>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 18.05.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 18 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W meczu dwudziestej siódmej kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie u siebie Lecha Poznań. Obie ekipy zdecydowanie „odjechały” reszcie stawki i między sobą rozstrzygną, która drużyna jest aktualnie najlepsza w kraju. Wszyscy dobrze wiemy, że te ekipy zdecydowanie za sobą nie przepadają. Chyba każdy pamięta, jak podczas pierwszego meczu kibice z Poznania przygotowali oprawę, na której znajdowała się „kobieta lekkich obyczajów” ubrana w koszulkę Legii Warszawa. „Wiara Lecha” odśpiewała wielki dyskotekowy hit „Ona tańczy dla mnie”. Koniec końców warszawiacy zatańczyli z Lechitami, ale na boisku i pewnie ich pokonali 3-1. Teraz remis w tej konkretnej konfrontacji daje podopiecznym Jana Urbana komfort przed trzema ostatnimi kolejkami. Ale przecież piłkarze Mariusza Rumaka znakomicie radzą sobie w potyczkach wyjazdowych.
To mecz, który może, choć wcale nie musi, zdecydować o losach mistrzostwa Polski. Legii do pełni szczęścia wystarczy nawet remis. Kolejorz musi zagrać o pełną pulę i powtórzyć wynik z zeszłego sezonu, kiedy wygrał z Legią w Warszawie 1:0. Musi też przy okazji zapomnieć, że w tym sezonie w Poznaniu górą byli Legioniści. Poznaniacy na 39 punktów możliwych do zdobycia na wyjeździe zdobyli aż 36, jest to bardzo dużo.
Lech jest w typowym położeniu pretendenta do mistrzostwa. By mieć wszystko we własnych rękach, musi wygrać. W grę nie wchodzi druga porażka, która prawdopodobnie zakończyłaby emocje na finiszu ligi (oczywiście niekoniecznie, ale...), remis będzie oznaczał dalsze oczekiwanie na błąd przeciwnika.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: 2
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Walka o ligę mistrzów Valencii z Realem Sociedad rozgorzała na dobre. Do końca sezonu pozostało 3 kolejki a póki co bliżej kwalifikacji do tych elitarnych rozgrywek jest Sociedad. Mają oni bowiem tyle samo punktów co Valencia ale zajmują 1 miejsce wyżej (czwarte) co jest wynikiem lepszego bilansu bezpośrednich spotkań.
Real czeka bardzo ciężki mecz w Sevilli ale Valencia nie może się na to oglądać.Trzeba wygrywać i już, pamiętając o tym że na koniec sezonu równy wynik punktowy z Sociedadem upragnionego 4 miejsca w Primera nie daje.
Goście jutrzejszego spotkania ewidentnie ostatnio potrafią rozgrywać mecze na bardzo wysokim poziomie ( wygrane 4:0 z Vallecano i Osasuną, 5:1 z Malagą) więc myślę, że spokojnie wywiozą 3 pkt z bądź co bądź ale trzeba o tym powiedzieć ciężkiego terenu. W międzyczasie zdarzyła się też wpadka czyli przegrana 4:2 właśnie z Sociedad.
Dodam, że w świetnej formie jest Soldado, który w 5 ostatnich meczach strzelił 7 goli strzelając chociaż jednego gola w każdym z tych spotkań.
Po Getafe, którym nic już nie zagraża (w sensie pucharów czy spadku) widać ewidentny spadek formy i sił w końcówce sezonu o czym świadczą 4 porażki w ostatnich 5 meczach.
Podsumowując, myślę że Valencia będzie w stanie spokojnie wywieźć 3 pkt z obcego terenu i zrobić 1 z 3 kroków w kierunku zagrania w przyszłym sezonie w elitarnej Champions League. Powodzenia !
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 10

sagittarius

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: West Bromwich - Manchester Utd
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jak już powszechnie wiadomo odejście Alexa Fergusona z Man Utd już jest przesądzone. W pożegnalnym ligowym meczu na Old Trafford Czerwone Diabły pokonały Swansea 2:1, tym razem czas na wyjazd do West Bromwich, które w ostatnim czasie spisuje się fatalnie (3 porażki z rzędu z Norwich, Man City i Wigan kolejno po 0:4, 0:1 i 2:3). Zawodnicy gości na pewno będą chcieli godnie pożegnać swojego zasłużonego trenera. Stawiam na pewne zwycięstwo Manchesteru. Powodzenia!

słaba analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 10

zielony84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Under 2.5

Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

Moim zdaniem w tym meczu to będą takie piłkarskie szachy, nikt tutaj się tak bardzo nie otworzy. Każdy będzie czekał na błąd przeciwnika i drużyna która pierwsza strzeli gola zamuruję bramkę i będzie bronić tego wyniku. Legii wystarczy nawet remis za to Lech na wyjazdach spisuję się znakomicie i może powtórzyć wynik z zeszłego sezonu, kiedy wygrał z Legią w Warszawie 1:0.Jak będzie przekonamy się jutro pozdrawiam serdecznie...
słaba analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Niemiecka, godz 15:30
SC Freiburg - FC Schalke 04
TYP: 1
KURS: 2,95
BUK: Pinnacle


Analiza:
Na jutro wybrałem najciekawszy mecz ostatniej kolejki Bundesligi gdzie zmierzą się ze sobą Freiburg z zespołem Schalke. Oba zespoły walczą o 4 pozycję kto wygra to właśnie znajdzie się na 4 pozycji. Chociaż Schalke wystarczy remis aby pozostać na tej pozycji ale gospodarze na pewno po walczą o tą czwartą pozycję.​
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 51 oczek i do 4 miejsca tracą zaledwie 1 punkt. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 16 meczy w których to 8 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 24 gole i stracili 16 bramek. A więc jest to dla nich bardzo ważne spotkanie. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze wygrać i 3 mecze przegrać. Ostatnie dwa mecze wygrali z zespołem Augsburg i zespołem Furth. A więc ostatnio dość dobrze się spisują.​
Natomiast goście tego meczu dzięki porażce w ostatniej kolejce utrudnili sobie życie z tym 4 miejsce. Bo od tego meczu zależy wszystko czyli cały sezon. Znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 52 oczek. Musza zremisować lub wygrać aby utrzymać tą pozycję. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 5 meczy przegrali, 4 mecze zremisowali i 7 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili oni aż 27 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze wygrać i przegrać oraz 1 mecz zremisować. A więc wysokiej formy nie prezentują. Potrafią przeplatać dobry mecz z bardzo słabym.​
Gospodarze tego meczu zagrają bez dwóch ważnych graczy:
Pavel Krmas OB M:17 G:2 (zawodnik kontuzjowany)​
Daniel Caligiuri PO M:29 G:5 (zawodnik zawieszony)​
Natomiast goście tego meczu będą musieli zagrać bez 3 zawodników ważnych:
Tranquillo Barnetta PO M:20 G:0 (zawodnik kontuzjowany)​
Ibrahim Afellay PO M:10 G:2 (zawodnik kontuzjowany)​
Kiriakos Papadopoulos OB M:10 G:1 (zawodnik kontuzjowany)​
A więc jak widać oba zespoły mają prawie równą liczbę nieobecnych jeśli chodzi o tych ważniejszych graczy. Ja sercem jestem za zespołem gospodarzy ponieważ życzę im aby zdobyli to 4 pozycję bo przez cały sezo dobrze się prezentowali. Ja stawiam na zespół gospodarzy ale warto również rozpatrzyć 1 DNB.​
⛔100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Sampdoria - Juventus
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Witam, przed nami ostatnia kolejka we włoskiej Serie A. Juventus który zapewnił sobie mistrzostwo Włoch 2 kolejki temu zagra na wyjeździe z drużyną Sampdorii która jest pewna utrzymania. Kurs na under 2,5 jest zaskakująco duży także chcę to wykorzystać. Mecz o pietruszkę, jedyną mobilizacją dla Juve może być rewanż za porażkę w pierwszy meczu tych ekip w Turynie 1-2. Co ciekawe gdy Bianconeri przyjeżdżają do Genui to spotkanie z tego co pamiętam kończy się zazwyczaj jedną bramką.
Ostatnie 3 mecze gdzie gospodarzem jest Sampa :
Sampdoria - Juventus 0:0 - sezon 10/11
Sampdoria - Juventus 1:0 - sezon 09/10
Sampdoria - Juventus 0:0 - sezon 08/09
Tak się ostatnio trafia, że oba zespoły grają już zazwyczaj o nic i tak też jest tym razem. Nieobecni w Juve to Bendtner, Pepe, Asamoah, Barzagli i zawieszony Pogba. Z kolei gospodarze zagrają w tym spotkaniu bez De Silvestriego, Costy, Rossiniego, Krsticica oraz Renana. Wg mnie oba zespoły wystawią raczej lekko rezerwowe składy dając pograć zmiennikom. Czas na wyrównanie rachunków i tym razem. Juventus przegrał 4 mecze w sezonie w tym również z Sampą, z ekipami z którymi przegrali - zrewanżowali się wszystkim, teraz czas na Sampdorię. Moim zdaniem wynik tego meczu będzie 0-1.
Prawdopodobne składy :
Sampdoria: Da Costa - Mustafi, Gastaldello, Castellini, Rodriguez, Poli, Palombo, Obiang, Estigarribia, Eder, Icardi
Juventus: Storari - Caceres, Bonucci, Chiellini, Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, De Ceglie, Vucinic, Matri
Sędzia: Andrea Gervasoni
Arbiter tego spotkania prowadził 10 meczy z udziałem Juve z czego 8 to zwycięstwa i 2 to remisy.
Polecam również zagrać na czystą dwójkę w tym meczu za kurs 1.95, jednak ja wybrałem poniżej 2,5 ze względu na historię spotkań i wagę tego meczu ????
Pozdrawiam!
⛔100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Gornik - Polonia
Typ:1
Kurs: 1,90
Bukmacher: BET-AT-HOME
Analiza:

Mecz odbedzie sie w Zabrzu o godzinie 18:00. Gospodarze podejmią zespol z Warszawy jakim jest Polonia. &#39;Koguty&#39; wedlug bukmacherow sa faworytem tego spotkania i uwazam, ze slusznie, poniewaz walcza o Lige Europejska. Gornik zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 40 pkt do 3 miejsca, ktore gwarantuje podium brakuje im tylko &#39;punkcik&#39;. Polonia zaś zajmuje miejsce 6, ma 37 pkt to i tak bardzo duzo na zespol, ktory ma ogromne problemy finansowe. Polonia nie ma zaplecza by grac w europejskich pucharach. Gornik zas wyjdzie na to spotkanie zmotywowany, przez trenera Nawałke, poniewaz maja duza szanse na podium E-klasy. Polonia zas nie moze zagwarantowac nam walki, poniewaz pilkarze nie dostaja wyplat wiec w jakis sposob to zniecheca do gry pilkarzy. Jak dla mnie pewniaczek.
⛔100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - J-League - Japonia
Spotkanie:
Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Sobota, 7:00 - kolejna kolejka ligi japońskiej. Pod lupę biorę mecz Kashima Antlers - Nagoya Grampus Eight.
Nagoya jedzie na trudny teren po 3 porażkach z rzędu Yokohamą, Sendai i Kawasaki. Kashima ostatni mecz ligowy przegrała z Urawą na wyjeździe 3:0, ale u siebie wygrała z Shonanem 1:0
Bezpośredni bilans meczy
17-2-8 na korzyść gospodarzy ✅
Tabela ligowa:
Kashima Antlers: 4 miejsce w tabeli ✅
Nagoya Grampus Eight: 14 miejsce w tabeli ✅
Forma w ostatnich 4 meczach u siebie Kashimy:
3W 1R 0P 5:2 ✅
Forma w ostatnich 5 meczach wyjazdowych Nagoyi:
1W 1R 3P 6:9 ✅
Tabela formy w 6 ostatnich kolejkach
Kashima Antlers: 3W 2R 1P 9:8, 2 miejsce w tabeli ✅
Nagoya Grampus Eight: 1W 1R 4P 6:10, 16 miejsce w tabeli ✅
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,FRANCJA:Ligue 1
Spotkanie:Troyes-Bordeaux
Typ:1
kurs:2.10
godz:21:00
Buk:Expekt
Spotkanie 19 drużyny w tabeli Ligue 1 Troyes walczącego o utrzymanie z Bordeaux 8 miejsce w lidze drużyna środka tabeli.Jest to mecz ostatniej szansy dla gospodarzy ,którzy są na fali 2 zwycięstwa z rzędu ,z grającym o pietruszke gośćmi.We wtorek obie drużyny spotkały sie w Troyes w półfinale Pucharu Francji ,gdzie wygrali goście 2-1.Była to dla Bordeaux ostatnia szansa na występ w europejskich pucharach w następnym sezonie,myślę więc ,że zespoły dogadały się oddanie pucharu za punkty dające Troyes nadzieje na utrzymanie w lidze.Kursy lecą szybko w dół więc moja teoria wydaje sie bardzo prawdopodobna. Polecam zagrać.
✅ 110
 
H 2

hektorion77

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga g.15:30
Spotkanie:Freiburg-Schalke
Typ:powyżej 2,5 gola
Kurs:1,57
Bukmacher:Fortuna
Zdecydowanie najważniejsze ze wszystkich spotkań ostatniej kolejki Bundesligi odbędzie się we Fryburgu, gdzie miejscowi podejmą Schalke.W ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Pavla Krmasa i Marco Terrazzinego, a także zawieszonego za dziesiątą żółtą kartkę Daniela Caligiuriego. Goście z kolei radzić sobie będą musieli bez zmagających się z urazami Chinedu Obasiego i Tranquillo Barnetty, a także przechodzących rehabilitacje Kyriakosa Papadopoulosa i Ibrahima Afellaya. Oczywiście zabraknie również wiecznie kontuzjowanego Christopha Metzeldera, który po sezonie kończy karierę.Lecz myślę że te osłabienia nie wpłyną niekorzystnie na chęć zwycięstwa w tym meczu a co za tym idzie strzelania bramek,których do trafienia typu potrzeba zaledwie trzech.Akcji na pewno nie braknie.Troszkę statystyk: w 27 meczach w Bundeslidze między tymi zespołami padło 79 bramek co daje nam niemal idealnie 3 bramki na mecz.W Gelsenkirchen Freiburg wygrał 3:1 w tym sezonie.Schalke ma tylko punkt przewagi nad gospodarzami a zwycięzca meczu zajmie 4 miejsce i wywalczy prawo do kwalifikacji w lidze majstrów.Dodatkowo Schalke w tym sezonie mocno overowa bo na 33 mecze aż 23 ponad 2,5gola.Jednak opcjonuję że statystyki w tym meczu zejdą na dalszy plan a kibice obejrzą emocjonujący mecz z bramkami,może nawet horrorek
⛔ 100
nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach - Bayern Monachium
Typ: Połowa/Cały - Bayern/Bayern
Kurs:2.55
Bukmacher: betclic
Co tu dużo mówić? Bayern jako najlepsza drużyna Ligii Mistrzów spotka się z dość kiepską jak na jego standardy drużyną. Uważam, że spokojnie w pierwszej połowie Bayern strzeli (nawet 2 bramki), a jeśli już to zrobi, to na wg mnie na pewno wygra mecz. Zawodnicy Bayernu już zapomnieli kiedy ostatnim razem przegrali jakiś mecz (ostatnio remis był tylko z Borussi&#39;ą Dortmund).
Poza tym ostatni mecz Bayernu był z Augsburgiem, gdzie wygrali 3:0, a jak sobotni gospodarze z nim grali, to ledwo udało im się zdobyć jedną bramkę. Wiem, że to tylko statystyki, ale jednak można coś z nich wywnioskować.
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: Sassuolo - Livorno
Typ: 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: bwim

Ja biorę ten zakład z kilku powodów:
1. Sassuolo w trzech ostatnich meczach zdobyło 2 punkty. Od sierpnia do marca dominowali w lidze, a teraz widać, że obniżyli swoje loty, może wychodzi im sezon, który zaliczą do udanego.
2. Sassuolo to klub z małego miasta, który bodajże nie ma swojego stadionu, ekonomia klubu nie stoi na wysokim poziomie, chodzą plotki, że nie chcą awansować do Serie A, ponieważ mogą popaść w problemy finansowe.
3. Livorno to przeciwieństwo, ich stać na grę w Serie A, dlatego myślę, że jutro pokonają swojego przeciwnika i awansują bezpośrednio, a Sassuolo zagra w play offach.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
Typ: under 0,5 w I połowie
Kurs: 2,50
WilliamHill

Pojedynek zespołów z środka tabeli. Arka może pluć sobie w brodę, bo gdyby nie głupie straty punktów w ubiegłej rundzie (szczególnie bramki tracone w 90 minutach) dziś walczyłaby o awans. Olimpia sezon może zaliczyć do udanych, szczególnie ich występ w Pucharze Polski pokazał, że w Grudziądzu powstała mocna , solidna drużyna. Zarówno trener Sikora jak i Asensky mają przed tym meczem spore problemy z zestawieniem ofensywy. W Arce z powodu żółtych kartek nie zagra ten ,który najwięcej asystuje - Mateusz Szwoch. W Olimpii zabraknie z kolei najlepszego strzelca Adama Cieślińskiego (kontuzja). Na domiar złego, w Stróżach kontuzji nabawił się drugi napastnik Olimpii Piotr Ruszkul. Tak więc trener gospodarzy w jutrzejszym meczu do dyspozycji będzie miał jedynie Janka Pawłowskiego ,no chyba ,że do ataku przesunie Roberta Szczota lub Macieja Rogalskiego. Z tego też powodu ,pogram tutaj under. Olimpia słynie z bardzo solidnej obrony, która w lidze ustępuję swą skutecznościę tylko Zawiszy.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: MLB,Baseball
Spotkanie: Oakland Athletics(-1.5) - Kansas City Royals
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Pinnacle
18.05.2013 04:05
Analiza:
Hmm, ciężko zaczęło mi się typowanie z MLB.Dwa spotkania pod rząd w plecy to chociaż może w trzecim uśmiechnie się do mnie szczęście jak do niektórych zespołów w trzeciej potyczce.Na dziś spotkanie moim zdaniem w którym to gospodarze powinni być faworytami.Aczkolwiek to na gości jest mniejszy kurs.Ja zaryzykuję i postawię na czystą jedynkę z handi.Oba zespoły mają wygranych po tyle samo meczy chociaż że gospodarze wiecej o pięć porażek i tak samo o wielkość spotkań.Ostatnio dwa mecze w plecy.Grali z liderem ligi.goście grają w kratkę.zwycięstwa przeplatają przegranymi.Dziś jednak sądzę że nie będą mieli tyle szczęścia i bedą musieli uznać wyższość gospodarzy.grają na własnym stadionie, własna publiczność i gorący doping.Myślę że w pierwszym spotkaniu ugrają swoje i wygrają pewnie te spotkanie.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: Durtmund- Hoffenheim
Typ: R. Lewandowski strzeli 2 lub więcej bramek.
Kurs: 3,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam!
Znów postanowiłem zaufać Lewandowskiemu i całej Borussii typując, że Robert strzeli 2 lub więcej goli. Właściwie moja analiza wyglądać mogłaby tak jak wcześniejsza, tyle że teraz Polak nie jest już liderem rozgrywek na najlepszego strzelca. Wyprzedził go Kiessling, który ma o 1 trafienie więcej. Jutro, właściwie to już dziś, Borussia gra u siebie, jest to ostatni mecz w tym sezonie w lidze, pozostaje jeszcze finał LM z Bayernem ale to dopiero za tydzień.
Hoffenheim znajduje się w strefie spadkowej, do bezpiecznego miejsca traci 2 punkty więc motywacji im nie brakuje. Na pewno będą groźni ale Borussia u siebie niepokonana od 9 spotkań, w których to strzeliła łącznie 28 bramek. Po prostu liczę na dobrą grę Polaka i jego szczęście w strzelaniu goli. Te dwa mógłby w końcu strzelić,
pozdrawiam
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Austriacka Bundesliga
Spotkanie: Austria Wiedeń – Neustadt AHC (0:2) (zwycięstwo dwubramkowe = zwrot)
Typ: 1
Kurs: 2,34
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 18:30 odbędzie się mecz pomiędzy Austria Wiedeń a Neustadt w ramach 34. kolejki austriackiej Bundesligi. Obie ekipy w tabeli dzieli aż 46 punktów.

Goście to 9. ekipa ligi, w ciągu 33 meczy zgromadziła 30 oczek – dokładnie tyle samo co ostania ekipa Bundesligi Innsbruck. Ostatni mecz między obiema ekipami zakończył się remisem 2:2 więc żadna z ekip nie zdystansowała rywala. Walka o ligowy byt dla obu ligowych maruderów będzie jednak bardzo ciężka – obydwie drużyny w ubiegłej i obecnej kolejce zmierza się naprzemiennie z dwoma kandydatami do mistrzostwa – z Austrią i Salzburgiem.

Neustadt zostało zmasakrowane przez Czerwone Byki aż 0:6 i to w dodatku przed własna publicznością. Katastrofalny futbol: 38% posiadania piłki, 2 razy mniej strzałów niż RBS, ledwie 2 trafienia w światło bramki, 5 żółtych kartek i puentująca wszystko bramka samobójcza – to jedyne określenie na formę tej ekipy. W ciągu 16 wyjazdowych spotkań Neustadt wygrało ledwie 2 spotkania, 3 razy remisowało i aż 11-krotnie przegrywało. W czasie wspomnianych meczy, goście strzelili tylko 12 bramek, tracąc przy tym 36. Najlepszym strzelcem ekipy gości jest Tadić – 5 bramek dla Neustadt są jego autorstwa.

Austria ma 6 punktów przewagi nad Salzburgiem na 3 kolejki przed końcem rozgrywek – jeśli piłkarze ze stolicy odniosą w tym meczu zwycięstwo niemalże zapewnia sobie 24. Mistrzostwo Austrii. Austria pokonała w ostatnim meczu wspomniany Innsbruck 0:3, dzięki trafieniom w końcówce spotkania. Bilans domowy fioletowej jedenastki to 10W-3R-3P, 35 bramek strzelonych i tylko 14 straconych. Najlepszym strzelcem Austrii jest Hosiner – 31 bramek.

Wiedeńczycy nie powinni zaprzepaścić fantastycznej szansy na zdobycie tytułu Mistrza Austrii. Gra przed własną publicznością z rozbitym Neustadt powinna zakończyć się pogromem. Wielka strzelanina we Wiedniu to dobry scenariusz na ten sobotni wieczór.


0 Zwrot
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis ITF Kurume
Spotkanie. Mestach A.S - Namigata. J
Typ. Mestach A.S 2:0
Kurs. 1.90
Bukmacher. Bet365
Biorę ten kurs. Mestach z Namigatą spotkały się w tym miesiącu na turnieju trochę mniejszej rangi, gdzie Mestach nie dała złudzień kto jest tą lepsza na korcie wygrywając 6:4, 6:0 nawierzchnia poprzedniego turnieju jak i tego jest taka sama - Trawa. I bilans Mestach to 7/1 wygrane/przegrane. Mestach ma za sobą 3finały w tym sezonie już i jeden półfinał (przegrana z Barrois) żaden wstyd. Nie sądze, aby zdrowa Mestach była w stanie oddać seta/przegrać spotkanie (nie w obecnej dyspozycji).
⛔100
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie B
Spotkanie: Hellas Verona - Empoli
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Kolejne dziwne spotkanie na drugim szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Tylko trzech bukmacherów wystawiło kursy na to spotkanie, po czym Betclic je wycofał. Teoretycznie gospodarze mogą stracić jeszcze swoją premiowaną awansem pozycję. Przy ich porażce i zwycięstwie Livorno to właśnie ta ekipa razem z Sassuolo awansują do Serie A. Remis załatwi sprawę, ale myślę, że gospodarze nie będą minimalistami. Tym bardziej, że Empoli nie powinno szczególnie wysilać się w Weronie, mając przed sobą perspektywę barażu i brak możliwości zmiany swojego miejsca w tabeli. Gospodarze wygrali 4 z ostatnich 5 meczów u siebie. Mecz będzie pokazywany w telewizji, dlatego jawny wałek raczej nie wchodzi w grę. Typ ryzykowny, ale kurs wynagradzający poświęcenie ;)
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks, waga ciężka
Spotkanie: Krzysztof Zimnoch - Oliver McCall
Typ: Oliver McCall (zwrot jak będzie remis)
Kurs: 3,45
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Polscy bokserzy zazwyczaj są prowadzeni w ten sposób, że często daje się im zawodników z wielkim nazwiskiem, ale wypalonych, mających najlepsze lata dawno za sobą. W tym przypadku ma być tak samo, ale moim zdaniem McCall to bardzo zły pomysł. Facet ma 48 lat, ale w dalszym ciągu jest groźny i walczy z naprawdę dobrymi bokserami. McCall ostatnio przegrał na punkty z Pianetą, wcześniej wygrał na punkty z Damianem Willsem, który ma bilans 30 zwycięstw, 3 porażek i jeden remis. McCall to bardzo silny fizycznie bokser, bardzo odporny na ciosy, który przed czasem przegrał ostatnio w 1997 roku z Lennoxem Lewisem, którego wcześniej znokautował w drugiej rundzie... A Krzysztof Zimnoch? Nie znam ani jednego rywala, z którym walczył, bilans jego rywali też jest nieszczególny. Krzysztof jest lekki jak na tą kategorię wagową, waży poniżej 100 kg i to będzie duży problem, bo siłowo na pewno mocno ustępuje rywalowi. McCall jak dla mnie w dalszym ciągu jest za mocnym rywalem dla Zimnocha i jeśli nie przyjechał tu tylko po wypłatę, to powinien wygrać. Na wszelki wypadek lepiej się zabezpieczyć i postawić dwudrogowo, bo jeśli walka potrwa pełen dystans, to sędziowie mogą dać jakiś remis w przypadku niewielkiej przewagi McCalla.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom