanie: Barako E.C. Masters- Text Texters -
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher:William Hill


Juz a niecała godizne rozpocznie sie niezwykle ciekawe i wazne spotkanie w Filipinskiej lidze koszykówki .W decydujacym starciu przy stanie 2-2 w Play -offach faworutem jest zespół gosci lecz jego wygrana moim zdaniem niejest taka oczywista.Ale do rzeczy .|Zespół Barako E.C. Masters w ostanim czasie wygrał oba spotkania przed własna publicznosci co prawda róznica srednio 5 punktów ale liczy sie ze wygrał .Dzis po wyjazdowej porazce i zrównaniu stanu w rywalizacjii przychodzi im grac o byc albo nie byc w finale Commissioners Cup.Przypomne jeszcze ze Text w rywalizacjii H2H jest bezwatpeinia zdecydowanym liderem prowadzac 11-3 .Patrzac na sezon zasadniczy oba zespoły dzieli ogromna róznica lecz jak wiem z doswiadczenia czesto w PO te słabsze druzyny graja całkiem inna koszykówke .problem Barako polega na tym zeniezdyt dobrze braja oni na wyjazach o czym miedzy innymi swiadczy porazka 123-98 z przed trzech meczu lecz jak widac wysoka dyspozycja nadrabiaja to u siebie. mam nadzieje na skromna ale wygrana zespołu gosci który jak juz wiadomo w finale zmierza sie z B-Meg Llamados.

⛔100
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Lega Pallavolo Serie A1 Mężczyzn
Spotkanie: Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo
Typ: Bre Banca Lannutti Cuneo
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Trzecie, decydujące starcie w półfinale Serie A1 pomiędzy dwoma wartymi siebie firmami. W tym meczu jednak uznaję Cuneo za faworyta. Macerata bez swojego podstawowego atakującego i absolutnego lidera, Igora Omrcena, traci jakieś 30% siły ognia, a godnych zastępców nie ma - Sasa Starović to parkiet wąchał podczas meczu ostatnio gdzieś na początku sezonu, a Gert van Walle też nie miał wielu okazji do gry i wątpię, że nawet gdyby zagrał, to pociągnąłby atak na tak ważnej pozycji. Pozostaje manewr z trzema przyjmującymi, z Savanim najprawdopodobniej po przekątnej oraz parą Kovar - Parodi na przyjęciu. Savani jest świetnym siatkarzem, ale czy przestawienie go na przekątną trochę go nie zahamuje? Nie jestem w stanie przypomnieć sobie, kiedy (i czy kiedykolwiek) grał on po przekątnej z rozgrywającym. W Cuneo o żadnych takich dylematach nie słychać, wszyscy są zdrowi, na dodatek są w formie i uważam, że lepiej prezentują się na tle swojego dzisiejszego rywala. Spodziewam się kapitalnego meczu, bo każda z ekip ma nóż na gardle, kolejnego spotkania nie będzie i dziś trzeba dać z siebie wszystko. Nam pozostaje zasiąść przed telewizorami (czy tam transmisją w necie ;) ) i pasjonować się wielką walką.

⛔100
 
B 0

budri89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja: Ligue 1
Spotkanie: FC Toulouse - Lyon
Typ: X2
Kurs: 1,45
Buk: bet-at-home.
Analiza:
WITAM SERDECZNIE! ???? Jakby co to mój pierwszy typ w życiu także proszę to łaskawiej oceniać ????
Na dzisiaj wybrałem mecz o godz. 18.30 w Ligue 1 pomiędzy Toulouse a Lyon. Goście przyjeżdżają na spotkanie z serią pięciu nie przegranych meczu z rzędu w lidze. Ich bilans wygląda następującą 3-1-3-3-3 patrząc od ostatniego meczu w lidze.
07.04.2012 Lyon- Auxerre 2:1 (1:1)
01.04.2012 Rennes - Lyon 1:1 (1:0)
24.03.2012 Lyon - Sochaux 2:1 (1:0)
17.03.2012 St. Etienne - Lyon 0:1 (0:0)
10.03.2012 Lyon - Lille 2:1 (2:1)

Gospodarze natomiast nie mogą się już pochwalić swoją serią co ich przeciwnicy. Ich bilans ostatnich pięciu meczy wygląda następującą 0-0-3-3-1
07.04.2012 Valenciennes - Toulouse 2:0 (2:0)
01.04.2012 Lille - Toulouse 2:1 (2:0)
25.03.2012 Toulouse - Auxerre 1:0 (1:0)
18.03.2012 Rennes - Toulouse 0:1 (0:1)
10.03.2012 Toulouse - Lorient 1:1 (0:0)

Jak widać Lyon ma w ostatnim czasie formę.
Gospodarze mają w tabeli 50 pkt zajmując 7 lokatę natomiast Lyon 53 pkt i ma 4 miejsce w tabeli. Lyon chcąc grać w pucharach europejskich musi zdobywać punkty między innymi w takich mieczach jak dzisiaj.
Jednak czystej 2 nie stawiam gdyż zauważyłem pewną rzecz. Otóż Toulouse u siebie świetnie sobie radzi. Ich bilans wygląda tak 9-4-2 (Z-R-P) natomiast drużyna z Lyon na wyjazdach,że pozwolę określić to własnym zdaniem byle jak im idzie: 5-3-8 (Z-R-P). Widzimy ze Toulouse grając u siebie jest trudnym przeciwnikiem i rzadko przegrywa natomiast Lyon nie jest drużyną, która dobrze sobie radzi na wyjazdach, a raczej przeplata mecze te dobre ze złymi dlatego też jestem w pewnej obawie wygranej Lyon&#39;u i stawiam na typ X2.
Chcę dodać ze w pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie z dnia 4.12.2011 padł wynik 3:2 dla Lyon&#39;u natomiast w byłym sezonie w Toulouse z dnia 01.05.2011 padł wynik 2:0 dla gospodarzy.
Widać więc, że to nie będzie łatwa przeprawa dla Lyon&#39;u ????
Mam nadzieję, że mój pierwszy post jest w miarę dobrze napisany ???? i że pomoże co niektórym graczom ????

Pozdrawiam!

⛔100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I liga polska
Spotkanie: Dolcan - Arka
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365

Już o 1530 przy naturalnym świetle rozegrany zostanie mecz rozpoczynający 26 kolejkę I ligi. To właśnie piłkarze z Ząbek i Gdyni zaczną formować nowy układ tabeli. Niezwykle ważny mecz dla obydwu drużyn. Dolcan chce utrzymać głowę poza gilotyną, natomiast Arka musi zdobywac kolejne punkty by wrócić do Ekstraklasy i ratować honor Pomorza, bo w przyszłym sezonie może zabraknać Lechii Gdańsk w najwyższej klasie rozgrywkowej. Arka ma 5 punktów straty do liderów, Termalicy i Pogoni, ale o dwa miejsca premiujące awansem walczy obecnie 6 drużyn - trudno sobie wyobrazić by inne zespoły włączyły się w rywalizację. Arka rozpoczełą bardzo dobrze sezon wiosenny w lidze, zanotowali 3 zwycięstwa i dwa remisy, a w międzyczasie mieli udaną przygodę w Pucharze Polski w wyrównanych dwumeczach ze Sląskiem Wrocław i Legią Warszawa. Ciśnienie związane z pucharem opadło i cel pozostał jeden - zdobyć awans. Wydawało sie, że tych szans się pozbawili na początku sezonu, kiedy przez wiele kolejek okupowali miejsca spadkowe - teraz regularnie awansują. Dolcan na wiosnę 2 zwyciestwa, jeden remis i dwie porażki, ale nie wierzę, by klub spod Warszawy mógł dzis zrobić serię 3 zwyciestw z rzędu. W pierwszym meczu, kiedy to Arka była słaba, a Dolcan był w górnej połowie tabeli, piłkarze z Olimpijskiej wygrali 3:1. Dziś może być podobnie!

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie:FC Toulouse - Olympique Lyon
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po serii wygranych i remisu z Rennes Olympique Lyon znalazł się na czwartym miejscu w tabeli Ligue 1 i ma nawet szansę na trzecią lokatę premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów. Obecnie do trzeciego w tabeli Lille tracą 6 oczek ale pamiętajmy, że dzisiejszy mecze jest meczem zaległym i już dzisiaj Lyon może zbliżyć się na 3 oczka do Lille. Aby tak się stało muszą wygrać z FC Toulouse na ich obiekcie co według mnie jest bardzo wątpliwe również po tym co zobaczyliśmy ostatnio w finale Pucharu Ligi gdzie Lyon przegrał z Ol. Marsylią.
Co prawda FC Toulouse ostatnio dwa mecze ligowe przegrała z Lille i Valenciennes ale wciąż liczy się w walce o miejsce czwarte dające prawo gry w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie. Tracą bowiem tylko 3 oczka do Lyonu więc dzisiaj mogą się z nimi zrównać punktami w przypadku zwycięstwa. I ja własnie typuję w tym spotkaniu jednak zwycięstwo gospodarzy.
Toulouse co prawda zagra bez kilku zawodników takich jak Aurier (9/1), Didot (23/1), Firmin (7/0), Abdennour (26/2), Tabanou (30/3), Vidal i Pelé ale również goście nie przyjechali na ten mecz w optymalnym zestawieniu brakuje bowiem Aly Cissokho (25/0), Edersona (15/2), Johna Mensaha (1/0) i Dejana Lovrena (17/1). Ponadto patrząc na statystyki Toulouse nieźle radzi sobie w meczach ligowych na swoim obiekcie. Wygrali 9 razy, 4 razy remisując i tylko 2 razy przegrywając, Lyon natomiast jeśli chodzi o wyjazdy to jest to zespół, który bardzo często przegrywa: 8 razy już w tym sezonie przy 5 zwycięstwach i 3 remisach.
Warto również zwrócić uwagę na historię pojedynków między Toulousą a Lyonem ponieważ w meczach między tymi ekipami w ostatnich latach górą był ten kto grał u siebie. Lyon ostatni raz w Tuluzie wygrał w listopadzie 2005 roku od tamtej pory 3 mecze przegrał i 2 zremisował. Warto również zwrócić uwagę, że 8 z 10 ostatnich spotkań między tymi ekipami wygrywali gospodarze i tylko 2 razy mieliśmy remisy.
Postanowiłem zagrać tutaj zwycięstwo gospodarzy, Lyon mimo dobrej serii w lidze swoją grą nie przekonuję o czym mogliśmy się przekonać podczas finału ligi gdzie przegrali z będącym w sporym kryzysie zespołem Ol. Marsylia. Dziś liczę na to, że dobra passa się zakończy a mecz wygrają piłkarze FC Toulouse.

✅170
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monte Carlo
Spotkanie: Haase R. - Fognini F.
Typ: Fognini F.
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:

W drugiej rundzie turnieju w Monte Carlo spotkają się Holender Robin Haase i Włoch Fabio Fognini. Zacznę od opisania sylwetek dwóch tenisistów.

Robin Haase - 25 lat, wzrost 190cm, ręka: praworęczny i oburęczny backhand.
Fabio Fognini - 24 lata, wzrost 178cm, ręka: praworęczny i oburęczny backhand.

Dotychczas nie zagrali przeciwko sobie ani razu. Będzie to ich pierwszy pojedynek między sobą.

Robin Haase na turnieju w Monte Carlo w 1 rundzie pokonał Juana Monaco. Wynik: 7-5, 0-6, 3-2 ret. i Argentyńczyk poddał mecz.
Natomiast Fabio Fognini w 1 rundzie ograł Michaela Llodre. Wynik: 7-5, 6-3

A więc jak widzimy Fabio łatwiej się rozprawił ze swoim rywalem. Ograł już starszego Llodre (31 lat) i zameldował się w 2 rundzie.
Natomiast Robin Haase, gdyby jego rywal prawdopodobnie nie był zmęczony to mógłby już być poza turniejem. Ale przypomnijmy że Monaco przyleciał w ostatniej chwili z USA gdzie gra finał. A więc zmęczenie dało o sobie znać.

⛔100
 
J 11

juper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Chelsea FC - FC Barcelona
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj na Stamford Bridge dojdzie do starych porachunków. Przyjeżdża Barcelona - zespół który jest prawdopodobnie najlepszy na świecie lecz mający przed sobą widmo sobotnich Gran Derbi, które to Katalończycy muszą wygrać, Realowi wystarczy remis. Dodatkowo Real ma o jeden dzień więcej na odpoczynek i myślę, że nawet przy tak wybitnych i wyćwiczonych fizycznie zawodnikach ten jeden dzień na tym etapie sezonu ma spore znaczenie. Uważam, że Barcelona zagra dzisiaj zachowawczo tak samo jak wczoraj Real. Myślę, że będą tutaj dążyć do zdobycia bramki co da im spokojny sen przed rewanżem nawet jeśli mieliby ten dzisiejszy mecz przegrać. Nie sądzę abyśmy mieli dzisiaj zobaczyć całą potęgę Barcelony, zapewne wielu kluczowych piłkarzy zostanie wcześnie zmienionych ( pewnie po zdobyciu bramki przez FCB ) lub w ogóle nie pojawi się na boisku.

Z drugiej strony Chelsea, zespół który powstał jak fenix z popiołów. Zwycięstwo na Spursami aż 5-1 w półfinale FA Cup i to w pięknym stylu na pewno pozwoli uwierzyć The Blues, że są w stanie zagrozić Barcelonie mimo tak fatalnej postawy w ciągu całego sezonu. Chęć zrewanżowania się starych wyjadaczy: Drogby, Terrego, Lamparda, Cole&#39;a czy Essiena za poprzedni półfinał wyzwoli dodatkowe pokłady sił i woli walki. Nie zapominajmy również o Macie i Torresie, którzy bardzo by chcieli pójść w ślady Ozila z wczorajszego spotkania i pokazać się hiszpańskim kibicom z jak najlepszej strony w konfrontacji ich ukochanym klubem.

Na koniec rzućmy okiem na statystyki, Barcelona w fazie pucharowej Champions League traciła bramkę w 3 na 4 meczach. Nawet ze słabiusieńkim Leverkusen u siebie dostali bramkę. Pierwszy mecz z Milanem to był &quot;popis&quot; nieskuteczności z obu stron, świetna sytuacja Robinho z pierwszych 5min mogła załatwić Barcelonę na cały mecz. Chelsea także traciła bramkę w 3 na 4 meczach w tej fazie rozgrywek. Jedynie na Estadio da Luz udało się zachować czyste konto przy lekkiej pomocy sędziego, który nie podyktował karnego dla Benficy i Davida Luiza który wybił piłkę z linii bramkowej.

Tak więc podsumowując myślę, że dzisiaj bardzo wiele argumentów, które tutaj skrupulatnie wypisałem przemawia za moim typem. Myślę ponadto, że Chelsea jest dzisiaj w stanie wygrać. Obstawiam 2-1 lub 1-1.
Powodzonka ????

⛔100
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Chelsea FC - FC Barcelona
Typ: Chelsea - Barcelona X - zakład nieważny jeśli mecz zakończy się wygraną gospodarzy
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj wieczorem na Stamford Bridge odbędzie się spotkanie, które będzie elektryzować cała piłkarską Europę. Co do przebiegu meczu to jako, że jest to faza pucharowa i każdy błąd może zadecydować o losach spotkania to spodziewam się z obu stron piłkarskich szachów. Mimo tego, że bukmacherzy faworyzują Barcelonę uważam, że pojedynek na angielskiej ziemi będzie bardzo wyrównany. Chelsea pod wodzą nowego trenera nie przypominają drużyny sprzed kilku miesięcy. Po pokonaniu w niedzielę Tottenhamu aż 5-1 na Wembley morale w drużynie są na pewno wysoki i Barcelona im nie straszna. Z kolei Barcelona osiąga niezłe rezultaty w ostatnich pojedynkach, ale jej gra pozostawia wiele do życzenia. Uważam, że w tym spotkaniu padnie remis ponieważ mimo tego, że gra Chelsea ostatnio budzi wrażenie to jednak atuty czysto piłkarskie są po stronie Barcelony więc pojedynek będzie bardzo wyrównany i wynik będzie oscylował wokół remisu. Zabezpieczam się na wypadek wygranej Chelsea ponieważ dla Barcelony Stamford Bridge to niezbyt sprzyjający obiekt. Z ostatnich 5 pojedynków udało im się tam wygrać tylko raz głównie dzięki głupocie Asiera Del Horno, który złapał idiotyczną czerwoną kartkę w pierwszej połowie tamtego pojedynku.

Zwrot
 
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja, Superliga
Spotkanie: A. Tripolis - Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 2,46
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Zdecydowałem by obstawić na ten mecz przez bardzo kuszący kurs. Panathinaikos zajmuje obecnie 2 miejsce w lidze, natomiast Tripolis jest 6. Panathinaikos w ostanich 3 meczach 3 razy wygrywał i za każdym razem do 0. Gospodarze za to w ostatnich 3 meczach 2 razy zremisowali z podobnymi do siebie drużynami i zaliczyli sromotną porażkę aż 7:2 z Olympiacosem. Dzisiaj grają z niewiele słabszym Panathinaikosem. Warto również wspomnieć, że w ostatnich bezpośrednich starciach obu drużyn 3 razy wygrywał Panathinaikos, 2 razy był remis, więc to też przemawia za drużyną gości. Myślę, że warto dzisiaj postawić na ten mecz, ponieważ kurs wysoki, a mecz dość pewny, choć oczywiście jak zawsze istnieje pewne ryzyko.

✅146
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Spotkanie:Lahti - Honka
Typ: Honka/Honka HT/FT
Kurs:3.70
Bukmacher:Betfair
Data:18.04.2012
Godzina Rozpoczęcia: 17:30

Analiza:

Pierwszy mecz drugiej kolejki fińskiej ekstraklasy pomiędzy Lahti a Honką czyli beniaminkiem ligi a jej trzecią ekipą poprzedniego sezonu.
Lekkim faworytem tego meczu są goście, co prawda nie zaczęli sezonu zbyt dobrze, remis u siebie z VPS 1:1, z który notabene przegrali w ćwierćfinale pucharu ligi także u siebie 0:1(21 marca)potem przyszła wygrana w pucharze Finlandii na wyjeździe z drugoligową Hameenlinna 4:0, Lahti zaś odpadło po fazie grupowej z tego pucharu ligi(gdzie przegrali z Honką 1:4 i remis na koniec fazy grupowej 2:2)następnie porażka w pucharze Finlandi 0:1 z drugoligowym Jippo i niespodziewana wygrana w lidze z Haką 1:0(chociaż Haka w PL grało ewidentnie bardzo słabo).Honka w ostatnim meczu nie dysponowała pełną kadrą, na ławce mieli tylko 3 zawodników z pola + 2 bramkarzy, dziś podobno nie ma już tego problemu.Lahti gra na sztucznej murawie, Honka także, zaś Haka na normalnej trawie więc to też miało wpływ na wygraną Lahti z Haką.
Do tego dziś w zespole gospodarzy zabraknie zawodników:
Pomocnik Makitalo kontuzja zszedł w 68 minucie przy stanie 1:0, zakupiony zimą z Inter Turku 21/0
Pomocnik Taulo kupiony z Bellinzona 3/0
Napastnik KEMPPINEN 19/8
Napastnik RAFAEL 17/7
Pomocnik GROSSÖHMICHEN z Hansy 8/0
Po za tym to młoda ekipa, która raczej będzie się bronić przed spadkiem, zaś Honka to jednak jedna z najlepszych ekip ligi, wraz z HKJ czy Inter Turku.

⛔100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
DYSCYPLINA - PIŁKA NOZNA
SPOTKANIE - FC Toulouse - Olympique Lyonnais
TYP - POŁOWA/ KONIEC TYP - X/2
KURS - 4,70
BUKMACHER - BETATHOME
ANALIZA

DZISIAJ O GODZINIE 18.30 W FRANCUSKIEJ LIGUE 1 ZMIERZY SIE 4 ZESOŁ W TABELI OL.LYON Z TOULONE KTORY ZAJMUJE 7 LOKATE ... W OSTATNICH SPOTKANIACH OL . LYON ZDOBYŁ 13 PUNKTOW GDZIE EKIPA TOULONE ZDOBYŁA 10 PUNKTOW OBIE EKIPY SPISUJA SIE BARDZO DOBRZE ALE MYSLE ZE EKIPA GOSCI PORADZI SOBIE NAWET NA WYJEZDZIE Z EKIPA GOSPODARZY OBIE KIPY W OSTATNICH SPOTKANIACH MOZE NIE STRZELAJA ZA DUZO GOLI ALE WYGRYWAJA NA PEWNO DUZO SPOTKAN W KONCOWCE DROGIEJ POŁOWY I MYSLE ZE TAK TEZ BEDZIE TYM RAZEM ALE Z EKIPA GOSCI OL LYON ...W OSTATNICH SPOTKANIACH MIEDZY TYMI ZESPOŁAMI BYŁO 2 KROTNE WYGRANIACH ZESPOŁY GOSPODARZY BYŁY 2 REMISY I 2 ZWYCIENSTWA GOSCI WIEZE ZE TAK TEZ BEDZIE Z TYM SPOTKANIU

TYP POŁOWA / KONIEC - X/2 KURS 4,70

⛔100
 
D 4

diego23

Użytkownik
Dyscyplina:Super League, Grecja
Spotkanie:panaitolikos - Aris Saloniki
Typ:2
Kurs: 3.6
Bukmacher:Bwin
Analiza:
W ostatnich meczach gospodarz spisywał sie bardzo słabo zdobywajac zaledwie 4 pkt w 5 meczach. Aris prezentował sie w tych meczach znacznie lepiej zdobywajac 9 pkt(porażki z Panathinaikosem i Olympiakosem).Goscie w tabeli sa znacznie wyzej od przeciwnika ktory walczy o utrzymanie ale dlatego mecz bedzie zaciety.
Teoretycznie Aris gra o nic ale napewno nie odpuszcza meczu i beda chcieli skonczyc sezon na jak najwyzszym miejscu. W ostatnim czasie niezła forme prezentuje azaridis i to on moze przesądzić o wyniku. Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie mysle że walczacy o utrzymanie Panaitolikos ulegnie nisko po walce zawodnikom z salonik
Statystyki:
Aris:
Panathinaikos - Aris 1:0
Aris - Panionios 4:2
Aris - OFI Kreta 1:0
Olympiakos - Aris 3:0
Aris - AEK 1:0
Panetolikos
OFI Kreta - Panetolikos 1:0
Panetolikos - Olympiakos 0:1
AEK - Panetolikos 1:0
Panetolikos - PAOK 1:1
Panetolikos - Ergotelis 2:0

⛔100
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bułgaria, A PFG
Spotkanie: Levski Sofia - Chernomorets Bourgas
Typ: 2
Kurs: 4,0
Bukmacher: betfair
Analiza: Dzisiaj odbęda się kolejne mecze 24. kolejki ligi bułgarskiej. Wybrałem bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy piątym i trzecim zespołem w tabeli. Bukmacherzy faworyzują zespół z Sofii, pewnie dlatego, że grają u siebie i zwykle wychodzi im to bardzo dobrze, ich bilans z tego sezonu w meczach na własnym boisku to dziewięć zwycięstw i dwie porażki (obie całkiem niedawno 25.03 i 02.04). Ostatnio jednak znajdują się nieco w dołku, strzelają mało bramek i tracą sporo punktów. Chernomorets jest natomiast w dobrej formie, w ostatnich sześciu meczach strzelił siedemnaście bramek (najwięcej w lidze). Obie drużyny mają ochotę grać w kwalifikacjach do Ligi Europy, a to spotkanie jest jednym z kluczowych w drodze do tego celu. Spotkanie na pewno będzie bardzo zacięte, ale myślę że dzisiaj zwyciężą goście.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Azja Liga mistrzow
Spotkanie: Lekhwiya - Sepahan
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,32
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 4 kolejki fazej grupowej Azjatyckiej lidze mistrzow spotykaja sie Lekhwiya i Sepahan. Druzyna z Qataru po 3 spotkaniach zajmuje ostatnia pozycja w grupie z 3 punktami. Goscie sa na czele tej grupie i maja na koncie 7 punktow. Gospodarze tego spotkanie kilka dni temu zdobyli tytul mistrza kraju po raz drugi z rzedu, i zapewnie dzis zrobia wszystko zeby wywalczyc komplet punktow i dalej sie liczyc w walke o awansu do fazej pucharowej. Pilkarze z Iranu swietnie sie spisuja w rozgrywkach ligowych, zajmuja druga pozycja z strata dwoch punktow i maja jedno spotkanie wiecej do rozegranie. Napewno goscie sprubuja dzis wywalczyc dobry wynik zeby sie zblizyc do awansu i muc sie skupic na rozgrywkach ligowych. Widac wiec jak bedzie zalzalo pilkarzom oba zespolow zeby wywalczyc dzis komplet punktow. Stac pilkarze obie druzyn zeby zagrac skutecznie w ataku szczegolnie jesli rywale zagraja otwarta ofensywna pilka. Licze wiec na dobra skutecznosc napastnikow obie druzyn tak jak w poprzednim spotkanie kiedy padlo 3 gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Lekhwiya i Sepahan padnie wynik powyzje 2,5 gola.

⛔100
 
G 3

gregor17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn - FC Barcelona
Typ: X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Murowanym faworytem bukmacherów jest Barcelona, jednak tylko raz wygrała z Chelsea na wyjeździe. Najczęściej w spotkaniach tych drużyn padał remis.Biorąc także pod uwagę to że oba zespoły w ten weekend grają bardzo ważne mecze w lidze(Barcelona z Realem a Chelsea z Arsenalem) nie będą grały na maksa co moim zdaniem będzie skutkowało remisem.Może wydawać się patrząc na tabelę ligi angielskiej że Chelsea w tym sezonie gra słabo to nie przekłada się to na ligę mistrzów, ponieważ jest już w półfinale a tu słabe drużyny nie grają.

⛔100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn - FC Barcelona
Typ: Ile zmian będzie w 2. połowie gry? 6 zmian
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza:

Co tu jeszcze wycisnąć z tego meczu? Zdecydowałem się na ilość zmian w drugiej połowie bazując na statystykach obu zespołów w Lidze Mistrzów dotyczących zmian. Wszystkie one odbywały się w drugiej połowie i wykorzystywano wszystkie trzy możliwości. Nie ma tutaj wielkiej filozofii, Di Matteo i Guardiola zaczynają pierwsze zmiany między 60-70 minutą, następne idą po 80 minucie. Przebieg meczu uważam będzie wyrównany, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia przy zmianach, bo opcje trenerzy mają jasne - wprowadzam ofensywnych graczy, kiedy trzeba gonić wynik, defensywnych, kiedy trzeba go bronić. Jedyną rzeczą, która temu typowi grozi, to kontuzja, któregoś gracza w pierwszej połowie. To jest ryzyko, ale pamiętajmy, że obie drużyny grają piłką, lubią stwarzać widowisko i nie dążą do brutalnych fauli, więc tutaj jestem w miarę spokojny. Czerwona kartka, która mogłaby sprokurować szybszą zmianę, także będzie czysytm pechem, bo musiałoby zdarzyć się jakiś szalony faul stopera (ktoś wychodzi sam na sam) lub bramkarza, co jednak w meczu o taką stawkę nie powinno się zdarzyć, lepiej puści akcję, czy gola, niż narażać się na czerwo i rzut karny, to mogłoby pogrzebać szansę na awans z automatu.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom