>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 18.04.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 18. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Vidal Otrzyma Kartke
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arturo zawsze w takich meczach gra bardzo agresywnie. Jest zawodnikiem bardzo impulsywnym ktory nigdy nie odklada nogi. Bayern przegral pierwszy mecz 1:2 u siebie co stawia ich w bardzo niekorzystnej sytuacji przed rewanzem. Juz wtedy Vidal dal upust swojej frustracji w koncowce meczu i dostal zoltko. Im dluzej bedzie sie utrzymywal niekorzystny wynik dla Bayernu tym bardziej cisnienie bedzie sie z kazda minuta podnosic. Po za tym Real bedzie nastawiony bardziej na kontry ktore kto jak kto ale Vidal bedzie musial kasowac. Po cwiercfinalach wszystkie kartki sie kasuja dlatego nie trzeba tutaj kalkulowac i nikt nie bedzie odpuszczal. Goraca glowa Chilijczyka mysle nie wytrzyma i w koncu peknie i dostanie kartke albo za faul albo za dyskusje z arbitrem za to tez czesto kartonik wylapuje.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Atletico Madryt
Typ: 1
Kurs 3.80
buk Betsson
Analiza: Już jutro spotkanie rewanżowe i walka o półfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ekipami Angielskiego Leicesteru oraz Hiszpańskiego Atletico Madryt, goście po wygranej na własnym stadionie 1:0 są teraz faworytem do wywalczenia awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Myślę że gospodarze tak łatwo się nie poddadzą i mając na swoim stadionie szanse do rewanżu wykorzystają ją w 100 % i to oni zameldują się następnej rundzie piłkarskiej Ligi Mistrzów na co w tym momencie kurs jest bardzo dobry (oscyluje w granicach 5/6 ) . Dlaczego tak uważam, ano dlatego że Atletico na wyjazdach nie zawsze gra dobrze , w ostatnim półroczu porażki z takimi zespołami jak : Sevilla, Sociead, Bayern, Villareal, remisy z: Bilbao, Alaves,Barcelona, La Coruna, Eibar, Real Madryt, pokazują iż goście nie są nie do ukłucia na wyjeździe, druga sprawa na nich ciąży teraz cała presja bowiem oni są faworytem . Leicester już w tym sezonie szczególnie ostatnio pokazywał jak się gra w piłkę , na swoim stadionie gdzie ostatnio ograli Sevillę oraz Liverpool z tych lepszych ekip, a w każdym z poprzednich 5 spotkań u siebie wygrywali minimum dwiema bramkami, myślę że gospodarze nie mają nic do stracenia , dobrze o tym wiedzą mogą jedyny raz w życiu osiągnąć niesamowity sukces. Myślę że opcji na to spotkanie jest sporo, 1:0 biorę pod uwagę i ewentualną dogrywkę,ale liczę na otwarte spotkanie oraz wynik 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego w tej rywalizacji . Według doniesień u gospodarze nie zagra Morgan, tego akurat szkoda,a u gości Gameiro z poważniejszych osłabień, może jednak jeszcze coś się wydarzy bowiem do spotkania kilka godzin zostało
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern Muenchen - Real Madryd
Typ: ponad 2,5 i bts
Kurs 1,50
Buk: Totolotek
Bayern musi a Real będzie strzelać gole. Kto jutro wygra zobaczymy, ale jestem pewien, że obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce. Nie widzę sensu tutaj się rozpisywać, jutro muszą paść bramki.
kiepska analiza
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: NBA PO
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland - Indiana
Typ: Indiana (handi +8,5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio weszło to myślę że i tym razem wejdzie. Po pierwszym starciu tej serii widać ,że Cavs nie odzyskali jeszcze dawnej formy. Dalej są niewiadomą i to, że zaczęły się rozgrywki posezonowe, nie wpłynęło na nich szczególnie dobrze, balansują na cienkiej granicy, w 1 rundzie jeszcze mają do tego prawo. Co prawda pierwszy mecz u siebie wygrali, ale tylko jednym punktem, a CJ Miles miał rzut na zwycięstwo. W Indianie George zagrał dobre spotkanie i oczywiście już od 1 spotkania PO dużym wzmocnieniem był Lance Stephenson, który zagrał na super skuteczności i niekiedy wydawało się na parkiecie że to on jest rozgrywajkiem, a nie Jeff Teague. Indiana pierwszy mecz omal nie wyrwała i myślę, że dziś również ma szanse na zwycięstwo. Po kursie 4,7 warto zagrać za drobne. Natomiast nie uważam żebyśmy mieli dziś w nocy obejrzeć blowout. Indiana powinna spokojnie powalczyć i nie przegrać więcej niż 8ma punktami. Być może Miśki z miasta Elvisa po ostatniej wstydliwej porażce (pomimo b.dobrego startu meczu) tym razem powalczą w San Antonio. Powodzenia!
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bostonbruins 13

bostonbruins

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Nashville Predators - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks zwycięstwo w regulaminowym czasie
Kurs: 2,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem trzecie spotkanie w serii Nashville-Chicago, czyli pojedynek ósmej z pierwszą drużyną konferencji zachodniej po sezonie zasadniczym. Po dwóch meczach na tafli w Chicago niespodziewanie Nashville prowadzi 2-0, a Chicago w tej rywalizacji nie zdobyło nawet jednego gola. Najwyższa pora na przełamanie zwycięscy konferencji zachodniej, które uważam nastąpi dzisiejszej nocy. W dwóch pierwszych meczach Chicago oddało więcej strzałów niż rywale (29-20, 30-29), myślę, że dziś będą piekielnie zmotywowani i poprawią skuteczność, trzy mecze sezonu zasadniczego w Nashville to jedna wygrana Predators 3-2 na początku sezonu oraz dwa zwycięstwa Blackhawks 3-2 i 5-3, co pokazuje, że Chicago w Nashville potrafi wygrywać. Blackhawks to świetny zespół, który nie przypadkowo zwyciężył w konferencji zachodniej, a hokeiści tej drużyny zrobią wszystko, żeby potwierdzić tą tezę dzisiejszej nocy. Moim zdaniem typ warty ryzyka. Jeszcze statystyki po sezonie zasadniczym na wyjazdach Chicago na wyjazdach pierwsze miejsce 52 punkty zdobyte, Nashville u siebie czwarte miejsce, 56 zdobytych punktów.
Powodzenia!
⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Rzuty rożne 3-way handicap 1:0, wygra Bayern
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bayern, co oczywiste, musi zdobyć co najmniej dwie bramki, żeby awansować do półfinału. Będą naciskać, wywierać presję, z czego na pewno zrodzą się rzuty rożne. Moje podejście w tym przypadku i tak jest dość asekuracyjne, bo mamy jednak do czynienia z dwoma wielkimi zespołami, jednakże wydaje mi się, że to Bawarczycy zdominują tę statystykę w sposób znaczący. Do momentu strzelenia gola prowadzili aż 6:1 w kornerach, co oznacza, że ich napór po prostu się na nie przekłada.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia Północna, NIFL Premiership – Grupa Spadkowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ards - Portadown
Typ: Ards
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Grupa spadkowa w najwyższej klasie rozgrywkowej w Irlandii Północnej i mecz pomiędzy Ards, a Portadown.
Już na samym papierze ekipa dzisiejszych gospodarzy wygląda o wiele solidniej. W grupie spadkowej zajmują drugie miejsce i tracą 3 punkty do poprzedzającego ich Dungannon.
Do końca sezonu zostały 3 kolejki, ( łącznie z tym meczem) a zajęcie pierwszego miejsca w grupie spadkowej daje dostęp do fazy play off.
Goście nie mogą popisać się korzystnym bilansem meczy wyjazdowych (1-3-13). Jedyne czym mogą się pochwalić, to wygranie 2 spotkań z rzędu, pokonując na własnym stadionie 2 najsłabsze (poza sobą) drużyny. Gospodarze na własnym stadionie spisują się średnio (7-3-8), jednak mają serię 3 wygranych meczy przed własną publicznością. Pierwsze miejsce w grupie i dostęp do play offu z pewnością jest w zasięgu Ards. Swojego głównego rywala, pokonali 2 kolejki temu aż 4 do 1.
Z wyczytanych przeze mnie informacji wynika, że drużyna Portadown została ukarana przez Federację odjęciem 12 punktów. Z automatu powoduje to zajęcie przez nich ostatniego miejsca ze sporą stratą. Ards będzie chciało powalczyć i mają ku temu najlepszą okazję. Pozostało im właśnie spotkanie u siebie z Portadown, a później 2 wyjazdowe mecze w których również mają szansę na komplet. Jeżeli myślą o wyprzedzeniu Dungannon na poważnie, to mecz z Portadown musi zostać wygrany.
Jest to uśmiech losu w ich kierunku, ale jak zostanie wykorzystany okaże się jutro.
Powodzenia i pozdrawiam. ✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
neden 132

neden

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Atletico Madryt
Typ: Atletico
Kurs 2.10
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Widziałem, że kolega wyżej wierzy w wygraną Lisów, jak dla mnie nic bardziej mylnego. Brak Kinga (19/1), kapitana Morgana(27/1), Slimaniego (19/7),Benalouanego,Mendiego i Wagouego. Według mnie żeby mieć szanse wygrać z Atletico pełna dyspozycja to minimum. Zespół z tego co widać po ich formie ostatnio nie ma porządnej stabilizacji, fajnie zaczęli grać po zmianie trenera, zdobywają bramki i to całkiem ładne ale Atletico to fenomen obronny. Z tego co przejrzałem Atletico jest drużyną, która traci najmniej bramek, Leicester natomiast to drużyna, która tych bramek strzela najmniej ... potwierdziło się to w ostatnim spotkaniu. Myślę, że tak doświadczonej drużynie, nie straszna angielska pogoda, a atut własnego boiska to dla Lisów może być niewystarczający.
Atletico musi obronić zaliczki, tak jak wspomniałem wyżej, akurat w dziedzinie obrony są ekspertami. Brak Vrsaljko,Tiago i Fernandeza daje niewiele przewagi dla gości.
Stawiamy na gości, powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Boston Bruins - Ottawa Senators
Typ: Remis
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Szkoda, że mój wczorajszy typ nie wszedł, bo było naprawdę blisko remisu w meczu San Jose Sharks z Edmonton Oilers. Spore szanse na remis widzę też w tym meczu pomiędzy Boston Bruins a Ottawa Senators. Kieruję się tutaj tym jak wyglądały dwa pierwsze mecze pomiędzy nimi. Drugi mecz to był remis 3:3. W pierwszym spotkaniu niewiele brakowało do remisu, gdyż dopiero w 57 minucie padła bramka na 2:1 dla Boston Bruins. Jak widać obydwa mecze były bardzo wyrównane i była duża szansa na to, że obydwa mecze mogły się zakończyć remisem gdyby nie ta bramka w końcówce meczu dla Bostonu. W Bostonie raczej nie powinno być inaczej. Tu też będzie mnóstwo walki i mecz na styku. Przy odrobinie szczęścia może być drugi remis w tej serii.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Koszykowka NBA
Godz: 3:30
spotkanie San Antonio spurs - Memphis Grizzlies
typ: spurs -10.5
Kurs 1,85
Buk bah
Analiza:
Juz pierwszy mecz jasno pokazał kto w tej parze jest faworytem. Ostrogi w pierwszym meczu wrecz zmietli zespół gości demolujac ich az 111-82. W drugim meczu nie spodziewam sie az takiego pogromu, ale z pewnością kolejnej pewnej wygranej gospodarzy. AT&amp;T ro swego ridzaju twierdza,która bardzo ciężko zdobyć. Na pewno tak się stanie na play-off. To potwierdza pierwszy mecz z wykonaniu podopiecznych grega popovica. Calkowita dominacja, tylko w pierwszej kwarcie gospodarze dali troche pograc przyjezdnym, ale niedzwiadki bez Allena i Parsonsa traca dużo na wartości. Moim zdaniem w tej parze nie będzie zbyt wiele emocji i skończy się szybkim 4-0 dla Spurs co tylko powinno potwierdzić mecz nr dwa w teksa. Stawm na kolejne pewne zwycięstwo Ostrog
✅85
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Bayern DNB
Bukmacher: Unibet
Prosta sprawa - wraca Lewandowski, gramy na Bayern.
Oglądając ostatnie dwa mecze Bayernu można łatwo dojść do wniosku, że utrata przez Monachijczyków Lewandowskiego to tak jak utrata przez Barcelonę Messiego - to nieoceniona strata i kluczowy zawodnik w całym zespole.
Real nic wielkiego w Niemczech nie zagrał - to po prostu Bayern zagrał nie na swoim stałym poziomie i zwyczajnie nijako. Można się zastanawiać co by było gdyby Vidal zdobył tego gola z karnego na 2:0, ale z punktu widzenia &quot;fair-play&quot; dobrze że go nie trafił, bo karny był niesłuszny.
W weekend było już lepiej, Bayern rozegrał całkiem niezłe spotkanie na bardzo trudnym terenie przeciwko Leverkusen, ale właśnie - zabrakło tej jednej osoby - Roberta Lewandowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Nie chce mi się wierzyć że trzeci mecz z rzędu Bayern zawiedzie - to już ten czas by ponownie wejść na swoje najwyższe obroty, sytuacja temu sprzyja z wracającym Robertem, morale będą większe niż bez niego, niezwykłe doświadczenie Ancelottiego przy żółtodziubie Zidane i supersnajper z Polski, chodząca maszyna do zdobywania bramek przechylą wynik meczu na korzyść Bayernu.
Nieregulaminowy zapis typu
(brak podanego kursu)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Atletico Madryt
Typ: DW/ 1:1
Kurs: 5.90
Bukmacher: Fortuna
Witam, Atletico Madryt na własnym stadionie pokonało Lester tylko 1:0 choć miało bardzo dużą przewagę lecz nie potrafili wykorzystać więcej sytuacji i zdobyli tylko jednego gola. Więc taki wynik na pewno nie przekreśla lisów jeszcze w drodze o awans, ale już przynajmniej jedna bramka zdobyta przez drużynę gości na pewno bardzo skomplikuje sytuację. Lisy na pewno powalczą bo podejrzewam że taka szansa jak występ w Lidze Mistrzów już długo się nie powtórzy, ale Atletico też ma coś do udowodnienia w LM, w końcu co sezon dochodzą daleko i chcą na pewno zdobyć trofeum. Myślę że Lester przyciśnie co spowoduje że będa musieli się odkryć i Atletico właśnie zdobędzie gola z kontry, zapowiada się ciekawe spotkanie, myślę że będzie sporo kartek bo wiadomo jak gra Atletico, bardzo ostro......powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Karen Khachanov - Nicolas Mahut
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem to najpewniejszy mecz z tenisa na dzisiaj z nie najgorszym kursem. Tutaj można bać się dwóch spraw. Po pierwsze, że Karen to młody tenisista i będzie miał jeszcze mnóstwo wpadek i beznadziejnych meczów. Po drugie, że w ostatnim czasie formą nie lśni. Rosjanin to bez wątpienia talent jakich niewiele. Jest to uniwersalny gracz potrafiący grać na wolnych jak i szybkich nawierzchniach. W młodym wieku to godne podziwu. Nie boi się grać agresywnie, prowadzi ładny ofensywny tenis gdzie w obronie nie jest sztywny jak kłoda. Nie bez przyczyny jest 52 rakietą świata i nie gnije w challangerach. Jego rywal jest starszy o 16 lat , jest bardzo doświadczonym tenisistą ale specjalizuje się w grze na bardzo szybkich nawierzchniach. Na mączce nie czuję się dobrze, bilans meczów 52/73. Oczywiście, że zdarzały mu się dni konia i pokonywał czasem lepszych od siebie. To się zdarza, to jest sport. Mimo wszystko stawiam, że wygra młodzik.
✅57
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt - Bayern Monachium
Typ:
2 i Lewandowski strzeli kiedykolwiek
Kurs:
3,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj myślę, że będzie się działo. Szkoda, że nie będzie mi dane oglądać całego meczu z racji pracy.... ale do rzeczy. Real wygrał pierwsze spotkanie i ma dużo większe szanse na awans, jednak ja uważam że Bayern nie podda się i zacznie od początku grać swój ładny dla oka, ofensywny football. Różnie potoczyłaby się potyczka w Monachium gdyby Vidal strzelił karnego a Martinez nie otrzymałby czerwonej kartki ale to tylko &quot;gdybanie&quot;. Mecz powinien być ofensywny i bardzo zacięty. Dla mnie typowy pojedynek 50 na 50. Może to tylko przeczucie ale idę w stronę Bayernu. W typie podaje Lewego jako strzelca bramki bo każdy wie w jakiej formie obecnie jest reprezentant Polski. Na pewno zobaczymy świetne spotkanie, w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Jak będzie zobaczymy wieczorem. Pozdrawiam

✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Leicester – Atletico Madryt
Typ: over 3.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Skromne 1:0 na Calderon sprawia że rywalizacja pomiędzy Atletico Madryt a sensacyjnym Leicester City nie jest jeszcze zamknięta, gospodarze jedyny reprezentanta Premier League nie ma nic do stracenia w tym starciu dlatego powinniśmy być świadkami bardzo ciekawego meczu w którym moim zdaniem bramek nie zabraknie.Jak wspomniałem Lisy nie mają nic do stracenia, ten zespół po zmianie trener zdecydowanie odżył i już widmo spadku nad nimi nie wisi. Ogromny progres, zwyżkę formy zanotowali w ofensywie gdzie zaczął strzelać Vardy i asystować Mahrez, na 9 ostatnich spotkań tylko z Atletico nie strzelili bramki a co jeszcze lepsze w pozostałych starciach trafiali przynajmniej dwa razy. U siebie będą odważni, nie mają nic do stracenia a pokazali na tle Sevilli że z takim podejściem są wstanie wyeliminować faworyta. Nie da się ukryć że stracona bramka mocno im popsuje grę bo wówczas będą musieli się i to bardzo otworzyć, a ostatnio masa problemów w defensywie cztery bramki stracone z Evertonem oraz dwie z Crystal Palace a powód jest prosty braki kadrowe i to poważne. Dziś na boisku nie zobaczymy mózgu środka defensywa Hutha oraz Morgana, niepewny występu zastępca Benalouane – tak wiec nie za bardzo ma kto grać w defensywie i to było widać w dwóch poprzednich meczach. Atletico to oczywiście jak zawsze mega przygotowanie taktyczne w defensywie ale czy oni ograniczą się tylko do tego by bronić moim zdaniem nie, Simeone doskonale zdaje sobie sprawę z problemów gospodarzy na tyłach a że ma kim straszyć będzie chciał podejść tutaj wysoko by uniknąć tego co spotkało Seville. Zresztą forma ekipy z Madryt jakby zwyżkowała a nie da się też ukryć że dla nich te rozgrywki to w tej chwili priorytet no i ofensywa w ostatnim starciu ligowym odpoczywała. Ja bym się tutaj nie spodziewał zbyt taktycznego starcia a już na pewno bramka dla przyjezdnych sprawi że ten mecz zrobi się bardzo otwarty bo Lisy jestem przekonany pójdą od razu w ryzyko.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Monte-Carlo
11:00
Delbonis F. - Haase R.
Haase R.
2,18 w Unibet

H2H 1:0 z 2015 roku w Kitzbuhel, jednak tym razem w roli zwycięzcy widzę Robina Haase. Delbonis ostatnio skreczował po 1 secie w Casablance, choć do tego wyniku mam spore wątpliwości. Federico podobnie jak i Robin Haase lepsze występy przeplatają z tymi gorszymi. Jednak w mojej opinii Robin Haase o wiele lepiej prezentuje się w roku 2017. Pomimo, że Holender nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu na mączce w tym sezonie to rok temu zaliczył 5 finałów z czego jeden z poziomu ATP w szwajcarskim Gstaad. Jego bilans w karierze z graczami leworęcznymi wynosi 54-35.
ZWROT
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2017
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Liang Wenbo - Stuart Carrington
Typ: Stuart Carrington
Kurs: 3,35
Bukmacher: expekt
Analiza:

Przesadzone kursy na Anglika, który w kwalifikacjach zaprezentował się bardzo dobrze. Trzy pewne wygrane (Borg, Higginson) w tym w decydującej rundzie nad Williamsem (10-7), co jest bardzo cennym skalpem, bo przecież Walijczyk parę dni wcześniej dotarł aż do finału China Open. Wenbo zawodzi w tym sezonie, również w ostatnich tygodniach pod kreską, seria 4 przegranych z rzędu w tym zaskakująca wtopa z McLeodem (2-5) w CO. Wielkiej formy u niego nie widać, jeśli dodamy jego przysłowiowe roztrzepanie i często dziwny dobór uderzeń w ważnych momentach, to trzeba powiedzieć, że Chińczyk jest papierowym faworytem w tym zestawieniu, szanse dużo bardziej wyrównane niż to widzą buki.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Champions League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Real Madryt - Bayern Monachium
Typ. Over 2.5 gola &amp; over 10.5 różnych w meczu
Kurs. 2.65
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy dzień wybrałem zdarzenie nieco oblatane, choć sam typ troszkę &#39;egzotyczny&#39; ale osobiście uważam że bardzo prawdopodobny i po całkiem fajnym kursie.
Wiemy przed tym spotkaniem jakiej gry możemy się spodziewać po przyjezdnych którzy na Santiago Bernabeu przyjadą odrobić stratę z przed tygodnia. Drużyna z Monachium niema za bardzo wyjścia i musi zaatakować już od pierwszych minut, rzucając siły do ataku, co automatycznie narazi ich na niebezpieczne kontry ze strony przeciwnika. W składzie mistrza niemiec od pierwszych minut zagra RL9 co akurat jest bonusem do betu i nieukrywam że na jego wysoką formę mocno liczę. Grając do przodu zawodnicy Bayernu sporo swoich ataków bedą wyprowadzać właśnie skrzydłami co za tym idzie sami nabiją około 7 może 8 rożnych...
Skoro w ubiegłym tygodniu grając bardziej zachowawczo, gdyż jakby nie było był to pierwszy mecz, pokryli proponowane powyżej overy to nie widzę powodu przez który by dzisiaj tego nie mogli powtórzyć na dodatek z nawiązką. W obu zespołach absencje głównie w formacjach defensywnych co jeszcze bardziej skłania mnie aby to zdarzenie zagrać grubiej niż zazwyczaj...
Reasumując powyższą analizę obie ekipy mają sporą siłę rażenia z przodu co za tym jeśli skuteczność niezawiedzie to bramki raczej musimy zobaczyć. Ponadto fakt iż to &quot;niemiecki walec&quot; musi się odkryć aby odrabiać, oraz że obie nabijają sporo różnych
spowodował że ten bet jest właśnie dla mnie TYPEM DNIA.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski - Resovia
Typ: Jastrzębski handi +1.5 seta
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Pierwszy mecz o 3 miejsce w mistrzostwach Polski, o brązowe medale. Niezwykle kluczowy i prestiżowy jakkolwiek inaczej by się mogło wydawać, bowiem 3 miejsce daje możliwość gry w el. do Ligi Mistrzów a 4 miejsce nie dość, że pozostaje bez medalu to i bez tego ekskluzywnego zaszczytu. Resovia będzie podłamana bo po walce straciła szanse na finały , prowadziła w rewanżu ze Skrą 2:1 i 3-punktami w 4 tym, myślałem że będzie złoty set, a jednak. Jastrzębski nic nie traci,. i tak był skazywany z góry na porażkę z Zaksą, a i półfinał przed sezonem brał w ciemno, teraz? Co ugrają to ich, czemu by nie? Genialny kurs na ugranie minimum dwóch setów przy tym że Rsovia wygra handi.. jaja... Dodajmy że w sezonie zasadniczym dwukrotnie wygrywał... Jastrzębski.... u siebie 3-1, i w Rzeszowie w lutym 3-1... Genialny kurs.
✅79
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom